5 WordPressi alternatiivi, mida peate proovima

Kahtlemata on WordPress üks enim kasutatud sisuhaldussüsteeme maailmas. See on populaarne, võimas ja paindlik, kuid põhiküsimus on – kas see on teie jaoks õige veebisaidi koostaja?


WordPress ei pruugi kõigile sobida. Kui tunnete, et WordPress pole teie tass teed, pole seda mõtet kasutada.

WordPressi alternatiivsed valikud

Kui loete seda postitust, siis arvame, et otsite WordPressile mõnda alternatiivi.

Uurime siis välja 5 populaarset alternatiivi WordPressile. Kui soovite siiski rohkem proovida, 000webhost soovitab veel mõnda WordPressi alternatiivi.

1. Joomla

Joomla juhtpaneel

Poleks vale, kui ütleksime, et Joomla on WP üks suuremaid rivaale. Sellel on suurim WordPressi järel turuosa veebisaidi platvormil. Joomla kogukond on üsna aktiivne, kuna Joomla laiendusi on üle 8000.

See on tasuta CMS-platvorm, mis loodi 2003. aastal. See on mõeldud peamiselt veebirakenduste raamistikuks. Joomla on kirjutatud PHP-s ja kasutab OOP-d (objektorienteeritud programmeerimine).

Kui räägime funktsioonidest, on Joomla veebipäevikute loomine erakordselt lihtne. Peate lihtsalt oma sisu platvormile kopeerima ja kleepima ning vajutama nuppu Avalda.

Paindlikkusest rääkides ei ole mingit piirangut sellele, kuidas soovite oma saiti Joomlas kohandada. Alates sotsiaalsete võrgustike integreerimisest kuni keeruka makselüüsini on Joomla abil erinevate funktsioonide rakendamine üsna lihtne.

2. Drupal

Drupali administratsioon

Drupal on WordPressi üks populaarsemaid alternatiive. Nagu WordPress, on see ka tasuta avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mis võimaldab teil hõlpsalt luua ilusa, paindliku ja professionaalse veebisaidi.

Seda on üsna lihtne kasutada, selle platvormi funktsionaalsuse õppimiseks ei tohiks uustulnukalt kaua aega kuluda.

Kui aga räägime turvalisusest, on Drupal WordPressist üks samm ees. Platvormil on turvalisuse osas erakordselt hämmastav kogemus. Sellel on organiseeritud protsess erinevate turvaprobleemide kontrollimiseks, uurimiseks ja avaldamiseks.
Toimivuse ja turbeparameetreid saate hõlpsalt säilitada otse halduskonsooli kaudu.

Lisaks sellele on Drupalil tohutu aktiivne kogukond, kust leiate enam kui 16 000 tasuta moodulit, mida saab kasutada abi otsimiseks erinevates küsimustes, näiteks andmebaasi varundamine, CRM, oma veebisaidile teatud funktsiooni lisamine, sotsiaalse meedia integreerimine, SEO jne..

Teemadest ja mallidest rääkides on Drupal tohutu disainerite ja arendajate kogukond, kes loovad reageerivaid, funktsioonirikkaid malle. Leiate arvukalt kolmanda osapoole pakkujaid, kes pakuvad reageerivaid teemasid ja pistikprogramme. Lisaks on kõik selle teemad kavandatud pidades silmas erinevaid SEO aspekte.

Peale selle on Joomla sisu haldamine tükk kooki. See annab teile palju võimalusi erinevate lubade taseme haldamiseks ilma vahelehti vahetamata.

Teine asi, mis muudab selle WordPressi parimaks alternatiiviks, on selle mastaapsus. Võite alustada kahe lehega ja kasvada 2000-ni ilma ühe muudatuseta.

Me arvame, et me ei tohiks siin unustada mainimist, et mõned maailma suure liiklusega veebisaidid, näiteks Nascar, Grammys ja Valge Maja, on valinud Drupali.

3. Umbraco

Umbraco

Umbraco on veel üks populaarne CMS-platvorm, mis käivitati 2004. aastal. Lühikese aja jooksul on see muutunud populaarseks valikuks tuhandetele kasutajatele kogu maailmas. Praegu on sellel üle 85 000 installatsiooni.

Platvorm on üles ehitatud Microsofti võrgule NetNet ja seda eelistavad enamasti suured organisatsioonid.

Umbraco on uhke, et on erakordselt kasutajasõbralik ja kiire. Isegi arendajate ja disaineriteta kasutajad saavad seda kasutada professionaalse veebisaidi loomiseks ilma abita.

Lisaks on see SEO-sõbralik platvorm, mis tähendab, et saate hõlpsalt oma veebisaidil kasutada erinevaid tööriistu, et edendada SEO-d ja parandada otsingumootori paremusjärjestust.

Nagu paljudel populaarsetel CMS-platvormidel, on ka Umbracol aktiivne arendajate kogukond, kes on alati kättesaadavad algajate erinevatele küsimustele.

Peale selle on Umbracol ka ulatuslik tugisüsteem. Sellel on üle 100 videoõpetuse raamatukogu, mida saate vaadata erinevatele probleemidele kiirete lahenduste otsimiseks.

Kui olete nõus kulutama mõnda taala, on Umbraco maksnud ka lisatasu.

Mõned Umbraco populaarsed kasutajad on asp.net ja wired.co.uk.

4. Tekstikülg

textpattern admin

Textpattern on 2003. aastal välja antud populaarne ajaveebiplatvorm. See toetab kiiret, kuid standardset installiprotseduuri. Sarnaselt muule CMS-i platvormile palutakse teil sisestada oma andmebaasi mandaadi üksikasjad, konfigureerimisfail ja kasutaja andmed. Ja olete valmis seda kasutama.

Textpattern pakub kaasaegset redaktorit, mis muudab erinevate funktsioonide redigeerimise üsna lihtsaks. Kasutajad saavad teksti, artiklipilte ja kategooriaid redigeerida ühe klõpsuga.

Lisaks on sellel ka paar suurepärast funktsiooni, sealhulgas sisse / välja lülitamise võimalus kommentaaride lülitamiseks, postituse olek jne.

Kui aga räägime pistikprogrammide installimisest, on see täiesti erinev WordPressi omast. Nagu WordPress, ei saa ka siin võimalust menüüst pistikprogrammi installida. Pistikprogrammi installimiseks peate plugina koodi kopeerima ja kleepima Textpatternisse.

Ehkki see võib olla algajatele keeruline, kuid samal ajal saavad nad sellest rohkem teada saada.

5. Keskmine

Keskmine ekraanipilt

Ehkki see erineb WordPressi omast üsna erinevalt, kuna see pole täielik CMS-i platvorm, on see miljonite amatöör- ja profiblogijate jaoks kogu maailmas populaarne veebipõhine avaldamisplatvorm.

Algselt loodi Medium, et ühendada inimesi nende jaoks oluliste ideedega. Kuid aja möödudes on see muutunud kirjastajate kasutajasõbralikuks kirjutamisplatvormiks.

Keskmine on täielikult reageeriv platvorm, mis tähendab, et teie ajaveeb näib ilusana kõigi ekraanisuuruste ja -seadmete korral. Nagu WordPress, ei pea ka siin muretsema pistikprogrammide ja teemade pärast, kuna neid pole.

Parim osa meediumist on see, et see võimaldab kasutajatel kasutada väljaandja jaoks kohandatud domeeni, mis tähendab, et saate oma raskusteta oma domeeninime ilma raskusteta.
Kommentaaride asemel on meediumil sidusad märkused ja vastused.

Mähkimine üles

Ehkki WP on kõige levinum CMS-i platvorm, on paljud inimesed siiski valmis teadma selle alternatiive. Loodetavasti pakub see artikkel teile midagi põnevat ja kasulikku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map