48 parimat veebikujunduse ajaveebi, mida kõik veebidisainerid ja arendajad peavad järgima

Kas otsite võimalusi oma mängu täiendamiseks veebisaitide arendamise ja kujundamise osas? Mõned maailma parimad eksperdid pakuvad tasuta nõuandeid ja näiteid. Nõuandeid on lihtne leida. Nad postitavad selle oma ajaveebidesse.


Aga kes on parim? Oleme otsinud teid. Siin on nimekiri 50 parima veebidisainerite ja arendaja ajaveebi kohta. Me ütleme teile, mis teeb neist kõigist vinge ressursi. Samuti leiate meie kirjad kolmest kindlasti loetud artiklist.

1. tüütu poiss

Kirjutatud: Paul Andrew ja tema meeskond

tüütu poiss

Mida leiate: Ajakirjalaadne ajaveeb, mis sisaldab õpetusi, tehnikaid ja ressursse. Postitused hõlmavad veebidisaini ja arendustööd, graafilist disaini ja reklaami. Kaasautorid valivad välja oma lemmikkujundusstiilid ja räägivad teile, miks. Te saate kasu sellest, kui näete, mis on praegu veebisaidi kujundamisel trendis.

Te saate lugeda selle taga olevate tehnoloogiate kohta. Artiklid on kirjutatud vabakutseliste veebidisainerite jaoks. Kui teile meeldib see, mida loete, tellige ajaveebi nädala infoleht. See on kasulike tööriistade ja artiklite kogumik disainikogukonnast.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @speckyboy

2. Kuus redaktsiooni

Kuus redaktsiooni

Kirjutatud: Jacob Gube

Mida leiate: Ärge laske minimalistlikul kujundusel, mille avalehel on pealkirjade põhinimekiri, teid petta. Artiklid on rikkalikult graafikaga, kui sisse hüppate. Jaakobi ja külaliste postikirjutajad segavad seda artiklite, juhendite ja õpetustega. Indekslehe rippmenüü viib teid peamistesse kategooriatesse. Saate aru, mida soovite lugeda. Ärge unustage Freebies sektsiooni. See on kasutatavate disainielementide aare.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @siirevisioonid

3. Loendis lisaks

Loendis lisaks

Kirjutatud:L. Jeffrey Zeldman ja tema meeskond
Mida leiate:Hea blogi vajab häält, kuid sellest häälest ei tohiks ülehinnata. See veebisait on leidnud magusa koha. See algas postitusloendina 1997. aastal ja lülitati järgmisel aastal üle veebisaidile. Arukad ja meelelahutuslikud artiklid keskenduvad standarditele ja parimatele tavadele.

Seal on 6 peamist teemakategooriat. Mõlemad on jagatud alamkategooriateks. Sa hindad abi. Seal on üle 1750 artikli. Need ulatuvad rasketest tehnilistest nõuannetest ja lõpetades loovuse valitsemise ettepanekutega.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

Kirjutatud:Mark Harbottle ja Matt Mickiewicz ning nende meeskond.

Mida leiadSellelt veebisaidilt leitava sisu toomise nimel töötab üle 30 inimese. Nad on professionaalsed veebisaitide arendajad, kujundajad ja programmeerijad. Teid tervitatakse praeguste teemade klõpsuga. Ülemine horisontaalne riba aitab teil pääseda konkreetsetesse kategooriatesse.

Klõpsake kategooriat ja selle all kuvatakse alamkategooria. Suunake siia kõigepealt, kui olete ettevõtja, kes soovib põhjalikumalt oma teadmisi veebisaidi kujundamise ja arendamise kohta süvendada. Veebisait pakub liikmemaksu eest tuhandeid videoõpetusi ja e-raamatuid.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@sitepointdotcom

5. Veebiressursside depoo

Veebiressursside depoo

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:See on peamiselt tasuta ressursside kogu veebisaidi kujundamiseks ja arendamiseks. Selle asutas 2007. aastal Umut Muhaddisoglu. Ta on selle üle andnud Brad Waylandile, kes juhib ka DesignM-i. Veebisait pole mitte niivõrd ajaveeb, kuivõrd see on populaarne veebisihtkoht, kus tasuta pakutakse kõiki asju.

Mõnes artiklis on lühike sissejuhatus. Enamik aga viib teid ressurssi juurde. Siit otsib inspiratsiooni üle 800 000 igakuise külastaja. Otsige kategooria järgi või vaadake, mis trendib.

Peab lugema artikleid:

6. Rida25

Rida25

Kirjutatud:Iggy

Mida leiate:ust üks inimene kureerib seda ajaveebi. Tal on hea näide näidete ja õpetuste kohta, mis aitavad teil uusi tehnikaid õppida. Seal on kolm peamist kategooriat. Artiklid Kategooria pakub arvustusi veebidisaini trendide kohta. Samuti on olemas intervjuud veebidisaini gurudega.

Inspiratsioon kategoorias kuvatakse nädala sait, mis sageli põhineb teemal või stiilil. Õpetused Kategooria vastab oma nimele ja pakub palju abi WordPressi kasutajatele.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @ line25blog

7. Smashing Magazine

Smashing Magazine

Kirjutatud: Vitaly Friedman

Mida leiate:Liituge enam kui 181 000 inimesega, kes on registreerunud e-posti uudiskirja saamiseks. Seejärel tutvuge selle saidi põhjaliku disainiallikate kogumisega. Seal on 6 peamist kategooriat ja igas neist on kuraator. Saate näpunäiteid, nippe ja ideid Kodeerimine.

Õppige veebidisaini põhimõtteid ja leiate disainilahendusest inspireerivaid näiteid. Hoidke end kursis uute tavadega Mobiil. Õppige õpetustest või haarake tasuta ressursse Graafika. Olge kursis parimate tavadega UX disain. Selle jaoks on isegi kategooria WordPress.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @smashingmag

8. Järgmine veeb

Järgmine veeb

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:See on üks maailma suurimaid veebiväljaandeid. Leiate uusimaid uudiseid veebidisaini ja -arenduse kohta, kuid teemad ulatuvad kaugemale. Loominguline Kategooria pakub kasulikku artiklite kogumit veebidisaini ja arenduse kohta.

Siit leiate ka lugusid uute käivituste ja tarkvarauuenduste kohta Käivita kategooriasse. Ja teate, mida nad ütlevad kogu töö ja mängimise kohta. Kui on aeg pausiks, minge edasi Häirima.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @TheNextWeb

9. Loominguline blokk

Loominguline blokk

Kirjutatud: Dan Oliver ja tema meeskond

Mida leiate: Sellel veebisaidil on arvukalt teadmisi, loomingulisi näpunäiteid ja inspiratsiooni. Samuti leiate artikleid 3D-renderdamise, audiovisuaalsete toodete ja brändingu kohta. Kui otsite lihtsalt veebisaidi kujundamise või arenduse abi, siis püsige selles põhikategooria.

See koondab teile kõige värskemaid postitusi, ülaosas on kõige uuemad. Creative Bloq on osa Tulevane rühm. Sellel on ka Ühendkuningriigis asuvad muusika, meelelahutuse ja tehnoloogia veebisaidid.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @CreativeBloq

10. Hongkiat

Hongkiat

Kirjutatud: Hongkiat Lim ja tema meeskond

Mida leiate: See veebisait on disainerite, ajaveebide pidajate ja arendajate lemmik. Toimetus kureerib tipptasemel näpunäidete, nippide, õpetuste ja tööriistade kollektsiooni. Samuti on olemas sobiv tasakaal artikleid vidinate, rakenduste ja uue tehnoloogia kohta.

Veebisaidi ülaosas asuv horisontaalne navigeerimine avab saidi peamised kategooriad. Teie peamine huvi on Kujundus / väljatöötaja. Kui olete hõivatud, registreeruge igapäevase e-posti aadressiga.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @hongkiat

11. Kujundushull

Kujundushull

Kirjutatud: David Appleyard ja tema meeskond

Mida leiate: Veebisaitide kujundamise ja arendamise õppimine aitab inspiratsiooni saamisel. Just see teeb see ajaveeb kõige paremini. See on disaini näidis. Artiklid õpetavad teile tehnikaid, nii et saate sama teha oma veebisaidiga.

Kaks peamist kategooriat viivad teid disaininäidete kollektsioonide juurde. Galerii. Kui olete hõivatud, registreeruge igapäevase e-posti aadressi.kategooria abil saate valida peamise värvi, mida soovite otsingus näha. Uusimad postitused leiate alajaotusest Artiklid kategooriasse.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @designshack

12. KUJUNDUSTaxi

KUJUNDUSTaxi

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:See veebisait on pälvinud rohkelt kiitust kui külastajad. Ajakiri Forbes nimetab seda üheks viiest populaarseimast saidist, kus loovuse ja disainiga sammu pidada. Leitud sisu on midagi enamat kui lihtsalt veebisaitide kujundamist ja arendamist käsitlevad artiklid.

See ei pruugi muutuda teie parimaks ressursiks, kuid see ei innusta teid kunagi. Parim viis veebisaitide kujundamist ja arendamist käsitlevate uusimate artiklite leidmiseks on otsingufunktsiooni kasutamine. See asub saidi ülaosas.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @designtaxi

13. David Walsh

David Walsh

Kirjutatud:David Walsh

Mida leiate:David Walsh on blogija, esineja ja veebiarendaja. 30-osaline tarkvarainsener on pärit Madisonist, Wisconsin. Ta kasutab oma ajaveebi veebisaidi arendamiseks vajaliku teabe ja õpetuste jagamiseks. Taaveti artiklid ei aita teid disainimisel palju.

Kuid tema kirjutist veebisaitide tehnilise poole kohta on lihtne mõista. Teemad jagunevad laiadesse kategooriatesse, kuid ta on indekseerinud kõik. Võite käivitada avalehe ülaosas otsingu, et näha, kas ta on kirjutanud millestki, mis teid huvitab.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @davidwalshblog

14. Enovato Tuts+

Enovato Tuts +

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate:See on vaid üks Enovato valdkondadest, mis on juhtiv loominguliste varade turg. Enovato ökosüsteemi aitab kaasa üle 6 miljoni elanikuga veebikogukond. Piirkonnas „Tuts +” on raamatukogu, mis sisaldab enam kui 21 000 tasuta õpetust.

Ainuüksi on üle 700 videokursuse. Parim koht veebidisaini ja arendustegevuse abi leidmiseks on suund täielik register. Juurdepääs kogu raamatukogule nõuab registreerimine tasuta prooviperioodiks.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate:See veebisait on pärit Singapurist. Töötajad koguvad ja jagavad kasulikke näpunäiteid, õpetusi ja ressursse. Nad nimetavad end digitaalse mänguväljakuks. Mõistate, miks natuke uurida. Pealehe ülaosas olev kast näitab teile praegu populaarseid artikleid.

Vasakpoolses ülanurgas asuv rippmenüü pakub mugavat navigeerimise viisi. Kasutage seda konkreetsete huvivaldkondade leidmiseks. OXP pole freebiesidega sama helde kui teised saidid. Seda seetõttu, et nende eesmärk on kvaliteet.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@onextrapixel

16. Stoyani phpied

Stoyani phpied

Kirjutatud:Stoyan Stefanov

Mida leiate:Suunake seda veebisaiti, et saada teavet veebisaitide arendamise ja ressursside kohta. Teavet saate kvalifitseeritud eksperdilt. Stoyan on 4 raamatu autor. Üks asi, mida te sellest ajaveebist ei leia, on palju graafikat. Sellepärast, et Stoyan on seotud koodiga.

Leiate kasulikke näiteid koodidest, mida oma veebisaidi arendamisel kasutada. Ta ei ole viljakas postitaja, kuid isegi tema varasemate aastate artiklid on kasulikud.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

Kirjutatud:Ray Cheung

Mida leiate:Selle veebisaidi loojal on hea külg. Veebis on sadu tuhandeid ressursse. Kellel on aega otsima minna? Tema ja ta kaastöötajad valivad, mis on nende arvates parimad ressursid. Leiate sorteeritud kogumi tasuta ikoone, aktsiafotosid ja fonte.

Samuti leiate Javascripti ja Ajaxi komponendid ning veebisaidi pistikprogrammid. Kategooriate ja teemade kuvamiseks mõeldud tabeleid otsige avalehe parempoolsest servast.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @webappers

18. Kujunda oma tee

Kujunda oma tee

Kirjutatud:Bogdan Sandu

Mida leiate:Veebisaidi kujundamine on Bogdani kirg. Ta kirjutab sellest siin oma ajaveebis. Oma mõtte avaldamiseks kasutab ta lihtsat ja arusaadavat keelt. Bogdan jaotab oma postitused avalehe ülaosas oleval navigeerimisribal viide kategooriasse. Ta kirjeldab allpool oma viimaseid postitusi.

Kui ta jagab a ressurss, Bogdan võtab aega, et selgitada, miks, ja ta toob teile näiteid, kuidas saate seda kasutada. Võite tellida tema iganädalast e-posti värskendust.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @boogiesbc

19. Puumaja

Puumaja

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate:Selle veebisaidi asutajate arvates peaks tehnoloogiaharidus olema kõigile kättesaadav. See pakub üle 220 veebikursuse. Täielik juurdepääs veebisaidile võtab küll tasulise liikmelisuse, kuid saate registreeruda tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.

Selle haridusalase veebisaidiga saate luua täieliku veebisaidi nullist. Samuti on sisu ekspertidele, kes soovivad oma oskused järgmisele tasemele viia. Vaata kursust läbi raamatukogu teie vajadustele vastavate veebiklasside jaoks.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @puumaja

20. Veebimäng

Veebimäng

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate:See on Ühendatud veebisaidi tütarettevõte. Lood veebisaidi kujundamisest ja arendamisest leiavad tee Webmonkey juurde. Neli peamist kategooriat jagunevad edasi, et suunata teid artiklitele. Pealehe paremal küljel ülaosas olevas jaotises on ülaosas olevad soovitused.

Liikuge ressursside kasuliku kogumi saamiseks viitekategooriasse. Need on loodud selleks, et saaksite oma veebisaidi jaoks vajalikku koodi välja lõigata ja kleepida.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@ veebimäng

21. 24 viisi

24 viisi

Kirjutatud: Drew McLellan ja mitmed kaasautorid

Mida leiate:Teie esimene mulje sellest ajaveebist võib olla järgmine: “Pole midagi praegust!” 24 Ways avaldab igal aastal vaid 24 päeva. Drew McLellan sai selle iga-aastase traditsiooni alguse juba 2005. aastal. Ta otsustas blogi pidada, mida ta nimetab veebi-geenide advendikalendriks.

Igal detsembril 24 päeva jooksul on ajaveebis igapäevane postitus veebidisaini ja arenduse kohta. Kõik, mida leiate, on eelmise aasta kuupäev. Nad on tuleva aasta ennustused. Arhiivide menüü kuvamiseks avage paremas ülanurgas olev kokkupandav menüü.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@ 24 teed

22. eJohn

eJohn

Kirjutatud: John Resig

Mida leiate:See võib olla Johni isiklik ajaveeb, kuid see puudutab kõike veebisaitide arendamist. Ta on insener hKhani Akadeemia ja looja jQuery JavaScripti teek. John on kirjutanud kaks raamatut. Pro JavaScripti tehnikad ja JavaScripti ninja saladused.

Parim viis selle veebisaidi ressursside hindamiseks on postituste sirvimine. See on ka ainus viis. John ei paku teemakategooriaid ega otsingufunktsiooni. Kui te tema juurde hüppate, näete, mida ta veel ette võtab avaleht.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@jeresig

23. FROMDEV

FROMDEV

Kirjutatud: Sachin

Mida leiate:See on veel üks isiklik ajaveeb. Sachin ütleb, et tema blogi pidamise põhjus on teadmiste jagamine kaas arendajatega. Teie preemia on artiklikogumik, millel on lingid muudele ressurssidele. Sachin vastab, kui jätate postituse kohta kommentaari. Teemakategooriad kudevad rippmenüüd.

Pealehel on jaotis, kus näete, millised artiklid on tähelepanu pälvinud. Kui olete valmis seiklema, kasutage nuppu Üllata mind link.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@FromDev

24. viget

viget

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate:Viget ajaveeb jagab seda tarkust veebisaidi arendajate ja kujundajate meeskond. Viget’is on suur meeskond, seega pakuvad artiklid laia valikut teavet. Veebisait jaotab nad 5 põhikategooriasse.

Viimased postitused ilmuvad esilehel. Iga artikkel lõpeb soovitatud lingiga teema kohta lisateabe saamiseks. Kui teile postitus meeldib, leiate ka autori lingi rohkemateni.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @viget

25. Veebidisainerite sein

Veebidisainerite sein

Kirjutatud:Nick La

Mida leiate:Nick pole viljakas blogija. See on tõenäoline, sest ka Nick jookseb N.Design Stuudio, Themify, IconDock, ja Parim veebigalerii. Kui ta värskenduse veebidisainerite seinale postitab, on see kõik seotud veebisaidi kujundamisega. See on kasulik õppematerjalide ja inspiratsiooniideede hoidla.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @nickla

26. Digitaalne telepaatia

Digitaalne telepaatia

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate: Stiilne! Selle toote ja UX-i disainifirma ettevõtte ajaveebi võtab kokku üks sõna. Disainerid on teada saanud, mis ajaveebi kujunduse ja funktsiooni täidab. Iga postitus õpetab ja inspireerib. See kõik puudutab keerukate probleemide lihtsaid lahendusi.

Digitaalsest telepaatiast on palju õppida. Kategooriad aitavad teil konkreetseid teemasid leida. Uurige, mida digitaalne telepaatia nimetab lugemisloendiks. See on nende soovitus parimate postituste kohta.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @dtelepaatia

27. Designrfix

Designrfix

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate: See on kõik selle grupi ajaveebi kaastöötajate jagamise kohta. Nende eesmärk on luua kogukond, mis on disaini suhtes vähem isekas. Iga postitus on läbimõeldud tehnika ja inspiratsiooni abistamine. Pole üllatav, et Inspiratsioon kategoorias on kõige rohkem sisu.

Pakkumised kategoorias on rohkem kui pakkumisi veebisaidi kujundamise ja arendamise tarkvara kohta. Minge sinna, et näha, mis on geeky ja uus. Pealehe paremas servas olev ala näitab teile, mis on trendis.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@Designrfix

28. Veebikujunduse pearaamat

Veebikujunduse pearaamat

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate: See ajaveebipõhine veebisait pakub uudiseid ja ülevaateid veebisaidi kujundamise ja arendamise tööriistade kohta. Kuigi mõned postitused on reklaamikampaaniad, Ülevaated Kategooria pakub tarkvarale ausaid hinnanguid. CMS-i plussid ja miinused leiate oma nimekirjast.

Tööriistade alamkategooria annab teile madalamad andmed selle kohta, mida programmeerijad tootlikkuse säilitamiseks kasutavad. Suunake Portfelli alamkategooria kui vajate disaini inspiratsiooni.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@webdesignledger

29. Veebidisainerite depoo

Veebidisainerite depoo

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate: Sellel veebisaidil muutuvad asjad aina suuremaks ja paremaks. Blogis keskenduti veebikujunduse uudistele, tehnikatele ja ressurssidele. Nüüd on see laiendatud kõikehõlmavaks sisu sõlmpunktiks. Ligi 750 000 tellijat suundub siia, et leida tööriistu, tooteteateid ja palju tasuta pakkumisi.

Liikuge disaini- ja arendussisu juurde, kasutades ülaosas olevat ajaveebi kategooria linki. Freebies on selle kõrval. Veebidisainerite depol on suur videoteek intervjuudest, konverentsiläbirääkimistest ja õpetustest.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@DesignerDepot

30. Loominguline ülevool

Loominguline ülevool

Kirjutatud:Mitu kaasautorit

Mida leiate: “Loominguline” on osa selle nimest. See veebisait kaldub rohkem asjade kujunduse poole. Valdkonna tippnimed jagavad kasulike artiklite nõuandeid. Seal on suur Õpetused kategooriasse. Oma veebisaidi visuaalse maagia loomiseks leiate juhiseid.

Suunake Arhiivid leida midagi, mida te ei leia. Loov ülevool hoiab kõik kingitused ühes kohas. Nad on eraldatud freebies.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@creativeofblog

31. JUST loominguline

JUST loominguline

Kirjutatud: Jacob Cass

Mida leiate:JUST Creative’i asutaja kasutab veebisaidi kujundusest rääkimiseks oma isiklikku blogi. Ta postitab, kui reisib maailmas digitaalse nomaadina. Leiate mõned artiklid veebisaitide arendamise kohta.

Kuid pidage meeles, et Jacob on disainer. Ta teab, millest räägib. Jacob on palju võitnud disainiauhinnad. Ta ei kasuta postitustes liikumiseks kategooriaid. Parim võimalus on kasutada subjektide otsimiseks otsinguakent.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@kohene

32. Vandelay kujundus

Vandelay kujundus

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: Teie ettevõtte edu saavutamiseks on vaja õigeid tööriistu. See kujundusgrupp kasutab oma ajaveebi postitusi harimiseks ja teavitamiseks. Postitused jagavad disainiuudiseid ja trende. Veebisaidil on ka tuhandeid disainigraafikaid. Paljud, kuid mitte kõik, on tasuta.

Kui vajate WordPressi teemat, võib see olla veebisait, mida olete lootnud leida. Neil on tasuta allalaadimine. Viimased postitused esitlevad end esilehel plaatidena.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @VandelayDesign

33. Šveitsi preili

Šveitsi preili

Kirjutatud: Tina Roth Eisenberg

Mida leiate: Tina on selle ajaveebi postitusi postitanud alates 2005. aastast. See sai alguse tema jaoks visuaalse arhiivina, kuid sellest on saanud populaarne veebikujunduse ajakiri. Veebisait saab üle miljoni kordumatu külastaja igakuiselt. Tina ei kasuta kategooriaid nii, nagu teised disaini ja arenduse veebisaidid.

Tal on avalehe ülaosas filter. Kasulik on teada saada, kuidas ta läheneb teemadele. Soovite kasutada tema otsinguakent konkreetsete teemade otsimiseks.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @swissmiss

34. instantShift

instantShift

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: Ainus probleem, mis teil sellel veebisaidil võib olla, on otsustamine, kust alustada. Uusi ressursse lisandub pidevalt. Hea uudis on see, et ülaosas on kategooria navigeerimisriba, mis liigutab teid õiges suunas.

Kui te midagi ei leia, siis pea siin praeguste aktiivsete kategooriate leidmiseks. Samuti leiate populaarseid silte, mida kasutatakse artiklite klassifitseerimiseks. Lingid filtreerivad teie jaoks postitused. Selle veebisaidi kaasautoritel on WordPressi sugulus. Leiate selle kategooriasse pakitud kaupadega.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @instantshift

35. Põhjast üles

Põhjast üles

Kirjutatud: Daniel Nelson

Mida leiate: Danieli ajaveeb katab ja reklaamib inspireerivaid loojaid kogu maailmast. Ta on seal olnud alates 2009. aastast. Veebisaidi avaleht tervitab teid koos hiljutiste postitustega. Üleval rippmenüüst kategoorianaviimine viib teid konkreetsetele teemadele.

Daniel ei aja oma ressursside seosega hulluks. Ta on ka läbipaistev. Kui see on sidusettevõte, tähistab ta selle sellisena. Veel üks kasulik postitus linkidest tema postitustele asub avalehe allosas.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: Veebisait hõlmab kujundust ja kaastööd kogu maailmast. Seal on ka disainigalerii. Teised veebisaidid võivad proovida teile kogusest muljet avaldada. DesignM.ag eelistab sinna kärpida ja kvaliteeti pakkuda.

Artiklid on vähe, kuid need on põhjalikud. Disainerid hindavad veebisaidi avalehte. Viimaste postituste esiletõstmiseks on vaja intelligentselt kasutada mitmevärvilisi segusid.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @DesignMagTweets

37. Kujundamise juhendamine

Kujundamise juhendamine

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: Kuus redaktsiooni Asutaja Jacob Gube alustas seda veebisaiti oma venna Isaac Gube’iga. Neil on tugev regulaarsete panustajate baas. Seal on õpetusi ja ülevaateid. Artiklid lähenevad õppeainetele algtasemel. See on hea ressurss, kui alles alustate.

Paljud artiklid on õpetused. Haridus on vendadele tugev teema. Veebisaidi oma Allikas Kategooria pakub disainivahendeid, mis sisaldavad isegi lihtsaid juhiseid.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @designinstruct

38. Kujundus kadedus

Kujundus kadedus

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:See veebisait on disainiideede kogumik. Seda kureerivad Disaini Kutseühing (AIGA). Igal nädalal ajaveebi igapäevaseid postitusi loob erinev kaastöötaja.

Veebisaidi külastajad saavad postitusi lugeda ja nende reklaamimiseks hääletada. Siit ei leia te õpetusi ega ressursse. Leiate geniaalsed kujunduskontseptsioonid. Design Envy on visuaalne pidu, mis on mõeldud inspiratsiooniks.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @AIGAdesign

39. David Airey

David Airey

Kirjutatud: David Airey

Mida leiate:Taaveti isiklik ajaveeb räägib kujundaja elust, arvasite sellest. Nagu paljudes sellelaadsetes ajaveebides, pole ka teemade või kategooriate leidmiseks navigeerimist. Teid kutsutakse Davidiga koos kõndima, kui ta räägib disainiärist.

Mõnikord on see ülevaade. Teinekord on see ülevaade. Ta viskab sisse mõned lingid ressurssidele. Peate neid otsima. Nad on väärt leidmist.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @DavidAirey

40. Lusika graafika

Lusika graafika

Kirjutatud: Chris Spooner

Mida leiate:Chris jääb oma isikliku ajaveebi abil kinni kolmest asjast. Ta postitab õpetused mis näitavad teile, kuidas luua tema jagatud kujundusi ja eriefekte. Ta pakub freebies et saaksite olla produktiivsemad. Ja, kirjutab ta artiklid selgitada erinevate loominguliste žanrite taga olevat teooriat.

Mõned tema õpetused on videod. Tal on need a eraldi kategooria. Osa tema ressursse nõuab a tasuline liikmelisus. Chris on oma blogisse postitanud alates 2007. aastast. Seal on tohutult palju arhiiv.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @chrisspooner

41. Codrops

Codrops

Kirjutatud: Manoela IIic ja Pedro Botelho ning nende meeskond

Mida leiate:Manoela ja Pedro usuvad, et peaksite oma veebisaidi piire iga päev lükkama. Nad otsivad uuenduslikke ideid ja muudavad need siis postituseks. Leiate artiklite suundumusi ja tehnikaid. Kui see on tehnika, leiate selle juhendi.

Tulemuseks on põnev ressursside segu veebisaidi kujundamiseks ja arendamiseks. Codrops eelistab nimetada oma tasuta veebisaidi malle “Kavandid.Samuti pakivad nad seotud ressursse piirkonnas, mida nimetatakse “Kollektiivne.”

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @codrops

42. UX Booth

UX Booth

Kirjutatud: Matthew Kammerer ja David Leggett ning nende meeskond

Mida leiate:Sellel veebisaidil on üks fookus. See avaldab artikleid kasutajakogemuse (UX) kohta. Sisu kirjutamise tase on mõeldud neile, kellel sellel teemal on vähe või puudub taust. Õpid põhitõed ja leiate parimad tavad. 9 kategooriat hõlmavad kõiki hõlmatud teemasid.

Need on värvikoodiga ja juurdepääsetavad veebisaidi mitmest piirkonnast. Indeks annab teile täieliku artiklite loendi. Hea veebisaidi UX on ülioluline. See veebisait on teabe kuldkaevandus.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @codrops

43. disainmodo

disainmodo

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:“Modo” on itaalia ja hispaania keeles sõna “meetod”. Selle veebisaidi filosoofia on, et heli kujundamiseks on olemas meetod. Artiklid, mida nad teiega jagavad, kajastavad seda. Huvikategooriasse liikumiseks kasutage avalehe ülaosas olevat navigeerimist. Designmodo juhib ka online pood. Leiate täielikud paketid oma veebisaidi loomine.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:Kiire seltskond omab seda veebisaiti. Nad on maailma juhtiv progressiivse ärimeedia kaubamärk. Co.Design on offshoot, kust leiate uudiseid veebisaidi kujundamise ja arendamise kohta. Fast Company ei karda olla vaieldav. Blogipostituste autorid räägivad meelt. Seal on palju õppida ja veebisaidi energiline paigutus hoiab teid meelelahutuses.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@FastCoDesign

45. Moz

Moz

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate:Ettevõtte põhitegevus on otsingumootori optimeerimine. Enamik Mozi ajaveebist puudutab SEO-d. Kuid veebisaitide kujundamisel ja arendamisel on pühendatud konkreetne valdkond. Artiklites uuritakse aineid, mille terviklikkust on mujalt raske leida. Need on täis graafikat ja linke rohkemate näidete juurde.

Iga postituse lõpus on nimekiri sarnastest Mozi postitustest. Jätkake, kui olete disaini kategooriast ammendanud. Ülejäänud aitavad teil ka oma veebisaiti paremaks muuta.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@Moz

46. 1.veebidisainer

1.veebidisainer

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: A professionaalsete disainerite rühm haldab seda veebisaiti. Nad vastutavad ka Themeco WordPressi teema. Blogijad jagavad oma teadmisi ja oskusi jooksvas postituste seerias. Artiklid ei kuulu kategooriatesse, kuid kohustuslik otsinguaken on avalehe ülaosas.

Juhendid tutvustavad teile vajalikke oskusi ja nende täitmiseks kuluvat aega. Kui olete loendites suur, on keeruline leida siit blogi, kus oleks vähem kui 50 allikat. Paljud hõlmavad 200 või enamat.

Peab lugema artikleid:

Jälgi:@ 1. veebidisainer

47. Ajakiri Tripwire

Ajakiri Tripwire

Kirjutatud: Lars Vraa ja mitmed kaasautorid

Mida leiate: Kui usute, et ei tohiks kunagi oma veebisaidi parendamist lõpetada, on see ajaveeb teie uus parim sõber. Kaastöötajad nõustuvad, et veebisaidi parendamine on lõputu ülesanne. Nad pakuvad disaini- ja arendaja näpunäiteid nii algajatele kui ka asjatundjatele.

Lars laseb lugejatel postituste üle hääletada. Seejärel toob esile esilehe populaarsemad artiklid. Avastage subjekte vabal ajal, kasutades ülaosas olevat kategooria navigeerimisriba.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @tripwiremag

48. Veebileht

Ajakiri Tripwire

Kirjutatud: Mitu kaasautorit

Mida leiate: Veeb on visuaalne meedium. Pildid on kõik. See ajaveeb on kokkuvõte artiklitest, kuidas hoida oma veebisait parimal moel silma peal. Muutke veebiajakiri tavaliseks külastuseks, kui teil on aega napilt ja soovite mõne minutiga teemast sisse ja välja pääseda.

Saidi ressursid ületavad disaini ja arendamise. Iga piirkond on kanalina üles seatud. Selle vertikaalne navigeerimine asub avalehel paremal.

Peab lugema artikleid:

Jälgi: @WebsiteMagazine

See võtab blogija

Parimat teavet ajaveebi kohta saab inimestelt, kes haldavad edukaid ajaveebe. Blogijad on helded. Neile meeldib nende jaoks teoste jagamine ja nad tahavad, et see töötaks teie heaks.

Blogid on interaktiivsed. Tagasiside ja kommentaarid soodustavad nende edu. Laske kindlasti neil blogiomanikel teile meeldida või kasutage midagi, mida nad on avaldanud.

Seal on üks viimane samm. Makske see ette. Mida olete õppinud, mida saate teiste blogijatega jagada?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map