38 veebidisaini asjatundjat jagavad oma parimat näpunäidet, kuidas valida parim veebiehitaja

Maailmas, mis näib WordPressi domineerivat, oleme näidanud, et uimastamise saidi loomiseks on palju muid võimalusi. Veebisaidi ehitajad on suurepärane lahendus ettevõtete omanikele, kes soovivad veebis viibimist. Seetõttu otsustasime teada saada 38 veebidisainerit.


Milline on parim hostitud veebisaitide koostaja väikeettevõtte veebisaidi loomiseks ja miks te seda soovitate?

Vaatame, millised on iga veebisaidi koostaja eelised.

João Pedro Carvalho

João Pedro Carvalho

~ João Pedro on Brasiilia veebidisainer ja üks Fix Up Brasili asutajatest.

Turul pole ühtegi veebisaidiehitajat, kes saaks teie heaks kõik ära teha. Pole ühtegi veebisaidi koostajat, kellele saaksite lihtsalt oma fotod ja ülesanded panna, ning see loob automaatselt teile ideaalse saidi. Igal veebisaidi koostajal on õppimiskõver, mis võib olla suurem, kui võite oodata.

Kõigi nende jaoks pole nad SEO (otsingumootori optimeerimine) sõbralikud, kuna reklaamivad neid olevat. Peate natuke teadma disainist ja sellest, kuidas asju hästi juhtida, et saaksite luua suurepärase veebisaidi.

Arvan, et kliendid peaksid välja selgitama, milline ehitaja neile kõige rohkem meeldib – see on nende jaoks kõige lihtsam. Igal neist on oma tööriistad ja funktsioonid. Need erinevad üksteisest ja võivad töötada erinevalt.

Minu valitud veebisaidi ehitaja on Wix.com

Arvan, et see on parim inimesele, kes soovib oma ettevõtte jaoks esimest veebisaiti. See on odav, lihtne ja kiire. Kui proovite palgata ettevõtte, kes teeks teile veebisaite, läheb see palju maksma ja nad võivad veebisaidi kohale toimetada mõne kuu pärast.

Wix on võrdselt kõigi uusimate disainisuundade ja tehnoloogiatega. Iga kord, kui turundusmaailmas on midagi uut, on Wix alati sellel kohal. Alati lisandub uusi funktsioone. Ma ei usu, et teistel platvormidel on Wixi teadus- ja arendusmeeskond, mis lisab funktsioone, mida turg nõuab.

Uued kasutajad saavad valida töö või ettevõtte kategooria, millega nad on seotud. Iga tööstuse jaoks on olemas mallid. Lisate, mida soovite. Valite värvid, teksti ja pildid. Kui te pole rahul, võite valida mõne muu malli. Võite alustada teist. Teil võib olla nii palju kui soovite. Kui te pole endiselt rahul, on kõige parem valida Wix Pro, mis seda teie jaoks teeks.

Nad on oma klientide jaoks suureks toeks. Enamik küsimustele on foorumis vastatud. Kui teil on mõni küsimus foorumil, võtab Wixilt vastuse saamiseks 10–24 tundi. Mõnikord on see automaatne vastus. Kui see on nii, saadavad nad selle Wixi meeskonnale ja vastavad teile õigesti.

Kahjuks pole Wixil Brasiilia disainilahenduste turul üldse head nime. Kui ütlete, et veebisait on Wixis sisse ehitatud, panevad inimesed seda pahaks, kuna nende arvates pole see eriti hea veebisait. Kuid inimestele jääb mulje asjadest, mida saate Wixi abil teha.

Kui ma näitan mõnda kujundust ja ütlen neile, et see on Wixist, jätavad nad alati mulje. See ei puuduta teie kasutatavat platvormi, vaid seda, mida saate sellega teha. Kui soovite, saate programmi Mona Lisa maalida rakenduse Microsoft Paint abil (ja mõned inimesed on seda teinud!)

Keegi, kes soovib täielikku professionaalset veebisaiti ja kellel on eelarve täieliku veebisaidi loomiseks, peaks Wixit ja muid veebisaitide koostajaid vältima. Kuid mul on mõned kliendid, kellel oleks eelarve maksta mõnele agentuurile, et ehitada neile suurepärane veebisait väljaspool Wixit. Kuid nad otsustasid kasutada Wixit, kuna nad ei soovi agentuuriga seotud olla. Nad tahavad teavet muuta ja teevad seda ise. Nad ei taha, et lihtsate muudatuste tegemiseks tuleb loota teisele ettevõttele. Neil on parem kasutada Wixit.

Miinused:

Wix läheb aja jooksul aeglasemaks. Wixi saidi käivitamisel läheb see väga kiiresti. Kuid kui sellel on liiga palju lehti või kui sisu hakkab suurenema, koos fotode ja videotega, hakkab Wixi veebisait muutuma väga aeglaseks. See muutub hetkeks väljakannatamatuks, kui peate lehed jagama kaheks, nii et lehe laadimine ei nõua nii palju aega. See muutub väga masendavaks. See on Wixi taustaprobleem.

Olya Must

Olya Chernitsyna

~ Olyal on rohkem kui kümme aastat turunduse kogemust. Ta on veebi- ja graafiline disainer, kes on loonud peaaegu 100 veebisaiti erinevates sektorites, keeltes ja stiilides.

Soovitan Wixi platvormi väikeettevõtluse jaoks, kuna see võimaldab teil ühe päeva jooksul luua sõna otseses mõttes suurepärase, kaasaegse ja professionaalse veebisaidi. Lubage mul samm-sammult jagada Wixi eeliseid

1 kord

Mis tahes ettevõtte jaoks on ülioluline, et turul oleks õigel ajal. Keegi ei taha nädalaid või kuid veeta veebisaitide ehitamisel. Wixi eesmärk on aja kokkuhoid.

2. Kujundus

Mallid või tühjad? Kui te ei tea, mida soovite, pakutakse teile sadu professionaalsete disainerite valmistatud lahedaid malle, kus võetakse arvesse kõiki turunduse ja kasutatavuse aspekte. Kui teate, mida soovite, võite te kõik nullist luua. Saate üles laadida mis tahes pildi, video ja fondi ning kasutada lahedat animatsiooni.

3. Kodeerimine puudub

Lohistamissüsteem muudab selle protsessi palju lihtsamaks. Pealegi, te ei pea otsima veebiarendajat, te ei pea tema töö eest lisaraha maksma, te ei pea ootama. Nagu teie ja teie veebisaidi vahel pole barjääri. Võib-olla vajate Wix Pro-d, ��

4. SEO

Wix on sooritanud kõik ebasõbralikult SEO-st SEO sõbraliku veebisaidi ehitajani. Nad on seda teemat tõesti palju parandanud. See on nüüd täiesti SEO-sõbralik ja seda kinnitavad kõik minu projektid

5. Parem iga päevaga

Wixiga töötades tean, et nad küsisid ja kuulasid oma kasutajaid, nad täiustavad platvormi regulaarselt. “Eilse Wixi” ja “Homse Wixi” vahel on alati tohutu areng.

6. Rohkem kui lihtsalt veebisaidi koostaja.

Wixiga veebisaidi omamine on palju enamat kui lihtsalt veebilehed. See on väga võimas turundusriist, kõik ühes. Teil on oma klientide kontaktide loend, mis seadistatakse automaatselt kõigile külastajatele, kes kirjutasid teile oma veebisaidi kaudu ja kes ostsid teid.

Saate luua vingeid e-kirju ja saata need kõigile oma kontaktidele. Mis tahes ettevõtte jaoks on nii palju muud (restoranid, hotellid, veebipõhised broneerimised jne.). Selle tegemiseks pole teil vaja ühtegi kolmanda osa tööriista, neid kõiki pakub Wix ja neid saab tasuta kasutada

7. Tohutu tasuta fotopank

Wixil on suur fotopank, mis on täiesti tasuta. Kõik pildid on professionaalsed ja ilusad. See fototeek kasvab alati. Kuid võite kasutada ka mõnda teist sisseehitatud kuulsat fotovaru, mis pole tasuta, vaid spetsiaalse hinnaga

8. Kõik viimased veebitrendid on saadaval

Jah, Wix soovib, et nende veebisaidid oleksid kaasaegsed. Parallaks, video taust, filmikunst, animatsioon, lahedad fondid … kõik on siin kasutamiseks

9. Regulaarsed eripakkumised

Igal juhul saate osta aastaplaani 50% allahindlusega. Lisaks saate Google AdWordsi jaoks tasuta domeeni ja kinkekaarte.

10. Mobiilne versioon

Igal veebisaidil on oma mobiiliversioon, mis on tasuta ja mida saab soovi korral seadistada

Ma armastan Wixit, olen Wixiga teinud üle 100 veebisaidi ega kahetse kunagi.

Adrian Poe

Adrian Poe

~ Pärast kunstiinstituudi lõpetamist 2002. aastal töötas Adrianne disainerina D.R. Horton, Fortune 500 ettevõte, mis loob kõike alates ajakirjadest, levib reklaamtahvlitele. 2007. aastal asutas ta disaini ja suureformaadilise graafikaettevõtte ning ei vaadanud kunagi tagasi.

Umbes kuus aastat tagasi avasin enda jaoks WIX-i veebisaidi. Platvormi proovimiseks oli lihtsalt lõbu, kuna mu vana sait oli WP-s ja mulle meeldis see piisavalt. Pärast paar päeva WIX-iga mängimist oli mulje. Kiirus, mida ma saidi kokku panin, oli üsna jahmatav, nii et kandsin oma domeeni üle ja see oli millegi suurepärase algus.

Pärast umbes aasta oma portfelli kasutamist WIX-is otsustasin teha sukeldumisega kaupluse veebisaidi, töötasin osalise tööajaga. Tegin seda vabakutselisena, et proovida WIX-is mõnda muud saiti. Seadsin veebisaidi üles ja paar kuud hiljem oli minu üllatuseks äri plahvatuslikult kasvanud.

Olime Google’is jõudnud nii lühikese ajaga edetabelisse nr 1 ja meie Facebooki leht kasvas nagu umbrohi. See oli nagu tabasime seda armsat kohta. Niisiis otsustasin teha Püha Toomel veel paar veebisaiti kohalikele saarlastele.

Kõigil saitidel olid sarnased tulemused ja kõige parem … kui saidi said valmis, ei pidanud mu kliendid ootama, et ma teeksin muudatusi või maksksin hoolduse eest! Minu jaoks on see kuld. Ma tean, et mõned veebisaitide disainerid keeravad WIX-i saitidel nina alla.

Mõni naerab ja mõni tunneb tõelist muret selle pärast, et DIY ehitaja võib nad ettevõttest välja viia. Noh, ma vaatan seda kui õnnistust! Olen disainer; Ma vihkan koodi. Töötan visuaalselt paremini ja arvan, et WIX avab uksed hämmastavatele veebidisaineritele, kes ei pruugi kodeerimise aspekti teada või neile meeldivad.

Ärge saage minust valesti aru; WIX ei asenda tõelist talenti. Samuti on mul igav rutiinse hoolduse tegemine. Mulle meeldib, kui mähkan korraga mitu lahedat erinevat kujundust ja annan need siis oma klientidele üle kiire videoga, kuidas seda teha. See vabastab mind liikuda järgmise laheda projekti juurde ja olla valiv saitide kujundamisel, mida ma tunnen minuga rääkimas.

Olen avastanud, et 99% minu klientidest tuleb minu juurde teistelt platvormidelt. WP on kõige populaarsem. Sellega on alati sama lugu; “Minu veebisaidi kujundaja on teinud MIA-st või nad ei helista mulle tagasi, nad soovivad lihtsa muudatuse eest X dollarit. See on liiga kallis, nad võtsid mu sisselogimise sisse ja ma ei saa praegu muudatusi teha.”

Alati on veebisaidi kujundaja mingil viisil ebaõnnestunud või nõuab muudatuste eest absurdseid summasid. WIX leevendab seda probleemi. Loon ilusa dünaamilise veebisaidi, kus minu WIX pro kontol on klientidele kiirelt ja tõhusalt saadaval sadu rakendusi.

Kui sait on valmis, kannan selle saidi üle oma klientide WIX-i kontole, et neil oleks 100% kontroll oma saidi üle. Seejärel astun kõrvale. Olen alati abi ja küsimuste jaoks kättesaadav ning teen hooldustöid tasu või muudatuste eest, kuid peamine on see, et nad saavad muudatusi ise teha.

Leian, et kõik mu kliendid on selle üle nii õnnelikud ja tunnevad end oma veebisaidi kujundaja kontrolli all vähem. Neil on vabadus ja see hoiab neid teiste projektide juurde tagasi tulemas ja mulle soovitusi andmas. Ma arvan, et 80% minu ettevõttest on nüüd viitepõhised ja algavad vaid paarist WIX-i saidist.

Igal platvormil on alati tume külg. Ma arvan, et WIX peab oma SEO-mängu kiirendama. Kui järgite põhitõdesid, saate korralikke tulemusi, kuid usun, et nad peavad sellele pisut rohkem keskenduma. Praegu kasutab WIX parastorage’i, nii et tundub, et kõik WIX-i saidid saavad F-järjestuse pakkimata pildid, kuna serveritest lisatud faililaiendi prügi.

See raskendab täpse laadimiskiiruse testi tulemuste saamist. Peamine on leevendada piltide korrektset tihendamist ja lehte mitte üle koormata. Samuti arvan, et WIXi veel üks negatiivne külg on e-kaubanduse võimed. Olgem ausad; see on päris kole.

Võite kasutada Ecwidi, mis mulle väga meeldib ja võimaldab kohandatud CSS-i, mis on kena, kuid WIX-i põhipood vajab natuke armastust. See on kasutatav väiksema kui 50 veebitootega poe jaoks, kuid kui tegemist on suure kauplusega, on see liiga aeganõudev ja lihtsalt ei voola hästi.

Kõike seda öeldes – asi, mida ma L.O.V.E. umbes WIX on see, et nad kuulavad! Nad täiustavad pidevalt oma platvormi. Nad lisavad uusi rakendusi, mis muudavad elu palju lihtsamaks, ja uusi funktsioone, mis muudavad saidid hämmastavaks.

Kas WIX võtab töid õigetelt veebisaidi disaineritelt? Ei! Põhimõte on see, et seda on raske enda jaoks kujundada… ja praegu raputad pead jah. Endale meelepärase saidi väljaarendamine võttis mul aastaid ja olen kindel, et muudan selle aasta jooksul igal juhul.

WIX-i ettevõtete omanikud vajavad alati WIX-i kujundajat. Ma ütlen kõigile oma klientidele, et nad prooviksid enne minu töölevõtmist WIX-i. Õppige platvormi ja proovige oma saiti üles ehitada. Ma pole ühte klienti niimoodi kaotanud, et nad hindavad kõiki ausalt ja nad võtavad mind tööle esialgse kujunduse tegemiseks.

Ma arvan, et WIX-il on vaja teha mõned parandused, kuid millist platvormi see pole? See on väikeettevõtete omanike jaoks hea koht alustamiseks ja ma tõesti usun, et selle parandamine aja jooksul jätkub.

Cristian Rolland Tăbârcă

Cristian Rolland Tăbârcă

~ Cristian on SeeDesine’i asutaja ja tegevjuht. Tal on rohkem kui seitse aastat veebidisaini kogemust. Tema ettevõte on spetsialiseerunud WIX-i veebisaitidele ja iga ettevõtte või toote kaubamärgilahendustele. Nad loovad professionaalse veebikeskkonna, mis peaks vastama teie vajadustele ja parandama teie ettevõtet.

Lapsest peale olen olnud kirglik kõige suhtes, mis tähendab realiseerunud nägemist, segades värve viisil, et efektid jätaksid inspiratsiooni ja loovuse.

Kui teil on ettevõte, siis teate, kui oluline on toimiva veebisaidi olemasolu, et kliendid leiaksid teid üles ja teeksid ka teid. Veebisaidi omamine aitab teie tulusid suurendada ja võimaldab klientidel teie kohta teavet leida, kui nad seda vajavad.

Ma arvan, et populaarseim veebisaidi ehitaja on Wix. Wixi veebisaidi ehitaja sobib ideaalselt igas äris ja pakub teile palju eeliseid.

Pärast saidil registreerumist saate oma uue veebisaidi sirvida üle 250 malli. Saate valida mis tahes kujunduse, mida soovite kasutada. Need on eelnevalt valmistatud kujundused, mis tähendab, et te ei pea kunagi muretsema nendesse kodeerimise või HTML-i pärast.

Sageli võib veebisaitide koostajatel olla keeruline navigeerida ja see põhjustab teile peavalu. Wix pakub väga kasutajasõbralikku liidest, mis koosneb pukseerimisliidesest. See pukseerimisliides on väga kasulik inimestele, kellel pole veebisaitide kujundamise kogemust, ja see muudab teie veebisaidi loomise imelihtne.

Saate kogu oma teksti, pilte ja videoid paigutada kuhu iganes soovite, libistades need lihtsalt ümber ja paigutades sinna, kuhu soovite.

Lõpuks pakub Wix teile kasulikke tööriistu, mida saate kasutada juhul, kui jääte oma veebisaidi loomise kogemuse mis tahes hetkel kinni. Otse saidil abi saamiseks on klõpsamiseks palju erinevaid nuppe ja vajadusel saate isegi klienditoega ühendust võtta.

See on kasulik, kuna te ei tea kunagi, millal võib mõni probleem sattuda ning vastused küsimustele aitavad teil oma veebisaidi loomise teekonda jätkata.

Wix.com-i veebisaidi koostajat on väga lihtne kasutada ja see pakub palju erinevaid tööriistu, mis aitavad teil oma saiti nullist üles ehitada..

Teie kliendid otsivad teid juba veebist ja kui teil pole veebisaiti, siis kaotate nad oma konkurentsile. Lõpetage oma klientide üleandmine teistele, kuna kardate hüpata veebimaailma.

Wixi veebisaidi koostaja on suurepärane koht alustamiseks ning see pakub teile lühikese aja jooksul toimiva ja professionaalse ilmega veebisaidi.

Punchface Stuudio

Saara J.K

~ Sarah on Wix Pro graafiline disainer alates 2009. aastast. Ta on ka sotsiaalmeedia superkangelane.

Pärast kõigi seal asuvate veebisaitide ehitajate kasutamist jõudsin järeldusele, et Wix.com ületas kõik ootused. Wix on teinud edusamme, nagu ei suudaks uskuda, ja ma olen nende teenuseid kasutanud alates 2009. aastast, kui ma esimest korda oma väikeettevõtte asutasin.

Lisaks asjaolule, et Wixi redigeerija areneb pidevalt, toob see turule uusi ja täiustatud funktsioone, mis aitavad teil hõlpsalt kasutada oma potentsiaali parimal viisil; Wixi kogukond on soe, kus Wixi töötajad ja Wixi disainerid suhtlevad ja toetavad üksteist. Tervislik võistlus, võimalused lihtsalt lõppevad.

Selgitan Wix.com-i sageli veebidisaini Photoshopina, kuna see annab teile lihtsalt vabaduse luua. Teie käsutuses on sadu suurepäraseid tööriistu, mis sobivad nii algajatele kui ka professionaalidele. See on kõik, mida võite paluda, et luua midagi, mida võite ette kujutada. See on nagu võlujõud, klõpsa valmis!

Kui ma alguses asusin, polnud mul veebidisainerite palkamiseks absoluutselt mingit veebidisaini kogemust ega raha, nii et hakkasin uurima oma võimalusi. Siis komistasin Wix.com-i peale pärast pettumust loobumist muudest võimalustest, mis sundisid mind järgima paigutust või vormingut.

Wix trotsis kõiki reegleid; see andis mulle tühja lõuendi, et lihtsalt oma südamega mängida ja sellist vabadust, millesse ma armusin. Wixi jaoks on suur osa selles, et ükskõik, kas teil on 5 minutit või 5 päeva aega veeta veebisaidil, on kõigile midagi pakkuda.

Teie käsutuses olevad suurepärased eelkujundatud mallid, tühi lõuend, mille abil saate midagi iseenda visualisatsioonidest (ja selle toetamiseks mõeldud tööriistadest) luua ning asjaolu, et see on avanud täiesti uue disainimaailma nii Wixi plusside kui ka klientide jaoks.

David Attard

David Attard

~ David on veebidisainer, paljudel veebidisaini veebisaitidel tuntud kirjanik ja veebisaitidega töötavatele inimestele mõeldud veebisaidi DART Creations asutaja..

Päeval ja vanusel, kui sait on nii oluline osa ettevõttest, on tore, et inimestel, kellel pole (ükskõik mis põhjusel) veebidisainerile juurdepääsu, on suurepäraseid võimalusi.

Seda peab nägema paljude väikeettevõtete vaatenurgast, kes soovivad veebis edasi liikuda, kuid pole aimugi, kust alustada..

WIX on suurepärane valik. See on tehisliku disaini intelligentsus, mis loob imelise võimaluse luua suurepärase väljanägemisega veebisait vähese ajaga või üldse mitte korraga..

Olles selline lihtne samm-sammult nõustaja, kes küsib selliseid asju nagu saidi kontekst (veebipood, rõivad, beebi?), Küsib siis teie aadressi, telefoni, suhtlusvõrgustiku üksikasju ja loob kõik saidid algusest. Muidugi saab siis vastavalt vajadusele midagi muuta ja täpsustada, kuid põhitõed on paika pandud.

Sisuliselt on tegemist väga lihtsustatud sisuhaldussüsteemiga, mille sihikindel eesmärk on lihtsa kasutajakogemuse loomine inimestele, kes peavad veebisaiti looma (kuid ei tea, kuidas).

See ei taha olla WordPress ega saa kunagi olla nii paindlik, kuid see on õige tööriist väikeettevõtetele, kes vajavad suhteliselt madala tasu eest veebisaidi seadistamiseks abikätt..

Angelique

Angelique

~ Angelique on veebidisaini agentuuri Fresh Pixel asutaja, mis pakub professionaalseid veebipõhiseid teenuseid, sealhulgas väikeettevõtete alustavaid veebisaite, e-kaubanduse lahendusi ja täisteenusega kohandatud saitide arendamist, samuti brändingu, SEO ja veebiturundusteenuseid.

Hostitud veebisaitide ehitajate osas on minu isiklik eelistus Wix peamiselt võimalusega, et sait saaks nende teemadega suhteliselt kiiresti üles ja käima. Kuigi veebisaidi koostajad pole kõigile, on nad eriti kasulikud alustavatele väikeettevõtetele.

Kõigil veebisaitide ehitajatel on profi- ja con-eeldused ning me hoiame ettevaatlikult, et kõik kliendid teeksid matemaatikat ja arvestaksid veebisaidi ehitajate aastamaksudega seotud kulusid ning kaaluksid seda hoolikalt traditsioonilisemate veebisaidiplatvormidega.

E-kaubanduse lahendused on üsna piiratud ja ma ei soovitaks neid, kui klient vajab e-kaubanduse saiti või keerukamat veebisaiti, näiteks liikmesuspiirkonda või sisselogimisvõimalusi. Nendel juhtudel on WordPress, mis pakub ka lohistamisredaktori võimalusi, parem variant, mis võimaldab veebisaitide tugevamat loomist ja on odavam kui veebisaitide koostajate aastamaksud.

Olen projekteerinud veebisaiti üle kümne aasta ja valminud minu jaoks üle 200 veebisaidi alates väikestest portfellisaitidest kuni suurte kohandatud ehitamisteni – disain / turundus ja bränding käivad käsikäes ja kõik see, et luua emotsionaalne ühendus kliendi vaatajaskonnaga.

Romi Brayer

Romi Brayer

~ Romi on veebidisainer ja sotsiaalmeediaettevõtte Quick Sites International partner. Romi ja tema partner Maya asutasid oma ettevõtte kaks aastat tagasi ja neil õnnestus kujundada kümneid veebisaite (ja loendada).

Meie kogemuste põhjal, mis on loonud kümneid veebisaite, on Wix.com väikeste ettevõtete jaoks lihtsaim meisterdamisplatvorm.

Väikeettevõttel on oma digitaalse pildi jaoks piiratud ressursid ja pole aega keerukamate platvormide, näiteks WordPressi õppimiseks. Wix pakub oma klientidele mitmesuguseid kauneid teemasid, mis võimaldavad neil kiiresti ja intuitiivselt redigeerida, ilma et oleks vaja kodeerida, ning sellel on sadu rakendusi, mida saab kasutada nii Freemium kui ka Premium plaanides.

Soovitan tungivalt Wix.com-i ettevõttele, kes kavandab oma esimest veebisaiti ilma kogemusteta või piiratud ressurssidega. See on eriti kasulik, kui ettevõte vajab portfelli veebisaiti või lihtsat e-kaubanduse veebisaiti.

Wixi platvormi on värskendatud iga paari päeva tagant uusimate disaini- ja haldusfunktsioonidega, mis võimaldavad disaineril ja ettevõttel endal üha rohkem võimalusi.

Roshain Senarathne

Roshain Senarathne

~ Roshaini ettevõte sai 8. novembril 2010 ja märtsis 2014 „ArenaWix” poolt USA-s „Bronze” staatuse „Wix Pro veebidisainerina”. Temast sai esimene Lõuna-Aasia piirkonnas „Wix Pro Designer”..

Parim hostitud veebisaidi koostaja väikeettevõtte saidi loomiseks on Wix.

Ma soovitan seda, kuna see on veebisaidi loomiseks väga lihtne platvorm ja sellel on ka palju rakendusi, mida kasutada.

Saame Wixis teha ilusaid veebisaite ja sellel pole Wixi kohta tasuta kasutajatele suuri reklaame. Samuti pakub Wix elukestvat majutust tasuta kasutajatele.

Kathy Powell

Kathy Powell

~ Kathy on Tie Nationali, LLC turundusjuht. Kathy on oma andeid kasutanud nii uute osakondade ehitamiseks kui haldamiseks juba maast peale, et tagada ettevõtte kasv ja klientide rahulolu.

Olen Wixit varem mitu korda väikeettevõtete jaoks kasutanud ja meie hiljutine sait on ümber kujundatud. Uutele disaineritele pakub WIX suurepäraseid alustamismalle, mida saab kohandada, hoides samal ajal saiti väga professionaalsena.

Neile, kellel on rohkem disainikogemusi, võivad WIX-i mallid olla heaks inspiratsiooniallikaks hüppelauaks, kuid võimaldavad teil ka veebisaidi luua tühja lõuendi abil. Kõik elemendid on olemas ajaveebide, piltide, animatsioonide ja mis kõige tähtsam SEO jaoks.

Ma ei käsitle kõiki kodeerimise arendajaid, kuid WIX-i korral ei hoia see teadmine mind tagasi ning minu kujundus ja navigeerimise tunne võivad keskpunkti asuda. Veelgi parem, saan teha muudatusi lennult, ilma et oleks vaja palgata arendajat kodeerimise värskendamiseks.

Jim Chadoulas

Jim Chadoulas

~ Jim on lõpetanud kunsti & Kujundus AKTO kool (1996-1999) graafilise disainerina. Varem töötas ta ajakirjade vabakutselise illustraatorina. Praegu loob ta veebisaite väikeettevõtetele, mis vajavad värsket uut veebisaiti.

Wixil on lihtsaim veebisaitide koostaja / toimetaja, mis võimaldab lihtsatel kasutajatel oma töid tutvustada. Äritegevus, teenused, e-pood ja paljud teised. Wix järgib uusimat tehnoloogiat koos paljude suurepäraste tööriistadega, mis aitab kujundada väga kaasaegse ja sõbraliku veebisaidi. Sajad lisarakendused võivad aidata kaasa ka ainulaadsete projektide valmimisele.

WIX pakub ka turundust, reklaami, infolehti, SEO, analüütikat, aktsiapilte ja videot. Omab väikeettevõtetele mõeldud veebisaitide väljaehitamiseks täispaketti kui teised turul olevad veebisaidi ehitajad.

Jessica Palotas

Jessica Palotas

~ Jessica on andekas veebidisainer ja sotsiaalturunduse spetsialist, kellel on erakordsed oskused veebiarenduses.

Usume, et Wix on parim veebisaitide koostaja. Oleme kasutanud paljusid teisi platvorme, peaaegu kõiki neid, mis seal asuvad.

Wix on kaugelt kõige lihtsamini kasutatav, samuti võimaldab see teil olla oma disaini ja ideedega loov, pakkudes siiski hämmastavat HTML-i veebisaiti, mida on lihtne kasutada ja vaadata ilma HTML-kodeeringut kasutamata või ilma.

Kui olen kujundanud oma klientide veebisaidi, saan tavaliselt pakkuda DIY linke, mis aitavad neil oma värskendusi teha. See annab neile jõudu, enesekindlust ja mugavust oma veebisaidi hoidmiseks. Kui neil on probleeme, saavad nad minuga alati ühendust võtta või pöörduda Wixi abi saamiseks küsimusteta!

Ma armastan Wixit ja olen sellega viis aastat ehitanud. Olen projekteerinud sadu ja sadu veebisaite koogikaubandusest, pankadest ja arstidest!

Joshua Moran

Joshua Moran

Graafilise kujundajana oleks minu veebisaidi ehitajate seas minu valikuks WiX.

Peamine põhjus oleks selle võime töötada tühja lõuendiga, templita ja täielikult kohandatav.

HTML-i veebisaidil põhinev lähenemine muudab täieliku kohandamise. Langus on aga see, et koodiga võtab rohkem aega.

WiX-i abil saan keskenduda disainile ja muuta see esteetiliselt meeldivaks, hoides samal ajal endale mitu tundi kodeerimist. Lühemad tähtajad tähendavad õnnelikumaid kliente.

Tracy Costopoulos

Tracy Costopoulos

~ Tracy on Suurbritannias tegutseva multidistsiplinaarse disainiettevõtte Brown Owl Creative kaasasutaja ja tegevdirektor, keskendudes brändingule, disainile ja veebiarendusele. Brown Owl Creative ühendab disaini ja tehnoloogia, et tuua turule kaubamärke ja aidata ettevõtetel kasvada nii kohalikul kui ka mujal maailmas.

Brown Owl Creative kasutab HTML5, CSS3 ja JavaScripti tehnoloogiaid, et luua klientide klientide veebilahenduste jaoks kaasahaaravaid ja uuenduslikke mobiili-, tahvelarvuti- ja lauaarvutikogemusi. Töötame mõnel platvormil, sealhulgas WordPress, Wix, SquareSpace, Webflow ja Magento.

Ükski veebisaidi ehitaja pole minu arvates täiuslik, neil kõigil on oma plussid ja miinused. Minu jaoks on Wix vaieldamatult kõige uuenduslikum tõmbejõud & loovutada veebisaitide ehitaja nende konkurentide seas.

Kõrgetasemelise disaini võite saavutada ilma, et peaksite teadma, kuidas kodeerida, ja nad tutvustavad alati uusi ja innovaatilisi funktsioone, mis minu arvates seab nad selles osas konkurentide ees.

See on oluline kaalutlus, kui otsite oma saidi üles ehitada platvormile, mis võib teie vajadustega muutudes teie saidiga koos kasvada.

Võimalus luua laua- ja mobiilisõbralikku veebisaiti ilma kodeerimise või arenduseta muudab selle äärmiselt konkurentsivõimeliseks võimaluseks väikeettevõtetele ja alustavatele ettevõtjatele, kes soovivad veebisaidi olemasolu luua kiiresti, tõhusalt ja eelarve piires.

Ma usun, et Wixi kasv (2016. aasta juuli seisuga 88 miljonit registreeritud kasutajat) tuleneb peamiselt nende uuenduslikust lähenemisviisist uute funktsioonide arendamisel ning tänu sellele, et väikeettevõtted saavad seda oma kasutatavate veebisaitide haldamiseks ja värskendamiseks kasutajasõbralikuks muuta, ilma et oleks vaja palgata arendaja teha nende nimel väikeseid veebivärskendusi.

Neil on ka üks tugevamaid tugiinfrastruktuure, mis kõigi veebisaitide koostajate seas saadaval, ning nad reageerivad tugiteenuste saamiseks telefoni ja e-posti teel. See koos nende platvormi paindlikkuse ja kasutusmugavusega muudab nad täna väga konkurentsitiheda turu turuliidriteks.

Sarah A. Sherman

Saara Sherman

~ Sarah on illustrateddomain.com asutaja, ta on auhinnatud Wixi sertifitseeritud disainilahenduse proua ja loonud saite alates 2010. aastast. Tema varasem kogemus ärikonsultandi ja turunduseksperdina aitab tema klientidel määratleda oma veebistrateegiaid..

Minu arvates on Wix väikeettevõtte platvormi jaoks absoluutselt parim valik.

Kasutajad saavad luua uhkeid veebisaite murdosa hinnaga, mida nad maksaksid koos teiste platvormidega. Sellel on lohistamise tehnoloogia, mis aitab vähese veebikogemusega kasutajatel luua suurepärase veebisaidi. Kui professionaal ehitab teie Wix-i ​​saidi üles, on teil oma saidi haldamisega lihtne õppida.

Väikeettevõtete jaoks on Wixi taustaprogrammi funktsioonid ühekordne veebipood, kus kõik on käeulatuses, et mitte ainult luua veebisaiti, vaid ka hallata oma klienti ja klientide kaasatust ühes kohas.

Wixi funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Puhtad ilusad veebisaidi kujundused
 • Kasutuslihtsus
 • Lihtne ja tõhus SEO (ilma ajaxita)
 • Pro Fotogalerii
 • Wix Backend – oma klientide, kontaktide ja klientide haldamiseks
 • Paralleel ja tundlik disain (Wix Columes)
 • E-posti turunduse juhtimine (Wix hüüab välja)

Antonio Calabrese

Antonio Calabrese

~ Antonio on kohandatud veebikujunduse ja SEO-teenuseid pakkuva digitaalagentuuri Unraveled Media tegevjuht. Ta on ka graafilise disaini turu Boonle.com asutaja.

Kuigi ma loon veebisaite mitmel platvormil, kipub Wix.com kõige paremini toimima, kui tegemist on väikeettevõtete veebisaitidega. Soovitan Wixi väikeettevõtete omanikele üsna sageli järgmistel põhjustel:

Taskukohasus

Eritellimusel kujundatud Wix-saidi seadistamise hind võrreldes kohandatud WordPress-saidiga on tavaliselt palju väiksem. Selle põhjuseks on tavaliselt Wix-saidi seadistamiseks kuluv aeg võrreldes WordPress-saidiga.

Kiire seadistamine & kasutusmugavus

Tänu väga kohandatavale pukseerimisredaktorile saab ilusa veebisaidi seadistamise sageli teha lühikese aja jooksul, kui olete platvormiga tuttavaks saanud.

Hooldus

Klientide koolitamine Wixi veebisaitide haldamise ja redigeerimise kohta on palju lihtsam kui WordPressi saitidel. Tavaliselt mõistavad kliendid pukseerimisfunktsiooni kiiresti ja on tänulikud, et saavad ise põhilisi muudatusi teha, näiteks fotosid lisada või teksti muuta. Tugidokumentatsioon on samuti vaid hiireklõpsu kaugusel.

Beatriz E. Caraballo

Beatriz E. Caraballo

~ Beatriz on veebidisainer ja blogija, kes on keskendunud sellele, et aidata inimestel oma blogi nullist alustada. Ta pakub samm-sammult õpetusi ja praktilisi nõuandeid, pakkudes samas ka oma kodeerimisteenuseid, et kohandada ruutu Squarespace malle.

Kui mõtlen väikeettevõtjatele mõeldud professionaalse ilmega veebisaitidele, mõtlen kohe ka Squarespace’ile. Usun, et see on seal kõige paremini hostitud veebisaitide ehitaja, ja mitte oma populaarsuse tõttu. Minu jaoks on Squarespace ülekaalukalt parim lahendus iseseisva stabiilse ettevõtte saidi loomiseks peamiselt järgmiste kolme põhiaspekti tõttu:

1. Vastuvõtvad mallid: Olen tohutult veebisaidi reageerimisvõimeline pooldaja mitte ainult seetõttu, et see võimaldab teie vaatajaskonnal liikvel olles teie saiti tõhusalt sirvida, vaid ka seetõttu, et see võimaldab neil teada saada, et olete oma ettevõtte suhtes tõsine ja pöörate tähelepanu üksikasjad, mis jäävad liiga sageli tähelepanuta.

Kõik Squarespace’i mallid reageerivad täielikult ja isegi siis, kui lisate mõne kolmanda osapoole allikast elemente, mis on mitte reageeriv , saate neid hõlpsasti näpistada, süstides redaktorisse paar CSS-i rida

2. Kohandamine: kui soovite, et teie sait oleks meeldejääv ja täielikult teie brändile kohandatud, peate selle tööle panema. See tähendab, et peate saama redigeerida, valida värve ja valida fonte iga veebisaidi elemendi jaoks.

Squarespace’i stiiliredaktoriga saate muuta peaaegu kõiki oma saidi aspekte, sealhulgas nuppe, jagaja värve, fonte, teksti värvi, polsterdust jne, võimaldades teil luua täielikult isikupärastatud saidi ilma kodeerimisoskusteta. Lisaks, kui teil on teadmisi HTML-i ja CSS-i kohta, on teil võimalus oma saiti veelgi kohandada, tänu paljudele koodisüstimise aladele, mis on saadaval kõikides mallides.

3. Hinnakujundus: kui alustate ettevõtet eelarvest, võib tekkida kiusatus otsida kõige odavamaid saadaolevaid valikuid, kuid veebisaidi platvormide osas olen ma sellega täiesti nõus. Usaldusväärne ehitaja, mis annab teile kõik vajalikud funktsioonid ja palju muud, on sageli hinnasildiga. Õnneks on Squarespace’i plaanid väga taskukohased ja saate oma ettevõtte kasvades alati uuendada.

Võõrustatavate veebisaitide ehitajate asi on see, et isegi kui nad kõik võivad pakkuda kasutajasõbralikku liidest, laia valikut malle ja isegi tasuta kontosid, peate minema kaasa selle, mis aitab teil luua õige online-kohalolek. Seetõttu soovitan Squarespace’i kasutada kõigil, kes soovivad veebis pikaajalist ettevõtet luua

Jeff Miller

Jeff Miller

~ Jeff on omaniku ja kontseptuaalse kunstniku taga HellothisisJeff Design – eraldiseisev bränd ja veebidisaini pood, mis on suunatud spetsiaalselt mittetulundusühingutele, kirikutele ja väikeettevõtetele.

Igal veebiprojektil on erinevad kaalutletavad nõudmised ja saavutatavad eesmärgid, nii et kahjuks ei tööta iga kliendi jaoks üks täiuslik platvorm. Squarespace’i kasutamine täieliku isemajandatud veebilahendusena on aga paljudele väikestele ettevõtetele, mittetulundusühingutele ja kogudustele, kellega ma koos töötan, kõige mõistlikum.

Loovalt pakub Squarespace kaunilt puhtaid malle, mis sobivad suurepäraselt kaasnevate brändilugude edastamiseks. Võimalus pakkuda oma kohandamisi ka CSS-i kaudu ning süveneda arendajaplatvormi, eristab Squarespace tõelise kujundaja tööriistakomplektina. Nende raamistikus on väga vähe saavutatavaid.

Suurimad omadused on aga intuitiivse sisuhalduse ja saidi hooldamise osas kliendi poolel. Minu kliendid armastavad seda, kui lihtne on lohistamisredaktoriga luua dünaamilisi uusi lehepaigutusi ja omada täielikku kontrolli oma saidi hierarhia üle.

Ruuturuum pakub ka kulisside taga palju eeliseid, näiteks SSL-turvalisus, e-kaubanduse tööriistad, erinevad tuumintegratsioonid ja suurepärane klienditeenindus.

Kokkuvõtteks meeldib mulle Squarespace’i kasutamine, kuna see on kiire ja lihtne, pakkudes samas tipptasemel kujundus- ja sisulahendusi, mis aitavad mul oma klientide lugusid väga praktilistel viisidel rääkida.

Josiah Nelson

Josiah Nelson

~ Josiah on viimase 5 aasta jooksul võitnud 5 auhinda veebidisaini eest. Praegu tegeleb ta ainult eraklientide veebidisainiga ja juhib täiskohaga oma ettevõtet ReadySettle. Ta lõi nädalavahetusel oma ettevõtte saidi.

Kõigist kandidaatidest on Squarespace see, kelle ma lõpuks valiksin. Neil on väga lihtsad ja intuitiivsed tööriistad, võimaldades samas puhast kujundust ja stiili. Mul on olnud palju väikeettevõtte omanikke ja ettevõtjasõpru, kes kasutavad ruutu Squarespace, ja nende jaoks on ilus see, et nad teevad oma koodi koostööks tõesti hästi.

Graafilisi liideseid kasutavad veebisaiditööriistad peavad lohistamiseks töötamiseks looma konteinereid nagu pusletükid. Enamasti lõpeb see sobimatute kujunduselementide ja värvide eemaldamise tülikana.

Ruuturuum teeb seda aga ilusti, kasutades teist tehnikat, mida paljud teised mängijad ei kasuta. See on väga ilmne, kui kiire on lehe laadimisaeg, kui reageeriv sait on, ning lihtsalt üldine autentsuse ja kvaliteedi tunne, mida te enamikust pukseerimisplatvormidest lihtsalt ei saa..

Üldiselt on Squarespace minu kui veebimeistri valik number üks. Mitte väga paljud platvormid ei vasta kuludele ja kasutuslihtsusele, võrreldes lõpptulemusega, mis on kvaliteetne ja reageeriv veebisait, mis edastab veebisaidi sõnumi tõhusalt ja teeb seda silmale väga meeldival viisil.

Dylan Seeger

Dylan Seeger

~ Dylan on New Yorgis asuva loometuudio Lovably Inc. asutaja. Keskendunud pikaajaliste ideede levitamisele kogu maailmast, kasutades läbimõeldud, eesmärgipärast disaini. 2014. aastal asutatud eesmärgiga muuta tipptasemel disainiteenused paremini juurdepääsetavaks, oleme aidanud kümneid suurepäraseid ideid muuta ilusaks reaalsuseks.

Ruuturuum on väikeste ettevõtete jaoks kõige paremini hostitud veebisaitide koostaja, kuna see võimaldab ulatuslikku ja loomingulist kohandamist, säilitades samal ajal lihtsuse ja elegantsi, mida enamik teenuseid isegi ei saavuta.

Ruuturuum muudab meie klientide hõlpsaks oma veebisaitide sisu lisamise ja redigeerimise ning võtab keeruka veebiseadistuse haldamise koorma enda õlule..

Lõpuks on Squarespace’i ööpäevaringne klienditugi tipptasemel ja alati valmis aitama. Seda ei saa lüüa.

Meghan Hartman

Meghan Hartman

~ Meghan on UX-i disainer ja Crafting Creative’i asutaja. Ta töötab koos loomeettevõtjatega hõlpsasti kasutatavate veebisaitide kujundamisel, mis suurendavad nende usaldusväärsust ja toovad oma digitaalsele uksele rohkem kliente. Leiate ta Twitterist või Instagramist @MeghanCreative.

Parim, võõrustatud veebisaitide koostaja ja see, mida ma nii ise kui ka oma klientide jaoks kasutan, on Squarespace. Ruuturuum on kõik-ühes lahendus: nad hoolitsevad majutamise eest, teie domeeninime saab nende kaudu seadistada ja nad integreeruvad hõlpsalt Google Appsiga. Hiljuti hakkasid nad pakkuma ka tasuta SSL-sertifikaate, mis (nohik-hoiatus) tähendab, et teie veebisaidi URL-il on alguses https: //, mis annab kasutajatele teada, et see on turvaline sait kasutada.

Miks see oluline on? Kuna alates 2017. aastast tegeleb Google ebaturvaliste saitide hävitamisega ja kui te pole seda SSL-i võlu saanud, võidakse teie andmed võidakse ebakindlaks märgistada. Hea uudis on see, et ruudu Squarespace puhul ei pea te selle pärast isegi muretsema.

Kõigi tühjade SEO funktsioonide kõrval, mis Squarespace’il on, meeldib mulle see, kui kasutajasõbralik ja kohandatav see on. Nende kaunite teemade ja lohistamisredaktoriga on see üks lihtsamaid veebiplatvorme. Mitte ainult, kuid tegelikult on nende kohandamine suhteliselt valutu, andes teile võimaluse lisada oma CSS, HTML ja JavaScript.

Olen kasutanud WordPressi, Weeblyt, Wixit, Webflow’i ja olen kohandatud koodiga veebisaiti nullist peale. Selle kogemuse põhjal olen leidnud, et Squarespace on parim väikeettevõtete omanike hostitud veebisaitide koostaja. Seda on lihtne kasutada, sellel on suurepärane sisseehitatud funktsioonide komplekt ja see võimaldab teil seadistada ajaveebi, et suunata oma ettevõttesse rohkem veebiliiklust.

Zoran Bosancic

Zoran Bosancic

~ Zoran asutas digitaalse turunduse agentuuri POINT OUT, kus ta on töötanud selliste brändidega nagu Aquafresh, BMW, Cisco, GlaxoSmithKline, Peugeot, Sensodyne ja STIHL. Ta on teinud oma isiklikuks missiooniks aidata igal soovival inimesel alustada äri, mida ta armastaks ehitada.

Ruuturuum ei paku teile WordPressi paindlikkust. Kuid see kehtib kõigi teiste seal asuvate saidiehitajate kohta.

Samuti pole seda ülilihtsat ehitajat, mis Weeblyl on. Ja see ei pruugi omada nii suurt mallikogu nagu Wix.

Parim veebisaidi ehitaja turul on ikkagi Squarespace. Käed alla.

Miks? See asub iga kategooria ülaosas. Veelgi enam, see paistab silma suurepärasega, kui tegemist on selliste otsustavatega nagu disain, jagatavus ja SEO valmidus.Kõik mallid reageerivad. Need töötavad teie töölaual sama hästi kui teie telefon. See on eriti oluline nagu hiljuti Mobiilse interneti kasutamine ületas esmakordselt töölaua kogu maailmas.

Ruuturuum tegi täiusliku kombinatsiooni kasutusmugavusest, disaini paindlikkusest ja UI / UX parimate tavade järgimisest.

Väikeettevõttena ei tohiks te kulutada oma saidi haldamiseks liiga palju aega, vaid pigem oma ettevõtte ülesehitamiseks. Teie sait peaks aitama teil kasutada kõiki võimalikke veebipõhiseid ärivõimalusi, samas ei tohiks see tarbida teie väärtuslikku aega ja energiat.

Ja just seda saate ruutu Squarespace abil.

Tegelikult mõjutavad teid asjad asjad, mida saate teha. Sellised mallid nagu Vaikse ookeani piirkond võimaldab teil oma saiti kujundada, et tunneksite, nagu see oleks kohandatud. Teil võivad olla kõik vajalikud vidinad, lubamisplokid ja CTA-nupud. See integreerub ka Leadpages, ConvertKit ja teiste populaarsete rakendustega.

Põhimõtteliselt pakub Squarespace kõike, mida vajate väikeettevõttena. Ja nad pakuvad seda mõistliku hinnaga.

Diogenes Brito

Diogenes Brito

~ Diogenesil on üle 9-aastane kogemus veebisaitide kujundamisel ja arendamisel, samuti rikkalik kogemus IT ja füüsilise toote kujundamisel.

Parima hostitud veebisaidi koostajana soovitan Squarespace. Ruuturuumis on:

1. 24/7 tugi,

2. Suur spetsialistide kogukond,

3. kõige paremini kavandatud, täielikult reageerivad mallid ja

4. Äärmiselt paindlik sisuhaldussüsteem.

Alyssa Hopkins

Alyssa Hopkins

~ Alyssa aitab väikeettevõtetel oma vaatajaskonda kasvatada nn kick-ass-kujunduse ja fotograafia abil.

Eelistan ruutu Ruumi mitmel põhjusel:

1. Ruuturuum pakub kaunilt kujundatud saite, mis võimaldavad teil malle igal ajal muuta, kaotamata sisu. Kui soovite Wixis oma malli muuta, peate alustama otsast ja kaotama oma sisu, mis on valu!

2. Ruuturuum on reageeriv. Wix võimaldab teil teatud asju mobiilil peita, kuid enamiku minu klientuuride jaoks ei taha nad mobiilisaidi eraldi kujundada, vaid tahavad, et nad saaksid kujundada ühe saidi ja neil oleks kood ülejäänud.

3. Ruuduruumil on fantastiline ööpäevaringne tugi. Wixis kellegi leidmine on valu. Neil on tohutu hep-foorum, kuid mõnikord peate selle asemel rääkima või meili saatma, selle asemel et veeta tunde oma lahendusi otsides foorumites. Olen seal olnud ja see pole lõbus.

4. Ruuturuum pakub erinevalt Wixist piiramatut ribalaiust. See on tohutu, kui eeldate, et teie saidil on palju külastajaid ja kui teie saidil on palju sisu, mida peate kiiresti laadima. Wixil on ribalaiusele liiga palju piiranguid.

5. Ruuturuumi ehitasid disainerid. Kõik nende mallid näevad kallid välja. Sellel on rohkem struktureeritud takistus & langus võrreldes Wixiga. Õppimiskõver võib Wixis olla lihtsam kui see on Squarespace, kuid kui olete aru saanud saidi ehitamise põhitõdedest, on ülejäänu väga lihtne teha.

David Head

David Head

~ David on olnud ruutaruumi spetsialist 3 aastat ja ta ehitas isiklikult umbes 100 ruutruumi saiti. Ta on DesignLive’i asutaja, mis sarnaneb Uberiga ruutude kujundaja jaoks.

Ma pean valima Ruuturuumi. Algne põhjus, miks ma platvormil kujundama hakkasin, oli see, et üritasin õppida oma esimese ettevõtte veebisaiti üles ehitama.

Proovisin kõiki teisi platvorme (Shopify, Wix, Weebly, WordPress jne) ja miski polnud nii keerukas kui Squarespace.

Nad on kõige rohkem mõelnud kõigi takistuste eemaldamisse, millega DIYers kokku puutuda võib. Lihtsamalt öeldes on see tavalise inimese jaoks kõige garanteeritud viis ilusa veebisaidi loomiseks.

John Tindel

John Tindel

~ John on ümberkujundav loov jõud, pakkudes ideede, kultuuri ja juhtimise juurdevoolu. Üle 15-aastase kogemusega julgustab ta meeskonnatööd, tagab pideva loomingulise juhtimise & tootearendus.

Esiteks arvan, et olen neid kõiki kasutanud. Alates võõrustajatest kuni isehalduslahendusteni on mul kliente, kes soovivad oma konkreetset lahendust ja ma pean suutma töötada sellega, mis neil on. Viimasel ajal olen kasutanud Squarespace’i ärilahendust.

Armastan nende saitide lihtsust ja nende e-kaubanduse lahendus on seadistamiseks ja kasutuselevõtmiseks piisavalt lihtne. Disainerina kaldun oma saiti kujundama ega lisa kunagi sisu. Ruuturuum loob nii lihtsad minimaalsed saidid, et ma seisan vastu ümberkujundamisele ja hakkan saidile sisu lisama.

Üks eelis on hind, mida on tõesti mõistlik veebis müüa ja oma klientide kirjavahetust (Mailchimp, e-kirjad) ühendada, et luua veebist ostes suurepärane kasutuskogemus. Alla 30 dollari eest saate alustada veebiettevõtteid, mis näevad välja suurepärased ja toimivad nagu täielik veebimüüja.

Nad ei võta teie müügi pealt kärpeid, näiteks Shopify ja teised. Ainuke langus, mis mul Squarespace’i kauplemissaitidel on, on see, et teil on makse töötlemiseks ainult üks võimalus. Kokkuvõttes ei usu ma, et te nende platvormis ja toes pettuksite.

Marta Tucci

Marta Tucci

~ Marta on Naya Traveleri asutaja ja kujundaja. Ta hääletati kui üks parimaid Squarespace’i saite maailmas.

Usun, et Squarespace on parim ise hostitud veebisaidi platvorm. Neil on suurepärased kolmanda osapoole integratsioonid, nagu Adobe Typekit, Getty Images ja Stripe, mis sujuvamaks muudavad igapäevast töövoogu ja aitavad saidil professionaalseks vaadata.

Nende mallid on tipptasemel kujunduskvaliteediga ja neid on ka koodiga lihtne kohandada.

Ja lõpuks, Squarespace’il on suur tugiringkond, mis on kasulik kasutajatele, kellel pole vähe CSS / HTML-i teadmisi ja kes soovivad oma saite kohandada lihtsate koodilõikudega.

Brandon Brown

Brandon Brown

~ Brandon on Atlanta osariigis asuv disainer, kes tegeleb brändingu ja veebidisainiga. Brandon teeb kunstnike arendamise ja brändikonsultatsioonide kaudu ka koostööd kunstnike ja muusikutega.

Elan ja hingan ruutu, kui on vaja töötada väikeste ettevõtetega. Ruuturuum sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, kes on disainile orienteeritud ja soovivad aktiivselt osaleda teie veebisaidi esteetika kujundamisel.

Armastan Squarespace’i kasutamist ettevõtetele, kes alles alustavad ja on huvitatud puhtast, reageerimisvõimelisest disainist. Väikeettevõtete omanikud on võimelised tegema palju disainilahendusi, ilma et peaksite koodi kunagi puudutama. Samuti saavad kasutajad kogeda kasutajasõbralikku e-kaubanduse liidest, mis võimaldab neil oma Squarespace’i veebisaidil sujuvalt kauplust juhtida.

Kui väikeettevõtted otsivad moodsat, piltidele orienteeritud kujundust, kaaluge kindlasti Squarespace’i.

Nicola Bernardi

Nicola Bernardi

~ Nicola on professionaalne fotograaf. Ta kujundas oma saidi, mis hääletati kui üks parimaid Ruutruumi saite maailmas

Minu arvates on ruut Ruumid kõige paremini majutatud veebisaitide koostajatele siinilbil.

See eristab lihtsust: kõik on loodud kasutajakogemust silmas pidades ja suunatud kõigile inimestele, kellel pole ilmtingimata veebidisaini ega programmeerimise tausta.

Mis pole sugugi vabastav, sest väikeettevõtte omanikuna elate tõenäoliselt pidevas ideede ja põnevusretkes, et näidata / reklaamida kõike, mida teete, ja teil pole aega ega huvitavat, kuidas töötada kodeerimise või üldse kujundamisega.

Ruuturuum pakub kauneid reageerivaid malle, mille sisu jaoks on naeruväärselt lihtne kasutada lohistamissüsteemi ja kõigele lisaks parimat klienditugi, mida ma olen kunagi kogenud..

Fotograafina võimaldab see mul veeta vähem aega ekraani ees nuputades, kuidas oma kodulehe jaoks asju teha, ning rohkem aega pildistamiseks ja oma töö tegemiseks.

Brendan Kennedy

Brendan Kennedy

Ruuturuum on minu meelest parim hostitud veebisaitide looja väikeettevõtte veebisaidi loomiseks. Usun, et see on platvorm, mis tasakaalustab suurepärase disaini ja on kasutajasõbralik.

Väikeettevõtte omanik saab kauni veebisaidi kujundada väga kiiresti ja see säästab nende mõõtkava suurendamisel palju raha.

Samuti on neil minu kogemusest parim klienditeenindus ja nad teevad väikeste ettevõtete omanikega tõesti väga head koostööd.

Sampath S

Sampath S

~ Sampath on professionaalne veebisaitide arendaja juba peaaegu 9 aastat. Selle aja jooksul ehitas ta üle 100 veebisaidi, lehtri & maandumislehed. Ta loob veebisaite, mis vastavad teie ärieesmärkidele ja muudavad hästi.

Olen teinud koostööd 7-10 veebisaidiehitajaga ja Squarespace on üks neist. Kasutan seda peamiselt klientide jaoks veebisaitide loomiseks, enamasti isikliku portfelli ja väikeettevõtete jaoks.

Neil on erinevat tüüpi sisu jaoks mõeldud sisuplokid (tekst, pildid, heli, fotogaleriid, kaardid jne), mis teeb töö lihtsamaks.

Ehkki olen mitme CMS-i professionaalne veebiarendaja, kui minult palutakse osutada veebisaidi koostajale, on see igal päeval SquareSpace.

Siin on miks.
* Saate lisada kohandatud HTML-i & CSS-kood saidi ilustamiseks.
* Saate oma Squarespace’i veebisaidile integreerida peaaegu kõik rakendused (kahjuks veel mitte Zapier), mis on tohutu märk vabastusest. Enamike teiste seal asuvate veebisaitide ehitajatega ei saa seda teha.

Kui teil on huvi teada, mis eristab seda teistest veebisaitide ehitajatest, on siin kiire loetelu plussidest.
Plussid

 • Suur komplekt reageerivaid malle
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Sisseehitatud pood
 • Piiramatu arv lehti & vidinad
 • Piiramatu salvestusruum
 • Parooliga kaitsta suvalist arvu lehti

Nagu kõigil muudel toodetel, on ka SquareSpaceil omaette miinused.
Miinused

 • Pole vaba plaani
 • Lehe kiirus on kohati murettekitav
 • Makse töötleja on piiratud triibuga (ainult)
 • Liikmelisust pole (pole blokeerijat)

Ma pole SEO-st kusagil rääkinud, kuna ilma kohandatud veebisaidita peate optimeerimisega alati tegelema.

Kui otsite kohe alustamiseks veebisaidi koostajat ja te ei soovi räpaseid reklaame kogu oma ettevõtte veebisaidil, minge sellega kaasa.

Alla 3 kohvi hinna eest saate SSL-iga turvalise, tundliku veebisaidi (kord kuus), et luua oma ettevõtte olemasolu veebis Squarespace’iga.

Jared Gibbons

Jared Gibbons

~ Jared on Pocket Knife’i loomingulise grupi kaasasutaja, kes kavandab ja arendab kohandatud Squarespace’i veebisaite.

Arvan, et Squarespace on suurepärane lahendus neile, kes soovivad luua väikeettevõtte veebisaiti.

Neil pole mitte ainult ilusaid malle, mida kasutada lähtepunktina, vaid ka ettevõtted saavad tulevikus oma veebisaidi sisu hõlpsalt hallata intuitiivse Squarespace CMS abil.

Edward Wisniewski

Edward Wisniewski

~ Edward on rohkem kui kümme aastat veetnud ümbritsevate ja interaktiivsete digitaalsete elamuste loomisel. Praegu on ta Radish Labi tehnikadirektor ja töötab tehnomeeskonna juhtimisel ning uuenduslike tehnoloogialahenduste rakendamisel keerukate väljakutsetega, millega sotsiaalse mõjuga organisatsioonid silmitsi seisavad..

Soovitame ruutu Ruut. See on odav, hõlpsasti kasutatav ja sisaldab drop-drop-liidest, mis muudab ilusa kujundusega veebisaitide loomise mõne minutiga valutuks.

Squarespace pakub kvaliteetseid ja kauneid malle, mis seavad esiplaanile UX-i ja disaini, lisaks pakuvad sujuvamat integreerimist, väljastpoolt e-kaubanduse võimalusi ja suurepäraseid arendaja tööriistu, mis lähevad kaugemale teiste traditsiooniliste hostitud veebisaitide omadest platvormid.

Christel Laura Voss

Christel Laura Voss

Ruuturuum on koht, kus olla, kui soovite oma brändi kasvatada. See platvorm ei seisa kunagi paigal ja paindlikkus on tänapäeval võtmetähtsusega.

Kujundan eranditult ruutu Squarespace, kuna see on platvorm, kus loovus saab areneda. Ja te ei pea kunagi muretsema turvalisuse või vigaste pistikprogrammide pärast.

Minu eesmärk on pidevalt vaidlustada enda piiratust ja teha alati erakordset tööd. Ruuturuum võimaldab mul just seda teha!

Amit Kumar

Amit Kumar

~ Amit on innukas digitaalne turustaja, kellel on head kogemused sidusettevõtte turunduse, sotsiaalmeedia turunduse ja videoturunduse alal. Ta on digitaalse turunduse agentuuri RankMeUp Services kaasasutaja, kes on spetsialiseerunud veebisaidi liikluse ja veebimüügi suurendamisele.

Moonfruit võidab selle minu jaoks igal päeval võime eest pakkuda suurt hulka sisseehitatud funktsioone ning hõlpsasti mõistetavat ja kasutatavat kasutaja armatuurlauda. Sellel on valida kena värskendavate teemade kimp..

Võite oma sisu avaldada ja olla kindel, et see ühildub automaatselt arvutite, vahelehtede ja nutitelefonidega ning hoolitseb teatud määral ka SEO eest. Saate oma sisu automaatselt jagada ka erinevas sotsiaalmeedias.

Veel üks hea põhjus, miks see nii populaarseks saab, on see, et saate e-poe poe üles seada vaid kolme lihtsa sammu abil. See töötab otse lohistamise meetodil ja on väga kasutajasõbralik. Kõige tipuks leiate ka kasutajaliidesesse integreeritud Google Analytics ja Google Webmaster Tools, mis muudab selle SEO-de jaoks veelgi atraktiivsemaks.

Kokkuvõttes on Moonfruit kõigi standardite kohaselt üks kasulikumaid ja SEO-sõbralikumaid omadusi, mida oma sisu jaoks luua.

Max Robinson

Max Robinson

~ Max Robinson on AIMSi veebidisaini veebidisainer.

Me kasutame MoonFruit’i klientide jaoks ainult kunagi, hoolimata suhteliselt vanast kasutajaliidesest, mis näib nii paljusid inimesi ära ajavat.

Armastan seda, kui palju on teie veebisaite isikupärastatud ja kui hõlpsalt vidinaid ja ajaveebid saab lisada.

Oleme kunagi saanud positiivset tagasisidet saitide kohta, mille oleme MoonFruudi abil ehitanud, ja oleme alati suutnud oma kliendile näidata, kuidas ehitajat kasutada, et nad saaksid ise muudatusi teha.

Shyam Bhardwaj

Shyam Bhardwaj

~ Shyam juhib digitaalse brändingu ja veebisaitide arendamise teenust pakkuvat ettevõtet.

Minu arvates on Weebly üks lihtsaid, kuid tõhusaid veebimeistrite veebisaitide loomise tööriistu. Neil ei pea olema programmeerimisoskust, nad peavad lihtsalt veebisaidi atribuudid veebisaidile lohistama, nii et kui mul on vaja kasutada ehitaja tööriista väikeste äriettevõtete veebisaidi arendamiseks, valin Weebly.

Mitmesugused elemendid, mida saate veebilehtedele lisada, on tekst, pildid, videod, nupud, Google Maps ja kontaktvormid. Üks selle peamisi eeliseid on see, et oma veebisaidi loomisel näete samal ajal ka peegeldusi lehel ja lohistate elemente tööriistaribalt oma veebilehe alale.

Weebly sisaldab ka hostimist – Pilvemajutus, mis on väga kiire ja turvaline süsteem. Laadimisaeg mõjutab teie paremusjärjestust otsingutulemustes, nii et sellel on ka SEO eelised. Lisaks lubab see teil ka ajaveebide loomist, mis on ka sisseehitatud CMS-is. Veebimeistritele, kes soovivad valida e-kaubanduse funktsionaalsuse, pakub see suurepärast e-poe veebisaidi lahendust.

Kõik valikud on head, kui teie veebisaidi nõuded vastavad teie saidi spetsifikatsioonidele ja vastavad raamistiku või saidiehitaja võimalustele..

Kõik head veebisaidid

Kui ma konsulteerin väikeste äriettevõtetega, kuulen enamiku omanike käest, et nad vajavad vaid väikest kuni 10 lehekülge sisaldavat veebisaiti, millel on tekst, pildid ja manustatud YouTube’i video. Selliste väiksemate nõuete korral toimivad hästi ruudud, ruumid, Weebly või isegi WIX. Godaddy Builder Tool on ka väikese veebisaidi jaoks lihtne lahendus. See vajab lihtsalt teie sisu, piltide, slaidide, videote või kontaktvormi lohistamist.

Mõned rakendused, nagu Weebly, Squarespace või WIX, lisasid ka e-kaubanduse funktsioone, nii et mõne toote e-kaubanduse vajaduste jaoks on need valmis kasutama tööriistu teie veebipoe loomiseks.

See ei nõua keerukate CMS-ide nagu Magento, Prestashop või WordPress HTML-i programmeerimise teadmisi. Kiirus sobib ka nende platvormide jaoks, nii et see on veel üks SEO sõbralik tegur.

Suur tänu kõigile ekspertidele, kes selles ekspertide koosseisus osalesid! Kui teil on küsimusi, postitage need allpool ja me vastame kindlasti. Kui plaanite luua uut saiti, andke mulle teada, millist platvormi te kavatsete kasutada.

Ärge unustage ka, et jagamine on hoolimine. Aidake meil seda postitust levitada, jagades seda oma sõpradele ja jälgijatele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map