25 veebikujunduse mõjutajat, mida peate teadma ja järgima

MIS teeb head veebikujundust?

Täna on vastus teistsugune, kui see oli alles mitu kuud tagasi. Tehnoloogia ja kasutajakogemus nõuavad veebisaitide pidevat muutmist ja värskendamist. Ainus viis ajakohasena hoidmiseks on teada, mis on järgmise kujundussuuna juhte.


Mõnel inimesel on võimalus ennustada, mis saabub. Teised võtavad need suundumused ja kirjutavad koodi, et see juhtuks. Neid tuntakse mõjutajatena.

Õppige ekspertidelt veebidisaini tulevikku

Siin on nimekiri veebikujunduse mõjutajatest, kes on piisavalt helded, et tulevat jagada. Järgige neid ja sõitke praeguse veebidisaini lainel. See, mida õpid, on kasulik veebisaidi külastajatele ja veelgi parem teie ettevõttele.

Jeffrey Zeldman

Jeffrey Zeldmani foto

Miks ta on mõjutaja: Zeldman sai nimeks “Veebistandardite kuningas” Ärinädal. Ta oli esimene inimene, kes kutsuti SXSW interaktiivne kuulsuste saal aastal 2012. Jälgige tema ajaveebi, et näha, milliseid praeguseid tööstusesuundumusi tõsiselt võtta. Ta osutab kiiresti, mis on oluline ja mis on lihtsalt moehullus.

Leidke ta veebist aadressil: zeldman.com
Järgne talle: @zeldman

Vitaly Friedman

Vitaly Friedmani foto

Friedman on ajakirja peatoimetaja Smashing Magazine, kus ta kirjutab sellest, mis teeb sisu ilusaks. Otsige tema postitusi ajakirjast Smashing, kui soovite teavet UX-i, kasutajaliidese ja jõudluse probleemide kohta. Vitali jookseb ka veebipõhised veebidisaini töötoad.

Leidke ta veebist aadressil: Smashing Magazine
Järgne talle: @smashingmag

Chris Coyier

Chris Coyieri foto

Kui see on seotud CSS-i loodud disainiga, on Chris Coyier sellel kohal. Talle meeldib veeta ja osaleda CodePen. Ta asutas koos Alex Vazquezi ja Tim Sabatiga veebisaidi. Vaadake seda saiti, kui soovite abi vigade eemaldamiseks oma koodist.

Leidke ta veebist aadressil: CodePen
Järgne talle: @chrisCoyier

Mike Monteiro

Mike Monteiro foto

Erksad pildid, mis teid tervitavad Muuli kujundus on tõend selle kohta, et see grupp suhtub veebidisaini tõsiselt. Muuli kaastöötajad kirjutavad disainist sama innuga. See on Mike disainifirma ja ta on üks peamisi panustajaid. Ärge lootke, et näete õpetusi. Mike ja tema kaaskirjanikud keskenduvad veebi kujundamise kogemusele.

Leidke ta veebist aadressil: Muuli kujundus
Järgne talle: @monteiro

Chris Spooner

Chris Spooneri foto

Spooner alustas seda ajaveebi, et aidata inimestel oma kujundamisoskust parandada. Leiate 3 peamist tüüpi sisu. Tema artiklid on kirjutatud teooria ja inspiratsiooni jagamiseks. Kirjalikud ja videoõpetused pakuvad üksikasjalikke juhendeid. Teie enda kujunduses on ka helde tasuta pakkumist.

Leidke ta veebist aadressil: Lusika graafika
Järgne talle: @chrisspooner

David Walsh

David Walshi foto

“Ma ei kujunda saite,” ütleb Walsh, “ma panen need tööle.” Ta näitab teile, kuidas oma ajaveebis, kus ta kutsub teid endaga kaasa tulema, kui ta kirjutab disainikatsetest. Taaveti teadmised pärinevad ajast, mis on kulutatud Mozilla vanem veebiarendaja. Leiate demosid ja õpetusi, samuti tema blogipostitusi.

Leidke ta veebist aadressil: DWB
Järgne talle: @davidwalshblog

Dave Shea

Dave Shea foto

Mida teete Google’i, CNeti ja New Yorgi ülikooli projektide kallal töötades saadud kogemustega? Kui olete helde nagu Dave Shea, jagate seda teistega. Ta on kokku kogunud oma projektid ja sorteerinud need teemade kaupa. Võite keskenduda tema kahele viimasele ja käimasolevale teemale. Need on disaini seisukohast kõige asjakohasemad.

Leidke ta veebist aadressil: Dave Shea
Järgne talle: @mezzoblue

Steven Snell

Steven Snelli foto

Vähesed veebisaidid on sama helde tööriistadega, mida vajate oma veebiettevõtte edu saavutamiseks. Steven Snell ja meeskond kasutavad blogi ja muid valdkondi, et pakkuda disaininõuandeid. Samuti leiate ressursse kujundusmallidest koodini. Kõigi teemade sirvimiseks kasutage ülaosas olevat navigeerimist.

Leidke ta veebist aadressil: Vandelay kujundus
Järgne talle: @stevensnell

Ronald Bien

Ronald Bieni foto

Bien on Naldz Graphics veebisaidi tegevjuht ja asutaja. Veebidisaini kohta nõu ja juhendamise saamiseks tuleb veebisaidile üle 41 000 jälgija. Ronald ja kirjanike meeskond hõlmavad kogu disainivaldkonda, kuid neil on keskendumine WordPressi teemadele. Artiklid on täidetud graafiliste näidetega ja kirjutamist ei täideta žargooniga.

Leidke ta veebist aadressil: Naldzi graafika
Järgne talle: @naldzgraphics

Jason Santa Maria

Jason Santa Maria foto

See on Vox Media’s tegevdirektor. Jason leiab, et sisu peaks dikteerima disaini. Tema veebisait on veebis kunstisuuna eksperiment. Ta on traditsioonilise trükidisaini fänn, seega on tema veebisaidil konservatiivne tunne. Ära lase sel lollitada. Jason ja tema külaliskirjanikud käsitlevad kõiki uusimaid disainiteemasid.

Leidke ta veebist aadressil: Jason Santa Maria
Järgne talle: @jasonsantamaria

Doug Bowman

Doug Bowmani foto

Räägi sugupuust. Bowman oli Google’i visuaalse disaini juht ja seejärel Twitteri loovjuht. Täna on ta Stopdesign’i juht. Ta kasutab oma ajaveebi disaini, tüpograafia ja vajalike tööriistade kirjutamiseks veebis. Enamik postitusi on seotud disainilahenduste ja tulemustega, mille ta on koos meeskonnaga klientide jaoks välja pakkunud.

Leidke ta veebist aadressil: Stopdesign
Järgne talle: @ stopp

Mark Ford

Mark Fordi foto

Kui olete alglaadimisega ettevõtja, on teil Mark Fordiga palju ühist. Nii sai ta alguse 2007. aastal oma esimese veebiettevõttega. Praegu kasutab ta oma veebiteenuseid üle 1000 kliendi. Mark kasutab oma ajaveeb jagada seda, mida tema ettevõte on veebisaidi kujundamise kohta õppinud. Konkreetsete teemade otsimiseks kasutage ülaosas olevat navigeerimist.

Leidke ta veebist aadressil: punane veebikujundus
Järgne talle: @RedWebDesign

Cameron Moll

Cameron Molli foto

Kõik tööd ja mäng ei muuda meid kõiki droonideks. Tehke paus oma disainipüüdlustest ja nautige natuke mängulisust. Cameron Moll loob tüübist kujunduse. Oma veebisaidil on tal vähe öelda. See puudutab kõike stiliseeritud tekstiga loodud pilte. Saate osta palju sellest, mida ta oma saidil kuvab. Mõned populaarsemad tükid on välja müüdud.

Leidke ta veebist aadressil: Tüüpkonstruktsioonid
Järgne talle: @cameronmoll

Nicholas Felton

Nicholas Feltoni foto

Felton oli üks Facebooki ajatelg. New York Times ja The Wall Street Journal on teda oma väljaannetes profileerinud. Kogu see tähelepanu on tingitud Feltoni andest tõlkida andmeid tähenduslikuks kujunduseks. Külastage tema veebisaiti, et näha tema klientide tööde kogumit. Osa sellest on osa MoMA püsikogust.

Leidke ta veebist aadressil: Felton
Järgne talle: @feltron

Ethan Marcotte

Ethan Marcotte foto

Marcotte on viljakas raamatute ja artiklite autor. Ta kirjutab ka ajaveebi nimega Peatamatu robot Ninja, Ethan Marcotte veebiserver. Tema veebisaidilt ja ajaveebist leitavad artiklid aitavad teid koodi ja kujunduse ristumiskohas. Ta usub, et mõlemad peavad olema elegantsed.

Leidke ta veebist aadressil: Ethan Marcotte
Järgne talle: @ piiks

Karen McGrane

Karen McGrane foto

McGrane on töötanud veebisaitidel alates 1995. aastast. Ta oli esimene teabearhitekt, kelle juurde ta palgati Razorfish. Seejärel liikus ta ridadest üles, et saada ettevõtte kasutajakogemuste divisjoni asepresidendiks ja rahvuslikuks juhiks. Täna on ta Bond Art + Science asutaja ja juht. Kareni ajaveeb puudutab kõike seda, mis on olla veebisaidi kujundaja. Suunake siia, kui soovite teadmisi.

Leidke ta veebist aadressil: Karen McGrane
Jälgi teda: @karenmcgrane

Dan Cederholm

Dan Cederholmi foto

Cederholm on ettevõtte kaasasutaja ja kujundaja Tibutav. Ta on kirjutanud 5 raamatut, millest 3 käsitlevad CSS-i. Dan kasutab oma blogi disaini, CSS-i, märgistuste ja veebistandardite kirjutamiseks. Kui tema kirjutamisel on mõni teema, tähendab see, et ta usub standardipõhisesse veebidisaini.

Leidke ta veebist aadressil: Lihtsad bitid
Järgne talle: @simplebits

Andy Clarke

Andy Clarke foto

Clarke on üks Ühendkuningriigi tuntumaid veebidisainereid. Ta on kirjutanud kaks veebisaidi kujundamise raamatut. Tal on ka taskuhääling lisaks postitab ta ka oma veebisaidi disainistuudio ajaveebi.

Leidke ta veebist aadressil: Värk & Jama
Järgne talle: @Malarkey

Sarah Parmenter

Sarah Parmenteri foto

.netiajakiri nimetati teda 2011. aasta disaineriks. Sarah on mitmekülgne inimene. Ta kirjutab veebisaitide kujundamisest ja viib läbi populaarse iganädalase disainipodcasti. Kui sellest ei piisa, on ta ka professionaalne laulja ja näitleja. Tema blogipostitused on meelelahutuslikud ja jutukad. Õpid disaini ja veebidisainerite professionaalse maailma kohta.

Leidke ta veebist aadressil: Sazzy
Jälgi teda: @sazzy

Paul Boag

Paul Boagi foto

Boag pakub oma kujundada andeid enamasti mittetulundusühingutele. Ta on kasutajakogemuse ekspert, kes on aidanud sellistel organisatsioonidel nagu Euroopa Komisjon, UCAS ja Piirideta Arstid kohaneda meie muutuva digitaalse maailmaga. Paul ei hammusta sõnu. Tema nõuanded on asjakohased ja ta ei karda oma arvamust avaldada.

Leidke ta veebist aadressil: boagworld
Järgne talle: @boagworld

Brad Frost

Brad Frost foto

Frost on edukas mobiilse veebi strateeg ja esiotsakujundaja. Olete tema tööd näinud, kui olete kunagi olnud meelelahutusnädala mobiilisaidil. Ta on loonud ka mobiilielemente MasterCardile, Verizonile ja Nike’ile. Brad armastab ajaveebida ja paljud tema hiljutised postitused käsitlevad teid katkenditest tema peatsest uuest raamatust, Aatomikujundus.

Leidke ta veebist aadressil: brad pakane
Järgne talle: @bradfrost

Paul Iiri

Paul Iiri foto

Kui kasutate Google’i Chrome’i brauser, olete mõnda Pauluse tööd kasutanud. Ta on esiotsa arendaja, keda armastatakse enesestmõistetavalt teha seksikate mobiilsete veebisaitide loomisel. Pauli ajaveeb loobub väikestest juttudest. Ta satub kohe disaini taga olevasse koodi. Algajatele pole see hea koht. Võite olla taevas, kui tunnete CSS-i kodeerimist või WebKiti ja tunnete seda mugavalt.

Leidke ta veebist aadressil: Paul Iiri
Järgne talle: @paulirish

Jonathan Snook

Jonathan Snooki foto

Snook on oma kasutajakogemuse andeid laenutanud Xero, Shopify ja Yahoo! Nüüd eelistab ta töötada enda heaks. Kui ta klientidega ei konsulteeri, jagab ta oma ajaveebis disaini näpunäiteid ja nippe. Kasuta tema arhiiv link konkreetsete teemade leidmiseks.

Leidke ta Internetis aadressil: SNOOK
Järgne talle: @snookca

Christian Heilmann

Christian Heilmanni foto

Heilmann on veel üks blogija, kes ei karda seda nimetada, nagu ta seda näeb. Ta on HTML5 kirglik. Paljud tema postitused on koodilõiked, mille ta parema kasutajakogemuse tagamiseks pakub. Christian on ka innukas YouTube’i postitaja. Paljud neist panustest on seotud veebidisainiga. Ja kui te lihtsalt ei saa piisavalt tema ajaveebi postitustest ja videotest, on ka tema võimeline oma elu jagama fotod.

Leidke ta veebist aadressil: Christian Heilmann
Järgne talle: @ codepo8

Jeremy Keith

Jeremy Keithi foto

Keith on Ühendkuningriigis asuva ettevõtte kaasomanik Clearleft Veebidisaini agentuur. Ettevõtted alates BBC-st kuni Mozillani on kasutanud tema disainiteadmisi. Jeremy peab oma ajaveebi elupäevik, ja osa Veebikujunduse nõuanded.

Leidke ta veebist aadressil: adactio
Järgne talle: @adactio

Jälgige, õppige ja teenige kasu!

Need mõjutajad hoiavad oma silmad ja kõrvad uute disainilahenduste jaoks avatud, nii et te ei pea seda tegema. Nende nõuanded, õpetused ja näited on hindamatud. See, mida olete õppinud, võib teie veebisaidi positsioneerida jõudluse ja disaini esirinnas.

Nende pakutavad ressursid on tasuta. Telli nende ajaveebid või looge nendega Twitteris ühendust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map