17 tasuta veebisaidi kiiruse testimise tööriista saidi toimivuse parandamiseks

Veebimeistrina on võib-olla kõige olulisem teie kohanud statistika selline, mis kajastab keskmise Interneti-kasutaja kannatamatust: teie veebisaidi laadimisaega. Vähem kui paar sekundit on kõik, mida saate.


Tegelikult, kui mõne teie veebisaidi laadimine võtab kauem kui kolm sekundit, kaotate tõenäoliselt ettevõtte, sest enamik inimesi lööb lihtsalt tagasi nuppu või sulgeb vahekaardi.

Kuna see loob teie saidi kohta negatiivse mulje, ei viitsi paljud neist kasutajatest tõenäoliselt tagasi tulla.

Veebisaidi kiirus mõjutab märkimisväärselt ka teie saidi otsingumootori paremusjärjestust, kuna Google kasutab ühe oma otsingu paremusparameetrina veebilehtede laadimisaegu. (Selle kohta saate rohkem lugeda Google’i sõnadest siin.)

Niisiis, kui teie saidi laadimine võtab tavapärasest kauem aega, reastab otsingumootori hiiglane veebilehed teie saidi ees kiiremini. Ja nagu võite arvata, tähendab see, et te ei saa kasu veebipõhisest kohalolekust, mille loomise nimel olete nii kõvasti tööd teinud!

Seetõttu on teie saidi üldine jõudlus ja võime kiiresti renderdada mitte ainult selle kasutatavuse, vaid ka edukuse seisukohalt. Seda meeles pidades on soovitatav kasutada kiiruse testimise tööriistu, et saada parem pilt kõigist saidi kiiruseprobleemidest, mis teil võivad olla.

Testimisriistad annavad teile teada oma saidi kiiruse kohta, samuti pakuvad üksikasjalikke andmeid ja aruandeid selle kohta, kuidas neid probleeme tegelikult lahendada. Kurat, nad on tasuta, miks siis mitte?

1. Google PageSpeed ​​Insights

Google’i välja töötatud, PageSpeed ​​Insights on tasuta tööriist, mis võimaldab teil analüüsida oma saidi toimivust nii laua- kui ka mobiilseadmetes. See hindab teie lehte skooriga vahemikus 0–100 punkti. Kõrgem skoor, eelistatavalt üle 85, näitab, et leht toimib erakordselt hästi.

Midagi madalamat tähendab aga arenguruumi. Kuigi PageSpeed ​​Insights ei anna teile tegelikult oma lehe täpset laadimisaega, genereerib see umbes 30 erinevat soovitust selle kohta, kuidas seda lehte kiiremaks muuta.

2. WebPagetest

Veel üks tasuta veebitööriist, Veebileht võimaldab teil läbi viia lihtsaid teste oma veebilehtede täpse laadimisaja määramiseks. Kuid ka täpsemate sätete konfigureerimise abil saate teha isikupärasema testi, kus leiate valikuid sisu blokeerimise, video blokeerimise, mitmeastmeliste tehingute ja muu jaoks.

Kui olete testi läbi viinud, valige „Lehe kiirus” ja saate üldise hinde ning täieliku kontrollnimekirja, mis sisaldab mõnda soovitust oma saidi kiiruse parandamiseks. Veel üks mainimist väärt funktsioon on võimalus valida enne testi alustamist mitu asukohta ja erinevaid brausereid.

3. GTmetrix

Koos GTmetrix, saate pakkuda külastajatele tõhusamat, kiiremat ja üldiselt paremat kasutajakogemust. Tasuta veebitööriist mitte ainult ei näita teile oma veebilehtede kiirust, vaid analüüsib ka erinevaid võimalusi oma saidi kiiruse ja toimivuse parandamiseks. Samuti näete oma saidi YSlow klassi.

Saate registreeruda tasuta konto saamiseks, et pääseda juurde mõnele tööriista funktsioonile, millest piisab enamiku teie kiiruse testimise vajaduste jaoks. Üks lahe funktsioon on võimalus jälgida kuni viie erineva veebisaidi aruannete ajalugu. Kuid lisafunktsioonidele juurdepääsu saamiseks peate maksma. Tasulised plaanid algavad 15 dollarist kuus, mis on teie tulemusi silmas pidades allahindlus.

4. Pingdom

Pingdom on suurepärane veebisaidi, võrgu ja serveri jälgimisteenus, mis võimaldab kasutajatel tasuta kiiruskatseid teha. See näitab teie saidi laadimisaega ja pakub teile arvukalt aruandeid, näiteks toimivusklassid, mis põhinevad erinevatel olulistel teguritel, ja jaotuse kestuse kohta, mida iga teie lehel olev objekt (näiteks JavaScripti teegid, pildid ja stiililehed) võtab koormus.

See võimaldab ka teil testida mitmest asukohast ja jälgida toimivuse ajalugu, mis on kasulik. Kui soovite, et see jälgiks teie saidi toimivust, tööaega ja kiirust ööpäevaringselt, peate ostma kuuplaani, mis algab 13,95 dollarist kuus.

5. Kuva aeglane

Näita aeglaselt, avatud nimega serverirakenduse veebipõhine versioon, mis läheb sama nimega ja jälgib aja jooksul arvukalt veebisaidi toimivusmõõdikuid. Kui olete oma URL-i lisanud, jälgib tarkvara teie saiti avalikult, jäädvustades regulaarselt nelja populaarseima kiiruse testimise tööriista, sealhulgas Dynatrace, YSlow, WebPagetest ja PageSpeed ​​Insights, tulemusi..

Tulemused on esitatud graafikuna, mis aitab teil mõista, kuidas mitmesugused muudatused teie saidil mõjutavad selle toimivust. Selle tööriista kasutamiseks peate registreeruma. Kui soovite, et sait hoiaks teie mõõtmisi privaatsena, peate tööriista alla laadima ja installima oma serveritesse.

6. Neustar

Teised tööriistad pakuvad enne testi alustamist teile mitu asukohta, Neustar on pisut teistsuguse lähenemisviisiga. Pärast teie URL-i esitamist testib tööriist teie saidi kiirust neljas erinevas kohas korraga. See võimaldab teil näha täpset aega, mis kulub teie saidi laadimiseks sellistes kohtades nagu San Francisco; Washington DC; Dublin; ja Singapur.

Vastavad laadimisajad on toodud diagrammis, seega peate tuvastama failid, mida peate oma saidi laadimisaegade parandamiseks optimeerima. Samuti on teil võimalus oma tulemused eksportida PDF-i, mida saate hiljem alla laadida ja vaadata.

7. Koormuse mõju

Koormuse mõju on teie mobiilirakenduste, veebirakenduste ja veebisaitide tasuta veebipõhine jõudluse ja koormuse testimise tööriist. See sisaldab piisavalt andmeid teie saidi võime kohta käidelda veebisaidi liiklust. Samuti võib see graafikus näidata mitmesuguseid mõõdikuid, näiteks „taotlus sekundis” ja „sisutüübi laadimisaeg”.

Saate testida korraga kuni 10 erinevast asukohast ja soovi korral saate lisada veel kohti. Ehkki enamikule funktsioonidest saate tasuta prooviversiooni abil juurde pääseda, peate mõne arenenuma kava tellimiseks tellima ühe premium-paketi. Plaanid algavad 89 dollarist kuus.

8. YSlow

Välja töötanud Yahoo, YSlow on teie brauseri tasuta pistikprogramm. See on saadaval paljude populaarsete brauserite jaoks, näiteks Opera, Firefox, Chrome ja Safari. Tööriist analüüsib kõiki külastatud veebisaite peaaegu kohe. Ehkki see ei anna teile lehe täpset laadimisaega, annab see teile kuni 20 erinevat toimivusklassi, mis põhinevad Yahoo suure jõudlusega saitide eeskirjadel.

Kuid see pole veel kõik. Samuti kuvatakse lehe kohta statistika, võetakse kokku lehe komponendid, pakutakse toimivusanalüüsi tööriistu ning pakutakse erinevaid soovitusi ja näpunäiteid, mis aitavad teil oma saidi toimivust ja kiirust parandada.

9. Veebileheanalüsaator

Võib-olla üks vanimaid kiiruskontrolli tööriistu seal (selle esimene versioon ilmus 2003. aastal), Veebilehtede analüsaator võib aidata kasutajatel oma saidi toimivust parandada. Kui olete URL-i sisestanud, pakub võimas tööriist teile oma saidi kirjeldava analüüsi, arvutades ja summeerides oma veebilehe iga elemendi.

Tööriist võtab neid omadusi arvesse ja pakub seejärel väärtuslikku nõu saidi laadimisaegade parandamiseks. Samuti kaasab see oma soovitustesse parimad saidi optimeerimise tehnikad ja tavad.

10. Lehe ülesvõtmine

PageScoring on veel üks lihtne tööriist, mis laadib sisestatud URL-i ja pakub üksikasjalikku kuvamist iga sisu sisu laadimiseks. See näitab mitte ainult üldist aega, vaid ka mitut muud edastamisprotsessi, mis toimuvad siis, kui keegi taotleb saiti veebibrauseri kaudu, sealhulgas allalaadimisaeg, domeeni otsimine, lehe suurus, ühenduse aeg ja muu.

PageScoring on teie saidi toimivuse reaalajas mõõtmise jaoks üks tõhusamaid tööriistu, kuna see pakub kasutajatele lihtsat ja arusaadavat minimalistliku kujundusega toimivusaruannet.

11. DareBoost

DareBoost on suhteliselt uus tööriist ja pakub saidi kiiruse analüüsimisel rohkem kui 100 erinevat kontrollpunkti. Seejärel hindab see teie saiti skooriga vahemikus 0 kuni 100. Saate seda tööriista kasutada oma saidi toimivuse testimiseks nii lauaarvutis kui ka mobiilis ning see tuvastab kvaliteedi ja laadimisaja probleemid kuni 10 erinevas asukohas (sõltuvalt sellest, millised asukohad valite).

Tulemused on esitatud aruandes, mille järgi teie prioriteedid jagatakse. Saate isegi oma aruande PDF-i eksportida ja oma saidi toimivust teistega võrrelda. Lisaks soovitustele oma saidi kiiruse parandamiseks pakub tööriist ka koodi kvaliteeti, juurdepääsetavust ja SEO-nõuandeid.

12. Varvy Pagespeed Optimeerimine

Välja töötanud ja hooldanud Patrick Sexton, Varvy Pagespeed Optimeerimine võimaldab kasutajatel testida veebilehti tavaliste kiiruseprobleemide osas. Esitatud URL-i aruanded jagunevad viide eraldi jaotisse, sealhulgas „kasutatud teenused”, „ressursiskeem”, „leitud lehe kiiruse probleemid” ja „JavaScripti kasutamine”.

See tööriist selgitab, mida saate oma saidil graafilisema lähenemisviisi abil parandada, kuid see sisaldab ka dokumente selle kohta, kuidas saate oma saiti optimeerida, kasutades informatiivseid õpetusi brauseri vahemälu suurendamise, kriitilise renderdamise tee edasilükkamise ja muu kohta..

13. OctaGate SiteTimer

See on lihtne, kuid kasulik tööriist, mis võimaldab üksikutel kasutajatel või veebisaitide omanikel jälgida, kui kaua kasutajad ühe (või mitme) saidi lehe alla laadivad. Kui olete andnud URL-i, mida soovite testida, esitab see tulemused tulpdiagrammina, mis sisaldab kõiki lehe üksusi ja sisaldab väärtuslikku teavet, näiteks allalaadimise algusajad ja nende kestus.

Kui soovite leida aeglaselt laaditavaid leheobjekte, OctaGate SiteTimer aitab teil neid hõlpsalt tuvastada. Seejärel saate oma saidi kiiruse parandamiseks omakorda neid konkreetseid objekte optimeerida.

14. KeyCDN

KeyCDN on kerge ja uskumatult kiire kiirustesti tööriist, mis pakub üksikasjalikku teavet teie saidi toimimise kohta. Saate valida 10 erineva asukoha hulgast üle maailma ja saate ka muuta oma tulemused avalikuks või privaatseks. Tööriist pakub ka veebisaidi visuaalset eelvaadet ja jugade jaotust, mis võimaldab teil kiiresti näha laadimisaegu, PPTP-taotlusi ja ka veebisaidi täissuurust.

15. Dotcom-monitor

Koos dotcom-monitor, teil on enne kiiruskatse alustamist valida seitse erinevat veebibrauserit ja 23 erinevat asukohta. Selle tööriista ainulaadne on see, et see võimaldab teil kõiki geograafilisi teste läbi viia üheaegselt. See omakorda säästab teie aega, kuna enamus teisi tööriistu võimaldab teil testi testida ainult iga asukoha kohta eraldi.

Testi tulemused on esitatud aruandes, mis jaguneb saidiks viieks erinevaks osaks, sealhulgas „jõudlus”, „vead”, „kokkuvõte”, „host” ja „jugade diagramm”.

16. WebToolHub

Üks elementaarsemaid kiiruse testimise tööriistu, WebToolHub võimaldab teil kontrollida oma saidi laadimisprobleeme ja pakub väärtuslikku teavet, näiteks keskmine kiirus, lehe suurus, allalaadimiskiirus ja laadimisaeg tabelina.

17. Suum

Koos Suum, saate oma saiti analüüsida enam kui 400 aeglase laadimisaja üldise põhjuseta. See skannib teie veebilehte ja esitab selle toimivusega seotud andmeid. Muudele funktsioonidele, näiteks jälgimisele ja aruandlusele juurdepääsu saamiseks peate siiski registreeruma proovikonto.

Sinu kord

Nagu näete, on terve hulk veebipõhiseid kiiruse testimise tööriistu, mille hulgast saate valida, ja igal neist on oma funktsioonide komplekt. Oma saidi korrapärane testimine aitab teil märkimisväärselt lahendada kõiki kiirusega seotud probleeme. Siiski peate veenduma, et kasutate alati õigeid tööriistu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map