Kaip pradėti internetinę parduotuvę

Ar galvojai įkurti savo internetinę parduotuvę? Numatoma, kad pardavimai internete išaugs 1,5 trilijono dolerių iki 2018 m. Tačiau daugelį žmonių atgraso neaiškumas, kaip įkurti ir prižiūrėti internetinę rinką.


Internetinės parduotuvės nustatymas yra pigesnis ir lengvesnis, nei jūs galite pamanyti. Jei turite produktą, kurį norite parduoti, internetinė parduotuvė yra puikus būdas išbandyti tų ir kitų prekių pardavimą, kad pamatytumėte paklausą..

Nors galite parduoti prekes tokiose svetainėse kaip „Amazon“, „Ebay“ ir „Etsy“, sukūrę savo internetinę parduotuvę galite visiškai kontroliuoti prekės ženklą ir bėgant laikui kurti srautą, užuot rizikuodami prarasti nuolatinius klientus konkurentams tose svetainėse..

Norėdami nustatyti ir paleisti sėkmingą internetinę parduotuvę, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti kelis dalykus.

Pradėkite naudotis internetine parduotuve

Contents

Pelningo produkto atradimas

Kadangi jūsų tikslas greičiausiai uždirbs pinigus, pirmiausia turite rasti produktą, kurį jums bus pelninga parduoti. Tai reiškia, kad turite pasirinkti produktus, kurių paklausa yra lygi ir kurie pasižymi pagrįstu pelno dydžiu tarp kainos, kurią galite nusipirkti / pagaminti, ir kainos, kurią patirs rinka..

Internetinės parduotuvės nišos pasirinkimas

Vienas iš sunkiausių sprendimų, su kuriuo teks susidurti, yra tai, kokią nišą norite turėti savo internetinėje parduotuvėje. Svarbu pasirinkti nišą, kuri yra pakankamai siaura, kad padėtų jums parduoti savo prekės ženklą, tačiau pakankamai plati, kad galėtumėte išplėsti papildomus priedus / produktus.

Produkto segmento pasirinkimas, susijęs su jūsų aistra ar pomėgiu

Jei nekenčiate maisto gaminimo, tikriausiai virtuvės aksesuarų pardavimas nėra geriausias pasirinkimas jūsų internetinėje parduotuvėje. Kita vertus, jei mėgstate viską gaminti, tuomet parduodant geriausius puodus ir keptuves rinkoje, jūs gaunate puikią pradinę vietą, iš kurios galite išsiplėsti iki maisto gaminimo prietaisų ir netgi prieskonių bei pagardai..

Nurodykite nišą, kur galite sukurti pridėtinę vertę

Vienas iš pagrindinių komponentų, leidžiančių išsiaiškinti savo internetinės parduotuvės nišą, yra tas, kuriame galite sukurti pridėtinę vertę. Kaip Andrew Youderianas teigia savo straipsnyje apie el. Prekybos degalus, jei bandysite konkuruoti su „Amazon“ dėl kainų nustatymo, ketinate išeiti iš verslo.

Užuot turėję įsitikinti, kad turite ką nors vertingesnio nei „Amazon“, ką pasiūlyti klientui. Sprendimas? Atsakykite į kliento klausimus ir mokykite kliento, turinčio puikų turinį. Pirmiausia turite suprasti problemą, su kuria susiduria jūsų klientas, pasiūlyti būdą, kaip tą problemą išspręsti, ir užsakymai įvyks.

Rinkos nišos, kurioje yra galimybių augti, pasirinkimas

Nekreipkite dėmesio tik į vieną ar du didelius bilietus, kurie duos didelę pelną. Tai puiku, kai naujas klientas lankosi jūsų svetainėje, bet kaip jūs ketinate parduoti savo esamą klientų bazę?

Ieškokite rinkos, kurioje yra priedų ir priedų, kuriuos galite sukurti, kad gautumėte tą paskesnį pardavimą. Vienas iš pavyzdžių būtų fotografavimo įranga. Pradinis aukščiausios klasės DSLR fotoaparato pirkimas yra didelis ir atneš jums didelį pelną, jei jį parduosite. Tačiau galite dar labiau padidinti savo pardavimus internete siūlydami fotoaparatų priedus. Galite parduoti objektyvus, blykstės priedus, dirželius, krepšius, trikojus ir pan.

Taikymas tinkamo tipo klientams

Svarbu, kad išsiaiškintumėte pagrindinį kliento tipą, į kurį norite nukreipti. Tai žmonės, kuriems galite suteikti pridėtinės vertės jų gyvenimui. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti automobilių mėgėjų pavyzdys. Jis galbūt norės išleisti pinigus savo modelio automobilių dalims organizuoti, puikiems naujiems dažams ar net knygoms ir informacijai padėti pagerinti savo pomėgį. Svarbiausia yra surasti klientų ratą, pasižyminčią niša.

Klientai gali būti:

 • Pomėgiai
 • Verslo savininkai
 • Profesionalai

Taip pat norėsite atsižvelgti į visus šios klientų bazės aspektus, tokius kaip lytis, disponuojamos pajamos ir amžius. Ar jie turi pakankamai papildomų pinigų investuoti į tai, ką parduodate savo internetinėje parduotuvėje?

Tinkamų produktų suradimas

Kai susiaurinsite savo aistrą, turite atskirti, kuriuos produktus parduoti. Andrew Youderianas siūlo ieškoti produkto, kuris leistų sukurti pridėtinę vertę. Tai reiškia tiesiog tai, kad žmonėms to reikia ir tai jiems tam tikru būdu padės arba tam tikru būdu pagerins jų gyvenimą.

Tim Ferriss per 4 valandų darbo savaitę, jis rekomenduoja pasirinkti produktą, kurio kainos taškas yra nuo 100 USD iki 200 USD. Priežastis, kodėl šis pasirinkimas yra idealus, yra ta, kad ji yra pakankamai didelė, kad paraštės būtų teisingos, bet jūs vis tiek suteiktumėte vertę.

Taip pat turite atsižvelgti į tai, kad parduosite daugiau prekių, nurodytų aukščiau, kainų intervale. Kuo aukštesnė prekės kaina, tuo mažesnis konversijos kursas. Dauguma žmonių nori išleisti 100–150 USD internetu. Be to, Youderianas pabrėžia, kad aukštesnės kainos daiktai sako, kad 1000 USD kainuojantis virtuvės prietaisas dažnai pasižymi mažesne pelno marža.

Taigi, jūs galite uždirbti 30 USD iš tos 100 USD vertės prietaiso, bet tik 100 USD naudodami 1000 USD prietaisą. Tai reiškia, kad 100 USD prekė suteikia 30% pelno maržą, ir jūs parduosite daugiau, tačiau 1000 USD prietaisas jums duos tik 10% pelno, o jūs parduosite mažiau.

Taip pat svarbu pabandyti surasti produktą, kurio visi kiti dar neparduoda. Ieškokite unikalių produktų, kurių niekas kitas nesiūlo, ir jūs bent jau kurį laiką pasuksite į rinką. Vienas iš būdų atrasti parduodamų produktų yra apsilankyti savo nišos srities parodose.

Jūsų produktų rinkos paklausos įvertinimas

Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl norimų parduoti produktų, išsamiai paieškokite konkurentų internete. Kas parduoda tuos pačius ar panašius produktus? Ar galite efektyviai konkuruoti su ta įmone? Jei jie yra lengvai atpažįstami vardai ir užima aukščiausią reitingą paieškos sistemose, pastebėti internetinę parduotuvę gali būti tikras iššūkis.

Produktų paklausos vertinimas

Skirkite laiko patvirtinti, ar norimo parduoti produkto rinkos yra pakankamai.

Jei bandote pasirinkti tarp kelių produktų, atlikite šias užduotis:

 • Patikrinkite produkto pavadinimą, kad jį domintumėte. Kurie produktai sulaukia daugiau paieškų? Produkto pavadinimo paieškos gali parodyti didelį susidomėjimą.
 • Patikrinkite socialinės žiniasklaidos svetaines, kad sužinotumėte, ar produkte yra įrašų ir kiek kartų šie įrašai yra mėgstami ir bendrinami.
 • Peržiūrėkite „Google Trends“ ir sužinokite, ar tema auga ar mažėja, ar išlieka stabili.

Geografinės paklausos įteisinimas

Dabar, kai pažvelgėte į raktinių žodžių tendencijas ir sodrumą, ir žinote, kad žmonės iš tikrųjų ieško norimo pasiūlyti produkto, įsigilinkite šiek tiek giliau ir išsiaiškinkite, kas yra tie žmonės. Kartais produktas bus populiaresnis vienoje geografinėje vietovėje nei kitoje. Pvz., Jei parduodate priekinio stiklo grandiklį, jis bus geriau parduodamas ten, kur žiemą yra ilgesnis sezonas.

Svarbu įsitikinti, kad jūsų produkto paklausa yra didžiausia, kurią galite lengvai atsiųsti. Jei siuntimo išlaidos yra per didelės, tai gali pakenkti jūsų pardavimui.

Galite naudoti „Google“ tendencijas norėdami sužinoti, kurios šalys ieško raktinių žodžių, susijusių su jūsų produktu, ir kuriuose miestuose ieškoma daugiausia (tai gali padėti gauti gabenimo informaciją).

Socialinės žiniasklaidos įteisinimas

Taip pat norėsite dar kartą patikrinti socialinės žiniasklaidos patvirtinimą, kad sužinotumėte, kiek ten gali sulaikyti jūsų produktas. Norėsite pažvelgti į rinkos ir produktų susidomėjimą keliose socialinės žiniasklaidos platformose, kad sužinotumėte ne tik, kokia tema populiari, bet ir jei žmonės dalijasi informacija apie jūsų produktą.

Norėdami sužinoti, kiek tviterių yra per dieną, galite naudoti tokias svetaines kaip „Topsy“. Pvz., Tarkime, kad jūs parduodate tam tikro tipo fotoaparato objektyvą, skirtą laukinės gamtos fotografams. Galite pamatyti tokius terminus kaip „kamera“, „laukinė gamta“ ir „lauke“, kad pamatytumėte, kas tendencija.

Potencialių konkurentų įvertinimas

Pradėkite rūšiuodami skirtingas konkurencijos rūšis, su kuriomis susidursite parduodami šį produktą. Grįžkime prie specialaus fotoaparato objektyvo pavyzdžio. Jūs taip pat ketinate konkuruoti su žmonėmis, kurie parduoda objektyvus kitoms fotografijos rūšims, kai kuriais atvejais – kitus pomėgius ir pan.

Kiek konkurentų yra prisijungę? Ar rinka tokia pilna, kad jums bus sunku išsiskirti iš minios? Aplink yra tik tiek klientų, taigi, jei prieinamumas viršija rinkos paklausą, greičiausiai jums nepasiseks.

Štai kur šie nepakartojami produktai bus žaidžiami. Ką galite pasiūlyti to, ko niekas kitas nesiūlo internetu? Kaip galite jį pasiūlyti tokiu būdu, kuris sukuria pridėtinę vertę?

Parduodamų produktų šaltinių paieška

Kai nuspręsite, kuriuos produktus norėtumėte parduoti savo internetinėje parduotuvėje, turite nustatyti geriausią šių produktų pirkimo būdą. Jūs turite porą pasirinkimų.

 • Dropshippers: Naudodamiesi šiuo metodu, jūs laukiate, kol klientas užsisakys gaminį, tada pateikiate užsakymą didmenininkui, kuris tada išsiųs prekę tiesiogiai jūsų klientui..
 • Mažmeniniai didmenininkai: Kai kurios didmeninės prekybos įmonės reikalauja milžiniškų užsakymų, kad padarytumėte deramą produkto kainos sumažėjimą. Tačiau kai kurie didmenininkai siūlo lengvas birių prekių parinktis, kad galėtumėte įsigyti mažesnį produkto kiekį (tarkime vieną atvejį) ir jį perparduoti siekdami pelno.

Vienas dalykas, kurio reikia atsiminti tiek pervežant krovinius, tiek su dideliais didmenininkais, yra tai, kad jie neturėtų turėti savo internetinių parduotuvių arba būsite priversti konkuruoti su mažesnėmis kainomis, kurias jie gali pasiūlyti tiesiogiai parduodami. Geriausia pirmiausia išbandyti gamintoją. Ar jie mesti laivą? Ar jie parduos mažą tūrį? Kai surasite jums patinkančio produkto gamintoją, kuris atliks vieną ar abu šiuos dalykus, jūs ketinate rasti produktus, kuriuos turite parduoti savo internetinėje parduotuvėje..

EKONOMIKOS VERSLO PLANAVIMAS

Pradėkite planuoti savo el. Prekybos verslą

Nors ir kyla pagunda pirmiausia šokti kojomis, nes tai „tik“ internetinė parduotuvė, jei norite iš tikrųjų pasisekti, turėsite sudaryti savo elektroninės prekybos verslo planą. Kai tai supranti „2014 m. Internetinių prekių krepšeliuose buvo atsisakyta 4 trilijonų USD prekių“, nesunku suprasti, kodėl reikia įsitraukti į veiksmų planą.

Savo elektroninės komercijos verslo plano sudarymas

NOLO legal site paaiškina, kad turėti verslo planą yra svarbu, nes tai yra kertinis pastato akmuo. Tai gali padėti jūsų verslui būti tvariam. Smulkiojo verslo administracija (SBA) siūlo: verslo plano vedlys padėti greitai surašyti savo verslo planą.

Elektroninės komercijos rinkodaros strategijos kūrimas

Internetinės parduotuvės reklamavimas yra šiek tiek kitoks nei plytų ir skiedinių parduotuvės reklama. Prieš pradėdami didįjį atidarymą norėsite įsitikinti, kad turite tvirtą el. Prekybos rinkodaros strategiją. Turėsite priimti keletą esminių sprendimų, tokių kaip:

 • Kas yra jūsų tikslinė demografinė grupė?
 • Kokiose socialinės žiniasklaidos platformose norite geriausiai pasirodyti ir kaip ten pasiekti tikslinį demografinį rodiklį?
 • Koks yra jūsų reklamos biudžetas ir kur geriausia jį naudoti, norint pritraukti klientus į jūsų svetainę?
 • Kaip paversite svetainės lankytojus klientais?

Viena iš nykščio taisyklių versle yra tai, kad parduoti 20% daugiau esamiems klientams yra daug lengviau, nei pasiekti naują klientą. Taigi, pagalvokite apie papildomus poreikius, kuriuos galėtumėte patenkinti, kai auga jūsų verslas ir įgyjate lojalių klientų bazę.

Jūsų potencialaus konkurencijos tyrimas

Jei norite būti internetinė žmonių parduotuvė, turite tvirtai suvokti ne tik tai, kas yra konkurencija, bet ir tai, ką jie daro. Turėtumėte naudoti tokius įrankius kaip:

 • SEO knyga – Palyginkite, kaip konkurentai vadina savo puslapius, kokią meta informaciją jie naudoja ir frazes, kurios yra panašios.
 • „Google AdWords“ – Naudokite šį įrankį norėdami pamatyti, kiek srauto gauna tam tikri raktiniai žodžiai. Nors raktiniai žodžiai yra tik dalis lygties, ši informacija gali padėti jums nuspręsti, kokio tipo produktus ar turinį norite įtraukti į savo svetainę, kad pritrauktumėte lankytojus..
 • „SpyFu“ – Tai yra mokama paslauga, tačiau informacija, kurią gausite, yra brangi. Galite lengvai pamatyti, kurią „AdWords“ naudoja jūsų konkurencija. Jūs netgi galite pamatyti, kurie iš jų buvo sėkmingi, o kurie ne. Iš esmės tai yra būdas pasimokyti iš to, ką jūsų konkurentai daro gerai, ir to, kas jiems neveikia.

Be įrankių naudojimo, skirkite laiko ir konkurencijos tinklalapių išdėstymo, turinio ir lankytojų siūlomų specialių funkcijų, tokių kaip informacinis biuletenis ar kuponai, tyrimui..

Tikslinių klientų nustatymas

Vienas iš pagrindinių ingredientų sėkmingai prekiaujant klientais yra išsiaiškinti, kas yra jūsų tiksliniai klientai. Prieš pradėdami savo tyrimą, turėtumėte pasirinkti konkrečius demografinius rodiklius.

Konkrečių demografinių rodiklių pasirinkimas

Žinodami savo tikslinį klientą, galite ne tik tinkinti rinkodarą, bet net ir pritaikyti produktus, kuriuos pasirinksite įtraukti į savo parduotuvę. Čia tikrai gali būti naudinga sukurti vartotojo asmenybes.

Iš esmės sukuriate idealaus savo parduotuvės kliento profilį. Atsakykite į tokius klausimus, kaip amžius, kur asmuo gyvena, kokie yra jos interesai, jei ji yra vedusi, jei turi vaikų ir net priežasčių, kodėl ji pirktų jūsų produktą.

Norėsite apibrėžti ir demografinę, ir psichologinę informaciją. Demografinę informaciją sudaro:

 • Lytis
 • Amžius
 • Vieta
 • Išsilavinimas
 • Šeiminė padėtis
 • Metinės pajamos
 • Darbo aprašymas

Psichologinę informaciją sudaro:

 • Pomėgiai
 • Pomėgiai
 • Moralai ir vertybės
 • Elgesys
 • Gyvenimo būdas

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į visus esamus klientus, kuriuos turite ar tikitės, ir kaip jie patenka į aukščiau išvardintus aprašymus.

Kliento profilio sudarymas

Jūsų kliento profilis arba vartotojo personažas yra pavyzdys, kaip atrodo jūsų idealus klientas. Surinkę aukščiau pateiktą informaciją, parašykite trumpą savo idėjos vartotojo biografiją. Parašykite kaip biografiją. Jūs netgi galite pavadinti savo juokdarį, kad jis išliktų asmeniškas.

Sukūrę savo vartotojo asmenybę, norėsite naudoti šią informaciją visais savo internetinės parduotuvės valdymo aspektais. Ar jūsų idėjos vartotoja yra dirbanti mama? Tada ji greičiausiai ketina aplankyti jūsų svetainę vakarais ar savaitgaliais. Tai reiškia, kad turėtumėte organizuoti specialias nuolaidas ar renginius tuo metu, kai jai patogu dalyvauti.

Jei ji yra tam tikro amžiaus, atminkite tai kurdami savo turinio šrifto dydį. Galite pritaikyti vartotojo asmenybę viskam, kad elgtųsi pirkinių krepšeliuose ir gautų kuo aukštesnius konversijų rodiklius. Kuo geriau suprasite tipinį klientą, tuo geriau galėsite patikslinti savo tikslus ir susirasti sėkmę.

Rinkos nišos apibrėžimas

Kai pradedate pirmą kartą, išsiaiškinę tikslinę nišą galite sutaupyti daug laiko ir pinigų. Nešvaistysite lėšų reklamuodami skelbimus žmonėms, kurie netinka jūsų tikslinei rinkai.

Kai pirmą kartą pradedate veiklą, gali būti šiek tiek sunku nustatyti, kas yra jūsų tiksliniai klientai. Vienas iš būdų nustatyti tikslines perspektyvas yra tiriant konkurentus, kaip minėta aukščiau. Pavyzdžiui, naudokite „Quantcast“ norėdami gauti informacijos apie tai, kokie žmonės lankosi jūsų konkurentų svetainėse. Tai yra puiki informacija norint nustatyti tikslinį demografinį rodiklį.

Ši informacija gali pasikeisti, kai iš tikrųjų pradėsite savo parduotuvės veikimą. Galite rinkti papildomus demografinius duomenis atlikdami savo klientų apklausas ir tyrinėdami žiniatinklio analizės statistiką naudodamiesi savo svetainės valdymo skydelio įrankiais, tokiais kaip „Webalizer“ ir „AWStats“..

Prekės ženklo kūrimo strategijos kūrimas

Jūsų prekės ženklo strategija apibūdina jūsų parduotuvę klientams. Ištyrę konkurentus ir išsiaiškinę tikslinį demografinį rodiklį, norėsite ištirti ir bendrą informaciją apie tą demografinį rodiklį. Galite naudoti tokias priemones kaip Konkurentas.com ir Nielsonas nustatyti tik tai, kas tai tikslinei auditorijai rūpi labiausiai.

Jūsų verslo nustatymas atskirai

Svarbu, kad savo verslą atskirtumėte nuo visų kitų panašių verslų. Kokie žodžiai apibūdina jūsų verslą kaip visumą? Pabandykite surasti žodžius, kurių nenaudoja konkurentai, bet kalbėsite pagal jūsų tikslinę demografinę grupę.

Pvz., Jei atlikdami tyrimą nustatėte, kad jūsų tikslinė klientė yra dirbanti mama, tada ji gali ieškoti pagalbos, kad liktų šalia visko, ką turi padaryti. Norėdami pritraukti tikslinę auditoriją, galite naudoti tokius žodžius kaip „naudinga“ ir „taupanti laiką“.

Tikslinių klientų žinojimas

Iki šiol turėtumėte pakankamai gerai žinoti, kas yra jūsų tiksliniai klientai. Pasinerkite dar giliau į ankstesnę vartotojo asmenybę ir išsiaiškinkite, ko būtent šis asmuo nori, kai ji lankosi jūsų internetinėje parduotuvėje. Ko ji ieško?

Tai gali būti kelių lygių dalykų, kurių šiam klientui labiausiai reikia. Laikui bėgant, geriau pažindami savo klientų bazę, greičiausiai sukursite papildomų asmenų, todėl geriausiai žinote, kaip pasiekti kiekvieną kliento tipą.

Savo prekės ženklo diferencijavimas

Kokia jūsų, kaip internetinės parduotuvės savininkės, asmenybė? Tai turėtų atsispindėti jūsų požiūryje, puslapiuose ir net visais būdais, kuriuos grąžinsite visam pasauliui. Kai kurios įmonės didžiuojasi tuo, kad yra ekologiškos. Kas išskiria jus ir jūsų prekės ženklą? Kaip galite tai parodyti, vis tiek išliksite teisingi savo misijos pareiškime.

Norėsite įsigilinti dar giliau į savo prekės ženklą. Pvz., Jei pažadate sutaupyti laiko, ką tai reiškia? Ar tai reiškia, kad užsakymas supakuotas ir išsiųstas per valandą nuo jo gavimo dienos? Ką turėsite padaryti, kad tai įvyktų? Kiek darbuotojų jums reikės samdyti, ar galite patys susitvarkyti?

Tai taip pat gali pakeisti, ar jūs atiduodate siuntimą į gamintojo rankas (gabenote laiškus), ar patys tvarkote reikalus, kad įsitikintumėte, jog produktas greitai išleidžiamas..

Savo prekės ženklo suasmeninimas

Pavaizduokite du skirtingus el. Laiškus, nusileidusius gautuosiuose. Viename el. Laiške rašoma:

„Ei, Jane. Aš tik norėjau atsisakyti eilutės ir padėkoti už jūsų neseniai pateiktą „ABC valdiklio“ užsakymą. Kadangi jums patiko „ABC“ valdiklis, aš taip pat norėjau pranešti, kad „XYZ“ valdiklis parduodamas iki rytojaus vidurnakčio. Ačiū, kad esate lojalus klientas. “

Kitame el. Laiške sakoma:

„XYZ valdikliai parduodami iki rytojaus vidurnakčio. Ateik ir nusipirk. “

Į kurį el. Laišką atsakysite geriau? Jūs turite individualizuoti savo prekės ženklą, kad atitiktumėte klientų poreikius. Tai apima vartotojo patirtį jūsų svetainėje, jūsų siunčiamus el. Laiškus ir net socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Net jūsų misijos pareiškimas turėtų būti pritaikytas jūsų klientų poreikiams.

Kurdami savo misijos teiginį, turėkite omenyje tą tikslinę auditoriją. Kokią problemą jūs sprendžiate? Kaip jūsų prekės ženklas susijęs? Kaip galite priversti šį prekės ženklą įsitvirtinti kliento galvoje?

Unikalaus pardavimo pasiūlymo sukūrimas

Unikalus pardavimo pasiūlymas (USP) gali padėti jums atsiriboti nuo konkurencijos. Būtent tai daro jūsų prekės ženklą išskirtiniu. Norėdami sukurti USP, turite susiaurinti savo klientus ar idealius klientus ir tai, ko jie nori.

Tai reiškia, kad galite nuvilti kitus žmones. Tačiau tai nesvarbu, kol pasirinksite aktyvią tikslinę auditoriją ir gerai ją suprantate. Tu išugdysi ištikimą sekėją tarp tų klientų. Stiprus USP:

 • Patenkina didelį poreikį
 • Parodo, kad žinote savo tikslinę auditoriją
 • Galima apibendrinti sakiniu ar dviem

Jei norite būti prisimintas perkrauta internetinio pasaulio prekyvietė, jūsų prekės ženklas tiesiog turi kažkaip išsiskirti.

Kainų nustatymas jūsų internetinėje parduotuvėje

Kaip išsiaiškinti, kaip įkainoti produktus savo internetinėje parduotuvėje, kad uždirbtumėte pelno, vis tiek pritraukdami klientus, yra pusiausvyra. „Shopify“ siūlo šias formulė, padėsianti išsiaiškinti, kaip įvertinti produktus internetinei parduotuvei:

„Mažmeninė kaina = [(prekės kaina) ÷ (100 – antkainio procentas)] x 100“

Taigi, tik tam, kad susidarytum idėją. Jei norite uždirbti 60% pelno iš prekės, kurios įsigijimas jums kainuoja 20,00 USD, formulė atrodys taip:

Mažmeninė kaina = [(20,00 USD) ÷ (100–60)] x 100
Mažmeninė kaina = [20,00 ÷ 40 USD]] x 100
Mažmeninė kaina = (.50 USD) x 100
Mažmeninė kaina = 50,00 USD

Taigi daiktas, kainuojantis 20,00 USD, bus parduotas už 50,00 USD. Taip pat turėsite išsiaiškinti, ar norite tiesiog naudoti gamintojo pasiūlytą mažmeninę kainą, ar turite priversti kurį nors produktą judėti diskontuodami jį..

Svarbiausia yra įsitikinti, kad uždirbate pelną net ir išmokėję visas pridėtines išlaidas, pvz., Žiniatinklio prieglobos mokesčius ir išlaidas darbuotojams.

Pelno maržos nustatymas

Kaip minėta anksčiau, neturėtumėte bandyti konkuruoti su „Amazon“ kainomis. „Amazon“ kainuos prekes nuostolingai tik tuo atveju, jei mažesnės parduotuvės nebebus vykdomos. Jie turi finansavimą ir dydį, kad galėtų tai lengvai atlikti, tačiau jei bandysite priversti savo produktus parduoti mažiau, greitai išeisite iš verslo.

Štai kodėl taip svarbu žinoti savo paraštes. Svarbu žinoti savo maržas, kad galėtumėte nusipirkti pakankamai žemą kainą, kad būtumėte konkurencingas, tačiau vis tiek įsitikinkite, kad uždirbate nedidelį pelną.

Žinodami savo USP

USP reiškia unikalų pardavimo pasiūlymą. Koks jūsų unikalus veiksnys, priverčiantis klientus grįžti vėl ir vėl? Kai kurie USP apima:

 • Geras klientų aptarnavimas
 • Nemokamas pristatymas
 • Prekės, kurių nėra kitur
 • Labdaros jausmas

Kad ir koks būtų jūsų USP, svarbu išsiaiškinti, kaip išsiskirsite iš varžybų.

Siūlo paskatas

Kita priežastis, kodėl taip svarbu suprasti savo paraštes, yra ta, kad jūs galite išsiaiškinti, kokias paskatas pasiūlyti savo klientams.

Ar jūsų pelnas leis jums nemokamai pristatyti? Ar turėtumėte pasiūlyti pusę kainos? Galbūt netgi norėsite pateikti nuostolių vadovą. Tai tiesiog produktas, kurį jūs prarandate parduodami už mažą kainą tikėdamiesi, kad kiti jūsų produktai, gaunantys pelną, taip pat parduos.

Siūlo produktų įvairinimą

Jei atlikote namų darbus ir gerai suprantate rinkos bei tikslinio kliento paklausą, tuomet galėsite lengvai paįvairinti siūlomus produktus ir parduoti papildomų prekių. Taip pat galite tiesiog pasiūlyti daugiau pasirinkimo produktų, kuriuos jau parduodate.

Puikus to pavyzdys būtų marškinėliai su marškinėliais. Galbūt jūs pradedate pardavimu mažomis, vidutinėmis, didelėmis ir juodomis spalvomis. Čia galite greitai įvairinti, pridėdami dydžių vaikams, plius dydžių ir skirtingų spalvų variantų.

Projekto laiko juostos nustatymas

Daugybė dalykų gali turėti įtakos tam, kiek laiko reikia, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų parengta ir veikia. Jei naudojate paruoštą platformą, pvz., „Shopify“, laiko juosta gali praeiti greičiau. Tačiau, jei norite tinkinti savo internetinę parduotuvę ir savarankišką kompiuterį, svetainės sukūrimas gali užtrukti žymiai ilgiau.

Norėsite laiku sukurti:

 • Prieš pradėdami parduotuvę, patikrinkite, ar viskas tinkamai veikia.
 • Netikėtos problemos, su kuriomis susidūrėte, gali atidėti paleidimą.
 • Akcijos prieš paleidimą.

Geriau planuoti daugiau laiko, nei manote, kad jums to reikės. Geriau pradėti šiek tiek anksčiau nei vėlai.

E. Prekybos verslo pradžios išlaidų įvertinimas

Pagal Verslininkas, pagrindinė šablono pagrindu sukurta internetinė parduotuvė gali nusipirkti net 250 USD per mėnesį, tačiau visiškai pritaikytas sprendimas gali kainuoti daugiau nei 500 000 USD per metus. Akivaizdu, kad tarp jų yra daug lygių. Kai kurias jūsų patirtas išlaidas sudaro:

 • Domenų vardų registravimo ir prieglobos mokesčiai
 • Interneto svetainių kūrimo išlaidos
 • Elektroninės komercijos programinės įrangos pritaikymas
 • Pradinio produkto pirkimas
 • Kelionės į prekybos parodas ar susitikimus su gamintojais išlaidos
 • Reklamos išlaidos
 • Šešių mėnesių finansavimas darbuotojams ir visos papildomos išlaidos

Kai kurie mokesčiai, kuriuos galite sutaupyti, pradedant mažais ir augant jūsų verslui. Pvz., Jums nereikia mokėti už brangią mokėjimo šliuzų sistemą, kai pirmą kartą atidarote. Vietoj to galite lengvai naudoti „PayPal“ ar „Google Pay“.

Tada, padidėjus jūsų pardavimų apimčiai, prasminga mokėti mokesčius už kreditinės kortelės mokėjimo tvarkymą, nes tai padės jums sutaupyti tvarkymo mokesčius, galite įtraukti į savo verslo planą..

Finansavimas savo elektroninės komercijos verslui

Net jei pradėsite nuo paprasčiausios įsivaizduojamos internetinės parduotuvės, turėsite mokėti tam tikrus mokesčius. Yra keletas būdų, kaip galite finansuoti savo verslą.

Jei turite produktą, kurį kuriate, galite naudoti „Crowdfunding“, kad sugalvotumėte pinigų pradiniam produktui sukurti ir savo parduotuvėje įrengti. Keletas kitų idėjų surinkti pakankamai pinigų:

 • Priimkite įvairius lėšų rinkėjus tiek internetu, tiek ne. Parduokite produktus, sukurkite GoFundMe sąskaitą ir kt.
 • Paprašykite draugų ir šeimos narių investuoti į procentą būsimo pelno. Tačiau visada palaikykite savo verslo kontrolę.
 • Kreipkitės į angelus investuotojus.
 • Imk smulkaus verslo paskolą.
 • Iš pradžių kas mėnesį mokėkite už savo el. Prekybos svetainę, kol galėsite sau leisti sukurti savo paties priglobtą platformą.

Kartais tikrai geriausia pradėti nuo mažesnių ir leisti augti. Pirmosiomis naujo verslo dienomis svarbu turėti pakankamai grynųjų pinigų srautų, kad jūsų verslas galėtų augti, nei yra didelis.

VERSLO SUBJEKTO ĮSTEIGIMAS

Svarbu, kad apsaugotumėte save ir asmeninę nuosavybę, prieš pradėdami savo internetinę parduotuvę, įdėdami keletą dalykų.

Pateikite savo įmonės pavadinimą

Turėsite pasirinkti teisinę savo verslo struktūrą. Svarbiausia yra pasirinkti, kokia bus jūsų korporacija, jei kas nors jus užpuls teisiniu lygiu, jūs asmeniškai neatsakysite už jokią žalą, kurią turite sumokėti..

Galite suformuoti S Corp arba LLC. Protingiausia yra pasikalbėti su verslo advokatu apie geriausią jūsų verslo struktūrą. Popieriniai dokumentai norint įregistruoti korporaciją gali būti sudėtingi.

Nors jūs galite savarankiškai užsiregistruoti savo valstybėje, jums reikės daug valandų, kad suprastumėte kiekvienais metais reikalingus dokumentus ir tolesnius dokumentus. Tai gali būti ekonomiškiau, jei pasisamdysite profesionalą, kuris atliks šį darbą už jus.

Taip pat turėsite pasirinkti pavadinimą, kuriuo norite užsiimti verslu, arba „verslą, kaip“ (DBA). Paprastai, kai jūs pateikiate savo korporacijos prašymą, valstybės sekretorius patikrins duomenų bazę, kad įsitikintų, jog nėra jokio kito verslo, kuris jau užsiima verslu tokiu vardu.

Darbdavio identifikavimo numerio (arba „mokesčių ID“) gavimas

Kadangi nenorite tiekėjams duoti savo socialinio draudimo numerio, taip pat norėsite užsiregistruoti, kad gautumėte įmonės mokesčių kodą arba darbdavio identifikacijos numerį (EIN). Tu gali registruotis internetu per Vidaus mokesčių tarnybą už šį numerį.

Kreipimasis dėl verslo liudijimų ir leidimų

Kokios licencijos ir leidimai jums reikalingi jūsų verslui, priklauso nuo to, kur gyvenate. Turėsite pasitarti su valstybės ir apskrities pareigūnais, kad sužinotumėte, ko jums reikia. Keletas tipiškų dalykų yra šie:

Maistas leidžiamas, jei vykdote maisto verslą (dėl maisto gali būti ir kitų aplinkybių)
Mažmeninės prekybos licencija, leidžianti rinkti pardavimo mokestį už jūsų valstiją

Svarbiausia yra įsitikinti, kad laikotės savo pramonės taisyklių ir rinkti mokesčius, kuriuos reikalauja jūsų valstybė.

Verslo banko sąskaitos atidarymas

Teisinis mastelio keitimas rekomenduoja atskirti verslo banko ir asmenines sąskaitas. Tam yra daugybė priežasčių, tačiau pagrindinė priežastis yra ta, kad jūsų lėšos tampa skaidrios mokesčių tikslais ir, jei bus atliekamas kiekvienas auditas, pirmiausia jos žiūrės ne į jūsų, o į jūsų verslo sąskaitą. Tai gali sutaupyti daug apsunkinimų ir nesusipratimų.

Ieškokite banko, kuris siūlo kai kurias specifines funkcijas, kurių jums dabar ar ateityje reikės jūsų internetiniam verslui, pavyzdžiui:

 • Tiesioginiai indėliai
 • Elektroninis sąskaitos apmokėjimas
 • Kredito kortelių apdorojimo galimybės

Būkite atsargūs dėl mokesčių, nes jie gali greitai susidėti, ypač kai tik pradedate. Visada perskaitykite puikų šriftą ir įsitikinkite, kad suprantate bet kurios atidaromos verslo sąskaitos mokesčių struktūrą.

Prekybininko sąskaitos atidarymas norint priimti mokėjimus kredito kortele

Kaip minėta aukščiau, turėtumėte ieškoti banko ar atskiros įmonės, kuri leistų apdoroti kreditinės kortelės mokėjimus. Prekybininko sąskaita suteikia jums šią galimybę jūsų verslui. Yra keletas būdų, kaip galite priimti kreditines korteles internetu, įskaitant „PayPal“, kai tik pradedate naudotis visaverte prekybininko sąskaita, kai atliksite tokią apimtį, kad ji privers sumokėti už save sutaupydama mokesčių..

Norėsite venkite permokėti stebėdami paslėptus mokesčius. Pirmasis žingsnis yra atidžiai perskaityti mėnesio ataskaitas.

Kai kurie mokesčiai, kuriuos norėsite paklausti ir kurių ieškoti jūsų pareiškimuose, yra šie:

 • Nekvalifikuoti nuolaidų mokesčiai
 • Tarpbankiniai diferencijuoti mokesčiai
 • Mėnesio minimalūs mokesčiai (jei nepasiekėte tam tikros operacijos sumos)
 • PCI įvertinimo mokesčiai
 • Ketvirčio mokesčiai
 • Nustatymo mokesčiai
 • Išankstinio nutraukimo mokesčiai (daugeliui duomenų tvarkytojų reikalinga sutarties trukmė)

Patikrinimas, ar lankstumas apdoroti daugiau pardavimo operacijų

Kitas dalykas, kurio norėsite paklausti prieš pasirenkant kreditinių kortelių tvarkymo įmonę, yra tai, kaip ji su ja susitvarkys, jei staiga išaugs jūsų pardavimai. Ar jie gali lengviau apdoroti daugiau operacijų? Kokia yra mokesčių struktūra? Ar turite daugiau mokesčių, jei turite daugiau pardavimų?

Geros reputacijos prekybininko pasirinkimas

Galiausiai norėsite pasirinkti puikios reputacijos prekybininką. Perskaitykite apžvalgas internete ir pasitarkite su geresnio verslo biuru toje valstybėje, kurioje yra pagrindinė būstinė. Keletas raudonų vėliavų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, yra:

 • Prastas klientų aptarnavimas (tai taip pat gali priversti jus atrodyti blogai savo klientams)
 • Nesumokėjimas ar pavėluoti mokėjimai
 • Per daug paslėptų mokesčių
 • Sugedusi įranga

Atkreipkite dėmesį, kas dar naudojasi ta pačia operacijų apdorojimo įmone, ir nedvejodami susisiekite su tomis įmonėmis ir paklauskite, ar jos patenkintos paslauga.

VERSLO NUSTATYMAS internetu

Dabar, kai turite savo planavimą, atėjo laikas pradėti kurti savo elektroninės komercijos verslą. Žemiau išvardyti veiksmai, kuriuos turėsite atlikti.

Domeno registravimas

Kai pasirinksite nišą ir užrašysite savo vardą, turėsite rasti neatrinktą domeno vardą, kuris taip pat leis klientams lengvai atsiminti kelią į jūsų svetainę. Tai nėra tokia lengva užduotis, kokia buvo anksčiau. Jums gali reikėti išleisti šiek tiek pinigų, kad galėtumėte nusipirkti aukščiausios klasės domeno vardą arba nusipirkti iš to, kas visada turi teises į tą domeną.

Tikitės sumokėti mažiausiai apie 15,00 USD per metus už „dot com“. Vis dėlto daugiau nei tikėtina, kad turėsite mokėti daug daugiau už „premium“ vardą, kurį bus lengva atsiminti ir kuris gerai pateks į paieškos variklius.

Domenų vardų supratimas

Tinklalapiai iš tikrųjų gyvena IP adresais ar serveriais. IP adresas yra skaičius tai rodo, kur yra tas interneto puslapis. Tačiau žmonėms sunku atsiminti skaičius. Vietoj to, domenų vardų registratoriai siūlo lengviau įsiminti vardus, sudarytus iš žodžių (o kartais ir skaičių). Taigi, užuot prisiminę įvedę „54.239.25.200“, tiesiog turite atsiminti, kad įveskite „amazon.com“.

Be .com, galite pasirinkti ir kitus plėtinius, tačiau kadangi dot com yra numatytasis nustatymas, daugumai žmonių lengviau įsiminti..

Tinkamo domeno vardo pasirinkimo svarba

Domeno vardo pasirinkimas yra panašus į plytų ir skiedinių verslo pavadinimą. Norite to, kas būtų lengvai įsimenama, parodytų, apie ką yra jūsų prekės ženklas, ir ko niekas kitas nenaudoja. A .com yra įsimintiniausias vardo tipas, bet JAV .biz yra solidus antrasis pasirinkimas. Kitose šalyse galbūt norėsite pasirinkti konkrečios vietos pasirinkimą, pvz., .Co.uk.

Jei galite, ieškokite domeno vardo, kuriame yra populiarūs raktiniai žodžiai. Taigi, jei tyrinėjate tendencijas ir pastebėjote, kad „argono aliejaus kondicionierius“ yra labai ieškomas terminas ir galite patraukti domeno vardą „argonoilconditioner.com“, tai yra protingas žingsnis.

Tačiau kai kurie naujausi tyrimai tai rodo tikslios atitikties domenai (EMD) nėra tokie veiksmingi, kaip buvo anksčiau, todėl neišleisk pinigų, kurių neturi tik tam, kad užsitikrintum. Jei galite patraukti vieną už priimtiną kainą, tada darykite tai. Jei tai yra 10 000 USD, galbūt norėsite pagalvoti du kartus.

Domeno vardą, kurį sunku atsiminti, per daug laiko ar per mažai, jūsų svetainės lankytojams bus sunku įsiminti. Jei svetainės lankytojas nepadeda žymėti jūsų svetainės, ji gali niekada daugiau jos nerasti, nes negalės atsiminti vardo.

Vienas pagrindinių EMD įsigijimo pranašumų yra tas, kad jis jau gali priimti srautą vien dėl to, kad pavadinime yra raktinė frazė. Atlikite savo tyrimą ir sužinokite, ar verta pirkti domeno vardą, ar ne. Atminkite, kad visas srautas pasaulyje jums nepadės, jei jis nėra nukreiptas į srautą.

Nurodykite interneto prieglobos paslaugą

Kai turėsite domeno vardą, jei planuojate sukurti savo parduotuvę, o ne naudoti tokią paslaugą kaip „Shopify“ ar „Facebook Store“, turėsite rasti prieglobos įmonę, kurioje bus jūsų svetainė. Išlaidos ir savybės gali skirtis. Internetinėje parduotuvėje įsitikinkite, kad prieglobos įmonė siūlo mažiausiai:

 • SSL galimybė
 • Neribotas pralaidumas (niekada nebūna visiškai neribotas, tačiau tai gera vieta pradėti)
 • Puikus klientų aptarnavimas ir visą parą veikiantis techninis palaikymas
 • Pakanka vietos jūsų svetainei augti, kai pridedate produktų ir turinio

Prieš priimdami galutinį sprendimą dėl prieglobos paslaugos, būtinai patikrinkite internetines apžvalgas. Kai kurie reikalauja sumokėti per metus iš anksto, o paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra sumokėti metams priklausančius prieglobos mokesčius tik norint išsiaiškinti, kad prieglobos įmonė yra nepatikima. Jei šeimininkas siūlo nemokamą bandomąją versiją, pasinaudokite tuo prieš įsipareigodami.

El. Prekybos platformos pasirinkimas

Kitas jūsų žingsnis yra pasirinkti savo internetinės parduotuvės pirkinių krepšelį. Neskubėkite ir pasirinkite platformą, kurioje, jūsų manymu, galite augti. Jei jūsų svajonė yra turėti didelę parduotuvę, tada turbūt pats sprendimas yra geresnis nei priglobtas.

 • Patalpinti el. Prekybos sprendimai – Pora iš jų buvo paminėti anksčiau, tokie kaip Shopify. Kai kurie kiti apima Voliuzija ir „BigCommerce“. Priglobtas sprendimas yra priglobtas programinės įrangos tiekėjo svetainėje ir naudoja jų platformą. Tinkinimo parinktys yra ribotos, tačiau daugumą jų galima šiek tiek pritaikyti.
 • Savitarnos prekių krepšeliai – Autonominis priegloba leidžia jums įdiegti pasirinktą programinę įrangą į savo serverį. Tai gali būti atvirojo kodo e-komercijos programinė įranga arba tai, ką sukūrėte specialiai savo internetinei parduotuvei. Pigiau iš dviejų variantų yra imtis atvirojo kodo programinės įrangos ir pritaikyti ją savo poreikiams. Daugelyje atvirojo kodo pirkinių krepšelių yra kūrėjų, dirbančių pagal temas ir papildinius, kurie padidins galimybes.

Mokėjimo šliuzo pasirinkimas

Mokėjimo šliuzo parinkimo pasirinkimas yra vienas iš sunkiausių sprendimų, kurį priima daugelis internetinių parduotuvių savininkų. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra pažvelgti į kai kuriuos svarbiausius vartus ir pamatyti, kokios funkcijos yra prieinamos, o kurias lengviausiai integruoti į jūsų pasirinktą pirkinių krepšelį. Čia yra keletas populiariausių variantų:

 • „PayPal“
 • Kvadratas
 • Juostelė

Taip pat yra daugybė kitų variantų, įskaitant vietines ir nacionalines prekybininkų paskyras, kurios bus integruotos su internetine užsakymo sistema. Svarbiausia yra išsiaiškinti, kuris pasiūlys jums geriausius tvarkymo mokesčius, atsižvelgiant į jūsų vykdomos verslo apimtį. Visada galite vėliau perkelti į kitą įmonę vėliau, jei tai labiau tiks jūsų verslui ir kreditinės kortelės tvarkymo išlaidoms.

Skirtingos el. Prekybos platformos integruojamos su įvairiomis mokėjimo šliuzomis. Pvz., Dėl „Square“ programų apribojimų ji nėra lengvai integruojama daugelyje vietų. Kita vertus, „PayPal“ turi daugybę trečiųjų šalių kūrėjų ir sukūrė programas, leidžiančias ją integruoti su beveik visais ten esančiais mokėjimo šliuzais..

Atsižvelgiant į „viskas viename“ mokėjimo paslaugų teikėją

Jei norite supaprastinti savo buhalteriją ir tai, kiek mokėjimų šaltinių turite atsisakyti, susiraskite „viskas viename“ mokėjimo paslaugų teikėją.

Viskas viename teikėjas leis jums:

 • Proceso operacija
 • Vykdyti ataskaitas
 • Nustatykite sukčiavimo aptikimą
 • Procesas grįžta
 • Atsisiųskite mokesčių informaciją

Pasirinkę tiekėją, kuris daro viską, taip pat suteiksite šiek tiek lankstumo, kai jūsų internetinė parduotuvė augs, nereikia iš naujo tyrinėti prekybininkų paskyrų prieš perkeliant jūsų operacijų tvarkymo procesą.

Palyginus mokėjimo paslaugų teikėjų mokesčius

Proceso mokesčiai gali greitai sunaudoti jūsų pelną. Svarbu, kad prieš prisiregistruodami prekiautojo sąskaitoje suprastumėte visus su tuo susijusius mokesčius.

 • Mokestis už operaciją: Kai kurios įmonės imasi mokesčio už operaciją už kiekvieną apdorotą užsakymą. Paprastai tai yra fiksuotas mokestis, kuris nesiekia 1,00 USD. Tačiau tai gali skirtis.
 • Pardavimo procentas: Dauguma prekybininkų sąskaitų įmonių imasi mokesčio, skaičiuojamo nuo prekės pardavimo kainos. Tai gali būti maždaug 2,99%, jei neužsiimate labai dideliu kiekiu verslo, tačiau linkę mažėti, tuo labiau padidėja jūsų pardavimo apimtis.
 • Sąskaitos mokesčiai: Kai kurios įmonės imasi tik metinį, ketvirčio ar mėnesinį mokestį, kad jūsų sąskaita būtų atvira. Ieškokite įmonių, kurios neima iš jūsų mokesčio, kol jūs parduodate keletą pardavimų.

Pavyzdžiui, „Authorize.net“ imasi maždaug 25 USD mėnesinį mokestį ir 2,9% + 0,30 USD operacijų mokesčius. Tačiau iš 5 šalių galite imti pinigus 6 skirtingomis valiutomis. Jie priima visas pagrindines kredito korteles ir mobiliuosius mokėjimus.

Kita vertus, „Beanstream“ neima jokio mėnesinio mokesčio ir 2,25–2,65% operacijos mokesčio. Tai galima įsigyti tik trijose šalyse 2 skirtingomis valiutomis.

Galite rasti pilną diagrama, kurioje nurodomi mokesčiai ir procentai „FormStack“. Vienu žvilgsniu galite palyginti, kurie vartai turi jums reikalingų funkcijų su mažiausiomis sąnaudomis.

STATYBOS STATYBA

Kai išsirinksite norimą naudoti programinę įrangą, laikas pagaliau pritaikyti savo parduotuvę. Nors šiuo metu galite būti pavargę nuo sprendimų priėmimo, atidžiai apsvarstydami keletą dalykų jūsų svetainė taps patrauklesnė ir patogesnė klientams..

Pasirinkite tinkamą internetinės parduotuvės temą

Pagal Laikas žurnalas, turite apie 15 sekundžių, kad sudomintumėte svetainės lankytoją, kuris nukreipia į jūsų puslapį. Kai kurie gali tvirtinti, kad turite dar mažiau laiko, bet net jei turite visas 15 sekundžių, atsiminkite, kad tai yra labai trumpas langas, kad padarytumėte puikų pirmąjį įspūdį.

Jei norite padaryti puikų pirmąjį įspūdį, jums reikės:

 • Aiški navigacijos struktūra. Skaitytojas turėtų pamatyti, kaip greitai nuvykti iš taško A į tašką B.
 • Parašykite nuostabų turinį, patraukiantį skaitytojo susidomėjimą.
 • Neišdildomas vaizdas, kuris atkreipia akį ten, kur norite. Pvz., Jei norite pritraukti savo svetainės lankytojus į jūsų išpardavimo elementus, kas yra pirmas dalykas, kurį jie mato nusileisdami į jūsų pagrindinį puslapį? Ar tai yra muitinės formalumai, ar nuoroda į juos?

Rinkdamiesi temą atminkite visus šiuos dalykus. Ar tai suteiks jums neužpildytą, lengvai naršomą puslapį, kurio ieškote?

Tinkinkite savo parduotuvės išvaizdą

Jei jūsų parduotuvė atrodys kaip ir kiekviena kita parduotuvė, bus sunku nustatyti savo prekės ženklą. Be to, kad prie savo bendrosios parduotuvės išvaizdos pridėsite savo logotipą ir nepakartojamą sruogą, norėsite apsvarstyti ir jūsų naudojamas spalvas bei jų atitikimą jūsų bendrajam prekės ženklo įvaizdžiui..

Pagal KISSmetrika, spalva padidina jūsų prekės ženklo pripažinimą net 80% ir gali sukelti vartotojų pasitikėjimą.

Taip pat norėsite pridėti funkcijų, turinčių prasmę jūsų nišai. Pvz., Jei parduodate drabužius, turėsite pridėti parinkčių, kaip pasirinkti dydį. Kita vertus, jei parduodate virtuvės reikmenis, spalvų parinktys ir dydžiai greičiausiai yra riboti, todėl jums gali nereikėti šios funkcijos.

Elektroninės komercijos svetainės informacijos architektūros (IA) kūrimas

Nors informacijos architektūra gali atrodyti šiek tiek panaši į tinklalapio naršymą, yra keletas esminių skirtumų. Nors jie abu yra susiję vienas su kitu, svetainės architektūra yra svetainės skeletas. Architektūra apima svetainės kaulus ir tai, kaip visi elementai veikia kartu pateikdami informaciją galutiniam vartotojui.

Į IA gali būti įtraukti tokie elementai:

 • Turinio inventorius
 • Standartizuotas pavadinimo ar redakcijos stilius
 • Kaip viskas sugrupuojama

Poveikio vertinimas yra nepaprastai svarbus, nes augant jūsų svetainei, jūs remsitės šia pagrindine struktūra. Gera struktūra gali jus sugadinti ar sugadinti, kai pasiekiate augimo viršūnę.

Awesome produkto vaizdų kūrimas

Galite sukurti visų laikų nuostabiausią internetinę parduotuvę, bet jei vartotojas negali aiškiai pamatyti jūsų parduodamos prekės, tada gali trūkti pardavimų, kad galėtumėte ją parodyti..

Pridedami produktų vaizdus turite keletą pagrindinių variantų:

 • Naudokite gamintojo pateiktus vaizdus (jei turite leidimą tai daryti). Daugelis gamintojų samdo profesionalius fotografus, kad sukurtų gražias savo gaminių nuotraukas. Trūkumas yra tas, kad kiti žmonės, parduodantys produktą, greičiausiai turės tokį patį įvaizdį savo svetainėse.
 • Samdykite profesionalų fotografą. Galėtumėte pasamdyti profesionalą fotografuoti gaminius. Tačiau tai gali brangiai kainuoti, ypač iš pradžių, kai biudžetas gali būti ribotas.
 • Nufotografuokite patys. Tai gali būti sudėtinga. Daugeliui daiktų jums reikės balto ar juodo fono. Šviesos dėžutė gali būti naudinga. Galite įsigyti labai nebrangiai tokiose svetainėse kaip „Amazon“ mažesnėms prekėms. Taip pat protinga investuoti į gerą DSLR fotoaparatą, kad būtų užtikrinta geriausia skiriamoji geba.

Pridėdami savo produktų atvaizdus, ​​pabandykite į daiktą pažvelgti taip, tarsi esate klientas. Ką norėtumėte žinoti apie produktą? Iš kurių kampų norėtumėte pamatyti daiktą? Kokios detalės yra svarbios vartotojui?

Rašydamas įtikinamą produkto aprašą

Jūsų tikslas su produktu turėtų būti patraukti kliento susidomėjimą, kartu pateikiant pakankamai informacijos, kad ji galėtų žinoti, ar nori pirkti produktą. Jei aprašymams galite sukurti unikalų balsą, greičiausiai pastebėsite pardavimų konversijų padidėjimą.

Pvz., Tarkime, jūs parduodate virtuvinius rankšluosčius. Galite tiesiog apibūdinti mikropluošto pusės pluoštus, dydį, spalvą ir greit džiūstantį laiką, kaip ir kiekviena kita svetainė.

Arba galite sukurti istoriją apie namų virėją, kuris naudoja rankšluosčius, nes ji mėgsta spalvų įvairovę, tai taupo laiką, nes mikropluoštas greičiau džiūsta ir pan. Ar matai, kaip vienas yra patrauklesnis ir asmeniškesnis už kitą?

Nors neprivalote kurti išgalvotos kiekvieno daikto istorijos, turėtumėte ją aprašyti taip, kad skaitytojas galėtų nusifotografuoti naudodamas tą daiktą. Pabandykite sužadinti svetainės lankytojo vaizduotę.

E-komercijos svetainių naršymo optimizavimas

Kalbant apie naršymą svetainėje, neužtenka vien turėti lengvai randamą struktūrą ir mygtukus. Taip pat turite atsižvelgti į tai, kaip vartotojai naršo po konkrečius produktus, kuriuos nori rasti. Tai tampa dar svarbiau, tuo daugiau produktų turite savo svetainėje.

Pagal Smashing Magazine, svarbiausia yra įsitikinti, kad klientai gali rasti norimus produktus. Taigi, jūs turėsite apsvarstyti viską, pradedant kategorijų tvarkymu ir baigiant geriausiu būdu pritraukti klientus į paiešką, ir ką jiems grąžins šie paieškos rezultatai jūsų svetainėje.

Tai reiškia, kad jums reikės griežtų tėvų kategorijų. Taip pat turėtumėte pridėti filtrų, leidžiančių vartotojui susiaurinti paiešką pagal tokius dalykus kaip „kas naujo“, „populiariausias“ ir „mažiausia kaina“.

Elektroninės komercijos patikros srauto projektavimas

vidutinis krepšelio atsisakymo procentas yra 68,95%. Jei norite tai patobulinti ir svetainės lankytojus paversti klientais, kurie pateikia užsakymą, pagalvokite apie savo pirkinių krepšelio srautą.

Nuo to laiko, kai jis įdėjo pirmąją prekę į pirkinių krepšelį, kol užsakymas bus baigtas, klientas turėtų aiškiai pamatyti, kaip išsiregistruoti..

 • Padėkite pirkinių krepšelio apžvalgos ir kasos mygtukus aiškioje vietoje.
 • Padaryti paprasčiau – neverskite vartotojų priversti registruotis į kasą. Pateikite ir svečių kasos parinktį.
 • Įdiekite programinę įrangą, kuri siunčia antrosios galimybės pasiūlymą, jei vartotojas atsisako pirkinių krepšelio.

Kuo lengviau galėsite atlikti kasos srautą, tuo didesnis bus jūsų konversijos kursas.

Statybinių gaminių detalių puslapiai

Informacija apie produktą padės vartotojams visiškai suprasti, ką jie perka, ir turėtų sumažinti jūsų grąžinimo normą. Norėsite įtraukti tokią informaciją:

 • Garantijos
 • Dydžiai
 • Medžiaga, naudojama gaminiui gaminti
 • Techninės specifikacijos

Kuo išsamesnis galėsite būti, tuo lengviau klientams bus nustatyti, ar prekės yra tai, ko jie ieško. Tačiau paprastai geriau neuždengti elementų puslapių detalėmis. Pateikite nuorodą, kurioje klientas gali spustelėti, ir pasirodys daugiau informacijos. Arba įdėkite informaciją į paveikslėlius ir aprašymo informaciją.

Priverskite klientus pasitikėti savo elektroninės prekybos parduotuve

Yra priežastis, kad dauguma vartotojų perka iš atpažįstamų prekės ženklų. Taip yra todėl, kad šie prekės ženklai sukūrė gerą vardą ir klientas žino, kad gali pasitikėti tuo prekės ženklu, kad išleistų kokybišką produktą ir pristatytų tai, kas pažadėta.

Jei dar neturite šio vardo atpažinimo, tada turite pateikti šiek tiek daugiau informacijos nei svetainė, kurioje jis yra. Norėsite įtraukti tokią informaciją, kaip jau įvykdytas užsakymų skaičius, aiškią kontaktinę informaciją ir emblemas, rodančias, kad esate patvirtintas pardavėjas ar mažmenininkas tam tikriems atpažįstamiems prekių ženklams.

Informacija apie narystę organizacijose, kurioms priklausote, taip pat yra būdas sustiprinti pasitikėjimą ir lojalumą.

El. Prekybos svetainės saugos konfigūravimas

Jūsų klientai pasitiki jumis asmenine informacija. Greičiausias būdas sunaikinti jūsų pasitikėjimą jumis yra palikti savo el. Prekybos svetainę įsilaužėliams. Labai svarbu, kad jūs investuotumėte į saugumą ir neatsiliktumėte nuo naujų saugumo grėsmių per visą savo parduotuvės gyvenimą.

 • Pirmiausia turėtumėte pradėti nuo saugios žiniatinklio serverio konfigūracijos. Pvz., SSL užšifruos neskelbtiną informaciją, pridedant dar vieną apsaugos lygmenį.
 • Pridėkite ugniasienę prie savo serverio arba įsitikinkite, kad jūsų serveris įdiegė užkardą apsaugai. Daugelyje pirkinių krepšelių yra ugniasienės papildiniai, kuriuos galite įdiegti.
 • Taip pat norėsite įdiegti programinę įrangą, ieškančią grėsmių, virusų ir įsilaužimo bandymų.

Norėsite išanalizuoti savo svetainės saugumą naudodami pradinis saugos analizatorius tokias kaip „Microsoft“. Jei abejojate, kaip apsaugoti savo svetainę, turėtumėte investuoti į saugumą pasamdydami internetinį saugos specialistą.

Atitikimas PCI duomenų saugumo standartams

PCI saugumo standartų taryba nustatė kai kuriuos el. prekybos svetainių saugos standartus, kad parduotuvių savininkai galėtų lengviau suprasti, kaip geriausia saugoti neskelbtiną informaciją.

Svetainėje yra įrankių, padedančių užtikrinti jūsų svetainės ir klientų informacijos saugumą, įskaitant dokumentus, paaiškinančius, kaip apsaugoti savo svetainę, ir įrankius, kurie padeda įvertinti svetainės saugumą ir išsiaiškinti būdus, kaip pašalinti bet kokius saugumo trūkumus..

Pasirengimas paleisti internetinę parduotuvę

Viską sutvarkius, yra keletas išankstinių patikrinimų ir užduočių, kurias norėsite atlikti prieš pradėdami parduotuvę. Iš anksto pasirūpinę šiais dalykais, galėsite visą savo dėmesį sutelkti į puikų klientų aptarnavimą ir greitai įvykdyti užsakymus.

Vietos stebėjimo nustatymas

Svetainės stebėjimas jums praneš, jei serveris neveikia ar kyla kitų su jūsų svetaine susijusių problemų. Paskutinis dalykas, kurį norite išleisti sunkiai uždirbtus pinigus reklamai, nukreipti srautą į savo svetainę, tik jei lankytojas suvokia, kad svetainė neveikia.

Taip pat norėsite nustatyti analizę, kad galėtumėte stebėti, kaip jūsų svetainė veikia apskritai, iš kur kyla srautas ir kokie raktiniai žodžiai yra našiausi..

Informacinio biuletenio įkūrimas

Ne visi, apsilankę jūsų svetainėje, pirmąjį apsilankymą ketina nusipirkti. Tačiau jei jūs galite juos privilioti pasirašyti savo informacinį biuletenį, staiga turite būdą palaikyti atvirą komunikacijos liniją. Taip pat galite įtikinti juos grįžti į savo svetainę, parodydami jiems naujus elementus, parduodamus daiktus arba siūlydami nuolaidą.

Kaip gauti sąranką socialinėje medijoje

46% vartotojų kurie prisijungę internete, prieš pirkdami kreipiasi į socialinę mediją. Svarbu, kad prieš pradėdami internetinę parduotuvę užmegztumėte buvimą socialinėje žiniasklaidoje ir gautumėte „gandai“. Bent jau turėtumėte dalyvauti dviejuose didžiausiuose žaidėjuose „Twitter“ ir „Facebook“.

Tačiau taip pat turėtumėte įvertinti savo tikslinę demografinę situaciją ir tai, kurios kitos socialinės žiniasklaidos platformos jums galėtų tikti. Pavyzdžiui, jei norite prekiauti jauniems žmonėms, išbandykite „Instagram“. Jei norite atkreipti moteris į savo svetainę, peržiūrėkite Pinterest.

Kuriamas svetainės atsarginės kopijos planas

Nesvarbu, kiek saugumo priemonių įdėjote ar kaip gerai pasiruošėte, kartais neįsivaizduojama, kad jūsų svetainė išnyksta arba įsilaužėliai ją perima. Įsitikinkite, kad turite savo planą, kuris automatiškai sukuria svarbių duomenų bazės failų atsargines kopijas.

Taip pat protinga turėti kelias atsargines kopijas. Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių sukuria visą svetainės atsarginę kopiją, kuri leis jums atsukti savo svetainę į ankstesnę datą savaitę ar dvi praeityje. Taip pat norėsite visos savo svetainės atsargines kopijas laikyti išoriniame standžiajame diske.

Galiausiai eikite į priekį ir įdiekite programinę įrangą, kuri jums reguliariai sukuria atsargines kopijas. Daugelyje turinio platformų yra įskiepiai, kuriuos galite įdiegti ir kurie šį darbą atliks už jus fone. Jūs nustatote atsarginę kopiją tik tam, kaip dažnai norite jas užpildyti.

Kliento informacijos apsauga

Jei norite sukurti pasitikėjimą savo klientais, turite įdiegti saugumą ir politiką, kad apsaugotumėte asmeninę informaciją, kuria jūsų klientai dalijasi su jumis. Taip pat turėtumėte paskelbti šią politiką, kad jūsų klientai matytų, ką jūs darote su jų informacija ir veiksmus, kurių ėmėtės, kad pridėtumėte savo svetainės apsaugą..

Siuntimo strategijos pasirinkimas

Gali būti sunku žinoti geriausią jūsų įmonės pristatymo sprendimą. Turite išsiaiškinti gabenamų produktų svorį, kur yra dauguma jūsų klientų, kaip tvarkyti skubius užsakymus ir kokios bus išlaidos.

Internete galite rasti kai kurių pagrindinių laivybos kompanijų, įskaitant USPS, FedEx ir UPS, tarifus. Jei tik pradedate darbą, galbūt norėsite pasidaryti palyginimą, kad pamatytumėte, kuris gabenimo pardavėjas pasiūlys geriausią kainą. Galite naudoti tokią svetainę kaip iShip.com išsiaiškinti, kuris būtų greičiausias, pigiausias ar geriausias būdas išsiųsti savo užsakymus.

Sprendimas dėl jūsų parduotuvės pagrindinių veiklos rodiklių (KPI)

Tinkamus pagrindinius savo parduotuvės veiklos rodiklius (KPI) turite pasirinkti prieš pradėdami. Tačiau jūsų KPI taip pat turėtų būti nekintami, nes laikui bėgant jie gali keistis. Kadangi jūs jau esate išsikėlę tam tikrus tikslus ir misiją savo verslui, jie turėtų būti susieti su jūsų KPI.

Taigi, pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra padidinti pardavimus, turėtumėte atsižvelgti į dienos konversijų rodiklius, dienos pardavimų skaičių ir srauto statistiką.

Pabaigos jūsų paleidimo skatinimas ir strategija

Prieš ruošdamiesi pradėti, taip pat norėsite susitikti su savo rinkodaros komanda. Kaip ketini sužinoti žodį apie savo didįjį atidarymą? Tai laikas, kai jūs turėtumėte sugebėti pritraukti daug srauto į savo svetainę, susikurti savo adresų sąrašą ir, tikiuosi, sulaukti lojalių klientų.

Jūsų reklamos kampanijos turėtų apimti bent:

 • Pranešimai spaudai internetinei ir vietinei žiniasklaidai
 • Vakarėlis, į kurį kviečiami pagrindiniai influenceriai (gali būti surengtas internete)
 • Dovanos ar specialios nuolaidos renginio dieną
 • Internetiniai pokalbiai, kuriuose atvyksta ekspertai ir kalbasi su jūsų klientais, tokiu būdu nukreipdami srautą į jūsų svetainę per pokalbių platformą. Pvz., Jei jūs parduodate golfo įrangą, galbūt turėtumėte pasikalbėti su profesionaliu golfo žaidėju apie tai, kaip patobulinti jūsų tolesnius veiksmus.

Planuodami savo paleidimo strategiją, pabandykite galvoti ne lauke. Viskas, ką galite padaryti, kad išsiskirtumėte iš varžybų, yra geras dalykas.

SAVIVALDYBĖS SAVO NAUJOJE internetinėje parduotuvėje

Net pati gražiausia internetinė parduotuvė nėra labai naudinga, jei jūsų klientai nežino, kur jus galite rasti. Jei norite sulaukti pasisekimo, turite pritraukti kuo daugiau srauto į savo parduotuvę.

Kreipkitės į tinklaraštininkus ir spaudą

Kas daro didžiausią įtaką jūsų nišos srityje? „BuzzSumo“ yra fantastinis įrankis, padedantis atpažinti labiausiai kalbėtus tinklaraštininkus pagal raktinį žodį ar frazę. Tiesiog įveskite temą ir pažiūrėkite, kas iškyla. Įtakingiausi tinklaraštininkai yra tie, su kuriais norite susisiekti.

Pameskite jiems eilutę ir paklauskite, ar juos domina interviu, straipsnis ar dalijimasis vienas kito šūksniais.

Savo parduotuvės paskelbimas „Reddit“

„Reddit“ yra platforma, kurią žmonės naudoja norėdami rasti jiems įdomų turinį. Vienas iš Gairės svetainė siūlo ne tik akivaizdžiai save reklamuoti. Čia gali praversti tinklaraštis, susijęs su jūsų parduotuve. Parašykite tik tokią temą, kuri kažkaip susijusi su jūsų internetine parduotuve, susiedami ją su produktu ar dviem, kurie yra prasmingi straipsnio taikymo srityje, tada paskelbkite naudingą straipsnio informaciją „Reddit“, kad reklamuotumėte turinį ir, savo ruožtu, savo ruožtu šiek tiek srauto į jūsų internetinę parduotuvę.

Kurti lentą „Pinterest“

Du trečdaliai tų, kurie prisijungia prie „Pinterest“, yra moterys. Jei jūsų tiksliniai demografiniai rodikliai yra moterys ar net iš dalies moterys, protinga sukurti lentą „Pinterest“. Tačiau jūs taip pat turite suprasti „Pinterest“ dinamiką, kad suprastumėte, kaip ten prekiauti.

Daugeliui vakarėlių tie, kurie lankosi „Pinterest“, yra klastinga krūva. Jei norite susisiekti su jais ir paskatinti juos dalytis savo smeigtukais, norėsite grįžti prie savo turinio savo svetainėje. Parduodate indus? Pasiūlykite receptą. Apranga? Sukurkite segtuką, kuris demonstruoja geriausią aprangą nakčiai mieste.

Pasinaudokite palyginimo prekybos varikliais

Palyginimo apsipirkimo varikliai (TPV) tampa vis populiaresni tarp vartotojų, kurie juos naudoja norėdami rasti geriausią kainą už tam tikrą prekę. Jie taip pat yra būdas padidinti jūsų internetinės parduotuvės pardavimus.

Iš esmės jūs prisiregistruojate ir mokate už paspaudimą, kai kas nors ateina į jūsų parduotuvę per TPV. Tačiau tai yra labai tikslinga reklama. Asmuo, kuris spustelėja šią nuorodą, jau ieškojo jūsų parduodamo produkto ir ieško geros kainos vietos, kur ji galėtų ją nusipirkti. Tikėtina, kad pokalbių rodikliai bus daug didesni nei iš bendro paieškos srauto.

Pradėti internetinį dienoraštį

Kaip minėta anksčiau, tinklaraštis gali padėti pateikti turinį, kuriuo galite dalytis tokiose svetainėse kaip „Reddit“, „StumbleUpon“ ir netgi į kurias nuorodos nukreipia kiti tinklaraštininkai. Taip pat galite naudoti savo tinklaraščio straipsnius, kad pridėtumėte pridėtinę vertę nuolatiniams klientams, ugdydami juos įvairiomis temomis, susijusiomis su jūsų produktais ir niša..

Idealiu atveju tinklaraštis turėtų būti jūsų svetainės dalis, kad kai žmonės ateitų skaityti straipsnio, jie jau yra jūsų svetainėje ir galėtų lengvai spustelėti, norėdami apsipirkti ar nusipirkti konkrečių daiktų..

Kaip susisiekti su „Instagram“ galios vartotojais

2015 m. Rugsėjo mėn. „Instagram“ turėjo apie 400 milijonų aktyvių mėnesinių vartotojų. Kai kurie iš šių vartotojų yra žinomi kaip „energijos vartotojai“. Tai vartotojai, kurie nuolat seka ir reguliariai skelbia nuotraukas. Svarbiausias būdas susisiekti su vartotoju yra paskelbti nuotrauką, kuri tam tikru būdu yra susijusi su jomis ir paminėta komentaruose. Nors ši technika ne visada pasieks sėkmę, verta skirti laiko. Jei tik vienas energijos vartotojas paminės jūsų parduotuvę, tai gali padidinti jūsų parodymą.

Kaip ir daugumoje socialinės žiniasklaidos tinklų, svarbiausia yra pridėti ką nors vertingo ir tai pritraukia elektros energijos vartotojų sekėjų susidomėjimą.

Čivinimas Twitter

Yra daugiau nei 1,3 milijardo registruotų vartotojų „Twitter“. Bent daliai tų vartotojų bus įdomu, ką turite pasiūlyti. Kalbėdamas apie „Twitter“ rinkodarą, grįšite, ką įdėjote. Jei norite, kad žmonės jus sektų, retransliuotų jus ir bendrintų jūsų turinį, turėsite grąžinti palankumą. Be to, įsitikinkite, kad tvitinate dalykus, kuriuos verta dalytis ir kurie visą laiką nėra tik savęs reklama.

„Facebook“ sekėjų įtraukimas

„Facebook“ aplinkui yra 1 milijardas aktyvių vartotojų kasdien. Vienas iš išskirtinių „Facebook“ dalykų yra tai, kad galite sukurti atskirą savo verslo puslapį, nesukurdami atskiros paskyros. „Facebook“ taip pat siūlo tikslinę reklamą, kurioje galite nurodyti viską, pradedant nuo interesų tipų tiems, kurie mato jūsų skelbimą, iki amžiaus.

Draugų ir šeimos narių bendravimas

Jei to dar nesupratote, vidiniame raunde jau turite gana stiprią rinkodaros gatvės komandą. Jūsų šeima ir draugai greičiausiai nori, kad jūsų internetinėje parduotuvėje pavyktų. Nedvejodami paprašykite jų pasidalinti informacija apie jūsų parduotuvę su pažįstamais.

GALUTINIAI PATEIKITE SAVO internetinę parduotuvę

Mėnesius praleidote ruošdamiesi savo internetinės parduotuvės atidarymui, reklamuodami ją visiems pažįstamiems ir kalbėdami žodžiu. Kai pasirodys paleidimo data, vis tiek turėsite atlikti keletą papildomų užduočių, kad parduotuvė veiktų sklandžiai.

Inventoriaus valdymas

Vienas pagrindinių internetinės parduotuvės privalumų yra tai, kad atsargų stebėjimas yra automatizuotas. Iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, kurių prekių atsargos yra nedidelės, o kurių turite per daug. Tačiau taip pat svarbu suprasti, kiek laiko reikia gauti tam tikrą prekę iš tiekėjų. Pvz., Jei užsakote kai kuriuos daiktus iš užsienio, jų gavimas gali užtrukti daug savaičių.

Laikui bėgant turėtumėte pamatyti kai kuriuos pardavimo modelius ir žinoti, kad nusileidus tam tikram gaminio skaičiui, kurį reikia pateikti naujam užsakymui.

Jei naudojate įmones, kurios nustumia laivą, turėsite derinti veiksmus su jų sistemomis, kad įsitikintumėte, jog neparduodate prekių, kurias jos nutraukė ar kurių atsargos jų nebeturi. Blogiausias būdas užsitikrinti savo, kaip internetinės parduotuvės savininko, reputaciją yra priversti klientus laukti užsakymų.

Tvarkymas įvykdymas ir gabenimas

Be to, kad internetinė sistema veikia sklandžiai, norėsite būti tikri, kad turite įdiegtus procesus, leidžiančius greitai įvykdyti užsakymus ir juos išsiųsti..

 • Jei nešiojate sandėlyje saugomus daiktus (arba šiuo metu net tik atsarginį kambarį namuose), norėsite būti tikri, kad sukūrėte katalogų sistemą, leidžiančią lengvai rasti tą daiktą. Pagalvokite, kaip knygos išdėstomos bibliotekoje, ir pažiūrėkite, kokią skaičių ar raidžių sistemą galite sukurti, kad ji veiks jūsų siūlomiems produktams. Įsitikinkite, kad šį numerį įtraukėte ir į pirkinių krepšelio sistemą, kad užtikrintumėte saugią vietą.
 • Iki šiol tikriausiai jau nusprendėte, kokias gabenimo paslaugas naudosite savo internetinėje parduotuvėje. Be to, atminkite, kad ant rankų turėsite turėti atsargų, tokių kaip dėžutės, pakuotės, pakavimo juosta ir burbulų įvyniojimas.
 • Visada dar kartą patikrinkite, ar užsakymas buvo užpildytas teisingai ir ar viskas yra siuntoje, kuri buvo užsakyta.
 • Norėsite įtraukti sąskaitą faktūrą į kiekvieną užsakymą, kad klientas iš pirmo žvilgsnio galėtų pamatyti, kad visos prekės buvo išsiųstos.

Klientų problemų sprendimas

Žodžių, reklama yra galinga jėga. Žmonės apie jus skleis ir gerą, ir blogą. Vienas nepatenkintas klientas gali pasakyti dešimčiai kitų, o socialinės žiniasklaidos atveju – tūkstančiams kitų. Kai klientas nepatenkintas:

 • Gavę skundą, nedelsdami reaguokite.
 • Ištaisykite problemą. Pakeiskite sugadintus ar neveikiančius daiktus, pateikite grąžinimo išlaidas arba pasiūlykite mainus.
 • Prisiminkite savo svetainės misiją. Ar tavo misija yra tik užsidirbti pinigų? Nors pinigai yra svarbūs, greičiausiai norite įsitraukti į savo verslą dėl daugelio kitų priežasčių. Kaip jūsų klientų aptarnavimas išpildo jūsų tikslus?

Jei galite išspręsti problemą, galite įgyti lojalų klientą visam gyvenimui.

Prekių mainų ir grąžinimo tvarkymas

Jei prekė atvyksta pas klientą sugadinta vykdant pristatymo procesą, turėsite pateikti skundą jų vardu didmenininkui, kuris teikė pristatymo paslaugą. Arba, jei prekė paprasčiausiai neveikia arba kažkokiu būdu yra su trūkumais, gamintojas turėtų džiaugtis, kad ją gali pakeisti nemokamai. Tai reiškia, kad sugadintos prekės grąžinimo pašto išlaidos yra pasirūpintos ir klientui nieko nekainuoja.

Kita vertus, jei prekė buvo sugadinta gabenant, bet koks šios prekės draudimas turėtų padengti jūsų prekės pakeitimo išlaidas. Žinoma, turėsite pateikti prašymą, kad gautumėte kompensaciją, ir gali būti, kad prieš gaudami mokėjimą galite atidėti. Tačiau neturėtumėte priversti kliento laukti, kol pakeisite prekę.

„EStore“ optimizavimas didinant konversijas

Pradėję savo parduotuvę, turėtumėte aiškiai pamatyti kai kuriuos modelius. Norėsite atlikti tam tikrus A / B padalijimo bandymus, kad sužinotumėte, ar tam tikri nukreipimo puslapiai efektyviau nukreipia srautą per pirkinių krepšelį ir į įvykdytą išpardavimą..

Galite išbandyti viską, ką galite įsivaizduoti, stebėdami analizę ir atlikdami A / B testus. Išbandykite skirtingų spalvų mygtukus, nemokamą pristatymą ar sumažintą pristatymą ir net skirtingus aprašymus ar kitas funkcijas.

Keletas kitų dalykų, kuriuos galite padaryti optimizuodami el. Parduotuvę:

 • Pažvelkite į savo svetainę kaip į klientą. Kas atkreipia tavo akį? Kas yra sudėtinga ar painu?
 • Patikrinkite, ar kainos yra aiškiai pažymėtos.
 • Pridėkite apžvalgų ir atsiliepimų, kad sukurtumėte pasitikėjimo jausmą.
 • Pasinaudokite specialiais pasiūlymais registruotų vartotojų segmentams

Naudodami „Google Analytics“ ir savo svetainės statistiką galite sužinoti daug apie tai, kas neveikia lankytojų pavertimo klientais ir atitinkamai pakeitimų..

PADARYTI EKONOMIKOS VIETOS RINKODARĄ

Kai atidarysite internetinę parduotuvę, turėsite reguliariai tęsti rinkodaros veiksmus, kitaip rizikuosite lėtai prarasti pagreitį. Keletas dalykų, kuriuos norėsite daryti reguliariai, yra šie:

Rinkodaros biudžeto paskirstymas

Nesvarbu, ar turėjote investuotojų, paėmėte paskolą ar panaudojote santaupas, pradinis rinkodaros biudžetas bus greitai išnaudotas. Svarbu tam tikrą procentą savo pelno skirti rinkodarai, jei norite ir toliau pasiekti naujus klientus.

Gera nykščio taisyklė – išleisti iki 20% jūsų pelno už reklamą.

Taip pat turėsite nuspręsti, kokie yra jūsų tikslai. Pavyzdžiui, ar daugiausiai dėmesio skiriate švino generavimui ar pardavimų padidinimui dabartiniams klientams? Tada pažiūrėkite, kurie reklamos kanalai buvo veiksmingiausi siekiant tų tikslų ir toms vietoms skirti daugiau lėšų nei kiti.

Reklaminės kampanijos pradžia

Kaip ir daugelyje internetinės parduotuvės veikimo dalių, pirmiausia turite išsiaiškinti, koks jūsų reklamos kampanijos tikslas. Ką jūs norite įgyvendinti??

Toliau norėsite pagalvoti apie tikslinę demografinę grupę, kurią norite pasiekti kampanijoje. Tai jums pasakys, kur turėtumėte pradėti reklamos kampaniją ir kurios socialinės žiniasklaidos platformos geriausiai veiktų įgyvendindamos jūsų tikslus.

Galiausiai sukursite kampaniją ant savo pasirinktų platformų ir turėtumėte išbandyti skelbimo efektyvumą. Galbūt norėsite atlikti pakeitimus, kad iš reklamos biudžeto būtų kuo daugiau naudos.

Darbas su e-komercijos SEO

Dabar, kai atidarėte savo svetainę, kitas jūsų tikslas turėtų būti aukštesnis nei bet kuris jūsų konkurentas paieškos sistemose. „Optify“ atliko kai kuriuos tyrimus, kurie parodė, kad tam tikro raktinio žodžio reitingo svetainė numeris vienas buvo paspaudimų rodiklis dvigubai didesnis nei antrosios vietos.

Turėsite toliau atlikti raktinių žodžių tyrimus ir konkurentų analizę, kaip nurodyta šio vadovo viršuje. Kai vertinate ne kaip konkurentus, išstudijuokite jų puslapį ir išsiaiškinkite, kodėl. Dažnai kyla klausimas, kuris turinys yra geresnis šiomis dienomis, todėl jūsų tinklaraštis gali tai padėti, taip pat tai, kiek išsamūs yra jūsų produktų aprašymai..

Ištaisykite visas problemas, tokias kaip rašybos klaidos ar gramatikos klaidos. Trumpai tariant, padarykite savo puslapį kuo geresnį.

Tęsti socialinės žiniasklaidos rinkodarą

Naudodamiesi socialinės žiniasklaidos rinkodara, jūs užmezgate ryšį su savo pasekėjais. Ugdyti balsą ir stilių yra svarbu. Taip pat norėsite pasidalyti tam tikra procentine dalimi daiktų, tik pramogų tikslais, o ne ketindami parduoti. Stebėtojai vertina humoro jausmą ar naudingą informaciją ir pasidalins ja su kitais.

El. Pašto rinkodaros nustatymas

Nuspręskite dėl el. Pašto rinkodaros grafiko. Kaip dažnai norite siųsti abonentams informacinį biuletenį? O kuponai ir specialūs pasiūlymai? Kaip galite susisiekti su tais, nesuvokdami, kad tiesiog jiems parduodate?

Apsvarstykite galimybę parašyti elektroninę knygą ar vadovą ir pasiūlyti jį mainais už prenumeratos naujienas. Tai gali paskatinti svetainės lankytojus užsiregistruoti.

Partnerių programos nustatymas

Ar norite pasiūlyti partnerių programą kitiems? Tai gali būti puikus būdas gauti unikalų produktą keliose svetainėse.

 • Įsitikinkite, kad turite pakankamai atsargų užsakymams įvykdyti.
 • Pasirinkite kompensavimo struktūrą, leidžiančią uždirbti pakankamai pelno, kad padengtumėte pridėtines išlaidas.

Jei naudojate tokią svetainę kaip „Shopify“, galite lengvai integruoti partnerių programą. Jei esate priegloba sau, tada turėsite išnagrinėti parinktis, leidžiančias įdiegti filialų stebėjimo ID, kad galėtumėte tinkamai įskaityti filialą, kuris jums atsiuntė nukreipimą.

Lojalumo programos kūrimas

Ar norite paskatinti klientus vėl ir vėl užsisakyti iš jūsų? Įgyvendinkite lojalumo programą, kuri apdovanoja klientus už tam tikro produkto kiekio užsakymą ar tam tikrą kartų skaičių. Galite apdovanoti juos grynaisiais pinigais, nuolaida ar net mažomis dovanomis, iš kurių jie gali išsirinkti. Kai kuriose svetainėse, kuriose tai veiksmingai daroma, yra „Sephora“, „Kohl“ („Kohlo pinigai“) ir „Old Navy“.

Pagalvokite, koks atlygis leis jūsų tikslinėms klientams vėl ir vėl grįžti.

Išvada

Savo internetinės parduotuvės valdymas suteikia jums galimybę būti verslo savininku, neinvestuojant tiek grynųjų pinigų, kiek turėtumėte plytų ir skiedinių parduotuvėje. Tinkamai planuodami ir stebėdami tendencijas bei rinkodarą, turėtumėte sugebėti sukurti labai sėkmingą elektroninės komercijos verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map