Kaip pasirinkti elektroninės komercijos nišą

Vis dar yra vietos naujiems elektroninės prekybos rinkodaros specialistams. Anot Statista, elektroninės komercijos pramonė yra 1,2 trilijono USD. Pradėti naudotis elektronine prekyba reiškia pasirinkti nišą, kurioje galite aistringai įsiminti, tačiau kuri taip pat turi galimybę užsidirbti pelno. Svarbu pasirinkti nišą, kad žinotumėte, į kuriuos klientus orientuositės.


Yra tūkstančiai produktų, kuriuos galite parduoti internetu. Naujiems verslininkams kartais sunku žinoti, nuo ko pradėti atrankos procesą.

Pasirinkite tinkamą el. Prekybos nišą

Pažvelkite į rinkos paklausą

Vienas iš būdų pasirinkti elektroninės komercijos nišą yra pamatyti rinkos paklausą to produkto atžvilgiu. Tarkime, kad radote produktą, kuris, jūsų manymu, yra įdomus ir unikalus. Yra keletas būdų, kaip nustatyti, ar gali reikėti to produkto.

Yra keletas pagrindinių produktų tipų, kuriuos galite parduoti. Jie paprastai skirstomi į šias kategorijas:

 • Knygos ir vadovai
 • Produktai, kurie išsprendžia problemą
 • Vartojami produktai (tai daiktai, kuriuos žmonės sunaudoja ir kuriuos reikia papildyti)
 • Naujovės elementai

Kai pasirinksite elementą iš vienos iš šių kategorijų, toliau norėsite išsiaiškinti, ar produktas atitinka kurį nors produktą populiarias temas „Google“.

„Google“ tendencijos

Pažvelkite į tai, kokios temos populiarėja „Google“, ir išsiaiškinkite, ar svarstomi produktai atitinka vieną iš tų temų.
Pvz., Dvi populiariausios 2015 m. Gruodžio 14 d. „Google“ paieškos buvo:

 • Kim Kardashian
 • Justinas Bieberis.

Ar jūsų produktas gali kaip nors susieti su šiomis įžymybėmis ar muzika? Jei ne, pereikite prie tendencijų ir sužinokite, ar kas nors tenkina žmonių susidomėjimą.

Socialinės medijos tendencijos

Pasak „Pew“ tyrimų centro, Dabar 65% suaugusiųjų naudojasi socialiniais tinklais. Stebėdami tendencijas tokiose svetainėse kaip „Twitter“ ir „Facebook“, galite taip pat daug papasakoti apie nepatenkintus poreikius ir internetinių klientų interesus.
Pavyzdžiui, kai kurios gruodį „Twitter“ populiarėjančios temos buvo:

 • Patriotai
 • Kalėdas
 • Sporto centras

Norėdami prisijungti prie „Twitter“ ir žiūrėti tik į kairę šoninę juostą, kad pamatytumėte tendencijas, galite naudoti tokias svetaines kaip Tendencijų schema suskaidyti tai, apie ką žmonės kalba skirtingose ​​pasaulio vietose.

„Facebook“ atrasti populiarias temas yra taip paprasta, kaip prisijungti prie savo paskyros ir ieškoti dešinėje savo pagrindinio puslapio šoninėje juostoje. Trys svarbiausios temos bus įtrauktos, o daugiau pamatyti galite spustelėję rodyklę žemyn. Pavyzdžiui, šios temos buvo tendencingos 2015 m. Gruodžio 14 d .:

 • Metų Peržiūra
 • Prezidento rinkimai
 • „Instagram“ vyrai

Nors temos yra plačios, jos gali suteikti jums supratimo, kas šiuo metu domina žmones, taigi yra gera vieta pradėti minčių apie produktą, kurį galbūt norėsite parduoti internetu, idėjas..

Bestseleriai

Nors nenorite kopijuoti to, ką daro kiti, galite sužinoti apie produktų, kuriuos žmonės perka, tipus, ieškodami bestselerių sąrašų.

 • „Amazon“ yra viena populiariausių e-komercijos platformų visame pasaulyje. Eikite į „Amazon.com“, spustelėkite kategoriją ir pasirinkite vieną. Dabar eikite į kategorijos puslapio viršuje ir spustelėkite skirtuką, kuriame parašyta „Geriausi pardavėjai“, kad pamatytumėte, kokie yra šilčiausi produktai..
 • „Ebay“ yra dar viena vieta populiarių produktų paieškai. Tiesiog eikite į Ebay.com, užveskite pelės žymeklį ant skirtuko, kuriame parašyta „Šiandien“, tada spustelėkite „Šiandien populiariausia kolekcija“. Tai parodys elementus, kuriems šiuo metu sekasi gerai.
 • Jei galvojate apie rankų darbo ar amatininkų gaminių pardavimą, „Etsy“ yra gera vieta pamatyti, kas sekasi gerai, o kas ne. Tiesiogiai eikite į https://www.etsy.com/market/best_selling_items ir sužinokite, kas šiandien karšta.

Kas yra konkurencija?

Kol lankotės šiose svetainėse, skirkite laiko savo konkurencijos tyrimui. Jei spustelėsite vartotojo vardą bet kurioje iš tų svetainių, galėsite pamatyti visą pardavėjo siūlomų produktų sąrašą.

Pvz., Tarkime, pastebėsite, kad kitas asmuo parduoda produktą iš jūsų trumpojo parduodamų prekių sąrašo. Pažiūrėkime tiesiog, kad tai meškerė ir ritė. Spustelėkite vartotojo vardą ir pamatysite, kad jis taip pat parduoda priedus, tokius kaip meškerė ir masalai. Galbūt jis taip pat parduoda dėžes dėžėms, skirtoms tai pačiai grupei.

Studijuodami, ką veikia jūsų varžybos, galite daug išmokti. Galite sužinoti, kur reklamuotis ir net kokius papildomus produktus galėtumėte parduoti.

Sužinokite savo pasirinktą nišą

Turėdami omenyje produktą ar du, galite nustatyti savo nišą. Panaudokime aukščiau pateiktą pavyzdį ir sakykime, kad pasirinkote žvejybos reikmenis kaip savo nišos sritį.

Tolesni žingsniai

Kai išsirinksite nišą, kokie bus jūsų tolesni žingsniai?

 • Kokius produktus galima įsigyti? Vien todėl, kad jums patinka produktas, dar nereiškia, kad galėsite rasti vietą greitai užsisakyti ir laikyti sandėlyje. Jūs taip pat turite pasižiūrėti į kainą ir jei galite parduoti prekę už panašią kainą kitiems internetiniams mažmenininkams.
 • Kurių produktų pelno marža yra didžiausia? Vienas iš būdų susiaurinti galimų parduoti daiktų sąrašą – pasižvalgyti, kokią kainą galite juos nusipirkti, kokią kainą jie lengvai parduoda internete ir kokia yra jūsų bendra pelno marža. Kuo didesnė pelno marža, tuo geriau jūsų verslas veiks teoriškai.
 • Ar tiekėjas siūlo gabenimo variantus? Jei prekė yra didelė, galite sutaupyti pinigų, nes užuot siuntę prekę jums, o vėliau išsiuntę ją pirkėjui, jūs praleidžiate žingsnį pašto proceso metu ir taip sumažinate išlaidas.
 • Ar yra nuolaida, jei perkate dideliais kiekiais? Jei esate tikras, galite prekę parduoti, pirkdami dideliais kiekiais gali sumažinti gamybos sąnaudas. Paprastai kuo daugiau prekės galite įsigyti vienu metu, tuo geresnę kainą gausite už tą produktą.

Sezoniniai sumetimai

Ar produktas parduodamas geriau tam tikru metų laiku nei kitu metu? Vienas iš pavyzdžių yra bjaurūs kalėdiniai megztiniai. Geriausiai jie bus parduodami nuo lapkričio iki sausio. Likusius metus pardavimai mažės.

Jei planuojate parduoti sezoninį daiktą, turėkite atsarginį planą, ką parduosite lėtais mėnesiais ar kaip padidėsite per sezoninius išpardavimus kitais metais.

Ar galite atsilikti nuo šio gaminio?

Prieš priimdami galutinį sprendimą parduoti produktą, paklauskite savęs, ar tai yra kažkas, ko galite atsilikti. Kaip manote, ar tai prideda vertę kitų gyvenimui? Jei ne, jums bus sunku jį parduoti, kai turėsite pažymėti produktą.

Produkto pridėtinės vertės potencialas

Ar tikite, kad produktas yra gerai pagamintas ir tinkamas pinigams? Ar manote, kad tai pagerina jūsų klientų gyvenimą, net jei tik šiek tiek??

Ar pats naudojate gaminį? Asmeniniai atsiliepimai yra galingi. Vienas iš pavyzdžių yra MLM kompanijų, tokių kaip „Young Living“ eteriniai aliejai, atstovai. Jie patys naudoja aliejus ir prisiekia. Ši aistra šviečia, ir kiti nori išbandyti produktą. Jei norite parduoti produktą, turite įsitikinti, kad norite jį naudoti patys, ir suprantate, kaip jis veikia ir kodėl jis yra geriausias iš galimų ten esančių produktų..

Pagal Verslininko žurnalas, atsiliepimai veikia, nes jie:

 • Kurkite pasitikėjimą
 • Ar nėra šlamšto
 • Padėkite įveikti abejones

Pakartotinių pardavimų potencialas

Ar tai produktas, kurį žmonės pertvarkys, ar tai produktas, kurį jie perka vieną kartą ir daugiau niekada?
Produktai, kuriuos žmonės perka vieną kartą:

 • Brangi įrankių dėžė
 • Naujovės elementai
 • Programėlės

Produktai, kuriuos žmonės užsisako daugiau ir daugiau:

 • Maisto produktai
 • Grožio produktai
 • Apranga

Produktas, kurį jie myli ir kuris gali būti sunaudotas ar susidėvės, yra tas, kurį jie greičiausiai pertvarkys. Tačiau nebūtinai atmeskite kitus produktus. Taip pat turite išsiaiškinti, ar yra galimybių žmonėms užsisakyti daiktą kitiems šeimos nariams ar dovanų.

Augimas ir keičiamumas

Jei kada nors kalbėjote su investuotoju ar žiūrėjote NBC „Shark Tank“, tuomet tikriausiai girdėjote žodį „mastelio keitimas“. Trumpai tariant, tai tiesiog reiškia, ar galima greitai padidinti prekės pardavimą, ar tai yra produktas, kuris netenka didesnių rinkų.

Netinkamo mastelio produkto pavyzdys gali būti automobilių parkavimo paslauga, skirta vietiniams didelio masto restoranams. Tai turgus, kuriame tikrai turite turėti kontaktą, kad galėtumėte pasveikti su restoranais. Konkurencija yra didžiulė. Tai nėra lengva nuvežti į kitas rinkas, kuriose galbūt neturite tų pačių kontaktų. Didelė konkurencija yra ir kitose rinkose.

Produkto, kurį galima lengvai pakeisti, pavyzdys būtų kūdikio nešiklis, kuris taupo ant mamos nugaros. Galbūt produktas šiuo metu parduodamas keliuose vietiniuose restoranuose. Tačiau, turint tinkamus ryšius ir darbą, tai yra daiktas, kuris lengvai pritrauktų daugybę naujų mamų. Jis gali būti parduodamas keliose pasaulio rinkose ir internete.

Ar daiktas, kurį žiūrite, yra keičiamas?

 • Ar ji turi masinį patrauklumą??
 • Ar tai būtų naudinga tiek parduodant internetu, tiek parduodant plytas ir skiedinius?
 • Ar turite galimybę tai pakeisti, pritaikyti, pridėti į jį panašių gaminių?

Aišku, yra daugybė papildomų veiksnių, į kuriuos atsižvelgiama nustatant mastelį, tačiau tai yra pagrindai, kurie turėtų padėti apsispręsti tarp produktų, kuriuos galbūt svarstysite..

Tiekėjų paieška

Kai apsispręsite dėl produkto, turite kelis pasirinkimo būdus, kaip jį įsigyti:

 • Gaminkite gaminį patys (tai vėliau gali paveikti mastelį)
 • Sumokėkite kam nors už tai, kad pagamintumėte produktą už jus
 • Suraskite tiekėją, kuris jau gamina produktą ir paruošia jį parduoti didmeninėje prekyboje

Parodos

Vienas iš būdų surasti tiekėjus yra apsilankyti savo nišos srities prekybos parodose. Panagrinėkime šį žvejybos tiekimo pavyzdį dar kartą. Jūs dalyvautumėte didmeninėje žvejybos reikmenų prekybos parodoje. Laidoje jūs darote pastabas, užduodate klausimus ir ieškote unikalių produktų, kuriuos būtų galima parduoti.

Turėtumėte surinkti:

 • Kontaktinė informacija
 • Įmonės galimybė įvykdyti didelius užsakymus
 • Informacija apie gabenimą

Daugelis žmonių parodose yra trečiųjų šalių pardavėjai. Jei įmanoma, praleiskite tiekėjus ir užsisakykite tiesiai iš įmonės, kad sumažintumėte išlaidas. Štai kur atsiranda didmeninė prekyba.

Didmenininkų paieška

Surasti didmenininkus gali būti sudėtingesnė, nei jūs galite pamanyti. Daugelis didmenininkų, kurie pasirodys jūsų „Google“ paieškose, nėra didmenininkai. Jų kainos nėra tokio lygio, kuris leistų uždirbti pagrįstą pelną.

„Shopify“ turi puikų tiek vietinių, tiek užsienio tiekėjų sąrašą. Tai gera vieta pradėti, tačiau taip pat galite nusipirkti keletą produktų ir patikrinti, ar pakuotėje yra informacijos apie gamintoją. Kreipkitės į tuos gamintojus tiesiogiai el. Paštu, sraigių paštu ar telefonu ir teiraukitės apie didmenines paskyras.

Kokios yra jūsų nišos rinkos?

Dabar, kai pasirinkote produktą ir radote to produkto atsargas, prieš išleisdami pinigus užsakydami atsargas, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų nišoje yra skirtingos rinkos.

Išanalizuokite, kur galite reklamuoti ir parduoti savo produktą

Kai tyrinėjai produktą ir savo konkurenciją, greičiausiai jau sugalvojai pateikti vietų, kurias konkursas parduoda, sąrašą ir žinai, kad gali konkuruoti toje vietoje „kojų pirštai“..

Dabar, jei norite pralenkti varžybas, turite rasti papildomų. Galvok apie elektroninę prekybą kaip apie kelių forumų siekį:

 • Savo svetainėje sukurkite pirkinių krepšelio sistemą.
 • Dalyvaukite socialinėje žiniasklaidoje.
 • Pasitarkite su kitais el. Prekybos savininkais apie specialių pasiūlymų siūlymą vienas kito klientams naujienlaiškyje.
 • El. Paštu atsiųstų pirkinių krepšelių vartotojai. Kissmetrics vertina, kad 54% pirkėjų kurie atsisako prekių krepšelio, bet tada jiems yra siūloma nuolaida, pardavimą užbaigs. Tokią tolesnių veiksmų ir informavimo formą galite lengvai automatizuoti ir padaryti šiek tiek geriau nei jūsų konkurentai.

Kokią problemą išsprendžia gaminys?

Vienas dalykas, kurį turėtumėte išsiaiškinti, jei dar to nepadarėte, yra tai, kokią problemą produktas išsprendžia žmonėms. Tarkime, kad meškerės ir ritės atveju, tą, kurią pasirinkote parduoti, boso žvejys gali mesti toliau ir tiksliau nei bet kuri kita rinkoje.

Dabar jūs žinote ne tik tai, ką paaukštinti (boso žvejams), bet ir žinote, kokią naudą teikia lazdelė ir ritė, taigi jūs žinote, kaip skatinti tą demografinę situaciją.

Kaip klientai jus suras?

Galite sukurti gražiausią svetainę, kurią bet kada matė, pasiūlyti nuolaidų ir atlikti visus reikiamus veiksmus, tačiau jei klientai nežino, kaip jus surasti, iššvaistysite savo jėgas..

Be to, kad turite svetainę, turite įsitikinti ir savo svetaine:

 • Gerai užima paieškos sistemų paieškas
 • Ar draugiškas mobiliesiems. Remarkety vertina, kad daugiau 70% klientų tam tikru metu nusipirkite išmaniajame telefone. Jūsų el. Paštas ir svetainė turėtų būti draugiški mobiliesiems.
 • Turi atvykstamąsias nuorodas. Tai pasiekiama įsitraukus į internetinę bendruomenę dėl savo nišos.
 • Tapk minties lyderiu. Taigi, jūs prisijungtumėte prie bosinių žvejų forumų. Tačiau būkite atsargūs ir nebūkite šlamšti. Ne tik reklamuokite savo produktą forumuose, bet ir pateikite patarimų, kuriuos būtų prasminga nusistatyti kaip autoritetą.
 • Pridėkite vertingo turinio. Tinklaraščio talpinimas savo svetainėje yra puiki idėja. Tai leidžia jums pridėti naudingų temų, kuriomis galite nukreipti žmones kaip pridėtinę vertę (darant prielaidą, kad forumas leidžia pateikti nuorodas).

Taip pat turėsite naudoti intelektualią reklamą socialinėje žiniasklaidoje, informaciniuose biuleteniuose, nukreipiančiuose į jūsų rinkos demografinius rodiklius, ir net išduodami vizitines korteles, kuriose nurodomas jūsų svetainės adresas, kai asmeniškai susitinkate su vietiniu žveju..

Skylių užpildymas jūsų pasirinktoje rinkoje

Dabar, kai pasirinkote savo nišą ir pradėjote pardavinėti produktą, tikriausiai daug geriau suprantate savo pasirinktą nišą.

Pažvelkite į klausimus, kuriuos jūsų tiksliniai vartotojai užduoda forumuose ar jūsų tinklaraštyje. Ko jiems reikia, kad jie nebus patenkinti? Ar galite rasti produktą, kad jis išspręstų šią problemą?

Aistringos nišos atradimas reiškia, kad jūs vis daugiau ir daugiau suprasite klientų poreikius, kuriuos reikia išspręsti. Tinkamos nišos pasirinkimas reiškia, kad laikui bėgant jūsų verslas augs, kai pridėsite daugiau produktų ir atrasite naujų būdų, kaip tuos produktus reklamuoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map