Zen Carti ülevaade 2016


Zen Cart

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Zen Cart

Zen Cart sai alguse 2003. aastal osCommerce’i kõrvalseisjana. Pärast uue arhitektuurilise struktuuri pakkunud koodi tutvustamist asus Zen Cart temast välja ja temast sai ostukorvide hiiglane. Täna annavad arendajad kogu maailmast panuse avatud lähtekoodiga ostukorviplatvormi ja sellel on üle 100 000 kasutaja. Lugege meie Zen Carti arvustust allpool.

Plussid

 • Turvaline tarkvara
 • Skaleeritav platvorm
 • Lihtne värskendada
 • HTML-stiilis e-posti toega

Miinused

 • Keskmine mallid
 • Vähem lisamooduleid
 • Kompleksne uuendamine
 • Ametlikku tuge pole

Ülevaade

Avatud lähtekoodiga platvormina on Zen Carti kasutamine täiesti tasuta. Tavaliselt tähendab see, et teenuste osas on kindlad piirangud. Zen Carti puhul see aga nii pole. Platvormi fännid väidavad, et see on piisavalt vastupidav, et konkureerida kommertsplatvormidega.

Teine Zen Carti ainulaadne eelis on see, et selle asutajad kujutasid seda juurdepääsetava platvormina. Nad ei soovinud platvormi, mida saaksid kasutada ainult need, kellel on IT-kraad. Ehkki peate teadma PHP-d ja selles on teatud õppimiskõver, õnnestub Zen Cartil olla kasutajasõbralikum kui teistel avatud lähtekoodiga valikutel.

Zen Cart sobib kõige paremini keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kellel on juurdepääs veebiarenduse ressurssidele. Malle saab täielikult kohandada, kuid teil on vaja kedagi, kellel on PHP programmeerimiskogemus. Te ei saa tarkvara lihtsalt alla laadida ja oma poodi avada, ilma et peaksite eelnevalt mõnda aega kodeerima. Kui olete PHP-ga tuttav, saate tasuta suurepärase veebisaidi ehitada. See välistab märkimisväärsed kulud ettevõtetele.

Avatud lähtekoodiga platvormi peamine eelis on see, et saate oma veebipoe veebisaiti täielikult kohandada. Kuna Zen Cart on olnud olemas juba aastast 2003, on saadaval ka palju tasuta pistikprogramme. Tarkvara alla laadides liitute koheselt suure hulga kasutajatega.

Skaleeritavus

Niikaua kui teate PHP-d, pole teie poe kasvule mingeid piiranguid. Ettevõtted saavad lisada nii palju tooteid, kui neile meeldib. Siiski on teateid, et kiiruse laadimisajad hakkavad langema pärast 1000 toodet.

Auhinnad ja kvaliteedisertifikaadid

Parema ettevõtluse büroo on Zen Carti akrediteerinud.

Miks valida Zen Cart??

Kui tunnete PHP-d hästi ja otsite parimat avatud lähtekoodiga võimalust oma veebiettevõtte loomiseks, peaks Zen Cart olema teie loendi ülaosas. See pakub palju suurepäraseid funktsioone, mis kaasnevad tasuliste teenustega. Kuna see on olnud juba nii kaua ja see on nii populaarne valik, on saadaval palju tugiteenuseid.

Põhijooned

 • Täpsem mallisüsteem
 • Lihtne kliendihaldus
 • Lisage piiramatu kategooria
 • Koguse allahindlused
 • Kasutajasõbralik haldustööriist
 • Kolmandate osapoolte moodulid
 • Maksete lüüsi integreerimine
 • Võimaldab sisseoste teha 24/7/365
 • Kohaletoimetamise tugi
 • Infolehe haldamine
 • Ribareklaami haldus
 • Tootearuandlus

Valdkonna ekspertide otsus Zen-Carti kohta

e-kaubanduse platvormKui tegemist on Zen Cartiga, lepivad eksperdid ja kasutajad kokku programmi kasutamise erinevates plusse ja miinuseid. Samuti andsid eksperdid Zen Cartile keskmiselt 3 tärni 5-st tärni ja tõid kiiresti välja, et programm pole lihtsalt kõigile.

See, et tarkvara on tasuta, kujutab endast olulist eelist, kuid tarkvara olemus tähendab, et peate olema kogenud arendaja või omama juurdepääsu sellele. Täiskohaga arendaja palkamise kulud ületavad enamiku alustavate ettevõtete eelarvet. Kui aga teil on ressursse või teadmisi Zen Carti lõbustamiseks, võib see olla võimas tööriist.

Lõppkokkuvõttes jõuavad eksperdid järeldusele, et valdav enamus ettevõtteid valib võtmed kätte lahenduse. Need programmid hõlmavad palju vähem õppimiskõverat ja võimaldavad ettevõtetel palju kiiremini üles tõusta ja töötada.

Samuti on oluline märkida, et Zen Cart saab SEO võimete, mobiiliga integreerimise ja vananenud kodeerimise tehnikate osas üsna halva hinde. Kõik arendajad peavad nende oluliste puuduste ületamiseks vaeva nägema, mistõttu saavad Zen Cart ainult leigeid soovitusi.

 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2013/08/zen-cart-review/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • 21. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Zen Cartil

Zen Carti ülevaated kipuvad langema kahes äärmuses. Mõlemad tarbijad armastavad seda või vihkavad seda. Lõppkokkuvõttes jõuab 5- ja 1-tärniste arvustuste kombinatsioon keskmiselt 3-ni viiest tärnist. Need, kellele tarkvara meeldib, osutavad ulatuslikule funktsioonide loetelule. Zen Cart pakub piisavalt võimalusi, et olla konkurentsivõimeline teiste tasuliste teenustega.

Zen Cart on ka suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad tegutseda rahvusvahelisel tasemel. Programm kiitleb suurt kogukonda panustajaid kogu maailmast. Tulemuseks on palju tööriistu, mis aitavad teie kauplusel jõuda klientideni väljaspool USA-d.

Ehk rohkem kui midagi muud, meeldib rahulolevatele kasutajatele, et nad saavad nautida tasuta tarkvara, mis on täielikult kohandatav. Kodeerimisoskusega pole Zen Carti kasutamisel mingeid piire.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused Zen Cartil

See ei tohiks olla nii suur üllatus, et enamik Zen Carti kasutaja kaebusi on seotud kasutusmugavusega. Paljud tarbijad ei saa aru, kui palju teadmisi ja kogemusi on vaja Zen Carti kasutamiseks. Seda öeldes kirjeldavad isegi arendajad programmi keeruliseks ja aegunuks.

Kasutajate tagasiside põhjal näib, et värskendused tekitavad ka suurt peavalu. Kuigi on suurepärane, et arendajad töötavad alati programmi uute funktsioonide ja versioonide vabastamise nimel, kipuvad värskendused kustutama kõik valminud kohandatud tööd. Võite ette kujutada, kui masendav see võib muutuda.

Arendajate kohta oli ka üsna palju kaebusi. Näib, et need, kes on programmi kallal töötanud, pole kriitika suhtes eriti vastuvõtlikud. Ettepanekutele antud vastused on olnud vähem kui sõbralikud ja annavad kasutajatele suure osa.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx
 • http://www.bbb.org/oregon/business-reviews/internet-selling-services/zen-ventures-llc-in-klamath-falls-or-22550135
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx

Kujundus & Kohandamine

Kui avate Zen Carti, märkate vaikemalli. Praktiliselt ei taha keegi seda alustamiseks kasutada. Selle asemel võite alustada tasuta mallide otsimisega. Zen Carti veebisaidil on 200 tasuta võimalust, ja leiate lihtsa Google’i otsingu abil palju muud. Kuna neid malle loovad arendajad kogu maailmast, sõltub kvaliteet. Kõigi saadaolevate võimaluste sortimiseks ja teie jaoks sobiva variandi leidmiseks võib kuluda natuke aega.

Muidugi on palju muid disainivalikuid. Saate sirvida tasulisi malli valikuid, osta laia valikut mallimuudatusi, mis võimaldavad teil konkreetseid funktsioone kiiresti kohandada või luua oma veebisaidi nullist. Mallide ostmisel jälgige neid, mida värskendatakse sõbralikult.

Suurim väljakutse oma saidi loomisel on harjumine risustatud tagaküljega. See pole intuitiivne ja võimalusi on tohutult palju. Mida rohkem on teil PHP-teadmisi, seda lihtsam on teil õppida saidil navigeerimist ja sisu haldamist. Enamik kasutajaid ei vaeva paljude saadaolevate funktsioonidega, kuid mõnikord võtab see teid siiski vastu.

Võite mõelda sellele kui kompromissile, kui suudate luua täielikult kohandatud veebisaidi. Tasuta pistikprogrammid võimaldavad teil lisada kõiki sotsiaalse jagamise rakendusi, mida võiksite kasutada. Võib-olla on suurimaks puuduseks see, et mobiilisaidi loomine võib olla keeruline. See pole tavaline valik ja saadaolevad pistikprogrammid ei ole lihtsalt parimate väärtustega.

Funktsioonid & Tööriistad

Nende peamiste ostukorvifunktsioonide osas on Zen Cart kõige tugevam veotööriistade osas. Kõik vajalikud suvandid on saadaval otse karbist. Kõigi soovitud funktsioonide pakkumiseks võib kassas olev piirkond ja makseväravad vajada täiendavaid pistikprogramme. Õnneks on palju võimalusi, mida saab hõlpsasti integreerida.

Tunnusjoon
Ülevaade
Mobiilne / tundlik poodSee on üks valdkond, kus Zen Cart peab aegadega hakkama saama. Saate osta pistikprogrammi, mis aitab muuta teie saiti mobiilisõbralikuks, kuid tasuta avatud lähtekoodiga mobiililahendused ei ole immuunsed. Osa probleemist on see, et saidi mobiilseks sõbralikuks muutmiseks kulub palju kodeerimistööd. See on kindlasti midagi sellist, mida saaksite ise teha, kuid see oleks aeganõudev protsess. Kuna enamus kliente ostavad mobiilseid seadmeid, oleks ideaalne, kui Zen Cart teeks selle standardfunktsiooniks.
Toodete lisamineToote vaikefunktsioonid on enam kui piisavad toodete kiireks lisamiseks. See kasutajaliidese osa on suhteliselt sirgjooneline ja te ei peaks muretsema pistikprogrammide vajaduse pärast
Toote kuvamise valikudJällegi, karbivälised valikud võimaldavad teil toodete kuvamisviisi lihtsalt muuta. Ülerahvastatud liides võib siiski põhjustada probleeme. Ehkki võimalused on olemas, peate võib-olla tegema mõned otsingud, et leida õige koht muudatuste tegemiseks
Käru funktsionaalsusSee on teine ​​Zen Carti valdkond, mis võib tunduda mõneti dateeritud ilma täiendavate pistikprogrammideta. Kassaprotsessi võiks sujuvamaks muuta, et kliendid teaksid, mis toimub, kui nad liiguvad läbi ostu sooritamise samme. Igasugune segadus võib viia hüljatud kärude juurde
Rakenduste integreerimineKuigi Zen Cart pakub tuhandeid tasuta ja tasulisi pistikprogramme, pole kõik integratsioonisõbralikud. Suurimad probleemid tekivad siis, kui Zen Cart väljastab värskendused. Kasutajad leiavad, et paljude rakendustega ilmnevad tõrked. See tähendab, et värskenduste ilmumisel peate võib-olla tegema oma rakendustega tõrkeotsingu
Integreerimine eBay ja AmazonigaAinus viis Zen Carti hõlpsaks integreerimiseks eBay ja Amazoniga on pistikprogrammi ostmine. Need lahendused kipuvad olema üsna kallid ja ilmtingimata. Arendajad töötavad endiselt skripti kirjutamisega, mis muudab selle protsessi lihtsamaks
SisuhaldusKuni teie käsutuses on PHP-ekspert, on sisuhaldus kiire, lihtne ja arusaadav
KeelekorraldusKui soovite, et teie veebisait toetaks peale inglise keele ka teisi keeli, on olemas allalaaditav keelepakett. Peamine puudus on see, et vabatahtlikud tegid kõik tõlked. Mis tahes sisu täpsust pole võimalik tagada. Kasutate oma võimalusi ja loodate parimat
Hostimine ja turvalisusZen Cartiga vastutate hostimise ja turvalisuse eest. Õnneks peaks iga hostiettevõte pakkuma turvalisi servereid ning SSL-sertifikaati ja PCI-ga ühilduvat makseväravat. Kui panete oma hostiteenuse pakkuja uurimiseks aega, saate kõik need funktsioonid ühte kohta ja vältida pistikprogrammide ostmist
Ribalaius ja salvestusruumPiirangud sõltuvad ka teie hostimisteenusest. Tehke kindlasti oma uurimistöö ja minge koos teenusega, mis võib teie äriga koos kasvada. Teie kontrollite täielikult oma veebisaidi võimalusi, mis on avatud lähtekoodiga platvormi üks peamisi eeliseid
Varundamine ja saidi eksportimineZen Cart võimaldab teil varundada kogu oma saiti. Kõiki saab vajadusel salvestada, salvestada ja eksportida. Neile, kes soovivad oma veebisaiti täielikult kontrollida, on see eriti atraktiivne funktsioon
Maksete töötlemineZen Cart on valmis vastu võtma PayPali, FirstData ja Authorize.net’i. Saate valida, milliseid krediitkaarte soovite võtta, ja seadistada rahvusvahelised maksevõimalused. Kui soovite installida kindla maksevärava, peate installima ainult õige pistikprogrammi. Valikud on piiramatud
Ostukorvi pistikprogrammidSuure osa avatud lähtekoodiga platvormil töötamise juures on see, et arendajad on aastaid töötanud lahenduste loomise nimel. Zen Cartiga on inimesed kogu maailmast tarkvarasse panustanud juba üle kümne aasta. See tähendab, et teil on üsna hea võimalus leida tasuta pistikprogramm, mis aitab teil funktsioone, mida võiksite lisada. Võimalike pistikprogrammide arvu ja kvaliteediga ei pea te pettuma
Tellimuste haldamineZen Cart on standardina koos vastupidavate tellimuste haldamise tööriistadega. Alustamiseks on palju abi
Varude juhtimineSama kehtib varude haldamise tööriistade kohta. Saate vaadata laoseisu, muuta toote kuva ja hallata oma kauplust ilma täiendavate pistikprogrammideta
Hüljatud ostukorvMooduli allalaadimine võimaldab teil saata klientidele hüljatud ostukorvimeili meeldetuletusi. See on suurepärane vahend konversioonimäärade tõstmiseks ja selle installimine võtab vaid paar klõpsu
Maksekaartide tööstuse PCI-sertifikaatKolm Zen Carti standardvarustuses olevat makseväravat vastavad tööstuse kõrgeimatele turvastandarditele. Samuti peab praktiliselt iga teie lisatud värav olema PCI-sertifikaadiga. Teie kliendid saavad oma saidil krediitkaarte kindlalt kasutada, ilma et peaksite pettuste pärast muretsema
Kinkekaardid, pakkumised või kupongidZen Cart võimaldab sertifikaatide müüki ja spetsiaalsete pakkumiste loomist hõlpsalt ja mugavalt. Kõike saab teha otse administraatori alalt, ilma et peaksite muretsema pistikprogrammide lisamise või koodi segamise pärast
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridKõik maksu- ja saatmisvalikud asuvad mugavalt armatuurlaua jaotises administraator. Seadistusi saate kohandada vastavalt asukohale ja muudele muutujatele. See automatiseeritud, kuid kohandatav funktsioon aitab teie ettevõttel sujuvalt töötada
Saadetiste jälgimineKliendid saavad oma pakette jälgida operaatori veebisaidi kaudu või võite installida lihtsa pistikprogrammi, mis võimaldab neil teie saidil jälgimisteavet vaadata. Valik on sinu! Võite pakkuda valikuid, mis vastavad teie klientide vajadustele kõige paremini
CRM-i omadused ja aruandedKogu vajalik teave, mida soovite teada, on kohe saadaval. Saate postitada klientide ülevaateid, käsitleda päringuid ja vaadata toote toimivust. Aruanded pole täpselt põhjalikud, kuid need pakuvad kindlat alust teie klientide haldamiseks
SEOZen Cartil on SEO tööriistade osas veel arenguruumi. Saadaval on SEO pluginaid, kuid need pole veel kõik nii kasulikud. Kuna SEO on mis tahes veebiettevõtte nii oluline aspekt, peaksid tõhusad SEO-tööriistad olema standardsed
Sotsiaalse jagamise integratsioonOma sotsiaalmeedia kontode integreerimine on kiire. See kehtib eriti PHP ekspertide kohta, kes saavad kõiki detaile kohandada kuni saidi nupule Meeldib
BlogimineEttevõtte ajaveebi käivitamine ja pidamine on Zen Carti abil lihtne ja arusaadav. Vaid mõne hiireklõpsuga saate luua ajaveebilehe ja hakata sisu lisama
InfolehedSaate partneriks ükskõik millise suurepärase uudiskirja ja e-posti kampaania pakkujaga. Enamik teenuseid on teatud numbrile või teie meililisti kuuluvatele inimestele tasuta. See on taskukohane ja tõhus turundusriist, mis aitab teil jõuda olemasolevate ja potentsiaalsete klientideni
Sisseehitatud reklaamimisvalikudAdministraatori jaotises saate kujundada ja käivitada kohandamisreklaami. Paku erisoodustusi uutele toodetele või reklaamige hooajalist müüki. Kõik valikud on otse Zen Carti sisse ehitatud
Saidistatistika ja -analüüsZen Carti standardsed tööriistad võimaldavad teil vaadata kõige tõhusamaid tooteid, klientide demograafilisi andmeid ja saidi üldist toimivust. Kui soovite uurida märksõna teavet ja üksikasjalikumat analüüsi, peate integreerima sellise programmi nagu Google Analytics. Õnneks on täiendavate aruandlusprogrammide lisamine kiire ja lihtne

Plaanid & Hinnakujundus

Avatud lähtekoodiga platvormide puhul on suurim mure jätkuvate kuludega. Mõnel juhul võib “tasuta” platvorm osutuda üsna kalliks, kui olete teemad, hostimisteenused ja pistikprogrammid ostnud. Zen Cartiga on saadaval palju tasuta tööriistu, mis aitavad teil kulusid hoida madalamad.

Kuigi malli või konkreetsete lisandmoodulite eest saate kindlasti maksta, on see siiski kasutamiseks valmis. Arvesse tuleb võtta ainult kaks olulist kulu:

 • Majutusteenus. Tavaliselt saate domeeni registreerida ja registreeruda hostimisteenuses umbes 10 dollari eest kuus. Suuremad ettevõtted saavad ka oma serverites hostimisega hakkama saada, kui neil see võimalus on.
 • PHP arendaja. Zen Cart on ilma PHP eksperdita üsna kasutu. Oma saidi kohandamiseks ja teie ettevõtte tõhusaks juhtimiseks peab teil olema täielik juurdepääs arendajale.

Klienditugi

Oluline on meeles pidada, et avatud lähtekoodiga tootena ei tule Zen Carti tehnilise toe töötajad käeulatuses. Nagu öeldud, on Zen Cartil muljetavaldav nimekiri kasulikke ressursse.

 • Kogukonna foorum – Osaliselt tänu sellele, et Zen Cart on nii populaarne ja olnud juba üle 10 aasta, on sellel kaasas aktiivne kasutajaskond. Foorumid julgustavad kasutajaid üksteist aitama ning pakuvad värskendavalt kasulikke ja informatiivseid vastuseid konkreetsetele küsimustele.
 • Wiki leht – Kui sisestate abiküsimuse otsingumootorisse, võite tulemuste ülaosas leida Zen Carti Wiki lehe. Siit leiate samm-sammult juhendeid saidi käitamisega seotud kõige põhilisemate ülesannete täitmiseks.
 • Youtube – Sealsetest visuaalsetele õppijatele leiate hea meelega YouTube’is postitatud hulga hästi tehtud ja kasulikke videoid.
 • Tasuline tugi Kui kõik muu ebaõnnestub, saate maksta kellelegi, kes aitab teie tehniliste probleemide lahendamisel.

Võrreldes teiste avatud lähtekoodiga platvormidega on Zen Cartil üks aktiivsemaid ja abivalmimaid arendaja- ja tugikogukondi. Te ei saa üksi olla, kui tegemist on tõrkeotsinguprobleemidega.

Kasutuslihtsus

Tarkvara allalaadimine ja alustamine on ülilihtne ja võtab vaid paar minutit. Kohandatud domeeni saate luua, tehes koostööd hostiteenuse pakkujaga.

Kui olete Zen Carti alla laadinud, võib teie esimene vaade tunda üle jõu käivat. Esmapilgul on palju toimumas ja raske on päris täpselt teada, mida te vaatate ja kust alustada. Unustage WYSIWYG-i toimetajad ja pukseerimisriistad. See pole selline programm.

Olge valmis kulutama aega kasutajaliidese omandamisele ja veebisaidil navigeerimisega tutvumisele ning milliseid alasid peate sageli külastama.

Kui soovite integreerida Zen Carti oma olemasolevale veebisaidile, pole seda lihtne teha. Zen Cart on mõeldud ostukorvivõimelise veebisaidi loomiseks. Need, kes soovivad veebisaidil laieneda, peaksid otsima mõnda muud e-poe platvormi.

Järeldus

Kas Zen Cart on teie e-poe jaoks õige valik?

Zen Cartil on mõned kindlad piirangud. Ehkki sellel on ulatuslik loetelu suurepärastest standardfunktsioonidest, mis kohe pakutakse, pole see mõeldud algajatele. Ilma PHP-teadmisteta ei pääse te selle programmiga kuhugi. See tähendab, et see on enamasti suunatud juba väljakujunenud, keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele, kellel on IT-osakond või vähemalt üks arendaja personalis.

Kui teil on PHP haldamiseks vajalikke ressursse, on Zen Cart suurepärane valik. See pole mitte ainult täiesti tasuta, vaid teil on juurdepääs ka elavale tugikogukonnale. Avatud lähtekoodiga programmina täiendatakse ja täiustatakse seda pidevalt. Zen Cart kasvab ja areneb edasi, kui turud muutuvad ja tehnoloogia areneb.

Miks peaksin valima Zen Carti teiste avatud lähtekoodiga platvormide hulgast??

Peamiselt seetõttu, et sellel on hea maine ja kogemused. Kuna Zen Cart on tegutsenud juba üle kümne aasta, on olemas ulatuslik tugidokumentide ja pistikprogrammide kollektsioon. Üle 100 000 kasutajaga saate nautida ka panust või andekaid arendajaid kogu maailmast.

Lõpuks on Zen Cart valmis rohkem standardfunktsioonidega kui ükski teine ​​avatud lähtekoodiga platvorm. Muidugi, arenguruumi on veel, kuid Zen Cart annab tugeva aluse, mida saate täielikult kohandada.

Võrdlema

Zen Cart

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map