Yola ülevaade 2016


Yola

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Yola

Yola – te pole neist võib-olla veel kuulnud, kuid nad on veel üks hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja, mis keskendub muude asjatundjate jaoks oma veebisaidi loomise lihtsustamiseks. Ettevõte sündis 2007. aastal Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas ja tal on nüüd umbes 10 miljonit kasutajat, kellel on üle 50 miljoni veebisaidi. Lugege meie Yola arvustust allpool.

Plussid

 • Lihtne ja intuitiivne kasutajaliides
 • Võimsad e-kaubanduse funktsioonid
 • Suurepärane stiilitoimetaja
 • Hea vidinate valik

Miinused

 • Navigeerimise ja kujunduse piirangud
 • Pole ajaveebiplatvormi
 • Enamik teemasid on aegunud ja ainult 8 on reageerivad
 • Telefonitugi puudub – ainult e-post ja vestlus

Ülevaade

 • Veebisait: www.yola.com
 • Peakorter: Kaplinn, Lõuna-Aafrika
 • Asutamisaasta: 2007
 • Töötajad: 75+
 • Aktiivsed kasutajad: 10 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Keel: Inglise, prantsuse, saksa, itaalia, portugali ja hispaania keeles
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Yola on pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele hõlpsat, intuitiivset lohistamisplatvormi, mis võimaldab neil, kellel pole tehnilist oskusteavet, üles ehitada lihtne veebisait ja töötada tund või kaks

Yola pakub mõnda paketti alates piiratud tasuta paketist kuni kuldplaani ja erinevate tasuliste lisandmooduliteni. Nende peamine võistlus on muud veebisaidi ehitajad, kellel on lihtne ja intuitiivne liides ning mis sobivad ideaalselt algajatele, näiteks Weebly ja Squarespace.

Vaatleme veidi lähemalt Yola põhitõdesid, enne kui uurime kõiki allpool toodud nõtkeid üksikasju.

Kus peitub Yola tugevus?

Nagu me juba mainisime, seisneb Yola tugevus selle absoluutses kasutamislihtsuses. Isegi neil, kel pole disaini ega tehnilist kogemust, on asi valmis vaid mõne tunniga – õppimiskõver on üks kiiremaid mänge. Võrreldes paljude konkurentidega on see imelihtne.

Kui vajasite eile veebis midagi lihtsat, on Yola hea leid.

Kelle jaoks Yola soovitatakse?

Platvorm ise sobib neile, mis pole kunagi veebisaidi ehitajat puudutanud. See on mõeldud väikestele ja mikroettevõtetele, näiteks raamatupidajatele, kosmeetikutele ja kohvikutele. Saidi koostaja töötab hästi ka nende jaoks, kes sooviksid luua sündmuste lehe või isikliku hobisaidi.

Yola ei ole hea valik neile, kes soovivad laiemat, disainile orienteeritud saiti, neile, kellele meeldib kulisside taga toppida, suurematele ettevõtetele või inimestele, kes soovivad natuke blogida. See ei paku selliseid võimalusi, mida selliseks tegevuseks vaja on

Kui skaalautuv on Yola sait?

Kõige soodsama hinnaga (Yola Gold) pakub Yola piiramatuid lehti, ribalaiust ja salvestusruumi, 150 MB faili suurust koos võimalusega luua ühe konto all kuni 25 veebisaiti – see on tohutu.

Spektri teises otsas on Yola tasuta plaan. Tasuta paketiga on kaasas 1 GB ribalaiust, 1 GB salvestusruumi, 5 MB faili suuruse piirangud, kaks veebisaiti ja kolm saiti igal saidil.

Kui aga plaanite alustada tasuta paketiga ja minna üle mõnele muule tasulisele paketile, soovitame seda mitte kasutada. Oma veebisaidi ümberlülitamisel väheneb SEO – alustage tasulise paketiga või alustage oma saiti taas tasulisele plaanile üleminekul..

Millist mainet Yola omab?

Yola ei ole eriti tuntud platvorm, ehkki sellel on palju kasutajakontosid. Ka platvorm on aastate jooksul arenenud – Yola pole sama, mis ta oli vaid kaks aastat tagasi.

Sellisena on platvormi käsitlevad teated erinevad. Ehkki mõned kasutajad teatavad lihtsa veebisaidi loomisest vaid veatust kogemusest, teavad ikkagi ebaotstarbekast klienditeenindusest ja kehvast arveldustuest.

Kas Yolal on raha tagasi garantii??

Yola tasutud plaanidele on tagatud 30-päevane raha tagasi garantii, nii et kui teie sait ei tööta, saate oma raha lihtsalt tagasi saada. Kahjuks pole andmete eksportimise funktsiooni, et seda uuele platvormile üle viia, kui otsustate seda siiski teha – peate alustama uuesti.

Põhijooned

 • E-posti, telefoni ja vestluse tugi
 • Paindlikud vidinad
 • Lai valik professionaalselt kujundatud teemasid
 • Saidi stiili kohandamine
 • Ärirakenduste integreerimine
 • Redigeerige pilti veebis ning lisage HTML, JS ja saidiülene CSS
 • Sisseehitatud tundlik funktsioon
 • Konkreetne saidi mobiiliversioon
 • SEO skannimine
 • Ostukorv
 • Erinevad maksevärava alternatiivid
 • Facebooki kirjastamine

Tööstusasjatundjate kohtuotsus Yola Silveri kohta

Veebisaidi BuilderFori ekspertide sõnul pole probleem selles, et Yola Silver pole kindel programm. Lihtne tõde on see, et parema väärtuse saavutamiseks on saadaval terviklikumad võimalused. Yola Silveri miinused pole nii silmatorkavad, et kriitikud ei tahaks programmile keskmist reitingut anda, kuid miks peaks leppima keskmisega, kui väiksema raha eest on saadaval silmapaistvaid võimalusi?

Lõppkokkuvõttes vastab Yola Silver tänapäevase veebisaidiehitaja ootustele, pakkudes kasutajasõbralikku liidest ja intuitiivseid redigeerimise tööriistu. Samuti on kaasas tugevad sotsiaalsed omadused, mis on moodsate turundusvõtete võti. Blogimisriistade ja mobiiliveebisaidi võimaluste osas jääb Yola Silver siiski napiks. Enamiku ettevõtete jaoks on need olulised tööriistad, hoolimata sellest, kui väikesed nad on. Ilma nendeta veebisaidi loomine võib teid otse algusjoone taha viia. Lõpuks soovitavad eksperdid Yola Silveri kohal muid võimalusi.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2468424,00.asp
 • veebisait-ehitaja-vaatlus.toptenreviews.com/yola-silver-review.html

Tarbija positiivsed arvustused ja iseloomustused Yola Silveri kohta

Väljaspool arveldusprobleeme olid paljud Yola Silveri vastu esitatud kaebused seotud piirangutega. Kuid klanitud ja atraktiivse veebisaidiprogrammi hõlpsaks loomiseks on mõeldud spetsiaalselt mikro- ja väikeettevõtteid, kes ei vaja ega taha palju funktsioone ja salvestusruumi. Sellesse kategooriasse kuulunud klient oli programmiga palju rahul. Vähese kujundusega kasutajad loovad kiiresti klanitud ja atraktiivse veebisaidi. Kogenumad disainerid saavad kasutada juurdepääsu nii CSS-ile kui ka HTML-ile täiesti muudele kohandamistasemetele. Yola pakub ka laia valikut vidinaid, mida saab oma veebisaidile funktsionaalsuse suurendamiseks lisada. Üldiselt olid kasutajad rahul kasutusmugavusega, isegi kui Yola Silveril algselt puudusid teatud funktsioonid.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused Yola Hõbeda kohta

Yola Silveri kõige levinum kaebus on seotud arveldusprobleemidega. Näib, et märkimisväärsel osal klientidest oli probleeme tellimuse tühistamisega või said ootamatud tasud. Neil, kellel oli probleeme tühistamisega, oli ka probleeme probleemi lahendamiseks klienditeenindusega kontakteerumisega. Tarbijad läksid isegi nii kaugele, et süüdistasid ettevõtet petlikes arveldustavades. Selles küsimuses oli piisavalt kaebusi, et tegemist oleks tõelise probleemiga.

Lisaks arveldusprobleemidele osutavad kasutajad programmi oluliseks puuduseks ka funktsioonide puudumine. Navigeerimistööriistad on piiratud ja muud standardfunktsioonid, nagu ajaveeb ja infoleht, tuleb lisada kolmanda osapoole integreerimise kaudu. Lõppkokkuvõttes andsid õnnetud tarbijad Yola Silverile kõigest 2,5 tärni 5-st.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.yola.com
 • http://fitsmallbusiness.com/yola-reviews/

Kujundus & Kohandamine

Veebisaidi redigeerijate osas on Yola klanitud, hõlpsasti kasutatav, hõlpsalt navigeeritav ja juurutab lihtsat lohistamisliidest. Ainuke tüütus, kui alustate, on see, et palgaseina taga on palju huvitavaid funktsioone.

Vaadake allpool meie Yola disainifunktsioonide kokkuvõtet.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidYola funktsioonid on Responsive, Premium ja Free veebisaidimallid. Meie arvates on ainsad, mis näevad välja professionaalsed ja kaasaegsed, 9 tundlikku malli, mis on teile niikuinii ainus võimalus, mis teile alguses antakse..

Tasuta
Yola tasuta paketis saate valida umbes 150 tasuta malli hulgast

Lisatasu
Yolaga lisatasupaketi ostmisel on valida veel umbes 70 lisatasu malli vahel.

Veebisaidi ehitaja liidesToimetaja on üks puhtamaid, kellega oleme kokku puutunud paljude veebisaitide koostajatega. Ülaosas on teil peamine navigeerimisriba, mis koosneb vidinatest, stiilist, lehest, seadetest, SEOst, navigeerimisest, failidest, mobiilist ja veebisaidist.

Mõnele neist suvanditest klõpsates ilmub põhiriba alla väiksem riba või kaks, mis annab teile täiendavad seotud valikud. Teiste jaoks pakub see ülekatte asjakohase teabega. Mõnele alale pole kõigis plaanides juurde pääseda ja see vajab uuendamist. Teie veebisait on allpool toodud pukseerimisliidesega.

Lehe stiili kohandamise valikudSuvandi Stiili avamine redaktori ülaservas olevalt navigeerimisribalt avab kõik teie stiilivalikud. See hõlmab värve, fonte, pealkirju, tausta, ribareklaame ja CSS-i valikuid. Samuti on olemas suvand Kujundaja, mis avab menüü Stiilikujundaja, mis kuvatakse lehe vasakus servas
Saidil navigeerimineLehe navigeerimisele pääseb lehe ülaosas oleval ribal navigeerimise valiku kaudu. Siit on lihtne lehti lisada ja redigeerida.
SisuhaldusKomplekti kuulub failihaldur (navigeerimisriba valiku Failid all), mis sisaldab kõigi teie loodud veebisaitide üleslaaditud faile. Igal veebisaidil on erinev failihaldur.
Fotod ja galeriidMõlemad fotod ja galeriid saab lisada vastavatele vidinatele ja failihalduri hallatavale sisule.
Mobiilse saidi ehitamineMobiilse saidi ehitamine on saadaval ainult kõrge lisatasu eest. Mobiilsaidi ehitaja on töölaua saidi ehitajast eraldi ja seetõttu peate selle ise konfigureerima.
Sotsiaalse jagamise integratsioonNupp „Jaga seda” on saadaval vidina kujul.
KujundusteenusedPole saadaval.

Funktsioonid & Tööriistad

Yola pakub enamikku teiste veebisaitide ehitajate peamistest funktsioonidest ja veel mõned, mis on konkreetsemad ainult platvormile. Tutvuge järgmiste peamiste võimalustega.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineLihtne valida mallide hulgast, sealhulgas eelvaate võimalus enne valiku lõpetamist. Järgmine ekraan nõuab teie kontaktandmeid, mida väidetavalt teie saidil kuvatakse, ehkki me ei näinud, et see juhtuks.
VeebikujundusMõnevõrra kohandatav – valige värvid, elemendid, paigutused jne.
Kohandatud domeeninimiSaadaval ainult tasuliste plaanide korral.
Navigeerimise sügavusKuni 2 navigeerimistaset kõrgema tasuga plaanidega.
Vidinad ja rakendusedOma lehele lohistamiseks on saadaval mõistlikult hea valik vidinaid. Täiendavate lisandmoodulite jaoks on olemas HTML-koodi vidin.
MonetiseerimineVõimalus lisada Google AdSense’i, ribareklaame, e-kaubandust jne.
Külastajate statistikaGoogle Analytics on saadaval.
Foto, video ja heliSaadaval on lai valik meediumvidinaid, sealhulgas pildid, galerii, YouTube, mp3, Flash ja Flickr.
BlogimineÜhtegi integreeritud ajaveebiplatvormi pole kaasas. Võite kasutada vidina Tumblr või luua linke Bloggeri või WordPressi saitidele.
Google kaardidGoogle Mapsi vidin on saadaval.
HTML-redaktorAinult HTML-vidin on saadaval.
Sotsiaalse meedia integreerimineSaadaval vidin Facebook meeldib, Facebooki kommentaarid, Google +, Jaga mind ja Tweet.
Vormid ja uuringudVormid on saadaval tavalise vidinaüksusena. Wufoo kolmanda osapoole vormi vidin on saadaval saidile uuringu lisamiseks.
PanipaigadOleneb plaanist – 1 GB kuni piiramatu salvestusruum.
Infolehe tööriistSaadaval ainult kolmanda osapoole tasulise lisandmooduliga „Pidev kontakt”.
FoorumSaadaval ainult HTML-i vidinate koodi lisamiseks.
E-kaubandus / veebipoodLisage oma veebisaidile tasuta PayPali üksusi ja katalooge koos nendega seotud vidinatega. Õige e-poe veebipoe võimalus (Ecwidi pistikprogramm) on saadaval ostmiseks hinnaga 10 USD / kuus. Suur valik valikuid kasutajatele, kellel on teie poes kuni 1000 eset.
Lüüsi integreerimineVeebipoe lisandmoodulil on saadaval tohutult arv makseväravaid – nende hulka kuuluvad American Express, Bitpay, eWAY, iDEAL, PayPal, Stripe ja paljud teised.
SEO sõbralikMetakirjeldusi saab muuta kõigis plaanides. Ainus reaalne plaan, mis on SEO jaoks optimeeritud, on Yola Gold plaan. Kuldplaan sisaldab suurepäraseid SEO jälgimise ja abistaja tööriistu.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Paroolikaitse on saadaval kõigi plaanidega ühe või mitme lehe jaoks.
Google® AnalyticsSaadaval menüü Seadistused kaudu.
Veebisaidi turvalisusKõiki veebisaite hostitakse Yola turvalistes serverites.
Mitu keeltVeebisaitide koostaja on saadaval inglise, itaalia, prantsuse, saksa, hispaania ja portugali keeles.
Mobiili optimeeriminePiiratud ja saadaval ainult tasuliste plaanide korral.
CDN-tehnoloogiaEi ole tagatud.

Plaanid & Hinnakujundus

Ehkki peate tõenäoliselt alustama Yola tasuta plaanist, et kõigepealt tutvuda redaktori ja veebisaidi koostaja funktsioonidega, pole tasuta versiooni jaoks kodus palju kirjutada. Mis tahes funktsionaalse veebisaidi loomiseks peate registreeruma ühe nende tasulistest plaanidest.

Enne veebisaidi loomise otsustamist kasutage tasuta kava, et mängida, kuid soovitame sinna mitte lisada soovitud sisu. Tasulise paketi sisu ülekandmine vähendab teie võimaliku SEO tõhusust.

Vaba kava

Yola tasuta plaan pakub piiratud hulgal malle ja Yola redaktorit. Saate üles ehitada kuni 2 veebisaiti, mõlemal kokku kuni 3 lehte. Sellest ei piisa kõige muu jaoks, välja arvatud kõige elementaarsemad saidid.

Vaba plaan pakub paroolide kaitset igal lehel ja teile antakse veebisaidi aadress http://www.yoursitename.yolasite.com. Teil on eraldatud 1 GB salvestusruumi ja 1 GB ribalaiust faili suurusega kuni 5 MB. Iga teie lehe allosas on Yola reklaam.

Lisatasu plaanid

Yola premium-plaanid näevad esmapilgul sarnased nende konkurentidega. Need on umbes sama hinnaga ja pakuvad sarnaseid lisandmoodeleid ning neile kõigile antakse 30-päevane raha tagasi garantii. Siiski märkate, et isegi premium-plaanide korral on ka muid võimalusi, mida peate ostma.

Veebipoe võimalus maksab iga lisatasu eest lisaks 10 dollarit kuus ja Yola Maili saab lisatasu plaanidele lisada hinnaga 9,96 dollarit aastas. Teie domeeninime privaatseks muutmine maksab täiendavalt 9,95 dollarit aastas.

Yola pronks
4,17 USA dollarit kuus, 5,95 USA dollarit kuus

Pronks on madalaim võimalik plaan, mida saate Yolaga uuendada. Saate sellega hakkama kõik tasuta paketi lisandused, kuid millele on lisatud piiramatu leht ja ribalaius, versiooniuuendus 2 GB talletusruumile, kohandatud domeen tasuta privaatse registreerimisega ja esmaklassilised tugiteenused.

Yola reklaamib endiselt teie lehel ja teil pole navigeerimise põhjalikkust saadaval või mobiilne sõbralik sait.

Yola Silver
8,33 USA dollarit kuus, 12,95 USA dollarit kuus

Yola Silver annab teile kõik pronksplaani eelised, kuid tal on nüüd 5 GB salvestusruumi ja eemaldatud reklaam. Nüüd on teil juurdepääs ka mobiilile optimeeritud saidi kujundusele, täpsemale redigeerimisele, navigeerimise alammenüüdele ja avaldamise võimalusele Facebookis.

Yola kuld
16,66 USD kuus kuus, 24,95 USD kuus

Yola Gold on kahtlemata kõige kasulikum kõigist Yola pakettidest – ja kui soovite keskenduda oma SEO-le, siis soovite seda kasutada. Pakett sisaldab kõike hõbepakis sisalduvat koos piiramatu salvestuse, SEO-skaneerimise, märksõnade kasutamise, liikluse aruannete, SEO-jälgimise ja Yola ärikataloogi kirjetega.

Klienditugi

Teated Yola kasutajate tehnilise abi kohta on olnud laigulised. Platvorm lubab kõigi päringutega maksimaalselt 24-tunnist pööret.

 • Telefon. Telefonitugi puudub.
 • Toe e-post. E-posti tuge pakutakse Yola kontaktvormi kaudu.
 • Vestlus. Live-vestlus on saadaval ööpäevaringselt, ehkki vahel on pikad järjekorrad.
 • Teadmistepagas. Kindel teadmistebaas hea otsingufunktsiooniga.
 • Videoõpetused. Videoõpetused on saadaval.
 • Tugifoorum.& Yola-l on kogukonna tugifoorum, mis on täidetud küsimustikuga Q&Nagu klientidelt ja Yola techilt.
 • Täiendavad valikud. Ruutruum üks-ühele koos töötubadega, mis on koos meeskonnaga NYC-s kord kuus saadaval – saate kiiresti koha haarata!

Kasutuslihtsus

Yola on ilus, hästi paigutatud veebitoimetaja. See muudab veebisaidi loomise protsessi praktiliselt jalutuskäiguks pargis kõigile, kes soovivad seda kasutada. Algajatele meeldib see ja disaini asjatundjad hindavad, kui läbimõeldud on kõik kujundused.
Igaüks saab uue veebisaidiga üles saada ja töötada vähem kui paari tunniga. Toimetajal on pukseerimisliides ja kõik menüüd tunnevad end sujuvalt ning nagu asuvad täpselt õiges kohas. Koodritel on võimalus redigeerida CSS-koodi või kirjutada kohandatud HTML-vidinaid, kui nad seda soovivad.

Mallid pole kindlasti nii huvitavad ega mitmekesised, kuid vähemalt reageerivad mallid näevad välja professionaalsed – ehkki neid on ainult kümme! Kõigi kohandamine on lihtne ja ka vidinate lisamine on lihtne.

Neile, kes otsivad e-kaubanduse võimalust, kasutab Ecwidi põhine kauplus teistsugust redigeerijat, kuid see on hõlbus ka.

Kui otsite head viisi SEO lisamiseks, peate registreeruma kullapaketi jaoks – ülejäänud plaanid on tõsiselt puudu. Kahju, et see SEO suvand pole veebipoe jaoks lisavõimalus.

Järeldus

Yola kohta võib palju meeldida – uhke toimetaja, lehtede loomise lihtsus ja e-poe poe lihtne seadistamine. Ehkki Yola abistamise jaotis on enam kui piisav, kui te just midagi pisut keerulist ei tee, pole teil seda tõenäoliselt vaja..

Kui vajate väikeettevõtte või isikliku projekti jaoks lihtsalt põhiveebisaiti ja soovite seda ise minimaalselt stressi ja ajaga kujundada, siis võib Yola olla teie jaoks hea veebisaidi redigeerija. E-kaubanduse lisandmoodul on kuni 1000 kaupa sisaldava veebipoe jaoks üsna laiendatav ja see pakub tohutult palju makseväravaid, mille hulgast valida.

Yolaga seotud probleem on see, et peate platvormilt hea summa moodsa veebisaidi funktsioonide saamiseks maksma üsna palju. Mallid on piiratud ja kõikjal, kus te vaatate, küsib sait millegi eest tasu. See on kindel väljalülitamine.

Kui vaatate Yolat, on ka teisi veebisaitide koostajaid, mida peaksite ka vaatama. Platvormidel nagu Squarespace ja Weebly on sarnane seadistus, kuid need võivad teie vajadustele täpsemad olla.

Võrdlema

Yola

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map