WooCommerce ülevaade 2016


WooCommerce

Külastage veebisaiti

9,0


AWA skoor

WooCommerce

WooCommerce loodi 2011. aastal eesmärgiga pakkuda WordPressi kasutajatele ostukorviriista. Kuna paljudel veebisaitidel on juba WordPressi toide, oli mõistlik pakkuda olemasolevatele veebisaitidele laiendusi. Täna on WooCommerce ülemaailmselt kõige populaarsem e-kaubanduse lahendus WordPressile, millel on üle 10,2 miljoni allalaadimise kogu maailmas. Lugege meie WooCommerce reivew allpool.

Plussid

 • 15-päevane tasuta prooviversioon
 • Paindlik kohaletoimetamise seadistamine
 • Igapäevased varukoopiad
 • Piiramatu administraatorite arv

Miinused

 • Piiratud salvestusruum
 • Piiratud laoseis

Ülevaade

 • Veebisait: www.woothemes.com/woocommerce/
 • Peakorter: Kaplinn, Lõuna-Aafrika
 • Asutamisaasta: 2008
 • Kategooria: e-kaubanduse tööriistakomplekt WordPressile
 • Tasuta prooviversioon: 15 päeva

WooCommerce on WooThemes’i pistikprogramm. See on avatud lähtekoodiga tarkvaralahendus, mille saab tasuta alla laadida. Pidage siiski meeles, et see vajab teie vajaduste rahuldamiseks täiendavaid lisandmooduleid. Samuti töötab WooCommerce kõige paremini WooThemes’i malliga. Tarkvara täielikuks ärakasutamiseks peate investeerima WooThemesesse ja mitmesse lisandmoodulisse.

Kes on loodud WooCommerce’i jaoks?

WooCommerce sobib suurepäraselt kõigile, kes on veebisaitide loomiseks kasutanud WordPressi. Kui olete selle platvormiga juba tuttav, saate hõlpsalt olemasolevale saidile lisada e-kaubanduse funktsiooni või luua kiiresti uue saidi toodete müümiseks.

See on suurepärane võimalus ka algajatele. WordPress on metsikult populaarne, kuna seda on lihtne õppida. Kui olete alles alustanud, on parim viis armatuurlaual ringi õppida WordPressi kaudu. See seab standardi muudele armatuurlaudadele. Peaaegu iga teine ​​programm või platvorm üritab jäljendada ja parendada seda, mida WordPress on juba saavutanud. Kui olete WordPressi õppinud, saate teiste programmide puhul õppimiskõverat vähendada.

WooCommerce’i piirangud

Kuna tegemist on avatud lähtekoodiga tootega, ei pea te muretsema piirangute pärast. See on loodud lisama vastavalt vajadusele. Kui leiate mõne piirangu, võite lihtsalt otsida saadaolevaid lisandmooduleid ja integreerida vajaliku tarkvara. Teine hea uudis on see, et WooCommerce’i uuendatakse pidevalt. Arendajad kogu maailmast lisavad funktsioone, täiustavad ja loovad lahendusi uutele probleemidele.

Maine

Mõnikord võib kogu avatud lähtekoodiga toodete ja tasuta allalaaditavate failide idee tunduda petlik. Muidugi, saate selle tasuta alla laadida, kuid kas see töötab ka siis, kui pole vaja kulutada hunnik raha lisandmoodulitele? WooCommerce’i abil võite oodata esimesel päeval alustamiseks piisavalt tööriistu. Soovite lisandmooduleid integreerida, kui soovite, kuid oma saidi käivitamiseks on seal palju. Sel juhul ei pea teid varjatud tegevuskulud enne, kui saate isegi oma esimest toodet müüa.

See on ka hea märk sellest, et WooCommerce omab üle 30% WordPressi saitidest. Nii paljude kasutajate puhul ei saa tarkvara nii hull olla.

Miks valida WooCommerce??

Kui olete kogenud WordPressi kasutaja, on WooCommerce suurepärane lahendus toodete müümiseks. Saate hõlpsalt olemasoleva saidi funktsioone laiendada. Teil pole vaja uuele platvormile üle minna ja uue kujunduse armatuurlauale ümber õppida. Need, kes armastavad WordPressi, armastavad WooCommerce’i.

Põhijooned

 • Automaatsed värskendused
 • Kasutage oma domeeninime
 • Tasuta 256-bitine krüptimis-SSL
 • 99,9% Uptime
 • Juurdepääs MX-kirjetele
 • Blokeeri IP-d
 • reCaptcha pildi kinnitamine
 • Sotsiaalne integratsioon
 • Valmis mobiiliga
 • SEO-sõbralikud URL-id
 • Sisseehitatud tootevood
 • Toetab üle 50 maksevärava

Valdkonna ekspertide kohtuotsus WooCommerce kohta

e-kaubanduse platvormi eksperdid, WooCommerce jätab WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammi ostmisel selge valiku tegemata. Ehkki turul on ka muid võimalusi, on WooCommerce siiani kõige lihtsamini rakendatav ja töötav. Kõik, kellel on õnnestunud WordPressi veebisait kokku panna, saavad hõlpsalt ilma probleemideta WooCommerce’i kasutama hakata.

WooCommerce on ka ainulaadne, kuna see on täiesti skaleeritav ja paindlik. See tuleb kõigist vajalikest tööriistadest karbist välja, nii et väikeettevõtted ei pea muretsema, kui investeerivad oma veebisaidile poe lisamiseks palju raha. Programm on ka piisavalt võimas, et luua keerukamaid veebisaite suurematele jaemüüjatele. WooCommerce võib teie vajadustega kohaneda.

WooCommerce’i kriitika osas hoiavad eksperdid lihtsalt kiiresti, et WooCommerce on suunatud väga konkreetsele vaatajaskonnale. Programm sobib kõige paremini neile, kellel on olemasolev WordPressi veebisait. Ettevõtted, kes alustavad täiesti nullist, võivad mõne teise teenusega paremini hakkama saada.

Lisaks on oluline meeles pidada, et on kulusid, mis võivad kokku liita. Kuni sisenete avatud silmadega, on teil WooCommerce rahul.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused WooCommendi kohta

Tarbijad armastavad WooCommerce’i. Kasutajate arvustused annavad WooCommerce’ile järjekindlalt täiusliku. 10. Kõigile, kes armastavad WordPressi ja tunnevad taustprogrammi, meeldib paratamatult ka WooCommerce. Rahulolevad kliendid teatavad, et pistikprogrammi saab sujuvalt integreerida, et muuta olemasolev sait koheselt täielikult toimivaks veebipoodiks.

Siin on veel mõned üksikasjad selle kohta, mida tarbijad WooCommercei kohta naudivad:

 • Lihtne paigaldada ja kasutada mis tahes WordPressi teemaga.
 • Juurdepääs paljudele laienditele, mis aitavad funktsioone kohandada vastavalt konkreetsetele vajadustele.
 • Uuendused on sujuvalt integreeritud. Ehkki võib esineda mõningaid vigu, on WooCommerce suutnud värskendused edukalt juurutada, põhjustamata liiga palju probleeme.
 • Hästi korraldatud. Lihtsamalt öeldes: WooCommerce on loonud uskumatult kasutajasõbraliku toote.

Pole sageli nii, et põrkate tootega, mis saab täiuslikke hindeid, eriti tarbijatelt. WooCommerce on erand. See pakub WordPressi veebisaitidele uskumatult kasulikku tööriista.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused WooCommendi kohta

Tasuta avatud lähtekoodiga võimalused võivad olla mõnele ettevõttele ideaalne lahendus, kuid sellel on ka puudusi. Esiteks ja tasuta ei tähenda tingimata, et sellega ei kaasneks teatud kulusid. Kuigi WooCommerce sisaldab kõike, peate alustama, kuid enamik kasutajaid soovib investeerida lisandmoodulitesse. Need laiendused võivad olla kallid ja ületada mõne väikeettevõtte eelarvet.

Avatud lähtekoodiga tootega töötamise teine ​​peamine puudus on piiratud klienditeenindus. Teil on võimalik külastada kogukonna foorumeid, kuid see ei taga, et saate oma küsimusele vastuse. Kasutajatel on ka võimalus pilet edastada, kuid jällegi ei maksa oodata viivitamatut vastust.

Need kaebused WooCommerce’i vastu pole nende toote puhul ainulaadsed. Need on lihtsalt osa sellest, mida kasutajad avatud lähtekoodiga tootega töötades võivad oodata.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

Kujundus & Kohandamine

WooCommerce eesmärk on töötada mis tahes WordPressi teemaga. Tarkvara saate olemasolevale saidile lisada ilma, et peaksite ostma uut teemat või tegema põhjalikku kapitaalremonti. Nagu öeldud, töötab WooCommerce WooThemes’iga kõige paremini. Võimalike tõrgete vältimiseks võib olla kõige parem investeerida ühilduvasse teemasse. Võite alustada tasuta Storefront teemaga. See suvand on loodud töötama värskenduste väljalaskmisel. Selle teema valimine on lihtsaim viis disaini peavalude vältimiseks.

Võite valida ka paljude muude WooThemes’i hulgast, mille hind ulatub tasuta kuni paarsada dollarit. Pidage meeles, et see on ühekordne tasu. Kui te ei soovi teema jaoks raha kulutada, saate valida soodsama valiku ja panna aega detailide kohandamiseks. WordPressi abil on teil juurdepääs ja redigeerijale, CSS-ile ja HTML-ile. Soovi korral saate muudatusi teha, kui teate koodimist.

Disainiliidese plussid ja miinused

WordPressi kujundusliidest ei lohistata täpselt. Siiski on lihtne navigeerida ja loogiliselt korraldatud. Tööriistaribad ja menüüd muudavad teie ringi liikumise ja tööriistade leidmise lihtsaks. Saidi sisu ja sotsiaalmeedia kontode haldamine on samuti ülilihtne. Lehtedele teksti lisamine ja ajaveebipostituste avaldamine on nagu iga tekstitöötlusprogrammi käitamine. Kõik, mida peate tegema, tippige, vormindage ja avaldage. Vidinad võimaldavad teil ühendada oma sotsiaalmeedia kontod ja suhelda jälgijatega. Kogu armatuurlaud on üsna sirgjooneline.

Neile, kes pole WordPressi varem kasutanud, võtab kõigega harjumine pisut aega. Uusim trend e-kaubanduse platvormidel on pukseerimisredaktor. Nagu eespool mainitud, ei kvalifitseeru WordPress lohistamiseks. Sisu lisamiseks on veel natuke klõpsamist ja navigeerimist. Need, kellel pole tehnilist veebikogemust, võivad seda näha puudusena. Piiramatu disainivabaduse nautimiseks võib siiski olla mõttekas investeerida aega WordPressi õppimisse.

Fotogaleriid

WordPressi abil saate luua fotokogu ja hõlpsalt pilte uuesti kasutada. Lihtsalt lohistage pilt arvutist raamatukokku ja laadige see oma saidile üles, kui olete selleks valmis. Fotode suuruse suurendamiseks saate ka fotode suurust hõlpsalt muuta ja lisada olulisi SEO-silte.

Mobiilsed ja tundlikud teemad

Kui otsustate töötada WooTheme’iga, saate nautida saiti, mis on nii ostjate kui ka administraatorikasutajate jaoks mobiilisõbralik. See võimaldab teil oma kauplust liikvel olles hallata. See tähendab ka seda, et kliendid saavad teie saiti vaadata mis tahes seadmes, mis on e-kaubanduse oluline tööriist.

Kujundusteenused

Kuna avatud lähtekoodiga toode, ei paku WooCommerce mingeid kujundusteenuseid. Kuid oma veebisaidi kohandamiseks võite alati palgata WordPressi vabakutselise kujundaja. Kuna WordPress on nii populaarne, on veebiarendajate jaoks tohutult palju võimalusi. Tehke kindlasti oma uuringud, küsige soovitusi ja tutvuge portfellidega lähemalt.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineTeil on vaja ainult alla laadida tasuta tarkvara. WooCommerce pakub teile alustamiseks piisavalt tööriistu. Kui soovite teatud funktsioone kohandada, peate leidma sobivad lisandmoodulid. Põhi seadistamine ei saaks aga olla lihtsam. Ainult mõni klõps ja teie WordPressi sait on e-kaubanduse jaoks valmis.
Ribalaius ja salvestusruumSee sõltub teie hostimisteenusest. Kui alustate nullist, on hostimise teenusega registreerimine veel üks arvestatav kulu. Tehke kindlasti koostööd oma hostiteenuse pakkujaga, et leida õige plaan, mis sobib teie ribalaiuse ja salvestusvajadustega.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidVõimalused on piiramatud. Tasuta pistikprogramme on palju ja saate laienduste turult kauplust osta. Ideaalse tööriista leidmiseks otsige märksõna järgi või sirvige kategooriaid.
Tellimuste haldamineTavalistes tellimuste haldamise tööriistades on lihtne navigeerida ja need pakuvad teie ettevõtte juhtimiseks rohkesti korraldusvahendeid.
Varude juhtimineWooCommerce on standardvarustuses põhiliste varude haldamise tööriistadega. Saate vaadata laoseisu, saada varude teatisi ja palju muud, ilma et peaksite lisandmoodeleid integreerima. Kui olete keerukamate tööriistade jaoks valmis, saate laiendusi lisada, kuid laohaldusfunktsioonidele juurdepääsu saamiseks ei pea te kulutama peenraha..
Saadetiste jälgimineWooCommerce on standardvarustuses põhiliste varude haldamise tööriistadega. Saate vaadata laoseisu, saada varude teatisi ja palju muud, ilma et peaksite lisandmoodeleid integreerima. Kui olete keerukamate tööriistade jaoks valmis, saate laiendusi lisada, kuid laohaldusfunktsioonidele juurdepääsu saamiseks ei pea te kulutama peenraha..
CRM-i võimalusedKliendid võivad jätta tooteülevaateid ja saate hõlpsalt vastata kommentaaridele ja taotlustele. Kui teie ettevõte kasvab ja võtab vastu palju tellimusi, võiksite probleemide lahendamiseks integreerida piletisüsteemi. Vastasel juhul piisab väikeettevõtete sujuvaks töötamiseks tavalistest CRM-tööriistadest.
Mallid ja teemadWooCommerce’i saab installida ja kasutada koos absoluutselt kõigi teemadega. Parim panus on siiski minna WooTheme’i. Avatud lähtekoodiga tootena lisandub pidevalt uusi teemasid. Valikud on näiliselt piiramatud. Teie valik võib langeda kulu küsimusse. Keerukamad teemad tulevad kõrgema hinnasildiga. Lihtsad teemad on odavamad, kuid saate alati luua ka kohandatud kujundusdetailidega.
Integratsioonid ja lisandmoodulidWooCommerce’i abil saate olla partneriks mõnede suurimate nimedega laevanduses, turunduses ja maksetes. Samuti naudite väiksemate arendajate avastamist, kes töötavad alati uute lahenduste loomise nimel. Laienduste turg võimaldab teil integreerida praktiliselt iga lisandmooduli.
Mobiilne e-kaubandusWooCommerce ja WooThemes on loodud mobiilisõbralikuks. Te ei pea muretsema eraldi mobiilisaidi loomise pärast.
VeebimajutusKui alustate nullist, peate valima oma veebimajutusteenuse. Tavaliselt saate registreeruda umbes 10 dollarit kuus. Te ei pea muretsema oma serverite hooldamise ega tehniliste probleemide tõrkeotsingu pärast.
Rakenduste poodRakendustepoes või laienduste turul on lihtne navigeerida. Oma saidile sobivate tööriistade leidmiseks otsige kategooriate või märksõnade järgi.
BlogimineBlogimisel on WordPress kuningas. Postituste avaldamine ei saanud olla lihtsam.
SEO ja turundusWordPress ja WooCommerce pakuvad palju turundusriistu otse karbist välja. Enne sisu avaldamist palutakse teil lisada sildid ja metakirjeldused. Arendajad on teinud kogu protsessi näiva tõestuse. Samuti on palju tasuta pistikprogramme, mille saate alla laadida, et aidata SEO jõupingutusi.
InfolehedOma valitud lisandmoodulite abil saate luua e-posti loendeid ja saata infolehti. See on funktsioon, mille peate lisama, kuid see võtab vaid mõne minuti ja saate alustada tasuta.
TurvaelemendidTurvafunktsioonid sõltuvad jällegi sellest, millise hostimisteenuse valite. WooCommerce’i saiti külastades saate võrrelda erinevaid teenuseid. SiteGround ja BlueHost pakkusid mõlemad SSL-sertifikaati ja pühendatud IP-aadressi.
PCI sertifikaatKõik maksevärav, mille lisate oma e-poe saidile, on PCI-sertifikaadiga ja ühilduv.
Sisu loomineSee on koht, kus WooCommerce ja WordPress säravad ja paistavad teistest kõrgemal. WordPress on ehitanud impeeriumi, muutes sisu loomise võimalikult lihtsaks. WooCommerce on selle vundamendi üles ehitanud, võimaldades teil sama hõlpsalt tooteid ja ostukorve lisada.
KinkekaardidKupongide, sooduskoodide loomine ja kinkekaartide müük võtab vaid mõne hiireklõpsu.
MaksevõimalusedWooCommerce pakub viit saadaolevat makseväravat. Kui soovite lisada konkreetset teenust, peate investeerima pistikprogrammi. Muud platvormid pakuvad sadu väravaid, kuid peate maksma kuutasu. Viiele populaarsele valikule juurdepääsu saamine on üsna muljetavaldav, arvestades, et need kõik on tasuta.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridNeid tasusid saab automaatselt arvutada, ilma et oleks vaja lisandmoodulit integreerida.
AruandedPõhilised laoseisu ja tellimuste haldamise tööriistad võimaldavad teil oma poodi jälgida ja toimivusest ülevaate saada. Kui soovite tõeliselt detailset ja põhjalikku aruandlust, võiksite otsida lisandmooduleid.
SaidistatistikaKui te pole rahul WooCommerce’i esitatud saidistatistikaga, saate Google Analyticsi hõlpsalt integreerida. Kõik, mida peate tegema, koodilõigu kopeerimine ja kleepimine.

Plaanid & Hinnakujundus

Tasuta. . . Mingis mõttes. Igaüks saab WooCommendi tasuta alla laadida. Sellega võivad kaasneda mõned lisatasud. Kui teil on juba WordPressi sait üleval ja töökorras, ei pea te muretsema domeeni ja hostikava ostmise pärast. Need peaksid juba paigas olema.

WooCommerce’iga seotud kulud tulenevad teema ja lisandmoodulite ostmisest. Ehkki tarkvara on kasutamiseks valmis, on tõenäoline, et kasvades soovite oma saidile funktsioone lisada. Need kulud võivad kokku liita.

Samuti peate tõenäoliselt ostma WooTheme’i. Enamik saadaolevaid teemasid on hinnaga 139 dollarit. See on veel üks arvestatav võimalik kulu.

Ehkki tasuta pole WooCommerce kõige täpsem viis kirjeldada, ei sisalda see nii palju varjatud kulusid kui muud avatud lähtekoodiga valikud. Saate üsna hõlpsalt hinnata, kui palju maksab saidi ülespanek ja käitamine.

Üldiselt on WooCommerce parim saadaolev väärtus. Saate luua täielikult kohandatud ja funktsionaalse saidi, mille üldkulud on väikesed.

Klienditugi

Kuna WooCommerce on avatud lähtekoodiga platvorm, ei paku see teie tüüpilist klienditoesüsteemi. Ettevõttega ühenduse võtmise asemel suunatakse teid otse tugifoorumitesse ja teadmistebaasidesse. Põhimõtteliselt peate probleemide lahendamiseks suhtlema kasutajakogukonnaga. Ehkki see võib tunduda hirmutav, on usaldusväärseid ressursse palju, sealhulgas:

 • WooCommerce KKK leht
 • Dokumentatsiooni lehed
 • Ulatuslik teadmistebaas
 • Videoõpetus
 • Kogukonna foorum

Võimalik, et te ei saa esindajaga helistada ega vestelda; on teil juurdepääs aktiivsele kasutajaskonnale, kes saavad aidata. Enamikule teie küsimustele ja muredele saab vastata ka KKK ja muude dokumentide lehtede kaudu.

Kasutuslihtsus

Kui olete käitanud WordPressi saiti, toimub üleminek WooCommerceile sujuvalt. Teisest küljest kannatavad natuke õppimiskõvera all need, kellel pole WordPressi kogemust.

Kui rääkida kohandatavast veebidisainist, mis on piiranguteta, siis WordPress on ülejäänu ülaosa. See ei pruugi olla nii kasutajasõbralik kui mõned selle lohistamise konkurendid, kuid tarkvara valdamine on vaeva väärt.

WooCommerce on kindlasti algajatele kättesaadav, kuid sobib kõige paremini neile, kellel on mõni WordPressi kogemus. Klientide ligimeelitamiseks mõeldud professionaalse saidi loomiseks ei pea te olema sujuv kodeerimise ega disaini asjatundja.

Vidinad, pistikprogrammid ja laiendused võimaldavad teil oma saiti peaaegu igal viisil kohandada. Reaalselt ei võta WordPressi õppimine ja WooCommerce’i omandamine palju kauem aega kui ühelgi teisel platvormil. Kui olete selle riputatud, saate nautida ületamatu kujundusvabadust.

Järeldus

Kui peaksite veebipoe loomiseks valima WordPressi jaoks WooCommerce’i pistikprogrammi?

Avatud lähtekoodiga variant pole kindlasti kõigile. Võib-olla on suurimaks puuduseks piiratud klienditugi.

Kui olete veebikujunduse uus osa ja soovite juurdepääsu ekspertidele, kes juhendavad teid samm-sammult, siis valige tellimiskavaga platvorm ja spetsiaalne tugiosakond on teie jaoks parim valik. Neile, kes tunnevad end probleemide lahendamisel ja tõrkeotsingul mugavalt, pole piiratud klienditoega probleem.

WooCommerce on suurepärane valik kõigile, kes on haldanud WordPressi saiti. Tarkvara on lihtsaim ja kulutõhusam viis oma veebisaidi muutmiseks poodiks. Põhimõtteliselt peate ainult pistikprogrammi alla laadima ja võite hakata tooteid müüma ja raha teenima.

Te ei pea muretsema uue platvormi loomise ja oma saidi migreerimise pärast. Kõik, mida vajate alustamiseks, on saadaval tasuta versioonis ja laienedes ning muutuste vajaduse korral saate lisandmooduleid integreerida.

Võrdlema

WooCommerce

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map