Wixi ülevaade 2016


Wix

Külastage veebisaiti

9.6


AWA skoor

Wix

Wix on olnud tugev kohalolek veebisaidi ehitajate areenil alates 2006. aastast. Juhtiv platvorm pakub konkurentide seas ühte lihtsamat kasutatavat liidest. Wix võib olla suurepärane valik algajatele, vabakutselistele ja väikeettevõtetele. See sobib suurepäraselt kõigile, kes otsivad lihtsat viisi professionaalse ilmega veebilehe loomiseks. Lugege meie Wixi arvustust allpool.

Plussid

 • Lihtne, intuitiivne liides
 • Ei vaja tehnilisi ega disainiteadmisi
 • Suur hulk professionaalselt kujundatud malle, mille hulgast valida
 • Eraldi mobiili optimeerimise vaade
 • Ulatuslik rakenduste turg lisatud funktsionaalsuse jaoks

Miinused

 • Valitud mallilt ei saa üle minna
 • Juurdepääs lähtekoodile puudub
 • Piiratud blogimisplatvormi võimalused
 • Halb e-kaubanduse funktsionaalsus

Ülevaade

 • Veebisait: www.wix.com
 • Peakorter: Tel Aviv, Iisrael
 • Asutamisaasta: 2006
 • Töötajad: 50-100
 • Kasutajad: 77 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi tegija
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Wix pakub kasutajatele täisteenusega veebisaidi loomise platvormi, mille eesmärk on lihtsus. Selle eesmärk on hõlbustada asjatundliku veebisaidi loomist kõigil asjadel – seda pole üldse aega.

Toimetaja on väga intuitiivne ja pakutakse hulgaliselt kaasaegseid malle, mille hulgast valida. Koos Wix App Store’i lisandmoodulitega saavad kasutajad luua puhta, kaasaegse veebilehe – ja sellise, mis pole lihtsalt staatiline pilt ja tekst.

Mis on Wixi kasutamisel kõige parem?

Wixiga on platvormi parim omadus see, et see on nii lihtne! Selle kasutamiseks ei pea te üldse teadmisi olema. Wix on kindel valik kasutajatele, kellel on vähe tehnilisi või disainikogemusi. Saate kiiresti luua midagi, mille väljanägemine maksab tuhandeid dollareid, ja seda kõike nädalaid kulutamata!

Kes on Wix?

Soovitame Wixi väikeettevõtetele, kes ei vaja veebipoodi, või harrastajatele, kes soovivad võrku saada. See on väga kasulik ka disaineritele, fotograafidele, muusikutele ja teistele, kes soovivad veebis oma portfelli näidata.

Kes siis pole Wix? Kui otsite oma veebisaidi üle täielikku kontrolli, ei pruugi Wix olla teie jaoks parim platvorm. Funktsioonid, nagu koodi muutmine ja saidi eksportimine, tehnikakasutajate jaoks puuduvad.

Kui skaleeritav on Wixi veebisait?

Wixi veebisaidid võivad sisaldada kuni 20 GB andmeid. See on saadaval kõige andmemahukama Premium-paketi jaoks. Kui te ei hostita hulgaliselt suuri meediumifaile või suurt veebisaiti, on see enam kui piisav. Alustage 500 MB-ga ja vaadake, kuidas teil läheb!

Milline maine on Wixil?

Enamik inimesi teab Wixit juba või on vähemalt Wixi veebisaiti külastanud. Wix on iga päev üle 73 miljoni kasutaja ja 45 000 uue kasutajaga ning on väga populaarne. Ülevaatajad hindavad platvormi kasutatavust kõrgelt.

Ja kui turvalised on teie andmed? Teie veebisaidi andmed on ohutud, kuna teie saiti hoitakse täielikult Wixi turvalistes serverites. Wixi turbepraktikad vastavad TRUSTe sertifikaadile vastavalt TRUSTe sertifikaadiprogrammile. Wix järgib ka EL ja USA-Šveitsi Safe Harburi raamistikku.

Kehtivad tavalised Interneti-ohutuse reeglid. Kasutage alati viirusetõrjetarkvara. Ärge klõpsake ebausaldusväärsetel linkidel. Järgige paroolide ohutuseeskirju. Ole valvas ja ole ettevaatlik!

Kas Wixil on raha tagasi garantii??

Võite kihla vedada, et nad seda teevad. Kõigil premium-kavadel on tavaline 14-päevane raha tagasi garantii, mis annab teile meele, kui leiate, et see ei saa teha seda, mida soovite.

Põhijooned

 • Intuitiivne lohistamisredaktor
 • Mobiilne sõbralik
 • Tasuta hostimine
 • Kohandatud domeen
 • Üle 500 disainerite valmistatud malli
 • Rohkem kui 40 ainulaadset galeriid
 • Parallaksi 3D-efektid
 • Piiramatu arvu veebilehti
 • HTML-i manustamiskood
 • Facebooki rakendused
 • Isikupärastatud Google’i postkast
 • Privaatsed ja kaitstud veebilehed

Valdkonna ekspertide otsus Wixi kohta

e-poe platvormTeksperdid armastavad Wixit absoluutselt. See on väga soovitatav ja on võib-olla kõige paremini hinnatud programm turul. Eelkõige ei saa kriitikud öelda lohistamistoimetaja kohta piisavalt häid asju. See intuitiivne tööriist aitab panna

Wix on oma liigas kasutusmugavuse osas. Igaüks saab Wixit kasutada atraktiivse veebisaidi kujundamiseks ja praktiliselt pole piiranguid sellele, mida saate teha, isegi kui te ei tea koodi. Wix on nii kasutajasõbralik, et kriitikud kirjeldavad seda kui lõbusat kasutamist. See pole midagi sellist, mida tarkvarast sageli kuulete. Siin on mõned ainulaadsed omadused, mida kriitikud eriti naudivad:

 • Paremklõpsake kontekstimenüüd. See tööriist võimaldab teil redigeerimist alustada, klõpsates lihtsalt pilti või tekstiosa hiire parema nupuga.
 • Mugav tööriistariba piltide suuruse muutmiseks ja redigeerimiseks.
 • Piltide salvestamine. Pilte saate uuesti kasutada, ilma et peaksite neid iga kord üles laadima.
 • Mobiilsed sõbralikud saidid.
 • Ulatuslikud võimalused kolmandate osapoolte integreerimiseks.

Näib, et kuigi eksperdid on uue toimetaja suhtes kriitilised, kes ei soovi lõplikku kohtuotsust teha, kuna nad usaldavad Wixi probleemide lahendamiseks.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Wixi kohta

Enne värskendust kiitsid kasutajad Wixi peaaegu üksmeelselt. Seda kirjeldati sageli kui parimat turul pakutavat pukseerimisredaktorit. Alates ettevõtte asutamisest 2006. aastal on Wix jätkanud täiustamist, klientide lisamist ja tunnustuste teenimist. Lisaks kasutajasõbralikule toimetajale naudivad kasutajad ka:

 • Makse töötlemise funktsioonid. Turvalise teenuse pakkumiseks saate teha koostööd mõne suurema nimega.
 • Klienditeenindus ja tehniline tugi. Ehkki võib olla keeruline kellegagi otse ühendust võtta, on probleemide tõrkeotsinguks saadaval palju ressursse.
 • Kujundusvõimalused. Wix muudab märkimisväärselt lihtsaks professionaalse ilmega veebisaidi loomise, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

Peaaegu iga positiivne tarbijahinnang annab Wixile 5-tärnise hinnangu. Kuni paar kuud tagasi oli keeruline leida arvustusi, mis ei andnud programmile täiuslikku tulemust.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused Wixi kohta

Aastate jooksul on Wix olnud e-kaubanduse lugupeetud liider. Kuni viimase ajani tundusid Wixi ainsad kaebused nii haruldased kui juhuslikud. Lihtsalt ei olnud korduvaid probleeme, mis oleks isegi trend. Kahjuks tundub, et kõik, mis on hiljutise värskendusega muutunud, on muutunud.

Kasutajad on väga rahulolematud uue toimetaja suhtes. Seda on kirjeldatud kui aeglast, kohmakat ja lausa valusat kasutamist. Uus toimetaja on suutnud ettevõttele palju probleeme tekitada. Nende teeninduspiletid on nüüd pakitud kaebuste ja probleemidega, mis näivad olevat klienditeeninduse osakonnale liiga teinud.

Need, kellel on toimetajaga probleeme, teatavad ka probleemidest, kes võtavad ühendust tugiteenusega. Mõnel juhul on inimesega rääkimiseks vaja kaks nädalat oodata. Kõlab, et Wix üritas parandada midagi, mis polnud katki ja suutis tekitada suurt peavalu.

Kujundus & Kohandamine

Alates hetkest, kui registreerute Wixiga kontole, on kõik kujundusvalikud selged ja arusaadavad. Esialgu valite paigutuse enam kui 510 professionaalselt kujundatud tasuta veebisaidimalli hulgast. Need mallid kuvatakse sorteeritud kategooriatesse ja alamkategooriatesse, et aidata teil leida midagi sobivat. Võtame näiteks kategooria Äri. Kõrgetasemeline kategooria sisaldab seejärel nõustamist & Juhendamine ja teenused & Hoolduse alamkategooriad.

Võite ka Wixis kasutada tühje malle. Miks peaksite küll nii suure valiku klanitud, valmis malle ?! Iga valmis malli on täiesti kohandatav – ükski element pole oma kohale lukustatud.

Kui olete oma malli valinud, avaneb Wix-redaktor. Kõik kujunduselemendid asuvad lehel puhtas pukseerimisvormingus. Elemendil klõpsates saate selle suurust muuta või uude kohta lohistada. Selle redigeerimiseks ja vormindamiseks topeltklõpsake. Paremklõps annab teile veel ühe menüü, kus on sellised valikud nagu kopeerimine ja kleepimine, tühistamine ja korraldamine.

Need kolm navigeerimisriba pakuvad teile kõike, mida vajate olemasoleva malli muutmiseks. Erinevalt teistest, kes seda lehte peidavad, pole menüüd tüütud. Samuti tunnevad nad end tuttavana, nagu midagi, mida olete juba varem kasutanud.

Meediume saate kiiresti lisada oma arvutist või Facebookist, Instagramist, Google Drive’ist, Flickrist ja Picasast. Media Manager salvestab kõik teie üleslaaditavad failid veebirepositooriumisse, muutes üksused hõlpsaks taaskasutamiseks kättesaadavaks. Samuti saate redigeerida fotot Wixiga, kuna sellel on võimas sisseehitatud pildiredaktor. Wix piirab piltide üleslaadimist suurusega 250 MB pildi kohta ja videod mahuga 1 GB video kohta. Platvorm optimeerib automaatselt pildid kiireks kuvamiseks, kui teie sait ilmub.

Wixi redigeerija uues versioonis saab kasutada ka kaasaegsete ribade funktsiooni. Ribad on horisontaalne paigutus, millega võite juba tuttav olla. Valitav on parallaksi kerimise efekt, mis annab teie saidile 3D-aktiivse tunde.

Kahjuks puudub platvormil võimalus veebisaidi HTML- või CSS-koodi redigeerida. Kuid installitava HTML-i rakendusega saate luua ja lisada väikeseid kohandatud HTML-i elemente.

Nagu kõik veebisaidi ehitajad, salvestage kindlasti oma töö sageli! See tagab, et katkenud Interneti-ühenduste tõttu ei kaota te muudatusi.

Funktsioonid & Tööriistad

Millised omadused muudavad Wixi silma paista? Oleme ümardanud mõned Wixi universumi kasulikud ja mõned mitte nii kasulikud osad.

TunnusjoonÜlevaade
RakendusedMe kõik vajame rohkem rakendusi! Wix Appi turul on üle 260 rakenduse, mida oma veebisaidile sisestada. Need rakendused on nii tasulised kui ka tasuta ning sisaldavad suhtlusvoogude jaoks meeldivaid YouTube’i, reaalajas vestlust ja varjundit. Need rakendused muudavad Wixi kohandamise palju isikupärasemaks.
VeebimajutusWix hostib eranditult kogu veebisaidi sisu oma serverites. See tähendab, et te ei pea oma saidi välise hostimisteenuse kasutamise pärast muretsema. Tegelikult tähendab see tegelikult ka seda, et te ei saa oma saiti hostimise poolel optimeerida – mõne jaoks on see hävitaja.
Mobiilne disainWix ei optimeeri teie töölaua saiti automaatselt mobiilipaigutuse jaoks. Siiski on lihtne töölaua- ja mobiilipaigutustele üle minna, et seda ise parandada. Saate mobiilisaidi alaossa lisada mobiilitoimingute riba. See mobiiliriba võimaldab kasutajatel kiiret juurdepääsu e-kirjadele või teie ettevõttele helistamiseks või selle kaardil leidmiseks. Pange tähele, et mobiilseadmetes on saadaval ainult saidi mobiiliversioon. Töölaua versioonile pole juurdepääsu.
ParoolikaitseWix pakub võimalust kaitsta oma saidi iga lehte parooliga eraldi. Puhas!
LoendiehitajaWixi loendiehitaja on lihtne andmebaasistruktuur, mida saate andmete salvestamiseks kasutada. Kasutage seda korduva sisu, näiteks sündmuste või retseptide salvestamiseks.
SEOSEO optimeerimist saab kasutada sisu, näiteks lehepealkirjade ja metakirjelduste jaoks. Wixi ajaveebides on SEO optimeerimine piiratud.
e-kaubanduse lahendusWixis pakutav e-kaubanduse komplekt pole suurepärane. Tegelikult, kui plaanite veebimüüki, soovitame kasutada mõnda muud veebisaidi koostajat. Interneti-poe loomiseks on palju paremad sellised valikud nagu Shopify või Bigcommerce.
Wixi veebipoodide peamine kaebus on see, et on olemas ainult ühe kindla saatmishinna võimalus. Ainult üks! See tähendab, kas saadate diivanit või puust kaussi, siis peaksid saatekulud olema samad! Kui soovite e-kaubandust teha Wix-i ​​abil, proovige funktsionaalsuse suurendamiseks pistikprogrammi nagu Ecwid.
Veebisaidi turvalisusWixi turvalisse serverisse salvestatud veebisaidid. Sisselogimise ja parooli andmete turvaline edastamine. TRUSTe sertifitseeritud.
BlogiAinult lihtne ajaveebiplatvorm, mitte SEO sõbralik.
Lüüsi integreeriminePayPal, WebMoney, Skrill, Authorize.Net, PayU Latam (ainult Ladina-Ameerika) või võrguühenduseta makse võimalus.
Mobiili optimeerimineSpetsiaalne mobiilitoimetamise leht.
Kohandatud domeeninimiSaadaval ainult Premium-pakettidega.
Wisitori statistikaGoogle Analytics on saadaval tasuliste pakettidena või tasuta paketi rakendusega Web Stats.
Sotsiaalse meedia integreerimineSuhtlusriba ja erinevad rakendused.
Mitu keeltToimetaja on saadaval 15 keeles. Veebisaidi teksti saab sisestada kõigis UTF8-ga ühilduvates keeltes.

Plaanid & Hinnakujundus

Wixi vabakava on hea koht alustamiseks – sõltumata teie praegusest veebisaidi olukorrast või ettevõtte motivatsioonist. Enne kui otsustate Premium paketi ostmise üle, looge oma sait tasuta paketi abil. Paketi registreerumine ja seejärel platvormi mõistmine ei sobi teie eesmärkidega on algaja viga!

Vaba kava

Wixi vabakava pakub Wixi jaoks kohandatavate mallide täielikku valikut ja Wixi täielikku redigeerijat. Neid mõlemaid pakutakse igavesti täiesti tasuta!

Selle privileegi saamiseks paneb Wix teie lehele reklaame. Teie veebisaidi aadress on ka Wix-kaubamärgiga, ilmub nagu http://username.wix.com/sitename. Vaba plaan annab teile 500MB salvestusruumi ja 500MB ribalaiust, et kasutajad saaksid teie multimeediumile juurde pääseda.

Te ei tohiks professionaalse saidi puhul kasutada valikut Tasuta plaan – Wixi reklaamid alandavad teie saidi ilmet. Vaba plaan peaks olema ainult isiklike projektide jaoks või vaatamiseks, kas Wix on teie jaoks sobiv platvorm.

Lisatasu plaanid

Wixi Premium-plaanid pakuvad konkurentsivõimelisi hindu sarnastele platvormidele nagu Weebly ja Squarespace.

Kõigi Wixi Premium-plaanide taga on 14-päevane raha tagasi garantii ja maksevõimalused on Visa, MasterCard, American Express või Discover kaartidega.

Ühenda domeeni plaan

4 dollarit kuus (kuust kuusse)

Wixi Premium-plaanide kõige põhilisem variant, domeeni ühendamise plaan, on väga piiratud väärtusega. See plaan sisaldab suuremat ribalaiust (1 GB), Google Analyticsit ja esmaklassilist tuge. See annab teile ka võimaluse oma praegune domeen Wixi üle kanda. Kaardil Ühenda domeen kuvatakse endiselt Wixi reklaame.

Kombineeritud plaan

8,25 dollarit kuus (aastas) 12,42 dollarit kuus (kuust kuusse)

Wix soovitab Combo plaani inimestele, kes kasutavad oma Wix-kontot isiklikuks kasutamiseks – võib-olla huviprojekt või perekonna sissekanne? Kombineeritud plaaniga saate automaatselt kõik domeeni ühendamise kavas olevad asjad. Samuti saate oma domeeninime, kuni 75-dollarist Google AdWordsi krediiti ja kohandatud lemmiklooma. Mis kõige parem, kõik Wix eemaldab saidilt kõik reklaamid. Combo plaanis on 3 GB salvestusruumi ja 2 MB ribalaiuse ühendust.

Piiramatu plaan

12,42 dollarit kuus (aastas) 22,90 dollarit kuus (kuust kuusse)

Wixi piiramatu plaan sobib suurepäraselt vabakutselistele või ettevõtetele, kes ei vaja e-kaubandust. Kava sisaldab kõike Combo kavas sisalduvat koos kahe nutika ärirakendusega. Need rakendused on vormide ehitaja ja saidi korduvarakendus. Kaasas suur 10 GB salvestusruum ja piiramatu ribalaius, sellest ka nimi.

e-kaubanduse plaan

16,17 dollarit kuus (aastas) 24,90 dollarit kuus (kuust kuusse)

E-kaubanduse plaan on ainus valik inimestele, kes soovivad Wixit oma e-poe saidi hostimiseks kasutada. Kava sisaldab kõiki Unlimitedi kava funktsioone ja lisab veebipoe. Wix piirab e-kaubanduse plaani salvestust 20 GB ja ribalaiust 10 GB.

Märkus. Tasuta ja tasulisi rakendusi saate lisada mis tahes kavasse.

Klienditugi

Wixil on palju kohandatud sisseehitatud tugiteenuseid. Premium Plansi ostnud inimesed saavad ka Wixi meeskonnalt lisaarmastust.

Arvame, et Wixi abi juures on kõige parem küsimärgiikoon, mis ilmub enamikul redaktori üksustel. Siit pääsete juurde funktsioonide abilehele koos täieliku videoõpetusega. Ja seda kõike toimetajast lahkumata.

Tasuta pakettklientidel on sellele juurdepääs ja kõik abikeskuses sisalduvale. Abikeskus sisaldab läbilõikeid, videoõpetusi ja artikleid erinevatel teemadel. Seal on ka mugav spetsiaalne foorum Wixi probleemide lahendamiseks. Wixi platvormi veebipõhine tugi on ulatuslik.

Ka Wixil on mugav telefoni tugiliin. Wixi telefoniliin on saadaval kella 6–17 Vaikse ookeani tavaaja järgi. Samuti on teil võimalus ajastada kõne või võtta pilet. Wixi telefoni töötajatel on klientide rahulolu hinnang 95%, keskmine ooteaeg on vaid 3 minutit. Premium liikmetele on teie kõnede vastuvõtmiseks olemas VIP meeskond.

Kasutuslihtsus

Wixi redigeerija on seal üks lihtsamaid veebisaitide koostajaid. See võimaldab kasutajatel luua professionaalse ilmega veebisaidi, millel pole tehnilist kogemust.

Kasutajaliides on intuitiivne ja äärmiselt hõlpsasti kasutatav. Tavakasutajal kulub põhitõdede omandamiseks vaid umbes 20–30 minutit – õppimiskõver on ülikiire. See tähendab, et igaüks pääseb mõne lühikese tunni jooksul üles põhilise veebisaidi. Nagu varem mainitud, on Wix-redaktori kõigis funktsioonides kuvatav küsimärgiikoon suureks abiks.

Lihtne pukseerimisliides muudab asja lihtsaks. See muudab tohutu vahe nende inimeste jaoks, kes pole varem veebisaitide loomist proovinud. Elementide paigutamine kuhu iganes soovite, muudab asja algajatele väga lihtsaks.

Platvormi täielik kohandamine on siiski piiratud. Kogenumad kasutajad leiavad, et platvormi seadistamine on piirav. Wix on loodud lihtsaks ja mitte eriti laiendatavaks.

Mis puutub saidihalduse asjadesse? Wix pakub veebisaidi toimivuse jälgimiseks lisandmooduleid, näiteks Google Analytics.

Ja kuidas Wix SEO optimeerimisel töötab? Parimal juhul keskmine. Platvorm pole piisavalt vastupidav neile, kes soovivad oma saidile palju liiklust suunata.

Järeldus

Wixi on nii lihtne kasutada; su vanaema võiks selle rippuda. See pakub tohutut valikut kiireid ja professionaalseid malle, mis on täielikult kohandatavad. Seejärel laiendab rakenduste pood teie saidi kasutatavust.

See mugavus on välja lülitanud tehnilise kohandamise võimaluse. Wixi kasutajad ei saa kahjuks oma saidil ühtegi taustaprogrammi muuta. Seetõttu soovitame edasijõudnud kasutajatel kaaluda mõnda muud veebisaidi koostajat.

Soovitame Wixit esmakordsete veebisaitide jaoks, neile, kes loovad põhilisi veebiportfelle ja inimestele, kes soovivad oma veebisaidi üles ehitada ilma tehniliste või kujunduslike teadmisteta. Kõigi teiste jaoks võiksite enne mõne veebisaidi koostaja valimist uurida mõnda muud võimalust.

Wix: See on klanitud, lihtne ja teeb algajatele mõeldud töö ära.

Võrdlema

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jimdo

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map