Wixi e-kaubanduse ülevaade veebipoe loomiseks koos WixStoresiga 2016. aastal


Wixi e-kaubandus

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Wixi e-kaubandus

Wix asutasid 2006. aastal kolm sõpra ja äripartnerit. Nad olid oma veebisaidi loomise protsessis ja mõistsid kiiresti, kui kulukas ja aeganõudev see võib olla. Nende raskused inspireerisid neid kujundama lihtsat platvormi, mida saaks tasuta kasutada. Täna on see rahvusvaheline ettevõte, millel on üle 77 miljoni kliendi. Lugege meie Wixi e-kaubanduse ülevaadet allpool.

Plussid

 • Üksikasjalik tugiandmebaas
 • Ulatuslik rakenduste turg
 • Nulltehingutasud

Miinused

 • Suured reklaamid tasuta versioonis
 • Raske on teisele mallile üle minna

Ülevaade

 • Veebisait: www.wix.com/ecommerce/
 • Peakorter: Tel Aviv, Iisrael
 • Asutamisaasta: 2006
 • Töötajad: 50-100
 • Hostitud saidid: 77 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja, veebipood
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Wix on ainulaadne veebisaitide ja ostukorvide koostaja. Alustamiseks on vaja vaid e-posti aadressi. See on õige. Saate veebisaidi tasuta üles ehitada. Boonusena ei pea te õppima kodeerimist. Pukseerimisredaktoriga on sisu lisamine hõlbus. Tegelikult on Wix loonud kõige kasutajasõbralikuma platvormi maine. See teeb sellest ideaalse valiku algajatele ja väikeettevõtetele.

Kes on mõeldud Wixi e-kaubanduse jaoks?

Wix on parim väikeettevõtetele. See pakub lihtsat ja selget kujundust ning kõiki vajalikke tööriistu, mida peate alustamiseks. Sellel puuduvad keerukamad haldusfunktsioonid. Suuremad ettevõtted võivad leida, et see ei ole parim valik suurte varude ja muude keerukate protsesside käitlemiseks. Saadaval on ulatuslikumad platvormid, mis vastavad suurettevõtete vajadustele.

Standardfunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Tuhanded rakendused
 • Moodsad ja kohandatavad mallid
 • Pukseerimisredaktor
 • Mobiilisõbralikud võimalused
 • Tasuta hostimine

Wixi veebisaiti külastades küsitakse kõigepealt, millist saiti soovite luua. Ettevõtte tüübi järgi on eristatud 13 peamist kategooriat. Kogu teie kogemus on algusest peale kohandatud. See on suurepärane võimalus algajatele, kes võivad vajada lisajuhiseid. Nende teenuste uurimisel märkate, et nad on spetsialiseerunud mitmesuguste kujundusvõimaluste pakkumisele. Võite valida sadade mallide ja tuhandete rakenduste hulgast.

Wixi piirangud

Üks piirang, mida tuleb arvestada, on see, et Wix ei toeta digitaalsete toodete müüki. See on kõige parem toodete ja teenuste reklaamimiseks. Samuti pole kõik mallid täiesti mobiilisõbralikud. Kui reageeriv disain on teie ettevõttele hädavajalik, uurige kindlasti malle põhjalikult.

Nagu enamikul platvormidel, on ka Wixil kaasas salvestus- ja ribalaiuse piirangud.

Skaleeritavus

Nii paljude saadaolevate rakenduste abil on teie ettevõtte kasvades oma veebisaidi funktsioonide laiendamiseks palju ruumi. Kõige populaarsem on piiramatu hinnakujunduspakett. See annab teile alustamiseks palju ruumi, sealhulgas piiramatu ribalaiusega. Saate alati täiendada täiendava salvestusruumi jaoks.

Sellegipoolest on mastaapsuse osas mõned piirangud. Kuigi kasvupotentsiaal on olemas, on platvormist võimalik välja kasvada. Wix e-kaubandus sobib kõige paremini väikeettevõtetele. See pole tingimata mõeldud suure hulga kaupluste haldamiseks. Kui teil on juba loodud pood tuhandete püsiklientidega, võiksite kaaluda laiaulatuslikuma e-poe platvormi valimist.

Teie Wixi e-kaubanduse konto tühistamine

Võite Wixit 14 päeva jooksul tasuta proovida. Pole vaja kohe algusest peale pühenduda. Kui avate konto ja otsustate selle tühistada, saate tagasimakse kasutamata tellimisaja eest. Saadaval on nii kuu kui ka aasta tellimused.

Maine

Wix on teeninud omalaadse kõige uuenduslikuma ja kasutajasõbralikuma platvormi maine. Hiljuti tehti see põhjalik uuendus ja kriitikutel on hea meel. Algajad saavad kiiresti luua suurepärase veebisaidi. See aitab Wixil pidevalt uusi funktsioone lisada. Kliendid võivad oodata platvormi, mis kasvab koos nende vajadustega.

Auhinnad

Wix pole suuri disainiauhindu koju viinud. Nad teevad partnerlust suuremate tööstusharu liidritega, nagu näiteks DreamWorks, mis tähendab suuri asju ees. Paistab, et Wix alles alustab sellega, et tuleb veebisaidi kujundus pöördeliselt muuta.

Miks valida Wix e-kaubanduse lahendus?

Kui alustate või juhite väikest ettevõtet, pole Wixi valimiseks palju põhjuseid. See pakub pilvepõhist e-kaubanduse programmi ja veebisaitide koostajat, kellel on vähe konkurente. Kohandatud veebisaidi kujundamiseks ja ehitamiseks pole lihtsamat viisi. Wix on ideaalne valik, kui teil pole kodeerimise kogemust ja kui soovite ilusat saiti.

Põhijooned

 • Üle 500 malli
 • Veebisaidi koostaja lohistamine
 • Tootegaleriid
 • 7 makse töötlejat
 • Automaatsed e-posti teated
 • Maksu- ja saatekulude arvutused
 • Optimeeritud mobiilipood
 • Infolehe tööriistad
 • Sooduskoodi looja
 • Turvaline ostukorv
 • Tellimuse jälgimine
 • Eriline tänusõnum

Kujundus & Kohandamine

Siin paistab Wixi e-kaubandus. Võite valida 501 (ja loendades) erinevat malli. Parim osa? Nad on tasuta! Peamine on otsida oma valikutest ja veenduda, et valiksite e-kaubanduse võimalustega. Võite oma valikuid kitsendama hakata, valides, millist tüüpi ettevõtet hakkad juhtima.

Saate malle kategoriseerida majandusharude kaupa. Näiteks saate vaadata malli valikuid, mis on spetsiaalselt loodud fotograafia tutvustamiseks. See on kasulik tööriist, mis tagab teile ideaalse malli.

Kui tunnete end vapralt, võite alustada tühja malliga ja oma saidi nullist üles ehitada. Vastasel juhul saab iga malli täielikult kohandada.

Pange tähele: te ei pääse oma saidi CSS-koodile juurde. See võib olla pettumust valmistav neile, kellele meeldib otse koodiga tutvuda. Hea uudis on see, et lohistamisredaktoriga saate muuta praktiliselt kõike. Ka selle helide põhjal on CSS-i juurdepääs teostes.

Võib-olla on Wixi mallide kirjeldamiseks parim omadussõna. Kõik mallid on puhtad ja kaasaegsed, kuid üks korduv kriitika on see, et need võivad olla liiga lihtsad. See võib olla piisavalt hea algajatele või väikeettevõtetele, kuid suuremad poed võivad soovida midagi keerukamat.

Kujundusteenused

Wix ei paku kvaliteetseid disainiteenuseid, ehkki need aitavad teil vabakutselistega kokku saada. Võite külastada Wix Arena, et saada ühendust Wixi disaini ekspertidega, kes saavad aidata.

Sisuhaldus

Commonsense’i tööriistad ja intuitiivne liides muudavad sisu lisamise ja haldamise lihtsaks. Taustapildi tundmaõppimine ei võta kaua aega. Klõpsake lihtsalt ala, mida soovite redigeerida, ja lisage pilte, teksti või mõnda muud funktsiooni. Saate lisada ka õige saidi abil oma saidi ajaveebi.

Pildid ja videod

Laadige fotod kiiresti üles ja salvestage veebikaustadesse. Juba kasutatud pilte pole vaja uuesti üles laadida. See võib olla suur aja kokkuhoid. Samuti tõmmake julgelt fotosid teistelt kontodelt, näiteks Facebookist. Wix hõlbustab ka videote kaasamist. Video paigutamiseks saab kasutada teie teema mis tahes pildiruumi. Võite isegi kogu oma tausta teha ühe video.

Samuti saab Wixi integreerida Bigstock Photos-iga. Fotode üleslaadimise asemel saate sirvida hulgaliselt professionaalseid fotosid. See partnerlus on taskukohane ja mugav viis visuaalselt atraktiivse veebisaidi loomiseks.

Sotsiaalne jagamine

Sotsiaalmeedia nuppude lisamine oma saidile võtab vaid mõne klõpsu. Saate kõik oma kontod täielikult integreerida ja kasutada sotsiaalmeediat klientidega ühenduse loomiseks ja oma ettevõtte reklaamimiseks. Tegelikult on enamikul mallidel juba kuvatud sotsiaalmeedia nupud.

Mobiilse saidi ehitamine

See on võib-olla viimane tõrge, mida Wix peab välja töötama. Veebisaidid ei reageeri sellele, et nad kohanduvad teie brauseri suurusega. Siiski on nad mobiilisõbralikud. Enamik malle tuleb juba märgitud ruuduga „Muutke oma sait mobiilisõbralikuks”. Täiendavate muudatuste tegemiseks võite lülituda ka mobiiliredaktsiooni vaatele.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineEi saa olla lihtsam! Liituge hinnapaketiga või alustage tasuta prooviversiooni. Sealt saate alustada mallide sirvimist ja oma poe seadistamist ei tehta kohe.
Ribalaius ja salvestusruumNeed omadused erinevad hinnakujunduskava järgi. E-kaubanduse plaan on mõeldud väikeettevõtetele. Kaasas on 20 GB salvestusruumi ja 10 GB ribalaius.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidRakendusi, mida saate oma saidile lisada, on tuhandeid. Enamikul plaanidest on teie alustamiseks olemas isegi kaks tasuta esmaklassilist rakendust. Vaatamata saadaolevate rakenduste arvule pole need kõik tingimata e-kaubandusele keskendunud. Need piirangud muudavad poe kiire kasvu kiireks.
Tellimuste haldaminePoe haldamine on ülilihtne. Saate vaadata kõiki tellimusi ja vajadusel muudatusi teha.
Varude juhtimineMuudatuste tegemiseks klõpsake lihtsalt tootel. Saate luua kollektsioone, teavet redigeerida ja pilte lisada. See näitab isegi seda, millised tooted on laos olemas ja saidil nähtavad. Nendest põhifunktsioonidest piisab väikeettevõtetele, kuid sadade toodetega kauplused võivad soovida salvestada lisateavet. Enamik teisi platvorme nõuab toote lisamiseks rohkem välju, mis võib olla hindamatu organisatsiooniline tööriist.
Saadetiste jälgimineTehke partneriks suuremate laevafirmadega ja jälgige pakette üle kogu maailma.
CRM-i võimalusedSaate seadistada CRM-i funktsioone, kui soovite. Kliendid saavad teile otse helistada või e-kirju saata või kasutada piletisüsteemi.
Mallid ja teemadValige sadade tasuta teemade hulgast. Stiilseid valikuid on palju ja saate neid kõiki kohandada.
Integratsioonid ja lisandmoodulidWix pakub enamikku integratsioone, mida veebisaidile soovite. Teemad on sotsiaalmeedias valmis ja maksevalikuid on lihtne seadistada. Kõiki muid funktsioone saab lisada, külastades rakenduste poodi. Wix muudab lisandmoodulite integreerimise vaid mõne minutiga äärmiselt lihtsaks.
Mobiilne e-kaubandusEhkki veebisaidid ei reageeri, on nende mobiilisõbralikud kujundused. Saidid ei muutu, kui muudate brauseri suurust. Ostjad saavad teie poodi vaadata aga ükskõik millises seadmes. See ei ole ideaalne, kuid lubab siiski turundada tohutule mobiiliturule.
VeebimajutusTasuta pilvepõhine veebimajutus. Kõiki teie andmeid hoitakse turvaliselt ja võite tugineda nende võimsatele serveritele.
Rakenduste poodWix Appi pood on väga muljetavaldav. Võite otsida tuhandete tasuta ja esmaklassiliste rakenduste kaudu. Keegi ei tee rakendusi, nagu Wix. Kõik parimad tööriistad on teie käeulatuses.
BlogimineVeebisaidi ajaveebi lisamiseks kulub vaid mõni klõps. Blogi redigeerija abil saate postitusi hõlpsalt kirjutada, redigeerida ja avaldada. Võite isegi kirjutada mitu postitust ja ajastada need avaldamiseks. Redaktor võimaldab teil lisada ka videoid ja pilte. Teie ajaveeb näeb hea välja ja aitab meelitada lugejaid ja kliente.
SEO ja turundusWix pakub kõiki vajalikke SEO ja turundusvahendeid. Armatuurlaual saate juhtida lehtede kirjeldusi, pealkirju ja silte. Tasuta SEO rakendus pakub ka viisardi, mis aitab teil märksõnu leida. Kui te pole kindel, kuidas otsingumootori paremusjärjestust parandada, kasutage interaktiivseid õpetusi. Need tööriistad on üllatavalt põhjalikud.
InfolehedEnamikul mallidel on uudiskirjaga registreerumise vormid. Saate kiiresti alustada e-kirjade loendi koostamist ja reklaamteabelehtede saatmist.
TurvaelemendidWixi turvalisuse seadistusel on mõned väikesed puudused. Wixil pole SSL-sertifikaati. See tähendab, et kliendid suunatakse kassast välja turvalisele lehele. Ostjad suunatakse alati teie saidilt eemale; on suurem võimalus müük kaotada. Kliendid ei pruugi uskuda, et nende teave on turvaline ja seda ei salvestata. Ehkki kassa on täiesti ohutu, võib see mõned kliendid ära viia.
PCI sertifikaatWix on PCI-ga ühilduv.
Sisu loomineToodete lisamine ja uue sisu loomine on ülilihtne. Pukseerimisredaktor on üks parimatest. Mitme lehe malli dubleerimine võib olla keeruline. Muidu on disainiprotsess täiesti intuitiivne ja täiuslik alustajatele.
KinkekaardidWixi abil saate müüa kinkesertifikaate ning luua kuponge ja sooduskoode. Toodete või erimüügi reklaamimiseks kulub vaid mõni klõps.
MaksevõimalusedSaadaolevate kolmandate osapoolte makse töötlejate loetelu on suhteliselt lühike. Hea uudis on see, et Wix toetab mõnda tööstuse juhti. Võite kasutada PayPali, Skrilli, Authorize.net’i ja mõnda muud suurt nime. Täiendavate maksevalikute jaoks peate mõnda otsima rakenduste poest.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridNeed tasud arvestatakse kassas automaatselt. Te ei pea muretsema selle pärast, et peate selle teabe iga müügi jaoks genereerima.
AruandedGenereerige toimivuse visualiseerimiseks ja andmete jagamiseks aruandeid.
SaidistatistikaWix kasutab teie veebisaidi toimivuse jälgimiseks Google Analyticsit. See on üks mainekamaid ja lugupeetumaid analüüsivahendeid. Siin on vaid mõned asjad, mida saate jälgida:
 • Mitu inimest teie saiti mingil perioodil külastab
 • Kui kaua viibib külastaja saidil
 • Kui nad on tagasi külastaja
 • Nende asukoht
 • Milliseid lehti nad külastasid
 • Kuidas nad saidile jõudsid

Kogu seda teavet saab kasutada turundustegevuse koondamiseks. Kui te pole Google’i fänn, võite osta rakenduste poodi muude programmide jaoks. Valik on sinu. Vaadake nii palju või vähe andmeid kui soovite ja kasutage seda oma ettevõtte täiustamiseks.

Plaanid & Hinnakujundus

Wix pakub taskukohaseid ja esialgseid hinnakavasid. Kunagi ei pea muretsema varjatud tasude pärast. Alustamiseks, registreeruge 14-päevaseks tasuta prooviversiooniks. Kõik, mida vajate, on e-posti aadress. Krediitkaarti pole vaja. See võimaldab teil tutvuda redaktori ja administraatori armatuurlauaga. Samuti saate lähemalt uurida teemasid ja rakenduste poodi.

Hinnapaketid

Alustada saate vaid 4.08 dollariga kuus. See põhiplaan võimaldab teil domeeni hostida ja luua suurepärase saidi. Suurim puudus on see, et teie sait kuvab Wixi brändireklaame ja logosid. Kui soovite need brändimarkerid eemaldada, saate maksta liitpakendi eest 9,25 dollarit kuus.

Veebipoed soovivad valida e-kaubanduse paketi. See maksab 16,17 dollarit kuus ja sellel on järgmised omadused:

 • Üheaastane tasuta domeeni hostimine
 • 300 dollarit väärt reklaamkupongid
 • Kaks tasuta premium-rakendust
 • 20 GB salvestusruumi
 • 10 GB ribalaius
 • Google Analytics

See peaks olema enamiku ettevõtete jaoks küllaldane. VIP-plaani saate aga uuendada 24,92 dollariga kuus. Lisaks piiramatule ribalaiusele pakub see plaan prioriteetset tuge. Isegi selle kõrgeima astme plaan on hinnaga alla enamiku platvormide keskmise hinnaga pakette. Wix on äärmiselt taskukohane ja konkurentsivõimelise hinnaga.

Tasuge oma tellimuse eest iga kuu või säästke raha, ostes terve aasta ette. Säästud on plaani kohta erinevad, kuid jäävad vahemikku 30–45%.

Klienditugi

Kuigi kõige kallim hinnapakett kuulub prioriteetse toega, võivad kasutajad oodata korralikku klienditeenindust igal paketi tasemel. Suurim probleem on see, et nad ei paku reaalajas vestluse funktsiooni ega e-posti süsteemi. Võite helistada 800-le numbrile, kuid teie parim panus on ajastada tagasihelistamine. See takistab teil ooteaega raiskamast.

Õnneks on palju muid kohti, kuhu abi saamiseks pöörduda. Alustuseks külastage Wixi tugilehte. Siit leiate KKK-de ja korduma kippuvate küsimuste loendi. Samuti on abiks kogukonna foorum ja videoõpetused. Samuti võite postitada probleeme ja muresid nende sotsiaalmeedia lehtedele.

Ehkki on tore, et toega ühenduse võtmiseks on mitu erinevat viisi, tundub, et süsteem töötab Wixi ja nende klientide jaoks. Platvormil on ülekaalukalt positiivsed klienditoe ülevaated. Vastused on suhteliselt kiired ning esindajad on asjatundlikud ja viisakad. Wixi on nii lihtne kasutada, et tuge kasutatakse peamiselt tehniliste probleemide lahendamiseks, mida peaks olema vähe.

Teine kena funktsioon on juurdepääs Wix Lounge’ile. See on New Yorgis töötav ruum. Reisides saate salongi kasutada äritegevuseks ja teiste Wixi kasutajatega ühenduse loomiseks. Võite isegi reserveerida ruumi eriürituste jaoks. Kõik tasuta.

Kasutuslihtsus

Wix viib pakendi kasutusmugavuse tagamisel. See mitte ainult ei paku pukseerimisredaktorit, vaid pakub üht ka kõigi aegade kõige kasutajasõbralikumat ja intuitiivsemat redigeerijat. Kõik vajalikud tööriistad on nähtaval kohal ja ekraanide vahel liikumine on lihtne.

Mis tahes kodeerimise tundmiseks pole mingit põhjust. Isegi algajad saavad luua arenenud ja professionaalseid e-kaubanduse veebisaite ning asjatundlikud disainerid hindavad seda liidest. Kui vajate kunagi abi, pääsete kiiresti juurde ilma redaktorist lahkumata. Kasutajakogemuse osas on Wix vaieldamatult parim.

Järeldus

Kas peaksite veebipoe loomiseks valima Wixi e-kaubanduse tarkvara??

Kui plaanite väikeettevõtte loomist ja olete disaini algaja, siis jah. Absoluutselt jah. Teisest küljest on valdkondi, kus Wix lihtsalt ei suuda suuremahulist ettevõtet toetada. See on kavandatud. Lihtsus on selle suurepärase platvormi keskmes, mis tähendab ka seda, et keerukamate tehingute ja protsesside jaoks ei pruugi see olla parim.

Ehkki arengus on veel mõned valdkonnad, on Wix üks kasutajasõbralikumaid ja põhjalikumaid e-poe platvorme. Samuti on värskendav näha ettevõtet, kes näib olevat nii tõeliselt investeerinud parendustesse ja taskukohase toote pakkumisse, mis ei nõua funktsioonide ohvriks toomist.

Ükskõik, kas olete asjatundlik disainer või täiesti algaja, naudite kindlasti lohistamisredaktorit. Kombineerige see klanitud mallidega ja professionaalse veebisaidi koostamine pole kunagi olnud lihtsam. Wix on väikeettevõtete jaoks suurepärane valik ja lubab seda ainult paremaks muuta.

Võrdlema

Wixi e-kaubandus

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map