Weebly e-kaubanduse ülevaade 2016


Weebly e-kaubandus

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Weebly e-kaubandus

Weebly asutajad David Rusenko, Chris Fanini ja Dan Veltri asusid saidil tööle, kui nad olid veel Penni osariigis tudengid. 2007. aastal läks redigeerimisliides avalikuks ja aastaks 2008 oli Weeblyl üle miljoni kasutaja. Ettevõtte kiire kasv peab veel kaotama. 2016. aasta seisuga toetab Weebly üle 30 miljoni veebisaidi. Lugege allpool meie Weebly e-kaubanduse ülevaadet.

Plussid

 • Võimas e-poe veebisaidi koostaja
 • Tasuta e-poe hostimine
 • Paindlikud saatmisvõimalused
 • Nulltehingutasud

Miinused

 • Infolehtede teenuse integreerimine puudub
 • Puuduvad prognoositavad saatmiskulud

Ülevaade

 • Veebisait: www.weebly.com
 • Peakorter: San Francisco, CA
 • Asutamisaasta: 2006
 • Töötajad: 120+
 • Hostitud saidid: 33 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja, veebipoodide tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Weebly on üle kaheksa aasta teinud tööd e-kaubanduse ja ostukorvide platvormi täiustamiseks, mida oleks lihtne kasutada. See on loodud nii, et igaüks saaks konto avada ja alustada ilma eelneva kogemuseta. Ainuüksi kasutajate arvu vaadates võib kindlalt eeldada, et Weebly on paljud oma eesmärgid täitnud. Kiire ringkäik programmi kaudu kinnitab, et platvorm pakub algajatele suurepärast tööriista.

Kuigi mõned platvormid pakuvad teatud tüüpi ettevõtetele konkreetset fookust või toitlustusvõimalust, on Weebly üldisem vaatajaskond. Ettevõtjad ja väikeettevõtete omanikud saavad kiiresti poe avada ja veebipõhise kohaloleku üles ehitada.

Siin on mõned standardfunktsioonid, mis teile meeldivad:

 • Veebipõhine programm
 • Pukseerimisredaktor
 • Vastuvõtvad teemad
 • Rakenduskeskus kolmanda osapoole integreerimiseks
 • Reaalajas armatuurlaud kajastab saidistatistikat
 • Juurdepääs HTML-ile ja CSS-ile

Piirangud

Tasulistel Weebly plaanidel puuduvad üllatavalt tehnilised piirangud. Isegi stardikavas on piiramatu salvestusruum. Kuigi meilifunktsiooni pole, saate oma veebisaidi kiiresti linkida oma isiklike Gmaili kontodega. Hinnapakettide suur erinevus on toodete arv, mida teil on lubatud lisada. Muidu võimaldab Weebly muljetavaldavalt palju vabadust.

Skaleeritavus

Weebly on mõeldud alustavatele ettevõtetele, kuid see pakub siiski palju kasvuruumi. Ehkki ettevõte soovib ettevõtjatega siduda, saate Weeblyga ehitada suure veebipoe. Äripakett võimaldab piiramatul hulgal tooteid. Samuti aitab see, et Weebly on saadaval 15 erinevas keeles ja valmis rahvusvaheliseks müügiks. Maksetega saate vastu võtta kogu maailmast ja saata neid ükskõik kuhu.

Teie poliitika tühistamine

Saate Weeblyt proovida, kasutades nende tasuta plaani. Alustamiseks on vaja vaid e-posti aadressi. Tasuta versioon sisaldab pukseerimisredaktorit, hostimist ja piiramatu arvu lehti. See peaks andma teile hea ettekujutuse, mida oodata täiendatud plaanidelt.

Kui otsustate tasulise tellimuse tühistada, saate seda oma kontol hõlpsalt teha. Pärast tühistamist teie sait enam ei tööta, kuid teie plaan on aktiivne kuni teie tellimuse aegumiseni. Weebly ei paku teie kontol kasutamata aja eest tagasimakseid.

Maine

Weebly on e-kaubanduses üks tuntumaid nimesid. Ja mõjuval põhjusel. Nad olid üks esimesi, kes lõi veebisaidi ehitaja, mida saab kasutada igaüks. Lihtne on unustada, et kõigest kümme aastat tagasi ei olnud praktiliselt ühtegi disainimisriista, mis oleks väljaspool kodeerimist. Alates nende algusaegadest on Weebly laienenud täisteenust pakkuvaks ehitajaks. Ettevõtet peetakse nüüd teerajajaks, kes on suutnud ka edaspidi aktuaalseks jääda. Nad kasvavad jätkuvalt muljetavaldavas tempos.

Auhinnad

 • 2014. aasta toimetaja valiku auhind alates PC-ajakiri
 • Loetletud 50 parima veebisaidi hulgas Ajakiri Time

Miks valida Weebly e-kaubanduse ettevõtte veebisaitide koostaja?

Kui soovite luua professionaalse e-kaubanduse saidi ilma, et peaksite koodi õppima või disainerit palkama, on Weebly suurepärane võimalus. Toimetajat on muljetavaldavalt lihtne kasutada, kuid ikkagi saab luua keerukaid ja atraktiivseid veebisaite. Programmil ei ole mingeid ilmseid vigu ja see on endiselt valdkonna juht.

Põhijooned

 • Spetsiaalsed tootelehed
 • Mitme toote variatsioonid
 • Sotsiaalne jagamine
 • Kupongi ehitaja
 • Lohistamistsoonid
 • Poe leht
 • Valmis mobiiliga
 • Filtreeritud tooteotsing
 • Varude jälgimine ja haldamine
 • Üksikasjalik maksukontroll
 • Kiirraamatud ja CSV-eksport
 • Otsimootoritele optimeeritud kauplused

Kujundus & Kohandamine

Weebly malli sektsioon aitab teil valikut kitsendada. Seal on kolm peamist kategooriat: sait, ajaveeb või pood. Kui olete valinud ehitatava saidi tüübi, saate valida 24 erineva tasuta malli hulgast. Teemade eelvaateid saate igal ajal sirvides ja vahetades.

Varem pole kliendid saadaval olevate teemade üle nii suurt muljet avaldanud. Nad ei olnud tingimata halvad. Neil lihtsalt puudus kindel “vau” tegur. Õnneks on see valdkond, kus Weebly on selgelt mõnda tööd teinud. Praegune teemavalik on märkimisväärselt paranenud ja see aitab luua aluse ilusa saidi jaoks.

Üldiselt on mallid kaasaegsed ja professionaalsed. Ja ärge unustage, et saate soovi korral kohandada. Midagi, mis malli puhul teile ei meeldi, saab hõlpsalt muuta lohistamisredaktori või HTMLi ja CSS-i abil.

Mobiilne sõbralik

Kõik teemad on mobiilisõbralikud. Kuid ainult uuemad teemad on reageerivad. Kui te pole konkreetsesse teemasse armunud, on hea valida tundlik variant. Nii väldite eraldi mobiiliteema käsitlemist.

Kasutajaliides

Kujunduse armatuurlaud on klanitud ja räpane. Rongisisesed funktsioonid pakuvad just piisavalt juhiseid, et aidata teil õiges suunas suunata, ilma et peaksite tähelepanu kõrvale juhtima. Teil on alati juurdepääs abile, kuid on tõenäoline, et te ei vaja alustamiseks palju.

Fotod ja galeriid

Üks disaini puudusi on see, et Weebly ei paku teie piltidele veebis talletusruumi. Kui soovite pilti uuesti kasutada, peate selle iga kord üles laadima. Kujutiste redigeerimiseks Weebly’is on ka piiratud võimalused. Saate täita selliseid põhifunktsioone nagu kärpimine ja pöörata. Seal on isegi mõned eriefektide redigeerimise tööriistad, kuid mitte midagi liiga muljetavaldavat. Kui soovite pilti mängida, võiksite seda enne Weeblysse üleslaadimist redigeerida.

Sotsiaalne jagamine

Sotsiaalmeedia on mis tahes veebiettevõtte oluline osa. Weebly teeb teie kontode linkimise erakordselt lihtsaks. Saate luua RSS-vooge ja sisestada suvalisele ja igale lehele nupud Meeldib ja Jaga. Samuti on kommentaaride vaatamine ja haldamine lihtne, et saaksite klientidega suhelda.

Kujundusteenused

Praegu Weebly ei paku disainiteenuseid. Näib, et nad katsetavad aga portaali beetaversiooni, kus saate luua ühenduse vabakutseliste disaineritega. Saate registreeruda beetatestimiseks või jahtida iseseisvalt.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineTõelised disaini algajad saavad alustamiseks kasutada saidiplaneerijat. See funktsioon hoiab kogu seadistusprotsessi jooksul praktiliselt teie kätt. Teil jääb vaid järele minna. See ei lähe palju lihtsamaks ja õpid palju.
Ribalaius ja salvestusruumAinult tasuta pakett sisaldab 500 MB salvestusmahtu. Vastasel juhul saavad maksvad kliendid nautida piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust. Ülejääkide pärast pole vaja muretseda. See võib olla suur pluss iga eelarvega ettevõtte jaoks.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidRakenduste pood pakub saidi laiendamiseks rohkesti lisandmooduleid. Enamik kasutajaid leiab, et ostukorvifunktsioon on kõigi vajalike tööriistadega standardvarustuses.
Tellimuste haldamineWeebly tellimuste haldamise süsteem teeb kõik ära. Saate pakkuda isikupärastatud vastuseid, saata saadetiste teatisi ja vaadata aruandeid igal ajal, kui tellimus tehakse. Kõik soovitud andmed on teie käeulatuses.
Varude juhtimineToodete lisamine ei saa olla lihtsam. Saate lisada nii palju võimalusi kui soovite. Liidese abil on teie varude haldamine lihtne ja arusaadav. Samuti saate jälgida ja kuvada klientidele laoseisu numbreid ning teada, millal kaubad on pulga otsas.
Saadetiste jälgimineSaate valida mis tahes soovitud saatmisvõimaluste kombinatsiooni. Piiranguid pole. Paku tasuta saatmist, võta vastu konkreetne postikandja ja paku erinevat kiirust. Saate genereerida jälgimisnumbreid ja tagada kiire kohaletoimetamise. Weebly pakub tõeliselt ühte kõige jõulisemat veohaldusriista.
CRM-i võimalusedKohandage e-posti kviitungeid, tühistage tellimusi ja hallake klientidega suhtlemist hõlpsalt. Administraatori armatuurlaud on intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav. Teil ei ole probleeme oma tee otsimise ja ülesannete täitmisega.
Mallid ja teemadKuigi mõned veebisaitide koostajad pakuvad sadu teemasid, pole see alati hea. Kvaliteedi ja kvantiteedi osas on midagi öelda. Weebly pakub umbes 75 erinevat teemat, mis on kaasaegsed ja täielikult kohandatavad. Nad ei pruugi teid ära puhuda, kuid saavad töö tehtud ja saate alati omapäi parendusi teha.
Integratsioonid ja lisandmoodulidAinult pakutavad standardintegratsioonid on Google Maps ja YouTube. Nagu öeldud, võimaldab Weebly rakenduste pood teil oma saidile lisada peaaegu iga programmi.
Mobiilne e-kaubandusMitte ainult saate valida tundlike teemade hulgast; võite kasutada rakendust ka oma veebisaidi käitamiseks väljalt. Isegi rakendusel on pukseerimisredaktor. Hallake oma poodi ja muutke oma saiti ükskõik kust. Te ei pea muretsema selle pärast, et olete oma laua külge seotud.
VeebimajutusWeebly abil saate nautida kiiret ja usaldusväärset hostimist. Koormusajad on suurepärased ja nad hoolitsevad saidi majutamise kõigi tehniliste aspektide eest. Äriplaanis osalejatele meeldib ka SSL.
Rakenduste poodRakenduste pood pakub kategooriate kaupa korraldatud sadu rakendusi. Tore on ka see, et hinnad on selgelt välja toodud. Valige paljude tasuta ja mõistliku hinnaga valikute hulgast. Saate oma saidile lisada mis tahes funktsioone.
BlogimineBlogi funktsiooni on sama lihtne kasutada kui ülejäänud saiti. Lihtsalt lohistage elemente ja sisu. Lisaks on kõik sotsiaalse jagamise nupud ja tööriistad sisse ehitatud. Saate toota RSS-kanaleid, postitada funktsioone ja hallata lihtsalt kommentaare.
SEO ja turundusNautige kõiki SEO ja turundusfunktsioone, mida oma ettevõtte loomiseks vajate. Saate sisestada metasilte ja kirjeldusi ning optimeerida märksõnu. Aruandlustööriistad võimaldavad teil ka toimivust jälgida ja turundusstrateegiaid välja töötada. Kõik tööriistad on olemas; teie ülesanne on neid kasutada ja otsingumootorite paremusjärjestust parendada.
InfolehedInfolehtede saatmise võimalus pole tavapärane funktsioon. Ehkki saate külastada rakenduste keskust ja valida programmi, mille soovite integreerida, peate tõenäoliselt maksma liitumistasu. Otsige võimalusi, mis ei võta tasu enne, kui teie meililisti ületab teatud arvu kontakte. Muidu saatke oma igakuiste kulude juurde infoleht.
TurvaelemendidWeeblyga on kaasas põhjalik turvaplaan. Teid kaitstakse häkkerite eest ja saate kasutada SSL-sertifikaati. Kliendid saavad teie saiti sirvida 128-bitise krüptitud ühenduse kaudu.
PCI sertifikaatWeebly vastab PCI-le. Teie kliendi krediitkaarditeave on turvaliselt kaitstud.
Sisu loomineSee ei saa paremaks kui sisuhalduse lohistamine. Kujunduse armatuurlaud võimaldab teil lisada elemente mis tahes lehele ja kiiresti muuta plokkide suurust. Lehtede, toodete ja muu uue sisu lisamine võtab vaid minuteid.
KinkekaardidKinkekaartide müük, pakutavad allahindlused ja kuponkikoodid on ülilihtsad. Halduse juhtpaneel võimaldab teil need vaid mõne hiireklõpsuga kättesaadavaks teha.
MaksevõimalusedKuigi Weebly ei tee koostööd kümnete makseväravatega, on suured suletud. Valige PayPay, Stripe, Authorize.net jt. Teil on olemas kõik tööriistad, mida vajate riigisiseste ja rahvusvaheliste maksete haldamiseks.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridWeebly pakub rohkem saatmisvõimalusi kui enamik. Arvutage maks automaatselt vastavalt asukohale ja määrake saatmiskulud soovitud viisil. Teil on palju vabadust, ilma et peaksite ise matemaatikat tegema.
AruandedReaalajas aruandlus võimaldab teil jälgida peaaegu kõike. Vaadake toote toimivust, kontrollige laoseisu ja hoidke oma äriga kursis.
SaidistatistikaIsegi kasutajad, kellel on tasuta plaan, näevad konkreetse saidi statistikat. Jälgige lehevaatamisi, kordumatuid külastajaid, kõige tulemuslikumaid lehti ja palju muud. Google Analyticsi lisamiseks peate koodi ise manustama. See on suhteliselt lihtne protsess, kuid Weebly ei paku integratsiooni seadistamist.

Plaanid & Hinnakujundus

Väita, et Weebly e-kaubanduse veebisaitide ehitaja on konkurentsivõimelise hinnaga, on alahinnatud. Nende plaanid ei jookse mitte ainult keskmiselt alla tööstuse keskmisele, vaid hõlmavad laias valikus funktsioone, mida on raske ühest kohast leida. Need on ka üks väheseid platvorme, mis pakuvad täiesti tasuta versiooni. Terve veebisaidi loomiseks ja salvestamiseks on vaja vaid e-posti aadressi. Üks piirang on see, et teie sait sisaldab Weebly kaubamärki ja sellel on salvestusruumi kork.

Kui soovite oma hinnakava täiendada, saate lisada pika funktsioonide loendi, mis maksab kuus kuni 5 dollarit. Siin on saadaval saadaolevate pakettide jaotus:

Starter

9 dollarit kuus kuuekuulise plaani jaoks8 dollarit kuus üheaastase plaani jaoks5 dollarit kuus kaheaastase plaani jaoks

 • Piiramatu salvestusruum
 • Tasuta hostimine
 • Vestluse ja e-posti tugi
 • Kuni 10 toodet
 • 3% tehingutasu

Pro

14 dollarit kuus kuuekuulise plaani jaoks12 dollarit kuus ühe aasta plaaniks
9 dollarit kuus kaheaastase plaani jaoks

Sisaldab kõiki stardiplaani funktsioone pluss:

 • Telefonitugi
 • Kuni 25 toodet
 • Saidi liikmelisus
 • Saidi otsing
 • HD-video- ja audiomängijad

Äri

34 dollarit kuus kuuekuulise plaani jaoks25 dollarit kuus üheaastase plaani jaoks21 dollarit kuus kaheaastase plaani jaoks

Sisaldab kõiki pro-plaani funktsioone pluss:

 • SSL turvalisus
 • Piiramatu saidiliikmelisus
 • Piiramatu hulk tooteid
 • 0% tehingutasu
 • Võimalus müüa digitaalseid tooteid
 • Saate- ja maksukalkulaator
 • Kupongi koodid

Kõigil peamistel funktsioonidel on juurdepääs vaid 21 dollari eest kuus. Sellist väärtust pakkuvat platvormi lihtsalt pole. Kui midagi muud pole, saate oma raha väärt Weebly abil.

Klienditugi

Kui soovite juurdepääsu kõigile Weebly tugitööriistadele, peate avama ettevõtte konto. Kuid jällegi on isegi nende preemiate plaan saadaval vaid 21 dollari eest kuus. Klienditoega saate ühendust telefoni, e-posti või reaalajas vestluse teel. Klienditoe töötunnid on 5–5:00. Vaikse ookeani aeg (M-F) ja seitsmest hommikul kella neljani hommikul nädalavahetustel.

Kasutajad saavad vaadata ka tasuta koolitusvideoid ja sirvida KKK lehti. Weebly tugikeskus hõlmab iga teemat, mida peate teadma. Artiklid pakuvad kasulikku teavet ja selgete juhistega ekraanipilte.

Weebly tegeleb kogukonna foorumite lisamisega. Teil on võimalik külastada muudatuste kohta tagasisidet, pakkuda parandusi ja arutada probleeme teiste kasutajatega. See funktsioon on alles algfaasis, kuid on midagi, mida tulevikus oodata.

Ehkki Weeblyga ühenduse võtmiseks on palju võimalusi, pole nende tegelik klienditeeninduse rekord täpselt määrav. Paljud kliendid teatavad, et saavad kiireid vastuseid, kuid vastustest puudub kasulik teave. Teisest küljest on palju positiivseid ülevaateid.

Üldiselt tundub, et klienditeeninduse kvaliteedi suhtes on segane tunne. Selle kõlade põhjal pole kogu ettevõttes ühtlane toimivuse tase. Kõik võib sõltuda sellest, millise klienditeenindajaga te konkreetsel päeval räägite.

Ehkki lõplik otsus ei ole täiesti negatiivne, võib see olla valdkond, kus Weebly peab parandusi tegema. Tundub õiglane oodata teatud taseme teenindust iga kord, kui nendega ühendust võtate. Alati tuleb ette erandeid, kuid neid peaks olema kaugel ja vähe.

Kasutuslihtsus

Mõnikord pole toimetajate pukseerimine nii lihtne, kui tundub. Kuigi saate plokke lisada, võivad muudatuste tegemise või plokkide suuruse muutmise piirangud kehtida. See ei kehti Weebly kohta. See pakub tõelist pukseerimisredaktorit. Saate elemendi valida ja selle oma saidile teisaldada. See muudab malli kohandamise võimalikult lihtsaks. Ettevõtete omanikele, kellel on vähe disainikogemusi või puuduvad need kogemused, muudavad need tööriistad professionaalse veebisaidi loomise teostatavaks ja taskukohaseks. Praktiliselt igaüks saab Weeblyga alustada.

Kui vajate põhjalikku käes hoidmist ja samm-sammult juhendamist, on Weebly teie jaoks olemas. Liides on puhas ja hõlpsalt navigeeritav. Rongisisesed funktsioonid ja abivahendid annavad teile suuna ja vastavad teie küsimustele.

Kasutusmugavuse ja positiivse kasutajakogemuse osas on Weebly edetabelis.

Järeldus

Kas peaksite valima Weebly e-kaubanduse??

Absoluutselt. Weebly puhul pole ühtegi silmapaistvat omadust ega omadust. Mida saate, on suurepärane kõikvõimalik ostukorv, millel on uskumatu väärtus. Kui soovite abi konkreetses fookusvaldkonnas, võib olla mõni teie vajadustele vastav võimalus.

Vastasel juhul on Weebly usaldusväärne valik, mis pakub põhjalikke funktsioone kõigis peamistes kategooriates. See sobib suurepäraselt algajatele ja pakub kõike, mida vajate veebipoe alustamiseks ja ehitamiseks ning oma ettevõtte laiendamiseks. Weebly pakub kõigest ületamatu väärtuse.

Võrdlema

Weebly e-kaubandus

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map