Webflow veebisaidi ehitaja ülevaade 2017


Veebivoog

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Veebivoog

Webflow käivitasid kaks venda 2013. aastal, et veebidisainerid saaksid luua kohandatud vajadustele vastavaid veebisaite, mis ei vajaks ulatusliku koodi õppimist. Veidi enam kui ühe aastaga sai Webflow CMS registreerunud üle 30 000 kasutaja ja jätkas laienemist – kasutajad ehitasid täna üle 400 000 veebisaidi. Lugege meie veebivoo arvustust allpool.

Plussid

 • Saitide eksportimine teistele platvormidele
 • Suurepärane kogenud disaineritele
 • Malli või tühja lõuendi saadaolevad valikud
 • Soovi korral HTML / CSS platvorm
 • Integreerige e-kaubanduse lahendused
 • Klienditoe valikud hõlmavad üle 40-käigulist õppetundi
 • Mitmekeelseid lahendusi saab integreerida

Miinused

 • Keerukas liides alustavale kasutajale
 • Keerulised e-poe pistikprogrammid ja lisandmoodulid; pole sisseehitatud
 • Veebisaidi põhivajaduste jaoks kallis
 • Piiratud arv malle
 • Photoshopist ja InDesignist on abi

Ülevaade

 • Veebisait: www.webflow.com
 • Peakorter: San Francisco, CA
 • Asutamisaasta: 2013
 • Kategooria: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Veebivoog ei pruugi olla mõeldud iseenda jaoks-tegevatele kasutajatele, kellel on kogemusi, kuid just disainerid soovivad saada suuremat paindlikkust ja kontrolli. Seda tüüpi veebiarendajad võivad oma saite meisterdada või masside jaoks saite ehitada.

Webflow kasutab Photoshopi stiiliredaktorit nagu mõned teised veebisaitide koostajad, kes paistavad silma oma klassis. Ehkki Webflow kasutajad ei pea koodi õppima, on neil võimalus kasutada HTML-redaktorit kujundustega manipuleerimiseks ja kvaliteetsete veebisaitide kohandamiseks vastavalt klientide ainulaadsetele vajadustele. Seda tüüpi veebisaidiehitajate jaoks on mõne jaoks õppekõver.

Kellele veebivoogu soovitatakse??

Webflow veebisaidi ehitaja loodi kogenumate disainerite ja arendajate jaoks, kes kavandavad veebisaite teistele. Selle veebisaidi koostaja on lahendus täpsemate tööriistade ja tehnoloogiaga saitide loomiseks konkreetsete tulemuste saamiseks. Webflow veebisaidid on lahendus nii ettevõtete omanikele, kaupluste reklaamijatele, ajaveebi pidajatele kui ka kõigile, kes vajavad tugevat, interaktiivset veebisaiti.

Webflow fookuspiirkond / erialad

Nagu ainult mõned oma klassis, keskendub veebivoog paindlikule, kuid samas koodivabale kujundusele kogenud disainerite poolt, kes saavad veebisaidi ehitajat kasutada täies mahus. Webflow on funktsioonirikas platvorm, mis sobib enamiku tipptasemel ärivajadustega.

Mõni Webflow eripära sisaldab suhteliselt intuitiivset redigeerimisruumi, hõlpsat juurdepääsu HTML / CSS-ile neile, kes seda eelistavad, võimalust eksportida sait arendaja kohandamiseks ja koodivaba täiustatud platvorm neile, kes saavad seda hallata..

Webflow tehnilised andmed / piirangud

Veebivoo funktsioonide hulka kuuluvad Google’i fondid, lameda faili CMS, hostimine, kujundamine ja arendamine ühes, juurdepääs koodile, Photoshopi stiiliredaktor ja koodi eksport koos kõigi standardsete vidinate ja hea veebisaidi koostaja elementidega..

Kuna Webflow on kujundaja valik, on eelkujundatud mallidel mõned piirangud. Webflow veebisaidiehitaja konkurente on lihtsam hallata, kuid vajalike oskuste ja kogemustega saavad programmeerijad ja arendajad manipuleerida Webflow liidese funktsioonidega. Mallide vahetamine pole valik.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Webflow pakub põhilistele veebisaitidele tasuta kasutusaegade kava koos kolme keskmise ja kõrge hinnaga aastaplaaniga disaineritele ja agentuuridele. Koodivabade ehitajatega loodate maksta rohkem. Need plaanid pakuvad ruumi isiklikuks või ettevõtte kasvuks, kuid see ei saa olema odav. Lisakulude eest on saadaval veebisaidi majutamine ja CMS-i majutamine.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Webflow pakub tasuta projekteerimise võimalust ilma maksmiseta.

Mis on Webflow maine?

Webflow on veebisaitide loomisruumis suhteliselt uus ja pakub kogenumatele disaineritele erinevat koodivaba lähenemist. Minimaalse konkurentsiga selle kõrgema hinnaga täiustatud lahenduse pärast on neil praegu selle klassi seas suurepärane maine. Arvustused on keskmised ja kõrgemad (3 tärni ja kõrgemad). Veebisaitide omanike osas pole maine peaaegu sama hea, kuna algajatele on Webflow sageli liiga keeruline.

Kliendiprogramm

Webflow ei paku veel klientidele sidusprogrammi, kuid seda on soovitatud.

Miks valida veebivoog??

Webflow sobib ideaalselt disaineritele, arendajatele või agentuuridele, kes soovivad suuremat kontrolli ja saidi kujundamist endale või praegustele klientidele. Algajatele, kes soovivad teha ise lahendust, on sellele vajadusele ka teisi alternatiive.

Veebivoo kujundajatele meeldib Adobe Photoshop ja InDesign stiilis redigeerimisliides koos võimalusega pääseda juurde ja hallata HTML / CSS koodi. Enne otsuse tegemist proovige tasuta kontot.

Põhijooned

 • Visuaalne toimetaja
 • Kohandatav ja tundlik ruudustiku struktuur
 • Tootmiseks valmis HTML ja CSS
 • Unikaalne nullkodeerimisega liugur
 • Kohandatav tundlik navigeerimine
 • Ainulaadsed koostoimed ja animatsioonid
 • Automaatne salvestamine ja taastamine
 • Pukseerige sotsiaalseid vidinaid
 • Ühe klõpsuga koodi eksportimine
 • Üle 600 veebifondi
 • Üle 500 ärirakenduse
 • Lihtne manustab

Valdkonna ekspertide otsus veebivoo kohta

Veebisaidi ehitajaTeiste ekspertide jaoks esindab Webflow visuaalsete ja CSS-i sõbralike veebisaidi loomise tööriistade uut arengut. Teiste jaoks ei tee Webflow piisavalt, et ennast tõeliselt uue ja põneva programmina eristada. Kriitikud, kes on kodeerimisega hästi kursis ja veebidisaini kogemused, kippusid hindama veebivoogu kui veski käitust. Sellegipoolest leidsid programmi kasutaja vaatenurgast uurinud kriitikud, et Webflow-l on palju pakkuda. Nad hindasid, et toimetaja oli paindlik ja kasutajasõbralik. Erinevalt teistest ehitajatest kasutab Webflow ruudustussüsteemi, mis aitab saidi erinevatel osadel paika panna, ilma et peaksite segama liialt suuruse määramisega. Isegi kõige kihelamad kriitikud nimetasid Webflow “elegantseks” ja pidid tunnistama, et kuigi see ei pruugi olla revolutsiooniline, on see kindlasti kindel võimalus. Lõppkokkuvõttes soovitavad eksperdid anda programmile välimuse.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused veebivoogude kohta

Webflow Facebooki leht on täis kasutajate positiivseid ülevaateid. Ehkki need võivad anda mõningase ülevaate programmi tugevustest, tuleks neid võtta koos teraviljaga. Ülevaated on selgelt kureeritud, et näidata veebivoogu võimalikult heas valguses. Siin on mõned positiivsete arvustuste seas levinumad teemad:

 • Lihtne kasutada. Webflow ei vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta ja mitte-arendajad suutsid hõlpsasti luua professionaalseid veebisaite.
 • Informatiivsed õpetused. Need, kes vajasid oma veebisaidi kujundamisel natuke rohkem juhiseid, leidsid videoõpetused väga abistavaks.
 • Ehitab tundlikke saite. Kuigi see peaks olema tööstusstandard, pakuvad paljud ettevõtted endiselt järelejõudmist ainult mobiilisõbralikele kujundustele. Kuid Webflow hõlmab seda olulist funktsiooni alates esimesest päevast.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused veebivoogude kohta

Veebisaidiehitajate maailmas on Webflow endiselt suhteliselt uustulnuk. Siiani pole veebis selle programmi kohta palju juttu ajanud. Kokkuvõttes on see ilmselt hea märk, eriti kui arvestada asjaolu, et Webflow on viimase kolme aasta jooksul suutnud hankida kümneid tuhandeid kasutajaid. Õnnetud kliendid ei kõhkle tavaliselt oma hukkamõistu avaldamast, seega on tõenäoliselt ohutu eeldame, et Webflow pole suurte probleemidega kokku puutunud. Võib kuluda veel paar aastat turul olemist, enne kui Webflow suudab genereerida piisavalt meediume, et saada tõepoolest tunne, kuidas teised tarkvara kasutamisel õiglased on.

Kujundus & Kohandamine

Kogenumad kasutajad soovivad intuitiivse disaini ja kohandamisega veebisaidiehitajat. Webflow on suurepärane valik neile, kes teavad, mida nad teevad. Veebiinsener hindab veebisaitide tulemuste saamiseks koodiga manipuleerimise paindlikkust. Webflow pakub avatud lõuendit asjatundlikele kasutajatele või mõnda valmis mallipaigutust neile, kes vajavad kohta alustamiseks.

TunnusjoonÜlevaade
Veebivoo mallidValida on tasuta ja tasuliste eelkujundatud mallide vahel, kuid Webflow julgustab professionaalsetele veebidisaineritele avatud lõuendit pakkuma.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Väike disainimallide kollektsioon on atraktiivne või makske suurema valiku korral 15–20 dollarit. Ükskõik, kas disainerid alustavad malli või tühja lõuendiga, kõik on kohandatav.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine Scratcisth. Webflow pakub eelvalitud malle või ehitage omaenda platvorm, ehkki lõppkokkuvõttes loodavad nad ise disainimisotsused teha.
Veebivoo liidesKui olete varem Adobe tarkvara programme kasutanud, võib see olla teie otsitav liides. Webflow on loonud liidese tuttavate tööriistadega vastavusse viimiseks, nii et disainiprobleeme väheneb. Selle veebisaidi koostaja on Photoshopi ja InDesign’i kasutajatel või teistel kogenud kasutajatel, kes saavad asjadest aru saada, lihtsam. Selle saidi koostaja on raske uute disainerite jaoks, kellel pole vajalikku oskuste komplekti.
Lehe stiili kohandamineVeebivoolul on lehe stiili kohandamisel palju jõudu, kuna kogenud kasutajad saavad tugineda paljudele liidese kujundusvalikutele, HTML-koodi kasutades tühjale lõuendile.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud.Isikupärastamist saab teha struktureeritud paigutusega eelprojekteeritud mallide abil või tühjal lõuendil. See ehitaja loodi loovate mõtete jaoks, kes saavad projekteerimistööd teha.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadus.Veebivoo redigeerimine on üsna intuitiivne, eriti kui teil on Adobe toodete kohta korralik arusaam.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Jah, Webflow pakub disaineritele täpsema programmeerimise jaoks soovitud HTML / CSS-koodi redigeerimist.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Redigeerimine toimub ekraanil koos mõnede lohistamisvõimalustega komponentide, pistikprogrammide, vidinate ja muu lisamiseks.

Kogenud veebivoo kasutajad saavad kasutada laia valikut kohandamisvõimalusi.

Saidil navigeerimineWebflow võimaldab disaineritel paindlikkust luua saidil navigeerimise soovitud viisil, mitte pelgalt mallidele tugineda. Malli saab valida.
SisuhaldusWebflow on visuaalne sisuhaldussüsteem (CMS), millesse saab veebisaite luua ilma koodikogemuseta. Sisu hallatakse võrgus oleva veebivoo konto kaudu, sarnaselt teiste veebisaitide koostajatega, kuid asjatundlikele kasutajatele on rohkem võimalusi.
Fotod ja galeriidWebflow sisaldab suurepäraseid visuaalsisu tüüpe, sealhulgas pilte, videoid, kaarte, nuppe ja palju muud.
Mobiilse saidi ehitamineWebflow’i mallid ja vabas vormis kujundus lõuend on reageerivad, loodud mobiilikasutajatele, klientidele ja külastajatele enamikus seadmetes.
Sotsiaalse jagamise integratsioonNagu enamik veebisaitide ehitajaid, pakub Webflow kõiki turunduse ja klientide jagamise jaoks kõiki tavalisi sotsiaalmeedia ikoone.
KujundusteenusedWebflow on ulatuslik veebisaitide looja, mis on loodud agentuuridele ja disaineritele, kes soovivad luua keerukaid veebisaite. Kuigi Webflow on keerukam kui mõned veebisaidi ehitajad, pole see teenusepõhine disainiettevõte. Kui vajate firmat, kes pakub disaini-, sisu- ja arendusteenuseid, pole ise-tee ise veebisaidi ehitajad õige valik.

Funktsioonid & Tööriistad

Kuna tegemist on ühe originaalse täieliku veebisaidi loomisega tegeleva ettevõttega, on funktsioonide komplekt tohutu. Sobib suurematele keerukamatele saitidele, mis vajavad erilist tähelepanu, või edasijõudnutele programmeerijatele, kes on töötanud veebisaidi kujundamisega, vastab Web.com kindlasti e-kaubanduse ja ärifunktsioonide nõudmistele:

TunnusjoonÜlevaade
Veebivoo seadistamineRegistreeruge tasuta konto jaoks oma nime, e-posti ja uue parooliga. Nõustute ka Webflow privaatsuseeskirjade ja teenusetingimustega. Alustate tasuta malli valimisega.
VeebikujundusValige kujundusmall või looge oma lõuendistiiliredaktoris Adobe’i toodetega sarnaste juhtelementidega luua. Liides pole tavalise veebisaidi looja moodi, kuid pukseerimisega redigeerimine on võimalik koos HTML / CSS-redaktoriga, kui teil on tehnilisi teadmisi.
Kohandatud domeeninimi
Navigeerimise sügavus:Webflow kohandatud navigeerimise võimaluste abil saavad disainerid luua iga ettevõtte või ettevõtte veebisaidi jaoks vajaliku navigeerimissügavuse.
Vidinad ja rakendusedKui teil on kogemusi, näib Webflow olevat veebirakenduste loomise platvorm. Seda ei testita täielikult ja teavet on vähe. Standardvarustuses on kohandatavad vidinad, sealhulgas sotsiaalmeedia, kaardid, e-posti vormid ja reageerivad liugurid.
MonetiseerimineWebflow saab integreerida e-kaubanduse lahendustega, kuid disainerid peavad selle välja töötama.
Külastajate statistikaWebflow integreerub hästi Google Analyticsiga ja Webflow juhtpaneel on võimeline kuvama veebisaidi külastajate statistikat.
Foto, video ja heliWebflow pakub standardseid võimalusi klientide kaasamiseks piltide, videote, vidinate ja muu kaudu.
BlogimineEhkki Webflow ei näi omavat ajaveebiplatvormi, on positiivseid teateid võime kohta luua tõhus blogisaidi.
Google kaardidKasutajad saavad manustada Google Mapsi.
HTML-redaktorÜks Webflow varadest on HTML / CSS-i redigeerimise võimalus, ilma et peaksite üksikasjalikku koodi teadma.
Sotsiaalse meedia integreerimine
Vormid ja uuringudWebflow abil saavad kasutajad vorme sisestada ja neid vajalike tulemuste jaoks kohandada.
PanipaigadTuginedes Webflow kolmele hinnakujundusplaanile, näib, et veebisaidi mis tahes suuruse ja ulatusega jaoks on palju ruumi. Hinnakujundusplaanid ei avalda salvestusruumi.
Infolehe tööriistWebflow ei paku konkreetset uudiskirja tööriista, kuid selle võiks kodeerida.
Foorumi tugiVeebivoo kliendi foorum on saadaval tasuta stardiplaani ning isiklike, professionaalsete ja meeskondlike plaanidega.
E-kaubandus / veebipoodPeate arvestama väliste e-kaubanduse lahendustega, mis integreeruvad Webflow-ga. Ecwid näib olevat üks paremaid lisandmooduleid ja võib-olla ühilduv.
Lüüsi integreerimineKolmandate osapoolte e-kaubanduse lahendustesse on integreeritud maksevärav, mis võib olla integreeritud Webflow-ga.
SEO sõbralikJällegi peate otsimootori optimeerimise tehnikate jaoks arvestama väliste lahendustega, nagu Google Analytics ja palju muud.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Webflow pakub parooliga kaitstud kontot kõigile, kes registreeruvad.
Google® AnalyticsGoogle Analyticsi integreerimisel veebivoogu pole teada.
Veebisaidi ehitaja turvalisusVeebivoog koos konkurentidega muudab turvalisuse kõigi veebisaidi tegevuste jaoks esmatähtsaks.
Mitu keeltMitmekeelsed valikud on saadaval koodi kaudu ning juhendamiseks on olemas mõned veebivestlused ja -foorumid.
Mobiili optimeeriminePeaaegu kõik Webflow’i mallid ja kohandamisvalikud toetavad mobiilseadmeid.

Plaanid & Hinnakujundus

Webflow pakub tasuta alustajakontot koos kolme aastase hinnakujunduskavaga, mis põhinevad kujundaja kogemusel ja agentuuride üksikisikute vajalike veebisaitide laiusel. Neid saidil kuvatavaid kuutasusid tuleb maksta igal aastal. Hosting ja CMS on igakuine lisatasu.

Pakutakse iga-aastaseid hinnakujunduskavasid

Tasuta starter. Fvõi kedagi.

Isiklik. Mitme projekti kallal töötavatele disaineritele. 16 dollarit kuus või 192 dollarit.

Professionaalne. Vabakutselistele ja ettevõttesisestele spetsialistidele. 35 dollarit kuus või 420 dollarit.

Meeskond. Suurtele meeskondadele ja agentuuridele. 78 dollarit kuus või 936 dollarit.
Webflow võtab rohkem tasu oma agentuuri ulatusega teenusepakkumiste põhjal. Disainerid asuvad looma iga-aastases hinnakavas mitu saiti, mis võivad pikas perspektiivis olla tasuvad.

Hinnakujunduses kaaluge järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, Webflow pakub tasuta stardipaketti, mida saab tasuta jätkata, kui pole vaja lisafunktsioone.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Disainerid saavad Webflow’i tasuta kasutada, kui nad on projekteerimisrežiimis.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Webflow on selle veebisaidiehitaja klassi jaoks pisut kallis, kuid standardne. Programmeerijad ja arendajad saavad kohandamiskoodis suuremat paindlikkust.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate tasuta professionaalse veebisaidi luua.

Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Webflow pakub iga-aastast hinnakujundusplaani veebisaidil.

Klienditugi

Webflow pakub klientidele muljetavaldavat valikut klienditoe võimalusi. Abikeskus kuvab valiku, mis sisaldab KKK-sid, kursusi (üle 40), Alustusõpetust ja mõnda täielikku saidi õpetust. Prioriteetset tuge saab kasutada Professionali ja Teamsi hinnakujunduskavade alusel. E-posti tugi on saadaval personaalse plaani alusel. Stardikava jaoks on saadaval foorum.

Kasutuslihtsus

Webflow on mõeldud kogemustega kogenud kasutajatele, isegi kui ta konkureerib ühena vähestest koodivabade veebisaitide loojatest. Õige loomingulise vaatajaskonna jaoks saavad kasutajad Webflow abil tõenäoliselt teha kõik, mida nad tahavad. Algajatele, kes soovivad täielikku DIY-kogemust, on ka teisi veebisaidiehitajate klasse. Kogenumad kasutajad võivad leida Webflow kasutamise piisavalt lihtsaks.

Liidese lihtsus . Webflow on kogenud disainerite jaoks intuitiivne ja pole loodud lihtsuse huvides. Tulemused võivad olla positiivsed nende jaoks, kes teavad, mida nad teevad.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele . Webflow ei kuulu algajatele mõeldud veebisaidiehitajate klassi. See sobib kogenud kasutajatele, kes soovivad koodivaba keskkonda, kuid kellel on siiski HTML / CSS-valiku paindlikkus.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Veebidisainerid säilitavad saidi täieliku kontrolli.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Redaktorisisene abi sobib mõnele ja saidil on veel mõned abivalikud.

Webflow sobib kogenud disaineritele, kellel võib selle saidi ehitajat olla lihtne kasutada.

Järeldus

Kogenud disainerite ja arendajate jaoks võite lihtsalt armastada Webflow’i. Selles koodivaba, kuid koodile ligipääsetava veebisaidi koostajal on teil võimalusi ettevõtte veebisaidi iga suuruse ja ulatuse jaoks. Täiustatud e-kaubanduse jaoks tundub vastuvõetav, kui saate vajalike tulemuste saamiseks integreerida väliseid tööriistu, vidinaid ja pistikprogramme.

Algajad näevad Webflow abil tõenäoliselt vaeva, kui nad pole rahul tasuta konto ja Webflow ühe piiratud malliga, kuid hind on tõesti kõrgema kvaliteediga saitidel, kus tuleb teha rohkem. Uued kasutajad, kes soovivad veebisaiti kiiresti ja hõlpsalt üles seada, peaksid uurima veebisaitide loojate erinevat klassi ja neid on turul palju.

Veebivoolul on võimalus kohandatud veebisaitidele edasijõudnutele veebidisaineritele, kes otsivad koodivaba kogemust, kuid saavad ka koodi lisamise ja redigeerimise paindlikkust. Kui soovite täpsemat platvormi, on Webflow oma klassis üks väheseid DIY-valikuid. Sõltuvalt teie vajadustest ja kogemustest võib Webflow olla hea lahendus. Parim viis selle kontrollimiseks on tasuta stardikonto.

Võrdlema

WebFlow

92

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map