Virbi ülevaade 2016


Virb

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Virb

Alates 2007. aastast oli Virb Media Temple’i osa, kuni see 2014. aastal GoDaddyle müüdi. Sellegipoolest on Virbi saidi ehitaja endiselt konkurent oma veebimajutuse, piiramatute lehtede ja saadavaloleva sisuga. Lugege meie Virbi arvustust allpool.

Ülevaade

 • Veebisait: www.virb.com
 • Peakorter: Culver City, CA
 • Asutamisaasta: 2008
 • Omatud: autor GoDaddy
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 10 päeva

Algsed Virbi asutajad üritasid seda lahti keerata ja jätta see iseseisva veebisaidi koostajaks, mis võimaldab hõlpsat teemavalikut ja hõlpsat lisaseadmete funktsioone, nagu e-kaubandus, meediumigaleriid, ajaveebid ja tühjad tahvlid. Paraku juhtus see, et Virbi ümbris selle asemel GoDaddy.

Virb pakub pilvemajutust ning kiiret ja usaldusväärset ühendust; kolmanda osapoole hostimine pole Virbiga nõutav ega lubatud. Ehkki see võib algajate jaoks olla kindel positiivne, eriti kuna hinnakujundus on kõikehõlmav, ei pruugi see meeldida kogenud veebiarendajatele, kes eelistavad oma saitide üle suuremat kontrolli.

Siiski on Virbi saidi majutamise hind väga odav – kõigest 10 dollarit kuus – saidi seadistamine ja muudatuste tegemine on kiire ja tõhus. Kuigi raha tagastamise garantiipoliitikat pole, pole ka lepingut vaja ja maksate igakuiselt.

Virb ütleb oma veebisaidil: “Kas olete algaja või professionaal, fotograaf, bänd, väikeettevõte või midagi sellist, Virb sobib suurepäraselt teie veebisaidi loomiseks – kiiresti ja lihtsalt.” Me ei saa selle väitega vaielda, kuna sellel näib olevat väga kasutajasõbralik funktsioon.

Olenemata teie veebidisaini kogemusest, saate Virbi abil hõlpsalt kena välimusega saidi luua. Media Temple’i ametiaja jooksul turustati Virbi loomingulistele tüüpidele, nagu fotograafid, disainerid ja kunstnikud, kuna seda on hõlpsasti kasutatav portfoolio vitriinides.

Virb pakub piiramatut ribalaiust ja võite lisada ka piiramatu arvu lehti, nii et teie ettevõtte kasvades on see skaleeritav. Virb pakub kogenud disaineritele palju saidi kujundust, mobiilset reageerimisvõimet, sotsiaalse meedia integreerimist, pilvemajutamist ja CDN-tuge, samuti CSS-i ja HTML-i. Kliendid saavad Virbi kontoga piiramatut ribalaiust ja kettaruumi.

Virb on suurepärane platvorm neile, kes ei vaja uusimat tehnoloogiat. Kunstnike ja teiste loojate jaoks on lihtne oma portfellide koostamine, ladustamine ja kena välimusega veebisaidil lihtsa e-poe seadistamine, mis on paljude teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes uskumatult mõistlike kuludega. Edasijõudnute jaoks on parem otsida mujalt.

Põhijooned

 • Lai valik teemasid
 • Sisseehitatud mobiilne stiil
 • Täielik juurdepääs HTML-ile ja CSS-ile
 • Saidi ja lehe konkreetsed paroolid
 • Piiramatu ribalaius
 • Kohandatud domeen
 • SEO tööriistad ja analüüs
 • Google Analyticsi integratsioon
 • Sotsiaalne integratsioon
 • Failide tasuta salvestusruum
 • Pilvemajutus
 • Globaalne sisu edastamise võrk

Valdkonna ekspertide otsus Virbi kohta

Veebisaidi ehitajaAastal 2012, kui VirD omandas GoDaddy emaettevõte, oli veebisaidi looja kohta palju ajakirjandust avaldatud ja selle järgmise etapi osas oli lootusi. Üle nelja aasta hiljem peab Virb veel ootusi täitma ja näib olevat vees surnud.

Sellegipoolest on ekspertidelt veel positiivset tagasisidet, mida tasub mainida. Suur osa sellest on seotud GoDaddy toetamisega. Kui loote saidi Virbi kaudu, saate juurdepääsu suurepärasetele hostimis- ja turvateenustele, mis käivad koos GoDaddy kontoga. Need kaks funktsiooni on eriti olulised, kui plaanite oma veebisaidi muuta veebipoeks. Turvalise saidi omamine on e-kaubanduse jaoks hädavajalik.

Üldiselt on raske mõista, kuidas teised inimesed Virbi suhtes suhtuvad. Enamik arvustusi on positiivsed, kuid ka väga aegunud.

 • http://www.hostingadvice.com/reviews/website-builder/
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Virbi kohta

Kui teil on turul pakutavate valikute arv hämmingus ja otsite lihtsalt veebisaidi koostajat, kui suudate natuke kõike ära teha, võiksite vaadata Virbi. Jah, sellel on mõned selged puudused, kuid see on ka suhteliselt odav võimalus, eriti arvestades funktsioonide arvu. Kasutajad soovitavad Virbi järgmistel põhjustel:

 • Kasutusmugavus. Kodeerimine pole vajalik.
 • Ilusad, kaasaegsed ja keerukad mallid.
 • Vastuvõtlikud kujundused.
 • Blogi funktsioon
 • Kasulikke ja informatiivseid videoõpetusi
 • Puhas ja klanitud kasutajaliides
 • Juurdepääs nii Virbi redigeerimistööriistadele nii HTML-ile kui ka CSS-ile

Virbiga olid eriti rahul need, kes soovisid luua portfelli pakkuvat veebisaiti, mis oleks mainekas. See sobib hästi ka visuaalsemate saitide jaoks.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused virbi kohta

Ausalt öeldes pole veebisaidi koostaja Virbi kohta Internetis palju teavet. Aastate jooksul on Virb muutunud ebaõnnestunud sotsiaalmeedia platvormilt veebisaidi loomise tööriistaks, enne kui GoDaddy selle 2012. aastal lõpuks välja ostis. Ettevõte ja programm on nii mitu korda omanikku vahetanud, et paljud kasutajad on lahkunud lihtsalt seetõttu, et lõpetasid reaalse värskenduse programm. Näib, et omanikud ja arendajad olid omandamistele nii keskendunud, et unustasid, et pidid pakkuma kvaliteetset toodet, mis suudaks konkurentsis sammu pidada. Praegu tundub, et Virb on vees surnud ja kasutajad liiguvad edasi usaldusväärsemate ettevõtete juurde.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Virb

Kujundus & Kohandamine

TunnusjoonÜlevaade
MallidKujundused määravad veebisaidi kujunduse, nii et selle mängimine, kuni leiate endale meelepärase, on Virbiga lõbus ja otsekohene. Virb pakub teile 26 erinevat teemat, mille vahel saate hõlpsalt ühelt teisele vahetada. Erinevalt mõnedest veebisaidi ehitajatest, keda oleme näinud, ei vii teema muutmine teid uuesti alustamiseks tagasi; teie sisu ja pildid salvestatakse ja teisaldatakse uude vormingusse.

Teema lisamine või muutmine oma saidil on lihtne – esialgse lisamiseks klõpsake halduspaneeli ülaosas käsku Kohanda oma kujundust, selle muutmiseks klõpsake kohandamispaneeli allosas nuppu Teema muutmine. Sealt saate vaadata saadaolevaid teemasid lihtsalt klõpsamiseks ja kohe muuta. Kas teile uus ei meeldi? Klõpsake ja muutke seda tagasi.

Veebisaitide koostajaVirbi veebisaidi ehitaja liidest on lihtne kasutada; kui olete teema valinud, saate kohandada ka värve ja fonte, mida soovite oma lehtedel ja veebisaidi erinevatel aladel kasutada. Samuti saate üles laadida oma ettevõtte logo ja kohandatud taustpildi, et muuta oma sait enda omaks.

Kõiki neid funktsioone on vasakul küljel asuval kujunduspaneelil lihtne leida ja kasutada ning tulemusi näete kohe paremal. Kui teile tehtud muudatused ei meeldi, saate kiiresti parema muudatuse teha, kuni teie sait näeb välja täpselt selline, nagu teile meeldiks.

Lehe stiili kohandamine “Lehe stiili kohandamise valikud on saadaval kujunduspaneelil; Saadaval on kõigi või kõigi värvide muudatused lehekülgedel, fontid ja teksti suurused ning teemavärvid. Taustapildid võivad olla üks suur pilt või väiksemad plaaditud pildid, sõltuvalt teie eelistustest.
Saidil navigeerimineSaidil navigeerimine toimub hõlpsalt, sõltuvalt valitud teemast, mis asuvad erinevates piirkondades. Üks piirang, mida me märkisime, oli see, et näib olevat võimatu lisada lehti rohkem kui ühe kihi sügavusele; näiteks kui soovite luua vidinate põhilehe ja seejärel siniste vidinate, punaste ja roheliste vidinate alamlehed.

Virbi tugi vastas meie sellekohasele päringule ja soovitas meil luua “register” leht, mida kasutaksime teiste lehtede jaoturina. See oli kahel kontol pluss – meil oli hea meel, et nad reageerisid (ja kiiresti!) Ning selle piirangu jaoks on võimalik lahendus leida.

SisuhaldusSisuhaldus on suhteliselt lihtne. Saate oma loodud veebilehtedele lisada mis tahes sisu. Sisendkasti ülaosas on saadaval lihtne redigeerija, mis võimaldab teil igale lehele lisada linke, vorminguid, pilte ja erinevaid stiile. Sellel lehel on ka link „failisalvestus”, kus pääsete juurde oma failidele, mida hoitakse kohapeal või Dropboxi kontol.
Fotod ja galeriidFotod ja galeriid on üks valdusi, milles Virb silma paistab. Olemasolevate teemade abil saate luua fotolehti, galeriisid ja piltide loendeid. Kuvaritüüpe on palju, alates vertikaalsetest ja horisontaalsetest galeriidest kuni slaidiseansside ja isegi valguskastide valikuni, mis avavad pildid suuremaks ja tumendavad ülejäänud ekraani. Piltide lisamiseks klõpsake fotodel & Nupp Videod ja saate arvutisse mitu pilti otse üles laadida. Piltide lisamine otse Flickrist, Vimeost ja Instagramist on saadaval ka.
Mobiilse saidi ehitamineMobiilside saidi loomine on Virbiga automaatne; teie veebisaiti mobiilseadmetes õigesti vaadates pole vaja teha täiendavaid töid.
Sotsiaalse jagamise integratsioonÜhiskondliku jagamise integreerimine on hõlpsasti vidbi abil, mis on kaasatud Virbis kasutamiseks. Saate hõlpsasti lisada Facebooki kasti “Meeldib”, kus kuvatakse teie uusimad postitused, või sotsiaalse meedia linkide komplekti, et fännid saaksid teid hõlpsalt jälgida. Lisaks on saadaval rohkem kohandatud vidinaid, nagu näiteks Last.fm või Open Table, mis võivad olla väärtuslikud muusikutele või restoranidele.
Kohandatud disainiteenusedKujundusteenused ei näi olevat otse Virbi saidilt saadaval, kuigi kindlasti võiksite palgata disainiprofiili, kes teie nimel Virbi veebisaiti lahendaks. Ausalt, aga meie arvates on see piisavalt lihtne, et algajatel pole probleeme veebisaidi loomise ja käivitamisega ilma igasuguse abita.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineVirbi seadistamine on lihtne. Registreeruge, valige teema, kohandage seda oma maitse järgi ja täitke see sisuga.
VeebikujundusSiin on 26 erinevat teemat, mille hulgast saate ühe nupuvajutusega valida, ning samal lehel saate värve ja fonte muuta. Laadige hõlpsalt üles ka taustpildid ja tekstuurid.
Navigeerimise sügavusSee näib olevat piirang, kuna me ei näe kuskil, et seal oleks võimalus teist navigeerimiskihti lisada. See tähendab, et alamlehti ei saa üles ehitada.
Vidinad ja rakendusedSait pakub palju vidinaid, nagu Facebook Like Boxi vidin RSS-i vidinateni, sotsiaalse jagamise nupu vidinate, Twitteri, OpenTablei, Last.fm, ajaveebi ja kohandatud vidinate jaoks..
MonetiseerimineTundub, et Virbi saitide raha teenimiseks pole muud, kui sisus olevad siduslingid. Me ei näe võimalust näiteks reklaamipindade kaasamiseks.
Külastajate statistikaKui lisate oma saidile Google Analyticsi konto, saate vajalikku statistikateavet.
Fotod, videod ja heliNagu varem märgitud, on need alad, kus Virb särab. Neid on lihtne üles laadida ja kuvada erinevates konfiguratsioonides.
BlogimineLisage oma saidile lihtne ajaveebi leht ja saate sisu ja uudiseid igal ajal üles laadida.
Google kaardidSaate hõlpsasti lisada vidina, millel on Google Mapsi kood. Veebis on saadaval palju kaardigeneraatoreid, et luua kohandatud kaart teie ettevõttele või mujale, kuhu soovite oma kliente suunata.
HTML-redaktorMõne kodeerimiskogemusega kasutajate jaoks lubab sait teie HTML-is kasutada mõnda HTML-i.
Sotsiaalse meedia integreerimineVirb võimaldab mõnda head sotsiaalmeedias integreerimist; jälgijate sotsiaalsed lingid teid leidmiseks, Facebook nagu kasti, Twitteri vidin, mis näitab teie viimaseid säutsu, ja võimalus tõmmata oma Instagrami kontolt pilte otse oma saidile.
PanipaigadKuni 500 MB salvestusruumi.
Infolehe tööriistVirb pakub uudiskirjade ja meililistide eelistamiseks tööriista Wufoo. See on tasuta kuni kolmel kujul ja skaleeritav peale selle.
Foorumi tugi.Me ei näe kuidagi võimalust Virbi saidile foorumit lisada.
E-kaubandus / veebipood.Virbi saidid pakuvad lihtsat poelahendust, mida saate oma maitse järgi kohandada. Samuti saab see teavet koguda otse Etsy või Big Carteli kaudu.
Lüüsi integreerimineVirbis oma klientide jaoks makseväravate seadistamiseks on mõned viisid. Lihtsaim on Big Carteli või Etsy integreerimine, mis tõmbab kõik teie andmed ja ka Gateway funktsioonid. Muud saadaolevad valikud on Wazala, PayPal või väliste saitide lingid.
SEO sõbralik.Virb pakub võimalust ja soovitab kasutajatel lisada igale loodud lehele lehe metakirjeldused ja märksõnad.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Paroolikaitse on saadaval kogu saidi jaoks ja ka üksikute lehtede jaoks.
Google® AnalyticsVidinaga saidile hõlpsasti integreeritav.
Veebisaidi ehitaja SecuritVirb pakub teie saidile turvalist pilvemajutust.
Mitu keeltPraegu ei toetata mitut keelt ja Virbi tugiteabes mainitakse selle probleemi kompenseerimiseks Google’i tõlke lisamist.
Mobiili optimeerimineVeebisaidid reageerivad algusest peale automaatselt mobiilile.
CDN-tehnoloogiaVirb toetab CDN-tehnoloogiat, mis teenindab sisu, näiteks pilte ja CSS-i.
Vormid ja uuringudKontaktivorme on lihtne seadistada, teisi tuleks teha koodiga või kolmanda osapoole vormigeneraatoriga.

Plaanid & Hinnakujundus

Hinnakujundus on Virbiga väga sirgjooneline ja mõistlik. Selle veebisaidi koostajaga on saadaval 10-päevane tasuta prooviperiood ja sellel esialgsel perioodil liitumiseks krediitkaarti ei kasutata. Pärast prooviperioodi lõppu peate oma saidi eest maksma; maksumus on 10 dollarit kuus veebisaidi kohta, mida soovite arendada.

Makseid saate seadistada krediit- või deebetkaardi või PayPali kaudu ning selle eest võetakse automaatselt arve kord kuus; puuduvad iga-aastased arveldusmeetodid ja saate selle igal ajal tühistada. See hind sisaldab piiramatu arvu lehti, sisseehitatud mobiililahendust, saidi kohandamist, kohandatud domeeni, kõiki pilte, heli ja videot, mida soovite jagada, pilvemajutamist, integreeritud ajaveebiplatvormi ja palju ilusaid teemasid, mida oma veebisaidi loomiseks kasutada stiilne.

E-kaubanduse huvilistele pakub Virb poodide integreerimist, failide salvestamist, otsingumootori optimeerimist ja saidianalüütikat, et aidata teil oma saidile liiklust suunata. Klienditugi sisaldub teie kuutasus, aga ka praeguste kasutajate poolt on veebis olnud kaebusi (vaadake Facebooki!) Selle kohta, kui kaua probleemide korral abi saamiseks kulub.

Klienditugi

Virbi veebisaidil pakutakse klienditugi mitmel erineval viisil. Tugiteenuste puudumise kohta on olnud segadusi ja meile avaldas muljet lühike aeg, mis kulus vastuseks meiliga seotud küsimusele, mis meil saidi navigeerimise kohta oli.

Veebisait pakub a teadmistepagas et saate otsida vastuseid paljudele sagedasematele küsimustele, mis võivad teil Virbi veebisaidi loomise või haldamise kohta tekkida. Samuti on olemas videoõpetus, mis tutvustab uutele kasutajatele põhitõdesid, et nad saaksid platvormiga tuttavaks saada.

Virbi saidilt ei leitud ühtegi telefoni või vestluse tuge. Lisaks näib, et kunagi oli kogukonna foorumi jaotis, kus inimesed said probleeme arutada ja teistelt kasutajatelt abi saada; see näib olevat puudega.

Nagu mainisime, vastati meie e-posti aadressile Virbi tugiteenus vaid mõne tunni jooksul. E-posti tuge pakutakse EST-st esmaspäevast reedeni 9.00–18.00.

Saatsime oma küsimuse varahommikul ja lõunaks saime vastuse. Pole paha! Veel parem, kui e-posti aadress oli sõbralik ja professionaalne ning pakkus häid nõuandeid meie probleemiga. See meilisõnum pani meid tundma, nagu oleks Virbi surmast rääkimine täiesti ennatlik.

Kasutuslihtsus

Virbi on äärmiselt lihtne kasutada; valige lihtsalt teema ja klõpsake nuppu, et lisada lehti ja jaotisi, mida teie veebisaidil vaja on. Võite soovi korral üles laadida taustpilte, logosid ja muid visuaale, aga ka heli- ja videosalvestisi.

Üks oluline asi, mis Virbil puudub, on pukseerimisfunktsioon; laialt on teada, et see on kõige lihtsam süsteemi tüüp. Isegi kui see on, siis on selline veebisaitide looja, mida algajad saavad kasutada, et nad näeksid end välja täiesti professionaalselt, ilma mingite kodeerimisoskuste ja programmeerimisteadmisteta.

Liides on lihtne ja arusaadav. Teemad näevad kenad välja ja need pole küpsisefreeside stiilid. Mõlemad näevad välja erinevad ja neid saab kohandada, et pakkuda kasutajale ainulaadset välimust, jäädes loogilistesse piirangutesse, mis lihtsustavad teemade hõlpsaks vahetamiseks.

Algajatele kasutajatele meeldib veebilehe koostamise lihtsus; kogenud kasutajad vihkavad täieliku kontrolli puudumist protsessi üle.

Nagu varem mainitud, lisatakse lehed kiiresti. Sisu lisab lehtedele toimetaja, mis sarnaneb Microsofti Wordi lehega, seega on enamikul inimestel lihtne aru saada, kuidas selles ringi liikuda. Sisu lisamine või muutmine on seetõttu imelihtne.

Järeldus

Üldiselt on Virb üsna hea veebisaidi looja algajatele kasutajatele ja isegi neile, kes on praeguseks kogenumad.

Veebisaitide loomise platvorme tuleb pidevalt täiendada ja ajakohastada, et värske ja asjakohane püsiks; võime näha, kuidas Virb küberruumi kaob. Juba praegu on sotsiaalmeedias postitusi vähe ja küsimused ja kommentaarid jäävad vastamata.

On väga selge, et GoDaddy on nõus jätkama praeguste kasutajate hüvede kasutamist, kuid nad ei soovi toodet turustada ega abonentide baasi täiendada. Sel põhjusel soovitame potentsiaalsetel kasutajatel enne selle platvormi pühendumist pikalt ja põhjalikult järele mõelda.

Võrdlema

Virb

90

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map