Veebisõlme ülevaade 2016


Veebisõlm

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Veebisõlm

Webnode on Šveitsi ettevõte, mis alustas tegevust 2008. aastal ülemaailmse veebisaitide ehitajana, mille põhitähelepanu on keskendunud "kasutajasõbralikkus, kvaliteet ja visuaalne atraktiivsus." Webnode väidab, et sellel interaktiivsel lohistamisprogrammil on veebisaitide loomiseks ja käivitamiseks üle 22 000 000 kasutaja. Kirjeldatud kui kiiret ja lihtsat protsessi, pakub Webnode suhteliselt lihtsat platvormi veebisaidi alustamiseks ja haldamiseks. Lugege meie veebisõlme ülevaadet allpool.

Plussid

 • Lihtne kasutajaliides
 • Tasuta veebisaitide võimalus lihtsate veebisaitide jaoks
 • HTML / CSS kodeerimine on saadaval
 • Sajad peamised mallid, mille hulgast valida
 • Kaasavad pildid ja meediumid
 • Toetab 20 keelt
 • Hea otsingu optimeerimine

Miinused

 • Funktsionaalsed mallid, kuid mitte kaasaegsed
 • Otseseid uudiskirja valikuid pole, küll aga ümbersuunamised
 • Pole ideaalne edasijõudnute ajaveebide jaoks
 • Eraldi hinnaga domeeninimed
 • Hinnakujundusplaanid, mida on raske läbi sorteerida

Ülevaade

 • Veebisait: www.webnode.com
 • Peakorter: Šveits
 • Asutamisaasta: 2008
 • Töötajad: 90+
 • Ehitatud saidid: 22 000 000+
 • Kategooria: Veebisaidi koostaja tarkvara

Webnode platvorm on kasutusmugavuse, funktsioonide, käivitusaja (viis minutit) ja üldise kiiruse poolest kõrgel kohal. Webnode paistab silma populaarse kõik-ühes sisuhaldussüsteemina, mis toetab üle 20 keele. Sellel veebisaidi koostajal on üksikisikutele ja väikeettevõtetele vajalikud omadused. Webnode kasutajad saavad luua veebisaidi tasuta või tellida ühe üheksast ainulaadsest hinnakujundusplaanist. Allpool on toodud mõned üksikasjad veebisaidi koostaja Webnode kohta:

Kellele Webnode soovitatakse?

Webnode veebisaidi ehitajat soovitatakse väikeettevõtete spetsialistidele, ajaveebide pidajatele, veebipoodide omanikele, õpilastele, kunstnikele ja teistele. Selle saidi koostaja meelitab kõiki, kellel on vaja kiiret ja lihtsat veebisaiti.

Webnode fookuspiirkond / erialad

Webnode on keskendunud otstarbekale iseenda jaoks veebisaidi loomisele, millel on palju funktsioone. Webnode’i eripärad on hõlpsas lohistamisliideses, vahetatavates mobiilisõbralikes mallides, mitmesugustel äri- ja isiklike saitide kujundustel, HTML-i kodeerimisel, heli optimeerimisel ja muljetavaldaval mitmekeelsel komplektil.

Webnode tehnilised andmed / piirangud

Webnode tehnilised andmed sisaldavad tasuta kontot, mille saab kasutusele võtta viie minutiga (ehkki reaalselt võtaks enamik kasutajaid oma saidi meisterdamiseks vähemalt pool päeva või kauem aega). Tasuta või tasulisel kontol saavad kasutajad domeeninime valikuid, sotsiaalmeediat, e-posti, ajaveebe, vorme, pilte, statistikat ja enamikku standardfunktsioonidest, mida veebisaidi koostajalt ootate.

Piirangute osas on selle saidi koostaja hea neile, kes sobivad põhiliste funktsionaalsete mallidega, kus pole palju flereid. Platvorm vajab värskendusi, kaasaegse kujunduse piirangud. Tugeva ajaveebilahendusena on Webnode pisut madalamal kohal.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Webnode pakub igakuiseid hinnakujunduskavasid, mis põhinevad veebisaidi keerukusel. Poodide omanikud, ajaveebide pidajad ja teised saavad alustada väikestest sammudest ja liikuda edasi hinnakujunduskavasse, mis sisaldab vajalikke funktsioone. Webnode pakub üheksa veebisaidi hinnakujunduskava (sealhulgas põhi- ja täiustatud e-kaubandust) – rohkem plaanib iga veebisaidi koostaja. Hinnakujundusplaanid on keeruline välja mõelda, kuid jätavad ettevõtetele kasvuruumi

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

15-päevase raha tagastamise garantii saate ainult Premium-paketi alusel.

Mis on Webnode maine?

Webnode’il on hea jälgimine koos usaldusväärse platvormiga põhi- ja äriveebisaitidele. Ehkki see pole eriti modernsuse otsijatele atraktiivne, pakub see funktsionaalsust ja palju rahulolevaid kliente. Webnode on üks parimatest mitmekeelsetest komplektidest ja kasutab sõbralikku Microsofti stiilis redigeerimisliidest. See on mitmekülgne ja mobiilile reageeriv ning pakub mitmesuguseid hinnakujundusvõimalusi. See võib olla odav, kuid arenevad ettevõtted peavad vajaliku hankimiseks maksma rohkem. Üldiselt on Webnodel selles valdkonnas hea maine.

Miks valida Webnode??

Webnode pakub stabiilset mõistliku funktsionaalsusega platvormi, mis toetab enamikku veebisaidi stiile ja nõudeid. Tasuta või mõistliku hinnaga plaani valikul on selle eesmärk pakkuda funktsioone erinevatele kasutajatele. See sobib hästi e-kaubanduse jaoks, kui te ei maksa maksta rohkem, koos ulatuslike funktsioonidega, mis on konfigureeritud toetama väikeettevõtteid. See sobib suurepäraselt ka ajaveebi ajakirjanikele, kunstnikele ja õpilastele, kes ei vaja tänapäevaseid malle.

Põhijooned

 • Sajad mallid
 • Kasutage oma domeeninime
 • Tugi edasijõudnutele SEO tehnikatele
 • Sotsiaalse meedia integreerimine
 • Null alguskulud
 • Mitme keele tugi
 • Varundamine ja taastamine
 • Kohanda jalus
 • 15-päevane tagasimakse poliitika
 • Veebipoodide ehitaja
 • Alates 2 GB kuni piiramatu ribalaiuseni
 • Foorumite integreerimine

Valdkonna ekspertide otsus WebNode’is

Veebisaidiehitajad soovitavad suure tõenäosusega WebNode’i ja annavad sellele keskmisest kõrgema punktisumma. Sarnaselt tarbijatele nimetasid kriitikud programmi suurimateks puudusteks klienditeenindust ja e-kaubanduse tööriistu. Sellegipoolest saate maksta rohkem ja valida spetsiaalse e-kaubanduse paketi. Lihtsalt teadke, et tavalised äriplaanid on veebimüügi osas piiratud.

Vastasel juhul hinnatakse tegelikku veebisaidi koostajat. See teenis punkte kasutusmugavuse ja kvaliteetse lohistamisredaktori abil, mis on oma klassi tipus. Ekspertidele avaldas muljet ka SEO tööriistade arv ja kaliiber. WebNode on standardvarustuses mitmesuguste suurepäraste tööriistadega, mis aitavad teie saiti ja teie ettevõtet reklaamida.

Lõppkokkuvõttes hindasid eksperdid WebNode’i veelgi kõrgemaks kui kasutajad, keskmiselt 8–9 tähte kümnest. Kriitikute sõnul on WebNode vaatamist väärt.

 • www.websitetooltester.com/et/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused WebNode’is

Rahulolevad kliendid mainisid neid kolme valdkonda üldiselt:

 • Hinnakujundus. Jah, saate tasuta luua professionaalse ja atraktiivse veebisaidi. Uuendatud paketid pakuvad rohkem teemavalikuid, kuid alustamiseks piisab tasuta versioonist.
 • Kasutusmugavus. Algajatele on lihtsat liidest lihtne navigeerida ja see on väga tõhus. Niipea kui olete oma konto andmed seadistanud, võite alustada oma veebisaidi loomist.
 • Funktsioonid. WebNode pakub SEO tööriistu, mis aitavad teil oma veebisaiti turundada. Samuti on kaasas suurepärased blogimisfunktsioonid, sotsiaalse meedia integreerimine ja saidistatistika.

Klientide hinded olid WebNode’i reitingu määramisel pisut ebaühtlased, kuid 10-tärnise arvustuse põhjal ei leidnud me midagi alla 7 punkti. Tegelikult olid paljud hinded palju kõrgemad.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused WebNode’is

Mõnel tarbijal on pärast registreerumist olnud probleeme oma veebisaidile juurdepääsuga. Ükskõik, kas domeeniga on probleeme või nad lihtsalt ei saa oma administraatorikontole sisse logida, on seda tüüpi probleeme kulmu tõstmiseks piisavalt mainitud. Ei aita see, et klienditeenindus ei lahendanud neid väljakutseid enamasti. Ka teised tarbijad teatasid, et neil on probleeme oma konto tühistamisega, kui nad otsustasid, et WebNode pole lihtsalt nende jaoks.

Samuti peaksite teadma, et WebNode sisaldab piiratud e-kaubanduse tööriistu. Tarbijad tundusid nii üllatunud kui ka pettunud, et programm polnud jaemüügisõbralikum. Neile, kes soovivad muuta oma ettevõtte veebisaidi veebikaupluseks, on paremaid valikuid toodete müümiseks tavapäraste e-kaubanduse tööriistadega.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

Kujundus & Kohandamine

Kujundus- ja kohandamisvalikud tähistavad tavaliselt seda, mil määral saavad kasutajad malle kohandada ning stiile, värve ja paigutust kohandada. Webnode pakub mitmesuguseid disaini- ja kohandamisvalikuid, mida on piisavalt lihtne hallata.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisõlme mallidNeljaleheliste paigutusvalikute ja CSS-i redaktori abil soovi korral taustatekstide redigeerimiseks on palju mobiilisõbralikke isiklikke ja ärimudele, mille hulgast valida. Samuti saavad kasutajad pärast andmete salvestamist muuta meelt ja valida mõne muu malli. Malle kirjeldatakse kui pisut vananenud, kuid võite olla loomingulised ja muuta paljude elementide vaikeseadeid.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Erinevates kategooriates on “sadu” malle, mille hulgast valida. Mallid on värvikoodiga, nii et leiate värve, mis langevad kokku teie ettevõtte logoga jne. Vaikefondistiilid on dateeritud, kuid saate neid näpistada ja Webnode on märkinud, et nad moderniseeruvad varsti.

Eelvalitud mallid ja veebisaidi loomine Scratcisth. Webnode on teie enda loodud programm, mis tugineb eelnevalt kavandatud mallidele ja HTML / CSS-koodi lisamisele neile, kes seda vajavad. Veebisaidi täiemahuliseks kujundamiseks ja arendamiseks võiksite otsida veebist ettevõtteid, kes pakuvad seda tüüpi teenuseid, kuid loodavad maksta palju rohkem.

Veebisaitide koostajaVeebisaidi kujundamise liides muudab Webnode lemmikuks. See pakub kasutajasõbralikku Microsofti stiilis juhtpaneeli ja pakub kasutajatele palju funktsioone, millest valida. Iga veebisaidi lehe malli ja erineva paigutuse osas saate meelt muuta. Selle kujundusplatvormi jaoks on saadaval abivahendid.
Lehe stiili kohandamine “Kui saate oma veebisaiti isikupärastada ja kohandada lisaks põhimallile, nimetatakse seda lehe stiili kohandamiseks. Webnode on lehe stiili kohandamise osas oma klassis keskmine.

 • Isikupärastamise kujundusvalikud. Webnode annab kasutajatele isikupärastamiseks palju kontrolli. Lehtede vahel saab valida nelja erineva paigutuse vahel ja malli saate soovi korral muuta. Malle on sisse ehitatud kümneid värvilahendusi.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadus. Webnode muudab redigeerimise interaktiivsel juhtpaneelil stressivabaks. Sisu või elemente saate kiiresti redigeerida, teisaldada, muuta suurust või kustutada.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Tehnoloogilistele kasutajatele väga soovitud funktsiooniks pakub Webnode mõne taustaprogrammi kodeerimise jaoks CSS-i redaktorit.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Kasutajatele meeldib Webnode visuaalse redigeerimise võimalus. Vidinate lisamine on suhteliselt lihtne ja nende hulgast saab valida mitu. Kui lisate need lehele, võib esineda mõningaid paigutuspiiranguid

Üldiselt on Webnode kasutajad kohandamisvalikute osas rahul, samas kui mallidesse on sisse ehitatud mõned stiilikomplektid. Pidage meeles, et pakutavad mallid on väga funktsionaalsed ja ei käsitle esteetikat, kuid saate sellest üle saamiseks kohandada.

Saidil navigeerimineWebnode mallid pakuvad saidil navigeerimist vähemalt kuuel tasemel, palju mis tahes veebisaidi jaoks. Navigeerimise paigutus põhineb teie valitud mallil ja on võimalik ka mõnda kohandamist. Võite oodata ka reageerivat mobiilset navigeerimist.
SisuhaldusWebnode mallistruktuuri tõttu on sisu haldamine sujuvam ja intuitiivne. Malli saab muuta vähese puhastusega. Webnode pakub nende veebisaidile turvalist sisselogimist ning teie muudatused laaditakse kohe üles.
Fotod ja galeriidWebnode on varustatud pildigaleriiga ja teil on võimalus panna galerii oma tooteid tutvustama. Fotogalerii võimaldab teil fotosid patsutada, pisipiltide suurust redigeerida ja kirjeldusi lisada.
Mobiilse saidi ehitamineMobiilsaidi ehitamine on sisseehitatud Webnode mallidesse, nii et teie ja teie kliendid saaksid hõlpsalt mobiilsideseadet kuvada ja selles navigeerida. e-kaubandust toetatakse ka mobiiliplatvormil.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSotsiaalmeedia ikoone võib lisada Webnode veebisaitidele integreerimiseks selliste populaarsete sotsiaalmeedia platvormidega nagu Facebook, Twitter ja YouTube.
KujundusteenusedNagu enamik oma klassi veebiehitajaid, ei paku Webnode hallatud veebisaidi kujundamise teenuseid. See on saidi-tee-ise-ehitaja. Otsige veebisaidilt disainerit, kui vajate täieliku kujundamise ja arendusteenuseid ning seda parima hinnaga.

Funktsioonid & Tööriistad

Webnodes on kindel funktsioonikomplekt, mis sobib väikeste kaupluste omanikele, ajaveebide pidajatele ja teistele, kes soovivad oma kaupu ja teenuseid näidata või müüa. Webnode on konkurentide seas üks parimatest omadustest. Allpool on toodud mõned üksikasjad.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisõlme seadistamineWebnode võimaldab teil enne registreerumist vaadata sadu reageerivaid malle igas äri- või isiklikus kategoorias. Teil on võimalus valida tasuta konto ja minna hiljem üle plaanile, mida soovite, kui soovite. Seadistamine on lihtne ja Webnode viib teid veebisaidi kujundamisel läbi veebiprotsessi.
VeebikujundusWebnode mallid pakuvad sadu häid ideesid, mis paneks teid mõtlema. Kui olete registreerunud oma veebisaidi nime, e-posti aadressi ja uue parooliga, alustate veebidisaini protsessi. Valite paigutuse, lisate teksti ja lohistate oma lehtedele vajalikud elemendid. Vajadusel lisage HTML / CSS-kood.
Navigeerimise sügavusWebnode pakub vähemalt kuut veebisaidi navigeerimise taset, mis on enam kui piisav ühegi isikliku või ettevõtte veebisaidi jaoks.
Vidinad ja rakendusedKuigi rakenduste poodi ei mainita, ühildub Webnode mõne rakendusega ja HTML-is saab ka koodi kodeerida. Oma veebisaidi lehtedele lohistamiseks (või koodiks) on arvukalt vidinaid.
MonetiseerimineWebnode pakub Google AdSense’i integreerimist, kuid see tuleb kodeerida konkreetses jaotises. Poeomanikud saavad sisestada standardsed maksevalikud, sealhulgas PayPal.
Külastajate statistikaSisekülastajate statistika tööriistad on kasulikud ja kasutajad saavad Google Analyticsi lisada.
Foto, video ja heliWebnode’il on meediumiriistade komplekt, mis sobib igale veebisaidi omanikule, sealhulgas pildigalerii, videote ja helifailide võimalus ja palju muud.
BlogimineWebnode blogimisvõimalus on mõeldud juhuslikele blogijatele, mitte tõsistele blogijatele. Kommentaaride ja vastustega on mõned piirangud, kuid Disqus on lisandmoodul, mis võib aidata.
Google kaardidWebnode võimaldab teil kiiresti sisestada Google Maps ja Bing Maps.
HTML-redaktorÜks Webnode varadest on HTML / CSS-i saidi koodi lisamise ja redigeerimise võimalus, mida saab teha CSS-i redaktoris.
Sotsiaalse meedia integreerimine
Vormid ja uuringudVormide, küsitlusvalikute ja küsitluste jaoks valige muu hulgas Wufoo vormid, Survio integratsioonid ja Box.net-failid.
PanipaigadAbonendid saavad sõltuvalt valitud plaanist 300 MB-st piiramatut salvestusruumi koos 3 GB-ga piiramatu ribalaiusega..
Infolehe tööriistKuigi uudiskirja tööriista pole, saavad kasutajad integreeruda Mailchimpi, Aweberi ja teistega. Seda kõike toetab kõikehõlmav Webnode e-posti konto (d).
Foorumi tugiWebnode foorumeid ametlikult ei toeta, kuigi kliendid saavad veebis kommentaare või küsimusi esitada.
E-kaubandus / veebipoodVeebikaubanduse jaoks loodud Webnode pakub kõige rohkem kõiki funktsioone, mida kaupluste omanikud vajavad. Tellijad peavad vajalike tööriistade ja tugiteenuste saamiseks investeerima kõrgema hinnaga kavasse. Konkreetne e-poe plaan on kõige keerukam, ehkki väiksemate müügiplatvormide jaoks on odavamad võimalused.
Lüüsi integreerimineMaksete lüüsi teenused on veebisõlmes saadaval ja nendega on suhteliselt lihtne töötada.
SEO sõbralikWebnode saab SEO jaoks neli tärni, kuna lehe- ja metapealkirjad koos pildi ALT-siltide ja URL-väljadega on redigeeritavad, Webnode eripära!
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Webnode pakub kasutajatele paroolikaitset veebikontole sisselogimiseks, redigeerimiseks ja kohandamiseks.
Google® AnalyticsWebnode integreerub Google Analyticsiga, ilma teadaolevate probleemideta.
Veebisaidi turvalisusWebnode, nagu ka enamik veebiettevõtteid, võtab kasutajate ja klientide turvalisust väga tõsiselt. Nad pakuvad vajalikku krüptimist ja paroolikaitset, mis on vajalik nii üld- kui ka e-kaubanduse veebisaitidele.
Mitu keeltWebnode toetab 20 keelt, mida võib-olla kõige rohkem toetab iga veebisaidi koostaja. Selle funktsiooni jaoks viis tärni.
Mobiili optimeerimineWebnode mallid pakuvad mobiili optimeerimist, nii et kasutajad ja kliendid kuvavad, navigeerivad ja ostavad enamikus mobiilseadmetes edukalt.

Plaanid & Hinnakujundus

Webnode pakub klientidele tasuta kontot koos mõne segase hinnakujunduskavaga kolmes kategoorias. Sõltuvalt teie veebisaidi jaoks vajalike tööriistade ja funktsioonide tasemest on kõigi jaoks olemas hinnaplaan. Domeeninimed on eraldi hinnas. Veebisõlmede hinnakujundus polnud avalehel ilmne, kuid Google’i otsing saidil “Webnode Hinnakujundus” tõi plaanid esile.

Pakutavad hinnaplaanid

Tasuta. Looge sait, hallake sisu ja saate palju funktsioone ning tuge.

Isiklikud veebisaidid

Kõik isikliku veebisaidi hinnaplaanid hõlmavad mobiilimallide kasutamist, teie domeeninime määramise võimalust, paroolikaitset, lisatasu tuge ning varundamise ja taastamise plaani.

 • Mini. 6,95 dollarit kuus 300 MB mäluruumi, 3 GB ribalaiuse ja ühe postkasti jaoks.
 • Standard. 13,75 dollarit kuus 1000 MB mäluruumi, 20 GB ribalaiust, 20 postkasti ja jaluse kohandamise võimaluse eest.
 • Profi. 24,95 dollarit 4000 MB mäluruumi, piiramatu ribalaiuse, 100 postkasti, mitme keele ja veebisaidi võrguühenduseta versiooni eest.

Ettevõtte veebisaidid

Kõik ettevõtte veebisaidi hinnakujunduskavad hõlmavad mobiilimallide kasutamist, võimalust määrata oma domeeninime, lisatasu tuge ning uudiseid ja artikleid.

 • Mini. 6,95 dollarit kuus 500 MB mäluseadme, 3 GB ribalaiuse ja kolme postkasti eest.
 • Standard. 13,75 dollarit kuus 2000 MB mäluruumi, 10 GB ribalaiust, 20 postkasti, uudiseid ja artikleid, loendite loomist, mitut keelt, jaluse kohandamise võimalust ja paroolikaitset.
 • Profi. 24,95 dollarit 5000 MB mäluruumi, piiramatu ribalaiuse, 100 postkasti, uudiste ja artiklite loomiseks, loendite loomiseks, mitmetes keeltes, jaluse kohandamise võimaluseks, paroolikaitseks ja veebisaidi võrguühenduseta versiooniks.

e-poe veebisaidid

Kõik e-kaubanduse veebisaidi hinnakujundusplaanid sisaldavad mobiilimallit, krediitkaarti, teie domeeninime määramise võimalust, lisatasu tuge ning varundus- ja taastamiskava.

 • Mini. 9,95 dollarit kuus 300 MB ladustamise, 3 GB ribalaiuse, ühe postkasti ja 100 toote eest.
 • Standard. 24,95 dollarit kuus 1000 MB mäluruumi, 20 GB ribalaiust, 20 postkasti, 1000 toodet, üksikasjalikku äristatistikat, tootevariante, jaluse kohandamise võimalust, tootevoogu ja toodete importimise / eksportimise võimalust.
 • Profi. 49,95 dollarit 4000 MB mäluruumi, piiramatu ribalaiuse, 100 postkasti, piiramatu hulga toodete, üksikasjaliku äristatistika, tootevariantide, jaluse kohandamise võimaluse, tootevoo, toodete impordi / ekspordi võime, paroolikaitse ja veebisaidi võrguühenduseta versiooni eest.

Webnode pakub konkurentsivõimelisi hindu, kui olete täpselt välja mõelnud, mida oma isiklikule või ettevõtte veebisaidile vajate.

Hinnakujunduses kaaluge järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, igaüks saab tasuta veebikonto seadistada ja seda jätkata. Eeldage, et tellite e-kaubanduse lahenduste jaoks maksekonto.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Saate seadistada tasuta teenuse konto või tellida krediitkaardi või PayPali. Ainult Premium-paketi jaoks on olemas 15-päevane tasuta prooviversioon.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Webnode pakub teile sobivaid hinnakujunduskavasid, kuid domeeninime hinnatakse eraldi. Hind on konkurentsivõimeline väikeettevõtte või e-kaubanduse vajaduste jaoks. Kõigi e-kaubanduse funktsioonide puhul on see kõrgem kui mõnel, kuid saate selle, mida peate müüma.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate tasuta välja töötada professionaalse veebisaidi ja hoida seda tasuta.

Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Pakutakse igakuist maksekava.

Klienditugi

Webnode klienditoe teenused on sarnased enamiku äriettevõtte-ise-ise-veebisaitide ehitajatega. Veebitugi on hea. Telefoni- ja e-posti tugi on mõnevõrra piiratud, kuid seal on KKK ja küsimuste foorum. Kõigile hinnakujunduskavadele pakutakse teatavat tuge.

Kasutuslihtsus

Webnode kirjeldatakse kui suhteliselt lihtsat veebisaitide ehitajat, kes teevad DIY veebisaite. See loodi mis tahes oskustega kasutajatele. Sellega on lihtne alustada ja seda on lihtne hallata. e-kaubanduse saitidel kulub seadistamiseks ja hooldamiseks pisut rohkem aega ja aega.

Liidese lihtsus.Webnode liidese hinded on juhtpaneeli stiili redigeerimise, interaktiivsuse ja kasutusmugavuse jaoks väga kõrged.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. Webnode sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud disaineritele, sealhulgas võime kodeerida HTML / CSS-is. Algajatele meeldib redigeerimise lohistamine, samas kui kogenud kasutajad saavad koodi lisada.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll.Kasutajad saavad täieliku kontrolli Webnode turvalises sisselogimises, mis on mõeldud eraisikutele või kaupluste omanikele, kes müüvad kaupu ja teenuseid veebis.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Toimetaja dialoogi- ja abivalikud on head. Reaalajas tugi on piiratud ja on ka mõned aruanded abifailide kohta, mis on liiga piiratud.

Webnode on konkurentsivõimeline veebisaitide ehitaja, mida on lihtne kasutada ja mis pakub funktsioone igat tüüpi saitidele, vähese piiranguga ja mõnevõrra konkurentsivõimelise hinnaga, sõltuvalt teie vajadustest.

Järeldus

Webnode on eriti poodide omanike veebisaitide ehitajate nimekirjas kõrgel kohal, valides 20 keelt ja üheksa hinnakujunduskava. Nad on spetsialiseerunud paljudele vaatajaskondadele ja pakuvad palju funktsioone. Saate tasuta registreeruda või valida üheksa hinnakava vahel hulgast, mis vastavad teie vajadustele. Webnode on e-kaubanduse jaoks üks paremaid pakkumisi. Hinnakujundusvõimalusi on keeruline leida ja ka sorteerida, kuid need on mitmekülgsed.

Webnode liides on suurepärane, töötamiseks Microsofti stiilis juhtpaneel. Üheks puuduseks on aegunud mallid, mida on vaja pisut kohandada, et muuta need tänapäeva Interneti jaoks kaasaegsemaks. Need on tegelikult funktsionaalsed. Siin on lõpp:

Webnode on oma klassis võimas veebisaitide koostaja, mis toetab erineval tasemel e-kaubandust ja isiklikke veebisaite. Sellel on funktsionaalsus, funktsioonid ja hinnakujundusplaanid enamiku kasutajate majutamiseks. Kui soovite funktsiooni, on see suurepärane valik. Esteetika ja moodsa disaini osas nõuab selle lisamine teie poolt pisut rohkem pingutusi. See on võib-olla üks parimaid valikuid funktsioonide ja mitmekeelsete võimaluste osas.

Võrdlema

WebNode

91

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map