Veebisaitide ülevaade 2016


Veebisait.com

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Veebisait.com

Webs.com (ettevõte Vistaprint) on 15-aastane veebisaitide koostaja, mis on populaarne ettevõtete omanike, mittetulundusühingute ja veebidisainerite seas. Veebid on 55 miljoni veebisaidi taga olev platvorm. Veeb pakub veebifirmadele tasuta funktsiooni või konkurentsivõimelisi hindu, mis vajavad rohkem funktsioone vajavaid ettevõtete omanikke. Selle ettevõtte populaarsus kasvab teiste suuremate veebisaidiehitajate seas. Lugege meie veebisaidi ülevaadet allpool.

Plussid

 • Õiglased ja konkurentsivõimelised hinnakujunduskavad
 • 450 mobiilisõbraliku ärimallina
 • Komponentide lisamine ja muutmine on lihtne
 • Pildigalerii lisatud
 • 30-päevane tasuta prooviversioon
 • Andmeanalüüs on lisatud

Miinused

 • HTML / CSS-i kodeerimine on piiratud lehel oleva koodikastiga
 • Telefonitugi on piiratud, välja arvatud need, mis on Pro-kavas
 • Blogimise loomiseks võib olla vajalik mõni uuring
 • Veebid ei kujunda teile veebisaiti

Ülevaade

 • Veebisait: www.webs.com
 • Peakorter: Hõbekevad, Maryland
 • Asutamisaasta: 2001
 • Töötajad: 50+
 • Ehitatud saidid: 55 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Veeb.com on üle 3,3 miljoni tellija, 2200 töötaja ja üle 20 füüsilise asukoha, omaette klass. Web.com jagab toetavat ettevõtte kultuuri, väärtusi ja meeskonnatööd ning avalikustab selle teabe veebisaidil. Nii pika ja suure positsiooniga ettevõttes on plusse ja miinuseid.

Web.com pakub mis tahes veebisaidi koostaja ühte suurimat ja mitmekülgsemat toodete ja teenuste portfelli. Kuigi mallid on traditsioonilised ja mõeldud funktsiooniks, on Web.com enamat kui meisterdamispood. Web.com pakub ka täisteenusega veebisaitide kujundamist. Mõlemad variandid võivad anda soodsaid tulemusi üksikisikutele või ettevõtete omanikele, kes peavad veebisaidi looma ja haldama. Eeldatavasti maksate Web.com ulatuslike funktsioonide ja teenuste eest natuke kõrgemaid tariife.

Kellele on veeb.com soovitatav?

Web.com veebisaidi koostaja on soovitatav ettevõtete omanikele, kaupluste omanikele, ajaveebide pidajatele ja teistele, kes vajavad toimivat, aktiivset saiti. See sobib neile, kes soovivad põhisaiti üles ehitada või neile, kes vajavad kedagi, et luua neile keerukam sait.

Web.com fookuspiirkond / erialad

Web.com on keskendunud funktsionaalsetele ja suurepärastele veebisaitidele, mis vastavad individuaalsetele või ärivajadustele. Täiendatud mallikomplektiga pakub Web.com üle 2500 malli, mida saab pärast sisu lisamist hõlpsasti välja vahetada. Mallid tunduvad olevat pisut vananenud, kuid omanikud võivad saada kohandatud veebisaidi, mis vastab nende konkreetsetele kujundusvajadustele. Saadaval on Unixi, Linuxi ja Windowsi hostimispaketid. Web.com teeb e-kaubanduse heaks, suurepäraste lisandmoodulite ja pistikprogrammide võimalustega.

Web.com tehnilised andmed / piirangud

Web.com pakub eduka veebisaidi jaoks tavapäraseid DIY veebisaitide koostaja funktsioone koos võimalusega lasta kellelgi teie heaks tööd teha. See on sisseehitatud lahenduste ja interaktiivsete armatuurlauavalikutega funktsionaalne, hästi kavandatud e-kaubanduse platvorm.

Piirangute osas pole kasutajaliides mõnede Web.comi uute konkurentide jaoks nii kasutajasõbralik ja ei tundu, et Web.com pakub tasuta prooviversiooni. Selle kogenud, kõrgelt arenenud platvormi kuupõhised hinnavalikud on pisut kõrgemad.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Kuigi hinnakujunduskavasid ei ole veebisaidi Web.com alguses selgelt välja toodud, näib, et täieliku hostimislahenduse jaoks on olemas korralik terviklik igakuine makseplaan ja ettevõtte reklaamimiseks on vaja edukat turundust. See ei ole odav, kuid Web.com pakub tõelist turundust, mida on vaja veebis edu saavutamiseks.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Web.com pakub 30-päevast raha tagasi garantii, kuid te ei leia seda teavet veebisaidilt hõlpsalt. Kasutajad kurdavad pärast registreerumist raskusi tühistamisel.

Mis on Web.com’i maine?

Pärast pikka ajalugu veebisaidil näib, et Web.com on asunud tagaplaanile koos uute-tee-ise-klientidega. Olles kõige võimsamad ja edukamad veebisaidi loomise lahendused, näib, et Web.com pole suutnud mõnes mõttes sammu pidada.

Ehkki ettevõttel on tohutu jälgimine ja üks laiematest teenustevalikutest, on see läbi teinud arvukalt muudatusi ja veebisaidi tõhusaks loomiseks peab ta konkureerima uute edestajatega. Neile, kes eelistavad endiselt veebidisainerit, kes nende heaks tööd teeks, veedab Web.com hästi tööstuses. Värskeimad ülevaated näitavad veebiteenust Web.com, millel on hea maine täisteeninduse kujundajate seas ja õiglane maine ainult iseendaga tegelevate saitide omanike seas.

Miks valida Web.com?

Web.com saidi ehitajal on järgmised suured funktsioonid, mitmed võimalused veebisaidi kujundamiseks ja arendamiseks ning see on väärt suurte ettevõtete ja arenenud e-kaubanduse toetamist. See ettevõte teeb kõik.

Küsimus on selles, kas nad teevad seda hästi? Kui soovite kogenud, rikast ettevõtet, kellel on ajalugu ja võime pakkuda ulatuslikke veebidisaini teenuseid, kulutada raha ja investeerida veebisaidil Web.com. Kui olete väikeettevõte, kes vajab põhilist isetegemise veebisaiti, on teie vajadustele vastamiseks kümneid kuluefektiivseid veebisaidi koostaja alternatiive, näiteks Squarespace ja Weebly..

Põhijooned

 • Kohandatavad mallid
 • SEO võimendus
 • Mobiilsete veebisaitide koostaja
 • Sotsiaalse meedia integreerimine
 • Kohalike reklaamide tugi
 • Foto- ja videogaleriid
 • Täpsem veebianalüüs
 • Kohandatud domeeninimed
 • Poodide integreerimine
 • Kohandatud e-posti aadress
 • Pilvemajutus
 • Paroolikaitse

Valdkonna ekspertide otsus veebisaidil Web.com

Ekspertidel on veebisaidi jaoks mõni lahke sõna, kuid nad soovitavad kiiresti ka paremaid alternatiive. Tasuta versiooni puhul on raske pakkuda palju kriitikat. Hinda arvestades on Webs.com suhteliselt hõlpsasti kasutatav programm, mis võimaldab kõigil veebisaiti üles ehitada ja avaldada. Pukseerimisredaktor välistab igasuguse kodeerimise vajaduse ja on väga algajasõbralik.

Nii tasuta kui ka tasuliste pakettide peamine probleem on see, et liides on lihtsalt aegunud ja sisaldab liiga palju vigu. Tegelikult pole Webs.com alates 2012. aastast põhjalikku uuendust teinud. Kiire tehnoloogia arenguga võib see tunduda pigem aastakümnete kui aastate pärast.

Lõppkokkuvõttes, kui otsite taskukohast, usaldusväärset, kohandatavat ja hõlpsasti kasutatavat veebisaidi koostajat, on paremaid võimalusi. Veebisait.com pole lihtsalt suutnud konkurentsis püsida.

 • www.websitetooltester.com/et/reviews/webs-com-review/

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused veebisaidil

Hoolimata veebisaidi puudutavast negatiivsest tarbijate tagasisidest, õnnestus mul siiski leida positiivseid ülevaateid. Kahjuks kõlab enamik neist rämpspostina. Autorid ei anna palju üksikasju ja lisavad kiiresti lingi oma veebisaidile. Kui midagi on, on kasutajatel hea meel, et nad saavad veebisaidi tasuta üles ehitada.

Teine probleem, mis seab tarbijate arvustuste õigsuse kahtluse alla, on väga sarnase „Web.com” olemasolu. Kui tegin oma otsinguid, jagunesid tulemused ühtlaselt Web.com ja Web.com teabe kuvamise vahel. Võib juhtuda, et Webs.com on kahetsusväärne kriitika saaja, mis peaks olema suunatud veeb.com-ile. Arvestades domeeninimede ja otsingutulemuste väikest erinevust, on raske tõeliselt hinnata, kuidas kasutajad end tunnevad.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused veebisaidil

Veebisaidi kasutajate arvustuste lugemine on peaaegu valus. Kuigi praktiliselt iga veebisaidi koostaja on saanud kriitikat, võtab see tavaliselt tõhusama vormi. Veebisaidi kasutajate kaebused on aga lausa vihased. Inimesed ei kirjuta teenuse parandamiseks kasulikke soovitusi; nad on verd väljas.

Näib, et enamik probleeme ilmneb programmi tasuta versiooniga. On palju teateid, et inimesed kaotavad juurdepääsu oma saidile isegi pärast aastatepikkust tööd sisu loomise ja avaldamisega. See, et klienditeenindajad näivad olevat vaevalised, ei aita kindlasti tuju leevendada. Üldiselt sai Webs.com ühe tärni hinnangu. Kasutajate arvustuste põhjal tundub, et peaksite teist teed jooksma.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

Kujundus & Kohandamine

Kujundus- ja kohandamisvõimalused veebisaidil Web.com on enam kui piisavad, alates mallidest kuni kasutatavuseni. Allpool on toodud mõned Veebide kujundamise ja kohandamise tugevad küljed.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidVeebid läksid 40–450 ettevõttesaitide jaoks mõeldud mobiilisõbralikeks ja kaasaegseteks mallideks. Kasutajad valivad nendest mallidest tasuta teenuse või minimaalse hinnaga, mis sisaldab mõnda lisafunktsiooni. Kui vajate oma ettevõtte jaoks e-kaubanduse lahendusi, pakub Webs ka mõnda täpsemat malli.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett.Mallid on loodud ettevõtetele erinevates värvipalettides ja stiilides. Valite kuue paigutuse vahel, mis sobivad hästi teie toodete ja teenuste kuvamiseks. Kui meelt muudate, võib hõlpsalt rakendada teistsugust malli.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine nullist. Veebid on ise teete-ise veebisaitide ehitaja, kes tugineb mallidele. Kui soovite oma saidi nullist üles ehitada, võib teie vajadustele sobivaks olla ka teisi veebisaitide ehitajaid
Veebisaidi ehitaja liidesVeebid pakuvad klientidele kõige paremini intuitiivset veebisaidi koostaja liidest. Värvide, sisu ja piltidega töötamine on algaja või keskmise arvutikasutaja jaoks lihtne. Veebisaidi turvalisel sisselogimisel pääsete juurde oma lehtedele, teete muudatusi ja näete oma saidil koheseid värskendusi./td>
Lehe stiili kohandamine “Lehe stiili kohandamine tähendab teie võimet oma veebisaiti isikupärastada, sisu ja komponente muuta ning soovi korral HTML / CSS-i koodi muuta. Veebid sobivad suurepäraselt lehe stiili kohandamiseks, välja arvatud koodi näpistamine.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud.Veebisaitide veebisaite saab isikupärastada piltide, sisu, sotsiaalmeedia, rakenduste ja mõnede turundusriistade osas.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadusElementide redigeerimine on lihtne. Saate kiiresti sisu suurust muuta ja redigeerida. Malli taustvärve saab kohandada mingil määral või võite valida mõne muu malli ja värvi teema.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? HTML / CSS-koodi redigeerimist ei näidata funktsioonina, kuid näib, et HTML-siltide lisamiseks on olemas ka meetodeid. Saate lehele sisestada koodikasti.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides.Veebid muudavad visuaalse redigeerimise interaktiivsel platvormil lihtsaks. Külastajate meelitamiseks ja toodete müümiseks saate lisada kaarte, videoid, fotosid, e-kaubanduse funktsioone ja muid elemente.

Kui olete otsustanud proovida veebisaiti.com, valite kujundusmalli ja seejärel kohandate oma lehti vastavalt ettevõtte vajadustele. Saate oma saidi tasuta üles seada ja nautida ühes odava hinnakujunduse mudelis rohkem funktsioone.

Saidil navigeerimineSaidi navigeerimine on mallidesse sisse ehitatud ja seda saab kohandada vastavalt teie ettevõtte toodetele ja teenustele. Veeb pakub piiramatut lehte kõigi kolme hinnakujunduskava jaoks. Teie mobiilikliendid saavad teie lehtedel navigeerida seni, kuni olete valinud õige malli.
SisuhaldusVeebide veebisaidi koostaja sisu on lihtne muuta, stiilida ja teisaldada. Kui teil on Interneti-ühendus, saate oma kontole sisse logida ja oma sisule juurde pääseda igal ajal. Muutused on sujuvad ja üleslaadimine oma veebisaidile toimub kohe.
Fotod ja galeriidOlenemata sellest, kas teil on oma tootefotosid või vajate pilte Veebide pildigaleriist, on teil valikuid. Piltide kõrvale saate sisestada tootekirjeldused, hinnad, maksud ja saatmiskulud, toote oleku ja palju muud.
Mobiilse saidi ehitamineVeebid pakuvad nüüd sadu mobiilisõbralikke malle, et teie kliendid saaksid teie veebisaidil navigeerida oma mobiilseadmetes. Kui kasutate 30-päevast tasuta prooviperioodi või kasutate mõnda Veebide kolme mõistliku hinnaga paketist, on see kaasatud ka saidi loomine mobiiltelefonile.
Sotsiaalse jagamise integratsioonVeebid on sotsiaalmeedia integreerimise võimalustega täis. Oma klientide jaoks saate oma veebisaidile lisada mõned või kõik peamised suhtlusvõrgustike platvormid. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo ja palju muud.
KujundusteenusedVeebid ei paku teile veebisaidi kujundamist. See iseenda jaoks mõeldud platvorm on lihtsalt piisavalt lihtne, et te ei vaja veebisaidi kujundajat ja arendajat. Kui olete suur ettevõte, kellel on ainulaadsed arenguvajadused, teevad teised ettevõtted seda hästi.

Funktsioonid & Tööriistad

Veebid on täis klientidele suunatud funktsioone ja tuhanded väikeettevõtted müüvad oma tooteid ja teenuseid veebisaidi veebisaidil. Veebisaidi funktsioonide loendis ei pea te pettuma.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi seadistamineVeebid pakuvad suurepärase veebisaidi saamiseks neli lihtsat sammu. Protsess on sama lihtne kui seadistamine, sisu lisamine, avaldamine ja külastajatele optimeerimine. Veebid juhendavad teid veebiprotsessidena veebisaidi lehtede ning navigeerimise, rakenduste, kaubamärgi loomise, avaldamise ja jagamise protsessis. Kasutajad teatavad positiivsest ja intuitiivsest kogemusest.
VeebikujundusVeebide veebidisainiprotsessi esimene samm on sirvida tuhandeid ettevõtte malle. Valite stiili, värviskeemi ja lehe paigutuse, mis vastavad teie ärikultuurile ja vajadustele. Veebitel on 450 malli, mille hulgast valida, kaasa arvatud mobiilivalikud. Siis loodate igal lehel ehitajaribale, mis aitab teil elemente lohistada, komponente sisestada ja muudatusi teha.
Kohandatud domeeninimi
Navigeerimise sügavus:Teie kliendid navigeerivad kõigis Veebide plaanides piiramatule lehele. Olenemata teie väikeettevõtte suurusest, saate oma toodete jagamiseks vajalikud lehed. Seal on sadu malli kujundusi, mille hulgast saate oma struktuuri vahel valida.
Vidinad ja rakendusedErinevalt mõnedest veebisaidi koostajatest pakuvad veebid nii avaekraani vidinaid klientidega suhtlemiseks kui ka rakendusi klientide kaasamiseks ja lojaalsuseks. Veebid on ka partnerid Pagemodoga sotsiaalse turunduse ja ContactMe kontaktide haldamiseks.
MonetiseerimineWebs pakub üsna jõulisi e-kaubanduse lahendusi, mis on töötanud tuhandete veebipõhiste müügipõhiste ettevõtete jaoks. Saate tavapäraste maksete ja arvetega integreerimise valikuid teenustes PayPal, Etsy ja Stripe.
Külastajate statistikaWebs pakub statistika kaudu täiustatud veebianalüütikat. Saate lisateavet oma veebisaidi liikluse kohta ja võtate loodud statistika põhjal toiminguid.
Foto, video ja heliTohutu veebikonkurentsi korral on heli, fotod ja videod väikeettevõtete edu saavutamiseks hädavajalikud. Veebide liides nende komponentide sisestamiseks on ehitajariba kaudu lihtne ja hallatav. Valige Pilt, Fotogalerii, Video, Nupp ja palju muud.
BlogimineBlogisaidi saab lisada blogirakenduse abil. Saate lisada automaatseid postitusi. Veebide ajaveebide loomine pole nii lihtne ja vastupidav kui mõne muu veebisaidi koostaja. Selle seadistamiseks peate võib-olla tuginema Veebide abilehele. Mõned teised veebisaidi ehitajad pakuvad ajaveebi väärtuse suurendamisel rohkem paindlikkust.
Google kaardidVeebid võimaldavad teil Google Mapsi kiiresti ja hõlpsalt sisestada.
HTML-redaktorVeebides HTML-redaktorit ei toetata; siiski saab lehele lisada koodikasti.
Sotsiaalse meedia integreerimine
Vormid ja uuringudVorme ja küsitlusi on võimalik manustada, kasutades lehe HTML-koodi kasti. See funktsioon võib vajada veebi abilehe uurimist, välja arvatud juhul, kui olete arvutikasutaja.
PanipaigadKasutajad saavad tasuta teenuse eest 500 MB, stardipaketi jaoks 1 GB, täiustatud paketi jaoks 5 GB ja Pro-plaani jaoks piiramatu salvestusruum.
Infolehe tööriistVeebibüroo ContactMe partnerid veebikirjade ja -postitajate e-posti teel hõivamiseks. Eeldatav lisatasu on 5 dollarit kuus. Teine võimalus on manustada HTML-püüdmine lehe koodikasti.
Foorumi tugiWebs pakub foorumitugi tasuta abonentidele, makstes samal ajal abonentidele nii foorumi toe kui ka reaalajas vestluse toe eest. Telefonitoe saamiseks peavad abonendid registreeruma Pro-paketti.
E-kaubandus / veebipood20-kaupa või enama kaupluse jaoks on teil vaja veebisüsteemi Enhanced või Pro-plaani. Maksumus on mõistlik ning Pro-kava sisaldab otsimootorite esitamist ja optimeerimist, Google’i reklaame, e-posti, reaalajas vestlust ja telefonitugi. Veebide e-kaubanduse lahendused sobivad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.
Lüüsi integreerimineErinevalt mõnedest oma klassi veebisaidi ehitajatest pakub veebikeskkond liitumisvärava teenuseid, mida saab laiendada ka teie klientidele. See aitab teil otse turundada ja blokeerida liikme poolt lehe vaatamise.
SEO sõbralikWebs pakub SEO tööriistu rakenduste poe kaudu. Pro-kava pakub mõnda turundusriista, sealhulgas SEO Booster, et aidata teil veebikliente leida. Samuti edastab Webs nimekirjad kohalikesse veebikataloogidesse, sealhulgas Google, YP.com ja Yahoo.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Veebikasutajad loovad igal ajal oma saidi sisselogimiseks ja redigeerimiseks parooliga kaitstud konto.
Google® AnalyticsVeebid integreeruvad Google App Suite’iga (selle kasutuselevõtt võib vajada pisut rohkem mõistmist ja mõned abifailid). Webs kasutab statistika jaoks vaikimisi statistikat.
Veebisaidi ehitaja turvalisusVeebid, nagu kõik saidiehitajad, suhtuvad turvalisusesse tõsiselt ja kasutavad juhtivaid klientide paroolikaitse võimalusi. Selle ettevõtte ajaloo ja suuruse järgi on turvalisus esmatähtis.
Mitu keeltVeebisaidi veebisait toetab 13 keelt. Näib, et Webs pakub nende keelte jaoks veebisaitide loomist ja laieneb veelgi.
Mobiili optimeerimineWebs 450 uued mallid sisaldavad mobiili optimeerimist, et teie kliendid saaksid teie tooteid ja teenuseid mobiilsideseadmega tutvuda ja neid osta. Mobiilimallid sisalduvad tasuta teenuses ja ka veebipõhistes hinnakujunduskavades.
CDN-tehnoloogiaVeebidel on sarnane platvorm nimega täiustatud DNS-teenuste võrgulahendused, kõrge kättesaadavus ja kõrge jõudlus.

Plaanid & Hinnakujundus

Veeb pakub klientidele tasuta jooksvat veebisaiti ja majutust! Veebisaitide jaoks, mis vajavad e-kaubanduse funktsioone, on üks tasuta ja kolm hinnakujunduskava enam kui heldekäeline. Ettevõte kuvab saidil nende hinnakujundusplaanid ja -võimalused. Saate tasuta sisse seada või valida kolme konkurentsivõimelise igakuise hinnakava vahel, mis põhinevad teie ettevõtte vajadustel. Kõik kolm tasulist plaani pakuvad:

 • Tasuta hostimine
 • Piiramatu arv lehti
 • Veebide bränding eemaldatud
 • Lehtede paroolikaitse
 • Mobiili optimeerimine
 • Statistika

Pakutavad hinnaplaanid

 • Tasuta. Ainult viie toote ja ühe imagoga ettevõtetele saate tasuta müüa.
 • Starter. Väikeste e-kaubandusega tegelevate ettevõtete jaoks pakub 5,99 dollarit kuus stardikava ülalolevas loendis kümme toodet ja kahte pilti, mõned reklaamid, e-posti tugi ja 1 GB salvestusruumi.
 • Täiustatud. Väiksemate või keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes vajavad ulatuslikumaid e-kaubanduse funktsioone, pakub 12,99 dollarine täiustatud plaan kuus ülaosas loendit, 20 kauplustoodet, rohkem teemasid, kolm e-posti aadressi, e-posti ja reaalajas vestluse tugi ning 5 GB salvestusruumi.
 • Pro. Enamiku keskmise suurusega ettevõtete omanike jaoks pakub 22,99 dollarit kuus Pro-kava ülaltoodud loendit, piiramatut pooditooteid, rohkem teemasid, 25 e-posti aadressi, otsingumootori esitamist ja võimendust, 100 dollarit Google’i reklaamides, e-posti, reaalajas vestlust ja telefoni tuge ja 5 GB salvestusruumi.

Veeb pakub väga konkurentsivõimelisi kavasid iga väikeettevõtte omaniku või mittetulundusühingu jaoks. Kõikehõlmavad valikud on heldemad kui paljud oma klassi veebiehitajad.

Arvestage hinnakujunduse osas järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, ettevõtete omanikud saavad tasuta kasutada pikaajalist tasuta veebisaiti või 30-päevast prooviversiooni ühes kolme veebipõhise hinnakavaga.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Võite liituda tasuta, osaleda 30-päevases tasuta prooviversioonis või tellida ühe kolmest plaanist – sel juhul on makse tegemiseks vaja krediitkaardinumbrit või PayPali kontot..
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Veebid on enamiku ettevõtete omanike jaoks väga taskukohane võimalus, kus põhivajaduste jaoks on palju tasuta pakutavaid.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate oma saidi tasuta kujundada ja jääda vabakava juurde nii kaua kui soovite.
 • Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Kuu hinnad põhinevad kaheaastastel plaanidel.

Klienditugi

Veebisaitide ehitamise valdkonnas juba üle 15 aasta on Webs loonud head klienditoe võimalused ja kliendid näivad olevat üsna rahul. Kuna Veebide seadistamine on üsna lihtne, on see iseenda jaoks mõeldud platvorm loodud minimaalse toe jaoks. Veebilehel Spikker ja Kontakt kasutab Webs klientide toetamiseks Zendeski.

 • KKK. Otsige teavet KKK-st.
 • Live Chat. Esitage küsimus reaalajas vestluses.
 • Toetage kogukonna foorumit. Otsige vastuseid tugikogukonna foorumist.
 • Tugikeskus. Otsige tugiteenuste keskuses teemapõhiseid vastuseid.
 • Valige teema. Valige vastuste saamiseks konkreetne teema.
 • Allikakeskus. Uue veebisaidiga alustamiseks külastage ressursikeskust.
 • Kontole sisselogimine. Kliendid logivad sisse otse veebisaidilt.

Üldiselt pakub Webs mõnda klienditoe valikut. Võimalik, et telefonikõnest loobutakse, kui te pole Pro-plaani tellinud, kuna Veebilehtedel ühtegi numbrit ei kuvata. Mõnel tasemel pakutakse telefoninumbrit.

Kasutuslihtsus

Kasutajate arvates on Veebid hõlpsasti käivitatavad, kiire seadistamise ja lihtsa hooldamisega. Ehitate oma veebisaidi vastavalt vajadusele, kasutades kujundusmalli ja kuut paigutusvalikut. Veeb pakub suurepärast meisterdamise kogemust nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Ehkki oskuste tase on erinev nende jaoks, kes vajavad uut veebisaiti ja soovivad oma luua, varieerub lihtsus või raskusaste ka iga inimese puhul. Kuna Webs pakub tasuta veebisaiti, pole midagi kaotada, kui võtate aega, et protsessi läbi töötada ja teada saada, kas soovite tellida. Kasutajad leiavad, et veebid on intuitiivsed, kasutajasõbralikud ja hõlpsasti seadistatavad ning hallatavad.

Liidese lihtsus. Liides on nii visuaalne kui ka interaktiivne, sobib enamikule kasutajatele, igat tüüpi veebisaitidele.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. Veebisaidi ehitaja sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Kuigi turul on arenenumaid saidiehitajaid ja veebidisainereid, pakub Veeb taskukohase hinnaga peaaegu kõike, mida väikeettevõtte omanik vajab..

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Veebide tööaeg on suurepärane, nagu ka enamikul saidiehitajatel tänapäeva turul, ja teil on täielik kontroll oma saidi üle.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Veebid pakuvad mõningaid veebipõhiseid abivalikuid, sealhulgas toimetajasisene abi, reaalajas vestlus, telefonitugi ja tavaline ajaveeb.

Webs pakub skaleeritavat lahendust, mis sobib hästi teie muutuva äriga. Kui otsustate malli ja hinnaplaani üle, siis aitab see arvestada teie ettevõtte olukorraga ja veebisaidi võimalike võimalike tulevikutega.

Järeldus

Veebide veebisaidi ehitajal on tugev järg. Webs pakub eraisikutele, väikeettevõtete omanikele ja mittetulundusühingutele tasuta paketti või kolme mõistlikku hinnakujunduskava. Kavad on rohkem kui helded ja sisaldavad mõningaid funktsioone, mille eest paljud teised saidiehitajad eeldavad, et peate selle eest maksma.

Liidesega on lihtne töötada ning kodeerimise ja otsese telefonitoe osas on vaid mõned piirangud. Üldised plussid on ulatuslikud ja veebi valimisel ettevõtte veebisaidi loomiseks on miinuseid vähe.

Veebid on suhteliselt jõuline veebisaitide looja paljudele väikestele ja keskmise suurusega e-kaubanduse või e-kaubanduse välistele ettevõtetele. Funktsioonid on ulatuslikud, ainult mõne murega. Veeb pakub tasuta või konkurentsivõimelist hinda. Laienevatel ettevõtetel, kes vajavad tänapäevaseid mallikujundusi, liikuvusvõimalusi ja mastaapsust, on veebisaidi ehitajal see, mida vajate. Parim valik on testida seda tasuta ja ise järele uurida.

Võrdlema

Veebisait.com

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map