Veebisaitide ehitajate ülevaated


Lugege veebisaitide ehitajate ülevaateid

Mõistame, kui raske on oma veebisaidi loomise üle põnevust säilitada, kui olete sassis, et mõelda välja õige veebisaidi koostaja. Võibolla te ei tea, mida otsida, või võib-olla pole teil aimugi, milliseid funktsioone teil vaja on või isegi millised seal asuvad. Seetõttu oleme uurimise teie heaks teinud. Lugege meie veebimeistrite ülevaateid, et teada saada, mida iga veebisaidi koostaja pakub ja mida igaüks kõige paremini teeb.

  Viimati uuendatud: 10. märts 2017

AAWebmasters.com on sõltumatu veebimeistrite ühendus ja siin saidil avaldatud arvamused, ülevaated ja paremusjärjestus on AWA omad. Sait saab hüvitist ülevaadatud toodete ja teenuste eest. AAWebmasters.com testib iga toodet või teenust põhjalikult ja annab parimatele kõrge edetabeli. AAWebmasters.com ei avalda teavet kõigi saadaolevate e-kaubanduse platvormide, veebisaitide koostajate ega veebihostide kohta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Reklaamija avalikustamine

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Ruuturuum

Kas uimastamine on oluline? Ruuturuum on kindlasti vaatamist väärt, kui teie veebisait on pildimahukas, näiteks fotograafide, kunstnike, restoranide ja pulmaplaneerijate jaoks. Ilusaid professionaalse ilmega veebisaite on hõlbus luua ilma kodeerimiseta ja ka blogimisplatvorm teenib ohtralt arvustusi.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Wix

Pole tehnilisi oskusi? Wix võimaldab teil valida enam kui 500 professionaalselt kujundatud tasuta malli hulgast, et kiiresti ja hõlpsalt oma pilkupüüdev veebisait luua, ilma et oleks vaja mingeid tehnilisi või disainiteadmisi. Wix on väga lühikese õppimiskõveraga kasutamiseks intuitiivne.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Weebly

Kas teil on väike ettevõte? Weebly on veebiehitajate valik tõsiste blogijate, ettevõtjate ja väikeettevõtete jaoks. Liikluse juhtpaneel näitab teile igasugust statistikat saidi külastuste kohta. Tehniliselt kalduvate jaoks on juurdepääs HTML / CSS-i kodeerimisele üksikasjalikumaks kohandamiseks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Yola

Kas olete veebisaidi algaja? Yola on mõeldud väikeste ja mikroettevõtete omanikele, kes soovivad oma veebisaitide loomisega raha kokku hoida. Seda on elementide lohistamisel tõesti lihtne kasutada ja oma veebisaidi saate mõne tunni pärast üles ja käiku lasta.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Jimdo

Vajate veebisaiti koos e-kaubandusega? Jimdo pakub nii e-kaubanduse lahendust kui ka veebi loomist. Jimdo on pigem funktsionaalsus kui keskmise veebilooja otsing, kuid see on täielikult kohandatav, kui teate natuke kodeerimise kohta. Selles on abi aktiivse kogukonna foorumi kaudu.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Veebid

Vajad liikmelisust? Ehkki igaüks saab veebisaidi veebis üles ehitada, sobivad selle pakutavad funktsioonid kõige paremini väikeettevõtetele ja ettevõtjatele. Üks neist funktsioonidest on võimalus hõlpsasti liikmelisuse saiti üles seada ilma välist rakendust kasutamata.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Kuuvili

Armastage vanastiilis veebisaite? Moonfruit on vanem veebisaidi ehitaja, mis ei sisalda kõigi moodsamate konkurentide kõiki kellasid ja pilli. Moonfruit on parim inimestele, kellel on aega ja kannatlikkust oma veebisaitide loomiseks ning kes pole veel algajad ega tehnofoobid.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

VeebisaitBuilder.com

Valiku eest maksmine? Veebisaidil WebsiteBuilder.com on üle 10 000 malli, fotopiltide, mitmete saitide ja täisfunktsioonide komplekti, kuid need pole tarkvara tasuta versiooni korral saadaval. Saidi loomise liides on puhas ja hõlpsasti kasutatav, kuigi sagedamini müüakse reklaame.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Themify Builder

Tahad WordPressi teemat? Themify veebisaidi ehitaja toetab üle 40 WordPressi teema ja pakub pistikprogrammi kolmandate osapoolte teemadele. Erinevalt teistest veebisaidiehitajatest ei paku Themify domeeninime ega veebisaidi hostimist – olete nende hankimiseks ise üksi.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

GoDaddy veebisaidi ehitaja

Pole kindel, mida vajate? GoDaddy veebisaitide koostaja on üldiselt
mis on suunatud kõigile, kes soovivad luua oma veebisaidi. Mallid sisaldavad ettevõtete omanikele mõeldud e-poe poodi. GoDaddy klienditoesüsteem on väga tugev ja hõlmab reaalajas vestlust.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Veebivoog

Veebisaitide loomine teistele? WebFlow on tõsine võimalus kogenud disaineritele ja arendajatele, kes soovivad arenenumat, koodivaba veebiehitusplatvormi. WebFlow võimaldab luua tõeliselt kohandatud veebisaite, millele on vajadusel juurdepääs koodile.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Webydo

Tahad disainerite veebisaiti? Webydo ehitasid veebidisainerid professionaalsetele veebidisaineritele, kes soovivad luua erandlikke veebisaite, kuid ei taha õppida koodima. Lisaks tavapärastele kujunduselementidele on hämmastavad animatsiooniefektid ja keskendumine tundlikule kujundusele.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Rabavalt

Vaja ainult ühte lehte? Vaadake silmatorkavalt, kui vajate sujuvat, ühelehelist ja mobiilisõbralikku veebisaiti. Veebisaidi saate hõlpsalt lühikese aja jooksul üles seada, kasutades tasuta mobiilile reageerivaid malle. Teie veebisaidi pikk üheleheline vorming võib veidi ära harjuda.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Veebisõlm

Kas mitu keelt on olulised? Globaalselt äri tegevad ettevõtete omanikud saavad WebNode abil jõuda klientideni 20 keeles. Kõik mallid on täielikult töökorras, kuid võib vajada kohandamist, et viia need vastavusse praeguste kvaliteetsete ja läikivate kujundusootustega.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Veebiserverid

Tahad tühja lõuendit? Vabastage oma sisedisainer WebStarti abil tasuta, lohistades mis tahes kujunduselementi oma veebilehele – see on täielikult struktureerimata. Teemasid saab täiendavalt kohandada ja need teisendatakse automaatselt mobiilile reageerivateks saitideks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Web.com

Tahad, et keegi selle ehitaks? Webs.com pakub DIY veebiehitaja tarkvara, mis võimaldab teil luua lihtsa ja funktsionaalse veebisaidi. Kuid nad pakuvad ka täielikult kohandatud veebidisaini teenust, milles kirjeldate oma unistuste veebisaiti ja nad loovad selle teie jaoks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

SiteBuilder.com

Valiv oma kujunduse kohta? Üle 10 000 ärimallina peavad väikeettevõtete omanikud kindlasti leidma ühe, mis neile SiteBuilderi juures meeldib. Algajate veebisaitide loojad saavad lohistamisredaktoriga hõlpsalt luua suhteliselt professionaalse välimusega saite.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Homestead

Lihtsalt ettevõtte asutamine? Homestead on suunatud väikestele ettevõtetele, kes vajavad üsna lihtsaid veebisaite. See on juba mõnda aega möödas ja selle mallid pole päris nii kaasaegsed kui teiste veebisaitide ehitajate mallid. Homesteadi proovimiseks võite kasutada ulatuslikku 30-päevast tasuta prooviversiooni.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Virb

Oma portfelli loomine? Virb sobib neile, kes loovad pildimaterjali. Veebisaidi seadistamine ja erinevate teemadega katsetamine on lihtne ning galeriide ja fotolehtede vahel saab valida üsna palju. Fotode otse Flickrist ja Vimeolt lisamine on lihtne.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

IM-i looja

Tahad lahjat veebisaiti? IM Creator võimaldab teil kiiresti luua lihtsa ja professionaalse ilmega veebisaidi. Sel juhul tähendab „lahja” saledat ja pilti rasket, mis põhineb ühel enam kui 70 hästi kavandatud mallist, mis kõik on eelnevalt täidetud näidissisuga. “Kiire” on tänu suurepärasele pukseerimisredaktorile.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

SimpleSite

Otsid lihtsat ja kiiret? SimpleSite sobib hästi neile, kes soovivad veebisaidi lihtsalt üles tõsta ja ei hooli selle väljanägemisest liiga palju. SimpleSite’i kaudu loodud veebisaidid ei tundu eriti professionaalsed ja kohandamisvõimalusi on piiratud.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

uCoz

Pole kohandamise osas kindel? uCoz võimaldab teil luua täielikult funktsionaalseid veebisaite, millel on täielik valik kohandamisvõimalusi. Alustage üldse mitte ühega, kasutades 250 saadaolevat malli, muutke lehe stiili ja lisage pistikprogramme või pange käed HTML / CSS-koodi täieliku kohandamise jaoks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

MotoCMS

Vajad lihtsat ja ilusat kujundust? MotoCMS on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil luua professionaalseid veebisaite režiimis WYSIWYG (see, mida näete, see, mida saate). Pärast esimest turuletoomist 2008. aastal on see pälvinud palju fänne ja toetajaid, eriti alustajate seas.

Viimased artiklid

Kuva kõik uudised

pilti pole

Võrdle InMotion Hostingi ja FatCow’i: kumb on parim …

UUENDATUD 6. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotioni majutust vs. Arvixe: kumb on parim …

UUENDATUD 5. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotion’i majutust vs. A2-majutust: milline on B…

UUENDATUD 4. jaanuar 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map