VeebisaidiBuilder.com ülevaade 2016


VeebisaitBuilder.com

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

VeebisaitBuilder.com

WebsiteBuilder.com pakub hulgaliselt veebisaitide loomise tööriistu, samuti turundusabi ja e-kaubandust. Teie saidi kohandamiseks saab valida palju malle ja kõik on seadistatud hõlpsalt lohistades, et kõigil oleks kena välimusega veebisaidi loomine ülilihtne. Lugege meie veebisaitiBuilder.com allpool.

Ülevaade

Veebisaidi WebsiteBuilder.com abil saate alamdomeeni kasutamisel kujundada ja luua veebisaidi õhtul ilma raha ja krediitkaardita. Algajatele on seda lihtne kasutada, valides malli ja kasutades sisu lisamiseks ja soovitud väljanägemiseks soovitud kujul käepärast lohistamisfunktsiooni..

Kellele soovitatakse veebisaiti WebsiteBuilder.com?

See platvorm ning selle hõlpsad navigeerimis- ja kujundusriistad sobivad ideaalselt inimestele, kes pole kunagi varem veebisaiti ehitanud. See on üsna idioodikindel ja sellega tegelemine ei võta kaua aega.

Fookusvaldkonnad / erialad?

VeebisaitBuilder.com pakub äärmiselt käepärast mõõtmisriistade komplekti, mis aitavad teil oma saiti üles ehitada. Ehkki need pole selle platvormi ainulaadsed, on nad põhjalikumad kui teised, mida me oleme näinud. Veebisaidi redigeerija ülaosas on veerud, joonlauad ja ruudustik, mis muudab elementide joondamise ja saidi visuaalseks muutmise palju lihtsamaks. Neid tööriistu on piisavalt lihtne kasutada ja need võimaldavad teil luua nii nõudliku kui ka ilusa veebisaidi.

Tehnilised andmed / piirangud

Lisaks juba mainitud ja täiesti kasutajasõbralikule pukseerimisfunktsioonile on WebsiteBuilder.com saadaval 21 erinevat mallimalli, millest saate valida, ja palju eelsalvestatud ja kvaliteetseid fotosid teie kasutamiseks. Elemendid, nagu nupud ja ikoonid, on teie saidil saadaval kuhu soovite, ja objekti klõpsamisega saate muuta selle välimust mitmel erineval viisil..

Üks oluline piirang, mille leidsime, on suutmatus üles laadida palju fotosid korraga; käsitsi üles klõpsamine ja nende korraga tegemine on tüütu ja aeganõudev. E-poe kaupluse või kinnisvaramaakleri jaoks, kus on palju kodupilte, mida lisada, võib see olla tõeline valu. Loodetavasti on saidi selle piirkonna versiooniuuendus varsti käes. Veel üks soovimatu veider on automaatse salvestamise funktsiooni puudumine, nii et ärge unustage, et klõpsate igal muutmisel nuppu Salvesta!

Skaleeritavus

Skaalautuvus on oluline punkt, mida tuleks veebisaidiehitajaga töötades teadvustada. Ehkki viit lehte võib teie praegusest ettevõttest küllalt olla, võite end üles kasvatada või kasvada eri suundades vajadusega luua täiendavaid lehti. VeebilehtBuilder.com piirab tasuta versioonis kasutatavate lehtede arvu, kuid esmaklassilised versioonid on lõpmatuseni skaleeritavad kogu selle hämmastava tuleviku kasvu jaoks!

Raha tagasi garantii

Kui olete nagu mina, meeldib teile vaadata, kuidas asjad toimivad, enne kui kohustute neid kasutama. Kuigi hindan selle saidi ehitaja tasuta platvormi, tahaksin ka tasulise versiooni üle vaadata enne, kui otsustasin, et see on minu jaoks sobiv tööriist. Nii et olin meeldivalt üllatunud, kui sain teada, et sait pakub oma premium-kavadele ja muudele toodetele või teenustele 14-päevast raha tagastamise garantiid, välja arvatud need erandid: domeeni registreerimine, prioriteetsed tugiteenused, domeeni privaatsus, e-kaubandus, e-posti aadressid või SEO e-raamat.

Mis on nende maine?

Domeen on olnud aktiivne alates 1996. aastast, kuigi näib, et nende aastate jooksul on mõnikord omanikud vahetunud. Selle Alexa auaste on alla 40 000, SEO Mozi domeeniasutuse auaste on 42 ja Google Pagerank on 2. Otsisin veebis arvustusi ja tulin välja pisut segase kotiga, enamus arvustusi olid spektri täiesti vastaskülgedes. ja väga vähe leigeid.

Auhinnad

Leidsime, et WebsiteBuilder.com on mitu korda loetletud saidi SiteBuilderAwards.com artiklites: parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad, kõige lihtsamad veebisaitide ehitajad, parimad veebisaitide loojad, parimad ajaveebi koostajad, kõige taskukohasemad veebisaitide ehitajad ja parimad veebisaitide loojad SEO jaoks..

Miks valida veebisaidi koostaja??

Kasutusmugavus, lõputu kohandamine, terava ilmega ja värsked mallid.

Põhijooned

 • Tuhanded mallid
 • Kohandatud domeenid
 • Optimeeritud mobiilile
 • Otsingumootor sõbralik
 • Tasuta pildikogu
 • Sotsiaalne integratsioon
 • Pukseerimisredaktor
 • Tasuta domeeninimi
 • Poodide integreerimine
 • Tasuta SEO tööriistad
 • Tasuta ettevõtte e-post
 • Blogisaidi seadistamine

Tööstuse ekspertide otsus veebisaidil Websitebuilder.com

Veebisaidi ehitajaTekspertidel oli veebisaidi ehitaja kohta sarnaseid asju. Ehkki tegelik kujundusliides on üsna kasutajasõbralik, on ettevõtte müügi- ja hinnakujunduspraktikad küsitavad. Tegelikult müüb sama ettevõte sama toodet (erineva hinnaga) mõne erineva domeeninime all. Siiski on raske koputada tööriistu, mida sait pakub, sealhulgas:

 • Tasuta ja lihtne seadistamine
 • Kasutajasõbralik armatuurlaud, mida on kiire ja lihtne õppida
 • Lai valik kvaliteetseid malle
 • Võre kujundamise tööriistad, mis aitavad pilte mõõta ja erinevad elemendid oma kohale kinnitada

Lõppkokkuvõttes varieeruvad ekspertide hinnangud üsna suuresti vastavalt sellele, kui palju kriitikud võtsid arvete ja klienditeeninduse kohta esitatud kaebusi arvesse. Need, kes keskendusid rohkem programmi tegelikule esitamisele, said veebisaidi ehitaja 3,5–4 tärni viiest autasuks.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused saidil Websitebuilder.com

Väljaspool varjatud äritavasid pakub veebisaidi koostaja tööriistu, mida vajate ilusa veebisaidi loomiseks. Tegelikult naudivad kliendid kasutajaliidest ja kirjeldavad seda isegi kui „lõbusat“, et õppimisega ringi mängida. Tööriistad, nagu põhilehe elemendid ja kujunduspaneel, võimaldavad hõlpsalt kogu saidi lehe kujunduse kopeerimist ja vajaduse korral kohandada üksikasju nagu fondi stiilid.

Kasutajad, kes otsisid keerukamaid tööriistu lisaks lihtsale üheaastasele saidile, olid samuti rahul blogimisfunktsioonide ja e-kaubanduse võimalustega. Atraktiivsete mallide ja kasutajasõbraliku ehitaja vahel on Website Builderi kasutamisel huvitavaid müügiargumente. Lihtsalt veenduge, et olete teadlik sellest, mida teilt võetakse.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused saidil Websitebuilder.com

Näib, et Veebisaidi ehitaja on veel üks korralik programm, millel ei pruugi olla parimaid hinnakujunduse ja müügi tavasid. Seal on mõned ettevõtted, mis meelitavad kliente, kuna neil on suurepärane toode. Võimalik, et nad peavad oma nime saamiseks välja töötama, kuid tühistamismäärad on madalad ja kasv on hea.

Siis on veel teist tüüpi ettevõte. Nad pakuvad toimivat toodet ja leiavad kõikvõimalikke viise, kuidas teid kallutada ja lepingute sõlmimiseks kinni pidada. Kasutajate arvustuste põhjal kõlab, et Veebisaidi ehitaja on teist tüüpi ettevõte. Selle asemel, et muuta kvaliteet ja klienditeenindus oma peamisteks eesmärkideks, püüavad nad kliente hoida teiste tegevuste kaudu, mis võivad tunduda liiga agressiivsed ja mitte tingimata läbipaistvad.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

Kujundus & Kohandamine

See on ala, kus veebisaitBuilder.com tõeliselt paistab. Kujundus on lihtne ja näib lõpmatu kõigi teie käsutuses olevate mallide ja stiilivalikutega.

TunnusjoonÜlevaade
MallidNagu varem märgitud, on WebsiteBuilder.com tuhandete veebisaitide mallidega 21 erinevas kategoorias. Selle leidmine, mis oleks nii lihtne kui ka väljakutsuv; selle vahel on nii palju valida, et seda on raske kitsendada ja valida vaid üks. Lisaks saate asjade testimisel valida kõigi nende mallide hulgast isegi vabal plaanil.

Kategooria korraldab malle ja saate neid ka otsida. Lisaks saate hõljutada kursorit iga kohal, et saada täielik ülevaade nende väljanägemisest, enne kui otsustate, mida kasutada.

LiidesVeel üks WebsiteBuilder.com pluss – kasutajaliides on sama lihtne kui kõigil meie nähtud saidiehitajatel ja palju lihtsam. Kõik on kergesti paigutatud ja isegi kõige vähem asjatundlik inimene, kellega tuttav olete, saab sellega veebisaidi luua.
Lehe stiili kohandamine “Veebilehe WebsiteBuilder.com lehtede kohandamine on kiire. Veebisaidi redigeerija sisaldab kahte tööriistariba, üks ülaosas ja teine ​​vasakul. Klõpsake vasakul asuval pintsliikoonil, millel on märge “Kujundus”, ja avaneb värvide, fontide, tekstistiilide ja taustaga menüü. Siit saate oma taustapiltide üleslaadimise, läbipaistvuse muutmise või elementide kattumisega veelgi enam unikaalseks muuta..
Saidil navigeerimineSee on väga intuitiivne ning navigeerimine kiire ja lihtne. Klõpsake lihtsalt seda, mida peate tegema või leidma, ja kohe on teave teie käeulatuses.
SisuhaldusSisu lisamine ja muutmine on ka veebileheBuilder.com lihtne ülesanne. Kas soovite lisada uue lehe? Klõpsake lihtsalt ülaosas suurt plussmärki ja siis lehte Lehed ning saidil on isegi enamiku levinud tüüpi lehtede jaoks eelvalmis mallid, nii et te ei pea alustama nullist. Sama lihtne on igale lehele jaotiste lisamine.
Fotod ja galeriidNii nagu põhisisu, saab galeriid lisada, klõpsates vasakus ülanurgas oleval plussmärgil, valides Galeriid ja tehes mõned valikud, kuidas soovite oma galerii välja näha. Samuti palutakse teil sisestada korraliku SEO jaoks alt-sildid.
Mobiilse saidi ehitamineKõik WebsiteBuilder.com saidid reageerivad täielikult mobiilile, mis tähendab, et need näevad kõikides seadmetes automaatselt suurepärased. Veelgi parem, plaanide korral võite klõpsata saidiredaktori vasakus ülanurgas mobiiltelefoniikoonil ja näha täpselt, kuidas teie veebisait isiklikes seadmetes välja näeb.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSait pakub suurepärase sotsiaalse jagamise integratsiooni lihtsa vidina abil, mille saate otse oma saidile viia kuhu iganes soovite. See vidin sisaldab linke Facebooki, Twitteri, Linkedini ja Google+ jaoks. Me ei näinud võimalust lisada tasuta kavasse täiendavaid sotsiaalmeedia saite, ehkki see võib olla saadaval lisatasu paketi jaoks.
KujundusteenusedKui te ei usu, et saate saidi koos veebisaidiga WebsiteBuilder.com kokku panna, pakuvad nad ka täielikku abi disainimisel. Kolmeleheküljelise isikliku veebisaidi saab teile ehitada hinnaga 359 dollarit, viieleheline professionaalne sait tagastab teile 499 dollarit ja kõige ulatuslikum pakutav on väikeettevõtete pakett, mis integreerib e-kaubanduse.

Funktsioonid & Tööriistad

VeebisaitBuilder.com sisaldab paljusid funktsioone, mis aitavad teil kiiresti võrku pääseda. Vaatame neid lühidalt.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineEi saa olla lihtsam. Minge saidile, klõpsake vasakus ülanurgas käsul Loo uus sait.
VeebikujundusValige mall rohkem kui 10 000 hulgast või alustage oma kõnet täiesti nullist. (Kuid soovite kasutada ühte nende mallidest, usaldage mind, need on suurepärased!) Seadistage oma värvid, fondid, taust jms oma eelistustele vastavalt oma eelistustele.
Kohandatud domeeninimiLihtne ja heal tasemel ning veebisaidil saate valida ühe õige. Kui teil see juba on, ütleb sait teile, kuidas seda kiiresti üle kanda.
Navigeerimise sügavus:Me ei näinud võimalust alammenüüde või alamlehtede lisamiseks veebisaidil WebsiteBuilder.com üles ehitatud saitidele. See võib olla piirang suurtele veebisaitidele, kes soovivad lehed paremaks korraldamiseks grupeerida.
Vidinad ja rakendusedSaadaval on palju vidinaid, et lisada oma lehtedele Google Maps, SoundCloud Player, sotsiaalmeedia jälgimis- ja jagamisnupud, manustada vidinad.
Monetiseeriminee-kaubandus on saadaval tasulistel saitidel, nii et saate oma tooteid ja teenuseid kiiresti müüa. Samuti saate nõuda tasuta reklaamikrediiti Google’i, Bingi, Facebooki ja Amazoni ning Google Adsense’i jaoks.
Külastajate statistikaStatistika jälgimiseks lisatakse kiiresti Google Analytics.
Foto, video ja heliSaidile saab lisada fotosid ja galeriisid ning saadaval on ulatuslik pildikogu. Saate lisada ka videoid ja videogaleriid. Heli rakendatakse SoundCloud Playeri kaudu.
BlogimineSaate ühe nupuvajutusega oma saidile ajaveebi lisada
Google kaardidGoogle Mapsi kiireks lisamiseks on saadaval vidin.
HTML-redaktorLisatasu plaanides saate lisada HTML-vidinaid lehele või tervele HTML-lehele.
Sotsiaalse meedia integreerimineKiire sotsiaalse vidina lisamisega on lihtne oma saidile lisada jagamis- ja jälgimisnuppe.
Vormid ja uuringudKontaktide vormi saate hõlpsalt sektsioonidesse lisada; saadaval on palju kenasti tehtud kontaktvorme.
PanipaigadSalvestusruum ulatub 50 MB tasuta plaani korral kuni 5 GB isikliku plaani korral ja 10 GB professionaalse ja väikese ettevõtte plaanis.
Infolehe tööriistTundub, et see on veebileheBuilder.com tähelepanuta jäetud ala. Me ei leidnud integratsiooniriista.
Foorumi tugi
E-kaubandus / veebipoodLihtne seadistada ja hallata, kuid selle veebisaidile lisamiseks peate valima tasulise plaani.
Lüüsi integreerimineTasuta versioonis ei ilmnenud maksete integreerimist ja teadmistebaasi otsing tuli tühjaks.
SEO sõbralikSait pakub tasuta ja hõlpsasti kasutatavaid tööriistu SEO edendamiseks.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Parooliga kaitstud või tasulised saidid ei näi veel olevat saidiBuilder.com pakkumiste osa.
Veebisaidi turvalisusSait on turvatud https-iga ja sellel saidil on ka Nortoni turvatud märk. Lisaks saab saidile tehtud makseid PayPali kaudu täiendava kaitsekihi eest teha.

Plaanid & Hinnakujundus

Saadaval on tasuta plaan; sellel plaanil on kaubamärgiga domeen vormingus http://yourwebsitename.my-free.website. See pole ärisaidi jaoks ideaalne, kuna tundub väga ebaprofessionaalne. Soovitame valida selle asemel premium-plaan ja hankida täiuslik domeeninimi (veebiaadress.)

Sait pakub valikut mitmetest täiendatud plaanidest:

Isiklik. Selle paketi hind on 7,99 dollarit kuus ja see pakub tasuta domeeninime ja e-posti aadressi, reklaame ja mobiilisaiti pole.

Lisatasu. Selle plaani hind on 9,22 dollarit kuus ja see sisaldab reklaamikrediiti ja SEO tööriistu.

Äri. See plaan on 10,75 dollarit ja lisab prioriteetset tuge.

e-kaubandus. See plaan tagastab teile 18,45 dollarit ja sisaldab teie veebipoodi.

Iga plaani hinnakujundus põhineb kahe aasta ettemaksu maksmisel; on võimalik teha lühemat tähtaega, kuid see maksab natuke rohkem. Ajal, mil me seda kirjutame, pakuvad nad 50% soodsamaid plaane (va isiklikud). Nende allahindlustega teeb see veebisaitBuilder.com väga atraktiivseks..

Tasuta plaan võimaldab teil üles ehitada kaks veebisaiti; mõlemal on veebiaadressil ülalnimetatud silt „minu vaba veebisait”. Kui see pole teie eesmärkidel oluline, saate tehniliselt luua laheda tasuta veebisaidi.

Klienditugi

Kuna veebisaidi ehitajad loodi selleks, et teha seda ise saidi loojad, on klienditoe edu saavutamiseks ülioluline. Halvim, mis juhtuda võib, on see, et võite oma saidil töötades takerduda ja ei saa seda avaldada. Õnneks pakub veebisaitBuilder.com piisavat tuge ulatusliku KKK lehe, otsitavate teadmiste baasi, reaalajas vestluse ja vormi võtmise vormi vormis abi saamiseks.

Eraldi on tehniline tugi ja arvelduse tugi. Telefoniteenus on saadaval ka arvelduseks. Sellel veebisaidil pole veel ühtegi videoõpetust, kuid meil on tunne, et neid on peatselt oodata. Tugi ei tundu olevat ööpäevaringselt ja see võib olla mõnikord probleemiks. Kuid meie arvates on teadmistebaas üsna ulatuslik ja suudab vastata enamikule küsimustele.

Kasutuslihtsus

See on tõenäoliselt üks lihtsamini kasutatavaid platvorme, mida oleme teie saidi loomisel näinud. See pakub palju funktsioone, mis muudavad teie saidi professionaalse funktsioneerimise, ja palju suurepärase väljanägemisega malle, et see hea välja näeks. Isegi totaalne algaja võiks selle tööriista abil õhtul ilusa veebisaidi kokku panna.

Järeldus

Meile meeldib WebsiteBuilder.com ja me kasutame seda (kavatseme) seda enda jaoks veebisaidi loomiseks. Pidage meeles, et me tunneme WordPressi väga hästi ja saame sellega luua päris vinge saidi. Veebisaidi kiireks ja suurema vaevata tegemiseks võiks kasutada siiski veebisaiti WebsiteBuilder.com.

Kui olete kunagi vaeva näinud WordPressi malli jaoks kohandatud päise kujundamisega, hindate seda nii lihtsaks, kui saate veebisaidiBuilder.com abil professionaalse saidi lõpule viia. Nii palju tööd on teie jaoks juba ära tehtud, alates mallidest kuni eellehitatud lehtede, vormide ja muude elementideni, et on vaja lihtsalt kokku panna suurepärane veebisait, mis esindab teid hästi, sõltumata ilmetest ja tunnetest. tahavad.

Soovitame tungivalt proovida veebisaiti WebsiteBuilder.com, kuna usume, et see sobib enamiku vajadustega hästi. Ehkki me mõistame, et mõned meie nähtavad piirangud, nagu e-posti integreerimise puudumine ja piltide masspildi üleslaadimine, on mõnede inimeste jaoks murrangulised, on sait vaid mõni aasta vana. Eeldame, et meeskond jätkab pakkumiste muutmist ja muudab seda uues tulevikus veelgi paremaks. Kuid see, mis siin juba on, on päris vinge!

Võrdlema

VeebisaitBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map