Veebimajutus Arvustused


Teie suurim väljakutse pole veebimajutusteenuse leidmine. See otsustab, milline neist sobib teie vajadustega. Aga mida peaksite otsima? Teil on teatud spetsialiseeritud eeltingimused. Kuid olulised ühised jooned peaksid selle otsustusprotsessi osa olema.

Otsige salvestus- ja ribalaiuse piiranguid. Olge kursis mitmete domeenipiirangutega. Ka tehniline tugi on oluline. Pidage neid allpool esitatud veebimajutuste arvustuste uurimisel meeles.

Viimati uuendatud: 28. veebruar 2016

AAWebmasters.com on sõltumatu veebimeistrite ühendus ja siin saidil avaldatud arvamused, ülevaated ja paremusjärjestus on AWA omad. Sait saab hüvitist ülevaadatud toodete ja teenuste eest. AAWebmasters.com testib iga toodet või teenust põhjalikult ja annab parimatele kõrge edetabeli. AAWebmasters.com ei avalda teavet kõigi saadaolevate e-kaubanduse platvormide, veebisaitide koostajate ega veebihostide kohta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Reklaamija avalikustamine

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

InMotioni hostimine

Ettevõtte veebisaidi kavandamine? See host hoiab seal oma tähelepanu. Nad maksavad toetuse eest. Kompromiss on suurepärane nõuanne, mis aitab teil tulusid kasvatada. Seal on 3 hostimiskava, millest 2 on e-kaubanduse jaoks valmis. See tähendab, et neil on kaasas SSL-sertifikaat ja enamasti ka spetsiaalne IP.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

SiteGround

Kas tehniline tugi on teie suurim mure? Sellel hostol on selline maine. Siteground pakub kolme jagatud veebimajutusplaani, mis on kohandatud teie veebisaidi suurusele. Minge koos põhihinnangute käivitamise kavaga. GROWBIG ja GOGEEK plaanid pakuvad täiendavat vahemälutoetust ning hinnakujundus kajastab seda.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

iPage

Esmakordne veebisaidi omanik? iPage on teie ühekordne lahendus. Saate hostingu seadistada umbes 6 minutiga ja saidi koostajana saate kasutada goMobi, veebisaidi loojat või Weebly. Samuti pakuvad hostipakke teile 300 dollarit turunduskrediiti reklaamimiseks Google’is, Yahoo, Bingis ja Facebookis.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Sinine vaim

Kas teil on WordPressi sait?? WordPress toetab seda veebimajutusteenust. Parim hind nõuab 3-aastast pühendumist. Kuid kui me meelt muudame, tagastavad nad ülejäänud teie tasud. Nad on võitnud klienditoe auhindu, nii et kui vajate, võite oodata asjatundlikku abi.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Arvixe

Kas domeeninumbrid otsustavad teie valiku?? Oma plaani valite selle põhjal, kui palju domeene tuleb hostida. Kõige odavam pakett annab teile kuni 6. Arvixe personal töötab kaugjuhtimisega. Tegevuskulude kokkuhoid võimaldab Arvixel pakkuda taskukohast hostimist. See ei kahjusta jõudlust.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Veebimajutus jaotur

Plaan jääda väikeseks? See host pakub odavaid pakette väiksematele saitidele, mis ei eelda suurt külastajate kasvu. Tasuta domeeninimi ja piiramatu ruum tähendavad, et te ei ohverda funktsioone hinna eest. Selle hostiga saate isegi e-kaubanduse saiti käitada.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

GreenGeeks

Tahad jääda keskkonnahoidlikuks? See peremees on seotud rohelise liikumisega. Taastuvenergia annab nende serveritele võimu. Konkurentsivõimelised hinnad ja sajad funktsioonid muudavad selle hostimise keskkonnasõbralikuks. Kuid te ei pea veebisaidi haldamiseks midagi ohverdama.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

HostGator

Kas paindlikkus on olulisem kui tugi? See host pole mõeldud algajatele. Valite tohutu hulga funktsioonide hulgast selle, mida vajate. See võimaldab teil hostimist kohandada ja maksate ainult selle eest, mida vajate. HostGater pakub krediiti ka reklaamimiseks Google’is, Yahoo ja Bingis.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

1 ja 1

Kas teil on globaalseid plaane?? Sellel Saksamaal asuval hostil on 13 andmekeskust kogu maailmas, mis majutab 11 miljonit klienti. CDN-valikuga plaanid võimaldavad teil pakkuda kogu maailmas 62 keskuses vahemällu salvestatud sisu. Lisage täiendavaid funktsioone tervikliku turvapaketi ja e-kaubanduse saidi koostaja abil.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

A2 majutamine

Kas kiirus ja jõudlus on teie tähelepanu keskmes?? A2 majutamine muudab need peamiseks prioriteediks. Nende optimeeritud tehnoloogia tagab lehtede laadimise kuni 20 korda kiiremini kui teised hostid. Hinnakujundus pole madalaim, mida võite leida, kuid kliendid teavad, et nad saavad selle, mille eest nad maksavad.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Väike apelsin

Kas vajate brändingu ja identiteedi osas abi?? See hostimisteenus ei kasuta sõna “piiramatu” palju. Te ei leia varjatud tasusid. Makske pakettide eest, kuidas teile meeldib. Nende tarkvara ja kasutajaliides on kliendikesksed. See aitab teil keskenduda ka oma klientidele.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

HostMonster

Kas olete mures kasvu ja mastaapsuse pärast? Sellel BlueHosti sõsarettevõttel on stardiplaanid, mis pakuvad taskukohaseid uuendusradu. Alustage jagatud lahendusest ja võite olla kindel, et saate hõlpsalt uuele versioonile ülemineku teha. Kuumaksevõimalust pole.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

eHost

Kas vajate abi oma saidi ülesehitamisel?? eHost on hea valik. Neil on veebisaidi ehitaja, mis kasutab üle 1000 malli. Lühidalt saate luua kvaliteetse veebisaidi. Need veebisaidid on optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Sotsiaalmeedia valikute integreerimiseks saate kasutada rakendusi.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Meediumitempel

Kas olete mures liiklussügavuste pärast?? See pilvepõhine host on tuntud oma automaatse mastaapsuse poolest. Hostimise hind võib teistega võrreldes tunduda järsk, kuid see põhineb võrgupõhisel arvul. Saate parema jõudluse ja töökindluse. Kõige populaarsem pakett võimaldab teil majutada kuni 10 saiti.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

WP mootor

Kas olete “kõik asjad WordPress”? WordPress omab seda hostimisteenust ja see on mõeldud ainult WordPressi veebisaitidele. Kõige odavam plaan on 29 dollarit kuus. Teiste pakettide hinnad põhinevad kuukülastajatel. Hinnad põhinevad ka teie veebisaitide haldamiseks vajalike WordPressi installimiste arvul.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Leheline

Kas olete Amazoni fänn? See host on huvitav hübriid. See toetab ainult veebisaite, mis kasutavad WordPressi platvormi. Kuid nende saitide hostimiseks kasutab ta Amazoni veebiteenuseid. Teie andmed asuvad mõnes paremas saadaolevas serveris. See saab automaatsed varundamised Amazon S3 salvestusteenusele.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

JustHost

Kas teil on 3-aastase kohustusega kõik korras?? Kaaluge seda sõsarettevõtet BlueHosti ja HostMonsteri poole. Saate odavat, kuid usaldusväärset hostimist ja kvaliteetset klienditeenindust. Üle 100 avatud lähtekoodiga rakenduse, pistikprogrammi ja teema laiendavad väärtust. Säästud algavad üheaastase kohustusega ja 3 aasta pärast saavad need palju paremaks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

GoDaddy

Kas on oluline minna nimega, mida teate? GoDaddy on domeeniregistrite kuningas. Siit alustades võiksite kaaluda ka GoDaddy kasutamist oma veebisaidi hostina. Kui teete seda, on domeeni registreerimine tasuta. Stardipakett on madalaimate hindadega, mida te kusagilt leiate.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

DreamHost

Kas olete mittetulundusühing? See teenus pakub teile tasuta majutust. Esitage DreamHostile IRS-i väljaantud 501 (c) (3) määramiskiri. Nad kinnitavad selle ja teevad seejärel teiega hostimise seadistamiseks koostööd. Seda pakuvad vaid vähesed teised veebimajutusettevõtted.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

FatCow

Kas e-post on teie jaoks oluline? Mööduge kõigist lehma naljadest veebisaidil. Näete, et nad pakuvad odavaid pakette, millel on piiramatu e-posti aadress. Samuti pakuvad veebisaitide koostajad e-kaubandust ja tasuta domeeni. Võite kiiresti alustada.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

LiquidWeb

Kas soovite käed-vabadust majutust?? LiquidWeb on spetsialiseerunud hallatavale hostimisele. Nad võtavad üle teie taristuhalduse, nii et saate keskenduda sisule. Need on pilvepõhised, nii et saate mõõtmeid teha, kui olete valmis. Nende tugi on nii hea, et nad pakuvad 59-sekundilise telefonikõne garantiid.

Viimased artiklid

Kuva kõik uudised

pilti pole

Võrdle InMotion Hostingi ja FatCow’i: kumb on parim …

UUENDATUD 6. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotioni majutust vs. Arvixe: kumb on parim …

UUENDATUD 5. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotion’i majutust vs. A2-majutust: milline on B…

UUENDATUD 4. jaanuar 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map