Veeb.com ülevaade 2016


Web.com

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Web.com

Üks varasemaid valdkonnaga liitunud veebidisainiettevõtteid Web.com asus veebisaidi plussidena 1999. aastal. Veebiklubi.com, mille peakorter asub Floridas, on mitmekesise infrastruktuuriga, olles 2007. aastal omandanud mitu veebiga seotud ettevõtet, sealhulgas Web.com , on ettevõttest kasvanud nii ulatuslike veebisaidi kujundamise teenuste kui ka DIY veebisaitide ehitajate, hostimise, Interneti-turunduse ja e-kaubanduse suurim pakkuja. Lugege meie Web.com arvustust allpool.

Plussid

 • Üks suuremaid ja väljakujunenud ettevõtteid
 • Algne e-kaubanduse lahendus
 • Tuhanded mallid
 • Integreerub Google Analyticsiga
 • Tugi otse 800-numbri kaudu
 • Lisatasu turvalisus

Miinused

 • Traditsioonilised mallid, mis on loodud funktsiooni ja esteetika jaoks
 • Hinna ja omaduste tabelit pole otseselt loetletud
 • Ulatuslik loetelu tarnitavatest toodetest, kuid mitte eelarvega ettevõtetele
 • Keeruline liides uutele kasutajatele

Ülevaade

 • Veebisait: www.web.com
 • Peakorter: Jacksonville, Florida
 • Asutamisaasta: 1997
 • Töötajad: 2200+
 • Ehitatud saidid: 55 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi valmistaja tarkvara
 • Teenused: Veebilehtede hostimine, veebisaitide kujundamine, Interneti-turundus, e-kaubandus
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Veeb.com on üle 3,3 miljoni tellija, 2200 töötaja ja üle 20 füüsilise asukoha, omaette klass. Web.com jagab toetavat ettevõtte kultuuri, väärtusi ja meeskonnatööd ning avalikustab selle teabe veebisaidil. Nii pika ja suure positsiooniga ettevõttes on plusse ja miinuseid.

Web.com pakub mis tahes veebisaidi koostaja ühte suurimat ja mitmekülgsemat toodete ja teenuste portfelli. Kuigi mallid on traditsioonilised ja mõeldud funktsiooniks, on Web.com enamat kui meisterdamispood. Web.com pakub ka täisteenusega veebisaitide kujundamist. Mõlemad variandid võivad anda soodsaid tulemusi üksikisikutele või ettevõtete omanikele, kes peavad veebisaidi looma ja haldama. Eeldatavasti maksate Web.com ulatuslike funktsioonide ja teenuste eest natuke kõrgemaid tariife.

Kellele on veeb.com soovitatav?

Web.com veebisaidi koostaja on soovitatav ettevõtete omanikele, kaupluste omanikele, ajaveebide pidajatele ja teistele, kes vajavad toimivat, aktiivset saiti. See sobib neile, kes soovivad põhisaiti üles ehitada, või neile, kes vajavad kedagi, et luua neile keerukam sait.

Web.com fookuspiirkond / erialad

Web.com on keskendunud funktsionaalsetele ja suurepärastele veebisaitidele, mis vastavad individuaalsetele või ärivajadustele. Täiendatud mallikomplektiga pakub Web.com üle 2500 malli, mida saab pärast sisu lisamist hõlpsasti välja vahetada. Mallid tunduvad olevat pisut vananenud, kuid omanikud võivad saada kohandatud veebisaidi, mis vastab nende konkreetsetele kujundusvajadustele. Saadaval on Unixi, Linuxi ja Windowsi hostimispaketid. Web.com teeb e-kaubanduse heaks, suurepäraste lisandmoodulite ja pistikprogrammide võimalustega.

Web.com tehnilised andmed / piirangud

Web.com pakub eduka veebisaidi jaoks tavapäraseid DIY veebisaitide koostaja funktsioone koos võimalusega lasta kellelgi teie heaks tööd teha. See on sisseehitatud lahenduste ja interaktiivsete armatuurlauavalikutega funktsionaalne, hästi kavandatud e-kaubanduse platvorm.

Piirangute osas pole kasutajaliides mõnede Web.comi uute konkurentide jaoks nii kasutajasõbralik ja ei tundu, et Web.com pakub tasuta prooviversiooni. Selle kogenud, kõrgelt arenenud platvormi kuupõhised hinnavalikud on pisut kõrgemad.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Kuigi hinnakujunduskavasid ei ole veebisaidi Web.com alguses selgelt välja toodud, näib, et täieliku hostimislahenduse jaoks on olemas korralik terviklik igakuine makseplaan ja ettevõtte reklaamimiseks on vaja edukat turundust. See ei ole odav, kuid Web.com pakub tõelist turundust, mida on vaja veebis edu saavutamiseks.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Web.com pakub 30-päevast raha tagasi garantii, kuid te ei leia seda teavet veebisaidilt hõlpsalt. Kasutajad kurdavad pärast registreerumist raskusi tühistamisel.

Mis on Web.com’i maine?

Pärast pikka ajalugu veebisaidil näib, et Web.com on asunud tagaplaanile koos uute-tee-ise-klientidega. Olles kõige võimsamad ja edukamad veebisaidi loomise lahendused, näib, et Web.com pole suutnud mõnes mõttes sammu pidada.

Ehkki ettevõttel on tohutu jälgimine ja üks laiematest teenustevalikutest, on see läbi teinud arvukalt muudatusi ja veebisaidi tõhusaks loomiseks peab ta konkureerima uute edestajatega. Neile, kes eelistavad endiselt veebidisainerit, kes nende heaks tööd teeks, veedab Web.com hästi tööstuses. Värskeimad ülevaated näitavad veebiteenust Web.com, millel on hea maine täisteeninduse kujundajate seas ja õiglane maine ainult iseendaga tegelevate saitide omanike seas. `

Miks valida Web.com?

Web.com saidi ehitajal on järgmised suured funktsioonid, mitmed võimalused veebisaidi kujundamiseks ja arendamiseks ning see on väärt suurte ettevõtete ja arenenud e-kaubanduse toetamist. See ettevõte teeb kõik.

Küsimus on selles, kas nad teevad seda hästi? Kui soovite kogenud, rikast ettevõtet, kellel on ajalugu ja võime pakkuda ulatuslikke veebidisaini teenuseid, kulutada raha ja investeerida veebisaidil Web.com. Kui olete väikeettevõte, kes vajab põhilist isetegemise veebisaiti, on teie vajadustele vastamiseks kümneid kuluefektiivseid veebisaidi koostaja alternatiive, näiteks Squarespace ja Weebly..

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu veebimahuti
 • Üle 2500 malli 30 kategoorias
 • Armatuurlaua stiiliredaktor
 • Lehe stiili kohandamine
 • Google Analyticsi integratsioon
 • Mobiilse saidi ehitamine
 • Kohandatud disainiteenus
 • Sotsiaalse meedia integreerimine
 • WordPressi integreerimine
 • HTML-redaktor
 • Maksete lüüsi integreerimine

Valdkonna ekspertide otsus veebisaidil Web.com

Veebisaidi ehitajaLõpuks tunnevad eksperdid veebi.com suhtes sarnaseid tundeid, kuid nad on oma sõnastuses pisut diplomaatilisemad ja on valmis andma veebisaidi ehitajale vähemalt 2–2,5 tähte viiest. Kriitikud olid klienditeenindusega rahul ja neid ei paistnud häirivad vähem kui läbipaistvad hinnakujunduspraktikad.

Siin on veel mõned põhjalikumad kriitikud, mida eksperdid pidid pakkuma:

 • Segane liides. Navigeerida on keeruline ja tekstisisestusriistad tunduvad lihtsalt välja lülitatud.
 • Ehitaja ei tule ajaveebiga ja WordPressi ajaveebi on raske importida.
 • Kuigi Web.com pakub usaldusväärset klienditugi, puudub sellel reaalajas vestluse funktsioon. Kiire abi saamiseks peavad kliendid helistama.
 • DIY versioon sisaldab rangeid piiranguid ja nööre.

Kuna turul on nii palju suurepäraseid veebisaidiehitajaid, nõustuvad eksperdid, et pole põhjust raisata oma aega ega raha veebisaidile Web.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused veebisaidil Web.com

Kümnetest tarbijate arvustustest leidsin vaid mõned positiivsed arvustused. Pidage meeles, et enamik neist ei sisaldanud veebisaidi koostaja kohta tegelikult midagi konkreetset. Üks klient oli Web.com veebisaidi ehitaja kasutamisel kasutamislihtsusega üsna rahul. Nad olid veebisaidi loomisel täiesti uued ning hindasid ehitaja ja selle omaduste lihtsust. Teised kirjeldasid neid samu elemente liiga sirgjooneliste ja professionaalse ilmega saitide loomiseks piiratud olekuga. See kõik võib taanduda perspektiiviküsimusele, kuid valdav enamus kasutajaid leidsid midagi positiivset öelda.

Kui ootused on madalad ja kui olete teadlik ettevõtte petlikest arveldustavadest, ei pruugi te pettuda.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused veebisaidil

Kust alustada? Pehmelt öeldes ei ole Web.com tarbijate poolt piisavalt läbi vaadatud. Kui loeksite ainult kasutajate ülevaateid, oleks peaaegu võimatu tunnetada isegi teenuse ja selle pakutavat, sest paljud kaebused on seotud arveldusküsimustega. Paljud inimesed tundsid Web.com hinnakujunduspraktikat eksitavat pärast seda, kui nad said teada, et nendelt nõuti tasu vaid katseaja eest. Kliendid kaebasid ka palju muid salapäraseid tasusid.

Lisaks küsitavatele arveldustavadele kirjeldatakse Web.com tegelikku veebisaiti üldiselt kui kohutavat. Seda pole mitte ainult keeruline kasutada, vaid see töötab vaid väikese osa ajast. Kokkuvõttes kõlab programm pettusena.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Kujundus & Kohandamine

Ükskõik, kas vajate disaini- ja kohandamisvalikuid, mida saate ise hallata, või eelistate investeerida ettevõttesse, mis suudab seda teie heaks teha, on Web.com oma võimetega, kuid eeldab, et maksab. Allpool on toodud mõned üksikasjad selle kohta, mida saab oodata Web.com kujundus- ja kohandamisvalikute osas.

TunnusjoonÜlevaade
Web.com mallidVeebisaidi Web.com abil saavad kasutajad ja disainerid valida enam kui 2500 malli hulgast 30 kategoorias. Mallid on üsna traditsioonilised, pöörates tähelepanu funktsioonile modernsuse ees. Mallid sisaldavad otsinguvõimalust märksõna või värvi järgi. Mallide vahel vahetamine on võimalik isegi pärast veebisaidi teabe ja komponentide sisestamist. Web.com haldab mobiilkuva kuvamist alternatiivses vaates. Või võib Web.com luua teie jaoks teie saidi soovitud kohandamis- ja mobiilsusvõimalustega.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Tehke ise valiku jaoks on isiklike või ärivajaduste rahuldamiseks saadaval igas stiilis ja värviga malle. Värviskeemid täiendavad üksteist ja paigutused on intuitiivsed.
 • Eelvalitud mallid ja veebisaidi loomine Scratcisth. Web.com pakub mõlemat. Tehke seda, mida teete ise, võiksite mallide hulgast valida, või saavad Web.com-i kujundajad teie saidi nullist üles ehitada (kasutades teile meelepärast teemat). Neil professionaalidel on kogemusi HTML / CSS-koodiga, et teie saiti veelgi kohandada.
Web.com-i liidesWeb.com on mitmekülgne selle poolest, et kasutajatel on võimalus veebisait ise välja töötada või lasta ettevõttel keerukate ärivajaduste jaoks sait kujundada ja seda arendada. Liidesega on suhteliselt lihtne alustada ja see pakub professionaalset armatuurlaua stiiliredaktorit. Kuigi saate teha kõike, mida võite mõelda, ja palju muud, ei tundu see nii lihtne.
Lehe stiili kohandamine “Veebisaidi Web.com lehe stiili kohandamisvalikute abil saate veebisaidi isikupärastada ja sisu ja komponente vastavalt veebipõhistele vajadustele muuta. Web.com omab võimalusi, kuid võiksite jätta selle teie arendajate hooleks.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud. Veebisaidil.com on personaliseerimise tööriistad, kuid alustavatel kasutajatel on õppimiskõver.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadus. Põhi redigeerimine ei ole liiga keeruline, kui olete selle juba seadistuse käigus läbi teinud.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Mõni HTML-kood näib olevat võimalik, kuid see on veel üks komponent, mida Web.com-i arendajad saavad paremini käsitseda.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Visuaalne redigeerimine näib hästi, kuid tegelikult kurdavad paljud DIY kasutajad liidese ja funktsioonide kasutamise üle.

Tundub, et kui Web.com kujundab oma veebisaidi teile parima hinnaga, näib see olevat viis tulemuste kohandamiseks. Need, kes seda ise sisse logivad, tunduvad nende kasutajate arvustuste põhjal olevat pettunud ja pettunud.

Saidil navigeerimineVeebisaidi Web.com navigeerimine põhineb mallidel, kuid täisteenuse kujundusvalik annab teile navigeerimise oma ettevõtte vajaduste rahuldamiseks. Veebisaidi kuvamiseks mobiilseadmes on vaja natuke lisatööd
Fotod ja galeriidVeebisaidi Web.com navigeerimine põhineb mallidel, kuid täisteenuse kujundusvalik annab teile navigeerimise oma ettevõtte vajaduste rahuldamiseks. Veebisaidi kuvamiseks mobiilseadmes on vaja natuke lisatööd.
SisuhaldusWeb.com-i sisu haldamine pole mõeldud neile, kellel pole kogemusi. DIY algajad kasutajad on pettunud, seetõttu on selle vaatajaskonna jaoks soovitatav kasutada veebiteenust Web.com täisteenuste jaoks. Algajad võivad leida muid pühendunud veebisaitide koostajaid paremaid võimalusi. Kogenud kasutaja võib olla rahul Web.com platvormi keerukusega.
Fotod ja galeriidWeb.com-il on võimalusi integreerida peaaegu kõik kujundid. Galerii leidmine eelnevalt tutvumiseks polnud valik.
Mobiilse saidi ehitamineWeb.com pakub mobiilsete saitide loomise võimalusi, kuid need pole mallidesse sisse ehitatud, nagu leiate kaasaegsemate veebisaidiehitajate puhul. Ilma liigse tööta saab lisada eraldi mobiilivaate. Veebisaidi täieliku kujundusteenusega saab hõlpsasti mobiilsete saitide loomist hõlpsasti teostada.
Sotsiaalse meedia integreerimineMõned sotsiaalmeedia võimalused ja sotsiaalse meedia integreerimine on saadaval veebisaidil Web.com. See oluline funktsioon on üks paljudest, mida ettevõtetele ja kaupluste omanikele klientideni jõudmiseks pakutakse.
Kohandatud disainiteenusedVeebi.com esmane teenus – erinevalt enamikust veebikujundustest, mida te ise teete – on teie veebisaitide kujundamise ja arendamise peamine teenus. Web.com teeb seda paremini. Proovides DIY-ruumi mahtuda, on kasutajad pettunud selle pärandprogrammi keerukusest. Põhiliste veebisaitide jaoks lihtsustatud meisterdamisplatvormi jaoks võiksite uurida teisi veebisaitide koostajaid. Web.com on mõeldud edasijõudnutele, funktsionaalsetele veebisaitidele ja on kõige parem teie jaoks veebisait kujundada.

Funktsioonid & Tööriistad

Kuna tegemist on ühe originaalse täieliku veebisaidi loomisega tegeleva ettevõttega, on funktsioonide komplekt tohutu. Sobib suurematele keerukamatele saitidele, mis vajavad erilist tähelepanu, või edasijõudnutele programmeerijatele, kes on töötanud veebisaidi kujundamisega, vastab Web.com kindlasti e-kaubanduse ja ärifunktsioonide nõudmistele:

TunnusjoonÜlevaade
Web.com seadistamineVeebisait.com näitab enne nupule Alustamist mõnda saitide näidist ja mallide hetktõmmist. Peate sisestama domeeninime, looma konto ja valima kohandamiseks ja avaldamiseks malli. Esimene kuu on odav, kuid kõik kolm kava lähevad pärast seda üles.
VeebikujundusKui olete valinud Web.com malli, alustate kindlasti veebidisaini protsessi. Web.com pakub nelja kujundusvõimalust: tee endale-mulle veebidisain, kohandatud kujundus, iseenda jaoks veebidisain ja mobiilisait
Navigeerimise sügavusTundub, et Web.com pakub standardse navigeerimissügavuse mis tahes eelnevalt kavandatud malli jaoks, või on midagi võimalik, kui teil lastakse teil oma veebisait ehitada.
Vidinad ja rakendusedWeb.com ühildub kümnete rakenduste, vidinate ja pistikprogrammidega, et mahutada täiustatud e-kaubandust, portfelle ja muid keerulisi veebisaite.
MonetiseerimineVõimsa e-kaubanduse platvormina, olles aastate jooksul ostnud mõned kaubamärgid, pakub Web.com kaupluste omanikele vajalikke tööriistu. Web.com-i brändide hulka kuuluvad Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com ja palju muud.
Külastajate statistikaVeebisaidil.com pole külastajate statistikaga probleeme. Google Analyticsit saab jälgida ja aruandluseks kasutada.
Fotod, videod ja heliWeb.com integreerub visuaalsete ja meediumitööriistadega, mida vajate oma kaubamärgi turustamiseks. Kujutisi või meediuminuppe saate hõlpsalt vahetada.
Fotod ja galeriidWeb.com-il on võimalusi integreerida peaaegu kõik kujundid. Galerii leidmine eelnevalt tutvumiseks polnud valik.
Mobiilse saidi ehitamineWeb.com pakub mobiilsete saitide loomise võimalusi, kuid need pole mallidesse sisse ehitatud, nagu leiate kaasaegsemate veebisaidiehitajate puhul. Ilma liigse tööta saab lisada eraldi mobiilivaate. Veebisaidi täieliku kujundusteenusega saab hõlpsasti mobiilsete saitide loomist.
BlogimineVeebipäeviku integreerimisel WordPressiga on ajaveebide loomine suhteliselt lihtne. Protsess nõuab mõningaid uuringuid
Google kaardidWeb.com võimaldab teil kiiresti üles laadida Google Maps, muud kaardid ja mõned populaarsed vidinad.
HTML-redaktorTundub HTML-i lõigud ja mõned koodid on veebisaidil võimalik. See oleks funktsioon Web.com terviklikus disainiteenuses.
Vormid ja uuringudVormide ja küsitluste elemente saab integreerida või pöörduda selle teenuse Web.com programmeerijate poole.
PanipaigadTeie tellitud plaani alusel saate oma veebisaidi toetamiseks 300 GB, 500 GB või piiramatut salvestusruumi. Mõned Linuxi, Unixi ja Windowsi hostimisplaanid pakuvad piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust.
Infolehe tööriistWeb.com pakub tugevat turunduspaketti, kus nad haldavad klientide infolehti, artikleid, ajaveebide postitusi ja palju muud.
Foorumi tugiWeb.com pakub kasutajatele oma foorumi osana foorumeid. Kliendi veebisaidi foorumeid saab üles ehitada.
E-kaubandus / veebipoodVeebisaitide e-kaubanduse algne ülem Web.com on kõige parem kavandada e-kaubanduse saite ettevõtete omanikele ja kaupluste omanikele. Mitte ainult, et neil on selle platvormi jaoks mõned uued tööriistakomplektid. See on veel üks eelis Web.com-i disainiteenuste täielikust komplektist.
Lüüsi integreerimineMaksete lüüsi teenused on veebisaidi.com abil lihtsad – osa nende peamisest portfellist.
SEO ja veebiturundusWeb.com otsingumootori optimeerimise ja turundusvõimalused on laialdased, nende SEO paketis pakutakse videoid, artikleid ja pressiteateid. Täisteenuse võimalus aitab kaupluste omanikke klientideni jõudmiseks ja Google’i, Yahoo ja Bingi otsingute paremusjärjestuse määramiseks. Web.com pakub kliki eest tasumise reklaamimist, ajaveebide haldamist, sotsiaalmeediat ja palju muud. Eeldatavasti maksab.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Web.com pakub registreerumisel konto sisselogimist ja kliendid saavad igal ajal redigeerimiseks ja kohandamiseks kasutada parooliga kaitstud keskkonda.
Google® AnalyticsWeb.com integreerub Google Analyticsiga ilma teadaolevate probleemideta.
Veebisaidi ehitaja turvalisusWeb.com võtab turvalisust tõsiselt, pakkudes rämpsposti kaitset CatchGuardi kaudu, e-posti viirusekaitset ja täiendavat SSL-sertifikaati umbes 5 dollarit kuus.
Mitu keeltEhkki polnud selge, kas Web.com toetab teisi keeli, näib, et see on suhteliselt lihtne kodeerimise küsimus. Vaja on rohkem uurida või lubage Web.com seda teie heaks teha.
Mobiili optimeerimineKuigi Web.com-i mallid pole mobiilisõbralikud, on mobiilseadmetes eduka kuvamise tagamiseks olemas ka mobiilitoimetamise funktsioon.
CDN-tehnoloogiaCDN-tehnoloogia asemel teeb Web.com koostööd võrgulahendustega, et pakkuda võrreldavaid täiustatud DNS-teenuseid.

Plaanid & Hinnakujundus

Veebisaidi esilehtedel ei olnud hinnakujunduse ega plaani kohta teavet, kuid Web.com pakub nelja erinevat hinnakava.

Pakutavad hinnaplaanid

 • Veebisaitide koostaja. 1st Kuu 1,95 dollarit, kuu 22,95 dollarit kuus
 • Veebisait + turundus. Esimene kuu 2,95 dollarit, kuus 32,95 dollarit kuus
 • Veebisait + turundus + e-kaubandus. Esimene kuu 3,95 dollarit, kuus 42,95 dollarit kuus
 • Ehitage see minu jaoks. Alguses tasuta. 114,95 dollarit ja rohkem

Web.com pakub teile vastuvõetavate funktsioonide ja teenuste hulgast üsna konkurentsivõimelist hinda, kuid kui lisate hostimise, lisandmoodulite ja pistikprogrammide hulka, võib dollar maksta. See võib olla veebisaitide kujundamise ettevõte suurematele ettevõtetele, kes vajavad praktilisi teenuseid.

Arvestage hinnakujunduse osas järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Mitte just. Kava Build-It-For-Me algab tasuta.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Näib, et peate esimese kuu eest maksma väikest tasu, pärast mida saate mõne vaevaga tühistada.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Web.com on seda tüüpi teenuseid pakkuvate veebisaitide disainerite lühikeses loendis konkurentsivõimeline. Ta ei konkureeri väiksemate, iseenda jaoks mõeldud veebisaitide ehitajatega tavaliste või mõõdukate veebisaitide jaoks.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Mitte päris.
 • Kas makse täideti kuus / aastas? Pakutakse igakuist maksekava.

Klienditugi

Veebisait.com on oma klienditeenindusteenuste keskmisest parem maine. Veebisaidil on mitmesuguseid tugivõimalusi, sealhulgas number 1-800 – see on veebisaidi koostaja ruumis ennekuulmatu.

Samuti saavad kliendid klõpsata, et saata e-kiri, külastada foorumiblogi, leida kasulikke artikleid ja osaleda väikeettevõtete tippkohtumistel. Näib, et reageerimisajad on head ja järelmeetmed sobivad enamiku vajaduste rahuldamiseks.

Kasutuslihtsus

Ulatusliku veebidisaini platvormina on kasutusmugavus veebisaidil kvalifitseeritud disainerid. Neile, kes otsustavad oma saidi üles ehitada, on veebisaitide ehitajate mänguruum tänapäeval nii ulatuslik ja lihtsustatud, et Web.com ei saa sellel turul enam hästi konkureerida.

Kogemustega edasijõudnutele disaineritele on see väärtuslikum tööriist, mis toetab tipptasemel e-kaubandust ja suuremaid ettevõtteid. Algajatele pole see lihtne. Allpool on mõned asjad, mida tuleks kaaluda, kui uurite turul olevaid veebisaidi koostaja valikuid:

Liidese lihtsus. Web.com-i liides pole mõeldud lihtsaks, välja arvatud neile, kellel on kogemusi veebisaidi kujundamise alal.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. On ka teisi alustajatele tehtud ehitajaid. Web.com pakub suurepäraseid mallipõhiseid lahendusi, kuid on siiski parim klientidele mõeldud terviklahenduse ja -lahenduse jaoks. Kogenumatel kasutajatel on ärivajaduste rahuldamine lihtsam ja mitmekülgsem.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Kasutajad saavad valitud tellimuse alusel absoluutse autonoomia taseme, mida nad soovivad.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Mõni in-toimetaja abi on saadaval koos veebisaidi juhendajaga (juhendajad) ja saidil mõnede abivalikutega.

Web.com pole just mõeldud lihtsatele. Enamik kasutajaid pääseb mööda, kuid edasijõudnud kasutajad on Web.com kasutatavusega palju rahul.

Järeldus

Web.com on oma klassi veebisaitide ehitaja, mis muudab teiste turul olevate veebisaidi ehitajatega võrdlemise keeruliseks. Sobib kõige paremini neile, kes soovivad, et ettevõte ehitaks neile veebisaidi. Web.com on rahuldav. Kasutajate ülevaated näitavad, et see ei pruugi olla parim uutele disaineritele, kes proovivad oma saiti luua, kui neil pole kogemusi.

Web.com on tegutsenud juba pikka aega ning sellel on tohutu jälgimisvõimalus ja lai võimekus. Tänapäeva veebimaastikul on veebidisaineritel veebisaitide loojate osas palju võimalusi. Web.com on ainulaadne, kas nad pakuvad mõlemat tüüpi disainiteenuseid (DIY ja BIFM). Parem, kui kvaliteetsemad teenused on tervikuna parem, tundub Web.com sobivam ettevõtetele, kes vajavad neid raskete raskuste tõstmiseks.

Kasutage Web.com tasuta sisseehitatud teenust või odavat esimest kuud, et otsustada, kas see on teie ettevõtte jaoks õige valik.

Võrdlema

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map