Väike oranž ülevaade 2016


Väike apelsin

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Väike apelsin

Üle kümne aasta tagasi Atlantas asutatud väike apelsin (ASO) pakub erinevaid veebimajutusteenuseid nii üksikkasutajatele kui ka väikeettevõtetele. Praegu asub firma peakontor Austinis, Texases, ja seal on elav 80-töötajaline tööjõud. Lugege allpool meie väikese apelsini arvustust.

Plussid

 • 90-päevane raha tagasi garantii
 • Node.js ja Ghost Blogging platvormi tugi
 • Lai valik hostimisplaane
 • Varjatud tasusid pole

Miinused

 • Telefonitugi vajab parandamist

Ülevaade

 • Veebisait: www.asmallorange.com
 • Peakorter: Atlanta, GA
 • Asutamisaasta: 2003
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Jagatud, VPS, WordPressi hallatav hostimine, Pilvemajutus
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Üle kümne aasta tagasi Atlantas asutatud väike apelsin (ASO) pakub erinevaid veebimajutusteenuseid nii üksikkasutajatele kui ka väikeettevõtetele. Praegu asub firma peakontor Austinis, Texases, ja seal on elav 80-töötajaline tööjõud.

Väike apelsin pakub mitmeid taskukohaseid spetsiaalset serverit, virtuaalset privaatserverit (VPS) ja jagatud serveriplaane, mis meeldivad nii üksikutele kasutajatele kui ka väikeettevõtetele. Sellegipoolest puuduvad ettevõttel mitmed funktsioonid ja tehnilised andmed, mis on leitud AWA edetabeli parima veebimajutusteenuse InMotion Hosting korraldusest.

Positiivsena võib öelda, et ettevõttel on jagatud hostingu pakkujate seas kiireimad serverid, nii et kui kliendid teie veebisaiti külastavad, toimib see optimaalselt. Väikseima ettevõtte veebisaidi sobitamiseks kõige kiiremini kasvava äriga pakub ASO plaane erinevate rahakotisõbralike hindadega.

Aus veebimajutaja

Väike apelsin on üks tuntumaid veebimajutusteenuste pakkujaid, kuna see müüb alati seda, mida nad saavad esmajoones pakkuda. Teisisõnu, teie veebisait töötab alati optimaalselt, nagu lubatud, erinevalt teiste hoolimatute ettevõtete veebimajutusteenustest.

See veebimajutusettevõte ei tee eeldusi, mis puudutavad nende klientide serverikasutust ja ressursse, mis neil on nagu teistel hostimisettevõtetel. Selle asemel kontrollivad nad, et iga kliendi jaoks oleks piisavalt ressursse, isegi kui kõik neid maksimaalselt kasutasid.

Ettevõte on pühendatud rohelistele minekutele

Väike apelsin on pühendatud roheliseks muutmisele, sobitades 150% nende energiatarbimisest taastuvenergia sertifikaatidega. Samuti julgustab ettevõte oma töötajaid energiat vähendama kodust tööd tegema. Ehkki kõik need jõupingutused pole nende veebimajutuskavadega seotud, loob see hea tunde, kui teate, et teete koostööd ettevõttega, mis on pühendunud energiatarbimise vähendamisele ja keskkonnasäästlikuma keskkonna edendamisele.

Alumine joon

Lihtne kasutada ja taskukohane, väike oranž on usaldusväärne hostiettevõte neile, kes ei vaja tugevalt koormatud serverit. Sellegipoolest puuduvad veebimajutajal mõned tema konkurentsis leiduvad funktsioonid.

Põhijooned

 • 99,9% tööaja garantii
 • Tahkismäluseadme serverid
 • Piiramatu domeenid
 • 24/7/365 klienditugi
 • Piiramatu e-posti konto
 • Ettevõtte klassi serveri riistvara
 • Rämpsposti ja viiruste filtreerimine
 • Automaatreageerijad
 • WordPressi optimeeritud serverid
 • Igapäevased varukoopiad
 • Weebly veebisaidi ehitaja
 • Parooliga kaitstud kataloogid

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide otsus väikese apelsini kohta

VeebimajutusEkspertide ülevaadetes pole selline karjumine: „Minu veebisait on maas!”, Mis neile meeldib, võib-olla seetõttu, et nad on teenust lihtsalt lühikese aja jooksul ja mitte pikema aja vältel, näiteks Väike Orange’i klientidel on.

Mis siis ekspertidele Väikese Apelsini kohta meeldib?

 • Odavad plaanid teie alustamiseks
 • Lihtne kasutada juhtpaneeli
 • Pakub head tühistamise tagasimakse poliitikat
 • Erinevalt paljudest teistest hostimisettevõtetest pole varjatud tasusid
 • Kiire SSD serverid

Ja nende negatiivid?

 • Nende 2015. aasta detsembri vahejuhtum (märkimisväärsete madalseisudega) oli vabandamatu
 • Telefonitugi klientidele puudub
 • Live-vestlust saab piirata

Kuigi eksperdid on Väikese Apelsini suhtes vähem kripeldavad, vastavad nende negatiivid sellele, mida räägivad hostimisteenuse kliendid. Ja kui te ei saa kedagi klienditeenindusse kiiresti, kui teie veebisait laguneb, siis olete ka päris pahane.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused väikesel apelsinil

Ausalt öeldes ei taha kliendid oma veebisaitide üürikese tööaja korral tõenäoliselt kasutada väikese apelsini tegelikke eeliseid. Saidi kõige olulisem osa on see, et see on saadaval! Kuid kaevasime üles mõned asjad, mis klientidele tundusid meeldivad.

 • Kiire hostimine
  Ehkki A-Apelsini toimimisel on seisakuid, töötab see hästi ja kiiresti.
 • Lihtne kasutada cPaneli
  Hostimisliidest on lihtne ja puhas kasutada.

Ehkki on kliente, kellel pole platvormiga raskusi olnud, suundub enamik neist Internetti, et nende peale kaebusi esitada.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused väikese apelsini kohta

Väike apelsin on kannatanud hiljuti klientide poolt läbi viidud üsna pilkupüüdvate arvustuste tõttu – üldiselt ümber tööaja ja tugiteenuste.

 • Tehke vaeva, et pakkuda klientidele nõudmist
  Kahjuks on kliendid (kollektiivselt) kaebanud vastuvõetamatul hulgal seisakuid ja sellega pikendatud seisakuid. Paistab, et nad kustutasid kõik kaebused ka oma Facebooki lehelt – kehv klienditeenindus ja teave?
 • Telefonitugi pole saadaval
  Ehkki neil on reaalajas vestluse funktsioon, pole see enam võimalus, kui soovite kellegi telefoni saada
 • Tugi ei ole tehniliselt pädev probleemide kiireks lahendamiseks
  Ehkki tugiteenused võivad väikesi probleeme hõlpsalt lahendada, võib tehniliste küsimuste korral oodata pikka aega, kuni nad püüavad teie jaoks lahenduse leida..
 • Osa EIG-rühmast
  Koos Arvixe, HostGatori ja BlueHostiga on nad sisuliselt sama ettevõte ja kõik teenused on tagasi lükatud.

Töökindlus & Uptime

Väikesel apelsinil on kõigi meie uuritud veebihostide üks parimatest tööaeg ja kiireim reageerimise aeg. Aega, mille jooksul jagatud server (ja teie ajaveeb) töötab ja töötab, nimetatakse tööajaks, samas kui reageerimisaeg on see, kui kiiresti võtab server sisu laadimiseks teie blogi külastades.

Uptime ja reageerimise aja statistikat jälgib tavaliselt Cloud Spectator ning see kiitis ASO-d oma serverite kiiruse ja stabiilsuse eest. ASO on kõrgelt hinnatud, kuna see ei taga piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust. Siiski paneb see valima veebimajutuspaketi selle põhjal, mida teie veebisait tegelikult tarbib.

Nagu Arvixe ja GoDaddy, pakub ka ASO 99,9% tööaja garantiid, mis tähendab, et nad maksavad teile kõigi täiendavate seisakude eest.

Uptime / Response Times: 99,9% tööaega ja 549 ms reageerimise aeg. See on koos tuntud veebimajutusteenuste pakkujatega üleval.

Kvaliteetse teenuse pakkumiseks hooldab see mainekas veebimajutusettevõte kahte erinevat USA-põhist serverit Michiganis, Dearbornis, Texases ja Dallases. Mõlemad andmekeskused kiitlevad suure jõudlusega, kandjaneutraalsete võrkudega.

Andmekeskused koosnevad hulgast turvaelementidest, sealhulgas biomeetriline juurdepääs ja juurdepääs võtmekaardile, füüsilise ID kontrollimine; täielik CCTV valve, mida toetab toimikus olev digitaalne salvestus; ja ööpäevaringsed kohapealsed tugitehnikud.

Mõlemad andmekeskused kasutavad Arbor Networks Peak Flow DDoS tuvastust ja neil on mitmekohalised, kandja-neutraalsed suure jõudlusega IP-hallatud kvaliteedivõrgud..

Funktsioonid & Tööriistad

ASO pakub suurepäraseid funktsioone ning hostipakettides on automaatne skriptide installimine, SSD-põhine hostimiskeskkond ja igapäevased varukoopiad, piiramatu POP3, MySQL, alamdomeenid, e-posti edasisaatjad, meililistid ja FTP-kontod, mis on pakkumine, mis ei paljudel veebisaitidel on.

TunnusjoonÜlevaade
Ribalaius ja kettaruumVäike apelsin pakub piiratud ribalaiust ja kettaruumi ning erineb erinevate hostimiskavade järgi. See on aga paljudele üllatus, kuna erinevad hostimisveebisaidid pakuvad kõigi oma hostimispakettidega piiramatut ribalaiust ja kettaruumi.

Ehkki võite valida olemasolevate hostimispakettide hulgast, peate kettaruumi ületamise korral minema üle VPS-i või pühendatud hostimisplaani, mis võib mõnele inimesele üsna pettumust valmistada.

KontrollpaneelASO pakub kõigile oma klientidele kõige populaarsemaks juhtpaneeliks mõeldud Linuxi jaoks cPaneli (ja vajaduse korral WHM-i). Enne registreerumist peate siiski veel kord kontrollima litsentsi maksumust, kuna see ei pruugi ilmtingimata olla kindlam. ASO ei toeta Windowsi. Juhtpaneel võimaldab teil ühest kohast hallata oma veebisaidiga seotud erinevaid aspekte. Näiteks saate installida selliseid rakendusi nagu WordPress või Joomla, jälgida, kui palju ribalaiust ja salvestusruumi te kasutate, ja oma veebisaidile uusi faile lisada. ASO-l on mõned kena lisafunktsioonid cPaneli likeR1Softi varukoopiate juurde pääsemiseks, SiteLocki turvalisus, Cloudflare’i ühe klõpsuga installimine, Page Speed ​​Optimizer, PHP valija ja nende Ghost Installer (Softaculous’i kaudu). Oma üsna aktiivse arveldus- ja tugiteenuste kliendipiirkonnaga pakub ASO teile juurdepääsu nende laiale teadmistebaasile ja videoõpetustele.
Veebisaitide koostajaASO sisseehitatud väikeettevõtte veebisaitide ehitaja nimega Weebly võimaldab väikeettevõtete omanikele sujuvat üleminekut veebisaitide loomiselt veebisaidi majutamisele. Sisseehitatud tööriista abil saate tasuta luua ühe veebisaidi ja luua nii palju veebilehti kui soovite. Weeblyl on arvukalt malle ja lohistamisriist, mis võimaldab teil kiiresti luua professionaalse ilmega veebisaidi. Raha säästmiseks saate kasutada sisseehitatud tööriista ASO-s, kuna kui kasutasite Weeblyt eraldi, võtavad nad oma teenuse eest tasu, kui teil on teie domeen. ASO pakub kooskõlas teie veebisaidi keerukusega disainiteenuseid ühekordse hinnaga 800 dollarit või 1100 dollarit neile, kes soovivad, et professionaal kujundaks oma veebisaidi. Nad kasutavad saidi loomiseks WordPressit või mõnda muud sisuhaldussüsteemi.
WordPressi veebisaididLoogiliselt toetatakse ka WordPressi. CPaneli rakenduse jaotises Softalicious saate installida sisuhaldussüsteemi (CMS). Pärast installimist saate WordPressi abil luua slaidiseansse, lehti, postitusi ja muud sisu. WordPress kasutab üle 24% kogu veebist, seega pole üllatav, et paljud hostivad veebisaidid pakuvad optimeeritud hallatud WordPressi hostimisplaane. Kahjuks ei paku väike apelsin hallatud WP-hostimist. Kui teie väikeettevõttel on WordPressi sait, mis võtab vastu suurt liiklust ja on ettevõtte keskne, siis soovitame tungivalt kasutada hallatud WP-hostimist. Hallatud WP-hostid hoolitsevad teie jaoks WordPressi tehnilise taustarakenduse eest. Näiteks korraldab host teie jaoks WP tarkvara värskendusi, töötab teie saiti WP-ga optimeeritud serverites, annab platvormi teie WP-saidi muudatuste testimiseks ja teeb igapäevaseid varukoopiaid. Meie parimaks hallatava WP hostimise jaoks on WP Engine.
VeebirakendusedVäike apelsin pakub ületamatu valiku veebirakendusi, mis kohandavad teie veebisaiti. Kui soovite ajaveebi alustada, valige WordPress või mõni teine ​​saadaolev ajaveebirakendus ja installige see ühe nupuvajutusega. Kui olete huvitatud mõne CMS-i tarkvara hankimisest, soovite oma saidilt kalendrit või foorumit või mõtlete mõne võrgumängu hostimise üle, on ASO teid hõlmanud. Samuti on olemas mitmesuguseid tööriistu, mis on mõeldud täpselt e-kaubanduse veebisaitidele, ja teisi, mis on mõeldud haridussaitidele. Saate luua wikisid ja küsitlustööriistu – valikud on lõpmatud. Ükskõik millist tüüpi saiti kavatsete avada, on üsna ilmne, et ASO pakub rohkem kui mõnda rakendust, mis võivad seda märkimisväärselt edendada.
E-kaubanduse lahendusKui kavatsete pakkuda tooteid või teenuseid, on Väike Apelsin teid hõlmanud. See hostiettevõte pakub Linuxi-põhiste ettevõtete hostimisplaane (Startup, Small Business ja Enterprise), mis sisaldavad tasuta turvalise pistikupesa kihti (SSL-sertifikaat), maksekaarditööstust (PCI) ja spetsiaalset IP-aadressi vastavust tehingute kaitsmiseks.
TurvaelemendidHostimisplaanidel on paar turvaelementi. Isegi kõige elementaarsema plaani korral olete kindel, et leiate parooliga kaitstud kataloogid, kiirlingi / leechi kaitse ja IP-blokeerimise. Veel suurema turvalisuse tagamiseks peaksite valima SiteLocki (maksab aastas 20 dollarit). SiteLock teostab sõltuvalt valitud hostipaketist tavaliselt igapäevaseid pahavara skaneeringuid, pahavara automaatset eemaldamist, failimuudatuste jälgimist ja palju muud..
Piiramatu e-posti aadressidVäike apelsin lubab veebisaitide omanikel luua piiramatu arvu e-posti aadresse, mis on seotud iga nende hostitud domeeniga. See on väärtuslik funktsioon, eriti äri jaoks, kuna igale töötajale saab seejärel anda isikliku e-posti aadressi. See hostiettevõte lubab teil ka tavalist e-posti, mis on väärtuslik, kui keegi juhtub teie domeeni e-posti aadressiga, mida praegu pole. See aitab veenduda, et saate kõik teie veebisaidile saadetud sõnumid.
90-päevane raha tagasi garantiiSee on üks pikimaid tööstuses, pakkudes teenuse kontrollimiseks piisavalt aega. Pidage meeles, et selle pakkumise alla ei kuulu domeenid, seega arvatakse tavalised domeenikulud maha, kui maksate pärast tasuta domeeni kasutamist tagasi. Paljud tööstuses teevad seda.
Täielikult skaleeritavUuendage ja alandage lihtsalt vastavalt soovile.
Kaks kuud tasutaKui maksate aasta eest ette, saate tasuta domeeni ja kaks kuud tasuta hostimist
Piiramatu kõik muuPiiramatu FTP-konto, alamdomeenid, meililistid, e-kirjad, e-posti edasisaatjad ja andmebaasid on standardvarustuses
Igapäevased varukoopiadÄärmiselt soovitatav on teha varukoopiaid väljaspool saiti, isegi kui iga päev tehakse automatiseeritud varukoopiaid
Ruby on RailsErinevalt paljudest hostimisveebisaitidest, mis kasutavad Ruby jaoks cPaneli pistikprogrammi, kasutavad nad Ruby jaoks Passengerit, seega on see alati ajakohane Gemi viimase installitud versiooniga
Ghost BlogimajutusNad on üks väheseid virtuaalserveriteenuse pakkujaid, kuhu on installitud Node.js. Seega saab uue Ghost Blogging Platform installida..

Plaanid & Hinnakujundus

Väikese apelsini jagatud hostimisplaanid muudavad teie eelarvele ja vajadustele vastava valiku leidmise lihtsaks. Pealegi on see lugupeetud hostiettevõte, mis ei müü teile mitte midagi, vaid pakub tegelikku piiramatut hostimist.

Väike apelsin jagab hostimise viit tüüpi kavadeks: hübriid / pühendatud, pilve VPS, äri, edasimüüja ja jagatud. See ettevõte pakub ainult Linuxi-põhist hostimist.

Väike apelsin saab aru, mida kliendid soovivad. Nad on paketi igakuise hinnakujunduse osas ausad, selle asemel, et oma esilehel madalamat aastapaketi hinda näidata. Kui nad on teile igakuistest kuludest teatanud, pakuvad nad terveks aastaks tellides kaks kuud tasuta ja tasuta domeeni.

Ehkki idee on sama (kirjutage alla lepingule alla, kirjutage alla), tundub see vähem kui karistamine, kui host on oma hinnakujunduse osas alguses.

Klienditugi

Klienditugi on üks valdkond, mis laseb Väikese Apelsini maha jätta. See on nii, nagu nad veedavad suurema osa ajast vaid ettevõtte muude aspektide kallal, kuna neil pole olnud võimalust kaasata pidevat klienditoe teenust.

Väikese Apelsini tehnilise toe meeskonna suurus pole selge, kuna peaaegu kogu personal töötab kodust. Sellel hostimisettevõttel ei ole ettevõtte sisest personali, kes töötaks oma serverite käeulatusest eemal nagu teised hostiettevõtted.

Paar klienti on teatanud ja väidavad, et nad ei saanud mõne kõige tehnilisema küsimuse kohta piisavalt nõuandeid ega vastuseid.

Tugiteenuseid pakutakse piletite ja e-posti teel ööpäevaringselt, aastaringselt. Ehkki telefonitugi puudub, pakutakse reaalajas vestluse tuge, kuid seda ainult tööpäevadel. See on jällegi võimalik, kuna neil ei ole ettevõttesiseseid töötajaid nagu teistel pakkujatel.

Ehkki klienditoe olemasolu on olemas, heidutab ASO inimesi seda tugivahendit tehnilise abi saamiseks kasutamast.

Kasutuslihtsus

Kuigi veebisait on suurepäraselt kujundatud, on seda lihtne kasutada, kuna teil on hõlpsalt juurdepääs kodulehelt kõigele. Võite valida kimbud või leida oma ideaalse plaani, mis loetleb kõik pakutavad paketid. Veebisait on täiesti lihtne ja uskumatu ning seega pole segadust ja ebavajalikku sisu ega pilte.

Kui kolite teisest veebimajutajast, pakub väike oranž tõenäoliselt tuttavat liidest. Nagu paljud hostiettevõtted, kasutavad nad graafilist liidest cPanel, mis muudab hostimise protsessi lihtsamaks. Neil on ka kõige täielikumad ja hästi kirjutatud sõnastikud ja õpetused, mida me oleme kunagi veebimajutajalt näinud.

Kuigi enamik kavasid on CPaneliga, peaksite seda enne ostmist kindlasti veelkord kontrollima, kuna tundub, nagu poleks mõnes kavas cPanelit. CPanel on suurepärane juhtpaneeli tööriist alustajatele ja kogenud kasutajatele ning muudab teie saidi haldamise ja majutamise lihtsalt stressivabaks.

Järeldus

Armastate väikest apelsini, kui teie peamiseks mureks on veebisaidi kiirus. Sellel on kiireim tööaeg ja serveri reageerimise aeg. ASO ei taga piiramatuid ressursse, seega on teie saidi ribalaius ja kettaruum ülekoormamise vältimiseks piiratud. Seetõttu on selle veebisaitidele kiire juurdepääs. ASO-l on mitmesuguseid hostimiskavasid, millel on erinevad hinnad vastavalt teie soovidele ja finantsplaanile.

Ainus tõrge on see, et sellel pole sama taseme turvafunktsioone, mida pakuvad muud hostid, ega pakuta 24/24/365 kõnetuge. Oleksite parem hostist nagu Arvixe või GoDaddy, kui soovite, et teil oleks pidev juurdepääs telefonitoele või juhiksite e-kaubanduse ettevõtet.

Väikese apelsini abil on hõlbus luua isiklikuks või väikeettevõtluse jaoks sobiv veebisait ning see on ka mõistliku hinnaga. Sellegipoolest puuduvad veebimajutajal funktsioonid (nt hallatud WordPress, Windowsi-põhised serverid), mida pakuvad Dreamhost, Arvixe ja Liquid Web (toimetajate valik ettevõtte tasemel hostimiseks).

Kui teil on tegelikke tipptasemel veebisaidi ambitsioone, on need teenused, mida tuleb sihtasutusena kasutada. Väike apelsin on mõeldud tagasihoidlikumate vajadustega inimestele.

Võrdlema

Väike apelsin

89

InMotioni hostimine

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map