UltraCart ülevaade 2016


UltraCart

Külastage veebisaiti

8.8


AWA skoor

UltraCart

UltraCart loodi emaettevõtte BPS Info Solutions poolt ja see on tegutsenud kindlalt 15 aastat. Erinevalt teistest ostukorviplatvormidest on UltraCart mõeldud integreerimiseks teie olemasolevasse veebisaidisse. Täiesti uue e-poe veebisaidi ja poe loomise asemel saate otse manustada ostukorvi ja "Osta kohe" linke ja hakake müüma. Lugege meie UltraCarti ülevaadet allpool.

Plussid

 • 30-päevane tasuta prooviversioon
 • Kiire ja lihtne tellimuse parandamine
 • Sujuv üleminek saidilt ostukorvile
 • Installimiseks pole skripte

Miinused

 • Puudub ööpäevaringne tugi
 • Videoõpetusi pole
 • Nutitelefonide integreerimine puudub

Ülevaade

 • Veebisait: www.UltraCart.com
 • Peakorter: Tucker, GA
 • Asutamisaasta: 1997
 • Kategooria: e-kaubanduse tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva

UltraCart on mõeldud müüjatele, kes soovivad oma olemasolevale saidile poe lisada. See pole hea valik, kui otsite veebipoe nullist üles ehitada või malli luua. Saadaval olevad funktsioonid keskenduvad rohkem varudele ja tootehaldusele kui millelegi muule.

Standardfunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Tootekataloogid
 • Maksu- ja saatmiskalkulaatorid
 • SEO ja turundusriistad
 • Võimalus pakkuda allahindlusi ja kuponge
 • Erinevad saatmisvõimalused
 • Vaidluste juhtimise tööriistad

Lihtsalt standardfunktsioone uurides on lihtne näha, et UltraCart on suunatud spetsiaalselt kaupmeestele, keda huvitavad tootehaldusvõimalused. Hinnakujundusplaanid varieeruvad sõltuvalt sellest, mitu toodet te loetlete. Igas pakendis on samad funktsioonid, mis tähendab, et UltraCart on täielikult skaleeritav. Kui peate lisama rohkem tooteid, siis lihtsalt uuendage oma plaani.

Piirangud

Selle tarkvara kõige silmatorkavam piirang on see, mis ei võimalda teil poodi nullist kujundada. Ehkki saate maksta nende disaineritele, et nad teile ehitaksid poe, ei ole UltraCart mõeldud algajatele, kellel pole veebisaiti. Selle asemel on mõte selles, et saate lihtsalt manustada olemasolevale saidile koodilõigu ja hakata müüma. Kui teil veel pole veebisaiti, pole see teie jaoks programm.

Tühistamise poliitika

UltraCarti tellimuse saate igal ajal tühistada. Kui tühistate arveldustsükli keskel, vastutate siiski selle kuu kogukulude eest.

Auhinnad ja maine

Vaatamata sellele, et ta on olnud juba 15 aastat, näib UltraCart olevat ostukorviplatvormide teisel astmel. Seda seetõttu, et enamasti pakutakse väga erilist tähelepanu. Ei tundu õiglane võrrelda seda funktsionaalsemate ja põhjalikumate ostukorviplatvormidega, mis võimaldavad teil oma veebisaiti kujundada.

UltraCart on mõeldud teie olemasoleva saidi laiendamiseks ja selle kaupluseks muutmiseks. See teeb midagi väga hästi. Üksi vaadates ja selle saavutamise kontekstis tabab UltraCart kaubamärgi. Selle eest on ta teeninud usaldusväärse ja kvaliteetseid teenuseid pakkuva ettevõtte maine.

Miks valida UltraCart??

Kui teil juba on veebisait ja soovite hakata müüma nii kiiresti kui võimalik, on UltraCart ideaalne tööriist. See toimib keeruka laiendina, mis lisab teie saidile funktsionaalsust. Ärge vaevake täiesti uue e-kaubanduse veebisaidi loomisega. Teisendage ainult oma olemasolev sait ja hakake raha teenima.

Põhijooned

 • SEO sõbralik kataloogisüsteem
 • Reaalajas mitme paketi saatmisarvestus
 • Integreeritud sidusettevõtte haldussüsteem
 • Kohandatud SSL-sertifikaadi tugi
 • Täpsem e-posti turundussüsteem
 • Kohandatav makseprotsess
 • Kohandatud SSL-sertifikaat
 • Automaatne e-poe linkide genereerimine
 • Täpsem kohandamine
 • PCI 1. taseme nõuetele vastav
 • Kohandatud kupongikoodid
 • Tasuta kiirraamatute integreerimine

Valdkonna ekspertide otsus UltraCartis

e-kaubanduse platvormÜldiselt annavad kriitikud UltraCartile keskmisest kõrgema hinnangu. Erinevate arvustuste uuringust selgub, et enamik eksperte annab UltraCartile 4 tärniga 5-st või hindega B. Siin on mõned põhjused, miks see ei saanud paremaid ülevaateid:

 • Maksumus. Ehkki UltraCart on valmis rohkete funktsioonidega, on turul saadaval soodsamaid võimalusi.
 • Checkouti ümbersuunamine. Kui kliendid lähevad oma viimast ostu tegema, suunatakse nad UltraCarti lehele. Ehkki kõik on täiesti turvaline, võib see poodlejad närvi ajada ja põhjustada müügi kaotuse.
 • Klienditeeninduse tööriistade puudumine. Paljud ostukorvid pakuvad ulatuslikke CRM-funktsioone, mis võimaldavad teil klientidega suhelda ja probleemidega tegeleda. UltraCart on rohkem keskendunud maksete töötlemisele ja veebiturundusele – need funktsioonid võivad olla teie saidil käivate ostjate jaoks veel üks väljalülitusvõimalus.

Nendele puudustele vaatamata tunnevad eksperdid endiselt heameelt UltraCarti soovitamisel õigetele ettevõtetele. Kui soovite olemasoleva veebisaidi rahaks teha, peaks UltraCart olema teie valikute loendis. Kindlasti pakub see piisavalt tööriistu, funktsioone ja lisandmoodeleid, et luua atraktiivne ja funktsionaalne pood, mis aitab teil tooteid müüa.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/ultracart-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/ultracart/#review

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused UltraCartil

Mõned UltraCarti negatiivsed ülevaated tunduvad pisut ebaõiglased, kuna nad kipuvad programmi võrdlema täielikult hostitud võimalustega. UltraCart on mõeldud hoopis teistsugusele vaatajaskonnale ja loomulikult ei sisalda see samu funktsioone. Kliendid teatasid UltraCarti teiste lisandprogrammidega võrreldes rohkem positiivseid kogemusi.

Rahulolevad kliendid märkisid neid funktsioone:

 • Väga kohandatav kassas leht, mida saab teha teie brändi kajastamiseks.
 • Suure võimsusega integratsioonid suurtest nimedest, nagu QuickBooks ja eBay.
 • Laiaulatuslik dokumentatsioon, mis aitab teil tõrkeotsingut teostada ja oma poodi hallata.

Tõenäoliselt tuleb ka märkida, et klienditeeninduse osas oli positiivseid ülevaateid. Ehkki oli ka õnnetuid kliente, kippusid hinnangud üldise rahulolu poole kalduma. Lisaks soovitasid kasutajad, kes olid turul muid võimalusi proovinud, kiiresti UltraCartit kui parimat valikut.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused UltraCartil

Kahjuks pole UltraCarti kohta veebis palju tagasisidet. Seda võib aga pidada heaks asjaks. Ehkki saate kohta ei räägita palju, tähendab see ka seda, et kaebusi on väga vähe. Kiire pilk ettevõtte sotsiaalmeedia lehtedele näitab, et neil on viimase paari kuu jooksul esinenud tehnilisi raskusi, kuid need on konkreetse maksevärava süü..

Teine peamine põhjus, miks UltraCarti kohta pole nii palju tagasisidet, on see, et see pakub tarkvara, mis lisatakse lihtsalt teie olemasolevale saidile. Vähem keerukam programm võib tähendada lihtsalt vähem öelda. See tähendab ka seda, et kliendid leidsid, et see on üsna lihtne ja aegadest pisut maha jäänud.

 • www.zippycart.com/1shoppingcart-customer-reviews/
 • https://www.facebook.com/UltraCart-118783281518659/

Kujundus & Kohandamine

UltraCarti disainifunktsioonide osas pole palju öelda. Te ei pea muretsema teema valimise või premium-malli eest tasumise pärast. Teil on vaja vaid kopeerida ja kleepida natuke koodi oma olemasolevale saidile. See võimaldab teil luua nupu „Lisa ostukorvi” või „Osta kohe” ilma saidi üldilmet muutmata.

Poe ehitamiseks on teil võimalus palgata UltraCarti disainer, kuid see valik pole mõttekas. Saadaval on palju ostukorve, mis pakuvad teile tasuta malle ja mitut võimalust oma veebisaidi muutmiseks. UltraCart ja disain ei lähe lihtsalt kokku.

Kohandamisvalikud

Kui olete kogu teabe sisestanud, on teil võimalus oma kassasse kohandada. Võite valida paljude seadete hulgast, mis hõlmavad e-posti teatisi ja põhikonfiguratsioone. Kassa lehe loomine seisneb pigem saadaolevate valikute klõpsamises kui lehe tõelises kohandamises.

UltraCarti taustprogramm

Varude ja jälgimisriistade osas on taustprogramm täis funktsioone. Üldiselt on taustprogrammis lihtne navigeerida, kuid see pole täpselt muljetavaldav. Võite märgata, et see tundub natuke vananenud ja inspireeriv.

Mobiilse saidi ehitamine

Enamik veebipoest ostjaid sooritab oste mobiilseadmest. See teeb eriti oluliseks, et teie veebisaidil oleks reageeriv disain. Te ei soovi müüki kaotada, kuna klient ei saanud toodet õigesti vaadata. Kahjuks on UltraCart mobiilside sõbralike saitide osas palju maha jäänud. Tarkvara lisamine ei tee teie veebisaidi reageerimise parandamiseks midagi.

Sotsiaalne integratsioon

Sotsiaalmeedia on veebipõhise ettevõtte juhtimise teine ​​oluline komponent. See on ka teine ​​valdkond, kus UltraCart tuleb lühikese ette. Jah, seal on sisseehitatud sotsiaalsed integratsioonid, kuid mitte sellise kvaliteediga, mida võiksite oodata kaasaegsest ostukorvist. Saate luua Facebooki lehe ja see on see.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineKui saate kopeerida ja kleepida, saate UltraCarti häälestada. Kui olete tellinud, saate meilisõnumi, mis sisaldab linke, mida peate oma saidile manustama. Samuti saadetakse teile rida e-kirju täpsemate juhistega. Siiski pole seadistusviisardit, kes pakuks juhiseid või veebipõhiseid õpetusi täiendava abi pakkumiseks.
Ribalaius ja salvestusruumRibalaiuse ja salvestuspiirangute pärast pole vaja muretseda. Pakendid eraldatakse postitatavate esemete arvu ja müügimahu võrra kuus.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidUltraCart pakub jaotist „Lisad”, kuhu saate lisandmoodeleid integreerida. Platvorm ühildub selliste populaarsete ärirakendustega nagu Constant Contact, QuickBooks, Amazon ja MailChimp.
Tellimuste haldamine “UltraCart abil saate jälgida tellimuse kõiki aspekte. Võite isegi e-posti teel värskendusi saada peaaegu kõige kohta. Kas soovite teada saada, millal toimub müük? Kas soovite, et tellimuse tühistamise korral teavitataks teid? Koguge kogu soovitud teave ja hallake iga tellimust.
Varude juhtimineTäpselt selles kohas on UltraCart mõeldud särama. Tegelikult on programm tellimuste haldamise osas nii põhjalik, et see oleks võinud üle parda minna. See nõuab toote üleslaadimisel mõne ala sisestamist. See võib olla rohkem teavet, kui soovite lisada.
Saadetiste jälgimineUltraCart integreerub suuremate ülemaailmsete laevandusettevõtetega. See tähendab, et saate kiiresti jälgimisnumbreid genereerida ja vaadata
CRM-i võimalusedUltraCart on üks väheseid platvorme, mis teeb kliendivaidluste lahendamise lihtsaks. Kohal on mitu tööriista, mis muudavad suhtlemise lihtsaks ja aitavad kaupmeest kaitsta
Mallid ja teemadMillist teemat valida, pole vaja vaeva näha. Võtke maksimaalselt ära oma praeguse veebisaidi kujundusega.
Integratsioonid ja lisandmoodulidKuna UltraCart ei kasuta teemasid, on pistikprogrammide arv üsna piiratud. Saate integreerida populaarse sotsiaalmeedia, turunduse ja raamatupidamistarkvara. Kuid tõenäoliselt saaksite neid asju teha ka UltraCartiga või ilma
Mobiilne e-kaubandusUltraCarti lisamine ei muuda teie saiti mobiilisõbralikuks. Peate looma algusest peale reageeriva veebisaidi
VeebimajutusNautige UltraCarti pilvepõhise programmi ja robustsete serverite kasutamist. Te ei pea täiendavat tarkvara alla laadima, vaid peate maksma hostimise ja domeeninime eest.
Rakenduste poodKui rakenduste pood räägib, pole palju. Saate programme integreerida, kuid kõik vajalikud funktsioonid on juba UltraCartisse sisse ehitatud.
BlogimineJällegi võite tõepoolest oma saidil ajaveebi pidada, kuid UltraCart ei ole loodud selle käivitamiseks.
SEO ja turundusUltraCarti kasutamine ei mõjuta teie olemasolevaid SEO seadeid. Kui soovite oma turundusvahendeid täiustada, kaaluge kolmandate osapoolte pakkujate integreerimist.
InfolehedKui soovite turundustööriistadena kasutada infolehti ja e-posti aadresse, peate kasutama lisaprogrammi. UltraCart on loodud selleks, et saata teile regulaarselt oma e-posti värskendusi, kuid ei laienda uudiskirja võimalusi.
TurvaelemendidUltraCart on PCI-ga ühilduv. See puudutab turvalisust. Nad pole veel jõudnud muljetavaldavate tulemüüride või krüpteerimiste ehitamiseks. Ostukorvi turvafunktsioonidest on kindlasti piisavalt, kuid need pole midagi, millest koju kirjutada.
PCI sertifikaat1. astme sertifikaat.
Sisu loomineSisu lisamiseks peate kasutama olemasolevat redaktorit. UltraCart pole mõeldud selle funktsiooni laiendamiseks või parendamiseks.
KinkekaardidKinkesertifikaatide, kupongide ja allahindluste loomiseks kulub vaid paar klõpsu.
MaksevõimalusedUltraCart integreerub kõigi juhtivate kolmandate osapoolte makseprotsessoritega. Kliendid saavad kasutada PayPali, Google Checkoutit ja peamisi krediitkaarte. See pakub isegi palju rahvusvahelisi maksevõimalusi.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridEnne toodete lisamise alustamist seadistate kõik oma maksu- ja saateseaded. Sisseehitatud kalkulaatorid genereerivad need tasud automaatselt.
AruandedNautige palju sisseehitatud aruandlustööriistu. Saate jälgida oma varude ja toodete peaaegu kõiki aspekte.
SaidistatistikaEhkki UltraCart sisaldab piisavalt aruandlustööriistu, saate alati minna üle Google Analyticsi. Tasuta versioon on kasutajasõbralikum ja informatiivsem.

Plaanid & Hinnakujundus

Arvestades, et UltraCart ei sisalda disainifunktsioone, on hind suhteliselt kõrge. Põhiplaan maksab 49,95 dollarit kuus. See on umbes 20 dollarit suurem kui enamikul konkurentidel. On raske öelda, mida see lisaraha teile ostab, kuna UltraCart on rohkem veebisaidi laiendus kui täisplatvorm.

Hea uudis on see, et teile meeldivad kõik samad funktsioonid, hoolimata sellest, millist hinnapaketti te ostate. Peamine erinevus on selles, kui palju tooteid soovite loetleda. Siin on plaanide jaotus:

 • 49,95 dollarit – 0–250 toodet ja 0–50 000 dollarit müüki kuus
 • 69,95 dollarit – 251–500 toodet ja 50 001–70 000 dollarit kuus müüki.
 • 104,95 dollarit – 501–1 000 toodet ja 70 001–100 000 dollarit kuus.
 • 154,95 dollarit – 1,001–5 000 toodet ja 100 001–150 000 dollarit kuus müüki

Lisakulud ja -teenused

Kui plaanite loetleda rohkem kui 5000 toodet, võetakse teilt 5000 ühiku kohta lisatasu kuus 50 dollarit kuus. Samuti saate registreeruda profiteenuste jaoks, mis hõlmavad koolituskõnesid ja abi kohandatud kupongide loomisel. Kui tühistate arveldustsükli keskel, pole ettemaksu maksmisel allahindlusi ega tagasimakseid.

Prooviperiood

UltraCart pakub 30-päevast tasuta prooviperioodi. Krediitkaarti pole vaja. See on kahekordne võimalus, mida enamik e-poe platvorme pakub. Selle 30 päeva jooksul saate tasuta e-posti ja telefoni tuge.

Klienditugi

UltraCarti klienditoe teenused on segakott. Hea uudis on see, et nende müügi- ja tehnilised töötajad on sõbralikud, asjatundlikud ja abivalmid. Saate kiiresti oma küsimustele põhjalikud vastused. Suur puudus on see, et need on saadaval ainult tavalisel tööajal. (Esmaspäevast reedeni kell 8.30–17.00 EST). Kui ilmneb mõne tunni pärast probleem, peate kas ootama või proovima ise tõrkeotsingut teha.

Abi vajama? Siin on nimekiri saadaolevatest ressurssidest:

 • Telefon
 • E-post
 • Live-vestlus Skype’i kaudu
 • Facebook ja Twitter (kuigi need kontod ei tundu kuigi aktiivsed).
 • KKK leht
 • Tehniline juhend PDF-vormingus

Mida UltraCartil pole, on aktiivne kogukonna foorum, YouTube’i kanal koos õpetustega või ulatuslik teadmistebaas. Ühest küljest on esindaja poole pöördudes tipptasemel klienditeenindus. Teisest küljest on teie võimalused ressursside kasutamiseks suhteliselt piiratud, eriti võrreldes teiste programmidega.

Kasutuslihtsus

Seadistamine on lihtne, kuid abi on raskem. Poe seadistamine hõlmab ainult paari lingi kopeerimist ja kleepimist. See manustab õige koodi ja võimaldab teil oma veebisaidi jaoks ostukorvi luua.

Asjad võivad muutuda keerukamaks, kui hakkate administraatori jaotist uurima. Saate paar juhendavat e-kirja, kuid samm-sammult juhendit pole. Olete omaette, kui on vaja teistmoodi leida.

Ausalt öeldes ei võta taustprogrammi väljamõtlemine kaua aega. Kuid programm pole täpselt kasutajasõbralik. Seal on nii palju muid platvorme, mis sisaldavad suurepäraseid õpetusi ja kaasaegseid liideseid, et neid tööriistu peaaegu oodata. Ilma nendeta hakkab UltraCart välja nägema veelgi vanemat. Üldiselt pole kasutajakogemus kohutav, kuid see on puudulik.

Järeldus

Kas UltraCart on teie jaoks õige valik?

Ausalt öeldes on raske aru saada, miks UltraCart on asjakohane valik. See ei paku mingeid selgeid eeliseid, eriti arvestades hinda. Jah, see on lihtne viis ostukorvi installimiseks olemasolevale saidile. Ja see on selle kohta.

Ostukorviplatvormide osas on nii palju paremaid võimalusi. Tegelikult leiate tõenäoliselt oma saidi jaoks taskukohasemad pistikprogrammid, kui teete vähe kaevamist. Ehkki UltraCart võimaldab teil lisada nuppe „Osta kohe” ja kassasse sisseoste, ei tee see midagi muud teie veebisaidi funktsionaalsuse parandamiseks. Lõppkokkuvõttes näib programm aegunud ja ajast maha jäänud. Kulutage vähem ja hankige rohkem erinevale e-kaubanduse tarkvarale.

Võrdlema

UltraCart

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map