uCoz ülevaade 2016


uCoz

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

uCoz

uCoz on Venemaal asuv ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal ülemaailmse mitmekeelse veebisaidi ehitajana, keskendudes vähese kogemusega ja palju võimalusi pakkuvate kasutajate rahuldamisele. uCoz väidab, et üle miljoni veebisaidi on suunatud nii kogenematutele kasutajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad suuremat kontrolli.

Plussid

 • Kõikehõlmav pakett
 • Lõputud funktsioonid e-kaubanduse jaoks
 • HTML / CSS kodeerimine on saadaval
 • Valida saab üle 250 malli
 • Toetab 15 keelt

Miinused

 • Kasutajaliides nõuab mõnevõrra õppimiskõverat
 • Mõned funktsioonid on eraldi hinnaga
 • UCoz-i veebisait võiks väikest tööd kasutada
 • Mõnda spetsiifilist uCoz-i funktsiooni on raske üles leida

Ülevaade

 • Veebisait: www.ucoz.com
 • Peakorter: Venemaa
 • Asutamisaasta: 2005
 • Töötajad: 100+
 • Hostitud saidid: 1 500 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Keeled: Inglise, saksa, vene, prantsuse, hispaania, portugali, rootsi, poola, ungari, ukraina, armeenia, araabia, rumeenia 

UCoz pakub lihtsust, paindlikkust ja kasutatavust koos tasuta kavaga, mida saate teha ise. Seal on funktsioone, mis toetavad väikeettevõtteid ja suurt e-kaubandust. Platvorm pakub juhtpaneeli liidest seadistamiseks ja redigeerimiseks.

Ehkki uCoz pole nii lihtne kui mõned tema konkurendid, nõuab redigeerimise ja lohistamise redigeerimine veidi harjumist. Sellel on oma loogika, mida on üsna kiiresti õppida. uCoz leiab tugevust funktsioonides, sealhulgas võimalusel kasutajatel soovi korral täielikult kontrollida HTML-i ja CSS-i. uCoz pakub kolme kujundusvõimalust: kujundage oma kujundus, kasutage tasuta teemamalli või makske lisatasu eest.

Kelle jaoks on uCoz soovitatav??

UCoz veebisaidi ehitajat soovitatakse üksikisikutele, väikeettevõtete spetsialistidele, suurettevõtete omanikele ja veebisaitide kujundajatele teistele saitide ehitamiseks.

uCoz’i fookuspiirkond / erialad

uCoz on keskendunud lihtsusele, kuid täpsemale kohandamisele ise-ise-veebisaidi ehitajas. See pakub lisavõimalust koodide redigeerimiseks ja haldamiseks neile, kellel on oskusi. uCoz-i erialad hõlmavad mitmekülgsust, ulatuslikke funktsioone ja kohandamisvalikuid koos mitme keelega. See on pakitud koos mõnede koduettevõtete ja kaupluste sisemiste programmidega (uKit, uShop, URan ja uID).

uCoz’i tehnilised andmed / piirangud

UCoz-i tehnilised andmed sisaldavad laias valikus malle ja kõiki ise-ise-veebisaidi ehitaja standardseid võimalusi. Sellel on suur funktsioonide komplekt, mis toetab nii ettevõtete erinevaid vajadusi kui ka disainerite mitmekesist oskuste taset. Ka neil, kes soovivad koodi abil kohandada, on HTML-redaktoris võimalus.

Piirangute osas on uCoz-i liides pisut keerukam kui mõnedel tema konkurentidel veebisaidi koostaja ruumis. Tasuta veebisaidi võimalus on mõnevõrra piiratud ja toetab tõenäoliselt ainult veebisaidi põhivajadusi. See on suurepärane algus.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

UCoz pakub ühele viiest taskukohast hinnakujunduskava või tasuta kontot. Enamiku veebiettevõtete jaoks pakub mastaapsus ja kasvuvõimalusi. Poeomanikud ja väikeettevõtete omanikud saavad hõlpsalt liikuda hinnakujundusplaani, mis laiendab nende ettevõtet.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Ehkki veebisaidil pole raha tagastamise garantiid, pakub uCoz põhilist tasuta elulehte pakkuvat veebisaiti, kus saab vetesid testida.

Mis on uCoz’i maine?

uCoz omab paindliku platvormi tõttu üsna head mainet nii algusest peale kogenud kasutajatele. See pakub palju funktsionaalsust ja üks parimatest mitmekeelsetest pakettidest suhteliselt madalate kuludega. See sarnaneb oma klassi paremate veebisaitide koostajatega, sealhulgas Wix, Weebly ja Webs (4–5 tärniga).

Kliendiprogramm

uCoz pakub tagasihoidlikku sidusprogrammi, milles kasutajad postitavad uCoz-i lingi ja teenivad 5 senti, kui kasutajad lingi kaudu registreerivad ja veebisaidi loovad. Lisaks, kui see saatekiri tasub mis tahes uCozi tasuliste teenuste eest, saavad kliendid 20% nendest maksetest.

Miks valida uCoz??

uCoz pakub kindlat platvormi, piisavat funktsionaalsust, tasuta või mõistliku hinnaga paketti ja mõnda malli, mille vahel valida. Algajad saavad hallata uCoz ja programmeerija tüüpe, nagu lisatud kohandamisvalikud. UCoz-i veebisait ise tutvustab mõnda lehte kerimist, mitut akent ja teksti väljakutseid, kuid need pole showstoppers.

Põhijooned

 • Üle 250 isikliku ja ärimudeli
 • Tavaline reageeriv mobiilne navigeerimine
 • Maksete lüüsi integreerimine
 • Mobiilse saidi ehitamine
 • Sotsiaalse jagamise integratsioon
 • Google Analyticsi integratsioon
 • Mobiilse saidi ehitamine
 • Lai valik disainmooduleid
 • HTML / CSS redaktor
 • Varaline monetiseerimise tööriist
 • Meedia tööriistakomplekt e-kaubanduse jaoks
 • Google Mapsi integratsioon

Valdkonna ekspertide otsus uCoz kohta

Veebisaidi ehitajaTeksperdid tegid kasutajatega põhimõtteliselt sama kommentaari. Nad koputasid uCozit ainult tasulistel kontodel olevate reklaamide eemaldamise eest ja redigeerija lisamise ja lohistamise eest. Valdav enamus tasuta veebisaitide koostajatest sisaldab reklaame, mis aitavad nende äri reklaamida. See on üldine tava ja nad on mõistete osas täiesti läbipaistvad. Samuti seaksin kahtluse alla igasuguse kriitika seoses lohistamisredaktori puudumisega. Programm pole lihtsalt mõeldud inimestele, kes seda tüüpi funktsioone otsivad. Isegi siis annavad eksperdid meeleldi programmi 9-st kümnest tärnist.

Ligi täiuslik tulemus tuleneb uCoziga kaasasolevate kvaliteetsete funktsioonide hulgast. See pole mitte ainult lihtne kasutada ja võimaldab teil kiiresti muudatusi teha, vaid pakub ka palju salvestusruumi, suurepärast tuge ja pikka mallide ja vidinate loendit. uCozit soovitavad nii kasutajad kui ka eksperdid.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused uCozil

Tundub, et need, kellel on oskusteavet, naudivad uCozit tõeliselt. See pakub väga paindlikku kujundust, mis hõlbustab teie veebisaidi kõigi aspektide kohandamist. Kasutajad olid saadaolevate tööriistade ja teemade hulgaga väga rahul. Veebisaidi ülesehitamiseks ja laiendamiseks on palju valikuvõimalusi. Saate hallata isegi mitut saiti ühelt kontolt ning hõlpsalt liikuda administraatori ja kasutajaliideses. Kasutajad tegid positiivseid märkusi ka e-kaubanduse ja SEO tööriistade kohta. Samuti on uCoz hea turvanõuete, tehnilise toe ja praktiliselt kõigi teiste kategooriate osas. Ehkki see pole kindlasti kõigile mõeldud ja nõuab teatud edasijõudnud oskusi, teeb uCoz kindlasti tugeva näituse. Nii amatöör- kui ka professionaalsed kooderid võiksid soovida lähemalt uurida.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused saidil uCoz

Enamik uCozit puudutavatest kaebustest on seotud tasuta versiooniga või viitavad programmi kasutajasõbralikkusele. Ehkki saate uCozit tasuta veebisaidi loomiseks kasutada, pidage meeles, et teie domeeni lõpp-aadressiks on ucoz.com ja see sisaldab nende ettevõtte reklaame. Kui soovite need elemendid kaotada, peate registreeruma tasulise tellimuse saamiseks.

Kasutajad mainisid ka seda asjaolu, et uCoz pole eriti kasutajasõbralik, kuid see on mõjuval põhjusel. See on üks väheseid veebisaitide ehitajaid, mida turustatakse koodrite ja spetsialistide poole. Neil, kellel on teatav tehniline kogemus, võib see tegelikult aidata teil koodimist õppida. Kui soovite lohistamisredaktorit, jätkake ostlemist.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Kujundus & Kohandamine

Projekteerimis- ja kohandamisvalikuid hallatakse uCozis sisumoodulite ja mõne sisemise programmi (uKit, uShop, URan ja uID) kaudu. Disaineritel on ka võimalus koodi muuta. Liidese toimimiseks on vaja kohanemisperioodi, kuid stiile, värve ja paigutust on suhteliselt lihtne muuta. uCoz pakub mitmesuguseid kujundus- ja kohandamisvalikuid, sealhulgas sadu vidinaid ja vidinaid, mida on piisavalt lihtne hallata.

TunnusjoonÜlevaade
uCoz-malliduCoz pakub valida 250 isikliku ja ärimudeli vahel, ehkki mobiilimalli saamiseks peate liikuma hinnapõhisesse plaani. Eeldatakse, et varsti on saadaval tasuta reageerivad mallid. Kasutajad saavad malle vahetada ka pärast redigeerimise algust ning nii isiklikes, äri- kui ka veebipoodides on võimalusi.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett.Valida on üle 250 malli vahel ning valik on aktsepteeritav ning näib, et mallid pakuvad tänapäevast elegantsi. Malle saab kohandada ka mitmekesisemate disaininõuete täitmiseks.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine nullistuCoz on mallipõhine programm, kuid tehnikud armastavad seda, et nad saavad soovi korral HTML / CSS-is koodi lisada või muuta.
uCoz liidesUCoz-i disainiliides pakub juhtpaneeli menüüd redigeerimiseks, elementide lisamiseks ja sisu sisestamiseks. Kuigi uCoz on spetsialiseerunud lihtsusele, pole platvormil tehtud muudatused mõne selle klassi ehitaja jaoks nii intuitiivsed.
Lehe stiili kohandamise valikuduCoz on personaliseerimise ja kohandamise osas kõrgel kohal. Seda seetõttu, et seal on kujundusvalikuid, palju malle, sisumooduleid ja juurdepääs koodi sisestamiseks ja muutmiseks. Mõned uCoz-i sisumoodulitest sisaldavad lehe redigeerijat, foorumit, saidi uudiseid, külalisteraamatut, ajaveebi, veebiküsitlusi, e-poodi ja fotoalbumeid.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud uCozil on mõned kujundusvalikud: looge oma, kasutage tasuta teemat või ostke mitmekülgsem teema. Kõigi nende abil saab saidi isikupärastada.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadusuCoz muudab sisu või elementide redigeerimise, teisaldamise, suuruse muutmise ja kustutamise suhteliselt lihtsaks, kui olete liidesega harjunud.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile??Koodide lisamise ja näppimise soovitud võimalus on saadaval uCoz.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliidesUCoz-i visuaalse redigeerimise suvandid viiakse läbi mõne interaktiivse mooduli (või veebirakenduse) kaudu

uCoz-i disaineritele meeldivad lehe stiili kohandamise valikud koos võimalusega kodeerida ja valida kümnete lisandmoodulite ja pistikprogrammide hulgast.

Saidil navigeerimineuCoz-mallid pakuvad tavalisi saidil navigeerimise valikuid või need, kellel on mõni kogemus, saavad lisada rohkem tasemeid, sealhulgas alamlehti. Võite oodata reageerivat mobiilset navigeerimist koos õige malliga, mis võib vajada ühte uCoz’i tasulistest plaanidest.
SisuhaldusuCoz kavatseb sisuhalduse lihtsaks muuta. Arvestades sellel platvormil saadaolevaid sisseehitatud disainivalikuid, on sisu haldamine üsna paindlik. Lisage uudiseid, artikleid, foorumi sõnumeid, fotosid, veebipoe tooteid ja palju muud. Seadke kasutaja õigused.
Fotod ja galeriiduCoz on loodud teie dünaamilise fotogalerii kujundamiseks või sisseehitatud galeriist valimiseks. Samuti saavad kasutajad pilte muuta, kirjeldusi lisada ja palju muud.
Mobiilse saidi ehitamineuCoz on varustatud mobiilsete saitide loomise funktsiooniga, nii et külastajad ja kliendid saavad kuvada ja navigeerida peaaegu igast mobiilseadmest. e-kaubandust toetatakse ka mobiilseadmetes.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSotsiaalmeedia integreerimine ja avaldamine pole uCoz-i veebisaidi koostaja jaoks probleem. Postitage ajaveebid ka sotsiaalmeediavõrgustikes, sealhulgas Facebookis, Twitteris ja mujal.
KujundusteenusedNagu enamik selle alamhulga veebisaitide ehitajaid, on uCoz loodud isetegemise veebisaidi kujundamiseks. Neile, kes soovivad terviklikke projekteerimisteenuseid, mille jaoks sait on teie jaoks välja töötatud ja välja töötatud, otsige veebist täisteenusega veebisaidi kujundajaid ja loodavad maksta palju rohkem.

Funktsioonid & Tööriistad

Pluss uCozile on tugevates funktsioonides, mis vastavad peaaegu kõigi võrgus olevate isiklike või äriüksuste, sealhulgas e-kaubanduse nõuetele. Suure hulga sisemiste funktsioonide, lisandmoodulite ja moodulitega kasutavad nii platvormi ära nii algajad kasutajad kui ka disainerid. Allpool on mõned uCoz-i atraktsioonid:

TunnusjoonÜlevaade
uCoz häälestusKui olete uCoz-i veebisaidil navigeerinud ja aru saanud, kuidas see töötab, klõpsate lõpuks veebisaidi loomiseks ühte paljudest linkidest. Teilt küsitakse e-posti aadressi ja uut parooli, millele järgneb domeeninimi (kui teil see on). Seda saab ka uCoz pakkuda. Valite tasuta või tasulise kujunduse ja protsess algab
VeebikujundusProjekteerimisetapis pakub uCoz oma saidile lisamiseks mitmesuguseid mooduleid. Oma lehtede kohandamiseks pääsete juurde saadaolevale juhtpaneelile. Neile, kes eelistavad töötada koodiga, on saadaval HTML / CSS-redaktor.
Navigeerimise sügavusUCoz-mallid pakuvad standardset navigeerimissügavust, kuid kasutajatel on paindlikkust, et lisada isiklikele või ärivajadustele vastavad lisatasandid.
Vidinad ja rakendusedSiin paistab uCoz, kuna disainerid saavad vidinaid ja mooduleid (rakendusi) lisada suvalisel määral. Mõned näited hõlmavad fotoalbumeid, failikataloogi, küsitlusi, e-posti foorumeid, e-kaubanduse lahendusi ja palju muud.
MonetiseerimineuCoz sisaldab monetiseerimiseks oma sisseehitatud tööriistu (uShop jne), mis integreeruvad hästi kõigi ostude ja maksete tavapäraste e-kaubanduse nõuetega.
Külastajate statistikaVarjatud statistika loendur uCozi loodud veebisaidil palub poeomanikke.
Fotod, videod ja heliuCoz pakub meedia tööriistakomplekti, mis sobib e-kaubanduse ja muude äriliikidega. See on veebisaitide ehitaja, kes on välja lülitatud e-kaubanduse ja saidi kaubamärgi jaoks. Kasutajad saavad lisada heli esitusloendi.
BlogimineuCoz võimaldab disaineritel lisada mooduli ajaveebi kujul, maksmata tellimuse eest lisatasuta. Selle kohta, kas kasutajad seda armastavad, on vähe teavet, kuid ka kaebusi pole.
Google kaardiduCoz võimaldab kasutajatel hõlpsalt sisestada Google Maps ja muud kaardid.
HTML-redaktorÜks uCoz-i varadest on HTML / CSS-koodi lisamise ja redigeerimise võimalus.
Vormid ja uuringud.Vormide, vaatluste ja muude küsitluse elementide jaoks valige moodul uCoz
PanipaigadTasuta registreerumised saavad 400 MB, samal ajal kui abonentidele makstakse viie mõistliku plaani jooksul alates 1 GB kuni 10 + GB.
Infolehe tööriistKuigi pole õiget uudiskirja tööriista, saavad uCozi kasutajad sisestada oma kohandatud kujunduse juhtpaneelilt, et seadistada ja teostada uudiskirja saatmist.
Foorumi tugi.uCoz pakub foorumimoodulit veebisaitide kujundajatele ning foorumit uCoz-kogukonnas klientide päringute ja vastuste saamiseks.
E-kaubandus / veebipood.pood, pakub uCoz sisseehitatud e-poe funktsioone, mida poeomanikud vajavad. Võimalik, et tellijad peavad kõik vajaliku hankimiseks investeerima hinnamudelisse „Pood“, kuid see on mõistlik. Tundub, et integreerida saab ka väliseid e-kaubanduse vidinaid, nagu Ecwid.
Lüüsi integreerimineMaksete lüüsi teenused moodustavad suure osa uCoz’i teenuste pakkumisest.
SEO sõbralik.Kuigi otsimootori optimeerimise funktsiooni uCoz-i süsteemituuris ei mainita, peab see seal olema. Vaja on täiendavaid katseid.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)uCoz pakub kasutajatele oma veebisaidi konto sisselogimis- ja paroolikaitset.
Google® AnalyticsuCoz integreerub Google Analyticsiga, kuid selle töö tegemiseks peab disainer sisestama koodi. Algajatele on vajalik lühike tugikõne.
Veebisaidi ehitaja SecurituCoz võtab sisselogimist, andmeid ja turvalisust oma kasutajaskonna ja klientide jaoks väga tõsiselt
Mitu keeltuCoz toetab 15 keelt, mille kujundaja nõuab natuke nuputamist
Mobiili optimeerimineuCozi tasulised mallid pakuvad mobiilseadmetele optimeerimist peaaegu igas seadmes kuvamiseks, navigeerimiseks ja ostmiseks.
CDN-tehnoloogiaUCoz ei ole CDN-tehnoloogia kohta otsest väidet avaldanud, kuid miljonile kasutajale on selge, et nad toetavad suurepärast kättesaadavust ja jõudlust.

Plaanid & Hinnakujundus

uCoz pakub konkurentide seas ühte parimat hinnamudeli. Kasutajad saavad registreeruda minimaalse funktsioonidega tasuta eluaegseks kontoks või valida viie mõistliku kuuplaani vahel. Hinnakujundustabel on saadaval otse uCozi avalehe menüü alt üles.

Pakutavad hinnaplaanid

UCoz-i funktsioonide loend on helde ja üsna pikk, nii et külastage veebis hinnastabelit, et näha kõiki eeliseid.

 • Tasuta.
 • Minimaalne. 2,99 dollarit kuus
 • Põhiline. 5,99 dollarit kuus
 • Optimaalne. 7,99 dollarit kuus
 • Maksimaalne. 15,99 dollarit kuus
 • Pood. Kuus 9,99 dollarit

uCoz pakub väga konkurentsivõimelisi hindu koos uskumatu kõikehõlmavate funktsioonide paketiga enamikus plaanides. Siin-seal on mõned lisakulud.

Hinnakujunduses kaaluge järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, igaüks saab luua tavalise veebisaidi jaoks tasuta konto.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Võite alustada tasuta kasutamist ja liikuda seejärel tasulisse paketti, sõltuvalt teie veebisaidi vajadustest.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? uCoz pakub viit taskukohast hinnakujunduskava, mis on väga konkurentsivõimelised, eriti luksusliku e-kaubanduse jaoks koos tohutu funktsioonide loendiga.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, võite töötada välja professionaalse veebisaidi täiesti tasuta ja hoida seda tasuta. Pole selge, kas teie domeeninimi on lisatud.

Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Pakutakse igakuist maksekava.

Klienditugi

uCozil on laiaulatuslik klienditoe valik, mis sarnaneb enamiku ise-tee ise veebisaidi ehitajatega. Valige liidese kaudu abimenüü või külastage veebisaiti, kus on kasulikke KKK-sid, foorumit uCoz-kogukonnas ja e-postiga saadetud kontaktvormi. Telefoninumbrit pole, kuid see on tüüpiline seda tüüpi veebisaidiehitajate puhul.

Kasutuslihtsus

uCoz on suhteliselt lihtne iseenda jaoks veebisaidi ehitaja. Ehkki mõnda ehitajat võib olla lihtsam kasutada, on uCozil lühike õppimiskõver. Seda tehakse kõigi oskuste jaoks, kuid koodikogemusega inimeste jaoks on seda lihtsam kohandada. Seadistamine on lihtne ja klientide hinnangud on head. E-kaubanduse veebisait võtab natuke rohkem uurimist ja kavandamist, et seadistada ja hooldada.

Liidese lihtsus. UCoz-i liides on keskpunktiks juhtpaneeli redigeerimisliidese jaoks. Ma ei nimetaks seda lihtsaks, aga ka mitte eriti raskeks.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. See on uCoz ilu. Näib, et see meelitab nii algajaid, kes vajavad tavalist veebisaiti, kui ka kogenud disainereid, kes soovivad koodi abil kohandada – ja hind on õige.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Disainerid / tellijad saavad uCoz-is turvalise sisselogimisega oma veebisaidi üle täieliku kontrolli.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Näib, et uutele ja kogenenumatele kasutajatele on mõned redaktorisisene abi ja hulgaliselt muid abivalikuid, sealhulgas abimenüü.

uCoz on konkurentsivõimeline veebisaitide koostaja, mida on suhteliselt lihtne kasutada ja mis pakub lõputult sisseehitatud ja väliseid funktsioone ja mooduleid, mille tulemuseks on keegi, mida veebisait võib vajada.

Järeldus

uCoz on kõrgel kohal isetegevuslike veebisaitide ehitajate klassis, eriti väikeettevõtete ja kaupluste omanike jaoks. uCoz toetab 15 keelt ja viit mõistlikku hinnastamiskava. Alustamiseks või pikaajaliselt pakutakse tasuta põhiveebisaiti.

See platvorm on atraktiivne nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kuna see pakub nii mallipõhiseid kui ka vabavormilisi kujundusvalikuid. Funktsioonide komplekt on tohutu, kui te ei mõtle välja, kuidas mõned neist töötavad. Siin on uCoz-i peentrükk:

uCoz on oma klassis võimas ja mitmekülgne veebisaitide looja. See toetab igat tüüpi ja ulatusega saiti, mida keegi võib vajada. See pakub funktsionaalsust, suurt funktsioonide komplekti ja õiglase hinnakujunduse plaane, et mahutada ülemaailmsed kasutajad.

Selle veebisaidi koostaja kohta on häid ülevaateid, kuid funktsioonide ja protsessi konkreetse detaili osas on mõned saladused. uCoz näib olevat keskmise disainilahenduse jaoks suurepärane võimalus ja tasuta variant on atraktiivne selle testimiseks, et näha, kas see vastab teie oskuste tasemele ja teie veebisaidi vajadustele.

Võrdlema

uCoz

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map