Themify Ehitaja ülevaade 2016


Themify Builder

Külastage veebisaiti

9,2


AWA skoor

Themify Builder

Themify on Kanada peakorter "kaunilt kujundatud ja kaasaegne" WordPressi teemaveebisaidid. Themify kasutab lohistamisliidest, mida nimetatakse "ehitaja." 2011. aastal asutatud ja 2015. aasta detsembris uuendatud Themify toetab üle 40 000 kasutaja. Hiljutine uuendus pakub kiiremat ja võimsamat liidest, milles on keerukamaid funktsioone ja liikuvusele vastavaid teemasid. Lugege meie Themify saidi ehitaja ülevaadet allpool.

Plussid

 • Täiustatud veebisaitide jaoks vajalikud funktsioonid
 • Mitmekülgsed aastased hinnakujunduskavad
 • Kaasaegsed teemad tänapäeva Interneti jaoks
 • HTML / CSS kodeerimine on saadaval
 • 40+ teemat, mille hulgast valida
 • Toetab mitmekeelse pistikprogrammi
 • Integreerub enamiku teiste platvormidega
 • Blogimine on parem

Miinused

 • Pole lihtne liides algajale
 • Kaudsed pistikprogrammid ja lisandmoodulid versus sisseehitatud
 • Eraldi hostimine on vajalik
 • Veebisaidi põhivajaduste jaoks kallis

Ülevaade

Themify platvorm on konkurentide seas kõrgel kohal mitmekülgse liidese ning mõne soovitud funktsiooni ja funktsionaalsuse poolest veebitoimetajal, mida saate ise teha. WordPressi fondi baasil toetab see üle 40 teema ja pakub pistikprogrammi kolmandate osapoolte teemadele. Kasutajad saavad valida WordPressi teemasid mitmekeelse pistikprogrammi, Google’i fondide, WooCommerce’i ja paljude teiste jaoks. Pange tähele, et need funktsioonid pole üles ehitatud i

Kellele soovitatakse Themify?

Themify veebisaidi ehitajat soovitatakse pisut kogenumatele veebisaidi ehitajatele, kes vajavad tänapäevast teemat kasutavat veebisaiti. Domeeninimi ja veebisaidi majutamine tuleb luua kolmanda osapoole kaudu. See omaenda WordPressi platvorm on e-kaubanduse jaoks hea valik, kui teil on pistikprogrammide lisamise ja koodiga töötamise kogemusi.

Themify fookuspiirkond / erialad

Themify on keskendunud erinevatele funktsioonidele ja mõnele täpsemale funktsionaalsusele. Mõni Themify eriala sisaldab võimsat lohistamisliidest, kaasaegseid mobiilisõbralikke teemasid, mitmesuguseid paigutusi, mille vahel valida, täielikku HTML / CSS-koodi juhtimist ning mõnda suurepärast tugi- ja hinnamudeli. Blogimine on Themify üks parimatest funktsioonidest, kuna WordPressi platvorm oli algselt ajaveebi tööriist.

Themify tehnilised andmed / piirangud

Themify tehnilised andmed hõlmavad võimalust kasutada mobiilisõbralikke teemasid, WordPressi pluginaid, saidistatistikat, kodeerimisvalikuid, lisatud abi ja tuge, optimeerimist ning intuitiivset pukseerimisliidest.

Themify sobib edasijõudnutele e-kaubanduse arendajatele, kes saavad hallata e-poe jaoks vajalikke pistikprogramme ja lisandmooduleid. See on keerukam veebisaidi ehitaja, kes nõuab saidi seadistamiseks ja hooldamiseks arvutikasutajaid. Domeeninimi ja hostimine tuleb hankida mujalt.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Themify pakub piiratud võimaluste ja toega tasuta paketti. Samuti on olemas kaks peamist hinnakujunduskava, mis jäävad vahemikku 49–69 dollarit, või klubi liikmelisus kolme hinnakujunduskavaga, mis jäävad vahemikku 79–139 dollarit. Klubiliikmesused erinevad, kui pakutakse täielikku mallide ja teemade, Photoshopi failide, arendaja valikute, pistikprogrammide ja tõsiste veebisaitide koostajate, ettevõtete omanike ja ajaveebide pakkujate kogu. Themify pakub mastaapsuse ja kasvu võimalusi.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Themify pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Mis on Themify maine?

Themify on suurepärase mainega edasijõudnutele arvutikasutajatele, kes vajavad täiustatud funktsionaalsust. Themify aastane liikmelisuse võimalus on natuke kallim, kuid tugi ja funktsionaalsus on kõrgemad kui paljude ise-tee-ise-ehitajate puhul..

Kui peate rohkem tegema, pakub Themify paindlikkust ja funktsionaalsust väga professionaalsetele veebisaitidele. See pole nii lihtne kui mõne suurema veebisaidi koostajal ja võib algajatele kasutajatele väljakutseks osutuda. Themify on suurepärase mainega (4 tärni) neile, kellel on kõrgem kogemus.

Miks valida Themify?

Themify pakub kõrgtasemel funktsionaalsuse ja kaasaegsete teemadega platvormi, et toetada professionaalseid ja kõikehõlmavaid veebisaite. Tasuta paketi või kõrgema hinnaga üldplaneeringu võimalusel on selle eesmärk võimaldada kasutajal rohkem ära teha.

Kõige arenenumatele funktsioonidele pääseb juurde WordPressi pistikprogrammide ja lisandmoodulite kaudu, nii et arvutikogemusega kasutajatel on Themify hõlpsasti hallatav. See ei sobi nii hästi alustavale kasutajale, kes vajab tavalist veebisaiti. Themify sobib suurepäraselt programmeerijatele ja tehnikutele, kes ei taha maksta rohkem, et saada ulatuslikke funktsioone.

Põhijooned

 • Üle 40 eelprojekteeritud kujunduse
 • Lehe koostaja lohistamine
 • Impordi / ekspordi moodul
 • Korduvkasutatavad paigutuse osad
 • Üle 60 animatsiooniefekti
 • Vastuvõtlik
 • 100% SEO sõbralik
 • Mitme saidi tugi
 • Moodulipõhine
 • Pikendatavad lisad
 • Rikaste tekstide vormindamine, HTML ja lühikoodide tugi
 • Töötab mis tahes pistikprogrammidega

Kujundus & Kohandamine

Kujundus- ja kohandamisvalikud hõlmavad kasutajate võimalust manipuleerida teema mallidega ning kohandada värve, stiile ja sisu paigutust. Themify pakub veebisaidi ehitaja ruumis võib-olla kõige keerukamaid kujundus- ja kohandamisvõimalusi.

TunnusjoonÜlevaade
Themify teemadSeal on üle 40 kaasaegse äri- ja isikliku teema, mille vahel saab valida, ning erinevad lehe paigutuse valikud. Kasutajad saavad taustprogrammi redigeerimiseks ja lisatud juhtelemendi pukseerimisliidese ja CSS-i redaktori. Teemade vahel saate vahetada nii veebisaidi sisu kui ka kujundusfaaside ajal või pärast seda.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. 20 WordPressi teemat on kaasaegsed ja paigutuste mitmekesisus annab veebiehitajatele rohkem paindlikkust. Värve on lihtne välja vahetada, kasutades ettevõtte brändiga vastavusse viimiseks Google’i fonte ja stiile.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine Scratcisth. Themify on teie enda loodud programm, mis kasutab lõpptulemuste kujundamiseks eelnevalt kavandatud teemasid, lehe paigutusi ja koodi. Kuigi Themify pole suur veebisaidi kujundaja, pakub see suuremat paindlikkust ja täiustatud funktsioone kui enamik oma klassi veebisaidi ehitajaid. See maksab natuke rohkem, kuid oluliselt vähem kui täisskaala veebisaidi kujundaja.
Themify liidesThemify kujundusliides pakub nii esi- kui ka tagumist vaadet, et kasutajad saaksid veebisaidi lehti ette visualiseerida. Kasutajad teatavad intuitiivsest reaalajas redigeerimisest. Neile, kes seda vajavad, saavad asjatundlikud ettevõtete omanikud ära kasutada lisavõimalusi paigutuste kohandamiseks ja pistikprogrammidega töötamiseks.
Lehe stiili kohandamise valikudThemify pakub suurepäraseid võimalusi veebisaidi isikupärastamiseks ja kohandamiseks. Ehkki Themify on natuke keerulisem hallata, on see oma klassi üks paremaid lehe stiili kohandamiseks.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud. Themify võimaldab kasutajatel kohandada teemasid lohistamisliideses. Ekraanil olevatele valikutele saab lisada mitmesuguseid sisumooduleid, nagu vidinad, postitused, videotaustad, pildid, liugurid ja palju muud.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadus. Themify redigeerimist on kasutajaliidese redaktoris lihtne teostada. Sisu ja elemente saate hõlpsalt redigeerida, kustutada, teisaldada või nende suurust muuta.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Jah, Themify pakub seda palju ihaldatud funktsiooni ka tehnilisematele kasutajatele, taustal CSS-i redaktoriga igal lehel.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Themify visuaalsed redigeerimisvõimalused on paremad, kuna kõik tehakse ekraanil erinevate kuvamisvõimalustega.

Themify kasutajad on kohandamisvalikute osas väga rahul, kuid mõnede nende valikute tegemiseks on vaja teatavat kogemust ja kannatlikkust.

Saidil navigeerimineTeemastatud teemad pakuvad teie valitud malli põhjal saidil navigeerimist mitmel tasemel. WordPressi pistikprogramm võimaldab teil vahetada teemaga menüüsid.
SisuhaldusThemify taga oleva WordPressi platvormi tõttu on sisu haldamine intuitiivne ja suhteliselt lihtne. Teema saab väikese puhastusega vahetada ja Themify annab juurdepääsu veebisaitidele turvalises sisselogimises Themify veebisaidilt.
Fotod ja galeriidThemify kasutab sisumooduleid, et pakkuda kasutajatele fotogaleriid ja pilte muude leheelementide hulgas. Need moodulid sisaldavad ainulaadseid valikuid ja sätteid, et muuta see disaineritele hõlpsaks.
Mobiilse saidi ehitamine35-st 46-st reageerivast paigutusest, mis sobivad mobiilseadmetele, saavad nii külastajad kui ka kliendid hõlpsasti teie veebisaiti kuvada ja navigeerida enamikus seadmetes.
Sotsiaalse jagamise integratsioonThemify integreerub kõigi juhtivate sotsiaalmeedia platvormidega, sealhulgas Facebooki ja Twitteriga.
KujundusteenusedThemify, nagu enamik veebisaidiehitajaid, ei paku hallatud veebisaidi kujundamise teenuseid. See teie enda loodud programm põhineb WordPressi teemadel professionaalsete veebisaitide loomiseks. Ehkki Themify ei ole kõikehõlmav disainiteenus, on see suurema kogemusega inimestele täpsema funktsionaalsusega platvorm ja see maksab tunduvalt vähem kui disaineri palkamine.

Funktsioonid & Tööriistad

Veebisaidiehitajatest väljas on Themify üks kõige vastupidavamaid funktsioonikomplekte WordPressi vundamendi ning teemade, lisandmoodulite ja pistikprogrammide tõttu. Spetsiaalselt professionaalsetele ja kõikehõlmavamatele veebisaitidele mõeldud Themify meeldib enamikule kasutajatele, eriti neile, kellel on rohkem kogemusi ja kes soovivad natuke rohkem funktsioone. Allpool on toodud ülevaade peenest trükist.

TunnusjoonÜlevaade
Themify häälestusThemify kuvab teemasid ja paigutusi, mis põhinevad konkreetsetel isiklikel või ärivajadustel, et saaksite neid demonstratsiooniks ette võtta. Vaatamiseks on olemas avalehe videod. Kui olete otsustanud alustada, klõpsake lihtsalt nuppu Proovi kohe (tasuta) või Telli kohe (plaanid) ja sisestage oma e-posti aadress. Otsige allahindlusi kindlasti avalehe alaosast.
VeebikujundusThemify esiotsa veebisaidi ehitaja on pisut erinev kui teistel veebisaidi ehitajatel, kuid Themify kohandatud paneelis on kümneid võimalusi. Liidese jaoks kulub harjumist ja kasutaja võtab rohkem aega. Pukseerige oma elemente, muutke neid vabalt ja lisage HTML / CSS-kood, nagu soovite. Vajutage ekraanil kuvatavate tulemuste viivitamatu kuvamise vahel ümber.
Navigeerimise sügavusKuigi Themify navigeerimise sügavus pole ilmne, näib, et ettevõtte või üksikisiku vajaduste toetamiseks on tasemeid enam kui piisavalt..
Vidinad ja rakendusedKui tegemist on vidinate ja rakendustega, siis ehkki need pole kõik sisseehitatud, on Themifyl üks neist parimatest platvormidest nendele pistikprogrammidele ja lisandmoodulitele. Sisumooduli pistikprogrammid võimaldavad Themify kasutajatel lisada arvukalt vidinaid, rakendusi ja muid leheelemente, et kohandada teie veebisaidi ilmet ja tunnet. Soovitud veebisaidi tulemuste saamiseks on ka rohkem ehitajate lisandmooduleid.
MonetiseerimineThemify integreerub otse WooCommerce’iga, mis hõlmab Paypali ja muid makseväravaid toodete või teenuste müümiseks.
Külastajate statistikaWordPressil on sisseehitatud statistika, aruandlus ja analüüs. Kasutada saab ka muid pistikprogramme, näiteks Yoast
Fotod, videod ja heliThemify pakub sisumoodulite kaudu mitmesuguseid meediumivalikuid klientide toodete ja teenuste turustamiseks ja brändimiseks. Nende hulka kuuluvad fotopildid, videod, videotaustad, helifailid ja palju muud
BlogimineÜks parimatest blogimisplatvormidest, Themify, põhineb WordPressi algsel blogimisalusel. Themify pakub ajastatud automaatpostitusi, mitme kasutaja postitusi, õigusi ja ajaveebide importimist saitidelt nagu TypePad, Tumblr ja Livejournal
Google kaardidThemify on integreeritud Maps Proga enam kui 40 kaardistiili jaoks!
HTML-redaktorThemify üks eeliseid on võime lülituda esiotsa redigeerija ja HTML / CSS-koodilehe vahel, mida armastavad tehnilisemad kasutajad ja veebisaidi kujundajad. See sobib suurepäraselt kohandamiseks. Themify pakub arendajatele ka Flow raamistikku.
Vormid ja uuringudThemify abil saavad kasutajad töö saamiseks sisestada olulise kontaktvormi või haarata WordPressi lisandmooduli nagu Gravity Forms ja Ninja Forms
PanipaigadVeebisaidil ei olnud selge, millise salvestusruumi pakkus iga Themify hinnakujunduskava. Kõrgetasemeliste veebisaitide pricier-klubiliikmetes on mõned suurepärased omadused, mis näitab piiramatut salvestusruumi. Vaja veel testida.
Infolehe tööriistThemify pakub e-kirjade hõivamist ja uudiskirja tellimist teie veebisaidilt WordPressi pistikprogrammi kaudu.
Foorumi tugi.Aktiivsed eneseabifoorumid on teile kui veebisaidi koostajale või kasutajale saadaval, kuid teie veebisaidi klientide jaoks foorumeid pole. Tõepoolest võiks luua foorumi, millel oleks vajalik kogemus.
E-kaubandus / veebipoodMõeldud e-kaubandusele WordPressi pistikprogrammide ja lisandmoodulite kaudu, pakub Themify kõige rohkem, mida kõik funktsioonipoodide omanikud vajavad. Tellijad soovivad investeerida kõrgema hinnaga klubisse, et saada kõike vajalikku. Kuigi see platvorm pole nii lihtne kui mõned, on funktsioonid ja valikud täiustatud ja toetavad tipptasemel professionaalset e-kaubandust ja veebimüüki.
Maksete lüüsi integreerimine.Themifyga saab integreerida numbrimaksete lüüsiteenuseid.
SEO sõbralikThemifyl on SEO jaoks mitu võimalust, sealhulgas saidi ja pealkirja sildi redigeerimine koos Yoast WordPressi pistikprogrammiga. Selle pistikprogrammi abil saate redigeerida otse igal lehel.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Themify pakub veebisaidi konto sisselogimiseks paroolikaitset.
Google® AnalyticsThemify tugineb WordPressi sisseehitatud statistikale, saab kasutada aruandlust ja analüütikat või muid pistikprogramme.
Veebisaidi ehitaja turvalisusThemify muudab turvalisuse peamiseks prioriteediks, nagu ka iga konkureeriv ise-ise-veebisaidi ehitaja. Nad pakuvad kaitset, mis sobib täiustatud e-kaubanduse jaoks.
Mitu keeltNagu paljud Themify funktsioonid, toetab ka selle veebisaidi koostaja mitmekeelseid veebisaite, kuid kasutades WordPressi mitmekeelset pistikprogrammi.
Mobiili optimeeriminePeaaegu kõik Themify 40+ teemad on mobiilseadmete jaoks optimeeritud ja reageerivad.

Plaanid & Hinnakujundus

Themify pakub tasuta veebisaiti põhivajaduste rahuldamiseks ja iga-aastaseid strateegilisi hinnakujunduskavasid, mis sobivad igas suuruses äriomanikele. Erinevalt enamikust konkurentidest pakub Themify iga-aastast klubiklubi ulatuslike funktsioonide komplektiga. Pidage meeles, et domeeninimed ja veebimajutus tuleb hankida mujalt. Themify iga-aastaseid hinnakujunduskavasid jagatakse veebisaidil, kuid peamisel hinnalehel on raske lahti mõtestada, mida konkreetselt saate..

Pakutakse iga-aastaseid hinnakujunduskavasid

Tasuta. Juurdepääs kõigile teemadele, tugi puudub.

Üksikud teemad. Ostke üks ja saate ühe tasuta, üheaastase toe ja värskendustega. 49 dollarit

Themify klubi. Juurdepääs kõikidele teemadele ja üheaastane tugi ning uuendused koos nende liikmelisustega:

 • Standardklubi. 79 dollarit
 • Arendajate klubi. Lisage Photoshopi failid. 99 dollarit
 • Meistriklubi. Lisage Photoshopi faile, pistikprogramme ja lisandmooduleid. 139 dollarit
 • Eluaegne meister. Eluaegne juurdepääs kõigile teemadele, lisandmoodulitele, pistikprogrammidele, toele ja värskendustele. 399 dollarit

Themify pakub konkurentsivõimelist hinda mõnedes atraktiivsetes mudelites, mida te paljude veebisaitide koostajatega ei näe. Suurte e-kaubanduse ja tugevate veebisaitide jaoks on see tee minna.

Hinnakujunduses kaaluge järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, Themify pakub tasuta veebisaiti. Võite eeldada, et tellite e-kaubanduse lahenduste jaoks ühe teema või klubiliikme.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Raha tagasi garantii korral saate nautida 30-päevast tasuta prooviperioodi. Aastaplaanide puhul võiksite oodata krediitkaardiga või muu maksevõimalusega maksmist.
 • Kui soodsa hinnaga paketid on konkurentidega võrreldes taskukohased? Selle eest, mida saate, Themify pakub ettevõtete omanikele suurt väärtust, ehkki domeeninimi ja hostimine pole kaasas. Veebisaitide põhiosa omanike jaoks on seda platvormi nii funktsioonide kui ka kulude osas rohkem kui veebisaidiehitajas vaja võiksite. Hind on konkurentsivõimeline raskete äri- või e-kaubanduse vajaduste korral.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate tasuta professionaalse Themify veebisaidi välja töötada.
 • Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Näib, et Themify pakub ainult aastaseid hinnakujunduskavasid.

Klienditugi

Themify klienditoe teenused on piisavad, kui tellite ühe teema või klubi liikmelisuse. Muud klienditoe võimalused hõlmavad e-posti, kliendifoorumit, veebidokumente ja KKK-sid.

Kasutuslihtsus

Themify pole kõige lihtsamini kasutatav, kuid see on võib-olla üks kõige arenenumaid. WordPressi pistikprogrammide abil saavad kasutajad ja kaupluste omanikud luua, kohandada ja isikupärastada, et see sobiks enamiku äri- või e-kaubanduse vajadustega. Kogenud arvutikasutaja jaoks pole see probleem, kuid nende täpsemate komponentidega veebisaidi loomine võib võtta natuke aega ja vaeva.

Liidese lihtsus. Themify ei ole loodud lihtsaks, kuid selle tulemuseks on vastupidavad, interaktiivsed ja terviklikud veebisaidid.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. Themify sobib suurepäraselt kogenud disaineritele või edasijõudnutele, kes vajavad HTML / CSS-is kodeerimise võimalust.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Kasutajatel on täielik WordPressi juhtimine turvalises Themify sisselogimises.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Leidub veebipõhiseid abivalikuid, sealhulgas toimetaja sisest tekstidialoogi. Reaalajas tugi on saadaval, kui investeerite ühte Themify aastakavasse.

Themify on konkurentsivõimelise hinnaga veebisaitide koostaja neile, kellel on keerukad nõuded äri- või tootepõhistele veebisaitidele.

Järeldus

Kui olete asjatundlik arvutikasutaja, kes vajab täielikku kohandamist ja kontrolli oma veebisaidi üle, on Themify suurepärane valik. Pidage meeles, et enamik Themify funktsioone põhineb WordPressi pluginate ja lisandmoodulite võimalusel. Mõne arvutikogemusega disainerid, ettevõtete omanikud ja tõsised blogijad saavad teha peaaegu kõike. Koodi sisestamiseks saate täieliku juurdepääsu HTML / CSS-ile.

Aastane hinnakujundus on huvitav valik, mis võiks olla optimaalne e-kaubanduse saitide jaoks, kuid vajate domeeninime ja hostit. Põhikasutajatele, kes ei vaja täiustatud e-kaubanduse funktsioone jne, oleks Themify kallis ja tehnilisem valik kui vaja.

Themify on võimas neile, kes vajavad veebisaidi täpsemat funktsionaalsust ja sätteid. Seal on palju suurepäraseid veebisaidid, mida saate ise teha, erineva kogemusega kasutajatele ning lai valik veebisaidi funktsioone, mis sobivad isiklike ja ärivajadustega..

See, mille valite, sõltub sellest, mida vajate. Parema ilme saamiseks võtke aega mõne tasuta veebisaidi konto jaoks.

Võrdlema

Themify saidi ehitaja

92

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map