Suure kartelli ülevaade 2016


Suur kartell

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Suur kartell

Big Carteli asutas 2005. aastal Matt Wigham, kes otsis lihtsat lahendust, mis aitaks tal oma bändi reklaamida ja nende kaupa müüa. Alates selle loomisest on registreerunud üle 250 000 kunstniku, kes kasutavad seda platvormi mitmesuguste pagaritoodete müümiseks. Lugege allpool meie suure kartelli ülevaadet.

Plussid

 • Lihtne ja kiire seadistamine
 • Õmblusteta kassasse
 • Kodeerimine pole vajalik
 • Lahtine liides

Miinused

 • Nr kolmandate osapoolte laevandusintegratsiooni
 • Ei toeta mitut keelt
 • Puudub korduvate toodete toetamine
 • Puudub telefoni ja vestluse tugi

Ülevaade

 • Veebisait: www.bigcartel.com
 • Peakorter: TÜ Salt Lake City
 • Asutamisaasta: 2005
 • Kategooriad: e-kaubanduse tarkvara

Suur kartell on mõeldud väga spetsiifilisele kogukonnale. See on spetsiaalselt loodud kunstnikele ja muusikutele, kes soovivad oma loomingulisi tooteid iseseisvalt müüa. Veebipõhine platvorm sisaldab kõiki tööriistu, mida vajate väikese veebipoe käivitamiseks ning oma fännide ja klientideni jõudmiseks. Kunstnikud, kellel pole veebidisaini ega kodeerimise kogemust, saavad saidi hõlpsalt avada ega pea muretsema serverite haldamise või tehniliste probleemide tõrkeotsingu pärast.

Skaleeritavus

Suure kartelli eesmärk on olla väike ja jääda väikseks. See on üks osa atraktsioonist kunstnikele, kes soovivad kulusid kärpida ja üles ehitama lihtsa, kuid samas professionaalse saidi, kus saavad klientidega suhelda. Erinevad hinnakujunduskavad võimaldavad teil lisada rohkem tooteid, kuid suure kartelli sait pole lihtsalt mõeldud suure hulga varude jaoks.

Maine

Big Carteli loojad teadsid, et nad tegelevad kunstnikega, kes vajavad veebipoe ehitamiseks kiiret, lihtsat ja taskukohast tööriista. Seda silmas pidades otsustasid nad luua kasutajaliidese, mida oli ülilihtne kasutada ja mis ei vajanud eelteadmisi ega väljaõpet. Üldiselt on nende jõupingutused olnud edukad.

Miks valida suur kartell?

Kui olete sõltumatu kunstnik, kirjanik, muusik või käsitööline, kes soovib vältida suuremate platvormidega seotud tasusid ja vaeva, on Big Cartel suurepärane valik. Kuigi teil pole juurdepääsu mõnele keerukamale tööriistale ja muude e-poe platvormide funktsioonidele, on teil kõik vajalik. Enamik inimesi, kes valivad suure kartelli, otsivad saidi loomiseks lihtsat ja sujuvat viisi.

Põhijooned

 • Allahindluste redigeerija
 • iPhone’i rakendus
 • Varude jälgimine
 • Kuvage kuni 5 pilti toote kohta
 • Müüa digitaalseid tooteid
 • Müüa Facebookis
 • Reaalajas armatuurlaud
 • Kohandatud domeenid
 • Otsingumootor on optimeeritud
 • Koder sõbralik
 • SSL-krüptimine
 • Google Analyticsi integratsioon

Valdkonna ekspertide otsus suure kartelli kohta

e-kaubanduse PlateformExpertid nõustuvad, et Big Cartel on kunstnike, muusikute ja käsitööliste jaoks täiesti õige valik. Neile, kellel on eelarve, pole soodsamat hinda. Kasutajad saavad tasuta müüa kuni 5 toodet. Kui lisate veel varukulusid, lisage sellele veel pisut lisa, kuid see on ikka uskumatult taskukohane. Kunstnikud saavad luua professionaalse veebisaidi, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et peate investeerima palju raha professionaalse arendaja palkamiseks või maksma kallist kuutasu.

Igaüks saab kaupluse hõlpsalt seadistada vaid viie minutiga, ilma et peaksite krediitkaarti sisestama. Kui olete oma poe alustanud ja juurdepääsu taustaprogrammile otsinud, on teid hõlpsalt leida. Kriitikud naudivad puhast armatuurlaua kujundust, mis väldib liiga ülerahvastatust või üle jõu käivat.

Suur kartelli suurim puudus, mida kriitikud märkisid, oli funktsioonide puudumine. Kasutajatel on juurdepääs kõigele vajalikule, kuid ärge oodake hinnasilti arvestades liiga palju helisid ja helisid. Suur kartell on suur väärtus, kuid kui otsite midagi funktsioonirikkamat, võiksite kuuli hammustada ja investeerida kindlamasse platvormi.

Kõiki neid tegureid arvesse võttes annavad eksperdid Big Cartelile 9–10 tärni.

 • https://www.bigcartel.com/kogukond/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/big-cartel-review/
 • 20. aprill 2016

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Suure kartelli vastu esitatud kaebused jagunevad tavaliselt kahte tihedalt seotud kategooriasse.

 • SEO tööriistad. Negatiivsed ülevaated viitavad konkreetselt asjaolule, et toote nime muutmisel ei saa te URL-i muuta. See võib muuta otsimootorite jaoks raskeks teie saidi efektiivse indekseerimise ja paremusjärjestuse muutmise. Veebiettevõtete jaoks, kes loodavad turunduses SEO-tööriistadele, võib see tekitada olulise probleemi.
 • Piiratud laoseis. Oluline on märkida, et Big Cartel lubab teil postitada ainult kuni 300 eset. See piirang näib mõistlik, kuna Big Cartel on suunatud kunstnikele, kellel on tavaliselt vähem tooteid.

Ehkki kasutajate kaebused suure kartelli vastu on kindlasti kehtivad, on need ka otseseks põhjuseks tõsiasjale, et programm on mõeldud konkreetsele vaatajaskonnale.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Tarbijad, kes soovisid üleminekut Etsy tüüpi müügiplatvormilt millegi paindlikumale, olid Big Cartelisse kolides väga rahul. Programm on suurepäraselt suunatud kunstnikele ja aitab neil jõuda laiema publikuni ning ühendada rohkem makseväravaid. Etsyst eemaldumine aitas parandada ka liiklust ja konversioone, kuna tarbijaid ei olnud enam otseste konkurentide kõrval.

Suur kartell on suurepärane lahendus neile, kes soovivad laiendada oma olemasoleva saidi funktsioone. Ostukorvi saab kohandada nii, et see kajastaks ülejäänud veebisaiti ja pakuks kassat, mis tõstab esile brändi.

Kasutajad olid rahul ka sellega, et nad suutsid luua keeruka ostukorvi, ilma et peaksid tundide kaupa disainivahendeid õppima. Algajad saavad hõlpsasti alustada ilma igasuguse kodeerimiseta.

 • https://www.bigcartel.com/kogukond/

Kujundus & Kohandamine

Veebisaidi mallid

Suure kartelli puhul piirdute kuue tasuta malli valikuga. Hea uudis on see, et neid kõiki saab täielikult kohandada. Redigeerija abil on lihtne oma logo lisada ning värve ja fonte muuta. Isegi algaja saab luua ainulaadse veebisaidi, mis kajastaks nende kaubamärki.

Kui teil on koodiga kogemusi, saate oma disaini programmeerida ja saidi nullist üles ehitada. Pidage ainult meeles, et tasuta plaan võimaldab teil ainult CSS-i kohandada. Kui soovite juurdepääsu HTML-ile, peate registreeruma tasulise paketi jaoks.

Vastasel juhul on kõige parem kleepida malli külge ja mängida detailide kohandamisega. Alati on võimalus palgata vabakutseline disainer, kuid enamik inimesi tuleb Big Cartelisse raha säästma. Kogenud disaineri palkamine on suur kulu, mida enamik ettevõtteid soovib vältida.

Üldiselt on Big Carteli disainiaspektid üsna paljas konditustatud. Blanketid on hea väljanägemisega, kuid nendega ei kaasne palju viperusi. Sisu lisamine ja fotode haldamine on lihtne ja arusaadav. Samuti on kõik saidid täiesti tundlikud ja mobiilisõbralikud

Samuti sotsiaalne jagamine ja Facebook ning täielikult teie poodi integreeritud. See on suur pluss artistidele, kes loodavad fännidega suheldes juba praegu suuresti sotsiaalmeediale.

Funktsioonid & Tööriistad

Kõik Big Carteli funktsioonid on üsna põhilised. Pole ühtegi valdkonda, mis oleks teisest tugevam. Saate kõik oma ettevõtte juhtimiseks vajalikud tööriistad, ilma et peaksite sorteerimisega tegelema mitmete erinevate võimaluste kaudu. Neile, kes hindavad lihtsust, on see tõeline boonus.

Tunnusjoon
Ülevaade
Kohandatud domeeninimiTasuta plaani registreerumisel peate esitama ainult e-posti aadressi, parooli ja poe nime. See võimaldab teil ehitada väikese, kuid funktsionaalse poe. Pidage meeles, et teie domeeninimi lõpeb .bigcartel-iga. Kui soovite kohandatud domeeni, peate üle minema tasulisele plaanile.
Mobiilne / tundlik poodKuigi Big Cartel ei paku palju teemasid, on nad kõik täielikult reageerivad ja mobiilisõbralikud. Kliendid saavad mitte ainult osta mis tahes seadmest, vaid ka oma kauplust hallata mis tahes mobiilseadme abil.
Toodete lisamineKlõpsake lihtsalt toote vahekaardil ja sisestage kogu vajalik teave. Saate ühelt ekraanilt kirjutada kirjelduse, määrata saatmis- ja hinnakujunduse ning lisada pilte. Kõik, mida vajate, on ühel lihtsal lehel. Siit saate juhtida ka kõiki toote kuvamise valikuid. Loetlege üksused loendina „Varsti tulekul” või reklaamige värvi- ja suurusevalikuid. Toote väljapanekuvõimalusi on piisavalt, et saaksite müüa ilma liiga üle jõu käivaks.
Rakenduste integreerimineBig Cartel pakub muljetavaldavat rakenduste poodi, mis muudab kolmanda osapoole programmide integreerimise lihtsaks. Sobivate tööriistade leidmiseks otsite märksõna järgi. Uue rakenduse integreerimine võtab vaid mõne klõpsu.
Integreerimine eBay ja AmazonigaEhkki Big Cartel on e-kaubanduse platvorm, võrreldakse seda oma ulatuse ja fookuse tõttu sageli Etsyga. See muudab selle rohkem teiste populaarsete müügiplatvormide rivaaliks. Seetõttu pole teiste müügiprogrammide integreerimiseks lihtne ega ilmne viis.
SisuhaldusLehtede ja toodete lisamine ja haldamine ei saa olla lihtsam. Ehkki mõned võivad puuduseks pidada suure kartelli olulisi funktsioone, on need mõeldud lihtsa asja hoidmiseks. Teid ei unusta võimalused. Niipea, kui avate armatuurlaua, saate kohe teada, kuhu minna, et teatud ülesandeid täita.
Hostimine ja turvalisusBig Cartel pakub oma hostimisteenuseid, mis on pälvinud maine kiire laadimisaja ja usaldusväärse jõudluse eest. Teie konto tuleb ka SSL-krüptimisega ja kõik teie valitud makseteenuse pakkujaga seotud eelised. Ehkki Big Cartel ei lähe maksimaalse turvalisuse tagamiseks kõrgemale ega kaugemale, on paigas palju kaitseid.
Ribalaius ja salvestusruumEnamik ostukorviprogramme reklaamib ribalaiust ja salvestusvõimalusi. Big Carteli hinnapaketid lahutatakse selle järgi, kui palju tooteid ja pilte saate lisada. Hea uudis on see, et te ei pea muretsema ülemääraste tasude ega kasutamisega seotud peidetud tasude pärast.
Varundamine ja saidi eksportimineSuure kartelliga on seotud mõned eksportimisvõimalused, ehkki võib-olla mitte nii palju kui võiksite. Kui otsustate minna üle teisele ostuplatvormile, saate eksportida oma tellimuse üksikasjad.
Maksete töötlemineTeil on kaks võimalust: PayPal ja Stripe. Mõni platvorm pakub sadu võimalusi, kuid suurte kartellide ettevõtete jaoks pole neid võimalusi vaja. Kliendid saavad turvaliselt maksta krediit- ja deebetkaartide abil või PayPali konto kaudu, mille peal on PayPal ja Stripe. Mõlemal töötlejal on ka tugev turbemaine. Nende kahe pakkuja vahel kaetakse kõik teie alused.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidRakenduste pood pakub palju võimalusi oma ostukorvi funktsionaalsuse laiendamiseks. Saate teha koostööd mõne suurema nimega ja pakkuda oma klientidele mugavat ostukogemust.
Tellimuste haldamineSuur kartell pakub jällegi kõiki vajalikke tööriistu. Saate tellimusi jälgida ja silte printida. Samuti on iga tellimuse jaoks lihtne e-posti teatisi seadistada. See võimaldab teil suhelda klientidega ja saada tellimuste värskendusi.
Varude juhtimineVoolustatud juhtpaneel näitas selgelt varude teavet. Samuti saate kohandada toodete kuvamist, et näidata silte “Coming Soon” või “Out of stock”. E-posti teel saadetavad märguanded hoiatavad teid, kui kaupluste paremaks haldamiseks on madal tase.
Hüljatud vankridÜks kasulik funktsioon, mis Big Cartelil märkimisväärselt puudub, on hüljatud ostukorvi taastamine. Enamiku ettevõtete jaoks on see oluline vahend. Võimalik, et Big Cartel jättis selle siiski välja, kuna see pole lihtsalt nende kaupluste tüübi jaoks sama, mida nad võõrustavad.
PCI-sertifikaatEhkki Big Cartel ei paku ulatuslikku makseväravate loetelu, on nii PayPal kui ka Stripe PCI-sertifikaadiga. Teie kliendid võivad olla kindlad, et igasugune isiklik ja finantsteave on kaitstud. See aitab ka teie poel professionaalsemaks vaadata.
Maks ja saatmineToote lisamisel saate seadistada maksu- ja saatmisvalikud. See teave arvutatakse kassas automaatselt. Selle protsessi automatiseerimine tagab täpsuse ja vabastab teie aega toodete loomisega tegelemiseks.
Saadetiste jälgimineSaadetiste jälgimiseks peate tegema kõik sätted ja valima saatmisoleku valiku. See võimaldab teil näha, kas tooted on tarnitud, ja vaadata jälgimise üksikasju. Mobiilvalmis saidi abil saate isegi oma telefonist saadetisi kontrollida.
Turunduse ja prognoosimise funktsioonidKui soovite oma saidi turundamiseks olulisi jõupingutusi teha, peate külastama rakenduste poodi. Sealt saate lisada ajaveebi ja uudiskirja võimalusi. Suur Kartell jõuab Facebooki valmis, kuid võiksite kliendi ulatuslikumaks tutvustamiseks lisada ka muid sotsiaalmeediaplatvorme. Platvormide SEO tööriistade üheks probleemiks on see, et URL-ide muutmine võib olla keeruline. Iga toote lisamisel luuakse kohandatud URL. Kuid kui asendate tootenime, pole sama lihtne ka URL-i muuta. See võib märkimisväärselt mõjutada otsingumootorite paremusjärjestust.
Kinkekaardid, pakkumised või kupongidBig Carteli tasulised versioonid võimaldavad teil pakkuda pakkumisi ja allahindlusi. Kampaaniate loomisele on pühendatud terve sakk. See on ideaalne viis oma toodete reklaamimiseks ja pühade ja muude eriliste sündmuste ärakasutamiseks.
Sisseehitatud pakkumisedAdministraatori juhtpaneeli menüüribal olev allahindlusnupp viib teid otse teie reklaamitööriistade juurde. Saate pakkuda allahindlust uutele toodetele, luua müüke pühade ja muude ürituste ümbruses ning palju muud. Suur kartell muudab toodete turustamise kiireks ja lihtsaks.
Veebisaidi statistikaVeebisaidi aruandluse osas saate vaadata mitmesugust informatiivset statistikat. Armatuurlaual kuvatakse:
 • Enim vaadatud tooted
 • Teie poodi linkivad veebisaidid
 • Teie poodi viinud otsinguterminid
 • Külastuste arv

Kui soovite veelgi üksikasju, saate Google Analyticsi hõlpsalt integreerida.

Plaanid & Hinnakujundus

On ainult loogiline, et selline avatud programm oleks koos taskukohase hinnasildiga. Kasutajad saavad valida mitme hinnapaketi hulgast, millel on erinevad funktsioonid.

Kuld – tasuta

Kõik, mida peate registreerumiseks ja saidi loomiseks, on e-posti aadress. Tasuta versioonil on mõned piirangud. Teil on kinni .bigcarteli URL ja saate lisada ainult viis toodet, millel on üks pilt toote kohta. Kuigi CSS-i kaudu saate kohandatud muudatusi teha, pole teil HTML-ile juurdepääsu.

Plaatina – 9,99 dollarit kuus

 • 25 toodet
 • Viis pilti / toodet
 • Saidi statistika
 • CSS- ja HTML-i juurdepääs
 • Varude jälgimine
 • Kohandatud URL
 • Sooduskoodid

Teemant – 19,99 dollarit kuus

 • Platiini plaani kõik omadused
 • 100 toodet
 • Viis pilti / toodet

Titaan – 29,99 dollarit kuus

 • Plaatina ja Teemandi plaanide kõik omadused
 • 300 toodet
 • Viis pilti / toodet

Nagu näete, on hinnakujunduskavade suurimaks erinevuseks toodete arv, mida saate lisada. Kui alustate alles tegevust, saate toodete lisamisel alati plaane täiendada. Siiski võite suure kartelli välja kasvatada. Kui jõuate punkti, kus peate lisama rohkem kui 300 toodet, peate leidma uue platvormi.

Enamasti vastavad Big Carteli hinnapaketid konkurentidele. Suur erinevus on see, et Big Cartelil pole palju kellukesi ja vile.Kui valite paketi Titaan.Kui olete aga kunstnik, tunnete end paremini, kui töötate platvormiga, mis on loodud just teile.

Klienditugi

Suur kartell pakub üsna piiratud klienditeenindust. Ehkki saate nendeni jõuda e-posti teel esmaspäevast reedeni kella 9–18. EST, nad ei paku telefoni ega reaalajas vestluse tuge. Te ei saa ööpäevaringselt tugiteenustele lootma jääda ja teie parim võimalus nädalavahetustel kellegagi ühendust võtta on nende Twitteri konto kaudu. See tähendab, et te ei peaks oma probleemide korral ootama kiiret reageerimist ja viivitamatut abi.

Enamasti on parim võimalus külastada nende abilehte. Kahjuks on isegi see piirkond lühike. Sisestage paar otsinguterminit ja leiate kiiresti, et artiklid pole täpselt põhjalikud. Võimalik, et leiate videoõpetuse, kus käsitletakse teie küsimust, kuid see pole alati nii.

Big Karteli veebisaidil on kogukonna sektsioon, kuid see pole teie tavaline kasutajafoorum. Selle asemel pakub see kasutajate poode ja tõstab esile kunstnikke. Kui Big Cartel hakkab pakkuma piiratud klienditoetust, on mõistlik vaid julgustada kogukonna foorumeid, kus kasutajad saaksid aidata mõnda muud. Siiani pole seda paika pandud.

Kui saadate tugiteenuste töötajatele e-kirja, oodake vastust umbes 24 tundi. See võib tunduda igavikuna, eriti kui teie pood on maas ja kaotate müüki. Klienditugi on selgelt selline, kus arenguruumi on palju.

Kasutuslihtsus

Suur kartell on alustamise teinud äärmiselt lihtsaks. Registreerumine võtab vaid paar minutit ja siis saate suunata armatuurlauale ja valida teema. Sealt edasi saavad külgriba menüüd aidata teil tooteid, sisu ja pilte lisada. Redaktorit ei lohistata, vaid see on siiski kasutajasõbralik. Saate lisada lehti, peaaegu kõiki oma saidi aspekte, ja tellimusi käsitleda ühest hõlpsalt navigeeritavast armatuurlaualt.

Tasuta plaan sisaldab juurdepääsu CSS-ile, kuid HTML-i muutmiseks peate registreeruma tasulise plaani. Kui teate koodi, pole teie saidi kohandamisel mingeid piiranguid.

Järeldus

Kas Big Cartel on teie e-poe jaoks õige valik?

Kui olete kunstnik, muusik või käsitööline, siis tehti teie jaoks suur kartell. See võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt poe luua ja müüma hakata. Lihtsa veebisaidi loomiseks ei pea te muretsema üldkulude, varjatud tasude ega spetsialistide palkamise pärast. Algajad, kellel pole disainikogemust, saavad saiti kohandada ja oma tooteid reklaamida.

Põhjused, miks valida Big Cartel teiste kuttide ees

Suur kartell on õige valik, kui hindate kasutusmugavust ja lihtsust. Kogu programm on sujuv, kuid samas piisavalt funktsioonirikas, et aidata teil professionaalset kauplust juhtida. Keskenduge ainult vajaminevatele asjadele ja nautige hõlpsalt navigeeritavat ja kasutatavat kasutajaliidest.

Võrdlema

Suur kartell

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map