Spark Pay ülevaade 2016


Sädemetasu

Külastage veebisaiti

9.3


AWA skoor

Sädemetasu

Spark Pay alustas maksete töötlemise rakendusega Capital Oneilt, kuid laienes peagi, ostes AmeriCommerce ja luues oma e-poe platvormi. See on ainulaadne toode, kuna seda toetab Ameerika üks suurimaid panku, kuid sellel on siiski disaini loovus ja ettevõtjate visioon.

Plussid

 • Piiramatu tootevalikud
 • Lihtne teemaredaktor
 • Tasuta Facebooki pood
 • Tasuta mallid

Miinused

 • Rahvusvaheliste maksevõimaluste piiratud tugi
 • Nr 24/7 telefonitugi
 • Kallimad ületustasud

Ülevaade

 • Veebisait: www.sparkpay.com
 • Peakorter: McLean, Virginia
 • Asutamisaasta: 2005
 • Kategooriad: e-kaubanduse pilvetarkvara
 • Teenused: Kaupmehe teenused
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Erinevalt teistest platvormidest, mis alustasid väikeste idufirmadena enne suurtöösturiks saamist, alustas Spark Pay ülemaailmse panga toetusel. Sellega kaasnevad eelised ja puudused. Nagu arvata võis, on kogu platvorm keskendunud rohkem maksete töötlemisele ja teie ettevõtte rahalise lõpu juhtimisele. Ehkki see pakub endiselt kõiki funktsioone, mida peate veebiettevõtte alustamiseks ja juhtimiseks, on mõned neist teisejärgulised. Nad võtavad programmi maksete töötlemise osa tagaistmel.

Spark Pay sobib suurepäraselt kõigile, kes on rohkem nummerdaja. Kui soovite avada mitu kauplust ja vältida tehingutasusid, pakub Spark Pay mugavat võimalust. Nagu öeldud, on see piisavalt mitmekülgne, et keegi saaks seda kasutada. Sõltumata sellest, kas olete kogenud ettevõtte omanik või algav ettevõtja, aitab Spark Pay aidata teil ideid ellu viia ja müüki viia.

Standardfunktsioonid

 • Võimalus hallata mitut poodi ja saiti ühe administraatori juhtpaneelilt
 • WYSIWYG toimetaja
 • Automaatne andmete varundamine
 • Tasuta jagatud SSL-sertifikaat
 • Veebi hostitud

Piirangud

Pange tähele, et Spark Payl on ribalaiuse ja salvestusruumi osas piiranguid. Mida rohkem teie kuu kuus maksate, seda rohkem tooteid saate lisada. Ainult kõige kallimad plaanid pakuvad piiramatuid võimalusi. Kui soovite juurdepääsu API-le, peate lisaks tasuma 299-dollarise seadistustasu ja 39-dollarise kuutasu.

Skaleeritavus

Teie ettevõtte kasvades kohaneb Spark Pay sellega. Oma veebisaidi esmakordsel seadistamisel ei pruugi te kõiki kellukesi ja vilet kasutada. Need on funktsioonid, mida saate lisada, kui lähete. Lisaks saate oma hinnakujunduskava alati vastavalt vajadusele täiendada.

Tühistamiseeskirjad

Spark Pay abil saate ilma trahvideta igal ajal tühistada. Ehkki nad ei paku raha tagasi garantii, saate enne 14-päevast platvormi proovimist ära proovida 14-päevase tasuta prooviversiooni..

Maine

Mõnes mõttes on žürii endiselt väljas. Spark Pay pole palju avalikkust toonud. Nad toetavad üle 5000 kaupluse, kuid ettevõte pole selles valdkonnas veel laineid löönud. Isegi klientide arvustusi on vähe. Üldiselt on tagasiside olnud positiivne ja Spark Pay on suutnud võita mitmeid auhindu.

Auhinnad ja tunnistused

2010 CODiE AwardListed on Inc. on 2012. aasta parimate ettevõtete nimekiri

Põhijooned

 • Osalised tellimused ja poolitamine
 • Kohandatud domeeninimi
 • Täielik HTML ja CSS-i juurdepääs
 • Mitu poeletti
 • Töövooreeglite mootor
 • Kohaletoimetamise tööriistad
 • Drop saatmine
 • Eelnevalt ehitatud e-posti mallid
 • Laoseis teated
 • Tellimine & Korduvad tooted
 • Raamatupidamise integreerimine
 • E-posti automatiseerimine

Valdkonna ekspertide otsus Spark Pay kohta

e-kaubanduse platvormi algus on negatiividega. Esiteks on Spark Pay väga sõbralik USA ettevõtete suhtes, kuid rahvusvaheliste tehingute vormistamisel võib teil tekkida probleeme. Kui soovite, et teil oleks ülemaailmne haare, võiksite otsida mõne muu valiku, mis aitab teil luksumist vältida. Samuti peavad kasutajad olema teadlikud ületustasudest. Ehkki see on e-kaubanduse tarkvaraprogrammide hulgas üsna tavaline praktika, võib see põhjustada iga kuu ootamatuid kulusid. Kõigil on öeldud, et Spark Pay on ekspertide lemmik. Kui loete arvustusi, märkate, et paljud kriitikud tunnevad programmi alahindajana. Tõde on see, et programm lihtsalt ei võta palju turundust, ometi soovitavad seda valdkonna tippspetsialistid.

Näib, et kõik nõustuvad sellega, et Spark Pay pakub kindlat poe ehitaja ja haldustööriista, mis ei jäta teid tunneks, nagu oleksite pidanud tegema kompromisse. Tegelikult väidavad paljud kriitikud, et Spark Pay administraatori sektsioonid on intuitiivsemad ja paremini konstrueeritud kui ükski konkurent. Nii suure kriitilise tunnustuse korral võite tunda end kindlalt, kui valite „Spark Pay”, teades, et saate suurepärase toote.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • https://www.sparkpay.com/sellonline/features
 • http://venturebeat.com/2014/10/31/capital-one-buys-ecommerce-site-builder-tool-americommerce/
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Spark Pay kohta

Jällegi pole selle programmi viimaste arengute kohta nii palju teavet, kuid saate teada, mis tarbijatele programmi osas meeldib ja kuhu suundub Spark Pay. Üks Spark Payi silmapaistvaid funktsioone on võime hallata mitut laupinda. See on e-kaubanduse tarkvara haruldus.

Tundub, et ka tarbijad hindavad tarkvara usaldusväärsust. Spark Pay käivitab regulaarselt ilma tõrgeteta integreeritud värskendusi. Aastate jooksul on seisakuid olnud vähe. Kasutajad võivad oodata järjepidevat ja usaldusväärset programmi, mis areneb koos turuga edasi.

Spark Pay valimise teine ​​suur eelis on see, et teil on suurema panga toetus. Kui turvalisus on peamine prioriteet, siis ei saa te Spark Pay-ga lihtsalt valesti minna. Teie kliendid tunnevad end kindlalt, et nende teave on kaitstud.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused sädemetasu kohta

AmeriCommerce omandas Capital One 2014. aasta sügisel ja sellest sai Spark Pay. Enne seda üleminekut oli AmeriCommerce suhteliselt edukas ja eksperdid kiitsid seda sageli. Klientidel oli aga arenguruumi kohta rohkem öelda. Spark Pay algne versioon jäi funktsioonide, mallide ja turvalisuse kujundamisel vaevaliseks. Pärast suure panga väljaostmist on turvaelemendid märkimisväärselt paranenud, kuid disainivõime on endiselt mahajäänud. See polnud lihtsalt AmeriCommerce põhifookus ja sellest on Spark Pay jaoks veel üks peamisi prioriteete saanud.

Ka AmeriCommerce sai klienditeeninduse osas päris halvustavaid hindeid. Klientide kirjeldamine tugimeeskonnaga rahulolematutena on alahinnatud. Võrguülevaateid vaadates tuleb veel kindlaks teha, kas Spark Pay saab selle ümber pöörata.

 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-americommerce-ecommerce-review
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • http://andrewbleakley.com/americommerce-review/
 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2014/03/americommerce-review/

Kujundus & Kohandamine

Kujundus ei pruugi olla Spark Pay suurim tugevus, kuid saate hõlpsalt luua täielikult funktsionaalse veebisaidi. Teemad käsitlevad vähem välku ja rohkem töö saamist. Praegu on olemas 51 tasuta teemat mille hulgast valida. Nad näevad välja pigem ajaveebi kui veebisaidi moodi, kuid saate iga teemat hõlpsalt kohandada.

Premium teemad

Kui soovite alustada elegantsema välimusega teemaga, kaaluge lisatasu valiku ostmist. Enamik võimalusi on suhteliselt odavad ja maksavad umbes 95 dollarit.

Kujundusliides

Ehkki teemad ei pruugi kõige paremad olla, on kujundusliides kindlasti muljetavaldav. Otsevaade võimaldab teil näha muutusi reaalajas. Lihtsate muudatuste tegemiseks võite kasutada ka pukseerimisredaktorit. Kas eelistate ise koodimuudatusi? Juurdepääs nii HTML-ile kui ka CSS-ile konkreetsete muudatuste programmeerimiseks. Kui olete algaja, saate hõlpsalt katsetada disainivalikutega ja kiiresti programmi õppida.

Saidil navigeerimine, toodete lisamine ja otsingute filtreerimine ei saa olla lihtsam. Kui saate hallata Facebooki ettevõtte lehte, saate kiiresti leida oma tee Spark Pay armatuurlaua ümber.

Mobiilne disain

Kõik teemad on tundlikud ja valmis vaatamiseks mobiilseadmetes. Teie kliendid saavad sisseoste teha ükskõik kust ja naudivad endiselt atraktiivset poekeskust. Oma veebisaidi administraatori osa näete ka igas tahvelarvutis või mobiilseadmes. See teeb teie poe haldamise liikvel olles lihtsaks.

Sisuhaldus

Sisu lisamist on lihtne muuta mitmesuguste redigeerimisriistade abil. Käivitage ettevõtte ajaveeb, värskendage lehti ja tehke muudatused vaid mõne klõpsuga.

Sotsiaalmeedia

Kõigil Spark Pay kontodel on Facebooki rakendus. Saate tooteid säutsuda ja nautida täielikku sotsiaalmeedia integratsiooni. See on suurepärane viis klientidega ühenduse loomiseks ja nendega suhtlemiseks

Kujundusteenused

Kui soovite olemasoleva teema kohandamisel abi, võite kasutada Spark Pay’i teema kohandamise teenust. Põhiplaan algab 750 dollarist ja kõrgeimad hinnad on 2 999 dollarit. Saadaval on ka täielikud saidi kujundamise teenused. Tehke koostööd veebidisaineriga, et luua nullist reageeriv kujundus 4 999 dollari eest. Kõige ulatuslikum disainipakett maksab 8 999 dollarit.

Funktsioonid & Tööriistad

Tunnusjoon
Ülevaade
Veebipoe seadistamineAlustamine on lihtne. Kui olete registreerunud, saadetakse teile kaks linki. Üks viib teid oma konto juhtpaneelile. Teine suunab teid poeletti. Kasutage atraktiivse poe loomiseks üksikasjalikku juhendit seadistusviisardi abil. Seadistamise näpunäidete saamiseks saate vaadata ka kasulikke videoõpetusi
Ribalaius ja salvestusruumNii ribalaiuse kui ka salvestusruumi jaoks on olemas korgid. Kogus varieerub vastavalt pakendile. Alustatud “Terase” pakett sisaldab 100 toodet, 2 GB ribalaiust ja 250 MB salvestusmahtu hinnaga 24,95 dollarit kuus. Plaani limiitide ületamise eest võetakse tasu ületasult. Kuid tasusid ei reklaamita selgelt. Enne plaani vormistamist rääkige kindlasti esindajaga ja täpsustage see küsimus
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidSiin on mõned tasuta lisandmoodulid, mille saate oma ostukorvi integreerida. Vastasel juhul peate maksma ühekordse või kuutasu. Mõned populaarsed saadaval olevad lisandmoodulid on Quickbooks, Wufoo, MailChimp ja Avalara
Tellimuste haldamineMugavad otsingu- ja filtrivalikud võimaldavad teil kiiresti asukohti leida ja tellimusi hallata. Saate isegi vaadata ja töödelda tellimusi mobiilseadmetes. Kliendid hindavad ka automaatseid e-posti värskendusi, mis pakuvad teavet tellimuse olekute kohta
Varude juhtimineAdministraatori liideses on lihtne navigeerida ja saate seadistada automaatseid märguandeid. Kliendid saavad isegi valida, kas neile teatatakse, kui tooted on jälle laos
Saadetiste jälgimineSpark Pay abil saate toodete saatmiseks kasutada mitut ladu. Automaatsed e-kirjad teavitavad kliente tellimuste esitamisest, saatmisest ja täitmisest
CRM-i võimalusedSee on veel üks valdkond, kus Spark Pay puudub. Kliendid saavad pileteid esitada ja te saate küsimusi jälgida, kuid CRM-i tööriistad on parimal juhul minimaalsed. On ilmne, et parimate klienditeeninduste pakkumisel on tehtud vähe pingutusi. Selle piirkonna võimaluste laiendamiseks võiksite kaaluda lisandmooduli installimist
Mallid ja teemadValige 51 tasuta teema seast või makske premium-teema eest umbes 100 dollarit. Saadaval on ka kohandatud disainiteenused. Üldiselt on teemavalikud üsna põhilised. Kui olete nõus oma saidi kohandamiseks veidi aega kulutama, saate asju üles ajada
Integratsioonid ja lisandmoodulidSpark Pay ühildub turul kõige populaarsemate äri- ja sisuhaldusprogrammidega. Funktsioone saate hõlpsalt oma veebisaidile lisada
Mobiilne e-kaubandusKõik saadaval olevad teemad on mobiilisõbralikud ja täielikult reageerivad. Saate oma poodi isegi telefonist või tahvelarvutist hallata. Kui aga valite kohandatud kujundusteenuse, maksate reageeriva veebipoe eest veel umbes 1000 dollarit
VeebimajutusSpark Pay kasutab saitide hostimiseks Rackspace’i. Need programmid koos pakuvad teile täielikult hostitud saiti, mis kaitseb teie andmeid
Rakenduste poodSpark Pay rakenduste pood on täis valikuid, mida saab hõlpsalt teie poodi integreerida. Valige oma valdkonna juhtivate programmide hulgast ja tutvuge kindlasti tasuta valikutega.
BlogimineLisaks ettevõtte blogi käivitamisele saate hallata ka nii palju blogisid, kui soovite
SEO ja turundusNautige kõiki tavapäraseid turundusriistu, mida võiksite oodata konkureerivalt ostukorviplatvormilt. Looge metasilte ja kirjeldusi, genereerige URL-id automaatselt ja rakendage kiiresti lehtede ümbersuunamisi
InfolehedKui tegemist on e-kirjade ja infolehtede automaatse saatmisega, pakub Spark Pay laia valikut võimalusi. Ükskõik, kas soovite saata varusid või tellida värskendusi või reklaamida uusi tooteid, on klientidega ühenduse loomine lihtne. Saate integreerida isegi kolmanda osapoole programme, näiteks Constant Contact või Mail Chimp
TurvaelemendidNagu võite arvata Capital One’i tagantpoolt tulnud platvormilt, on Spark Pay abil turvalisus tippvormis. Platvorm pakub muljetavaldavaid tulemüüre, 128-bitist SSL-krüptimist ja võimsaid hostiservereid
PCI sertifikaatSpark Pay on PCI-sertifikaadiga
Sisu loomineLooge nii palju blogisid kui soovite ja vaadake muudatusi reaalajas
KinkekaardidSpark Pay võimaldab teil müüa kinkekaarte, pakkuda kupongikoode ja luua spetsiaalseid allahindlusi
MaksevõimalusedSpark Pay toetab üle 50 maksevärava. Saate registreeruda isegi Spark Pay Merchant Services’is ja koondada kõik oma teenused sama ettevõtte alla
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridMaksud ja saatmiskulud arvestatakse automaatselt asukoha põhjal
AruandedNautige erinevaid võimsaid ja arusaadavaid aruandlustööriistu. Spark Pay sisaldab põhjalikku aruandluse juhtpaneeli. Saate vaadata müüginumbreid, jälgida parimaid tooteid ja uurida konkreetseid liikluse üksikasju
SaidistatistikaGoogle Analytics on lihtne viis saidi toimivuse jälgimiseks ja võrdlusdiagrammide loomiseks. Kuid kui soovite vaadata sihipärasemat teavet, saate ka teisi programme integreerida. Teie enda otsustada on, kui palju andmeid soovite koguda. Spark Pay toetab teie eelistusi

Plaanid & Hinnakujundus

Hinnakujunduse ja taskukohasuse osas on Spark Pay konkurentidega kooskõlas. Nende algtaseme plaan on 24,95 dollarit kuus ja see pakub ettevõtte alustamiseks piisavalt salvestusruumi ja liiklust. Kui soovite enne ostmist proovida, registreeruge tasuta prooviversiooniks. Peate esitama teatud teabe, kuid seda ei vaja krediitkaart.

Teil on 14 vaba päeva, et uurida platvormi ja otsustada, kas see sobib teile.

Spark Pay sõnul on nende populaarseim pakett “Hõbe” plaan hinnaga 99 dollarit kuus. See sisaldab:

 • 5000 toodet
 • 15 BG liiklust
 • 1 GB salvestusruumi
 • Tasuta jagatud SSL
 • Tehingutasud puuduvad.

Teiste ostukorviplatvormidega saate hinnakujunduspakettide uuendamisel ka suurema juurdepääsu kõrgetasemelistele funktsioonidele. Spark Pay puhul see nii pole. Teile meeldivad kõik samad funktsioonid, olenemata sellest, millist paketti ostate. Tegelik otsustav tegur on teie ettevõtte suurus ja see, kui palju mahtu teil iga kuu hallata on. Kui kasvatate ühe paketi välja, saate seda igal ajal hõlpsalt uuendada. Programm on täielikult skaleeritav.

Varjatud tasud

Enamasti on Spark Pay nende hindade osas üsna alguses. Peaksite teadma, mida oma kuuarvel oodata. Üks hall piirkond on ülemäärased tasud. Pole selge, kui palju teile makstakse, kui ületate salvestusruumi või ribalaiuse piiranguid. Üllatuste vältimiseks on hea mõte helistada ja see selgeks teha. Ilmselt on see kaubeldav määr, nii et ärge kartke esitada mõned nõudmised ja vaadata, mida nad ütlevad.

Klienditugi

Kahjuks pole Spark Pay klienditoe teenuste kohta nii palju hõõguvat öelda. Kui vajate abi, on kontakti saamiseks mitu võimalust:

 • Klienditugi reaalajas (kella 9–17 CT)
 • Telefon
 • Teadmistepagas
 • Sisselogimist vajav teadmiste keskus
 • E-post
 • Tugiportaal, kust saate pileteid esitada

Probleem pole selles, et tugiteenustega ühenduse võtmiseks pole palju võimalusi. Probleem on selles, et reageerimise aeg on liiga pikk ja saadud teave ei pruugi olla sellest nii palju abi. Enamiku ettevõtetega on otsevestlus parim viis kiirete vastuste saamiseks. Spark Pay pakub siiski ainult piiratud akent. See raskendab eri ajavööndites olevaid kliente, eriti rahvusvahelisi kliente.

On üsna selge, et klienditugi pole nende peamine prioriteet. Loodetakse, et teete palju probleeme iseseisvalt. Konsulteerimiseks on palju õpetusi, artikleid ja teadmiskeskusi, kuid kvalifitseeritud eksperdiga rääkimine võib olla palju keerukam.

Kasutuslihtsus

Ehkki võite arvata, et suure panga külge kinnitatud platvormil on kasutamise lihtsuse osas tõelisi lünki, on Spark Pay üllatavalt kasutajasõbralik. Seadistamine on lihtne. Peate vaid klõpsama paaril lingil, mis teie postkasti jõuavad, ja järgima häälestusviisardit. Algajate jaoks on see suurepärane viis platvormi korraldusega tutvumiseks ja natuke abi saamiseks.

Administraatori armatuurlaud on ka kasutusmugavuse osas hea. Pidage meeles, et Spark Pay oli algselt ettevõtjate ja arendajate loodud e-kaubanduse sait. Armatuurlaud peegeldab seda tundlikkust ja on ülilihtne kasutada. See väldib liigset segadust ja võimaldab teil sekkuda tavaliselt kasutatavate tööriistade vahel.

Lisaks juurdepääsule koodile ja WYSIWYG-redaktorile pakub Spark Pay ka reaalajas redigeerimise funktsiooni. Saate teha muudatusi otse oma poe esiplaanil ja näha neid reaalajas. Kujundus ja redigeerimine ei muutu palju lihtsamaks.

Lihtsa disaini ja paljude funktsioonide kombinatsioon muudab Spark Pay täiuslikuks nii algajatele kui ka asjatundjatele. Nautige oma veebisaidi täielikku kontrolli ja valige täpselt, kuidas redigeerite. Nad pakuvad lihtsalt parimat kasutajakogemust turul.

Järeldus

Kui teil on hirm võtta oma poe kujunduselemente, kuid te ei soovi professionaalsele disainerile raha välja raisata, on Spark Pay suurepärane valik. Kuigi tasuta mallid trendivad põhipaigutuste suunas, võib see olla just see, mida vajate, et jalad märjaks saada ja mugavustase üles ehitada..

Isegi algajad saavad luua atraktiivse poe, mis aitab neil hakata tooteid müüma ja tulu teenima. Hind on õige. Funktsioonid on kõik olemas. Hoidke klienditeeninduse osas vaid madalad ootused ja te ei pea pettuma.

Võrdlema

Sädemetasu

93

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map