SiteGround ülevaade 2016


Saidiplats

Külastage veebisaiti

95


AWA skoor

Saidiplats

SiteGround on praegu üks parimaid veebimajutusettevõtteid maailmas, pakkudes turvalisi ja innovaatilisi lahendusi igas suuruses äri- ja isiklikele kasutajatele. Neil on veebimajutusplatvorm, mis muudab nende teenused väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks tõhusaks. SiteGround on suurepärane hostimisvalik teile, kui olete arendaja, veebisaidi omanik või kui juhite e-kaubanduse ettevõtet. Lugege allpool meie saidi maapealse arvustuse üle.

Plussid

 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Lihtne ja kiire seadistamine
 • Igapäevane varundamine
 • 99,9% tööaja garantii

Miinused

 • Hinnakujundusplaanid põhinevad funktsioonide asemel korkidel
 • Kettaruumi piiramine jagatud plaanide vahel

Ülevaade

 • Veebisait: www.siteground.com
 • Peakorter: Sofia, Bulgaaria
 • Asutamisaasta: 2004
 • Töötajad: 280
 • Hostitud domeenid: 450 000+
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Virtuaalserver, Pilvemajutus, Pühendatud serverid, WordPressi hallatud hostimine
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Nende pakutavad teenused muudavad SiteGroundi ideaalseks lahenduseks kõigile, kes kasutavad loomeplatvorme nagu Drupal, WordPress, Magento ja Joomla. Nende hostimiskavade kaudu saate veebis mugavalt toetada väikeseid, keskmise suurusega ja suuri ettevõtteid.

Üks põhjus, miks nende teenused silma paistavad, on see, et nad pakuvad Interneti kõige kõrgemat hostimiskiirust, nende tööaeg on muljetavaldav ning taskukohaste hindade korral saate ka nautida usaldusväärset klienditeenindust.

Ettevõte asutati 2004. aastal ja sellest ajast peale on kasvanud enam kui 500 000 domeeni. Neil on jagatud ja pühendatud serverid, VPS-i hostimine ja paljud muud hostimisplatvormid, mis kõik asuvad strateegilises positsioonis kogu Euroopas, USA-s ja Singapuris, võimaldades neil juurdepääsu kõikidele peamistele turgudele ja pakkudes vajalikke teenuseid vajaduse korral.

Võib-olla on üks peamisi põhjuseid, miks nad saavad konkurentsis püsida, tingitud asjaolust, et neil on turul seni parimaid ülaosasid (99,9%). See on oluline punkt, kui arvestada, et seisakuid on võimalik klientidelt ära saata, ja e-kaubanduse ettevõtete jaoks tähendab see suurt tulude kaotust ja tõenäoliselt klientide kaotamist teie konkurentsile.

Lisaks neile funktsioonidele kiidavad nad ka kõikehõlmavate hostimiskavade uskumatuid hindu, mis on väga paindlikud, kiired, skaleeritavad ja turvalised. Arendajate jaoks mitte ainult ei lihtsusta see teie tööd, vaid muudab selle ka kiiremaks.

Konkurentsi osas maksate SiteGroundi kasutamisel pisut rohkem kui seal pakutavad keskmised hostimisteenused. Kuid jällegi ei suuda ülejäänud tagada ega pakkuda teile tugevat turvalisust, klienditeenindust ja õpetusi, mis muudavad selle seni üheks parimaks tehniliseks platvormiks, isegi kui teil pole programmeerimiskogemust.

Põhijooned

 • 24/7 tugi
 • Tasuta domeeninimi
 • Täiustatud juhtpaneel
 • Kaanide kaitse
 • CloudFlare’i integreerimine
 • Poodlahendus
 • Üle 60 tasuta WordPressi teema
 • Pistikprogrammi automaatne värskendus
 • Veebisaidi viisard
 • Täielikud veebisaidi turvalisuse tööriistad
 • Toetab sadu avatud lähtekoodiga rakendusi
 • SiteGround Super-vahemäluriist

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide otsus saidil SiteGround

HostimisteenusedMida on ekspertidel öelda saidiplatsi kohta? Ka nemad leidsid nagu kliendid, et klienditeenindus on veatu ja arvasid, et teenus on hea valik esma taimeritele või väikeettevõtetele, kes teevad ise asju ja võivad vajada palju küsimusi.

Siin olid eelised:

 • Nad pakuvad suurepärast ja abivalmis klienditeenindust
 • GoGeek jagatud hostimise või WordPressi hallatava hostingu plaan on kindel valik
 • Saidiplats pakub häid õpetusi ja võlureid erinevate teenuste seadistamiseks
 • Integreerimine CloudFlare’iga on pluss
 • Head lisad kahtlaste tegevuste ja turvaprobleemide jälgimiseks

Ja nende halvad küljed?

Kallim hinnakujundus, lisandmoodulid ja automaatne uuendamine

Näib, et selle hostimisteenuse puhul tuleb klientide ja ekspertide arvustusi umbes par. Ehkki eksperdid ei hinda seda nii kõrgelt kui mõne konkurendi teenuseid, näivad kliendid (enamasti) rahul olevat – eriti kui tegemist on klienditeenindusega. Hoidke neil autouuendustel lihtsalt silma peal ja lisage kulud.

Positiivsed tarbijahinnangud ja iseloomustused saidil SiteGround

Sitegroundi kliendid teatavad üldiselt positiivsest kogemusest:

 • Suurepärane ja kiire tehniline tugi vajadusel
  Nende otsevestluse funktsioon on mugav ja mis kõige tähtsam – reageeriv ning probleemid lahendatakse kiiresti (st mõne minuti ja mitte tundide jooksul).
 • Suurepärane võimalus WordPressi saitidele
  Arvestades, et üle veerandi kõigist veebisaitidest on välja töötatud WordPressi kaudu, on see hea asi!
 • Nende GoGeek-pakett on teie saitide kiireks muutmiseks eriti hea
  Selle põhjuseks on kaasasolev Cloudflare Railgun tugi ning Memcache ja Varnish vahemälu.
 • Mõned väga õnnelikud kliendid pärast teistelt hostimisteenustelt vahetamist
  Näib, et teised konkurendid pole nii edukad kui Siteground!

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused saidil SiteGround

Sitegroundi kliendid on vähe hõngulisi, ehkki need näivad olevat tavaliselt väga spetsiifilised teemad, millest ainult mõned võivad hoolida.

 • Turvalisuse puudumine
  Nende WHM ja CPanel pole SSL-sertifikaadiga.
 • Piiratud varukoopiaid
  Teie saidi varukoopiaid säilitatakse ainult 7 päeva ja peate nende jaoks ise juurde pääsemiseks saama klienditoe, selle asemel, et seda ise teha – pluss sellega kaasnevad kulud.
 • Paljud juhtelemendid on klientide eest peidetud
  Te ei saa saidiväljakul teha palju hooldustöid, mida teised hostimisettevõtted võivad teile lubada.
 • Peate paluma neil asju parandada
  Enamiku inimeste jaoks tahavad nad lihtsalt, et nende veebisaidid töötaksid, mitte ei tekitaks vigu ja et ressursid otsa lõppeksid. Kuigi see on haruldane juhtum, kui see juhtub, peate selle jälitama.
 • Mõne arvates on hinnakujundus petlik
  Sellel platvormil on palju pakkumisi, et saaksite registreeruda. Pärast prooviperioodi lõppu pikendatakse teie tellimust automaatselt kõrgema tariifiga, mis ärritas rohkem kui mõnda klienti.

Töökindlus & Uptime

Kui arvestada 99,9-protsendilise tööajagarantiiga, regulaarsete varukoopiatega iga päev nende turvalistesse serveritesse, CloudFlare CDN, mis on muude funktsioonide hulgas piiramatu MySQL-salvestusandmebaas, on see teie jaoks ideaalne platvorm. On ka asjaolu, et nad töötavad taustal töötava uskumatu seisakuid ennetava tarkvara abil, mis on serveriprobleemide eeliseks ja reaalajas nende inimeste sekkumiseta sorteerimiseks.

Peale selle juhivad nad ka SuperCacheri süsteemi, mis on seni üks parimaid vahemälupulgasüsteeme turul ning parandavad tõhusalt teie jõudlust ja kiirust. Selle kaudu saate oma ettevõtte jaoks valida kas dünaamilise või staatilise vahemälu, HHVM või Memcachedi platvormid.

Uptime garantii

Tänu serveritega seotud võimalike probleemide reaalajas tuvastamisele võite olla kindel 99,9% serveri tööaja garantii. See teeb SiteGroundist ühe ihaldatuima platvormi Interneti-äri maailmas. Seal on nii palju hostimisplatvorme, mis lubavad teile sageli kuni 100% tööaega, kuid enamikul neist jääb see lubadus alla. Ettevõtte poolt automaatselt käivitatud kohandatud jälgimisriist suudab kiiresti lahendada kuni 90% serveri probleemidest. See on hea asi, kuna teistel pakkujatel kulub serveriprobleemidele reageerimiseks kuni 20 minutit.

SiteGround on tööstuse pioneer, arvestades, et nad olid esimesed platvormid, mis pakkusid välja eraldusprotokolli, kus haavatavad kontod on isoleeritud, et hoida neid kogu serveri maha võtmisel. Seetõttu muudab nende virtuaalserver palju paremaks kui enamik, kuna see on sama turvaline, kui saate spetsiaalse hostimisplaani korral.

Neil on ka inimesi, kelle töö hõlmab serverite jälgimist, võimalike ohtude hindamist ja nendele kiiret reageerimist ning võimalike ohtude automaatseks hindamiseks investeeritud täiendavat inventari. See on ka üks peamisi põhjuseid, miks nende arvustused on muljetavaldavad.

Serveri reageerimise määr

Peaaegu iga seal asuv veebihaldur või veebisaidi omanik tõendab, et üks võtmevaldkondi, mida neil on vaja uurida, on kasutatavate failide turvalisus. Peale selle vajavad nad kindlust ka väga kiirete laadimisaegade osas. Nende kriteeriumide teostatavuse kontrollimiseks haldab SiteGround tavaliselt mõnda parimat platvormi, veendumaks, et ettevõtete omanikel pole muretsemise pärast.

Praegu on neil mõned andmekeskused Singapuris, Amsterdamis ja Chicagos, IL, kõiki neid hallatakse ja jälgitakse 1H kaudu, et hõlbustada probleemide tuvastamist ja lahendada veelgi kiiremini. 1H on kuulus tänu sellele, kui kiiresti nad tuvastavad probleeme ja eraldavad kontod, mille puhul võidi serveris ohtu sattuda.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
KontrollpaneelKuna need pakuvad üsna lihtsat cPaneli, on sellesse sisse ehitatud mõned kohandatud funktsioonid, muutes selle kasutamise teie jaoks professionaalsemaks. See teeb ka saidihalduse lihtsaks, eriti e-kaubanduse veebisaitide jaoks, millel on ka arveldusfunktsioon. Juhtpaneelile on loodud ka mõned kohandatud rakendused, mis hõlbustavad avatud lähtekoodiga rakenduste kasutamist. Selle paneeli kaudu näete kõiki asjakohaseid arendaja funktsioone ja saate jälgida oma protsessori ressursikasutust.
Veebisaitide koostajaVõib-olla on üks olulisemaid asju, mida SiteGroundi kohta märkate, see, et saate oma saidi kiiresti üles ehitada, ilma et peaksite asja pärast muretsema. Esmalt peate valima vajaliku veebisaidi tüübi ja seejärel selle üles ehitama. Veebisaidi viisardi kaudu ei pea te kirjutama isegi ühte koodirida, kuid saate siiski oma saidi üles ja käitada. Nad on kavandisse lisanud ka videoõpetuse veebisaidi viisardi kasutamiseks selle ülesande jaoks, mida on väga lihtne järgida.
Avatud lähtekoodiga rakendusedKui otsustate kasutada SiteGroundit, võite vabalt kasutada seda, kumba avatud lähtekoodiga rakendust teile kõige paremini meeldib. See on oluline eriti siis, kui peate leidma intuitiivseid ja funktsionaalseid veebisaite. Erinevaid CMS-i platvorme, nagu WordPress ja Joomla, saab platvormi hõlpsalt integreerida, nii et teil on väga lihtne kindlaks teha, mis teie jaoks kõige paremini sobib..
WordPressi saidimajutusKuna SiteGround installib juba teie jaoks WordPressi, on teil veel vähe tööd. Kui teil on juba olemasolev veebisait, teisaldavad nad selle teie jaoks vanalt serverilt kiiresti uuele. Neil on ka tasuta saadaval üle 60 teema, mida saate kasutada ilma, et neil oleks isegi kontot. Lisaks kujunduselementidele saavad kasu ka igapäevased varundamised, täiustatud turvalisus ja pistikprogrammide automaatne värskendamine, mis muudavad teie veebisaidi kasutajasõbralikumaks. Võite märgata, et hallatud WordPressi plaanid on üsna sarnased jagatud hostimiskavadega saadavatele plaanidele, mida saate üks kord registreeruda ja igal aastal uuendada, kahe või kolme aasta pärast, sõltuvalt teie jaoks kõige paremini töötavast plaanist.
Veebisaitide vahemäluVeebisaidi vahemällu salvestamine on oluline selles mõttes, et see suurendab tõhusalt teie saidi reageerimise aega. Nad on välja töötanud pistikprogrammi Ir, mis peaks teie veebisaidi toimimist kiirendama seni, kuni see töötab WordPressis või Joomlas. Peate vaid sisse lülitama pistikprogrammi, lülitama selle sisse läbi cPaneli ja teil on hea minna.
e-kaubanduse lahendusPlatvormil on saadaval nii palju tugifunktsioone, mis lihtsustavad teie e-poe veebisaidi hõlpsamat käitamist. Pole tähtis, mida te kasutate, olgu see siis Magento või PrestaShop, kõiki neid toetatakse. E-kaubanduse teenuste käitamine on teil veelgi lihtsam, kuna saate kasutada erinevaid saadaolevaid ikoone, mis muudavad teie soovitud teabe kiire installimise väga lihtsaks. Neile, kes eelistavad kasutada Magento rakendust, muudab pukseerimisfunktsioon teie jaoks töö lõpuks palju lihtsamaks, kuna te ei vaja programmeerimise teadmisi.
Veebisaidi varundamineÜks võtmevaldkondi, kus SiteGround on kasulik, on asjaolu, et nad pakuvad iga päev regulaarselt varukoopiaid. Sel põhjusel on teil seetõttu lihtsam nii palju ära teha, ilma et peaksite kindlasti muretsema oma süsteemi varundamise pärast. Kui olete selline inimene, kes saadab uusi postitusi veebis peaaegu ülepäeviti, on see funktsioon teile kasulik, kui teie veebisait kunagi ohtu satub..
TurvaelemendidVeebisaidil SiteGround on saadaval mõned turvafunktsioonid, mis tagavad teile seni parima toimivuse. Kui kasutate HackAlerti, millelt võetakse igakuiselt 1 dollarit, teavitatakse teid, kui teie veebisait või võrk on rünnaku all. On ka muid funktsioone, mis kaitsevad teie IP-aadressi ja blokeerivad isegi teisi, mis on kurikuulsalt kahtlased. Peale selle on neil ka see Leech Protect funktsioon, mis kaitseb kasutajaid nende paroolide teadmata avalikkusele kuvamise eest. Nagu enamikul tipptasemel hostimise pakkujatest, on ka nende platvormi integreeritud CloudFlare, mis suurendab teie turvalisust ja parandab teie veebisaidi toimivust. SiteGround käivitab SiteChecki, mis skannib teie saidi automaatselt, et leida kahtlane kood.
LisafunktsioonidOn üsna palju lisandmooduleid, mis on saadaval ka neile, kes seda platvormi kasutavad. Administraatorina peate saama lisada mõned pistikprogrammid või muud vajalikud rakendused, mis parandavad teie veebisaidi üldist toimivust ja muudavad selle kasutajasõbralikumaks. Saate hõlpsasti installida Joomla ja WordPressi tööriistakomplekte hõlpsalt kõigisse nende hostimiskavadesse, vajadusel lähtestada administraatori paroolid, konfigureerida SSL-i ja isegi parandada rikutud õigusi. Pole vahet, kas olete arendaja või kui teil pole kujundamisega seotud kogemusi, siis naudite kindlasti SiteGroundi kasutamist.

Plaanid & Hinnakujundus

Sõltumata teie vajadustest hostimise osas võite olla kindel, et SiteGroundil on piisavalt teid, et teid katta. Kõik nende hostimisplaanid sisaldavad olulisi funktsioone, nagu rakenduste installimine, saidi ülekandmise võime, MySQL andmebaasid ja nii edasi. Kui vajate lisaks põhifunktsioonidele enamat, eriti suuremate ettevõtete jaoks, on neid palju rohkem, mida võite saada, kui maksate rohkem.

Sõltuvalt teie veebisaidi iga kuu käskude kokkulangevuse arvust saate valida endale sobiva plaani. Alustage StartUp-kavaga ja ajaga GrowBigi või GoGeek-plaani jõudmiseni, kui teie ettevõte laieneb või suurendab liiklust. Nende plaanid algavad alates 3,95 dollarist kuus, samas kui GoGeeki plaan maksab 14,95 dollarit kuus.

SiteGroundi kasutamine on kõige olulisem teie raha eest. Pole tähtis, kuidas maksate; teilt ei võeta kunagi rohkem kui vaja. Tegelikult, kui te ei tunne end makstava rahaga rahule, võite kasutada 30-päevast tagastusgarantiid ja oma raha täielikult tagasi maksta.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Auctor mauris urna aliquam fermentum ja lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Täielik arv istmeid, vajalik.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Auctor mauris urna aliquam fermentum ja lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Täielik arv istmeid, vajalik.

Hostimisplaan
Funktsioonid
Kettaruum
Ribalaius
Hind
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
Hostimisplaan
Funktsioonid
Kettaruum
Ribalaius
Hind
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
Hostimisplaan
Funktsioonid
Kettaruum
Ribalaius
Hind
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
Hostimisplaan
Funktsioonid
Kettaruum
Ribalaius
Hind
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus
StartUp jagatud hostimineWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBPiiramatu3,95 dollarit kuus

Klienditugi

Üks põhivaldkondi, kus ettevõte paneb palju rõhku, on vajadus tagada, et kliente teenindatakse lugupeetud hoolsusega. Kui teil on probleeme, võtke julgelt ühendust olemasolevate platvormide kaudu; otsevestlus, telefon või piletimüük.

Nad käitavad ka veebiandmebaasi (KKK-leht), kust saate nii paljudele küsimustele vastused, ilma et nende abil oleks tingimata vaja abi. Peale selle on neil ka interaktiivseid õpetusi, mille abil saate leida tee platvormile, mis hõlbustab probleemide hõlpsamat sorteerimist. Üks parimatest teenustest nende teeninduses on asjaolu, et klienditeeninduse meeskond on kogu ööpäeva ja ööpäevaringselt saadaval.

Kasutuslihtsus

Üks peamisi põhjuseid, miks SiteGround pärast kõiki neid aastaid endiselt püsib, on see, et nad on selle kujundanud nii, et seda on nii lihtne kasutada. Pole tähtis, milline kasutaja olete, või teie kogemuse tase, kõige tähtsam on see, et suudate leida cPaneli kaudu kõik, mida vajate.

Kasutajaliides on loodud spetsiaalselt teie töö hõlbustamiseks ja see sisaldab palju teavet algajatele, kellel pole kõige põhjalikumaid teadmisi hostimise kohta. Samuti on nad kursis valdkonna trendidega, kus saate hõlpsalt rakenduse installida või ühe nupuvajutusega oma uue veebisaidi luua. See säästab seetõttu palju aega, mille oleksite muidu kaotanud, kui üritasite oma platvormi ümber leida.

Järeldus

Pole tähtis, millist veebisaiti te kasutate, üks asi, mida peate teadma, on see, et SiteGround on teid katnud. Teie jaoks on oluline kaaluda mõnda võtmevaldkonda, kus vajate abi, kuid mis kõige tähtsam, peate mõistma, et seni, kuni teie veebisait on kujundatud ja hostitud saidil SiteGround, peate vaevalt oma saidi pärast muretsema..

Võrdlema

SiteGround

95

InMotioni hostimine

96

iPage

94

Sinine vaim

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map