SiteBuilder.com ülevaade 2016


SiteBuilder.com

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com on uus veebisaidi ehitaja alates 2014. aastast. Veebisaidi loomise keerukuse osas näib SiteBuilder.com olevat üks parimatest mainetest turul. Ettevõte väidab, et pakub a "oskusi pole vaja" kogemus. Lugege meie SiteBuilder.com ülevaadet allpool.

Plussid

 • Õiglane ja konkurentsivõimeline hinnakujunduskava alates 5 dollarist kuni 10 dollarini
 • Tasuta veebisait tasuta hostimise ja domeeniga
 • 10 000 ärimalli
 • 500 MB salvestusruum kõigi plaanidega
 • Lihtne komponente lisada ja redigeerida
 • Pildigalerii lisatud
 • E-kaubanduse võimalused ärivajaduste rahuldamiseks
 • Brändingu ja turunduse võimalused

Miinused

 • Telefonitugi on piiratud, välja arvatud lisatasu paketi teenus
 • Mõnevõrra piiratud e-kaubanduse põhised mallid
 • peab plaanide hinnakujunduse tundmaõppimiseks looma konto
 • Ilma saidi taasloomiseta ei saa teiseks malliks vahetada
 • Tasuta SiteBuilderi plaan on e-kaubanduse laiendamiseks piiratud funktsionaalsusega

Ülevaade

 • Veebisait: www.sitebuilder.com
 • Peakorter: Ohio, USA
 • Asutamisaasta: 2014
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

SiteBuilder pakub minimaalsete piirangutega lahendusi, mida tänapäeval veebisaidi ehitajad otsivad. Ettevõte teeb edusamme uute ettevõtete omanike ja veebidisaineritega, kes otsivad tänapäevast ilmet.

SiteBuilder on kõrge väärtuse, omaduste, kasutusmugavuse ja mallide mitmekesisuse osas. Algajatele mõeldud, kuid samas suhteliselt keerukatele veebisaitidele sobiv SiteBuilder sobib just tänapäeva väikeettevõtete juhtidele.

SiteBuilder reklaamib tasuta domeeni ja tasuta e-posti koos enam kui 10 000 malliga, mida saab kasutada redigeerimise lohistamiseks. Alustamine on tasuta ja kasutajad saavad jääda funktsioonidega piiratud tasuta kontole. Abonendid saavad tasuta domeeninime ja saavad lõpuks valida igakuise või aastase arvelduse. Hinnakujundustabel pole avalehel saadaval. Allpool on rohkem peentrükki.

Kellele on soovitatav SiteBuilder?

Selle veebisaidi koostaja on loodud selleks, et saate seda ise teha. Nagu enamik oma klassi veebiehitajaid, on ka reaalajas toetamine piiratud kui täieliku veebisaidi kujundamisega tegeleva ettevõtte puhul. SiteBuilder sobib väikeettevõtjate juhtidele, kodust pärit ettevõtjatele, kolmandate osapoolte veebidisaineritele ja mittetulundusühingutele, kes soovivad säilitada teatavat kontrolli. See on e-kaubanduse lahenduste osas keskmine, kasutades toodete müümiseks Ecwidi integratsiooni.

SiteBuilderi fookuspiirkond / erialad

SiteBuilder on keskendunud professionaalsetele ja puhastele mobiilisõbralikele mallide kujundustele isiklike ja ettevõtete veebisaitide jaoks. Selle saidi koostaja näitab mallide arvu ja stiili tugevust ning lohistamisliidest.

Mõned nende erialad hõlmavad SEO-kontrolli ja ressursse, e-posti turunduse kontosid, mõnda HTML-i redigeerimist, korralikku ajaveebi suvandit, heli, videot ja mitmesuguseid klienditoe ressursse. SiteBuilder on suurepärane platvorm toodete ja teenuste veebis müümiseks. On neid, kes teevad seda paremini suuremate e-kaubanduse vajaduste jaoks.

SiteBuilderi tehnilised andmed / piirangud

SiteBuilderi veebisaidi loomise liidese funktsioonidest pole puudust. Loetletud on kõik omadused, mida ettevõtte omanik või üksikisik võib vajada, sealhulgas ostukorv, 500 MB salvestusruum, piiramatu ribalaius, heli, video, tugi ja palju muud.

SiteBuilder pakub tasuta prooviversiooni, kuid avalehelt pole täiesti selge, mis sinna kuulub. Näib, et kasutajad saavad tasuta domeeninime, üle 10 000 malli, tasuta e-posti aadressi, otsingumootori optimeerimise tööriistad, e-kaubanduse lahendused ja ajaveebisaidi. Paljud neist funktsioonidest sisaldavad eraldi tasusid.

.Te ei näe lisatud funktsioone ja saidi hinnakujunduse üksikasju. Ainus võimalus avalehelt on alustada tasuta prooviversiooniga. Pole selge, millised loetletud funktsioonidest on tasuta kavas. Ainus viis teada saamiseks on luua konto ja lisada oma nimi ja e-posti aadress. Kodulehe allosas on tugilink, mis sisaldab mõningaid üksikasju.

Funktsionaalsuse osas on SiteBuilderil vaid mõned piirangud. Kui olete ühe valinud ja sisestanud, ei saa malle hõlpsalt vahetada. Teise malli valimiseks peate uuesti alustama. Samuti pole nii palju e-kaubandusel põhinevaid malle, mille hulgast valida. Automaatse salvestamise funktsiooni pole ja reaalajas tugi on natuke piiratud, välja arvatud kolmanda astme plaan.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

SiteBuilder pakub kolme paketti, mille eest saab maksta kord kuus või aastas. Need plaanid jäävad vahemikku 5–10 dollarit kuus, mis on väärtuse mõistlik hind. Personal, Pro ja Premium plaanide vahel on väikeettevõtetel mastaapsus ja kasvuvõimalused. Kõik kolm kava sisaldavad tasuta domeeninime, tasuta hostimist ja tasuta reklaamikrediiti. Mõne e-kaubanduse funktsiooni eest loodetakse rohkem maksta.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Pakutakse tasuta prooviversiooni ja raha tagasi garantii (mis ei sisalda domeeninime saidi SiteBuilder kaudu ostmise kulusid). Sait pakub tühistamist, ehkki kaastestril oli konto tühistamisega raskusi.

Mis on SiteBuilderi maine?

Uustulnukuna on SiteBuilderil seal üsna hea maine. Need näitavad 3-5 tärni ja palju häid klientide ülevaateid. Kasutajatele meeldib platvorm, interaktiivsed redigeerimisvalikud, mallid ja HTML-i kodeerimise mõningane paindlikkus. Väärtuse hind kukub kenasti üles.

SiteBuilder on Peoples Choice’i auhinna võitja kategooriates Parim suhtlusvõrgustiku platvorm ja Parim CMS.

Miks valida SiteBuilder?

Ettevõttejuhtidele või üksikisikutele, kes vajavad väikeettevõtte jaoks kaasaegset veebikujundust koos sujuva liidesega, on SiteBuilderil hea hinnang. Kasutajad saavad luua tasuta veebisaidi või tellida vajalike funktsioonide jaoks madala kuutasu. Valite üle 10 000 malli ja tasuta teenused on enam kui piisavad. Tööriistakomplekt sisaldab enamikku veebisaidi komponentidest, mida ettevõtte omanik väikeettevõtte juhtimiseks nõuab.

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Üle 10 000 malli
 • Piiramatu e-posti aadressid
 • SEO tööriistad
 • Lehe stiili kohandamine
 • Intuitiivne visuaalne redigeerimise liides
 • Ulatuslik fotogalerii
 • Sotsiaalse jagamise integratsioon
 • 1-klõps tasuta kontol
 • Kiire ja lihtne ajaveebi seadistamine
 • Lihtne ajaveebilehe kujundus
 • 500 MB salvestusruumi

Tööstusharu ekspertide otsus saidil SiteBuilder.com

Veebisaidi ehitajaSee on veel üks potentsiaalselt hägune piirkond. Kui vaatate ekspertide arvustusi, veenduge, et loete teoseid objektiivsetest allikatest. Sattusin arvukalt arvustusi, mis avaldati vähem usaldusväärsetel saitidel ja millel polnud saidi SiteBuilder.com kohta midagi muud kui hõõguvat öelda. Minu arvates, kui teil pole kriitikat ega ettepanekuid pakkuda, siis ei vaadanud te tõenäoliselt seda teenust nii tähelepanelikult.

Nende seas, kes tegelesid tõelise kaevamisega, oli neil öelda järgmist:

 • Hinnakujundussüsteem on ebamäärane ja segane. Tegelikult ei saa te ilma hindasid tasuta paketist üle viimata isegi vaadata.
 • Pakub lihtsat ja lihtsat veebisaitide koostajat, kuid keerukamate tööriistade kaasamine võib olla kallis.

Lõppkokkuvõttes võib veebisaitide koostaja olla tegelikult kasulik tööriist, kui ettevõte poleks tegelenud nii paljude varjulike tavadega. Parem on eemale hoida.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused saidil SiteBuilder.com

Põhimõtteliselt ei usalda ma ühtegi positiivset klientide arvustust, mida ma lugesin. Ma ei tahaks, et see ettevõte külastaks ülevaatamissaite ja postitaks oma ülevaateid, et neutraliseerida negatiivset reklaami. Üks sait sisaldab vaid täiuslikke ülevaateid ja teksti, mis lihtsalt ei kõla nii, nagu oleks kirjutanud keskmine tarbija. Ja me räägime kümneid arvustusi samadel alustel. Ma lihtsalt ei osta seda ja ma ei usu, et ka ükski potentsiaalne klient, kes veedab ettevõttesse rohkem kui 3 minutit, uurib seda. Sel põhjusel kavatsen ma minna edasi ja öelda, et selle veebisaidi koostaja kohta pole tegelikult ühtegi positiivset arvustust ega head..

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused saidil SiteBuilder.com

Esiteks on SiteBuilder.com sama ettevõte, mis WebsiteBuilder.com, Sitey.com ja Sitelio.com. Saate täpselt sama toote veidi erineva hinnakujunduskavaga. Tarbijad, kes sellele järele jõudsid, olid arusaadavalt välja lülitatud, kuna ettevõte loovutab end erinevate domeeninimede all.

Teised tarbijahinnangud sisaldavad sõnu: „Dodgy, kelm, kohutav, kelmus“ ja paljud teised. Kasutajatega tekkis arvukalt arveldusprobleeme, müügiinimesed võtsid ühendust, kui nad üritasid neile müüa oma domeeninime, ja kõiksugu muud kahtlast tegevust. Tarbijate arvustuste põhjal olen üllatunud, et see sait on endiselt töös ja seda pole valvuribüroode poolt täielikult suletud. See võib olla aja küsimus.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

Kujundus & Kohandamine

Kujundus ja kohandamine saidil SiteBuilder.com on mõne konkurendi kõrval üsna jõuline. 10 000+ kujundusmall pakub suurt valikut valikuid ja kohandatud lehtede interaktiivsel platvormil on lihtne navigeerida. Allpool on mõned märkused SiteBuilderi kujundus- ja kohandamisfunktsioonide kohta.

TunnusjoonÜlevaade
SiteBuilderi mallidSiteBuilderil on mallide turg, kus on üle 10 000, sealhulgas mobiilisõbralikud valikud. Valida on vähem e-poe malle, kuid näib, et ettevõtete omanikud leiavad vajaliku ja neil on võimalus neid kohandada.

 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Iga ettevõtte ja isiksuse jaoks on malle sadades värvipalettides ja stiilides. Tühi lõuend annab disaineritele paindlikkuse; eelprojekteeritud paigutustega on aga sageli lihtsam töötada. Samuti ei saa te sisu kaotamata meelt muuta ja valida muud malli.
 • Eelvalitud mallid ja veebisaidi loomine Scratcisth. SiteBuilder on isetegemisprogramm, mis tugineb mallidele. Kui soovite, et keegi teie veebisaidi teie jaoks üles ehitaks, peaksite uurima veebisaidi kujundamise ja arendamisega tegelevaid ettevõtteid.
SiteBuilderi liidesSiteBuilder on sisu ja komponentide kujundamiseks ja muutmiseks intuitiivne. Uued kasutajad töötavad hõlpsalt helifailide, videote, piltide, värvide, sisu ja stiiliga. SiteBuilder pakub turvalist sisselogimist avalehelt või tugilehelt, et saaksite oma veebisaidil viivitamatuid värskendusi redigeerida.
Lehe stiili kohandamineLehe stiili kohandamine võimaldab teil oma veebisaiti isikupärastada ja kohandada sisu ja komponente vastavalt teie veebisaidi konkreetsetele vajadustele. Sageli soovivad kasutajad muuta HTML / CSS-koodi. SiteBuilder sobib ideaalselt lehe stiili kohandamise enamiku aspektide jaoks.

 • Isikupärastamise kujundusvalikud. SiteBuilderi mallid võivad olla isikupärastatud. Laadige oma pildid üles, muutke sisu ja lisage vidinad. Teatavate elementide paigutamine on piiratud.
 • Liikumisvabadus, suuruse muutmine ja redigeerimine. Redigeerimiselemendid on SiteBuilderi tugevad küljed. Sisu ja üksuste kiiret muutmist, teisaldamist, suuruse muutmist või kustutamist. Mallides on mõned kohandamisvalikud.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? HTML / CSS-koodi muutmine on saidi SiteBuilder üks võimalus. See võib vajada mõnda uuringut SiteBuilderi tugikeskuses.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Visuaalne redigeerimine SiteBuilderis intuitiivselt, mõeldud algajatele. Teie loomingulised oskused on kasulikud, kuna SiteBuilder kasutab avatud lõuendit, mitte eelnevalt kavandatud paigutusi. Selle jaoks võib olla lahendus. Lisage kiiresti helifailid, videod, kaardid ja fotod müügi eesmärgil või vaatajaskonna kaasamiseks.

Kui olete saidil SiteBuilder.com registreerunud oma nime ja e-posti aadressiga, saate mallide eelvaadet vaadata. Valige kindlasti üks ja pidage seda kinni, kuna pärast sisu ja komponentide sisestamist ei saa te muud malli kiiresti valida.

Saidil navigeerimineSaidil navigeerimine põhineb peamiselt teie valitud mallil, kuid seda saab kohandada teatud määral, et see ilmuks kliendi jaoks sobilikes kohtades. Saate valida mobiilivaate, et kontrollida, kuidas teie sisu ja paigutus teie mobiiliklientidele näevad.
SisuhaldusSarnaselt teistele saidiehitajatele on sisuhaldus SiteBuilderis üsna lihtne ja hõlpsasti teostatav. SiteBuilderi kodulehelt või tugilehelt oma kontole sisselogimiseks vajate ainult Interneti-ühendust. Muudatusi on lihtne teostada ja need on isiklikule veebisaidile kiiresti üleslaaditavad.
Fotod ja galeriidSiteBuilderi pildigalerii on üsna ulatuslik või teil on võimalus oma foto üles laadida. Lisaks sellele saate oma fotolehti kohandada vastavalt vahekaugustele, üksuste arvule, üleminekutele, veergudele jne.
Mobiilse saidi ehitamineSiteBuilder pakub tuhandeid mobiilile optimeeritud malle ja saate neid oma kontol töötamise ajal ülevaatamiseks kuvada. Kuna SiteBuilder on veebisaitide ehitajate turul suhteliselt uus, on mobiilsus antud. Paljud uued platvormid on sunnitud lisama funktsionaalsusele uusi malle veebisaitide kuvamiseks mobiilseadmes.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSotsiaalmeedia integreerimine on SiteBuilderi jaoks veel üks võimalus. Kuna sotsiaalse meedia turundus, klientideni jõudmine ja teenuste jagamine on tõusuteel, hõlmab see veebisaidi koostaja peamisi sotsiaalmeedia platvorme – Facebook ja Twitter. Nad kasutavad teie sotsiaalse meedia turunduseks ka SocialBoosteri.
KujundusteenusedSiteBuilder ei tegele põhjaliku veebisaidi kujunduse pakkumisega. Seda peetakse iseenda jaoks veebi loomise platvormiks mis tahes kasutaja tasemel.

Funktsioonid & Tööriistad

SiteBuilder on peamine veebisaitide looja, millel on enamus funktsioonide kujundajaid, ja ettevõtete omanikud otsivad saiti. SiteBuilderi kasutajate varase edulooga tundub tulevik paljutõotav. See on funktsioonirikas platvorm, seda on lihtne kasutada ja see sobib enamike väikeste või keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Allpool on jällegi rohkem peenet trükki.

TunnusjoonÜlevaade
SiteBuilderi seadistamineSiteBuilder pakub ühe klõpsuga tasuta kontot, kuid olge valmis alustamiseks oma nime ja e-posti jagama. Tutvuge tuhandete mallidega, enne kui valite oma ettevõttele vastava. Alustamine on tasuta ja arusaadav.
VeebikujundusKui olete õige malli valinud, olete valmis alustama veebikujundamise protsessi. SiteBuilder pakub tühja lehte või lõuendit koos menüüribaga komponentide lisamiseks ja saidi loomiseks. Ilma täieliku ümberprojekteerimiseta ei saa malli meelt muuta, nii et veenduge, et olete valinud õige.
Navigeerimise sügavusTasuta paketi või ühe saidi SiteBuilder kolmest hinnakujundusplaanist on kliendi navigeerimise valikud ja lehekülgede arv iga ettevõtte kujundamiseks piisavad. Alustage malliga, mis pakub sobivat paigutust, ja laiendage seda sealt.
Vidinad ja rakendusedKasutajatel on kliendi paremaks suhtlemiseks mõned lehtvidinad, mille vahel valida. Rakenduste osas näib, et kasutajad saavad lisada Google’i rakendusi, kuid SiteBuilder ei kuulu selle rakendustega. See võib vajada mõningaid uuringuid.
MonetiseerimineSiteBuilder pakub suhteliselt häid võimalusi, mis pakuvad viimase aasta jooksul mõnda müügisaitide veebisaiti. Selle saidi koostaja kasutab ostukorvide integreerimiseks Ecwidi, lühendatult e-kaubanduse vidinaid.
Külastajate statistikaEnamik saidiehitajaid pakub täna täpset ja reaalajas külastajate statistikat ning SiteBuilder pole erand. SiteBuilder võimaldab teil lisada Google Analyticsi koodi külastajate jälgimiseks ja aruandluseks, veebisaidi liikluse ja muu jaoks.
Foto, video ja heliSiteBuilder teeb interaktiivse meediumi ja kujutiste võimalustega head tööd. Need on tänapäeva veebiettevõtete omanike jaoks vajalikud ja SiteBuilder võimaldab klientide kaasamiseks sisestada helifaile, fotosid, videoid ja muud..
BlogimineErinevalt teistest oma klassi veebiehitajatest on ajaveebi lehte SiteBuilderis üsna lihtne üles seada ja hooldada. Seda funktsiooni täiendati, et SiteBuilderi kasutajaid paremini toetada.
Google kaardidSiteBuilder võimaldab teil kiiresti Google Mapsi sisestada ja ka lehte kohandada.
HTML-redaktorKuigi HTML-redaktor pole nähtav, võimaldab SiteBuilder kohandada HTML-silte, päiseid ja muid elemente täiendava juhtimise jaoks.
Sotsiaalse meedia integreeriminePõhivormi koostaja on saadaval, kuid raadionuppude, tekstikastide, märkeruutude jms osas on see piiratud. Põhivorm on võimalik, kuid see pole uuringute jaoks ideaalne.
Vormid ja uuringudPõhivormi koostaja on saadaval, kuid raadionuppude, tekstikastide, märkeruutude jms osas on see piiratud. Põhivorm on võimalik, kuid see pole küsitluste jaoks ideaalne.
PanipaigadTellijad saavad kõigi plaanidega 500 MB salvestusruumi.
Infolehe tööriistSiteBuilder pakub uudiskirjade postituste haldamiseks ettevõtte e-posti kontot.
FoorumPaistab, et SiteBuilder ei paku kogukonna foorumit, kuid leidub rohkesti abifaile SiteBuilderi iga aspekti jaoks, e-posti valikuvõimalust abi saamiseks ja KKK-sid otsitava leidmiseks. Tugitelefoni number pole valik, välja arvatud plaanis Premier.
E-kaubandus / veebipoodSiteBuilder integreerub kolmanda osapoolega nimega Ecwid e-kaubanduse jaoks. Ehkki Ecwid pole showstopper, on see lisatööriist, mis võib muret tekitada. Kasutajad võivad vajada täiendavat tuge nüansside välja nuputamiseks ja oma poe seadistamiseks.
Lüüsi integreerimineLiikmelisuse lüüsi teenused ei tundu olevat teenus, kuid vaja on täiendavat testimist.
SEO sõbralikSiteBuilder pakub SEO-tööriistu rakendustepoe kaudu, kuid lisatasud võivad kehtida. Otsimootorite toetamiseks on olemas mõned turunduse, optimeerimise ja mobiili tööriistad.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)SiteBuilderi kasutajad saavad parooliga kaitstud konto kliendi sisselogimiseks ja veebisaidi redigeerimiseks.
Google® AnalyticsSiteBuilder integreerub Google Analyticsiga, kuid loodab selle välja nuputamiseks pisut kaevata.
Veebisaidi turvalisusSiteBuilder, nagu ka muud veebisaidi ehitajad, muudab kasutajate ja klientide turvalisuse prioriteediks koos veebisaitide ja e-poe platvormide paroolikaitsevõimalustega.
Mitu keeltPaistab, et SiteBuilderit ei pakuta muudes keeltes kui inglise keeles.
Mobiili optimeerimineSiteBuilderi mallid sisaldavad mobiili optimeerimist, et külastajad ja kliendid saaksid hõlpsasti teie toodetele mobiilseadmetes juurde pääseda. Veebisait kuvatakse täpselt ja see võimaldab klientidel sisseoste teha.
CDN-tehnoloogiaSiteBuilder väidab, et pakub CDN-i majutamist lisatasu eest, et teie tehnoloogia oleks „kõrgel laadimisel” suure kättesaadavuse ja suure jõudlusega.

Plaanid & Hinnakujundus

SiteBuilder pakub klientidele tasuta kontot koos kolme odava võimalusega. Raske on hinnata, mida plaanid hõlmavad, välistavad või kulusid, kuna SiteBuilder avalikustab selle teabe pärast konto loomiseks oma nime ja e-posti aadressi sisestamist. Kõik kolm tasulist plaani pakuvad:

 • 50% soodustust
 • Tasuta domeen
 • Tasuta hostimine
 • Tasuta reklaamikrediidid

Pakutavad hinnaplaanid

 • Tasuta. Veebisaidil pole täpselt teada, mis tasuta valikud sinna kuuluvad.
 • Isiklik. Väikeste ettevõtete jaoks on hind umbes 5 dollarit kuus ja pakub ülaltoodud loendis toodud funktsioone.
 • Pro. Väikese või keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes vajavad e-kaubanduse funktsioone, on hind umbes 8 dollarit kuus, pakkudes ülaltoodud loendis sisalduvaid funktsioone, SEO ja turundusabi ning mobiilisaite.
 • Lisatasu. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes vajavad täiendavaid e-kaubanduse funktsioone, on hind umbes 10 dollarit kuus ja pakub ülaltoodud loendis sisalduvaid funktsioone, SEO ja turundusabi, mobiilisaite, e-posti abi ja prioriteetide tuge.

SiteBuilder pakub konkurentsivõimelist hinda, kuid näib, et mõned funktsioonid maksavad teistsuguseid kulusid. SiteBuilderi veebisaidil on dešifreerimine keeruline.

Arvestage hinnakujunduse osas järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, ärijuhid ja eraisikud saavad konto tasuta luua ja lõpuks täiendavate funktsioonide saamiseks valida kolme hinnakujunduskava vahel.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Tegelete 30-päevase tasuta prooviversiooniga, kuid oma SiteBuilderi konto kustutamine nõuab pisut hoolsust.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? SiteBuilder on enamiku ettevõtete omanike jaoks üsna taskukohane, põhivajaduste rahuldamiseks on palju tasuta pakutavat. Mõne lisandmooduli eest makstakse eraldi.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate oma veebisaidi esialgu tasuta luua.
 • Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Makse jaoks võidakse kehtestada kuuplaan või aastaplaan.

Klienditugi

SiteBuilderi klienditoe teenused toetuvad iseenda jaoks tehtud mudelile. See tähendab, et suurem osa abist hõlmab veebipõhiseid abifaile, mille peate leidma ja lugema. Tugikeskus on ulatuslik ja sisaldab abi peaaegu kõigil teemadel. Otsitava leidmiseks võib kuluda mõni minut.

Mida keerukam on veebisait, seda rohkem on vaja abi. See abi on saadaval juhul, kui olete nõus kolmanda astme hinnaplaani eest rohkem maksma. Tundub, et telefonikõnet ei soovitata, välja arvatud juhul, kui olete liitunud Premium-paketiga, kuna SiteBuilderi veebisaidil ei kuvata ühtegi numbrit. Kolmanda astme tellijatele pakutakse tugitelefoninumbrit.

Kasutuslihtsus

Kasutuslihtsus on SiteBuilderi parim funktsioon. Protsessi on lihtne käivitada, kasutaja on üsna intuitiivne ja seda on lihtne hooldada. Pidage meeles, et nende oskuste tase on erinev nende jaoks, kes otsustavad oma veebisaidi veebisaidi koostaja abil luua. Parim viis otsustamiseks on tasuta prooviversioonide ja katsetamise eelised. Allpool on mõned asjad, mida tuleks kaaluda, kui kõnnite läbi malliviisarditest:

Liidese lihtsus. SiteBuilderi liides on visuaalse atraktiivsuse ja interaktiivsuse jaoks keskmise hindega, mis sobib enamikule kasutajatest.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. SiteBuilder on hea nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. Avatud lõuendi redigeerimise kontseptsioon on pisut keerukam, kuid pakub kogenud kasutajatele kodeerimise lisavõimalusi. SiteBuilder pakub peaaegu kõike, mis väikeettevõtte omanikul oleks vaja oma tooteid tutvustada ja müüa.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Autonoomia on saidi omaniku käes ja SiteBuilderil on oma platvormi tõestuseks usaldusväärne tööaeg ja rahulolev klient..

Pakutakse toimetaja sisest abi. SiteBuilderi abi ja tugi sisaldab redaktorisisest dialoogi uute disainerite juhendamiseks. See funktsioon ühildub teiste sarnaste veebisaitide koostajatega.

SiteBuilder on konkurentsivõimeline uus veebiehitaja, mida on lihtne kasutada ja mis pakub kõike, mida väikeettevõtete omanikud soovivad ja vajavad, peale suutmatuse pärast saidi seadistamist lihtsalt malle vahetada.

Järeldus

SiteBuilderil on hea näide, kui hiljuti ettevõte loodi. Kasutajad saavad tasuta registreeruda – tegelikult peavad nad seda kontrollima – ja lõpuks tellima ühe kolmest mõistlikust hinnakujundusplaanist. SiteBuilder on optimaalne üksikisikutele, väikeettevõtete juhtidele või mittetulundusühingutele. Kavades pakutakse mõnda tasuta pakkumist, kuid loodetakse saada lisahinda erinevatele e-kaubanduse ja SEO funktsioonidele.

Liidest on lihtne hallata ja sellel on vaid mõned tõsised piirangud. Plusse on palju ja SiteBuilderi programmiga on miinuseid.

SiteBuilder on vastupidav veebisaitide looja paljudele väikestele ettevõtetele, kes alles alustavad või laienevad e-kaubanduse ruumis. Funktsioonid on laiaulatuslikud ja nende hulgast saab valida tohutul hulgal malle ning sellel on vaid mõned piirangud. Kasutage SiteBuilderi tasuta veebisaiti ja uurige, kas see on teie jaoks õige valik.

Võrdlema

SiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me