SimpleSite ülevaade 2016


SimpleSite

Külastage veebisaiti

8.6


AWA skoor

SimpleSite

Pole kunagi SimpleSiteist kuulnud? Üllataval kombel on ettevõte tegutsenud alates 2003. aastast. Kui otsustate kunagi proovida nende platvormi, võite lihtsalt mõelda, et olete ka jõudnud tagasi 2003. aastasse. Lugege meie SimpleSite’i ülevaadet allpool.

Plussid

 • Võib-olla kõige lihtsamini kasutatav e-kaubanduse veebisaitide koostaja
 • Automaatselt mobiilile optimeeritud

Miinused

 • Puudub kohandamine
 • On väga dateeritud
 • Pole palju klienditoega
 • Ei ole konkurentsivõimelise hinnaga
 • Võib kasutajaid oma “tasuta” paketiga petta

Ülevaade

 • Veebisait: www.simplesite.com
 • Peakorter: Kopenhaagen, Taani
 • Asutamisaasta: 2007
 • Töötajad: 20+
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Mida me saame SimpleSite’i kohta öelda? Kui proovime olla toredad, ütleme, et lihtsa veebisaidi või veebipoe käivitamine ja käitamine on uskumatult lihtne. Kui me ei taha kena olla, siis ütleme, et kogu asi on väga vananenud ja kole.

Ehkki SimpleSite’i veebisaidil maandudes näeb see välja professionaalne ja puhas, võite pärast registreerumist ja platvormi kasutuselevõttu arvata, et redigeerijat pole värskendatud alates 2003. aastast. Värvikombinatsioone, fonte ja küljendused näevad välja sellised, nagu oleks need välja töötatud isegi 1990ndatel. See pole hea välimus, võrreldes mõne seal toimuva imelise võistlusega.

Ja see pole ka hea tehing. Saadaval on palju paremaid platvorme, mis on konkurentsivõimelisema hinnaga kui see kohmakas reliikvia.

Kas oskate selles midagi head nimetada?

Kindlasti! SimpleSite peab olema saidi seadistamise kiireim viis. Teie veebisait on võrgus vähem kui 5 minutiga. Muretsemiseks pole kohandamisvõimaluste pärast palju ja kogu asi on nii lihtne, et kaheaastane saaks seda tõenäoliselt kasutada.

Ka veebipoe üles seadmine rakendusega SimpleSite on ülilihtne.

Kes on SimpleSite, sobib hästi?

SimpleSite võib olla platvorm, mida tuleks kaaluda inimestele, kes peavad vähem kui 10 minutiga üles seadma mitteprofessionaalse välimusega veebisaidi. See võib olla mõeldud ka neile, kellel on väga piiratud arvutioskus, kuid kes sooviksid siiski oma saiti luua.

Ja kes peaks SimpleSite’ist eemale hoidma?

Kõigile, kes pole hõlmatud kahte kategooriasse, mille oleme nimetanud ülaltoodud lõigus, soovitame eemale hoida SimpleSite’ist nagu katk. Saadaval on palju paremaid platvorme, isegi kui soovite midagi lihtsat – vaadake Yolalt ülilihtsat ehitajat.

Kui skaleeritav on SimpleSite’i veebisait?

SimpleSite Pro programmiga on teil piiramatu arv lehti, pilte ja videoid, nii et teoreetiliselt on teie SimpleSite’i leht skaleeritav, nagu soovite. Põhiline tasuta prooviversioon ja Pro-kontod annavad teile veebipoes viis kaupa, mis on e-kaubanduse kavas kuni piiramatu.

Milline on SimpleSite’i maine?

SimpleSite’i ümber ei hõlju tohutult palju kasutaja arvustusi, kuid nende hulgast, mida me oleme näinud, on need segunenud. Neil on palju õnnelikke kliente, kellel on hea meel, et nad saavad veebisaite nii kiiresti ja hõlpsalt üles seada, kuid neil on ka palju õnnetuid kliente, kes on kurtnud kättesaadava abi puudumist ja hinnakujundusprobleeme.

Kas neil on raha tagasi garantii??

Nii tasuliste Pro- kui ka e-kaubanduse plaanide korral on 14-päevane järeldusperiood, mille jooksul saate oma tellimuse tühistada ja oma raha tagasi maksta.

Kas SimpleSite on võitnud auhindu?

SimpleSite kuulus 2015. aastal Red Herring 100 Europe Awardsi võitjate hulka, mis tunnustab tehnoloogia alustavaid ettevõtjaid. Nad on asutanud ka Põhjamaade majanduskasvu häkkerite rühma, mis on pühendatud kasvu häkkimisele.

Põhijooned

 • Sajad ainulaadsed kujundused ja kujundused
 • Isiklik domeeninimi
 • Veebipoe integreerimine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Optimeeritud mobiilile
 • Sotsiaalse jagamise integratsioon
 • Tasuta domeeninimi
 • Tasuliste plaanide piiramatu salvestusruum
 • PayPali lüüsi integreerimine
 • Toetab mitut keelt
 • Lihtne ajaveebilehe kujundus
 • Video, muusika, mängude ja kaardi integreerimine

Valdkonna ekspertide otsus saidil SimpleSite

Veebisaidi ehitajaNendub SimpleSite’i puhul, et ekspertidel on tarbijate omadest kõrgemad standardid. Kriitikud on harjunud veebisaitide koostajatega navigeerima ja tal on suuremad ootused toimivuse osas. Enamiku jaoks on SimpleSite liiga lihtne. See ei paku piisavalt funktsioone ja sellel on teatav kohandamistase, mida on oodata. Toimetaja pole lihtsalt põhiline. See on aegunud. See tähendab, et kliendid ei pruugi olla võimelised looma oma nähtavat veebisaiti ja peavad leppima programmi piires töötamisega. Ehkki mõnele kasutajale võib sellest piisata, on see põhjuseks ekspertide madalale koondhindele.

Lisaks leiavad kriitikud, et SimpleSite on liiga kallis. Olemasolevaid tööriistu arvestades ei paku see atraktiivset väärtust. Saadaval on paremad valikud, mis pakuvad uuendatud malle, tööriistu ja funktsioone palju parema hinnaga.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused saidil SimpleSite

Need, keda ootamatud kulud ei varjanud, olid veebisaidi loomise tööriistade tegeliku funktsionaalsusega väga rahul. Kasutajate teatel on SimpleSite’i kasutamist tõepoolest lihtne. Algajad saavad hõlpsalt luua atraktiivse veebisaidi. Pakutavad tööriistad on väga lihtsad ja arusaadavad. Mõne jaoks on see ideaalne seadistus:

“Teades vaid seda, kuidas arvutitehnoloogia osas põhitõdesid täita, olin üllatunud, kui lihtne oli oma veebisait üles seada ja olin tulemuste üle rõõmus!”

Kui te ei soovi, et peate õppima keerulisi disainivahendeid, ja soovite oma saidi võimalikult kiiresti käivitada, siis saab sellest abi SimpleSite. Puhas kasutajaliides aitab teil keskenduda oma saidi kõige olulisematele jaotistele.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused saidil SimpleSite

Kiire pilk, mille tarbija üle vaatab, ja üks ühine teema on kujunemas: probleemid volitamata tasudega. Päris palju on klientide kaebusi, kes arvasid, et maksavad nominaaltasu, kuid siis koostati nende kontode arve palju suuremate summade eest. Mõni võib seda kriitika alla tõmmata nii, et kliendid lihtsalt ei loe tingimusi põhjalikult, kuid kui nii paljudel inimestel on sarnaseid probleeme, võib SimpleSite teha oma arvelduspoliitika läbipaistvuse suurendamiseks tööd..

Kui klient esitas kaebused SimpleSite’ile, ei soovinud ettevõte aidata segadust ja / või raha tagasi maksta. Kasutajad kaebasid ka sagedase ja agressiivse müügi tavade üle. Kõik need tegurid kombineeritakse kindlasti SimpleSite’i usaldusväärsuse juures.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

Kujundus & Kohandamine

Liikuge SimpleSite’i kodulehelt ja looge oma avaldatud veebileht vähem kui viie minutiga.

Kõik, mida peate tegema, on klõpsata nupul „Alusta siit”, valida „isiklik / ajaveeb”, „ettevõte” või „muu”, alamkategooria leht, värviskeem, funktsiooni pilt, taust ja pealkiri. Siis kasutajanimi (domeeninimi), parool, teie e-posti aadress ja olete valmis minema – teie sait on aktiivne.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidSeal on ainult üks põhipaigutus, mida saate sealt kohandada. Kohandamine on väga piiratud.
Veebisaidi ehitaja liidesTeie maandumislehel kuvatakse teie leht selle kohta, kuidas see veebis ilmub, koos üla- ja parempoolse küljega pritsitud tüütute ribareklaamidega, mis tuletavad meelde uuemat versiooni. Parempoolsel küljel on teil ka valikud ‘Redigeeri lehte’, ‘Lisa uus leht’, ‘Lisage veebipood’ ja ‘Seaded’ (mis hõlmab ‘Halda lehti,’ Redigeeri kujundust ‘ja’ Konto ‘ ). Kõigile neist klõpsates avaneb uus ekraan. Lehe haldamise alt leiate selliseid asju nagu „statistika” ja „rääkige sõbrale”, mis võimaldab teil saata kuni 100 adressaadile oma veebisaidi kohta lihtsaid meilisõnumeid..
Lehe stiili kohandamineSaate oma SimpleSite’i saiti kohandada, valides värvi muutmise ja fondide muutmiseks valides „Kujunduse muutmine”. „Redigeeri seda lehte” annab teile võimaluse muuta lehe nime, lisada teksti, fotot, videot, slaidiseanssi, veerge, uudiseid, allkirja või dokumentide elemente, tekstilõike või fotosid. Võite lisada oma veebisaitidele erinevaid leetüüpe, näiteks tavaline leht, fotoalbum, külalisteraamat, ajaveeb või hinnakiri. Paigutust ei lohistata ja saate teha ainult väga piiratud hulga toiminguid.
Saidil navigeerimineSaate hõlpsalt oma lehtedel sirvida jaotises Seaded valiku Halda lehti abil. Siin saate lehti vaadata, redigeerida või kustutada ja alamlehti lisada.
SisuhaldusSimpleSite’is pole sisuhaldussüsteemi saadaval. Kõik meediumid tuleb uuesti üles laadida, kui soovite selle oma saidi mõnda teise kohta paigutada.
Fotod ja galeriidSaate lisada pilte või kuni viit pildigaleriid. Fotoredaktorit pole ja te ei saa muuta foto suurust ega asukohta, kus need paigutuses kuvatakse.
Mobiilse saidi ehitamineKõik SimpleSite’i veebisaidid reageerivad täielikult, seega töötavad nad kõik suurepäraselt mobiilseadmetes ilma täiendava tööta
Sotsiaalse jagamise integratsioonNupud Jaga Facebookis, Jaga Twitteris ja Jaga teenuses Google+ ilmuvad kõik teie veebisaidi igal lehel automaatselt.
KujundusteenusedProjekteerimisteenuseid ei pakuta – ehkki kui olete õiglane, kui vajate abi saidi ülesehitamiseks SimpleSite’is, on teil parem nagunii mujale minna.

Funktsioonid & Tööriistad

Millised on SimpleSite’i ehitaja omadused? Vaadake neid allpool.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineKõik, mida vajate, on e-posti aadress – see selleks! Teie sait on valmis vähem kui 5 minutiga.
VeebikujundusRedaktoris on saadaval väga-väga vähe kujundusvõimalusi. Olete üsna ühte vormingusse lukustatud.
Kohandatud domeeninimiTeie domeeninimi on ühegi tasulise paketi korral tasuta ja saate ka oma kohandatud e-posti aadressid – viis koos Pro-paketiga.
Navigeerimise sügavusNavigeerimisel on üks sügavustase.
Vidinad ja rakendusedPuuduvad muud vidinad ja rakendused peale tavalise video, foto jms.
MonetiseerimineMonetiseerimist ei toimu, kui lisate sidusettevõtte linke vms.
Külastajate statistikaIga lehe lehevaateid, külastajate kommentaare ja pöidlaid saate vaadata jaotises Statistika. See näitab ka veebisaidi üldiste vaatamiste arvu.
Foto, video ja heliVõite lisada heli, video ja fotosid.
BlogiminePakutakse lihtsat ajaveebilehe paigutust.
Google kaardidEi.
HTML-redaktorEi.
Sotsiaalse meedia integreerimineEi. Külastajad võivad seda lehte jagada ainult Facebooki, Twitteri või Google’iga+.
Vormid ja uuringudEi.
PanipaigadTasuliste plaanidega on saadaval piiramatu kogus salvestusruumi.
Infolehe tööriistKuni 100 adressaadiga pakutakse lihtsat meilisõnumi saatmise funktsiooni.
FoorumEi.
E-kaubandus / veebipoodPro-plaan võib sisaldada viit kaupa; e-kaubanduse plaan annab teile piiramatu hulga tooteid.
Lüüsi integreerimineSimpleSite kasutab PayPali lüüsi. Muud võimalusi pole.
SEO sõbralikEi.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Ei.
Google® AnalyticsEi.
Veebisaidi turvalisusAndmeid hoitakse SimpleSite’i serverites.
Mitu keeltToimetaja on inglise, indoneesia, saksa, hispaania, norra, portugali, kreeka, malaisia, taani, prantsuse, hollandi, soome, türgi, tšehhi, itaalia, poola, rootsi ja vene keeles.
Mobiili optimeerimineIga mall on täiesti reageeriv, nii et see on mobiilidele juba optimeeritud.
CDN-tehnoloogiaEi.

Plaanid & Hinnakujundus

Kust alustada SimpleSite’i hinnakujunduskavaga? Noh, algusest peale on see kogu nende sihtleheks krohvitud, et saate “tasuta veebisaidi või ajaveebi luua”, “tasuta veebisaidi luua” ja “see on tasuta”!

Hull on selles, et see pole lihtsalt tõsi. Sait on tasuta ainult 30 päeva, pärast seda peate teenuse kasutamise jätkamiseks minema Pro või E-kaubanduse plaanidesse.

Platvormi tasuta versioon on lihtsalt tasuta prooviversioon. Selle abil saate oma lehele 15 lehte, kuni 300 pilti ja 10 minutit videot, veebiaadress yoursite.simplesite.com, veebipood, kus on kuni viis üksust, millel on PayPali lüüs, ja SimpleSite’i reklaam oma lehel.

Pro plaan
11,95 dollarit kuus, 29,95 dollarit / 3 kuud.

Pro-plaan võimaldab teil piiramatul hulgal lehti, pilte ja videoid ning viskab sisse oma domeeninime ja viis kohandatud e-posti aadressi. Ka teie leht eemaldatakse reklaamidest

E-kaubanduse plaan
26,95 dollarit kuus, 74,95 dollarit / 3 kuud.

E-poe plaan pakub teile kõike, mis on Pro-plaanis, koos piiramatu hulga kaupadega veebipoes.

Klienditugi

Või peaksime ütlema: “Milline klienditugi?” SimpleSite redigeerija õnnelik asi on see, et te ei vaja tõenäoliselt oma saidi üles ja käitamisel abi. Ainus reaalne klienditeeninduse tee, mida kasutajad saavad kasutada, on e-posti klienditeeninduse konto.

Võite oma e-kirjadele vastuseid oodata kuni kaks päeva, nii et sellest pole eriti abi, kui vajate vastust mõnele küsimusele nüüd.

 • Telefon
  Telefonitugi puudub.
 • Toe e-post
  Võite tugitiimile meilisõnumi saata – vastused saavad kuni kahepäevase pöörde.
 • Vestlus
  Ühtegi reaalajas vestluse võimalust pole.
 • Teadmistepagas
  Väga-väga lihtne Q & Veebisaidi jaotis
 • Videoõpetused
  Videoõpetusi pole saadaval.
 • Tugifoorum
  Kasutajate tugifoorumit pole.
 • Täiendavad valikud
  Muud abivalikud pole saadaval.

Kasutuslihtsus

Siin on üks valdkond, mis SimpleSite’i kasutamismugavuses silma paistab. Kogu protsess on nii, nii, nii lihtne. 10 minuti jooksul võib teil olla terve veebisait, millel on kasulikku sisu.

Paigutus on puhas (kuna valikuvõimalusi pole peaaegu üldse). Lehtede vahel liikumine on lihtne, kui olete paar klõpsu teinud. Veebipoe lisamine ja haldamine tundub väga lihtne. E-posti aadresside väljalülitamine toimib hästi.

Ainus komistuskivi, mis mõnel võib olla, on see, et see pole see, mida näete, see, mida saate (WYSIWYG). See tähendab, et lehtede redigeerimisel ei saa te vaadata, kuidas need redigeerimise ajal reaalajas välja näevad.

Enamik teisi veebisaitide koostajaid annab teile nüüd WYSIWYG-liidese, kuna see eemaldab selle redigeerimise, seejärel tagasi minemise ja väljanägemise kontrollimise ahela, mis võib olla üsna aeganõudev.

Nagu öeldud, on see väike probleem, kuna teil pole niikuinii palju võimalusi oma lehe kohandamiseks. Kõigi oma puuduste osas jääb SimpleSite truuks oma nimekaimule.

Järeldus

SimpleSite on vananenud, piiratud funktsionaalsuse ja kohandamisega, sellel on ainult üks tõeline klienditeeninduse viis (see võib olla aeglane) ja pealegi on see suhteliselt kallis! Nende varjatud hinnad ja pidevad meeldetuletused teie teenuse uuendamise kohta on platvormile ka soovimatu lisand.

Ainus põhjus, miks võiksite veebisaidi koostajana SimpleSite’i kasutusele võtta, on see, kui soovite kümme minutit töötava veebisaidi üles lüüa või teil on väga piiratud arvutamisoskused. Kõigi teiste jaoks tahate sellest ehitajast hästi eemale hoida.

SimpleSite oleks tulnud jätta 2003. aastal sinna, kuhu see kuulub. Kõigile, kes otsivad lihtsat veebisaitide koostajat, mis muudab teie sisu väljanägemiseks korralikuks, soovitame otsida mujalt. Kui teil on midagi lihtsat kasutada, saate tutvuda teiste ehitajatega, nagu Wix ja Yola.

SimpleSite lihtsalt ei võistle.

Võrdlema

SimpleSite

86

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map