Shopify ülevaade 2016


Shopify

Külastage veebisaiti

9.6


AWA skoor

Shopify

Shopify tegevust alustati 2006. aastal ja temast sai kiiresti tööstusharu liider. Parema ostukorvi loomise idee sai alguse lumelauaäri kolmelt omanikult, kes polnud saadaval olevate võimalustega rahul. Täna aitab platvorm enam kui 175 000 veebipoes müüa nii digitaalseid kui ka füüsilisi tooteid. Lugege meie Shopify arvustust allpool.

Plussid

 • 24/7 tugi
 • Piiramatu ribalaius
 • Turvaline ostukorv
 • Intuitiivne liides
 • Tasuta & Tasulised teemad
 • Kõik Shopify plussid

Miinused

 • Piiratud juurdepääs Checkouti lehtedele
 • Blogisüsteem vajab parendamist
 • Keegi lehte ei kontrolli
 • Pole mitmekeelsed

Ülevaade

 • Veebisait: www.shopify.com
 • Peakorter: Ontario, Kanada
 • Asutamisaasta: 2004
 • Töötajad: 1000+
 • Hostitud saidid: 100 000+
 • Kategooriad: e-kaubanduse tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 15 päeva

Osa, mis teeb Shopify sellise atraktiivse valiku, on asjaolu, et see on rikkalik. Alates esimesest päevast on teil olemas kõik, mida vajate veebipoe kujundamiseks ja käivitamiseks. Kujundusfunktsioone on lihtne kasutada, nii et isegi algajad saaksid oma poesilma kohandada. Kui töötate ettevõttest ettevõtjani globaalse ettevõtlusmogulini, kasvab tarkvara koos teiega. See on väga paindlik ja tööriistad sobivad ideaalselt igas suuruses ettevõtetele.

Kes on Shopify loodud?

Igaüks. Igal ostukorviplatvormil on teatud puudused, kuid Shopify jõuab täiuslikkusele lähemale kui ükski teine ​​variant. See pakub põhjalikku programmi, mida saab kasutada nii digitaalsete kui ka füüsiliste toodete müümiseks. Shopify aitab sellest, kas teil juba on veebisait või soovite laiendada müüriladu.

Kui teised programmid proovivad silma paista, pakkudes fookusvaldkonda, näiteks turundus või disain, püüab Shopify tabada kõiki valdkondi. See paistab silma sellega, et teeme natuke kõike ja teeme kõik hästi. Ratta leiutamise asemel ehitasid nad lihtsalt parima võimaliku ratta. See lähenemisviis on pälvinud neile jõudluse ja tipptasemel maine.

Kui teile ei meeldi teie Shopify kogemus, saate selle igal ajal tühistada. Nad ei anna tagasimakseid, kuid te ei pea muretsema tühistamistasude pärast.

Shopify Plus – ettevõtte e-kaubanduse lahendus

Kui olete suur mängija, kes otsib ettevõtte e-kaubanduse lahendust, mis suudaks hakkama saada suuremahuliste müükidega, on Shopify Plus ületamatu valik. See e-poe platvorm töötleb miljardeid dollareid aastas. See on võimeline pakkuma ostuelamusi, mida teie kliendid ootavad.

Globaalsed brändid nagu Budweiser ja Tesla kasutavad Shopify Plus platvormi. See on pilvepõhine ja täielikult hostitud, 7000 protsessorituumaga ja 200 terabaidise salvestusruumiga. Jaotatud platvorm vähendab IT-kulusid murdosani traditsioonilistest seadistustest. Te ei pea muretsema populaarsuse tagajärgede pärast. Ribalaiuse, hammaste ruumi ja tehingutasude maksumus on minevik.

Sotsiaalmeediast on saanud üks suuremaid müügiplatvorme. Shopify Plus võimaldab oma toodete müümist kõigis kõige populaarsemates sotsiaalvõrgustikes. Keskendute e-poe platvormi käitamise asemel müümisele.

Istuge ja töötage tuhandete tellimustega minutis. Teie veebipoe toiteallikaks on Shopify ööpäevaringne spetsiaalne tugi.

Miks valida Shopify?

Kui te ei otsi konkreetset fookust pakkuvat platvormi, on Shopify suurepärane kõikvõimalik valik. See on mõistliku hinnaga. Komplektis on kõik vajalik ja see loob kindla aluse kaupluse alustamiseks ja ehitamiseks.

Pole tähtis, kui suureks teie ettevõte kasvab, ei pea te muretsema teenuseosutajate vahetamise pärast. Shopify saab hakkama igasuguse müügimahuga ning pakub professionaalse ettevõtte juhtimiseks vajalikke varusid ja kliendihaldusvahendeid.

Põhijooned

 • Kohandatavad mallid
 • HTML-i ja CSS-i täielik kontroll
 • Sotsiaalse meedia integreerimine
 • Tellimuste lohistamine
 • Märksõna sildid
 • Uue tellimuse teade
 • Makse oleku jälgimine
 • Automatiseeritud tagasimakse
 • CSV-eksport
 • Reaalajas statistikapaneel
 • 70 makseväravat
 • Hüljatud Checkouti taastumine

Tööstuskriitikud Shopify e-poe platvormil

Ekspertarvamused peegeldavad tavaliselt tarbija ülevaateid. Kriitikud märgivad, et kuigi põhilised igakuised hinnapaketid on soodsa hinnaga, on varjatud kulusid, mis võivad tõepoolest kokku võtta. Kõigile Shopify pakutavatele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks peate registreeruma ühe kallima edasijõudnute kava jaoks.

Lisaks rakenduste ja tugevate funktsioonide eest tasumisele võite leida endale ka tehingutasude jaoks raha kraamimise. Kuigi need on üsna standardsed, võivad need osutuda problemaatiliseks ettevõtetele, kes müüvad palju tooteid madala hinnaga.

Lisaks hinnakujundusküsimustele on Shopify laialdaselt tuntud kui võimas, paindlik ja vastupidav programm, mis võimaldab praktiliselt kõigil ettevõtte asutada. See on sageli esimene soovitus väikestele. Saate kõik vajaliku ühest kohast kätte ja saate kaupluse kujundada ilma, et peaksite palkama professionaalset arendajat. Siin on vaid mõned lemmikfunktsioonid, mida kriitikud armastavad:

 • 14-päevane tasuta prooviperiood
 • Suurepärane, ööpäevaringne klienditugi
 • Suur valik atraktiivseid teemasid
 • Sisseehitatud turundusriistad
 • Lihtne kasutada disaini ja administraatori liidest

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Shopify kohta

Hoolimata teatud vigadest, on Shopify ülekaalukalt täiuslik hinne ja tõenäoliselt soovitavad kliendid seda programmi ka teistele. Siin on mõned lemmikfunktsioonid, millest kasutajad räägivad:

 • Lisandmoodulite kogus ja kvaliteet: Ehkki neil võib olla hind, on teil juurdepääs tervele hulgale populaarsetele kolmandate osapoolte rakendustele, mida saab hõlpsalt oma saidile integreerida. Need rakendused laiendavad plahvatuslikult teie veebisaidi funktsionaalsust ja aitavad saidil koos teie ettevõttega laieneda.
 • Kasutuslihtsus: Shopify on tuntud atraktiivse ja intuitiivse administraatori kasutajaliidese abil, mida saab kasutada võrdselt ilusa poelava loomiseks. Isegi algajad saavad kaupluse kiiresti üles ehitada ja tooteid müüma hakata.
 • SEO tööriistad.PrestaShopile üle läinud tarbijad teatavad otsingumootorite orgaanilise liikluse märgatavast kasvust.
 • Klienditugi: Rahulolevate klientide sõnul pakub Shopify suurepärast klienditugi. See on eriti hea uudis algajatele, kes võivad soovida lisateavet alustamiseks ja probleemide tõrkeotsinguks.

Jällegi, need, kes olid kursis PrestaShopi toimimisega, olid programmi üle ülimalt rahul.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused Shopify kohta

Shopify on vaieldamatult kõige populaarsem e-kaubanduse veebisaitide looja turul. See aga ei tähenda, et see oleks veatu. Ehk kõige tavalisemad kaebused Shopify vastu on seotud üldiste kulude ja laohalduse tööriistadega.

Kuigi Shopify on konkurentsivõimelise hinnaga, võite kulutada üsna palju raha rakendustele ja lisandmoodulitele. Programm on täielikult funktsioneeriv, kuid võiksite oma saiti kohandada hinnasildiga kaasnevate lisafunktsioonide abil. Alustajate jaoks, kes töötavad piiratud eelarvega, ei pruugi funktsioonidesse investeerimise kulud olla valikuvõimalus.

Üldiselt on Shopify tuntud kasutusmugavuse poolest, kuid haldusvahenditega seotud kaebusi näib olevat palju. Tootevalikute lisamine, tellimuste tühistamine ja laoseisu jälgimine võib olla asjatult keeruline.

Kujundus & Kohandamine

Shopify pakub kõige ilusamaid ja professionaalse ilmega teemasid. Nende kujundus on puhas, kaasaegne ja sobib ideaalselt mis tahes tooteliigi müümiseks.

Tasuta ja esmaklassilised teemad

Valida on üle 100 tasuta ja premium-teema vahel. Umbes kümme on täiesti tasuta ja ülejäänud hinnad ulatuvad 80–150 dollarini. Valige lihtsalt meelepärane teema ja kasutage logo lisamiseks ja värvide muutmiseks juhtpaneeli. Poe alustamiseks ja kohandamiseks ei vaja te kodeerimise ega kujundamise kogemust.

Administraatori liides

Kui olete sisse loginud, näete küljega navigeerimise armatuurlauda. See teeb lihtsaks standardkategooriate kuvamise ja oma tee leidmise. Tavaliselt kasutatavate funktsioonide jaoks on ka otseteed. Te ei raiska aega iga jaotise sirvimiseks ja parema nupu otsimiseks.

Kui teil pole programmide tagapõhjaga kogemusi, on olemas õppimiskõver. Te omandate funktsioonid ka teie käe all. Peamine on see, et armatuurlaud on intuitiivne. Pärast mõnetunnist uurimist saate selle riputada.

Kliendi pood

Võib-olla isegi olulisem kui taustprogramm on kliendi kogemus. Soovite, et oleks võimalik luua stiilne ja kasutajasõbralik kauplus, mida on lihtne navigeerida. Shopify võimaldab teil just seda teha. Tegelikult nad siin säravad. Teie poelava näeb hea välja ja pakub optimaalset funktsionaalsust. See tähendab, et kliendid sirvivad ja ostavad suurema tõenäosusega.

Lehe kohandamine

Isegi tasuta teemad võimaldavad teil oma esikülge kohandada. Saate reguleerida värve, lisada pilte ja tooteid, kohandada suurust, lisada menüüsid ja peaaegu kõike muud. Pukseerimisredaktor sobib suurepäraselt algajatele. Alustamiseks pole vaja mingit kodeerimise kogemust. Kui eelistate muudatusi teha koodi kaudu, pääsete juurde nii HTML-ile kui ka CSS-ile. Valik on teie otsustada.

Mobiilsed ja tundlikud saidid

Kõik Shopify teemad on täielikult reageerivad ja mobiilsidevalmis. Te ei pea muretsema eraldi mobiilisaidi ehitamise pärast. Kliendid saavad teie poodi vaadata ja oste teha ükskõik millisest seadmest ning teie veebisait näeb endiselt hea välja.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Kõigi oma sotsiaalmeedia kontode integreerimine on lihtne. Tegelikult saate oma Facebooki ja Pinteresti kontodele lisada isegi nuppe „Osta kohe”, et kliendid saaksid kohapeal oste teha. Kui te ei näe juhtpaneelil seda, mida vajate, võite uue programmi integreerimiseks külastada rakenduste poodi.

Kujundusteenused

Kui soovite abi oma veebisaidi ja ettevõtte teatud alal, võite palgata Shopify eksperdi. Nende süsteem töötab natuke teisiti kui teised platvormid. Valite otsitava eksperdi tüübi ja sirvite oma võimalusi. Shopify kureerib parimaks hinnatud ekspertide nimekirja. Võite valida

 • Seadistamise eksperdid – Saate abi oma saidi korraldamiseks, luues struktuuri ja navigeerimise õppides, kuidas seda saiti ise hallata. Hinnad algavad umbes 500 dollarist.
 • Disainerid – Hankige abi oma saidi kohandamiseks või nullist loomiseks.
 • Arendajad – Need eksperdid on spetsialiseerunud teie saidile funktsioonide lisamisele. Nad saavad teie vajadustele vastavalt muudatusi või kohandatud rakendusi luua.
 • Turundajad – meelitage ligi uusi kliente ja optimeerige oma saiti asjatundlike nõuannetega. See on suurepärane viis bränditeadlikkuse suurendamiseks ja otsingumootorite tulemuste parandamiseks. Projektid võivad alata nii vähe kui 100 dollarit.
 • Fotograafid – Kas soovite veenduda, et teie tooted näevad välja suurepärased? Palka professionaalne fotograaf, kes aitab teil luua professionaalset kataloogi.

Asjatundjate nimekirja vaadates tutvuge kindlasti klientide arvustustega. Hinnakujunduse osas varieerub see üsna suuresti. Mõnel juhul saate abi nii vähe kui 25 dollarit, kuid enamus olulist mõju avaldavatest projektidest maksab umbes 500 dollarit.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineÜlimalt lihtne. Shopify on täielikult hostitud, nii et saate domeeni osta ja nende servereid kasutada. Toodete lisamine ja saidi kohandamine on samuti lihtne, isegi kui olete algaja. See on vaieldamatult kõige kasutajasõbralikum variant turul.
Ribalaius ja salvestusruumIga paketiga saate piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulid:Kui soovite oma poodi funktsiooni lisada, võite külastada rakenduste poodi. See sisaldab tuhandeid pistikprogramme, mis aitavad teie veebisaiti laiendada.
Tellimuste haldamineTagasipöördunud kliendid saavad luua konto, mis aitab teil tellimusi hallata. See võimaldab teil vaadata ka tellimuste ajalugu ja aidata kliente spetsiaalsete pakkumiste abil sihtida.
Varude juhtimineKogu teie laoseisu teave sünkroonitakse automaatselt. Samuti saate vaadata ja genereerida varude taseme aruandeid. Jälgige toote jõudlust vastavalt suurusele, värvile või lisavarustusele. Shopify võimaldab teil oma varusid korraldada mis tahes viisil ja viib läbi isegi madala laovarude külmutamise, nii et te ei müü tooteid, mida teil pole laos.
Saadetiste jälgimineKohandage saatmisvalikuid ja maksuteavet. Suuremate vedajate saatekulud on näidatud reaalajas. Saate jälgida pakette ja genereerida klientidele jälgimisnumbreid.
CRMKliendid saavad külalisena kassasse registreerimata kontot luua. Püsikliendid saavad aga konto luua, mis aitab neil tellimusi jälgida. See funktsioon aitab teil ka tutvustusi luua ja asjakohaseid tooteid pakkuda.
Saate- ja maksukalkulaatoridNeed funktsioonid on teie saidile automaatselt sisseehitatud.
Mallid ja teemadBlanketid pole mitte ainult stiilsed ja professionaalsed, vaid ka hõlpsasti kohandatavad. Valige üle 100 tasuta ja premium-teema.
Integratsioonid ja lisandmoodulidTäiendavate funktsioonide integreerimine võtab lihtsalt ühe nupuvajutuse. Shopify muudab teema muutmise ja saidi uuendamise lihtsaks.
Mobiilne e-kaubandusKõik teemad reageerivad täielikult. Ostjad saavad teie saiti vaadata igas suuruses seadmes. Saate oma poodi hallata ka mobiilsideseadmega mis tahes asukohast.
VeebimajutusShopify pakub täielikku veebimajutust. Nende kaudu saate domeeninime osta ja oma saidi hostimiseks kasutada nende servereid.
Rakenduste poodRakenduste pood sisaldab üle 1100 tööriista. Valige turunduse, raamatupidamise, sotsiaalmeedia ja muude programmide hulgast. Paljud võimalused on tasuta ja teised on saadaval väikese tasu eest.
BlogimineShopify pakub sisseehitatud ajaveebi funktsiooni. See on ideaalne viis oma online-kohaloleku loomiseks ja potentsiaalsete klientidega ühenduse loomiseks.
SEO ja turundusLisage hõlpsalt märksõnu, metasilte ja kirjeldusi ning optimeerige oma lehti. Täiendavad turundusriistad võimaldavad teil jälgida toote toimivust ja klientide käitumist, et luua sihipäraseid müüke ja tutvustusi. Sotsiaalmeedia integreerimine pakub ka suurepärase võimaluse oma ettevõtte turustamiseks.
InfolehedShopify pakub uudiskirja ja e-posti malle. Saate kiiresti luua turundusplahve ja hüljatud ostukorvide teatisi. Kohandage mall teie veebisaidiga ühtlase välimuse jaoks.
TurvalisusNautige 256-bitise krüptimise ja tasuta jagatud SSL-sertifikaatide kaitset. Need on samad turvameetmed, mida kasutavad ka pangad, nii et võite olla kindel, et teie sait on turvaline. Nad pakuvad ka automaatseid varukoopiaid ja häkkerite vältimiseks uuendatakse servereid regulaarselt. Kui tavaliselt võtavad konkurendid selle kaitsetaseme eest tasu, on see kõik teie Shopify kontoga tasuta kaasas.
PCI sertifikaatShopify vastab 1. taseme PCI-le.
Sisu loomineWYSIWYG-redigeerija, blogimisfunktsioonide ja hõlpsasti kohandatavate teemade abil ei saaks sisu loomine ja lisamine olla lihtsam.
KinkekaardidKliendid saavad osta kinkekaarte ja sertifikaate.
MaksevõimalusedValige üle 70 erineva maksevärava hulgast. Kõiki suuremaid krediitkaarte aktsepteeritakse ja kasutada saab ka uusi valuutasid, näiteks Bitcoini.
AruandedKasutage Google Analyticsit oma veebisaidi toimivuse jälgimiseks ja liikluse ülevaate saamiseks. Samuti saate vaadata varude taseme, müüginumbrite ja toote toimivuse aruandeid. Need tööriistad võimaldavad teil saada täieliku pildi oma ettevõtte tugevustest ja nõrkustest.
SaidistatistikaSaate jälgida praktiliselt kõiki oma veebisaidi aspekte ja isegi suundumuste jälgimiseks koostada võrdlusaruandeid.

Plaanid & Hinnakujundus

Kas soovite enne ostmist proovida? Shopify pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni. Krediitkaarti pole vaja. Kui soovite plaani registreeruda, pole vaja varjatud tasude pärast muretseda. Mõlemad seavad teie saidi üles ja konto tühistamine on täiesti tasuta. Maksma peate ainult oma igakuise paketi eest.

Allahindlused

Saate maksta iga kuu või ettemaksu eest soodushinnaga. Saate 10% üheaastase lepingu või 20% allahindlust 2-aastase lepingu korral.

Taskukohasus

Shopify ei paku mitte ainult madalaimaid hindu, vaid pakub ka teie paugu jaoks kõige rohkem paugu. Enamik saite võtab tasu piiramatu mäluruumi ja ribalaiuse ning SSL-sertifikaatide eest. Shopify abil on kõik need omadused kaasas igas pakendis.

Hinnakujundusplaanid

Shopify Lite – 9 dollarit kuus

Müüa sotsiaalmeedias, isiklikult või olemasoleval veebisaidil koos Shopify Lite’iga.

Basic Shopify – 29 dollarit kuus

Lite funktsioonid + ehitage oma brändile kodu oma enda veebipoega.

Shopify – 79 dollarit kuus

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad kinkekaardid, professionaalsed aruanded ja hüljatud ostukorvi taastamine.

Täpsem Shopify – 299 dollarit kuus

Täiendavate funktsioonide hulka kuuluvad edasiarendatud aruannete koostaja ja reaalajas vedaja saatmine.

Shopify põhiplaan on enam kui piisav, et alustada. Saate alati Shopify plaani üle minna, kui leiate, et lisafunktsioonidest oleks abi.

Klienditugi

Klienditoe osas pakub Shopify teile palju abivalikuid. Pole tähtis, millist plaani te ostate, võite abi saamiseks pöörduda ööpäevaringselt

 • Telefon
 • E-post
 • Reaalajas vestlus
 • Twitter
 • Facebook

Samuti pakuvad nad ulatuslikku teadmistebaasi, mis on täis KKK-sid, kasutusjuhendid ja õpetused. Kogukonna foorumid on ka suurepärane viis teiste kasutajatega ühenduse võtmiseks ja aruteludes osalemiseks.

Kui olete e-kaubanduse maailmas uustulnuk, tutvuge kindlasti e-kaubanduse ülikooliga, kus saate uurida laia valikut eduka veebipoe loomisega seotud teemasid..

Lõpuks külastage kindlasti Shopify ajaveebi regulaarselt. Nende postitused on informatiivsed ja hästi kirjutatud.

Kui võtate ühendust Shopify klienditoega, võite oodata kiiret ja asjatundlikku vastust. Nende esindajad on sõbralikud ja vastutulelikud.

Kui saadate abi meili teel, võite oodata vastust samal päeval. Te ei pea kulutama aega klienditoe ootamisele, mis aitab teil probleemi lahendada.

Kasutuslihtsus

Shopify on kasutusmugavuse osas sammu võrra kõrgemal. Administraatori liides on hõlpsalt navigeeritav ja kasutajasõbralik. Erinevate funktsioonide ja nende kasutamisega tutvumine ei võta kaua aega. Varude haldamise lihtsustamiseks saate isegi oma toodete korraldust kohandada.

Peamine põhjus, miks Shopify sellist edu saavutas, on see, et see sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka asjatundjatele. See pakub täielikult paindlikku ja skaleeritavat disaini, mis sobib igale suurusega ettevõttele ja kasvab teiega koos. Teil on täielik kontroll oma veebisaidi üle ja kõiki funktsioone saate kohandada, kasutades CSS-i, HTML-i või pukseerimisredaktorit.

Funktsioonirikas disain on suunatud parima kasutajakogemuse loomisele nii teile kui ka klientidele. Ostjatele meeldib teie veebisaidi moodne ilme ja funktsionaalsus. Isegi väikeettevõtted saavad luua praktilise ostukogemuse, mis julgustab brausereid püsiklientideks saama.

Kui teil tekivad probleemid, aitab redigeerija abiosa leida kiireid vastuseid tavalistele küsimustele. Võite võtta ühendust ka Shopify tugimeeskonnaga.

Järeldus

Turul pole lihtsalt paremat võimalust. Shopify on vaieldamatult kõige põhjalikum, kasutajasõbralikum, funktsioonirikkam ja taskukohasem ostukorviplatvorm. Puudused on minimaalsed ja neid ei saa võrrelda teiste programmide puudustega.

Shopify jõuab täiuslikkusele nii lähedale kui kõik senised programmid. Veel parem uudis on see, et nad jätkavad turumuutustega kohanemist ja lisavad uusi funktsioone.

Shopifysse investeerides võite olla kindel, et teete koostööd uuendusmeelsega, kes lähitulevikus jätkab paketi juhtimist.

Võrdlema

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map