Rabavalt ülevaade 2016


Rabavalt

Külastage veebisaiti

9,0


AWA skoor

Rabavalt

Suhteliselt uus platvorm Silmatorkavalt on veebipõhine veebiarendusrakendus ja veebisaidi koostaja, mis muudab ühe keritava lehega mobiilisõbraliku saidi loomise juurdepääsetavaks neile, kellel pole arenduskogemusi ega teadmisi. Lugege meie silmatorkavat ülevaadet allpool.

Ülevaade

 • Veebisait: www.strikingly.com
 • Peakorter: Sunnyvale, CA
 • Asutamisaasta: 2012
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Silmatorkavalt on värske välimusega ja kaasaegne veebisaitide koostaja, mis võimaldab algajatel tehnilistel inimestel klanitud veebisaidid kokku panna, ehkki ühe lehe vormingus. Silmatorkavalt pakub kasutajatele oma lihtsa kasutajaliidese ja malli kujundusega kiiresti loodud ja kohe avaldatavaid mobiilisõbralikke veebisaite.

Kellele on silmatorkavalt soovitatav?

Silmatorkavalt on tungivalt soovitatav neile, kes otsivad lihtsat viisi ühelehelise veebisaidi loomiseks ilma programmeerimis- või veebikujunduse oskuste ja teadmisteta. Saadaval olevate arvukate mallide abil on võimalik ettevõtte või isiklikku veebisaiti hõlpsasti üles seada. Neile, kes loovad oma esimese veebisaidi, on Strikingly väga lihtne ega võimalda teil suures osas kurssi minna.

Kas silmatorkavalt pakub mis tahes fookuspiirkonda või erialasid?

Silmatorkavam tugevus on see, et saidil on kõik arusaadav ja kasutajad saavad hõlpsasti juhistest aru ja saidi üles seada. Välkkiire saidi kokkupanekuks väikeettevõtte või üksikisiku jaoks koos teravate piltide ja vektorikoonide ning professionaalsete fondidega pole vaja kodeerimist ega programmeerimist. Paaritage see veebisaidi loomiseks mõne stiiliga eelsalvestatud mallidega erinevates stiilides. Mõiste on lihtne ja tegelikkus sobib ideaalselt.

Veel üks pluss on see, et kõik silmatorkavad teemad on mobiilisõbralikud ja näevad kõikides teie seadmetes suurepärased välja.

Mis on hämmastavalt tehnilised kirjeldused või piirangud??

Silmatorkavalt jätab mõned asjad soovida. Näiteks puuduvad pukseerimisfunktsioonid, nagu pakuvad sarnased veebisaidi ehitajad, ja piiratud kohandamine on saadaval. Mallid on rohkem kui lihtsad juhised rakendusega Strikingly ja nende piltide suuruse muutmiseks või teksti muutmiseks on peaaegu võimatu neid alistada. Samamoodi on väljakutse vahetada ühe teema vahel teine; pigem peate alustama otsast peale.

Teine silmatorkav piirang on võimetus e-kaubandust mingil määral käsitleda. On olemas lihtsa poe funktsioon ja võimalus manustada PayPali nuppu, kuid see on sellest.

Kas silmatorkavalt pakub piisavat mastaapsust ja kasvuruumi?

Silmatorkavalt on tasuta plaan, mis sobib väikestele saitidele, mis ei vaja palju ribalaiust ega kohandamist, kuid pakub uuendusi ka suuremate saitide jaoks. Pro-kava koosneb piiramatust ribalaiusest, kolmest pro-saidist ja piiramatust tasuta saidist koos kohandatud URL-ide ning manustatud HTML-i ja kohandatud koodi võimalustega.

Milline on raha tagasi garantii poliitika?

Reeglid võimaldavad teil 14 päeva jooksul proovida ühte lisatasu plaanidest. Lisaks saate tasuta paketti kasutada nii kaua, kui soovite platvormiga tutvuda. Kui olete tasulise plaani alusel, olete pühendunud ainult teie valitud teenistusajaks; järgmine kuu kuupõhise lepingu korral või järgmine aasta aastase lepingu alusel.

Milline on nende maine?

Veebi maine kontrollimise teenuste kiire kontroll näitab, et Rabavalt on hea maine nii kasutajate kui ka üldsuse seas. MyWot väidab, et see on lastele ohutu ja usaldusväärne ning nii VirusTotal kui ka Google’i ohutu sirvimisanalüüs väidavad, et sait on viirustevaba.

Miks valida silmatorkavalt veebisaidi ehitaja??

Ehkki silmatorkavalt on kohandamisvõimalused, eriti selle tasuta plaan, piiratud, pakub see suurepärast väärtust väikeettevõtete omanikele ja isikutele, kes vajavad veebipõhist kohalolekut. Silmatorkavalt lisab oma saidile pidevalt täiendavaid malle ja funktsioone, mis lihtsustavad endiselt teie või teie ettevõtte jaoks kasvava saidi loomist..

Põhijooned

Tööstusharu ekspertide otsus on silmatorkav

Veebisaidi ehitaja Tundub, et eksperdid paigutavad silmatorkavalt veebisaidi koostaja paketi keskele. Sellel on kindlasti midagi, mida pakkuda õigele vaatajaskonnale, kuid see ei sisalda laia valikut tugevaid tööriistu ja funktsioone, nagu paljud muud turul olevad võimalused. Võib-olla kõige tähtsam – kasutajakogemuse osas hinnatakse silmatorkavalt kõrgeimat hinda. Need, kes otsivad lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat programmi, lähevad kiiresti lehele Strikingly. Need, kellel on rohkem projekteerimiskogemusi ja suured ootused, võivad ehitaja piiratuses siiski pettuda.

Mõnele võib puuduseks olla asjaolu, et see loob ainult ühelehelisi veebisaite, kuid see räägib programmi lihtsusest. Põhimõtteliselt ei ole Strikingly ekspertidelt kõrgemaid hindeid saanud, kuna on ka teisi võimalusi, mis pakuvad ka võrdselt kasutajasõbralikku liidest ja sisaldavad rohkem funktsioone. Silmatorkav on kindel võimalus, kuid mitte tingimata parim.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused silmatorkavalt

Hea uudis on see, et Strikingly pakub äärmiselt lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat veebisaidi koostajat. Saate eelvaade nende saitide eelvaadetest, mis on üles ehitatud nende mallide abil, ja saate oma saidi potentsiaali tõeliselt tunda. Rakenduse Strikingly abil saate saidi üles ehitada vähem kui tunniga. Seda on nii lihtne kasutada. Lisaks saavad kogenumad kodeerijad juurdepääsu HTML- ja CSS-redaktoritele.

Kliendid naudivad ka programmi paindlikkust. Saate hõlpsalt ajaveebi lisada ja / või muuta oma saidi e-poe poodiks. Ehkki Strikingly ei ole mõeldud suurettevõtete toetamiseks, võimaldab see teil oma veebisaiti laiendada ja laiemale vaatajaskonnale huvi pakkuda. Programmi kirjeldatakse enam kui kõike muud kui lihtsat, mis tähendab suurepärast tegevust ka algajatele.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused silmatorkavalt

Enamik Strikingly vastu esitatud negatiivsetest kaebustest on seotud klienditeeninduse kvaliteedi ja taskukohasusega. On tavaline ja võib-olla isegi mõistlik, et veebisaidi koostajal on paar negatiivset arvustust klienditeeninduse kohta. Olin aga üllatunud, kui nägin, kui piiratud kliendid on tugiteenuste poole pöördumisel. Põhimõtteliselt saate saata ainult meilisõnumi ja loota kiirele vastusele. Silmatorkavalt ei paku isegi telefoninumbrit, et helistada, rääkimata reaalajas vestluse funktsioonist. Ehkki olemas on teadmistebaas, olete tõrkeotsingu osas suuresti üks oma.

Lisaks olid kliendid pettunud soodsamate plaanidega pakutavate funktsioonide hulga pärast. Ainult premium-plaanid pakuvad tugevat funktsioonide komplekti.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Kujundus & Kohandamine

Veebisaidi kujundamise funktsioonide hulka kuuluvad kohandatavad mallid, sotsiaalse meedia reklaaminupud, fotode ülikiire üleslaadija, slaidiseansi funktsioonid, kõik automaatselt mobiilile optimeeritud saidil. Avaldamiseks saate tasuta alamdomeeni nime (http://yoursitename.strikingly.com), ainulaadne üheleheline stiil ja SEO võimalused.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidMalli valimine on sama lihtne kui selle saidiehitaja nupul klõpsamine.

Tasuta: sait Strikingly pakub kolmel plaanil üksteist erinevat veebisaidimalli ja igaüks neist on üsna silmatorkav ja hästi kavandatud veebisaidi avaldamiseks peaaegu mitte kunagi.

Premium: veelgi parem – Strikingly premium plaanid pakuvad sadu veebisaidimalli kujundusi, mille hulgast saate valida, kui olete platvormiga paremini kursis ja olete valmis uuendama või kui soovite algusest peale luua ainulaadse veebisaidi.

Kõik mallid reageerivad mobiilile ja sisaldavad selliseid funktsioone nagu „Klõpsake helistamiseks”, et muuta veebisait oma vaatajaskonna jaoks väga sõbralikuks. Saidid on optimeeritud SEO jaoks, võimaldades hõlpsalt metasilte ja märksõna lisada.

Veebisaidi ehitaja liidesKÜ on koht, kus rabavalt särab! Kasutajaliides on nii lihtne ja intuitiivne, et kõik, kes on õppinud lugema, saavad värske välimusega saidi kokku panna, valides ja klõpsates oma valikud ning lisades seejärel isikupärastatud sisu.

Liides võimaldab isegi mõne kiire klõpsuga täpselt näha, kuidas teie sait arvutites ja mobiilseadmetes välja näeb. Kui olete kunagi veetnud aega veebisaidi loomiseks muul viisil, sealhulgas ka teiste suhteliselt kasutajasõbralike platvormide jaoks, näiteks Google’i Blogger, hindate te silmapaistvalt ja selle lihtsat kasutajaliidest.

Lehe stiili kohandamise valikudLehe stiilide osas on silmatorkavalt veebisaidi ehitaja mõnevõrra piiratud. Ainsad saadaolevad üldised muudatused on heledate, tumedate või erinevate värvide vahel. Teie lehtede ilme muutmiseks on saadaval palju sõbralikke ja professionaalseid fonte. Funktsioonide jaotise variatsioonid võimaldavad teksti redigeerida, kuid mitte seda teisaldada ega värvi muuta; samuti on piltide muutmine lihtne, kuid te ei saa nende suurust muuta ega teise ala teisaldada. Nii tekst kui ka pildid seatakse malli ja erinevalt paljudest muudest paremat kohandamist pakkuvatest platvormidest ei saa neid kumbagi teisaldada.
Saidil navigeerimineSilmatorkavalt on tegemist palju erinevat tüüpi veebisaidiga, kui paljud meist on harjunud. Vorming on pika vormiga, ühe kerimisega leht. Vajaliku leidmiseks kerige lihtsalt alla, kuni leiate selle jaotisest, kus see asub. Vasakul on punktid, mille abil saate hõljutada kursorit ja klõpsata, et pääseda arvuti või tahvelarvuti igasse jaotisse; nutitelefoni vasakul on menüüjaotis, mida saate kasutada kogu kerimise alternatiivina. Kuigi see töötab mõnede väiksemate ettevõtete ja paljude üksikisikute jaoks üsna hästi, piirdub see suuremate ettevõtetega. Näiliselt lõputult kerivatelt lehtedelt teabe otsimine poleks lõbus.
SisuhaldusSilmatorkava veebisaidi sisu muutmine või lisamine on üsna lihtne. Saate hõlpsasti muuta oma jaotise teksti või pilte nii kiiresti, kui oma algse sisu valisite. Sama kiiresti saate lisada ka blogipostitusi ja muud sisu.
Fotod ja galeriidPiltide ja galeriide lisamine on lihtne ning veebisait teeb slaidiseansse isegi hõlpsaks seadistamiseks ja rakendamiseks, ehkki need on piiratud ühe vorminguga. Veelgi enam, videote lisamine saidile on sama lihtne kui nende üleslaadimine saidile ja klõpsamine, et neid jaotisse lisada.
Mobiilse saidi ehitamineSiin on veel üks piirkond, kus rabavalt särab! Enamik veebisaitide platvorme ja veebisaitide koostajaid vajavad häälestamiseks ja avaldamiseks arvutit.

Silmatorkavalt on veebisaidid nii lihtsad ja intuitiivsed; saate valida ja valida oma stiile ja malle, laadida üles pilte ja lisada natuke teksti, enne kui jõuate avaldamiseni ja saate jagada oma enda loodud värsket ja lahedat veebisaiti.

Sotsiaalse jagamise integratsioonSuhtlusnupu jagamise nupud lisatakse rabavalt saitidele rakenduste poe kaudu, mis võimaldab teil oma veebisaidil avaldada suhtlusvoo. Lisage oma sotsiaalmeedia kontod ja võite ka kirjutada eelistatud säutsu, et inimesed saaksid teie ajaveebi postitusi ja sisu jagada.
KujundusteenusedKuna veebisaidil ei mainita disainiteenuseid, ei usu ma, et neid pakutakse, ehkki kindlasti peaksid kasutajad selle saamiseks juhendamise ja võimaliku abi saamiseks pöörduma Strikingly meeskonna poole..

Mõned elemendid, mida saate oma veebisaidile lisada, hõlmavad kaarte, videoid, kontaktivorme ja PayPali nuppe. Need võivad lahendada mõned või kõik teie projekteerimisvajadustest.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineLihtsam kui ükski veebisait, mille olete kunagi loonud (või proovinud luua).
VeebikujundusKujundus on piiratud pakutavate mallide ja näpunäidetega, mida saate neile teha. Näiteks võite valida malli ja muuta selle “stiili”, kuid tavaliselt hõlmavad need muudatused ainult värve ja fonte. Elemendid on lehe paigutustel lukustatud, nii et see pole võimalik.
Kohandatud domeeninimiKohandatud domeenid on saadaval ja lisatasu plaanidega kaasatud. Kui teil on juba domeen, mis teile juba kuulub, saate selle üle kanda või osta veebisaidi armatuurlaualt.
Navigeerimise sügavusEsmapilgul näib see Strikingly jaoks olevat probleem. Siiski on võimalik luua mitu lehekülge, ühendades silmatorkavalt saidid üksteisega. e
Vidinad ja rakendusedSelle saidi rakendused ja vidinad on suhteliselt piiratud. Te ei leia sadu pistikprogrammide stiilirakendusi nagu WordPressi korral.
MonetiseeriminePraegu on veebisaidi silmatorkavalt kasutatavad monetiseerimisvõimalused ainult lingid teie ajaveebi sisus olevate sidusettevõtetega.
Külastajate statistikaTundub, et kolmandate osapoolte rakenduste kaudu külastajate jälgimiseks pole sisemist rakendust.
Foto, video ja heliSilmatorkavalt veebisaidi koostaja teeb piltide ja videote üleslaadimise ning saitidele lisamise lihtsaks. Nagu enamus asju platvormil, saab ka lihtsa klõpsuga kaks korda hakkama.
BlogiRabavalt veebisaidi igasse jaotisse saab lisada ajaveebirakenduse. Kui ajaveebirakendus on lisatud, on äärmiselt lihtne ajaveebi sisu lisada.
Google kaardidLihtne mõne nupu klõps ja Voila! Google Maps on manustatud saidile Strikingly.
HTML-redaktorSelle rakenduse abil saab HTML-koodi kopeerimine ja kleepimine silmatorkavale veebisaidile ainulaadseid elemente lisada.
Sotsiaalse meedia integreerimineFacebooki, Twitteri ja Pinterest’i integreerimine on ühe klõpsuga protsess ja võimaldab lihtsat suhtlemist ühiskonnas.
Vormid ja uuringudIntegreerivad vormid ja uuringud on saadaval, kuigi nende vormide kohandamine on piiratud.
PanipaigadPanipaigad sõltuvad valitud pakendist; tasuta pakett sisaldab 5 GB, piiratud pakett 50 GB ja Pro plaan pakub piiramatut ribalaiust.
Infolehe tööriistIntegreerige MailChimpi konto ja saatke kõigile oma klientidele ja potentsiaalsetele klientidele infolehti.
FoorumLõika ja kleepige foorumikood, et luua oma silmatorkavale saidile kogukonnatunnet.
E-kaubandus / veebipoodSilmatorkavalt võimaldab Simple Store’i integreerimine, et saidiomanikud saaksid oma saitidel e-kaubandusega tegeleda.
Lüüsi integreerimineTüüpvorm on hämmastavalt hea valik lüüsi integreerimisel koos lohistamisliidese ja intuitiivselt loomuliku loominguga.
SEO sõbralikMärksõnade ja metasiltide lisamine imelisele saidile lisab selle loomuliku SEO-le, mis muudab selle SERP-des kiiresti tõusma.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Pro konto abil on võimalik luua parooliga kaitstud sait privaatsetele gruppidele või liikmesuse saitidele.
Google® AnalyticsGoogle® Analyticsi lisamine võimaldab külastajaid ja nende statistikat üle vaadata. Kust külastajad tulevad ja kui kaua nad viibivad? GA on saadaval ajaveebi postituste jaoks piiratud ja Pro kavade jaoks
Veebisaidi turvalisusTurvaline pistikupesa kiht (SSL) on standardne veebiturbe tehnoloogia, mis loob krüptitud lingid serverite ja brauseri vahel<
Mitme keele mobiilse optimeerimise CDN-tehnoloogia:Google Translate saab hakkama mitme keelega; võite kasutada ka mitut lehte või sisestada mõlemat keelt oma tekstikastidesse.

Plaanid & Hinnakujundus

Silmatorkavalt pakub kolme erinevat hinnapaketti; Tasuta, 5 GB ribalaiusega ja hämmastavalt alamdomeeniga, piiratud 50 GB ja Pro piiramatu ribalaiusega.

Tasuta Rabavalt plaanid ei saa oma kohandatud veebisaidi URL-e; neil on silmatorkav.com alamdomeen. Liituge registreerumisega registreerumiseks mõne hiireklõpsu ja e-kirjaga tasuta plaaniga.

Piiratud kavad on väikeettevõtetele sageli piisavad. See plaan maksab 8 dollarit kuus ja selle eest võetakse arvet igal aastal, seega on ettemaksukulu 96 dollarit. 96 dollari eest saab paketi omanik 50 GB kuus ribalaiust ja tasuta URL-i domeeninime. Ja e-kirjade sobitamine koos kõigi tööriistade täieliku kasutamisega veebisaidi ehitajal Rabavalt.

Pro paketi hind on 16 dollarit kuus, samuti arvestatakse seda igal aastal, ettemaksumusega 192 dollarit. Piiramatu ribalaiuse, tasuta kohandatud e-posti ja domeeni, mobiilsete toimingunuppude (klõpsake helistamiseks!), HTML, CSS ja Javascript pole saadaval, reklaame pole ning täiustatud pilditöötlus- ja veebisaidi paroolikaitse pole saadaval.

Tasuta plaan pakub 5 GB ruumi ja PRO plaan võimaldab piiramatut ribalaiust koos e-posti ja tasuta domeeninime registreerimisega. Rabavalt platvorm võimaldab veebisaidil vastavalt vajadusele kasvada ja laieneda palju suuremaks ja dünaamilisemaks, kohandades seda HTML-i, Javascripti ja CSS-iga.

Mõlemal tasulisel versioonil on 14-päevane prooviversioon; see tähendab, et maksate ja siis on teil 14 päeva aega, et vaadata tasulisi pakette, ilma et teil oleks raha, kui otsustate, et vihkate seda.

Võrdluse huvides pakuvad sarnased saidid premium-plaane natuke rohkem ja natuke vähem. Wix pakub oma premium-paketti alates 4,45 dollarist ja Weebly saidid on kaheaastase lepingu jaoks kuus 3,29 dollarit. Squarespace pakub lisatasukavasid hinnaga 8 dollarit ja LightCMS algab 19 dollarist.

Silmatorkavalt pakub see tasuta meediumite kaudu saite sotsiaalmeedias kaasamiseks ja jälgimiseks või aitab neil fänne ja jälgijaid lisada.

Klienditugi

Veebisaidil on ulatuslik abiosa ja KKK; seal on ka teadmistebaas, kus on veel täiendavat abi konkreetsetele aladele, mida kasutajad saavad otsida oma konkreetsete vajaduste jaoks. Veebi loomise, kujundamise ja vormindamise ning tehniliste küsimuste hulgast leiate vastused enamikule küsimustele Strikingly veebisaidilt.

Samuti on ajaveeb, mis käsitleb paljusid uusimaid funktsioone ja aitab korduvate küsimuste või probleemide korral.

Samuti võite silmatorkava tugitiimi e-postiga saata nende saidi sõnumikasti kaudu; lubab see vastuse teie e-kirjale 24 tunni jooksul ja võimaldab teil ekraanil kuvada toimuva, et anda neile parem idee, kuidas aidata. Veebisaidil pole kuskil vestlusvõimalusi ega telefoninumbreid ilmne.

Kasutuslihtsus

Nagu varem märgitud, on Strikingly kasutamine kõige lihtsam viis olemasoleva veebisaidi loomiseks. Sirged ja kiired klõpsud, mõne pildi ja teksti lisamine ning uus sait on valmis.

See on täiuslik platvorm algajatele, kes saavad veebisaidi koostajat hõlpsalt kasutada, et luua midagi uimastavat ilma programmeerimise ja teadmiste kodeerimiseta. Kogenumad kasutajad võivad saiti leida pisut lihtsustatult ning puuduvad kohandamis- ja juhtimisvõimalused.

Silmatorkavalt on ühe klõpsuga funktsioon, mis võimaldab tal pääseda Linkedini või Facebooki lehtedele ja tõmmata andmeid oma veebisaidile, mida saate piiratud ulatuses ümber korraldada. Fotogaleriide ja tööportfellide lisamine on lihtne ja kiire, kiire, kiire!

Järeldus

Üldiselt meeldib meile Strikingly platvorm. See on klanitud veebisaitide koostaja, mida on intuitiivne ja kiire kasutada lihtsate veebisaitide loomiseks. Algajad käivad kogu protsessi läbi ja struktureeritud mallide tõttu on väga vähe eksimisruumi. Silmatorkavalt sobib ideaalselt algajatele ilusate veebisaitide loomiseks ja see on tõepoolest idioodikindel.

Teiselt poolt on pettumust valmistav asjaolu, et platvormil pole pukseerimisfunktsiooni ja ainus saadaval olev kohandamine on see, mida malli seadistamine lubab. Malle ja e-kaubanduse võimalusi on piiratud arv, mis võib edasijõudnud kasutajaid nurjata.

Võrdlema

Rabavalt

90

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map