PrestaShop ülevaade 2016


PrestaShop

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

PrestaShop

PrestaShop on avatud lähtekoodiga ostukorv, mis käivitati 2007. aastal. Täna on sellel kontorid Miamis ja Pariisis, kus töötab üle 100 arendaja meeskond. Platvormil on rahvusvaheline haare, millel on üle 250 000 kliendi kogu maailmast. Avatud lähtekoodiga tootena on see pidevas arendamise ja parendamise staadiumis. Lugege meie PrestaShopi ülevaadet allpool.

Plussid

 • Piiramatu hulga tooteid ja kategooriaid
 • Lihtne paigaldada ja seadistada
 • Lihtsalt kasutatav failide üleslaadija
 • Reaalajas malli kohandamine

Miinused

 • Raske pikendada
 • Kallimad moodulid
 • Ei sobi suurtele ettevõtetele
 • Loetamatud teemad

Ülevaade

 • Veebisait: www.PrestaShop.com
 • Peakorter: Pariis, Prantsusmaa
 • Asutamisaasta: 2007
 • Kategooriad: Veebipoodide ehitaja

Avatud lähtekoodiga platvormi kasutamise selge eelis on see, et saate alustada tasuta. Tarkvara saab alla laadida vaid mõne sekundiga. Te ei pea isegi oma e-posti aadressi lisama. Teisest küljest vastutate domeeni registreerimise, hostiserveriga ühenduse loomise ja muude vajalike häälestusülesannete eest.

Tasulised platvormid teevad selle jalavaeva teie heaks, kuid PrestaShopiga peate need sammud ise tegema. Ehkki leidmiseks on juhend ja soovitatavad hostimisteenused, võib see protsess olla piiratud tehniliste kogemustega kõigile.

Kelle jaoks on PrestaShop mõeldud??

Kasutajad jagunevad kahte kategooriasse:

 1. Need, kellel on saidi seadistamise ja projekteerimistööde tehniline teadmine.
 2. Need, kellel on raha ja ressursse, et palgata arendajaid ja muid spetsialiste, et oma pood käima saada.

Kui olete e-kaubanduse valdkonnas täiesti uus, on PrestaShopil korraga palju tegemist. Neil, kellel on teadmisi või ressursse PrestaShopi täielikuks kasutamiseks, on selged eelised. Teie pood on täielikult kohandatav. Mis tahes tööriista või funktsiooni saab lisada kolmanda osapoole integreerimisse.

Fookusvaldkonnad

PrestaShopi teeb ainulaadseks see, et iga arendaja saab luua lisandmooduli ja tarkvarasse panustada. See tähendab, et platvormi loomise ja parendamise eest vastutab kogu kogukond. Reaalajas lahenduste jaoks on palju rohkem potentsiaali.

Piirangud

Jällegi on suur puudus see, et peate algseadesse investeerima rohkem aega ja raha. Enamikul lisandmoodulitel on hinnasilt ja kulud võivad kiiresti kuhjuda. Tarkvara võib olla tasuta, kuid oma saidi leidmiseks täpselt soovitud viisil saate seda mitte.

Skaleeritavus

Teie veebisaidi ja teie ettevõtte kasvamiseks ei ole piiranguid. Teie ülesanne on valida õige maksevärav ja muud tööriistad, mis võimaldavad teil laieneda. Täielikult skaleeritav sait kõlab ahvatlevalt, kuid pidage meeles, et paljud funktsioonid pole automatiseeritud. Olulise funktsiooni väljakasvamisel peate uue teenusepakkuja välja otsima ja integreerima.

Maine

PrestaShop on kasutajate ja arendajate poolt hästi vastu võetud. Avatud lähtekoodiga programmid sõltuvad kogukonnast või arendajatest. Kuid mitte iga kogukond pole ühtekuuluv ja usaldusväärne. PrestaShopiga saate nautida kaasatud kasutajarühma ja foorumeid, mis pakuvad kasulikku teavet. Sellega seoses on PrestaShop suutnud ületada mõned tavalised probleemid, mis on seotud avatud lähtekoodiga programmidega.

Auhinnad

2010 ja 2011 Packt Publishingi avatud lähtekoodiga auhinnad

Põhijooned

 • Piiramatu kohaletoimetamise vedajad
 • Kohandage tootevälju
 • RSS-voo tellimine
 • 1-klõps mooduli aktiveerimine
 • WYSIWYG toimetaja
 • Tellimuse olekute kohandamine
 • Eelmääratud tellimusteated
 • Reaalajas Analyticsi juhtpaneel
 • Toetab mitut valuutat ja keelt
 • Spetsiaalne URL
 • Integreeritud prognoosimistööriistad
 • Automatiseeritud järelmeetmete e-kirjad

Tööstusharu ekspertide otsus PrestaShopis

e-kaubanduse platvormTeadlikult on PrestaShop ekspertide poolt väga soovitatav. Programmi kiidetakse kui ühte populaarsemat avatud lähtekoodiga varianti turul ja see sobib suurepäraselt suurematele ettevõtetele. Ainus ettevaatus on see, et PrestaShop ei pruugi olla idee väiksematele ettevõtetele, kellel pole laia tootevalikut. Väiksemad ettevõtted, kes üritavad kasvule investeerides üldkulusid minimeerida, võivad leida, et PrestaShop simplega seotud lisakulud pole väärt potentsiaalset kasu.

Väljaspool potentsiaalset kuluküsimust pole kriitikutel PrestaShopi kohta öelda muud kui positiivset. Siin on mõned olulisemad teemad:

 • Läikiv ja hästi korraldatud armatuurlaud.Taustkontor väldib liigset segadust, mis on e-kaubanduse programmides tavaline probleem. Erinevates menüüdes ja lehtedel on lihtne liikuda, nii et leidke vajalik.
 • Silmapaistvad aruandlusvahendid.Juhtpaneeli avamise hetkel saate vaadata saidi toimivuse statistikat.
 • Kasutajasõbralikud varude haldamise tööriistad.Toote lisamine on lihtne ja see võib sisaldada nii palju üksikasju, kui soovite. Sa hoolid täielikust kontrollist.

Võib-olla on parim uudis PrestaShopi kohta see, et see läheb ainult paremaks, kui kogu maailma arendajad jätkavad paranduste tegemist.

  • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
  • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/#review
  • https://www.cmscritic.com/prestashop-review/
  • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused PrestaShopis

Klientide seas, kellel on teadmisi ja ressursse PrestaShopi haldamiseks, on ülevaated väga positiivsed. Erinevate arvustuste saitide uuring näitab, et programm saab sageli 8–9 tähte ja sellel on sotsiaalmeedia saitidel sadu positiivseid märkusi.

Siin on mõned funktsioonid, mida mainitakse positiivsetes ülevaadetes kõige sagedamini:

 • Teemad: PrestaShop pakub mitmesuguseid atraktiivseid teemasid, mida saab täielikult kohandada. Võite alustada kindla alusega, enne kui peaksite isegi muretsema muudatuste tegemise pärast.
 • Moodulid: PrestaShopiga saate osta praktiliselt iga mooduli (või rakenduse) ja laiendada oma poe funktsioone. Praktiliselt kõik suuremad nimed on saadaval.
 • SEO tööriistad.PrestaShopile üle läinud tarbijad teatavad otsingumootorite orgaanilise liikluse märgatavast kasvust.

Jällegi, need, kes olid kursis PrestaShopi toimimisega, olid programmi üle ülimalt rahul.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused PrestaShopis

Oluline on märkida, et PrestaShop on avatud lähtekoodiga toode, mida saab tasuta alla laadida ja hooldada kogu maailma arendajate kogukond. See tähendab, et PrestaShopi edukaks juhtimiseks kulub arendaja palkamiseks kogenud arendajal või ressurssidega ettevõttel. Mõne jaoks on nõutavate tehniliste teadmiste hulk PrestaShopile oluline puudus. Siiski on oluline meeles pidada, et see on avatud lähtekoodiga programmide olemus.

Teine suurem kaebus PrestaShopi vastu on seotud kuludega. Ehkki tarkvara on tasuta, võite lisanduda mitmesugused kulud. PrestaShop suudab majutuse, lisandmoodulite ja arendaja eest tasumise kaudu kiiresti ületada väikese ettevõtte eelarve.

Tarbija tagasiside põhjal olge valmis investeerima PrestaShopi kaudu veebisaidi loomiseks rohkem aega ja raha kui enamiku konkurentide puhul.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/

Kujundus & Kohandamine

PrestaShopi abil saate veebisaidi nullist luua või kasutada alustamiseks ühte tasuta malli. Muidu peate teema ostma. Valikute hulgast on palju klanitud ja professionaalseid malle. Ei tohiks üllatada, et kõige parema väljanägemisega tooted on ka kõige kallimad. Olge valmis, et saada välja mõnesaja dollarit tõeliselt elegantse teema jaoks.

Teema installimine võib olla keeruline. Kui teil pole teatavat tehnilise kogemuse taset, soovite kasutada professionaali abi. See võib kaasa tuua rohkem kulusid.

PrestaShop sobib kõige paremini neile, kellel on kodeerimisoskus. Asjatundjal on võimalik mõne klahvivajutusega teema mis tahes aspekti täpsustada. Hea uudis on see, et esiosa sisaldab reaalajas malli redigeerimise funktsiooni. See tööriist võimaldab teil redigeerida värve, fonte ja muid üksikasju. See teeb ka sisuhalduse suhteliselt lihtsaks. Kui saidi luud on loodud, on kirjelduste ja piltide lisamine intuitiivne.

Mobiilse saidi ehitamine

Teema valimisel veenduge, et otsiksite mobiilsidevalikuid. Kõik teemad pole mobiilisõbralikud ja reageerivad. Säästke endale peavalu, alustades reageerivast teemast, mis kohandatakse brauseri suurusega ja näeb hea välja mis tahes seadmes. Oma saiti redigeerides näete, kuidas teie sait erinevat tüüpi seadmetes välja näeb.

Sotsiaalne jagamine

Võib-olla võite leida tasuta sotsiaalse jagamise lisandmooduli, kuid tõenäoliselt peate selle funktsiooni oma veebisaidile lisamiseks maksma. Ole valmis kulutama raha lisandmoodulitele. Ilma nendeta pole teil turundusriistadega palju tegemist.

Kujundusteenused

Enamik ettevõtteid soovib investeerida disainiteenustesse. Vabakutselise palkamine on teie otsustada. PrestaShop ei paku disainiteenuseid. Võite külastada kogukonna foorumit ja küsida soovitusi.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineTarkvara saamiseks peate vaid külastama PrestaShopi veebisaiti ja klõpsama nuppu Laadi alla. Sealt edasi saavad asjad keerukamaks minna. Poe edukaks käivitamiseks peate lisama erinevate üksuste kontrollnimekirja. Kui te pole kindel, kust leida turvalist hostimist või milline maksevärav töötab teie jaoks kõige paremini, võib see protsess olla hirmutav.
Ribalaius ja salvestusruumSee sõltub sellest, millise hostimisteenuse valite.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidPrestaShopi lisandmoodulite turul on üle 5000 valiku ja loendamise. Oma veebisaidi lõpuleviimiseks võite leida mis tahes olulise programmi ja leida vähem tuntud võimalusi.
Tellimuste haldaminePrestaShop’i üks selge eelis on klanitud armatuurlaud ja administraatori paneel. Tagakülje kujundus muudab ettevõtte igapäevase juhtimise lihtsaks. Platvorm pakub ka tugevat aruandlust ja statistikat, mis aitab tellimuste haldamisel. Oluline ja üksikasjalikum tellimusteave kuvatakse selgelt armatuurlaual.
Varude juhtimineVarude haldamise tööriistad on sama teravad ja muljetavaldavad kui tellimuste haldamise tööriistad. Võib olla palju valdkondi, kus otsustate lisandmoodulid integreerida, kuid tõenäoliselt on sisseehitatud haldustööriistu enam kui piisavalt.
Saadetiste jälgimineSuuremate vedajate kaudu saatmisvõimaluste seadistamine on ülilihtne. Võite isegi pakkuda tasuta saatmist, mis algab konkreetsest väärtusest. Alustamiseks kulub vaid mõni sekund.
CRM-i võimalusedPrestaShop pakub integreeritud kliendihaldusriistu. Väikeettevõtete ja alustavate ettevõtete jaoks peaks neist enam kui piisama, et probleemidega toime tulla ja pakkuda tugevat klienditeenindust. Kui soovite põhjalikumat haldussüsteemi, peate turult ostma.
Mallid ja teemadPrestaShop pakub ühte tasuta, karbist väljas teemat. Koodi teadmiseks piisab, kui alustada. Vastasel juhul soovite investeerida teema ostmisse. Kui olete sirvimist alustanud, näete mitmesuguseid võimalusi. Ehkki kindlasti on tõelisi hämareid, võite leida tõeliselt muljetavaldavaid ja kauneid teemasid.
Integratsioonid ja lisandmoodulidValikuid on palju. Kõrgeima kvaliteediga toodete saamiseks otsige usaldusväärseid kaubamärke või sertifitseeritud programme. See tagab teatud kvaliteeditaseme ja säästab aega ja raha.
Mobiilne e-kaubandusTeemad on kujundanud kolmandate osapoolte arendajad, mis tähendab, et standardeid pole. Mõni teema on reageeriv. Mõni mitte. Mobiilse ja reageeriva teema valimiseks peate lugema peentähte.
VeebimajutusPidage meeles, et erinevalt teistest platvormidest ei kuulu hostimine. Mõne soovituse saamiseks võite külastada teenuse jaotise all asuvat hostimismoodulit. Muidu olete pakkuja valimisel üksinda.
Rakenduste poodRakendustepoest saate kiiresti otsida kategooria või märksõna järgi. Paigaldamine ühe klõpsuga on ka suurepärane tööriist, mis muudab integratsiooni imelihtsaks.
BlogimineKõigi suurepäraste haldustööriistade abil, mida PrestaShop pakub, arvaksite, et need hõlmaksid ka lihtsat ajaveebifunktsiooni. Mitte eriti. Tegelikult võib ajaveebi lisamine maksta üle 100 dollari. See tundub pisut naeruväärne, eriti kui mõelda kõigile seal asuvatele tasuta ajaveebiprogrammidele.
SEO ja turundusToodete lisamisel saate lisada metapealkirju ja kirjeldusi ning kohandatud URL-e. Igasugune turundus, mis sellest kaugemale läheb, tuleb läbi viia kolmanda osapoole programmi kaudu. Jällegi looge, et avatud lähtekoodiga programmiga külastate sageli nende turgu ja ostate lisandmooduleid.
InfolehedHalb uudis on see, et peate infolehtede puhumiste saatmiseks lisama programmi või mooduli. Hea uudis on see, et paljud usaldusväärsed rakendused on teatud kasutajatele tasuta. Teil peaks olema võimalik saata infolehti üle 2000 kliendi, ilma et peaksite maksma peenraha.
TurvaelemendidTehke oma turvalisuse osas kindlasti oma uuringud. Teie hostingu pakkuja peaks pakkuma palju kaitset, kuid e-kaubanduse saidiga soovite olla eriti valvas. Enne krediitkaarditeabe pakkumist otsivad teadlikud kliendid teatud turvaelemente. Võimalik, et tasub investeerida turbetellimustesse PrestaShopi turu kaudu.
PCI sertifikaatPõhimõtteliselt on iga maksevärav, mille soovite lisada, PCI-sertifikaadiga ja ühilduv.
Sisu loomineToodete ja sisu lisamine PrestaShopis on lihtne, ilma et see oleks liiga lihtne. Arvestuse jaoks võite lisada palju asjakohaseid üksikasju toote kohta. Ükski väljadest pole kohustuslik, nii et te ei tunne, et teete lihtsalt andmesisestust. Kohandage iga toodet oma ettevõttele olulise teabe abil.
KinkekaardidVoucherite ja kinkekaartide loomise võimalus on üks väheseid sisseehitatud turundusi
MaksevõimalusedPrestaShop pakub muljetavaldavat arvu tasuta maksevõimalusi. Võite kasutada muu hulgas PayPali, Stripe’i ja Skrilli. Rakenduste poes saate valida umbes 215 maksevõimaluse hulgast. Hea uudis on see, et PrestaShop sisaldab installijuhendit kasutajatele abistamiseks.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridNende standardsete tööriistade ainus puudus on see, et peate armatuurlaual külastama kahte eraldi lehte. Tõsi, see ei ole tehingu murdja, aga ka sellel pole täiesti mõtet. Tundub, et kõigi maksu- ja saatmisprobleemide käsitlemine ühe vahekaardi all on piisavalt lihtne.
AruandedÜks esimesi asju, mida armatuurlaua kohta märkad, on see, et see puudutab kõike statistikat. Teie saidi jälgimiseks on mitmesuguseid loendureid ja graafikuid. Isegi kui te pole andmesilm, ei saa te aidata, aga võite kõigist numbritest kinni haarata. Trendide jälgimine ja reaalajas statistika kuvamine on lihtsalt lahe.
SaidistatistikaPrestaShop võimaldab teil jälgida külastajate tegevust, vaadata avatud ja hüljatud ostukorve ja palju muud. Kui soovite veelgi rohkem andmekaevandamist teha, saate Google Analyticsi hõlpsalt lisada. Oma klientide ja saidi toimivuse mõistmiseks ei peaks te maksma peenraha. See on üks valdkond, kus PrestaShop toimetab kohe algusest peale.

Plaanid & Hinnakujundus

Tasuta! Ehkki, kas teate, mida nad ütlevad asjade kohta, mis kõlavad liiga hästi, et tõsi olla? Jah, saate liikuda demosaidil ja tarkvara tasuta alla laadida. E-posti aadressi pole vaja. Pole tehinguid ega kuutasusid, kuid see ei tähenda, et te ei peaks alustamiseks natuke raha kulutama.

<Siin on vaid mõned meelespidamise alustamise kulud:

 • Veebimajutus – tavaliselt umbes 10 dollarit kuus
 • Teema / mall – tasub kvaliteetse teema eest umbes 300 dollarit
 • Veebidisainer – kui teil pole kodeerimise kogemust, soovite tõenäoliselt oma saidi kujundamisel abi. Kellegi leidmine 100 dollari eest tunnis oleks soodne tehing.
 • IT-spetsialist – jällegi on sul soov kõik alates esimesest päevast korda saada. Selleks on vaja eksperdi abi. Professionaalne abi on kaasas professionaalse hinnasildiga.
 • Lisandmoodulid ja moodulid – $$$

Muidugi, PrestaShop on alustamiseks tasuta, kuid kulud võivad kiiresti lisanduda. Mida keerukamaks ja funktsionaalsemaks soovite oma saiti, seda rohkem võite maksta.

Klienditugi

Kuna igaüks saab anda oma panuse PrestaShopisse ja luua lisandmooduli, võib klienditugi olla keeruline. On võimatu, et käputäis inimesi on kvalifitseeritud vastama pidevalt muutuva platvormi küsimustele.

Parim koht abi saamiseks on kogukonna foorum. Mis puutub avatud lähtekoodiga programmidesse, siis PrestaShopil on lai ja hästi ühendatud kasutajate kogukond, kes on valmis aitama. Paljud neist inimestest on arendajad, kes armastavad probleeme lahendada. Teie küsimus võib olla lihtsalt projekt, mida nad on otsinud.

Siin on veel mõned kasulikud ressursid:

 • Kasutusjuhendid – Ettevaatust: mõned kasutusjuhendid on üle 500 lehekülje. Pole just seeditav kogus teavet.
 • KKK lehed – Nendest on kõige rohkem abi häälestusprotsessis.
 • Kasutajate foorumid – Kui teil on konkreetseid küsimusi, külastage neid ressursse.
 • Veebipilet – Selle valiku saate alati proovida, kuid loodetakse, et teid suunatakse mõnda muusse ressurssi. On lühike võimalus, et saate lühikese vastuse.
 • Toetuskava – Kui teil on põletamiseks raha, võite registreeruda tugiplaanis. Hinnad on ennekuulmatud ja teile piirdub vaid mõne tunni abistamine aastas. Ausalt, parem on helistada oma õele, kes on arvutitesse sattunud, või otsida oma IT-spetsialist.
 • Live Chat – Saiti külastades on saadaval reaalajas vestluse funktsioon. Esindaja võib vastata või mitte. Kui nad seda teevad, siis olge valmis kuulma müügihinda ja nullist kasulikku teavet. Tavaliselt lõpeb vestlus sellega, et nad saadavad teile kasutusjuhendi. Parim on säästa oma aega ja minna otse kasutusjuhendisse.

Tundub ebaõiglane öelda, et PrestaShopi klienditeenindus on halb. Platvorm ei ole loodud töötama koos teiste turul olevate toodetega. Avatud lähtekoodiga programmi puhul pole klienditeeninduse ja tugiteenuste osas lihtsalt samad ootused. Sellegipoolest, kui soovite tugiteenustele hõlpsat juurdepääsu, pole avatud lähtekoodiga programm teie jaoks õige valik.

Kasutuslihtsus

Ilmselt on teie saidi seadistamisel avatud lähtekoodiga tootega seotud veel mõned sammud. Disainilahenduslihtsuse osas on PrestaShopil siiski palju pakkuda.

Lisaks CSS-ile ja HTML-ile saavad kasutajad reaalajas muudatuste tegemiseks ja kuvamiseks kasutada ka esiotsa redigeerijat. See funktsioon on algajatele sõbralik. Algajad saavad teha mingeid väikesi muudatusi, ilma et peaksite iga väiksemagi näpuotsaga disainerit kutsuma.

Igal tagakülje lehel on paremas ülanurgas nupp “Abi”. See on tõenäoliselt teie parim panus teabe saamiseks ja see on alati teie vaateväljas. Pärast esialgset seadistamist peaks enamik tehniliste kogemustega ettevõtete omanikke saama oma saiti hõlpsalt hallata.

Järeldus

Kas peaksin veebipoe loomiseks valima PrestaShopi??

Kui teil on paindlik eelarve ja soovite üles ehitada keskmise suurusega e-poe, siis jah. Mis puutub avatud lähtekoodiga platvormidesse, siis on PrestaShop suurepärane kandidaat. Sellel on kindel turg ja see võimaldab teil luua täiesti kohandatava professionaalse, funktsionaalse ja atraktiivse veebisaidi.

Väikeettevõtetele, kes hakkavad müüma kõigest kümmekond toodet, pole seadistuskulud tõenäoliselt seda väärt. See kõik taandub eelarvele.

Pidage meeles, et peate ostma lisandmooduleid ja värbama disaini- ja IT-ekspertide abi. Kui need kulud ei vii teid etappi, on PrestaShop suurepärane viis kasutada piiramatuid võimalusi ja olla osa pidevalt arenevast programmist.

Võrdlema

PrestaShop

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map