PinnacleCarti ülevaade 2016


PinnacleCart

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

PinnacleCart

Pinnacle Cart on tegutsenud alates 2004. aastast. Need asuvad Phoenixist, Arizonas ja on spetsialiseerunud e-kaubanduse turunduse ja ettevõtluse arendamise aspektidele. Te ei tegele ainult kodeerijatega. Pinnacle Carti abil saate poe avamisele läbimõeldud lähenemisviisi. See aitab teil vältida disaini õppimise aja raiskamist, et saaksite keskenduda oma ettevõtte ülesehitamisele. Lugege meie Pinnacle ostukorvi ülevaadet allpool.

Plussid

 • Võimsad mitmekeelsed võimed
 • Lihtne kasutada
 • Piiramatu arv tooteid
 • Turvaline juurdepääs juhtpaneelile

Miinused

 • Sisseehitatud POS-süsteemi pole
 • Keerukate funktsioonide kohta pole piisavalt selgitust
 • Puudub tootevõrdlusriist

Ülevaade

 • Veebisait: www.PinnacleCart.com
 • Peakorter: Phoenix, AZ
 • Asutamisaasta: 2003
 • Kategooriad:  Ostukorvi tarkvara
 • Teenused: e-kaubanduse hostimine, veebisaitide koostaja
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Kui otsite kindlat kõikehõlmavat ostukorvi, siis on Pinnacle ostukorv suurepärane valik. Saate oma olemasoleva poe rännata või luua poelava nullist. Sellel on maine usaldusväärse jõudluse ja funktsioonirikka kujunduse poolest. Pinnacle ostukorvi kuuluvad turunduslahendused ja kohandatavad mallid.

Kelle jaoks sobib ideaalselt Pinnacle Cart?

Pinnacle Cart pakub skaleeritavat kujundust, mis muudab selle sobivaks igas suuruses ettevõttes. Samuti on kaasas hostitud optsioonid ja suurettevõtete ettevõtte konto. See võib aidata mis tahes suurusega ettevõtetel veebipoe üles ehitada. Sellele, kes tarkvara kasulikuks peab, pole piiranguid. Kõige parem on aga neile, kes soovivad turundusabi ja on nõus maksma kohandatud teenuste eest.

Kriitikud pole ühel meelel selles, kas liides on kasutajasõbralik. Pinnacle Cart väidab, et algajad saavad disainivahendeid kasutada. Mõnel kliendil on aga probleeme oma poe seadistamise ja muudatuste tegemisega. See pole võib-olla parim valik, kui olete e-kaubanduses täiesti uus. Kui soovite turunduse alal abi, on see kindel panus.

Millised on Pinnacle Carti kasutamise eelised?

Pinnacle Cart on standardvarustuses. Saate kujundada oma veebisaidi, hallata tellimusi ja korraldada turunduskampaaniaid – kõik ühes programmis. Tasuta hostimine pakub veel ühe mugavuse taseme. Ärge muretsege mitme konto seadistamise pärast. Üks veebisait saab selle kõigega hakkama.

Auhinnad ja kvaliteedisertifikaadid

 • A + liige BBB-s
 • PADSS sertifikaat
 • PCI-ga ühilduv
 • Auhinnatud klienditeenindus

Põhijooned

 • Korduvad arveldused
 • Tasuta mallid
 • Paigutuse kujundus
 • Hinnapõhine allahindlus
 • Soovitatavad tooted
 • Toetab kingisõnumite saatmist
 • RSS-tootevood
 • Piiramatu langusega laevade asukohad
 • Üheleheline kassasse
 • Atribuudi tasemel varude jälgimine
 • Automatiseeritud varude juhtimine
 • Toetab mitut valuutat

Valdkonna ekspertide otsus PinnacleCartis

e-kaubanduse PlateformTeksperdid on Pinnacle Carti eest järjekindlamalt kiitnud. Kasutusmugavuse osas peetakse seda juhiks. Atraktiivse ja täielikult kohandatava armatuurlaua, lohistamisredaktori ja juhendmaterjalide vahel on Pinnacle Cart selgelt parimal ostukorvil. Tegelikult nimetas PC Magazine seda Editor’s Choice’iks, mis põhineb programmidel funktsioonide ja valikute ulatuslikul pakkumisel.

Kui näis, et kasutajad mainisid ainult põgusalt taustaprogrammi kvaliteeti, siis eksperdid panid selle ala olulisusele rohkem rõhku. Pinnacle Cart pakub ühte ainukest armatuurlauda, ​​mida saab konfigureerida nii, et see vastaks kasutajate vajadustele. Tööriistad ja kategooriad, mida kõige sagedamini külastate, on hõlpsaks juurdepääsetavaks paigutatud. Kasutajad saavad täielikku kontrolli.

Kriitikud võisid ka selgelt öelda, et Pinnacle Cart on juba mõnda aega olemas olnud. Kui teised e-poe platvormid töötavad endiselt välja tõrkeid ning otsustavad funktsioonide ja hinnakujunduse parima kombinatsiooni üle, siis Pinnacle Cart on nende küsimuste osas juba ironiseerinud. Kuigi teatud programmid pakuvad rohkem funktsioone, on Pinnacle Cartil olemas absoluutselt kõik vajalik ja kogemus suurepärase toe pakkumiseks. Lõpuks hinnati Pinnacle Carti pigem ekspertide kui tarbijate seas.

Positiivsed tarbijahinnangud ja iseloomustused saidil PinnacleCart

Pinnacle Carti positiivsete arvustuste põhjal valisid mõned kliendid platvormi üksikute funktsioonide põhjal. Ainuüksi QuickBooksi integreerimisest piisas, kui mõned väikeettevõtete omanikud käisid Pinnacle Cartiga konkurentide ees. Tarbijad nimetavad plussina ka rikkalikke omadusi. Tarkvara ühildub paljude makseväravatega ja seda saab laiendada pika lisandmoodulite loendiga.

Võrreldes teiste toodetega olid kasutajad rahul ka standardsete turundus- ja SEO-tööriistadega. Need võimaldavad kasutajatel oma saiti maksimaalselt ära kasutada ja oma tooteid reklaamida.

Vaatamata mõningatele puudustele annavad Pinnacle Carti hinded sellele 4,5 kuni 5 tärni. Pinnacle Carti veebisait on täis ka hõõguvaid iseloomustusi rahulolevatelt klientidelt, kellele meeldivad atraktiivsed mallid, intuitiivne taustprogramm ja kasutusmugavus. Juurdepääs koodile tähendab, et saate muuta kõiki detaile.

PinnacleCart: Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Pinnacle Carti osas on negatiivsete arvustuste hulgas mõned selged teemad. Kuigi poe asutamine on suhteliselt lihtne, võib olemasoleva poe migreerimine olla peavalu täis. Kasutajatel tekkis sageli probleeme hulgiüleslaadimise ja piltide nimetamisega. See puudutas eriti suurte varudega kauplusi.

Tundub, et ka kasutusmugavus on lävel. Kliendid said oma saite hõlpsalt kohandada, kuid ainult teatud piirini. Keerukamate muudatuste jaoks on vaja koodi ja Pinnacle Carti, nagu ka eraldi, kuna neil on üks keerulisemaid kodeerimissüsteeme.

Lõpuks ei tundunud kliendid ka Pinnacle Carti tugifunktsioonide suhtes rahul olevat. Tugiteenustega saate otse ühendust võtta ainult tööajal ja mõni tund nädalavahetusel. Kuna veebiettevõtted on alati avatud, pole see ideaalne viis probleemidega tegelemiseks.

Kujundus & Kohandamine

Teemad

See on üks valdkond, kus Pinnacle Cart puudub. Nad pakuvad väga piiratud arvu teemasid. Saadaval on kaasaegsed ja klanitud valikud. Saate kiiresti muudatusi teha. Kodeerimist pole vaja teada. WYSIWYG-redaktor on täpselt nagu Wordi kasutamine.

 • Tasuta: valida saab kolmekümne tasuta teema vahel. Saadaval olevad teemad näevad välja professionaalsed ja neid saab hõlpsasti reguleerida.
 • Lisatasu: Puudub. Valida tuleb tasuta malli või disainiteenuste vahel.

Kujundusteenused

Võite palgata disainerit, et luua kohandatud veebisait hinnaga 2100–5200 dollarit. Mõni tuhat dollarit võib olla väikeettevõtte jaoks muutuste osa. Pidage siiski meeles, et investeerite oma ettevõttesse. Projekteerimisel pisut raha kulutamine võib tähendada suuremat kasumit.

Kohandamine

Saate oma saiti hõlpsalt kohandada ilma kodeerimiseta. Peaaegu kõiki funktsioone ja nuppe saab reguleerida. Kaupluste omanikud saavad teha vajalikke muudatusi. Iga detaili jaoks pole vaja disainerit kutsuda. Võrreldes muu turul oleva tarkvaraga on see üks lihtsamini kasutatavaid. Liideses saate hõlpsalt liikuda ja ringi liikuda.

Kui tunnete kodeerimist, on konkreetsete muudatuste tegemine veelgi lihtsam. Kujundusrežiim võimaldab HTML- ja CSS-koodi.

Kujunduse järeldus: teie parim panus on disainilahenduse rentimine esmaseks seadistamiseks. See säästab teie aega ja tagab, et kõik on täpselt nii, nagu soovite. Pärast seda saate kiiresti muudatusi teha.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidSee on üks valdkond, kus Pinnacle Cart paistab. Lihtsa integreerimise nimel on nad teinud koostööd teiste suurte nimedega. Saate kiiresti lisada MailChimpi uudiskirja või kiirraamatuid. Kahjuks peate täieliku funktsionaalsuse nautimiseks integreerima üsna mitu lisandmoodulit.
Poe seadistamine:Poe seadistamine on lihtne. Poe kujundamine võib olla keerulisem. 550 dollari eest teeb Pinnacle Cart kõik seadistused teie eest.
Lüüsi integreerimineSaate oma lüüsi lisada, kuid see nõuab kodeerimist. PHP lähtekoodi juurdepääs maksab 2 995 dollarit. Värava kohandamiseks võite maksta ka nende disaineritele.
Rahvusvahelised võimalusedVäidab, et on maailmaturuks valmis. See pakub küll tõlketeenuseid, kuid need pole eriti tugevad. Piiratud maksevõimalused võivad raskendada ka erinevate valuutade käsitlemist. Nad tegelevad globaalsete lüüside lisamisega.
Kliendipreemiad ja sooviloendid
 • Pakkuge koheselt ühepäevaseid allahindlusi.
 • Saada ostukorvist loobunud ostjatele automaatselt e-kirju.
 • Ostjad saavad luua sooviloendeid.
 • Suurepärased allahindlus- ja reklaamivahendid.
CDN-tehnoloogiaKasutab kiiremaks laadimisajaks CDN-tehnoloogiat.
Tellimuste haldamine:
 • Aruanded tellimuse ja makse oleku kohta.
 • Pakub e-posti teateid ja värskendusi.
 • Nautige Drop-saatmist.
 • Kliendid saavad sisestada mitu kohaletoimetamiskohta.
Varude juhtimineSaate oma poodi lisada piiramatul arvul üksusi.
Saadetiste jälgimineParema saatmise jaoks kasutage jälgimisnumbreid. Kliendid saavad oma tellimuse olekut vaadata ka konto vahekaardi kaudu.
CRM-i võimalusedPinnacle Cart ei paku täielikke CRM-teenuseid. Kliendisuhete parandamiseks peate võib-olla tarkvara lisama. Enamik kliente saab kontrollida oma tellimusi ja vaadata varasemaid oste.
Mallid ja teemadValige 30 tasuta malli hulgast. Lisatasu võimalusi pole. Pinnacle Cart on rohkem suunatud nende kohandatud disainiteenuste müümisele. Kui teil on raha, on see hea tee minna. Muidu pakuvad tasuta teemad professionaalse välimusega poepinda.
Integratsioonid ja lisandmoodulidPinnacle ostukorvi on hõlpsasti kohandatav lisadega. Mõnel alal puudub tarkvara. Õnneks saate selle parandada, integreerides lisandmoodulid kiiresti. Saate kiiresti integreerida mõned kõige populaarsemad programmid tööstuses. Valida on palju ja enamik neist on tasuta. See maksab ainult õige lisandmooduli jahtimiseks kuluva aja.
Mobiili optimeerimineKõik mallid ja mobiilisõbralikud ning vastutulelikud. Kliendid saavad sisseoste teha mis tahes seadme abil. Isegi teie administraatori paneel reageerib mobiilile. Saate muudatusi teha ja oma saiti kõikjal jälgida.
VeebimajutusTasuta veebimajutus ja tasuta saitide migratsioon. Peate ostma domeeninime.
SEO ja turundusTugevad turundusriistad, mis on valmis kasutamiseks juba esimesel päeval. Triivturundus aitab teil kunagi müüki kaotada. Võite palgata ka nende turundusmeeskonna. Nad kontrollivad teie saiti ja teevad parendusettepanekuid. Samuti saate neid pikaajaliselt kasutada pideva turunduse jaoks.
InfolehedKasutage klientidega ühenduse loomiseks tootevärskenduse e-posti viisardit. Saate kiiresti oma klientidele e-kirju luua ja saata – see on suurepärane võimalus uute toodete reklaamimiseks. E-posti kampaaniate loomiseks võite kasutada ka uudiskirja lisandprogramme.
Saidi turvalisus
 • Kogu krediitkaarditeave on kaitstud OPEN SSL-krüptimisega.
 • Administraatori leht kasutab turvalist sisselogimist.
 • Saate osta premium turvasertifikaate.
PCI sertifikaatKõik hostitud kontod vastavad PCI-le.
Sisu loominePole sisseehitatud ajaveebi. Selle saab alati juurde lisada. Looge nii palju lehti kui soovite. Algajad saavad sisu lisamiseks kasutada redaktorit WYSIWYG. Kogenumad kasutajad saavad siseneda kujundusrežiimi ja vormindada teksti HTML-i või CSS-i.
KinkekaardidVõimaldab ostjatel osta kinkekaarte.
MaksevõimalusedPakub vaid 30 maksevärava võimalust. See number paneb selle teiste konkurentide taha.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridSaadaval kõigi plaanidega.
AruandedLihtne integreerida Google Analyticsi ja Google AdWordsiga.
StatistikaSaate hõlpsasti vaadata: kes teie saiti külastab, külastusi päevas, populaarseimad tooted, populaarseimad kategooriad, kõige populaarsemad saidid, maksetüübid, üldine kasum

Plaanid & Hinnakujundus

Pinnacle Cart pakub nelja hinnakujunduskava:

Alustamise hind on 29,99 dollarit kuus.Ideaalne ettevõtetele, kes alles alustavad tegevust. Sellel on piiratud mälumaht ja ribalaius. Võimalik, et peate oma ettevõtte kasvades uuendama.

Väike Biz 59,99 dollarit kuus.See plaan pakub rohkem salvestusruumi ja ribalaiust. See on parim ettevõtetele, kes juba saavad ühtlast liiklust.

Ettevõtja 94,95 dollarit kuus.Nautige 10 GB või salvestusruumi ning käsitlege kuni 20 GB liiklust.

Ettevõtte hind 149,99 dollarit kuus.Skaleeritav disain saab hakkama isegi suurte ettevõtetega.

Hinnakujundusplaanid on konkurentidega kooskõlas. Isegi alustavatel ettevõtetel on turvaline maksevärav umbes 30 dollarit kuus. Erinevalt muust tarkvarast ei paku Pinnacle Cart kogu aasta ettemaksu tasumisel allahindlust. Ribalaiuse ületamise eest saate lisatasusid võtta. Trahvid ulatuvad 2,50–3,50 dollarini.

Pinnacle ostukorvi saate 14 päeva jooksul tasuta proovida. Krediitkaarti pole vaja. Tühistage see igal ajal ilma trahvideta.

Klienditugi

Pinnacle Cart on pälvinud suurepärase klienditoe maine. Nende esindajad reageerivad kiiresti ja on väga abivalmid. Kliendid kommenteerivad sageli seda, kui sõbralik tugiteenistuja on. Siin on vaid mõned viisid, kuidas klienditoega ühendust võtta:

 • Telefonil – 1-800-506-0398
 • E-post
 • Koosta pilet
 • Reaalajas vestlus

Kui soovite otsida vastuseid ilma ettevõttega ühendust võtmata, on palju võimalusi.

 • Kasutusjuhend – see sobib ideaalselt alles alustamiseks.
 • Videoõpetus – need on hästi tehtud ja hõlmavad mitmesuguseid teemasid.
 • Kasutajafoorum – liituge kasutaja aruteluga ja saate vastused oma küsimustele.
 • YouTube – külastage nende YouTube’i kanalit, et vaadata üle 60 video.
 • Facebook ja Twitter – nad jälgivad neid kontosid aktiivselt. Esitage julgelt küsimusi ja suhelge teiste klientidega.

Kui vajate viivitamatut vastust, siis ärge kõhelge kasutamast reaalajas vestlust või 800-numbrit. Saate kiire reageerimise ja saate tööd jätkata.

Kasutuslihtsus

Poe seadmine nullist võib kellelegi raske olla. Pinnacle käru muudab selle peene organisatsiooni korral vähem stressi tekitavaks. Liidese ümber on lihtne leida. Abiks on ka kiirjuhend. Juhend algab algusest ja juhendab teid igal sammul. Enne kui proovite seda ise proovida, näete, kuidas tooteid lisada ja muudatusi teha. Nautige oma veebisaidi täielikku kontrolli igal ajal.

Administraatori piirkond on samuti hästi kujundatud. See näeb nii hea välja kui ka seda on lihtne kasutada. Vasakpoolses veerus on kõik olulised funktsioonid. Õige koha leidmiseks võite kategooriaid sirvida. Alamkategooriad on peidetud, kuni klõpsate põhikategooriale. See aitab lehel vaadata vähem segadust. Oma põhifunktsioonide paremale suunamiseks võite kasutada ka enimkasutatavat päist. Pukseerimisredaktor võimaldab teil isegi oma tööala kohandada. Hiireklõpsuga saate armatuurlaua vastavalt oma vajadustele ümber korraldada.

Võrreldes muu tarkvaraga võib Pinnacle Carti seadistamine võtta rohkem aega. Algajad saavad seda kindlasti alustamiseks kasutada, kuid neil võib olla probleeme. Lõppkokkuvõttes on Pinnacle Cart kõige parem, kui maksate nende paigaldamise ja kujundamise teenuste eest.

Järeldus

Pinnacle Cartil on mõned kindlad puudused. Tugeva ostukorvi nautimiseks peate integreerima mitu lisandmoodulit. Ehkki see pakub teile alustamiseks piisavalt, pole sellel pikaajalise edu saavutamiseks peamisi funktsioone. Aja jooksul soovite lisada:

 • CRM-i omadused. Kliendisuhted on iga ettevõtte oluline osa. Ostjad usaldavad rohkem ettevõtteid, millega nad saavad kiiresti ühendust võtta. Pinnacle ostukorvi kuulub ka viisard. Kuid klientidega suhtlemiseks pole probleem, kui neil on probleeme.
 • Ettevõtte ajaveeb. Pinnacle Cart on tuntud rohkem turunduse poole. Nad ei paku sisseehitatud ajaveebifunktsiooni. Kõigist olemasolevatest turundusriistadest on ajaveeb ehk kõige väärtuslikum. See on parim viis oma kaubamärgi loomiseks ja lugejatega ühenduse loomiseks. Selle funktsiooni soovite lisada.
 • Toodete võrdlused. Üks parimaid viise toodete müümiseks on võrdluste pakkumine. Võite välja tuua, miks teie toode on parim valik. See on veel üks funktsioon, mida soovite lisada.

Teine negatiivne vastu tarkvarale on see, et selle kasutamisel on palju piiranguid. Isegi ettevõtlusplaani osas olete salvestusruumi, veebisaidi liikluse ja e-posti aadresside osas endiselt piiratud. Jah, see on skaleeritav ja võib teie äriga koos kasvada. Kuid see ei muuda seda parimaks valikuks suurtele ettevõtetele, kes saavad palju liiklust.

Tarkvara on üldiselt suhteliselt lihtne kasutada. Võite kiiresti alustada ja nautida juurdepääsu paljudele kasulikele turundusriistadele. Pinnacle Cart paistab silma just kasutajaliidese kaudu. Teine tarkvara kipub olema segaduses ja tundma end üleolevalt. Pinnacle Carti nii administraatori kui ka disaini sektsioonid on hästi korraldatud ja hõlpsalt navigeeritavad. See võib aidata vähendada uute kasutajate õppekõveraid.

Lühidalt: On paremaid võimalusi, mis pakuvad sama hinna eest rohkem standardfunktsioone ja mitmekülgset programmeerimist.

Võrdlema

PinnacleCart

91

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map