Ostukorvi eliitülevaade 2016


Ostukorvi eliit

Külastage veebisaiti

8.8


AWA skoor

Ostukorvi eliit

Shopping Cart Elite on keerukas e-kaubanduse / ostukorvide süsteemi pakkuja, mis automatiseerib suure osa teie ettevõttest; turundus- ja operatsiooniprotsessid on sujuvalt integreeritud. Alates graafilisest kujundusest kuni majutamiseni pakub platvorm jaemüügiettevõtetele sujuva võrgus toimimise jaoks terviklahenduse. Üksteist aastat kestnud uurimistöö ja arendustegevuse tulemusel on loodud tarkvara, mis on intuitiivne, lõppkasutajasõbralik ja kõikjahukanalite jaoks valmis ning millel on võimas CRM-süsteem ja hüpersooniline CDN-tehnoloogia optimaalse tulu saamiseks. Lugege allpool meie ostukorvisüsteemi Elite arvustust.

Plussid

 • Sünteesib ajaveebiteavet kolmandatele osapooltele
 • Kasulikud lisafunktsioonid
 • Võimas taustprogramm
 • 14-päevane tasuta prooviversioon

Miinused

 • Piiratud mallid
 • Pole mobiilirakendust

Ülevaade

 • Veebisait: www.ShoppingCartElite.com
 • Asutamisaasta: 2009
 • Kategooriad: Ostukorvi tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Ostukorv Elite pakub täiskomplekti teenuseid alates automatiseeritud laoseisust ja automatiseeritud jälgimisest kuni andmete hõlpsa sisestamise ja automatiseeritud olekuvärskendusteni. See sisaldab lihtsaid andmevooge, Quickbooki integratsioone ja isegi automatiseeritud nuhkimis- / hinnastamisriistu, et tagada oma konkurentsivõime.

Ostukorv Elite sisaldab ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) tarkvara, samuti kliendisuhete haldamise tarkvara (CRM), töötajate jälgimist, laoautomaatikat ning ohu- ja kaasamisanalüütikat madala kvaliteediga ja petliku liikluse vähendamiseks.

Soovitatav: SCE kohta loodi platvorm 3–25 töötajaga ettevõtetele; eriti jaemüügi ja hulgimüügi korral Internetis, kes ei ole rahul oma põhilise ostukorvi piirangutega.

Fookuspiirkond / erialad: SCE eesmärk on olla terviklik süsteem, alates automatiseerimisest kuni optimeerimise ja graafikani, palju madalama hinnaga kui enamus täisfunktsionaalseid platvorme.

Tehnilised andmed / piirangud? Tavapärased (tasuta) projekteerimisvõimalused on selle ettevõttega pisut piiratud. Kui hakkate oma kauplust SCE-s seadistama, on tasuta saadaval vaid üks põhimall. Veebipoe kohandamiseks on saadaval palju funktsioone, kuid tavaliselt tuleb nende eest tasuda.

Lisaks on SCE 1. taseme plaan suhteliselt odav, ainult 19,99 dollarit kuus, nii et algusest peale näib see olevat väikeettevõtetele hea plaan. Kuid see on piiratud 1000 tootega; see sunnib teid kasvades tellima ühe kõige kallima plaani.

Mastaapsus / ruumi kasvada: Nad saavad hallata minimaalseid kontosid kuni oma ettevõtte 1MM-toodete paketini, seega on veel palju ruumi.

Raha tagasi garantii? Sait pakub 7-päevast raha tagasi garantii ja seal on ka tasuta 14-päevane prooviperiood, et kontrollida platvormi enne, kui annate neile oma krediitkaarditeabe. Saidil on ka 100% raha tagasi garantii ettevõtte kasutajatele, täpsustamata, kuidas see garantii töötab.

Maine: Tundub, et ostukorv eliit kannatab teatud kasvavate valude käes. WOT teatas, et veebisait on kõigest 42% usaldusväärne ja 39% laste jaoks turvaline. Internetist leitavad arvustused on erinevad, kuid nõrgema poole poole. Nende klienditeenindus ei näi olevat võrreldav teiste e-poe platvormide tööstuse ettevõtetega.

Mõnede kasutajate arvustused räägivad kehvast teenindusest ja pettumustest oma saidi üles seadmise ja kiirendamise osas. Ettevõtte omanikel oleks hea pöörata tähelepanu oma kasutajatele ja lahendada paremini klienditeenindusega seotud küsimusi, et liiklus püsiks endiselt kõrge ja väheneks karistuste arv.

Auhinnad & Kvaliteedisertifikaadid: Meie otsing näitas mõnda makseplatvormide, näiteks Payleap ja PSIGate, sertifikaate.

Miks valida Ostukorvi eliit?? SCE võimaldab kohandada teie e-kaubanduse saidi kõiki osi ja maksta ka SCE-le, et ehitada teile automaatne sait. Platvorm pakub ka suurepärast back office’i programmi.

Põhijooned

 • Müügikohtade süsteem
 • PCI-ga ühilduv
 • Google Analyticsi integratsioon
 • Kiirraamatute integreerimine
 • Hinnavõrdlusriist
 • Toetab mitut valuutat
 • Üle 60 maksevärava
 • Majasisese krediitkaardi töötlemine
 • Kujutise suuruse muutmise tööriist
 • Facebooki integreerimine
 • Toetab eBay ja Amazon
 • SEO valmis

Tööstusharu ekspertide kohtuotsus Ostukorvi eliidi kohta

e-poe platvormMõnel põhjusel on tarbijate ja ekspertide arvustuste vahel suured erinevused, ehkki see on Shopping Cart Elite jaoks hea uudis. Ehkki eksperdid ei olnud programmi kiites täpselt üksmeelel, andsid nad sellele hindeid vahemikus kuus kuni kaheksa kümnest. See on üsna kõrge hüpe tarbija keskmisest, mis hõljub ühe ümber.

Asjatundjate seas paistavad SEO omadused silma ka Shopping Cart Elite suure plussina. Kummalisel kombel annavad arvustused ka abi- ja tugifunktsioonide täiusliku hinde, ehkki see näib viitavat pigem olemasolevatele ressurssidele kui võimalusele inimesega tegelikult rääkida.

See suurim kaebus Ostukorvi eliidi vastu oli seotud nende mallidega. Programm ei ole kasutusmugavuse poolest paremusjärjestuses ja teemade kohandamine, mis pole algusest peale nii muljetavaldavad, võib olla keeruline. Paljud kliendid otsustavad maksta kohandatud kujundusteenuste eest, et oma veebisaiti maksimaalselt ära kasutada.

Üldiselt nõustuvad eksperdid, et ostukorv Elit on kindlasti väärt tutvumist, eriti kui otsite väga mastaapset programmi, mis on varustatud võimsate inventari- ja turundusriistadega.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused ostukorvis eliit

Ainus positiivne ülevaade, mille suutsime leida, ütles kõigi negatiivsete arvustuste täielikku vastupidist. See üks rahulolev klient näib olevat erand, kui tegemist on kolmandate osapoolte arvustuste saitidega. Sellegipoolest on Shopping Cart Elite veebisaidil ulatuslik loetelu klientide positiivsetest tunnistustest. Iseloomustuste küsitlusest ilmnevad mõned levinumad teemad:

  • Tugev SEO ja aruandlustööriistad. Kasutajad teatavad, et ostukorvile Elite üleminek aitas parandada nende otsingumootorite paremusjärjestust ja tõhusamalt märksõnu sihtida.
  • Juurdepääs andekale disainimeeskonnale. Ehkki tundub, et klienditeenindusest puudub, on disainimeeskond ilmselt kogenud, abivalmis ja hõlpsasti kontakteeruv.
  • Isikupärastatud tähelepanu. Nii tarbijahinnangutes kui ka iseloomustustes mainitakse tegevjuhti Igorit sageli nimepidi. Ilmselt on tal klientide käsitsemisel väga praktiline lähenemisviis, mis aitab kõigil ettevõtetel end oluliseks ja väärtustatuks muuta.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused ostukorvis eliit

Ostukorvi Elite kasutajate arvustuste lugemine on peaaegu valus. Sõnu “kohutav”, “lahtihaakimine” ja “hoiduge” tuleb ette mitu korda. Tegelikult andis valdav enamus kasutajaid ettevõttele nullpunkti. Nad ei saanud proovimise eest isegi krediiti.

Läbivaatamiste põhjal kõlab, et klientidele lubati palju rohkem, kui laekus. Ehkki ettevõte pakub reaalajas demo ja 14-päevast tasuta prooviversiooni, polnud need ilmselt tarkvara täpse pildi saamiseks piisavad. Ostukorv Elite arveldab ennast funktsioonirikka tootena, kuid kliendid teatavad, et paljud reklaamitud funktsioonid lihtsalt ei töötanud või isegi ei eksisteerinud.

Kasutajad tegid ka üsna selgeks, et põhimõtteliselt on võimatu klienditeenindajat kätte saada. Mitme kõne, e-kirja ja Skype’i päringuga ei õnnestunud korduvalt saada vastuseid.

 • https://bestcompany.com/ecommerce/company/shopping-cart-elite/
 • https://www.shoppingcartelite.com/articles/shopping-cart-elite-reviews-from-best-company

Kujundus & Kohandamine

Veebisaidi mallid

Ostukorv Elite annab teile ainult ühe kujundusmalli, millega saaksite algselt tasuta paketiga töötada, kuid saidil on ka teemapood, kus saate valida konkreetsema teema, mis sobib teie ettevõttele paremini, ja veebisaidil kuvatavad teemad näevad välja päris fantastiline. Saate oma saidi ka nullist üles ehitada, ehkki see on piiratud nendega, kellel on märkimisväärne projekteerimiskogemus ja seda tehakse kasutaja taotlusel.

Veebisaidi ehitaja liides

SCE soovitab neil käsitleda graafilist disaini või vähemalt CSS-i osa. Need, kellel on märkimisväärne projekteerimiskogemus, saavad projektiga ise hakkama saada, kuid see on oluline loe seda osa saidi KKK-st. See kirjeldab, kuidas SCE töötab, koos oma blokeerimissüsteemiga, mis võimaldab neil teha pidevaid uuendusi ilma kliendi saite häirimata.

Lehe stiili kohandamine

Sait pakub kolme kujunduspaketti, mida saab lisada, et muuta teie sait teie maitse järgi sobivaks. Kodeerimiskogemusega kliendid saavad tavapäraste redigeerimis- ja kujundusvalikute, HTML-i või CSS-i abil luua osa oma esiküljest, näiteks päised ja jalus.

HTML / CSS-koodile pääseb juurde platvormi Master Designi pilvamallide kaudu, pakkudes teadlikele kasutajatele rohkem kohandamisvõimalusi. SCE mallid sisaldavad juba kõiki vajalikke kasutajaliidese sätteid, sealhulgas pilti, pistikprogramme ja reklaamteavet.

Plokkide süsteemide abil on visuaalne redigeerimine lihtne; saate lisada, kloonida või teisaldada komponente, näiteks Pealkirjad, Paigutused, Lõigud ja Visuaalid. Samuti saate oma plokkide malle vastavalt vajadusele uuesti kasutada, et muuta asju eri aastaaegade või müügi jaoks.

Saidil navigeerimine: SCE kasutab saidil navigeerimise kohandamiseks seda, mida nad nimetavad “megamenüüdeks”. Saate lisada mitu kategooriat ja lasta need kuvada eraldi lehtedel ning siduda need avalehe rippmenüüdega kliendisõbralikkuse tagamiseks..

Sisuhaldus: Sisu saab oma veebisaidile mõnes mõttes lisada. Saate tooteid hulgi üles laadida või käsitsi sisestada. Blogimine ja artiklid tehakse lihtsa WYSIWYG-redaktoriga.

Fotod ja galeriid: Saate oma saidile kiiresti fotosid ja galeriid lisada ning interaktiivseid karusselle koos piltide, kohandatud teksti ja manustatud videotega saate oma veebisaidi ükskõik kuhu paigutada.

Mobiilipoe saidi ehitamine: SCE saidid on kohandatavad teie tahvelarvuti ja muude nutiseadmetega. Kui soovite parandada oma mobiilisaidi väljanägemist ja toimimist, saab SCE kujundada teie mobiilimallide jaoks kohandatud teema.

Sotsiaalse jagamise integratsioon: SCE sotsiaalsed rakendused võimendavad sotsiaalmeediat, et aidata teil oma müüki suurendada. Nad pakuvad jagamisnuppe, ostujagamisrakendusi ja sotsiaalseid soodustusi, et julgustada ostjaid ostma. Samuti on olemas sotsiaalne analüüs ja investeeringutasuvuse jälgimine, nii et saate sihtida oma parimaid sotsiaalseid platvorme.

Kohandatud disainiteenused: Ostukorv-eliit saab teie saidi kogu migratsiooni teostada ning lasta see täielikult teie jaoks kohandada ja kujundada. Kujundusmäärad jäävad vahemikku 25–75 dollarit tunnis ja kõige täielikum ränne võtab umbes 300 töötundi. Eritellimusel pakutavad hinnapakkumised leiate firmalt.

Funktsioonid & Tööriistad

Nagu kõigi veebisaitide puhul, mõjutab seadistamine märkimisväärselt teie e-kaubanduse ettevõtte funktsionaalsust. SCE eesmärk on anda teile kõik tööriistad ilusa saidi seadistamiseks, mis toimib korrektselt ja enamasti automaatselt.

SCE pakub täielikku valikut e-kaubanduse lahendusi, alustades lihtsatest pistikprogrammidest kuni tervete veebisaitide loomiseni tühja lõuendi kaudu. Saate otsustada, kui palju või kui vähe saidi teenustest soovite.

Lisaks võite tuua oma kohandatud domeeninime oma Ostukorvi Elite saidile. Nad annavad täielikud juhised selle seadistamiseks, kuid kui te ei soovi seda ise teha, töötleb SCE meeskond seda lisatasu eest.

Ostukorvi Elite saidid integreeruvad mugavalt peaaegu kõigega, mida võite ette kujutada. Alates Amazoni ja Ebay tõukefunktsioonidest kuni Google’i ja Bingini on müügi optimeerimiseks lihtne teistesse saitidesse integreerida. SCE pakub teile ostukorvi, aga ka täisajamiga digitaalset e-kaubandust. Push-tehnoloogia võimaldab teil müüki suurendada lihtsalt automatiseerimisega.

SCE pakub 100% mobiilisõbralikku Google’i skoori seadistamist platvormi toega saidil. SCE veebisaidid kasutavad kohandatavat disaini mobiilisaitide jaoks; see on sama kujundus, mida kasutatakse suurtes jaemüügisaitides, näiteks Amazon ja Target.

Adaptiivne disain laadib kiiremini ja täpsemalt mis tahes suurusega mobiiliekraanidele ja kõigile turul olevatele seadmetele. Kuna mobiiltelefonide arv on viimase mitme aasta jooksul tohutult kasvanud ja aeglustumise märke pole, on SCE taganud, et kõik oma e-kaubanduse ettevõtted on mobiilside vaatamiseks täielikult optimeeritud.

Toodete lisamine SCE saidile on suhteliselt lihtne, kuid SCE aitab õpetusi toodetega töötamise kõigis aspektides, et aidata teil platvormiga paremini tuttavaks saada ja aru saada, kuidas asju paremini teha. Toodete kuvamise valikud on mitmekesised ja ka õpetused võivad aidata teil valida oma toodete jaoks sobivaima.

Ostukorv Elite on midagi enamat kui lihtsalt ostukorv ja pakub palju enamat kui traditsiooniline veebipood; kaupmeheriistad, veebisaidi koostaja ja täpsemad taustaprogrammi võimalused muudavad teie ostukorvi ja saidi funktsionaalsuse sujuvamaks ja automatiseeritumaks.

Ribalaius ja salvestusruum põhinevad kasutaja valitud plaanil ja sõltuvad toodete arvust, mida soovite oma veebisaidile lisada. Teie ettevõtte kasvades on see skaleeritav. SCE saidi funktsioonide abil saate oma kataloogi või selle mis tahes osa igal ajal eksportida. Selle kohta on ka saidil abiks õpetused.

Tugiteenuseid pakutakse e-posti, telefoni, reaalajas vestluse toe, õppematerjalide ja koolitusvideote, suure KKK-jaotise / teadmistebaasi kaudu, kus saate probleeme otsida, ja ka tugipileteid.

Keeletugi saab selles olukorras Bingi tõlkija kaudu. Te tellite tõlgi Microsofti kaudu ja see genereerib koodi, mille saate kleepida oma pistikprogrammidesse ja veebisaidi seadetesse. Seejärel saavad kliendid valida oma eelistatud keele.

Ostukorvi Elite veebimajutus ja turvalisus on kõigi aruannete kohaselt suurepärased. SCE on sertifitseeritud PCI-ga ühilduv ja tegeleb tehingutega, kasutades üle 100 turvatud lüüsi. Samuti pakub ettevõte kliendi teabe kaitsmiseks tasuta ülimalt turvalist SSL-sertifikaati.

Kulisside taga teeb SCE koostööd CloudFlare CDN-iga, et blokeerida rünnakud ja eemaldada rünnakuliiklus klientide saitidelt. CloudFlare CDN vahemällu salvestab ja teenindab pilte, muutes saidid kiiremaks ja turvalisemaks ning võimaldades SSL-sertifikaate DNS-i tasemel. Lisaks teeb SCE oma klientide jaoks pidevalt varukoopiaid ja e-kirju arhiivitakse ühe aasta jooksul.

Tunnusjoon
Ülevaade
Kassa-, makse- ja saatmisfunktsioonidShopping Cart Elite pakub väga laiahaardelist e-kaubanduse lahendust, sealhulgas funktsioone, mis muudavad seda tüüpi äri iga osa lihtsamaks, kasutades automatiseerimist igal võimalusel. Makse töötlemist saab teha teie valitud maksevärava kaudu, kuigi ettevõte soovitab USAePay, Authorize.net, PayPal Pro ja Chase Payment Tech tungivalt..
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidon saadaval, et pakkuda müügihinda, automatiseerida ja jälgida saatmist ning palju muud ostukorvis Elite. Sait palub siiski vältida võimalikult suures ulatuses kolmandate osapoolte vidinaid, märkides, et need võivad teie veebisaidi toimivust alla tõmmata. Paljud pistikprogrammid pole tänapäeval SSL-iga ühilduvad ja see võib teie saidi renderdamisel põhjustada tõsiseid probleeme, mis võivad müüki häirida. Ostukorv Elite kõrgema taseme tugiplaanidel on võimalus mõõta pistikprogrammide toimivust ja eemaldada probleemid tekitavad.
Tellimuste haldaminekoos SCE-ga on automatiseeritud protsess, mis on sujuv ja tõhus. Kui ühel tellimusel on puudusi, saate selle parandamiseks e-kirja. Sageli on puudu mõni lihtne teave või see on vale, ja neid saab kiiresti lahendada.
Varude juhtimineon SCE platvormiga lihtne. Saate oma pooditooteid CSV-failiga või käsitsi üles laadida ja vastavalt konkreetsele ärimudelile seadistada oma seaded soovitud viisil. Näiteks kui keegi proovib osta kuut sinist vidinat, kuid teil on laos ainult neli, teab süsteem, kuidas teie valitud parameetrite põhjal seda käsitseda. See võib näidata kahte neist hilisemaks tarnimiseks tellituna või teatada kliendile, et ese on piiratud.
Hüljatud vankridon lauale jäänud raha, nii et soovite neile klientidele e-kirja saata ja proovida oma müüki maksimeerida. Seadke oma kontorisse märguanded, et anda teile teada, kui olete loobunud vankritest, millega tegeleda.
Mobiilne e-kaubanduson sujuv ja sujuv, kohanemisvastusega, mis on sisse ehitatud kõigile SCE-toega veebisaitidele. Teie saidi mobiiliversioon kuvatakse hästi igat tüüpi mobiilseadmetes, mida kliendid saavad oma ostmiseks kasutada.
Maksekaartide tööstuse (PCI) sertifikaat.Shopping Cart Elite on PCI-ga ühilduv ja tal on sertifikaat, mida veebisaidid saavad kasutada. SCE soovitab kasutada BCSW, kuna need ei vaja teie sertifikaadi skannimist.
Kohaletoimetamise kalkulaatoron teie seadistatud oma veebisaidi seadetes ja seda on lihtne teha. Järgige lihtsalt seda juhist: Seaded> veebisaidi seaded > veebisaidi seaded> Ostukorv > Ostunimekiri > Luba hinnanguline saatemaks & Saatmiskalkulaator. Siin saate lisada mitu saatjat ja isegi kindla hinnaga tarnimist.
Saadetiste jälgimineSaate saadetisi seadistada nii, et neil oleks jälgimisnumbrid selle protsessi abil: Tellimused > Tellimused Väljasaatmine > Valige tellimuse number > Jälitusnumbri genereerimiseks vajutage nuppu Genereerimine. Muidugi on teie seadetes juba UPS, USPS või FedEXi mandaadid. Teine jälgimisviis on sellel laeva väljalülitamise ekraanil; saate valida tellimuse ja klõpsata käsitsi jälgimisele; järgmine kleepige jälgimisnumbrile ja saatke kliendile. See tähistab tellimust tarnituna.
POS-i võimalusedMeie otsitud teave saidi POS-võimaluste kohta ei andnud midagi. Tegelikult jäetakse POS-iga seotud küsimused SCE saidil vastamata, mis paneb meid uskuma, et SCE-l pole seda võimalust.
CRM-i võimalused & AruandedSCE pakub täielikku komplekti aruandeid, mis aitavad suunata ideaalseid väljavaateid ja näha, kus teie pingutused tasuvad.
SEOon SCE abil lihtne; see on intuitiivne ja sellel on sisseehitatud SEO-sõbralik tarkvara, mis tagab kvaliteetse orgaanilise liikluse. Süsteem tõstab esile märksõnad ja soovitab muudatusi SEO täiustamiseks. See pakub hulgaliselt SEO tööriistu, algoritme ja isegi konkurentsi spiooni, et soovi korral oma hinda jälgida ja kohandada. Integreeritud on märksõnade jälgimismonitor, külastajate loodud SEO ja muud turundusriistad.
Sotsiaalse jagamise integratsioonon ette nähtud. Sotsiaalmeediast on saamas veebis elutähtis osa, kuna sotsiaalsete veebisaitide ja rakenduste arv kasvab. Ettevõtluse jaoks kasutatakse sotsiaalmeediat toodete turustamiseks, brändide reklaamimiseks ning praeguste klientide ja väljavaadetega suhtlemiseks. Sotsiaalmeediaturundus kasutab suhtlusvõrgustikku brändinäituse suurendamiseks ja kliendi ulatuse suurendamiseks, suurema müügi saavutamiseks.

SCE-s on integreeritud jagamisnupud, sotsiaalsed hüved ja ostude jagamise rakendused. Samuti on olemas analüüs, mis näitab teile, millised kanalid müüki kõige paremini konverteerivad, nii et teate, kuhu keskenduda. Lisaks on saadaval sotsiaalne sisselogimine, mis aitab tõkestada ostukorvist loobumist, muutes oma saidil registreerimise lihtsaks.

BlogimineWYSIWYG redigeerija abil on seadistamine ja protsess lihtne. Saate luua artikleid toote segmenteerimiseks või tooteblogiks. Lisaks saab malle kasutada artiklite seerias, et muuta need professionaalseks ja kohandatud väljanägemiseks.
Infolehtregistreerumine on saadaval ja Shopping Cart Elite soovitab uudiskirjade jaoks ühendust võtta MailChimpiga.
Sisseehitatud reklaamimisvalikudon piirkond, kus SCE särab; sait pakub kõikehõlmavaid turundus- ja reklaamimisvõimalusi igas suuruses ettevõtetele. Sellel on CRM-i hinnapakkumised, hüljatud ostukorvide automaatvastajad, suurepärased kaasamisvõimalused ja säilitusvõimalused ning ERP ja automatiseerimine.
Kinkekaardid, pakkumised või kupongidSait võimaldab teie toodete jaoks kupongide loomist.
Saidistatistika ja -analüüs:Ostukorvi Elite’i rakendused on loodud hõlpsasti mõistetavas vormingus analüütiliste andmete edastamiseks. Teie armatuurlauda saab kohandada nii, et see näitab teie lemmiksuhtlusaruandeid, aga ka teile e-posti teel olulist statistikat ja näpunäiteid.

Plaanid & Hinnakujundus

SCEga tasuta plaani ei eksisteeri, kuid on 14-päevane tasuta prooviperiood. Hinnakujundus Shopping Cart Elite’is algab algtasemega 19,99 dollarist kuus. See sisaldab piiramatut ribalaiust ja piiramatut salvestusruumi ning võimaldab 1000 toodet ja kahte töötaja parooli. Kõigil tasemetel on Shopping Cart Elite’is kontohaldur, kellega töötada.

Kui olete üle 1000 toote, tõstetakse teid tasemele 2, hinnaga 35,99 dollarit, kus saate majutada 10 000 toodet ja sellel saidil on viis töötajat. 3. tase algab 10 000-st ja läheb 50 000-le tootele, kümne töötaja jaoks on lubatud kuus 65,99 dollarit. 4. taseme plaan on ettevõtte plaan, mis võimaldab võõrustada 25 töötajat ja kuni 2 000 000 toodet; see maksab 99,99 dollarit kuus ning on varustatud kohandatud disaini ja White Glove’i veebisaidi seadistusega. Teile on määratud turundusjuht, kes aitab teid.

Lisakulud võivad tekkida sõltuvalt sellest, kui palju abi ja kohandamist oma saidile soovite.

Klienditugi

Klienditugi osutatakse veebivestluse kaudu saidi kõikjalt. Tegelikult on igal lehel ööpäevaringselt hõlpsaks juurdepääsuks kaks vestlusnuppu. Saadaval on ka tasuta telefoninumber ja kui teie küsimus pole kiireloomuline, on võimalik kasutada e-kirja.

Ostukorv Elite pakub saidil palju õpetusi ja ka veebiseminare, et saaksite esitada küsimusi ja saada abi reaalajas. Ulatuslik KKK-sektsioon vastab enamikule küsimustele, mis teil samuti võivad olla.

Kasutuslihtsus

Poe seadistamine on suhteliselt lihtne, kui kasutate lohistamisriistu, mida SCE nimetab plokkideks. Plokkide redigeerija võimaldab sisu redigeerimist lauaarvutites ja mobiilisaitidel ning saate kõigi seadmete sisu optimeerida, lohistades plokid sinna, kuhu soovite.

Ploki redigeerimisel saate teadmata isegi kodeerida, kuidas see täpselt välja näeb. Kuna see on asjade jaoks täiesti erinev viis, võib SCE kasutamine olla järsem õppimiskõver kui mõnel teisel platvormil.

Programmeerimisoskustega inimestel on saidil juurdepääs HTML- ja CSS-koodile. Saate sisestada kohandatud sisu esiletoodud toodete ala kohale või alla, samuti kohandatud pistikprogramme. SCE hoiatab, et peaksite lisama ainult oma HTML-i, mitte olemasolevat koodi muutma.

Järeldus

Ostukorv Elite pakub rohkem kellasid ja vileid kui enamus sarnaseid platvorme, mis täna saadaval. Sellisena võib see olla midagi enamat kui see, mida teie väikeettevõtte jaoks vaja on; aga te ei kasva sellest välja. Ettevõte saab hakkama mis tahes äriga, alates väikeettevõttest kuni suurettevõtteni.

Komplekti kuuluvad tööriistad aitavad suurendada müüki ja vähendada põrkemäärasid, aga ka mahajäetud ostukärusid. Ostukorv Elitil on rohkem tööriistu kui te tõenäoliselt kunagi kasutate, kuid see võib teile täpselt sobida, kui asute konkurentsiturul ja soovite kõiki eeliseid.

Võrdlema

Ostukorvi eliit

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map