Moonfruit ülevaade 2016


Kuuvili

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

Kuuvili

Kuuvili. Ehkki te pole ehk kuulnud mõneti naljakat kõlavat nime, on nende veebisaidi järgi nad Ühendkuningriigis veebisaidi ehitajad number üks. Juba üle 15 aasta pakkunud Moonfruit pakub traditsioonilise stiili veebisaidi koostajat, mis aitab kodeerimiseta kogemusteta kasutajatel luua professionaalse ilmega veebisaiti, et ennast hallata. Loe meie Moonfruit arvustust allpool.

Plussid

 • Kindel teemavalik
 • Getty Images on kõrgemate plaanide jaoks saadaval
 • Failihaldur koos pakkide üleslaadimisega
 • Tuttav tunne
 • e-kaubandus koos tasuta paketiga

Miinused

 • Pole nii lihtne kui teiste veebisaitide ehitajatel
 • Toimetaja on vananenud
 • Sisseehitatud vidinate puudumine
 • Piiratud sotsiaalse meedia integratsioon
 • Pole nii lihtne kui teiste veebisaitide ehitajatel

Ülevaade

 • Veebisait: www.moonfruit.com
 • Peakorter: London, Ühendkuningriik
 • Asutamisaasta: 1999
 • Ehitatud saidid: 5 000 000+
 • Kategooria: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva
 • Raha tagasi garantii: 14 päeva

Moonfruit on uudishimulik veebisaidi koostaja, mis võib teie nostalgiatunnet meelitada. Ehkki ta positsioneerib end veel ühe täieõigusliku veebisaidi koostajana, puudub tal terviklikest platvormidest nagu Wix ja Squarespace tänapäevane puudutus..

Toimetaja tuletab teile meelde vanemaid Windowsi töölauarakendusi, mis on lihtsalt täiuslik, kui just selles tunnete end kõige paremini. See ei sisalda täieliku vidinate raamatukogu kõiki helisid ega vilinaid ega kõikehõlmavat sotsiaalmeediat ja SEO-integratsioone, kuid kui te ei kavatse neid kasutada, miks siis neid ümber teha?

Kelle jaoks Moonfruit hea on?

Moonfruit sobib suurepäraselt inimestele, kellele on redaktori olemuse tõttu mugav kasutada vanemaid Windowsi stiilis kujundusriistu ja -rakendusi.

See võib olla platvorm, mille kaudu kaaluda, kas juhite väikest ettevõtet või soovite avada väikese veebipoe. See võib olla kasulik ka disaineritele, fotograafidele ja kunstnikele või neile, kes soovivad luua ainulaadse sündmuse lehe.

Kes peaks Moonfruitit vältima?

Kui kujutate oma veebisaidil ette, et teie Instagrami voog kerib allapoole, mõni allalaaditav muusikapala, mida teie kliendid saavad osta, või muud kaasaegsed funktsioonid, mida inimesed võivad nendel päevadel oodata, siis pole teil õnne. Paistab, et Moonfruit hakkab selliseid funktsioone peagi kasutusele võtma.

Kui teil pole oma veebisaidi loomiseks palju aega, saab Moonfruiti kohandada ettevaatlikult. Ja kui soovite oma ehitaja kasutamisel tänapäevast ilmet ja tunnet, siis otsige ka mujalt.

Kui skaalautuvad on Moonfruudi veebisaidid?

Kui hangite endale esmakordselt tasuta Moonfruudi veebisaidi, on teil üks sait, kus on 20 MB salvestusruumi, piiratud ribalaiusega, viiel lehel ja kuni 10 üksusega pood. Moonfruudi hinnakujunduskavade kõrgeim tasand eraldab teie poes kuni 20 saiti, piiramatut arvu lehti ja ribalaiust, 10 GB salvestusruumi ja kuni 1000 eset.

Kuna CDF-iga Moonfruit võõrustab veebisaite, peate lootma nende teenustele, kui ootate suurt liikluse tõusu.

Milline on Moonfruudi maine?

Tundub, et Moonfruudi kliendid asuvad kas ühel või teisel pool tara: nad armastavad oma saiti ja pakutavaid teenuseid või vihkavad seda ja leiavad, et klienditeenindus üritab nende probleeme aeglaselt lahendada. Selle põhjal, mida oleme lugenud, pole probleemidega inimesed tõenäoliselt juhiseid õigesti lugenud või üritavad teha asju, mida toimetaja lihtsalt pole võimeline.

Veel üks arvestatav kaalutlus on olnud Moonfruiti viimase umbes aasta seisakuid. Kasutajate veebisaidid võivad olla ühe päeva võrguühenduseta, samal ajal kui Moonfruit tegeleb tehniliste probleemidega. DDOS-i rünnak 2015. aasta detsembris jättis mõned kasutajad oma saitideta kuni kolmeks päevaks.

Kas Moonfruitiga on olemas raha tagasi garantii??

Seal on kindlasti. Saate oma veebisaidi üles ehitada 15-päevase tasuta prooviversiooniga (mida saab lõpmatuseni pikendada, välja arvatud tüütute hüpikakende korral, mis paluvad teil oma plaani täiendada) ning kõigile tasulistele plaanidele on lisatud 14-päevane raha tagasi garantii.

Soovitame selle aja jooksul oma saidi täielikult üles ehitada. Moonfruitil puuduvad mõned funktsioonid – kui te otsustate oma saidi aeglaselt üles ehitada – kui te otsustate oma saidi aeglaselt üles ehitada, ei pruugi te arugi saada, mida tahtsite, kuni on liiga hilja.

Põhijooned

 • Paindlik ja kasutajasõbralik liides
 • Kohandatud kood
 • Mobiilne sõbralik
 • Sisseehitatud e-kaubanduse tööriistad
 • PayPali mobiilse väljamakse vidin
 • Paroolikaitse igal lehel
 • Integreerige pood Facebooki
 • 62 mallid
 • Sisuhalduse failihaldur
 • Kohandatud domeeninimi
 • Kohandatud HTML-i lõigud
 • Google Analytics ja veebihalduri konto integreerimine

Valdkonna ekspertide kohtuotsus Moonfruit kohta

Veebisait BuilderKokku annavad eksperdid Moonfruudile õiglase hinnangu. Programmil on mõned selged piirangud, kuid õige inimese jaoks võib see olla taskukohane tööriist. Moonfruit pakub odavaid hinnakujunduskavasid, tugevat blogimisriista ja muid kasutajasõbralikke tööriistu, mis hõlbustavad veebisaidi loomist. Kriitikute jaoks on Moonfruudi peamine probleem selles, et see pole lihtsalt aegade ega konkurentidega sammu pidanud.

Eksperdid kommenteerisid, et liides on vananenud ja võib olla lollakas. Programmil puuduvad ka aruandlustööriistad. See võib olla tohutu ebasoodne olukord ettevõtetele, kes soovivad saidi üles ehitada ja oma kaubamärki kasvatada. Piiratud fototöötlustööriistad võivad viia ka amatöörliku väljanägemisega veebisaitideni.

Moonfruit täidab küll oma lubadused, kuid eksperdid märgivad kiiresti, et on ka moodsamaid alternatiive, mis pakuvad võrreldava hinnaga lisavõimalusi. Moonfruit on kindel valik, kuid võib-olla mitte parim valik.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,29017,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Moonfruit kohta

Iga Moonfruitiga seotud negatiivse kasutaja arvustuse kohta on vähemalt kaks ülekaalukalt positiivset arvustust. Ehkki mõned inimesed, kes pidasid klienditeenindust täielikult pettumuseks ja isegi vihastasid, olid valdav enamus rahul saadud teenuse kvaliteediga ja kiirusega. Enamik kasutajaid teatas, et nende probleemid lahendatakse kiiresti.

Rahulolevad kliendid leidsid, et veebisaidi ehitaja on hõlpsasti kasutatav ja ülissõbralik algajatele, kellel pole vähest disainikogemust või puudub see üldse. Kasutajad kommenteerisid, et programm oli intuitiivne, sujuvalt töötav ja hõlpsasti kasutatav. Moonfruudil ei ole palju kellukesi ja vile, mis võib olla ideaalne algajatele, kes ei soovi liiga paljude funktsioonide tõttu kinni jääda. Kliendid, kes otsisid lihtsat ja arusaadavat, jäid Moonfruudiga rahule.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused Moonfruusi kohta

Võib-olla on kõige parem olla ettevaatlik kõige eest, mida reklaamitakse tasuta. Ehkki Moonfruudi kasutajatel on tegeliku veebisaidi koostaja kohta positiivseid külgi öelda, on nad arveldustavade ja klienditeeninduse puudumise üle rahul. Näib, et “tasuta” on lisatud mõned stringid. Kasutajate sõnul ei paku Moonfruit täpselt läbipaistvat arveldust ja soovimatute tasude lahendamine võib tekitada tõelist peavalu.

Neile, kes arvasid, et nende saidile pääseti ebaõiglaselt või keelati seletamatult juurdepääsu, hakkas tekkima tunne, et kogu seadistus oli kelm, mis oli mõeldud nende raha võtmiseks. Muretsemiseks on piisavalt kaebusi, mis kajastavad samu probleeme. Ärge unustage sõna “tasuta” pimestamist.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

Kujundus & Kohandamine

Oma veebisaidi käivitamiseks Moonfruitiga peate redigeerijaga tutvumiseks natukene klõpsama. Iga sisestatud või mallist valitud üksust võib lohistades kõikjale teisaldada, muuta suurust, muuta fonte, lisada linke jne jne..

See redaktor ise kutsub esile mälestusi vanematest disainiprogrammidest või tekstiredaktoritest. Mugav tunne, kuid te ei tea, miks nad pole püüdnud seda pisut moderniseerida. Veebisaidi eri osade (nt ajaveebilehtede, poodide, tavaliste lehtede ja analüütika) vahel liikumiseks on suhteliselt hõlbus liikuda..

Ehkki kõiki elemente, mida saate lisada, pole nii palju, on need kõik üsna laiendatavad ja neid saab igal pool lehel teisaldada.

Siin on mõned platvormi kujundusfunktsioonid:

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidMoonfruit pakub kõigile kasutajatele 62 malli, olenemata sellest, kas nad on vaba- või kõrgema astme plaaniga. Ehkki 62 malli ei kõla kohutavalt palju, on erinevalt teistest saitidest nende mitmekesisus üsna õige.

Mallid ei pruugi veebisaitide osas kõige ajakohasemad olla, kuid need on professionaalsed ja puhtad ning on enam kui piisavad sellise veebisaidi loomiseks, mis 2016. aastal välja ei paista..

Hoiatussõna: te ei saa mallide valimist lihtsalt ümber vahetada – peate uuesti nullist taaskäivitama, kui otsustate, et soovite midagi muud.

Veebisaidi ehitaja liidesVeebisaidi koostaja liides on dateeritud ja selle kohta pole kahte võimalust. Ehkki see on hästi läbi mõeldud ja sisaldab kõike, mida vajate ühest kohast, on pettumus, kui võrrelda seda mõne muu turul oleva veebisaidi ehitajaga..

Redaktoris endas kuvatakse keskel teie praegune leht, toimimisriba ülaosas saidi üldiseks juhtimiseks, teine ​​riba vasakpoolses servas praeguse lehe juhtimiseks ja ujuv kast elementide juhtimiseks (kui vali element).

Lehe stiili kohandamineKõik lehe elemendid on täielikult kohandatavad ja neid saab ükskõik kuhu teisaldada. See võib pettumust valmistada, kui proovite teha asju lihtsalt nii. Funktsioon „Lehe meister” annab teile võimaluse redigeerida ka jooksvat teemat kõigil lehtedel.
Saidil navigeerimineSaidil navigeerimine on hõlpsaks tehtud redigeerija vasakus ülanurgas asuva rippmenüü menüüga, mis asub ülaosas toimimisriba all. Selles menüüs on kõik lehed loetletud ja neid saab redigeerimiseks valida.
SisuhaldusMoonfruitil on käepärane failihaldur, mille abil saate faile lehtedele üles laadida ja sealt alla laadida.
Fotod ja galeriidKahjuks saate pilte üles laadida ainult oma kohalikust arvutist ja te ei saa neid Moonfruitis redigeerida, peate kõik eelnevalt välja sorteerima. Te ei saa neid Facebookist sisse tõmmata.

Ehitajal on põhiline galerii vidin, mis koosneb lihtsalt ühest pildireast. Sõltuvalt teie olukorrast võib see platvormi hindamisel olla puudulik või murda ebapiisavus.

Mobiilse saidi ehitamineEhkki disain sobib mobiiltelefonidele, peate oma saidi parima väljanägemise leidmiseks mobiiliredaktoris olema viiulil. Kujundusvõimaluste läheduses pole nii palju võimalusi kui töölaua redigeerimise versioonil, kuid sellele on lihtne juurde pääseda ülamenüü kaudu.
Sotsiaalse jagamise integratsioonÜhtegi jagamisvidinat pole sisse ehitatud. Võimalik, et saate jagamisnuppude loomiseks kasutada kohandatud HTML-i elementi.
KujundusteenusedSisekujundusteenuseid ei pakuta.

Funktsioonid & Tööriistad

Moonfruit ei pruugi omada nii palju sisseehitatud funktsioone, kui teised veebisaidi ehitajad pakuvad. Vaadake altpoolt, mis neil on.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineKasutajanimi, e-post, parool – olete valmis minema! Pärast malli valimist võtab teie esialgse saidi seadistamine natuke kauem aega. Moonfruit on alustuseks pisut keerulisem kui öelda näiteks Weebly.
VeebikujundusMuutke värve, fonte, positsioone, linke ja tausta. Kõik traditsioonilised elemendid, mida saate redaktoris oodata.
Kohandatud domeeninimiTeist on juba loodud kohandatud domeeninimi, mis ühendab selle hõlpsalt ja on saadaval kõigi plaanide jaoks. Kui teil seda veel pole, saate ühe standardplaaniga, kaks plussplaaniga ja kolm maksimaalse plaaniga
Navigeerimise sügavusAinult üks navigeerimise tase.
Vidinad ja rakendusedTavalisest ulatusest väljaspool pole palju vidinaid (tekst, pealkirjad, vormid, lingid, HTML-koodilõik, pilt, menüü, faili lisamine). Seal on Chatango vestluse vidin, Google Maps, Soundcloud, Photosnacki slaidiseanss, Twitteri voog ja Vimeo või YouTube’i video. Seal on mõned sisseehitatud poe ja ajaveebi vidinad, kuid kõige muu jaoks on teil vaja kohandatud HTML-koodi.
MonetiseerimineKui soovite veebipoe pidamist, peate monetiseeritud ribareklaamid lisama HTML-i lõigu kaudu.
Külastajate statistikaSaate oma saidiga hõlpsalt linkida Google Analyticsi konto ja Google Webmasteri konto.
Foto, video ja heliSaadaval on väga lihtsad fotovalikud, kui soovite heli, peab see toimuma Soundcloudi vidina kaudu ja video jaoks on olemas vidinad Vimeo ja YouTube.
BlogiminePõhiline ajaveebiplatvorm on koos toimetajaga standardvarustuses. Teil pole võimalust postitusi ega midagi meelepärast kavandada.
Google kaardidGoogle Mapsi vidin on saadaval
HTML-redaktorKogu lehte ei saa redigeerida, kuid saate lisada kohandatud HTML-i katkendid.
Sotsiaalse meedia integreerimineSisseehitatud on ainult Twitteri voo vidin. Kõigi teiste sotsiaalmeedia pistikprogrammide jaoks on vaja kohandatud HTML-i väljavõtteid. Seal on võimalus luua oma e-poe jaoks Facebooki pood. See selleks. See on meie arvates märkimisväärne negatiivne külg.
Vormid ja uuringudVormi saate hõlpsalt redaktori kaudu lisada. Ainult põhivorm (nimi, e-post, sõnum) on saadaval kavade Free ja Lite abil.
PanipaigadErinevalt mõnest teisest toimetajast pole siin siin piiramatut salvestusvõimalust. Teil on tasuta paketi jaoks saadaval 20 MB, Lite paketi jaoks 500 MB, standardpaketiga 1 GB, Plus paketi jaoks 5 GB ja Max paketi jaoks 10 GB.
Infolehe tööriistSisseehitatud uudiskirja tööriista pole. Peate lisama kohandatud HTML-i vidina, näiteks MailChimp.
FoorumFoorumi lisamiseks pole sisseehitatud võimalust.
E-kaubandus / veebipoodIgas plaanis on saadaval veebipood. Sõltuvalt valitud kavast saate lisada 10–1000 üksust. Veebipoe haldamiseks saadaolevad valikud pole nii laiahaardelised, kui paljud inimesed sooviksid. Veebipoodi soovitatakse neile, kes vajavad ainult poe põhifunktsioone ja haldusfunktsioone.
Lüüsi integreerimineAinus saadaolev maksevärav on PayPal.
SEO sõbralikLehe meta-silte saab redigeerida ja SEO juhendit, kuid see selleks.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Paroolikaitse on saadaval igal lehel. Ainult saidi administraatoritel on juurdepääs, kui see on valitud.
Google® AnalyticsLinkige Moonfruudi sait hõlpsalt oma Google Analyticsi kontoga.
Veebisaidi turvalisusParoolide jms osas peate järgima õigeid Interneti-turvalisuse protseduure. PayPali tehingud on turvalised.
Mitu keeltMoonfruit on saadaval ka prantsuse keeles.
Mobiili optimeerimineSaidid on mõnevõrra optimeeritud mobiilile, kuid mobiiliredaktori kaudu on tõenäoliselt vaja täiendavaid näpunäiteid.
CDN-tehnoloogiaNüüd kasutab Moonfruit oma USA klientide kiiremaks kasutamiseks CDN-i (sisu edastamise võrku).

Plaanid & Hinnakujundus

Moonfruitiga alustades registreeritakse teid automaatselt nende 15-päevaseks tasuta prooviversiooniks. Mida nad teile ei ütle, on see, et seda prooviperioodi saab pikendada – ja igavesti oma tasuta kava osana.

Igal plaanil on juurdepääs redaktorile, 62 mallile, ajaveebide funktsioonidele ja veebipoele. Hinnakujunduspunktid on mõistlikult võrreldavad teiste veebisaitide ehitajatega.

Vaba kava

Tasuta paketti pakutakse kasutajatele seni, kuni nad värskendavad oma veebisaite vähemalt iga kuue kuu tagant. Kasutajad saavad oma e-poes 20 MB salvestusruumi, 1 GB ribalaiust, viis lehte ja kümme eset. Te ei pääse juurde klienditeenindusele (peale õpetuste ja kogukonnatahvlite sirvimise) ja teie saidil on Moonfruit’i reklaam. Teie veebisaidi aadress näeb välja nagu kasutajanimi.moonfruit.com.

Lite kava
4,50 USA dollarit kuus, kuus 6 kuud

Lite-pakett vähendab teile kuni 10 GB ribalaiust ja 500 MB salvestusruumi. Saate oma poes müüa kuni 20 toodet ja Moonfruudi reklaamid kaovad teie saidilt. Saate nüüd oma saidiga domeeninime ühendada või saate selle (tasu eest) osta Moonfruudi kaudu. Nüüd on teil juurdepääs ka Moonfruudi e-posti toele.

Standardplaan
9 USD kuus kuus, 12 USD kuus

Standardplaanil on teil nüüd piiramatu arv lehti, 20 GB ribalaiust ja 1 GB salvestusruumi. Veebipoes võib olla kuni 50 eset. Teil on juurdepääs vormide koostajale ja Getty Images raamatukogule. Kui kavatsete aastaplaanile registreeruda, saate oma ettevõtte loomiseks 75 naela väärtuses Google AdWordsi krediiti ja ka ühe domeeninime.

Plussplaan
15 USD kuus kuus, 20 USD kuus

Nüüd on teil võimalus lisada kuni 10 erinevat veebisaiti. Saate kõik tavapaketis sisalduva, lisaks piiramatu ribalaiuse, 5 GB salvestusruumi ja e-poes kuni 150 eset. Aastas ostjate jaoks saate AdWordsi krediiti ja kuni 2 domeeninime. Telefonitugi on saadaval ka Plussi plaanis.

Max plaan
26,25 USA dollarit kuus aastas, 35 dollarit kuus

Platvormi märkimisväärse investeeringu jaoks annab Plus-kava teile kõik Plus-kavas sisalduva koos 20 erineva veebisaidiga, 10 GB salvestusruumi ja kuni 1000 üksusega teie veebipoes. Aastaplaanile registreerumisel on teil ka võimalus omada kolme erinevat domeeninime.

Klienditugi

Moonfruudi kaudu pakutav tugi sõltub sellest, millise plaani olete valinud. Need pole ööpäevaringselt saadaval, seega oodake vastuse ootamist natuke aega. Vaadake allpool toodud valikuid.

 • Telefon
  Plussi ja Maxi plaanide kasutajatele pakutakse telefonitugi.
 • Toe e-post
  Tugiteenuste e-kirjad edastatakse Lite, Standard, Plus ja Max plaanide korral. Vastamisajad on erinevad, ehkki tavaliselt on see ühe päeva jooksul.
 • Vestlus
  Vestluse funktsioonid puuduvad.
 • Teadmistepagas
  Veebipõhine teadmistebaas on saadaval Moonfruit Supporti kaudu.
 • Videoõpetused
  Hea, saadaval on hulgaliselt videoõpetusi.
 • Tugifoorum
  Kogukonna foorum on saadaval.
 • Täiendavad valikud
  Kiire reageerimine klientidele ametlike Twitteri ja Facebooki kontode kaudu.

Kasutuslihtsus

Kui Moonfruit on lihtne kasutada? Me ütleks, et see on vahemiku keskosas. Sellega harjumine võtab natuke aega, kuid lõpuks jõuate sinna. See on lohistamine ja klõpsatavad elemendid on intuitiivsed kõigile, kellel on Windowsi taust.

Kui teil pole vaja palju vidinaid – näiteks sotsiaalmeedias või reklaamimisel -, ei pea te tõenäoliselt lisama ühtegi kohandatud HTML-i elementi. Kohandatud HTML-elemendid on koht, kus algajad kaotavad lootuse, kuna vajalik on kodeerimine!

Kui olete täielik algaja või natuke tehnofoob – võite redigeerija üle olla. See pakub disainilahendust, mis on tüüpiline traditsioonilistele tekstitöötlus- ja kujundusrakendustele. Õppimine pole nii lihtne, kui te pole sedalaadi rakendustega kursis.

Teiste jaoks peaksite pärast umbes umbes 15 minutit umbes mängimist end koduselt tundma. Mõne tunni pärast saate luua ja avaldada professionaalse ilmega veebisaidi.

Abi pakutakse videoõpetuste ja foorumite kaudu neile, kes on toimetajaga hädas ja kujundavad oma lehte.

Järeldus

Moonfruit aitab kasutajatel luua mõne lühikese tunniga professionaalse väljanägemisega veebisaite – eeldusel, et neil on põhilised arvutiteadmised. Selle plaanid on võrreldavad teiste veebisaitide loojatega ja saate luua isikliku või ettevõtte saidi, mis teeb teie soovitud tööd – seni, kuni olete vaid tavafunktsioonide jaoks üsna põhilised.

Küsimus seisneb selles miksvaliksite ühe konkurendi asemel Moonfruudi. Näib, et toimetaja ja saadaolevad vidinad on teistest veebisaitide ehitajatest umbes viie aasta taga. Ja kui neile makstakse sarnast hinda, peaksite uurima, milliseid eeliseid Moonfruit pakub.

Muidugi, igal lehel on palju kohandamisi, kuid ka teised toimetajad pakuvad seda. Kui teile meeldib vanatüüpi kujundustoimetaja, siis võiks Moonfruit olla õige platvorm, mille vahel valida. Kui olete pärast tasuta veebipoodi (kuni 10 toodet) ja ei mõtle natuke oma lehel reklaamimisele, siis võib tasuta plaan olla teie tee lähedal.

Kui vaatate Moonfruiti, soovitame vaadata ka võistlusi – sest arvame, et tõenäoliselt löövad nad neid.

Võrdlema

Kuuvili

89

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me