Magento CE ülevaade 2016


Magento

Külastage veebisaiti

9.3


AWA skoor

Magento

Kuigi Magento pakub suurtele jaemüüjatele Enterprise’i versiooni, on enamik ettevõtteid huvitatud nende avatud lähtekoodiga kogukonna väljaandest. See versioon on olnud olemas alates 2007. aastast. Tänapäeval majutab see enam kui 150 000 kauplust, sealhulgas selliseid suuri nimesid nagu Toms Shoes. Lugege meie Magento CE arvustust allpool.

Plussid

 • Lihtne hooldus ja versiooniuuendused
 • Lihtne navigeerimine
 • Mitu hinnavalikut
 • Tooteteated

Miinused

 • Keerukas seadistusprotsess
 • Ei sobi jagatud majutamiseks
 • Kulusid keelavad versioonid
 • Pädevate arendajate puudus

Ülevaade

Magento arveldab ennast täielikult kohandatava platvormina, mis sisaldab funktsioone. Ehkki see võib tõsi olla, peaksite olema mõned asjad, millest peaksite eelnevalt teadma. Magento pole eriti lihtne kasutada. Poe ehitamiseks ja haldamiseks peate olema üsna asjatundlik. Vastasel juhul peavad teie ettevõttel olema ressursid professionaalse arendaja palkamiseks. Magento võib olla tasuta ja kohandatav, kuid see pole mõeldud algajatele.

Tehnilised andmed ja piirangud

Tõenäoliselt ei saa seda piisavalt öelda: Magento nõuab üsna muljetavaldavat kodeerimisoskust. Kui see ei kirjelda teid, peaksite otsima teistsuguse e-poe platvormi. Lisaks puuduvad Magento’l mõned peamised tööriistad, mis on osa igast ostuplatvormist. Peate ostma:

 • Turvalisus – PCI-ga ühilduv kassasüsteem
 • Makse töötleja
 • Majutusteenused
 • Domeeninimi

Ehkki avatud lähtekoodiga tarkvara saab tasuta alla laadida, ei tähenda see, et sellega ei kaasneks teatud kulusid.

Paigaldamine

Magento allalaadimiseks peate vaid külastama nende veebisaiti. Tarkvara on täiesti tasuta. Siiski peate ostma domeeni ja pakkuma hostimist. Iga Magento kaudu loodud sait on mõeldud iseseisvaks seismiseks. Kui teil on olemasolev veebisait ja soovite lisada ostukorvi funktsiooni, siis jätkake ostmist.

Skaleeritavus

Ehkki on ka mõned erandid, on Magento võimeline teie äriga koos kasvama. Enamik ettevõtteid, kes valivad Magento, on juba väljakujunenud ja keskmise suurusega ettevõtted. Täielikult kohandatavat platvormi saab toodete ja valikute lisamisel hõlpsasti laiendada. Samuti võite alati valida ettevõtte lahenduse. See plaan on mõeldud tõeliselt suurtele ettevõtetele. Ettevõtteteenuste hind algab 15 000 dollarist aastas.

Maine

Magento on tuntud kui tööstusharu juht. Kasutusmugavusest see siiski teada pole. 2011. aastal müüsid asutajad ettevõtte eBayle ja nende X.commerce’i divisjonile. Sellest ajast alates on platvorm olnud nõrgal pinnal. See pole olnud sujuv üleminek uuele haldusele ja üks algsest arendajatest on täielikult lahkunud. Selle tulemuseks võivad lähikuudel olla olulised muudatused. Sellel on midagi silma peal hoida.

Miks valida Magento e-kaubanduse tarkvara??

Kui teil on juurdepääs Magento eksperdile, saate kujundada ainulaadse saidi ja pakkuda palju funktsioone. Platvorm loob usaldusväärse, funktsioonirikka vundamendi. Sealt saate juhtida keskmise suurusega ettevõtteid.

Põhijooned

 • Google Analyticsi integratsioon
 • Üheleheline kassasse
 • Täiustatud toodete filtreerimissüsteem
 • Varude juhtimine
 • Lai valik makseviise
 • 100% otsingumootorisõbralik
 • SSL tugi
 • Lakipõhine terve lehe vahemälu
 • Puhas ja lahjem koodialus
 • Google’i saidikaart
 • Piiramatu aadressidega aadressiraamat
 • Kingituste register

Valdkonna ekspertide otsus Magento kohta

Ka e-kaubandus PlateformExpertid soovitavad Magento enesekindlalt, kuid nad osutavad ka kiiresti, et programm ei pruugi olla kõigi jaoks. Ehkki kasutajad tunduvad programmiga kindlasti rahul olevat, on Magneto suunatud tõesti juba väljakujunenud ettevõtetele, kes plaanivad loetleda olulist laoseisu. Väikestel ettevõtetel, kes alles alustavad, oleks parem kasutada pilvepõhist võimalust, mis sisaldab hostimist ja turvalisust . See on ainus põhjus, miks kriitikud ei kinnita Magneto üleüldist optimaalset kõikehõlmavat lahendust.

Magento valimisel teenindavad suuremad tehniliste ressurssidega ettevõtted, kes soovivad luua kiire kasvuga sammu pidava kaupluse. Programm on uskumatult paindlik ja skaleeritav. Pidage ainult meeles, et peate ise palju tõrkeotsingut tegema, eriti kui te ei vali ühte ulatuslikumat paketti.

Õige ettevõtte jaoks on Magento suurepärane lahendus ja saab ekspertidelt kõrgeid hinnanguid. Peamine on teada oma vajadusi ja leida platvorm, mis sobib teie oskuste taseme, ressursside ja eesmärkidega.

Tarnijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Magento e-kaubanduse tarkvara kohta

Valdav enamus kasutajaid, kes leidsid arvustuse kirjutamiseks aega, soovitasid väga tõenäoliselt Magento-d teistele. Siin on mõned funktsioonid, mida rahulolevad kliendid pidevalt kiitsid:

 • Tugevad omadused karbist väljas. Kasutajad saavad kohe alustada, ilma et oleks vaja funktsionaalse poe loomiseks hunnikut lisandmooduleid lisada.
 • Palju tasuta ja taskukohaseid laiendusi. Kui soovite oma saiti laiendada, on teil valida palju kuluefektiivseid võimalusi.
 • Skaleeritavus. Magento on mitmekülgne programm, mida saab kasutada vaid mõne toote või tuhandete toodete müümiseks. Iga ettevõte saab programmi kasutada oma vajaduste rahuldamiseks.
 • Kasulikke kogukonna foorumeid. Magento on populaarne programm, mis tähendab, et kogu maailmast on palju kasutajaid, kes saavad olla kasulikud ressursid.

Magento CE: Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Tarbijate arvustused Magento kohta on ülimalt positiivsed. Tavaliselt annavad kasutajad sellele täiusliku hinde.Nad on tootega nii rahul, et kõik negatiivsed arvustused kõlavad pigem soovituste kui kriitikutena.Pärast programmi laialdast tagasisidet vaadates oli arenguruumi kaks ühist niiti..

 • Kiirus. Aeglase laadimisaja ja töökiiruse kohta on märkimisväärselt palju viiteid. See võib olla pettumust valmistav ja mõjutada lõppkokkuvõttes otsingumootorite paremusjärjestust, samuti konversioonimäärasid.Poed saavad kiiresti liikuda, kui sait on mahajäänud..
 • Klienditugi. Kallimad hinnapaketid tulevad koos lisatoega, kuid isegi kõrgeima taseme kliendid teatavad vähem kui muljetavaldav teenus. Näib, et Magento esindajad reageerivad lihtsalt liiga kaua.

Lisaks nendele kahele kaebusele ei olnud programmis nõrkade kohtade osas ühtegi muud ülekaaluvat teemat.

 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/magento-review/
 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-magento-ecommerce-review-2015
 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews

Kujundus & Kohandamine

Üks avatud lähtekoodiga platvormi valimise suuri eeliseid on piiramatud disainivõimalused. Magentoga on saadaval palju tasuta teemasid, mille vahel valida. Teema saate osta ka kolmanda osapoole arendajalt. Teemade kvaliteet võib varieeruda, kuna need on loonud arendajad kogu maailmast. Hea uudis on see, et seal on muljetavaldav hulk tõeliselt atraktiivseid võimalusi. Pidage ainult meeles, et isegi teema nõuab oma poe lõplikuks viimistlemiseks natuke kodeerimist.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi ehitaja liidesTaust on koht, kus asjad hakkavad segaseks minema. Seal on palju võimalusi. Teoreetiliselt on see hea asi. Kuid see loob rahvarohke ja segase liidese. Isegi asjatundlik kodeerija võib end nii paljudest valikutest rabada. Ei aita see, et mõnel menüül ja navigeerimisfunktsioonil pole lihtsalt mõistust. Võite kulutada liiga palju aega juhuslikult korraldatud lehtede otsimiseks.
SisuhaldusLihtsa lehe teksti lisamine on lihtne. Toodete lisamine võib aga olla keeruline. Toote atribuudid jaotatakse rühmadesse ning organisatsioon võib kiiresti segadusse ajada. Kogenud arendajal ei pruugi probleeme olla. Kuid enamiku inimeste jaoks on sellega seotud järsk õppimiskõver.
Mobiilse saidi ehitamineMagento võimaldab teil integreerida oma veebisaidi mobiiliversiooni. See on jällegi asi, mis on kõige parem jätta asjatundjale, kuid võimekus on olemas. See on mis tahes veebiettevõtte oluline element.
Juurdepääs CSS-ile ja HTML-ileMagento kasutab ainult PHP-d. Teie või teie arendaja peate seda kodeerimiskeelt valdama.

Funktsioonid & Tööriistad

Tellimuste haldamisel pole piire. Magentoga on kaasas mõned suurepärased põhifunktsioonid. Sealt saate kodeerimise kaudu suvandeid kohandada või pistikprogramme lisada. Meie saidi iga sektsioon võib olla nii vastupidav kui soovite.

TunnusjoonÜlevaade
Rakenduste integreerimineMagento turg pakub tuhandeid rakendusi, mida saab hõlpsalt teie veebisaidile integreerida. Otsimisriistad muudavad vajalike tööriistade leidmise lihtsaks. Samuti on hinnad selgelt kuvatud ning viietärnisüsteem annab kiire ülevaate rakenduse kvaliteedist.
eBay ja Amazoni integratsioonKuna Magento kuulub eBay-le, on integratsioon sujuv. Oma toodete müümiseks pääsete juurde ulatuslikule eBay laiendite loendile. Platvormi saab integreerida ka Amazoni. Nendel laienditel on siiski hinnasilt. Olge valmis kulutama paarsada dollarit Amazoni partnerluseks.
KeeletugiKui soovite tegeleda rahvusvahelise müügiga, on selleks olemas rakendus. Erinevad keelepaketid võimaldavad teil pakkuda tõlkeid ja keelevahendeid. Valige paljude tasuta ja tasuliste võimaluste hulgast.
Hostimine, turvalisus ja PCI-vastavusMagento abil vastutate majutuse ja turvalisuse eest. Enamik Magento ettevõtteid on oma serverite pakkumiseks piisavalt suured. Vastasel juhul peate tegema hostimisteenuse partnerit. Võib-olla kõige tähtsam on see, et peate astuma samme saidi turvalisuse parandamiseks. Vastasel juhul ei tunne kliendid end tundliku teabe edastamisel mugavalt. Mooduleid saate osta Magento turul. Otsige kindlasti PCI-ga ühilduvaid maksete töötlejaid.
Ribalaius ja salvestusruumSee sõltub jällegi teie individuaalsest seadistusest. Igal serveril ja hostiteenuse pakkujal on erinevad piirangud. Magento on täielikult skaleeritav. Teie peate valima oma poe mahutamiseks parimad võimalused.
Maksete töötlemineMagento saab integreerida peaaegu iga makseväravaga. Valige PayPali, autoriseeri.net ja 2Checkout. Usaldusväärsete ja usaldusväärsete kassateenuste pakkumiseks saate teha koostööd tööstusharu liidritega.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidAvatud lähtekoodiga tarkvara juures on suur osa selles, et seda täiustatakse pidevalt. Arendajad loovad probleemide lahendamiseks alati uusi pistikprogramme. Peaaegu garanteerite, et leiate pistikprogrammi, mis aitab teil lahendada probleeme.
Tellimuste haldamineAdministraatori paneel kuvab kogu teie elutähtsa tellimuse teabe. Kahjuks ei ole saade täpselt visuaalselt meeldiv. See raskendab navigeerimist. Kui soovite kiiresti juurde pääseda konkreetsele teabele, võib see olla keeruline.
Varude juhtimineMagento varude haldamise tööriistad on üsna kasulikud. Saate kohandada maksumäärasid ja esile tõsta enimmüüdud tooteid. Kõike saab vormida vastavalt oma vajadustele.
Hüljatud vankridMagento turg pakub palju hüljatud ostukorvi pistikprogramme. Võite hõlpsalt leida oma vajadustele vastava tasuta versiooni. See võimaldab teil e-postiga saata klientidele, kes hülgasid oma vankrid, ja parandada oma konversioonimäärasid.
TurvaelemendidSee on üks valdkond, kus peate olema õigete pistikprogrammide lisamisega ettevaatlik. Karbist välja, Magento ei paku mingeid kaitseid. Peate veenduma, et võtate turvalisuse tagamiseks vajalikud meetmed.
Maksekaartide tööstuse (PCI) sertifikaatKuigi Magento ei ole PCI-sertifikaat, on praktiliselt iga makse töötleja. See on vaid protsessori integreerimine, mis töötab teie ja teie klientide jaoks kõige paremini. Kõiki Magento saite saab integreerida suurte nimeprotsessoritega.
Kinkekaardid, pakkumised ja kupongidKahjuks ei paku Magento CE kinkesertifikaate ega poe krediite. Need funktsioonid on ettevõtlusplaani ainuõiguslikud. Küll aga saate oma klientidele kuponge hõlpsalt pakkuda. Mõnel juhul võib see vajada uue pistikprogrammi ostmist.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridKõik teie maksu- ja saateseaded on täiesti kohandatavad. Suurim väljakutse on leida täpselt, kus neid muudatusi teha. Võimalik, et peate mõnda aega kulutama valikute otsimiseks, enne kui leiate soovitud.
Saadetiste jälgimineNii teie kui ka teie kliendid saavad tellimusi ja pakette hõlpsalt jälgida. Partner suuremate laevafirmade ja klientidega saab kordumatu jälgimisnumbri. Kogu protsess automatiseeritakse, nii et saate keskenduda oma ettevõtte muudele aspektidele.
TurundusTurundusriistad on Magento jaoks tõeline tugevus. Sa saad
 • Saada infolehti
 • Looge metasilte
 • Kohandage URL-e
 • Lisage ajaveeb
 • Integreerige kõik oma sotsiaalmeedia kontod
 • Reklaamige oma saiti hõlpsalt
AruandlusMagentoga on kaasas ka palju aruandlustööriistu teie veebisaidi toimivuse jälgimiseks. Saate jälgida kõige tulemuslikumaid tooteid. See aitab edendada reklaami. Samuti saate vaadata täpselt, kuidas kliendid teie saidil navigeerivad, ja uurida populaarseid otsingutermineid. Kui sellest ei piisa, on Google Analyticsi integreerimine sama lihtne kui koodilõigu kleepimine. Kõik soovitud turundusriistad on teie käeulatuses.

Plaanid & Hinnakujundus

Magento kogukonnaväljaanne on tasuta! (mingis mõttes). Jah, tarkvara allalaadimine on tasuta. Sealt edasi lisanduvad kulud kiiresti. Domeeni ostmine on ülimalt soodne. Isegi hostimisteenuseid saab osta üsna odavalt. Tegelikud kulud kaasnevad teie saidile funktsionaalsuse lisamisega. Makse töötleja kavatseb tulla hinnasildiga. Nagu enamus teisi pistikprogramme. Samuti peate arvestama maksmise hinnaga, et hoida arendajat personalil. Magento toetatud saidi ülalpidamiskulud võivad olla märkimisväärsed. Just seetõttu sobib see kõige paremini keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele. Magento kasutamiseks peavad teil olema teatud ressursid.

Klienditugi

Kui tegemist on avatud lähtekoodiga platvormidega, võib tugi olla piiratud. See kehtib eriti Magento kohta. Kui otsite tõrkeotsinguprobleeme, olete omaette. See teeb veelgi olulisemaks koostöö kogenud arendajaga. Kogukonnafoorumitest väljaspool asuvate kodeerijate jaoks pole lihtsalt palju ressursse. Isegi need pakuvad vaid piiratud abi. Erinevalt teistest avatud lähtekoodiga platvormidest ei ole Magento eriti aktiivne kogukond.

Kui otsite nende veebisaidilt mõnda teavet, leiate 800 numbri ja üldise e-posti aadressi. Need on siiski rohkem müügi eesmärgil. Te ei saa otsest tehnilist tuge. Tavaliselt pakuvad platvormid vähemalt laialdast teadmistebaasi või videoõpetuste raamatukogu. Jällegi, see pole nii Magento puhul. Olge valmis oma probleemide lahendamiseks ilma välise abita.

Kasutuslihtsus

Kaupluse seadistamine
Tarkvara allalaadimine ja teema valimine on lihtne. Täiesti funktsionaalse poe loomiseks peate siiski tegema veel mõned asjad. Peate ostma domeeni ja valima hostimisteenuse. Turvalisuse lisamine on täiendav mure ja kulu. Parim viis hõlpsaks seadistamiseks on Magento kogemusega arendaja palkamine.

Tootehaldus
Magento pakub laia valikut funktsioone. Kogenud arendaja võib viia need standardfunktsioonid täiesti uuele tasemele. Õige kodeerimisega saab luua huvitavaid tootelehti ja väljapanekuid. Üks puudus on see, et taustal on raske navigeerida. Valikud on alati toredad, kuid sel juhul pakub Magento nii palju, et võib tunda end üle jõu.

Järeldus

Kas Magento CE on õige valik teie veebipoe loomiseks?
Võib olla. Kuigi Magento on tugeva mainega ja seda kasutab sadu või tuhandeid ettevõtteid, pole see sugugi kõigi jaoks. Kui teil on suur ettevõte, mis müüb tuhandeid tooteid, pakub Magento paindlikku ja skaleeritavat võimalust. See võib teiega koos kasvada ja olla täielikult kohandatud. Väljakujunenud ettevõtete jaoks võib see olla kulusid väärt. Pidage ainult meeles, et selleks on vaja professionaalset arendajat. Magento pole mõeldud alustavatele ettevõtetele, kelle eelarve on väike.

Põhjused, miks peaksite valima konkurendid Magento
See on funktsioonirikas, skaleeritav ja täielikult kohandatav. Teil on vabadus luua ainulaadne pood, mis teenindab kõige paremini teie kliente ja tõstab esile teie tooteid. Piirangute pärast pole vaja muretseda. Magento võimaldab teil viia oma saidi ja oma ettevõtte kuhu iganes soovite.

Võrdlema

Magento

93

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map