LemonStand ülevaade 2016


LemonStand

Külastage veebisaiti

9,2


AWA skoor

LemonStand

LemonStand toodi turule 2010. aastal. Kuid praegune versioon erineb radikaalselt algsest tootest. See sai alguse suhteliselt kalli allalaaditava tarkvarana. Pärast seda on see muutunud veebipõhiseks e-poe ostukorviks, mis on suunatud kiire kasvuga ettevõtetele. Nüüd on see taskukohane võimalus neile, kes vajavad skaleeritavat e-kaubanduse lahendust. Lugege meie LemonStandi arvustust allpool.

Plussid

 • Lihtne integreerimine
 • Piiramatu tootevalikud
 • 14 päeva tasuta prooviversioon
 • Paindlikud kategooriad

Miinused

 • Kallim hinnakujundus
 • Ei sobi pisikestesse poodidesse

Ülevaade

 • Veebisait: www.LemonStand.com
 • Peakorter: Scottsdale, AZ
 • Asutamisaasta: 2005
 • Töötajad: 50-100
 • Hostitud saidid: 2 000 000+
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Jagatud, VPS ja
 • Pühendatud serverid
 • Tasuta prooviversioon: Pole saadaval
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Kõige tähtsam on see, et LemonStand pole mõeldud algajatele. Ehkki algajal on võimalik kauplus üles seada, on saidi kohandamiseks vaja tehnilisi teadmisi ja kodeerimise kogemusi. Mõne ettevõtte jaoks tähendab see koodi loomiseks arendaja palkamist. Kui teie ettevõte saab investeerida professionaalsesse arendajasse ja teil pole aega saidi kujundamisega tegeleda, siis on LemonStand see suurepärane võimalus. Kaasas täielik valik kohandamisvõimalusi. Ainuüksi see teeb vaieldamatult üheks parimaks ostukorviplatvormiks turul.

Standardfunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Täielikult kohandatava veebisaidi avatud API
 • Tehingutasud puuduvad
 • Täielikult skaleeritav kiiresti kasvavate ettevõtete jaoks
 • Piiramatu kvaliteediga tooteid kõigi hinnakujunduskavade jaoks
 • Kohandatud SSL
 • SEO ja turundusriistad

LemonStandi sihtrühm

Võrreldes teiste saadaolevate ostukorvidega, on LemonStandil kõik soovitud omadused. See on ainulaadne selle poolest, et võimaldab täielikku juurdepääsu tarkvara kodeerimisele. Saate praktiliselt integreerida turul oleva rakenduse või kujunduse ja kohandatud rakenduse. Kohandamise osas pole piiranguid. Samuti on LemonStand välja töötatud kiireks kohanemiseks ja kasvamiseks teie ettevõtte laienedes. Selle võrreldamatu mastaapsuse tõttu on ta kiire kasvuga toimetulekuks valmis.

Tehnilised piirangud

LemonStand on täielikult hostitud SaaS-programm, mille kasutamiseks on vaja Internetti. Platvorm töötab kõige paremini kiire Interneti-ühenduse ja uusima värskendatud tarkvaraga. Mis tahes kaasaegse ettevõtte puhul ei tohiks need nõuded olla probleemiks.

Teie konto tühistamine

Kõik plaanid on saadaval kuupõhise lepinguga. Võite igal ajal tühistada. Te ei pea muretsema pikaajalise lepingu sõlmimise pärast.

LemonStandi maine

Nüüd, kui LemonStand on üle läinud pilvepõhisele versioonile, tulevad inimesed tagasi teise pilgu järele. Reageerimine muutustele on olnud ülimalt positiivne. Neil on tugev maine, mis muudab turvalisuse esmatähtsaks ja pidevalt uute funktsioonide lisamiseks. Paistab, et LemonStand jätkab täiustamist ja klientide muutuvate vajaduste rahuldamist.

Auhinnad

Kuigi LemonStand ei ole ühtegi märkimisväärset auhinda koju viinud, tasub mainida, et platvorm toetab ettevõtteid enam kui 20 riigis.

Miks valida e-kaubanduse tarkvara LemonStand??

LemonStand suudab olla kursis teie kiiresti kasvava äriga ja pakkuda täielikult skaleeritavat platvormi. See võimaldab teil kohandada ka oma veebisaidi kõiki detaile. Pidage ainult meeles, et peate võib-olla mõne arendaja palkama.

Põhijooned

 • Kohandatud tellimuse olekud
 • Kohanda kujundus
 • Automatiseeritud e-kirjad
 • Saidi lai SSL
 • Kohandatud URL-id
 • Mobiilisõbralik
 • Mitu makseviisi
 • Bitcoini integreerimine
 • Vastuvõtvad teemad
 • ShipStationi integreerimine
 • Üheleheline kassasse
 • Arendaja tööriist LemonSync

Valdkonna ekspertide otsus LemonStandi kohta

e-kaubanduse PlateformIm tundub, et eksperdid on endiselt pisut skeptilised ja kõhklevad, et LemonStandile palju kiita. Kriitikud hindavad administraatori liidese üldist ülesehitust ja üksikute funktsioonide segadust. Toodete lisamine, maksumäärade täpsustamine ja igapäevaste ülesannete täitmine hõlmab nii palju võimalusi, et võib olla keeruline aru saada, mida need kõik tähendavad.

Mitmed eksperdid tõid kiiresti välja ka asjaolu, et LemonStandil on ainult kümmekond tasuta malli ja tal puudub lohistamisredaktor. Kuigi see on tõsi, ei esita LemonStand end algajatele mõeldud programmi arvetena. Te peaksite olema teadlik, et LemonStand nõuab teatavaid teadmisi kodeerimise kohta. See aitab sellel olla turul üks kõige skaalatavamaid võimalusi, kuid tähendab ka seda, et see pole tingimata mõeldud kõigile.

Ekspertide seas, kes vaatasid LemonStandit selle sihtgrupi vaatenurgast, olid ülevaated hõõguvamad. Mastaapsuse osas on LemonStand tõeliselt muljetavaldav. LemonStand on täielikult võimeline kasvama koos teie äriga ja viima teid väikesest ettevõttest rahvusvahelise juhi kohale. Mõned eksperdid ennustavad, et LemonStand muutub üha populaarsemaks võimaluseks, kui nad kaotavad oma vana maine ja suurendavad turundustegevust.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Jällegi pole seal palju teavet, isegi kui tegemist on positiivsete kasutajakogemustega. Kiire pilk LemonStand veebisaidile on uhke ulatusliku loetelu programmi kasutavatest äratuntavatest kaubamärkidest. Zippo, Bose ja Sweet Maria kasutavad kõik oma saitide toiteks LemonStandit. Kui peaksite alati võtma soolareklaami, peaks see siiski näitama, et LemonStand on skaleeritav ja suudab käsitleda suuri ettevõtteid.

Teine LemonStandi eelis on see, et see on täielikult kohandatav. Kui teate HTML-i või teil on ressursse veebidisainerite palkamiseks, saate luua professionaalse ja atraktiivse poe, mida saate uhkusega näidata.

Ja kuigi tarbijatel võib olla LemonStandi uue versiooni kasutamisel aeglane, on see üks väheseid platvorme, mis pakub reageerivat disaini. Ainuüksi selle funktsiooni tõttu tasub teist pilku pöörata.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Ausalt öeldes pole LemonStandi kohta veebis eriti palju juttu. Selle põhjuseks võib olla osaliselt 2010. aastal juhtunud üsna räige turuletoomine. Tol ajal oli see kallis, litsentsipõhine tarkvara, mis oli täis tõrkeid. Sellest ajast on arenenud tavalisemaks veebipõhiseks lahenduseks, mis sisaldab igakuist tellimiskava.

Näib, et paljud tarbijate negatiivsed veebipõhised arvustused viitavad programmi algsele versioonile. See võib kindlasti anda vale mulje, mis on tõenäoliselt kasvu takistanud.

Hea uudis on see, et arendajad jõudsid üsna kiiresti sellele, mida kliendid e-poe platvormilt soovisid, ja muutsid oma mudelit. Võib-olla on suurim praegune etteheide, et programm on endiselt muutumatul kujul. LemonStandilt võite oodata suuri asju; peate võib-olla lihtsalt olema väike patsient.

Kujundus & Kohandamine

Hetkel, LemonStand pakub kümme tasuta teemat. Igat teemat saab kohandada vastavalt oma brändi logole ja värvidele. Nende väikeste muudatuste tegemine on suhteliselt lihtne. Põhilistest pingutustest kaugemale jõudmiseks on aga vaja arendaja abi. Hea uudis on see, et tasuta teemad on väga kaasaegsed ja atraktiivsed. Need võimaldavad teil poe poe luua vaid mõne minutiga. Samuti on iga tasuta teema mõeldud erinevate toodete esiletõstmiseks, mis aitab teil valikuid kitsendada.

LemonStand jätab õiguse esmaklassilise teemavaliku vahele ja läheb otse disaineri juurde. See on parim viis hoolitseda nende avatud API ja täielikult kohandatavate veebisaitide eest. Muud kujundusvalikud hõlmavad:

 • LemonStand veebidisaini teenuste ostmine
 • LemonStandi heakskiidetud disainerite palkamine
 • Oma disaineri palkamine.

Mõlemal juhul pidage meeles, et see on märkimisväärne kulu. Arendaja palkamine pole kõigile ettevõtetele taskukohane võimalus.

Veebisaidi ehitaja liides

Armatuurlaud võimaldab teil kodeerimise muudatuste tegemiseks kasutada HTML-i ja CSS-i. Taustprogramm sarnaneb WordPressiga, kuid veelgi enam – kasutajasõbralik. Suured nupud ja ikoonid aitavad liikuda vahelehtede vahel. Toodete ja sisu lisamine võtab vaid paar minutit andmesisestust. Seal on isegi kiire link, mis võimaldab teil esipaneeli ja taustprogrammi vahel kohe ümber lülituda. Asjad ei muutu keeruliseks enne, kui soovite kohandatud muudatusi teha.

Mobiilse saidi ehitamine

Iga teema on mobiilisõbralik ja täielikult reageeriv. Te ei pea muretsema eraldi mobiiliveebisaidi loomise pärast. Kliendid saavad sisseoste teha mis tahes seadmest. Teie sait näeb suurepäraselt välja igas suuruses ekraanil.

Sotsiaalse jagamise integratsioon

On väga lihtne oma uue veebisaidiga oma sotsiaalmeedia kontosid sünkroonida. LemonStand on valmis rohkete turundusriistadega. Võite ka integreerida mis tahes programmi.

Kujundusteenused

LemonStandi disainiteenuste kohta lisateabe saamiseks pöörduge otse ettevõtte poole. Nad ühendavad teid disaineriga ja pakuvad teile kohandatud pakkumist.

Funktsioonid & Tööriistad

Tunnusjoon
Ülevaade
Veebipoe seadistaminePoe seadistamiseks tasuta teema kasutamine ei saa olla lihtsam. Alustada saate vaid mõne minutiga. Kohandatud poe loomine võib aga olla aeganõudvam. See nõuab nii tehnilisi kui ka kodeerimisalaseid teadmisi.
Ribalaius ja salvestusruumLisage nii palju tooteid kui soovite. Nautige iga hinnapaketiga piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidLemonStand on loodud ühilduvaks kõigi turul olevate pistikprogrammidega. Oma saidi kohandamiseks pole piiranguid. Nautige juurdepääsu mõnele kõige populaarsemale programmile turul.
Tellimuste haldamineRakendage tellimuste haldamise funktsioon. Isegi seda teie saidi aspekti saab täielikult kohandada.
Varude juhtimineNautige täielikku laovarude kontrolli ja madala laoseisu hoiatusi. Kõiki funktsioone, mis pole standardsed, saab hõlpsasti integreerida.
Saadetiste jälgimineValige saatmisvalikud, mis teile kõige rohkem meeldivad,
CRM-i võimalusedTaevas on limiidiks. Saate kiiresti lahendada klientide probleeme. Integreerige paremaid teenuseid mitmesuguseid kohandatud funktsioone. Saate kaasata piletite esitamise süsteemid ja e-posti vastused. Paljusid tööriistu saab hõlpsaks kasutamiseks täielikult automatiseerida.
Mallid ja teemadAlustamiseks on kümme tasuta teemat. See arv kasvab kindlasti, kuna LemonStand on pidevas kasvuseisundis. Saadaolevad teemad muudavad teie logo lisamise, värvilahenduse muutmise ja vajalike muudatuste tegemise lihtsaks. Saidi täieliku potentsiaali uurimiseks peate palkama arendaja, kellel on kodeerimise kogemus.
Integratsioonid ja lisandmoodulidLemonStand ühildub suuresti rakenduste integreerimise ja lisandmoodulitega. Muud e-kaubanduse võimalused on partneriks ainult konkreetsete programmide ja pakkujatega. LemonStand pakub teile juurdepääsu kõikidele lisandmoodulitele.
Mobiilne e-kaubandusTeie veebisait on täielikult reageeriv ja mobiilisõbralik. Kliendid saavad hõlpsalt sisseoste teha mis tahes seadmest. Saate oma poodi hallata mobiilseadmega.
VeebimajutusLemonStandiga peate domeeni ostma kolmandalt pakkujalt. Enamik platvorme võimaldab teil osta kohandatud URL-i otse armatuurlauale. Hea uudis on see, et LemonStand pakub täielikult hostitud teenust. Te ei pea serverite käitamise pärast muretsema.
BlogimineNende eelseisvate funktsioonide loendis on sisseehitatud ajaveeb. Vahepeal saate klientideni jõudmiseks lisada WordPressi ajaveebi.
Rakenduste poodLai rakenduste kuvamiseks ja allalaadimiseks külastage LemonStandi integratsiooni lehte.
SEO ja turundusMuutke hõlpsalt SEO-teavet tootelehtedel ja värskendage teavet sekunditega. Samuti saate sisseehitatud funktsioonide ja saadaolevate integratsioonide kaudu juurdepääsu uusimatele turundusriistadele.
InfolehedSaatke regulaarselt infolehti. Koostage meililisti ja reklaamige tooteid e-posti turundustööriistadega. Valige parim programm, mis sobib teie vajadustega.
TurvaelemendidLemonStand kasutab teie andmete kaitsmiseks 36 globaalset serverit. See pakub üleliigset kujundust ja SSL-krüptimist igal lehel.
PCI sertifikaatLemonStand on endiselt PCI-sertifikaadiks saamise protsessis. Kuid nad kinnitavad kiiresti kliente, et nende kaitse vastab PCI standarditele ja ületab neid. Nad ei salvesta klienditeavet ja võrku jälgitakse pidevalt. Enne lõpliku heakskiidu saamist peaks olema vaid aja küsimus.
Sisu loomineKui olete WordPressiga tuttav, saate kiiresti sisu lisada.
KinkekaardidIga hinnakujunduskava võimaldab teil kinkekaarte müüa. Samuti saate luua kuponge ja sooduskoode.
MaksevõimalusedPeate kasutama kolmanda osapoole protsessorit. API teeb selle suhteliselt lihtsaks. Toetatud makseväravad hõlmavad järgmist:
 • PayPal
 • Google Checkout
 • Braintree
 • SagePay
 • WorldPay
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridArvutage tariifid ja lõplikud hinnad sisseehitatud tööriistade abil.
AruandedLemonStand pakub palju aruandlusriistu. Värvilised graafikud aitavad teil oma jõudlust paremini visualiseerida. Iga kord, kui avate armatuurlaua, saate vaadata kohandatud aruannet. Keskenduge mõõdikutele, mis on teie jaoks kõige olulisemad. Saidistatistika: täiustatud analüüs on sisse viidud LemonStandisse. Kuid saidi toimivuse vaatamiseks saate alati lisada muid programme.
SaidistatistikaTäiustatud analüüs on sisse viidud LemonStandisse. Kuid saidi toimivuse vaatamiseks saate alati lisada muid programme.

Plaanid & Hinnakujundus

Enne ostmist saate programmi proovida 14-päevase tasuta prooviversiooni abil. Makske iga kuu või saate allahindlust kogu aasta eest ettemaksu tasumisel.

Soodsaim pakett algab kell 49 dollarit kuus. See on mõeldud uutele ettevõtetele. See võimaldab 200 sada tellimust kuus.

Täiendav hinnapakett sisaldab:

Professionaalne 99 dollarit kuus

 • 400 tellimust kuus
 • Tavaline e-posti tugi
 • Digitaaltoodete müük

Kasv 199 dollarit kuus

 • Kõik standardfunktsioonid
 • 1000 tellimust kuus
 • Hulgimüügi omadused
 • Premium e-posti tugi

Lisatasu 599 dollarit kuus

 • Kõik kasvuomadused
 • 5000 tellimus / kuus
 • Pühendunud edutreener
 • Lisatasu e-posti ja telefoni teel

Ettevõttele, kes tellivad kuus üle 5000 tellimuse, valige ettevõtteplaan. LemonStand loob kohandatud plaani, mis sobib teie vajadustega. Pöörduge tingimuste saamiseks nende poole.

LemonStandi hinnakujundusplaanid on kallimad kui teised platvormid. Tehinguid ega varjatud tasusid aga pole. Teie igakuine arve jääb alati samaks.Lisaks peate hindade võrdlemisel arvestama sihtrühmaga. LemonStand on mõeldud kiiresti arenevatele ettevõtetele. Lõpuks on piiritu funktsioonid lisaraha väärt.

Klienditugi

On mõistlik, et LemonStandil oleks suurepärased klienditeenindused. Kogu nende ärimudel sai alguse ülevõtmisest, kui ettevõtted kiire kasvu tõttu löögi alla löövad. Probleemide lahendamisel on nad kogenud eksperdid.

Klienditoega saate ühendust telefoni või e-posti teel. Täiendatud pakettplaanid sisaldavad eelistatud tuge. Ehkki tavalise toega, võite oodata vastust e-posti päringule vaid mõne minutiga. Ja me ei räägi üldist vormilist vastust. Mis tahes vastus sisaldab üksikasjalikku teavet teie probleemiga seotud probleemide kohta.

Võite proovida nendeni jõuda ka nende sotsiaalmeedia kontode kaudu. LemonStand ei paku reaalajas vestlust. Võib-olla lisatakse see varsti. Muud kasulikud allikad on järgmised:

 • KKK ja tugidokumentatsioon
 • Kasutusjuhendid
 • Ettevõtte ajaveeb

Kui tegemist on kindla klienditeenindusega, siis ei saanud te tõesti midagi enamat küsida.

Kasutuslihtsus

Platvormi armatuurlaud on hästi läbi mõeldud. Poe loomine võtab vaid minuteid. Ettevõtted saavad integreerida kõik lisandmoodulid. Selles mõttes, LemonStand on kasutusmugavuse osas kahtlemata kõrgel kohal. Algajad saavad taustal liikuda. Seadistusjuhend sisaldab alati samm-sammult juhiseid. Teemad on isegi piisavalt hea välimusega, et omaette ilma paljude muudatusteta seista.

See on saitide kohandamine, mis nõuavad rohkem asjatundlikke teadmisi. Peate saidi ise kodeerima või arendaja palkama. LemonStand on selgelt mõeldud asjatundlikumale vaatajaskonnale. Ja arendajad on kogunud arvustusi LemonStandi kohta. Nad saavad pääsege juurde avatud API-le ja kasutage muudatuste tegemiseks HTML-i või CSS-i.

Üldiselt on LemonStand väga kasutajasõbralik. Erinevus on see, et see pole mõeldud algajatele, kes soovivad pukseerimisredaktorit. LemonStand on suunatud konkreetsetele ettevõtetele. Piiratud vahenditega iduettevõtted peaksid kaaluma muid võimalusi.

Kui tunnete kodeerimist, siis naudite kasutajakogemust. LemonStand pakub suurepärase väljanägemisega armatuurlauda. Suured nupud ja ikoonid juhendavad teed. Kui ostate LemonStandit õigetel põhjustel, olete kindlasti rahul.

Järeldus

Kas LemonStand on minu jaoks õige valik?

LemonStand on õige valik, kui:

 • Teil on juba loodud ettevõte
 • Teil on raha arendaja palkamiseks
 • Teie ettevõte kasvab liiga kiiresti, et sellega hakkama saada
 • Tahad suurepärast klienditeenindust
 • Soovite, et saaksite kohandada oma saidi kõiki aspekte

Kokkuvõttes on LemonStand suurepärane ostukorviplatvorm. See pakub laias valikus funktsioone ja on täielikult skaleeritav. Pidage lihtsalt meeles, et see pole mõeldud algajatele.

Võrdlema

LemonStand

92

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map