JustHosti ülevaade 2016

JustHosti logo üle vaadatud.


JustHost

Külastage veebisaiti

8.9


AWA skoor

JustHost

JustHost on Linuxi põhine ja konkurentsivõimelise hinnaga veebimajutaja, millel on täielik loetelu funktsioonidest, mis tagavad funktsionaalsuse ja eelarve tasakaalu. 2008. aastal asutatud JustHosti ajaloos on olnud üks ettevõtte parimatest usaldusväärsuse rekorditest. Lugege meie JustHosti ülevaadet allpool.

Plussid

 • Piiramatu kettaruum
 • Piiramatu domeeni majutamine
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Tasuta skriptide kogu

Miinused

 • Agressiivne müük
 • Keeruline on oluline olemasolev WordPressi ajaveeb
 • Pikem domeeni registreerimise protsess

Ülevaade

 • Veebisait: www.justhost.com
 • Peakorter: Glendale, CA
 • Asutamisaasta: 2008
 • Hostitud saidid: 50 000+
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Jagatud veebimajutus
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

JustHost on suunatud väikeettevõtte omanikule ja üksikisikule, kes otsib eelarvest palju funktsioone. Varem on JustHost keskendunud jagatud hostimisele, kuid on hiljuti lisanud VPS-i ja spetsiaalsed serverivõimalused.

Uued pakkumised pole aga nii konkurentsivõimelise hinnaga kui jagatud hostimisplaanid. Ehkki mastaapsus on olemas, on see kallim kui mõned võrreldavad hostiteenuse pakkujad. See piirab mõnevõrra ruumi oma veebisaidi kasvatamiseks, kui eelarve on murettekitav.

See tähendab, et leiate, et JustHostil on kõik teie saidi alustamiseks vajalik. Pro-plaani abil saate ühe tasuta domeeni registreerimise, piiramatu e-posti konto ja võimaluse hostida piiramatul arvul lisadomeene ja alamdomeene.

Kõik plaanid reklaamivad piiramatut ribalaiust, kuid see pole täpselt nii. See on mõeldud regulaarseks kasutamiseks piiramatuks ja JustHost teavitab teid, kui teie arvates on teie kasutamine liiga suur. Saate mallide abil oma lehed kiiresti üles tõsta, kasutades saidi Just Host ehitajat.

Kasutajasõbraliku CPaneli abil saate oma veebisaiti tõhusalt hallata. MOJO Marketplace tähendab juurdepääsu sadade lisandmoodulite ja skriptide ühe klõpsuga installimisele. E-kaubandust vajavatele veebimeistritele saate lisada ostukorvi või installida ühe ostukorvi MOJO Marketplace.

Klienditeenindus on kõrge prioriteet ja tuge pakutakse ööpäevaringselt. JustHost teeb koostööd ResellerClubiga, et aidata edasimüüjate teenustest huvitatud isikuid.

JustHost oli üks esimesi ettevõtteid, kes pakkus igal ajal raha tagasi garantii. Esimese 30 päeva jooksul on see täielik tagasimaksed – millest lahutatakse lisadoodete või domeeni registreerimisega seotud kulud. Tasuta domeeni registreerimine on ette nähtud ainult majutamiseks saidil Just Host. Seda tasu teile ei tagastata, kuid saate domeeninime alles hoida.

Saate domeeni üle kanda teisele registripidajale või hoida seda Just Hostis registreerituna. 30 päeva pärast kehtivad samad piirangud lisandmoodulitele ja domeenikuludele ning tagasimakse arvestatakse teie ametiajaks jäänud aja eest.

Teie ametiaja ennetähtaegse lõpetamise eest tasu ei võeta. See garantii annab teile võimaluse proovida Just Hostit ja kui see ei vasta teie vajadustele, tühistage ja saate oma raha tagasi.

Kui teil on WordPressi sait, teeb JustHost WordPressi installimise MOJO Marketplace’i kaudu lihtsaks. Haldatavat WordPressi hostimist pole. Siiski on olemas WordPressi jaoks optimeeritud hostimine, mis on rangelt mõeldud WordPressi saitidele ja on loodud nende jõudluse optimeerimiseks.

Ükskõik, kas kasutate WordPressi või mitte, pakub JustHost usaldusväärset tööaega. Kuigi garantiid pole, väidavad nad, et tööaja rekord on 99,9%.

JustHost on varem võitnud arvukalt auhindu klienditeeninduse, hinnakujunduse, usaldusväärsuse ja ajaveebimajutuse parima pakkujana. Nagu enamikul eelarvega veebimajutajate pakkujatel, on ka Just Hostil hõõguvad arvustused ja äärmiselt negatiivsed arvustused.

Selle maine on alates 2010. aastast paranenud, kuna see müüdi Endurance International Groupile (EIG) – samale ettevõttele, kellele kuuluvad paljud teised pakkujad, näiteks BlueHost ja HostGator. Üldiselt on JustHostil hea maine – eriti arvestades selle hinna jaoks saadaolevaid funktsioone.

Sageli pole odavaim host parim valik. JustHost pakub konkurentsivõimelisi hindu, kuid pakub teile funktsioone, mida võite oodata palju kallimatelt hostidelt. JustHosti kasutamisvõimalust on lihtne kasutada, suurepärane klienditeenindus, CPaneli kasutamine ja tasuta lisad – eriti kui olete eelarveteadlik.

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Tasuta kiire seadistamine
 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Tasuta saidi ehitaja
 • POP3 turvalise e-posti tugi
 • Turvaline juurdepääs Shellile
 • Rämpspostitaja kaitse
 • Viisakas saidi varundamine
 • Mitu 10 gigabaidist Etherneti ühendust
 • 24/7 võrgu jälgimine
 • SSL turvaline server
 • Veebifailihaldur

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide kohtuotsus JustHosti kohta

VeebimajutusSpetsialistide seas on JustHost hinnakujunduse osas kõrgeim. Kasutajad saavad luua veebisaidi, mille hind on alla 3,95 dollari kuus. Arvestades nende teenustega seotud puudusi, pole see aga tingimata väärtus. Isegi siis ei piisa taskukohasest hinnakujundusest JustHosti ekspertidelt rohkem kui 3 tärni teenimiseks.

Kriitikud viisid seisakuprobleemide mõõtmiseks läbi ka mitmesuguseid teste. Nende tulemuste põhjal on JustHost seisvate ja seisakuid puudutavate veebimajutusteenuste pika loendi põhja poole. See on ettevõtete jaoks suur probleem. Kui külastajad ja tarbijad ei pääse teie veebisaidile juurde, mõjutab see otseselt teie kasumit.

Ehkki eksperdid kiidavad veebisaitide koostaja tööriistu ja rakenduste turgu, ei piisa neist funktsioonidest kehva toimivuse ületamiseks. Üldiselt andsid eksperdid JusHostile hinde õiglane või hea. Lõppkokkuvõttes on turul lihtsalt paremaid võimalusi, mis on eriti soovitatavad.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426347,00.asp

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused saidil JustHost

Enamik tarbijate positiivsetest arvustustest pärineb aastatest. Värskemates ülevaadetes kommenteeritakse tõsiasja, et JustHost oli varem üks kõige usaldusväärsemaid ja taskukohasemaid võimalusi turul. Kahjuks see enam nii ei tundu. Lisaks sellele, et nad pole suutnud sammu pidada valdkonna suundumustega ja pakkuda konkurentidega samu funktsioone, on neil ka palju tehnilisi probleeme.Kliendid soovivad, et saidi ülalhoidmiseks ja töötamiseks ning kiireks aadresside ja aadresside hoidmiseks peaks olema võimalik tugineda oma hostimisteenusele. probleeme lahendama. Näib, et JustHost ei saa seda enam teha, mis tähendab, et isegi madala hinnasildi kasutamine pole seda väärt. Kokku andsid kasutajad JustHostile keskmiselt 2 tärni 5-st.

Negatiivsed tarbijate arvustused ja kaebused saidil JustHost

Tarbijate arvustuste põhjal tundub, et JustHost on viimase aasta jooksul esinenud suuri probleeme ja pole veel tagasi tulnud. Kasutajad, kes olid teenusega rahul ja ettevõttele lojaalsed, ütlevad nüüd teistele, et hoiduge sellest. Osa probleemist on seotud turvarikkumisega, mis mõjutas paljusid kliente ja põhjustas palju peavalu. Samuti näib, et nende serverid on viimase 12 kuu jooksul olnud vähem usaldusväärsed ja vastutavad palju seisakuid ja aeglast laadimisaega..

Kliendid on pettunud pidevas probleemide reas ja klienditoe puudumises. Neil on probleeme ükskõik kellega ühenduse võtmisega ja nad saavad ainult konserveeritud vastuseid ja tühje lubadusi probleemide parandamiseks.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

Töökindlus & Uptime

Just Host väidab, et töökindlus on 99,9%, ehkki nad seda ei taga. Just Host teeb oma serverites igakuist hooldust, mille jaoks võib nende sõnul olla seisakuid kuus kuni 45 minutit.

2011. aasta augustist pärinev statistika näitab, et tööaja rekord on ülemises 99% vahemikus – kuu madalaim tööaeg oli 99,51%, mitme kuu tööaeg oli 99,99%.

Enamik kliente annab tööaja kohta soodsaid ülevaateid, kuid mõned kasutajad on kurtnud liigse seisaku pärast. Üldiselt on tööaeg Just Hostis keskmisest kõrgem.

Just Host ei paku üleliigseid ega peegelpildis varukoopiaid. Kliente julgustatakse tegema CPaneli abil oma saidilt varukoopiaid ning laadima ja salvestama varukoopiaid oma kohalikku süsteemi. Automaatne varundamine CPaneli kaudu on piiratud 30 gigabaidiga, ehkki suuremaid varukoopiaid saab teha SSH abil.

Kuigi jagatud hostimise korral serveri tasemel koondamist ei toimu, on olemas UPS-süsteem ja Just Hostil on usaldusväärse tööaja tagamiseks varutoite jaoks diiselgeneraatorid. Mitu 10-gigabaidist Etherneti-ühendust pakuvad kiiret, üleliigset juurdepääsu.

Kohapealsed töötajad jälgivad servereid ööpäevaringselt, et olla kursis probleemidega ja lahendada probleemid võimalikult kiiresti.

Funktsioonid & Tööriistad

Vaatame lähemalt kasulikke funktsioone ja tööriistu, mida JustHost pakub.

Tunnusjoon
Ülevaade
KontrollpaneelCPanel on veebimajutuse jaoks kõige laialdasemalt kasutatav juhtpaneel ja just Just Host seda pakub. JustHost teeb CPaneli kohandamist, mis võib tekitada probleeme, kui sait hiljem üle kantakse.
KettaruumSee varieerub, sõltuvalt plaanist ja majutuse tüübist.
 • Jagatud: Basic 50 GB, Starter 150 GB, Plus 150 GB, Pro Unmetered (Suuniste piires piiramatu).
 • VPS: sõltuvalt valitud plaanist 30–240 GB.
 • Pühendatud: tavaline 500 GB (Raid 1), täiustatud ja esmaklassiline 1 TB (Raid 1).
RibalaiusJagatud hostimise korral on ribalaius mõõtmata, mis tähendab piiramatut (juhiste piires). Spetsiaalsete serverite puhul on ribalaius olenevalt plaanist kas 5 TB, 10 TB või 15 TB kuus. VPS-i hostimine on sõltuvalt plaanist vahemikus 1 TB kuni 4 TB kuus.
Andmebaasi tugiBlogid, foorumid, sisuhaldussüsteemid (näiteks WordPress) ja paljud ostukärud vajavad MySQL-i andmebaase. JustHost toetab MySQL-i (nagu ka PostgreSQL) ja pakub phpMyAdminit teie andmebaasi haldamiseks – kõik need on saadaval CPanelist. Jagatud hostimise korral on Basicu ja Starteri andmebaaside arv 20 ning Plussi ja Pro jaoks on piiramatu arv andmeid.
Tasuta domeenPõhiplaan sisaldab ühte tasuta domeeni registreerimist nii kaua, kui te plaani säilitate. Plussi ja Pro plaanid pakuvad ühe aasta jooksul ühe tasuta domeeni registreerimist. VPS ja spetsiaalsed hostimiskavad pakuvad ühte tasuta domeeni.
Mitu domeeniLubatud on mitu domeeni. See arv varieerub kava järgi alates Basicu versioonist 20 kuni Pro jaoks. Kõiki teie domeene saab hallata ühest CPanelist.
Andmete varukoopiadJustHost haldab oma serveritest regulaarselt varukoopiaid, kuid soovitab klientidel teha regulaarselt oma varukoopiaid, mida nad kohapeal talletavad. Varundamisi saate teha käsitsi, kasutades CPaneli saidi varundamise tasuta versiooni, või võite maksta kuutasu Pro versiooni eest, mis ajastab ja automatiseerib varundamised faili või kausta tasemel.
Ühe klõpsuga rakenduste installijaLisage tööriistad ja lisandmoodulid kiiresti, kasutades MOJO Marketi ühe klõpsuga installijat. Ühe klõpsuga installid on saadaval WordPressi, ostukorvide, meililistide ja palju muu jaoks. Skripte saab teie saidile lisada SimpleScripti ühe klõpsuga installija kaudu.
E-posti kontodJagatud hostimise korral lubab Basic viit e-posti kontot, Starter ja Plus lubavad 100 kontot ning Pro lubab piiramatut arvu kontosid.
Turvalisus hostimiselJust Host pakub SSH ja jagatud SSL-i tasuta. Kui teil on spetsiaalne IP, on SSL-sertifikaadid saadaval ettevõttelt Just Host või saate installida selliste SSL-pakkujate kaudu nagu GeoTrust või Comodo. Turvalise e-posti jaoks toetatakse POP3 turvalist ja turvalist IMAP-i.
Veebisaitide koostajaJustHosti saidi ehitajal on teie veebisaidi loomisel üle 400 malli. Pukseerimisfunktsiooni Weebly põhiversioon on tasuta ning Pro ja e-kaubanduse versioonid, millel on rohkem funktsioone, on saadaval kuutasu eest.
Pahavara ja rämpsposti kaitsePlussi ja Pro plaanidesse kuulub SpamExperts, mis pakub meilide filtreerimist. Kuutasu eest saate selle lisada põhi- ja stardiplaanidesse. SiteLock Security on saadaval ka 2,50–41,67 dollarit kuus domeeni kohta.
OstukorvidJust Host toetab mõnda populaarset ostukorvi, sealhulgas Agora, Cube Cart, Zen Cart ja palju muud. Ostukärusid saate importida ja installida müüjatelt, mis pole ehk MOJO Marketi kaudu saadaval. Samuti võite lasta programmeerijal kirjutada ja installida kohandatud ostukorvi.
Programmeerimiskeelte tugiJustHost toetab tavalisi Linuxis töötavaid programmeerimiskeeli, sealhulgas PHP, Perl, Python, Javascript ja Ruby.
SaidistatistikaAWStats ja Webalizer on kaks levinumat jälgimisriista ja neid pakutakse CPaneli kaudu. JustHosti saitidele saab installida ka muid jälgimisrakendusi, näiteks Google Analytics.
Lisafunktsioonid ja tööriistadSpetsiaalne IP on saadaval hinnaga 47,88 dollarit aastas. Kogenenumatele kasutajatele toetab JustHost SSH-d, serveripoolne koosseis ja võimalust .htaccess-faile redigeerida. Plussi ja Pro jagatud hostimiskavade jaoks pakutakse tasuta turustamispakkumisi Google AdWordsi ja Yahoo reklaamimiseks (150 dollarit Plussi jaoks, 300 dollarit Pro jaoks).

Plaanid & Hinnakujundus

JustHost korraldab regulaarselt tutvustusi, seega on plaanide hinnastamine paindlik. Pikematel perioodidel on ka hinnavahe, parimaks väärtuseks on 36-kuuline tähtaeg.

JustHost annab raha tagasi garantii, nii et te ei pea muretsema selle pärast, et olete lukustatud, kui plaan ei vasta teie vajadustele. Allpool toodud hinnad kajastavad seda, mida Just Host selle ülevaate ajal pakub, sealhulgas tutvustusi.

Jagatud hostimisplaane on neli – Basic, Starter, Plus ja Pro.

Põhi- ja stardipaketid on väga sarnased, välja arvatud stardiplaani salvestusruum on 150 GB versiooni Basicu 50 GB ja Stardiplaan lubab Bassi viiel kontol 100 e-posti kontot. Stardipaketiga ei kaasne tasuta domeeni registreerimist, samal ajal kui Basic seda teeb. Neil mõlemal on piiramatu ribalaius, 25 alamdomeeni, 20 MySQL andmebaasi, saidi varundamise põhiversioon ja standardne serveri jõudlus.

Plussi ja Pro plaanid pakuvad oma paketides rohkem, sealhulgas rohkem salvestusruumi (Pro jaoks piiramatu), piiramatut MySQL andmebaasi, piiramatut ribalaiust ja ühe domeeni ühe aasta tasuta registreerimist. Pro pakub ka ühte tasuta pühendatud IP-aadressi, tasuta SSL-sertifikaati ja saidi varundusprogrammi. Pro-plaanil on ka 80% vähem kontosid serveri kohta. See pakub suure jõudlusega servereid, millel on suurem kiirus ja võimsus.

Tavaline hinnakujundus põhineb kuupõhiselt või 12, 24 või 36kuulisel perioodil. Kogu valitud tähtaja eest tasutakse teenuse osutamise ajal. Basicu baastasu on kuust kuusse 9,99 dollarit ja jaguneb aastaseks perioodiks 8,99 dollarini kuus, kahe aasta jooksul 8,49 dollarini kuus ja kolme aasta jooksul 7,99 dollarini kuus.

Stardipakett on vastavalt 7,99, 7,49, 6,99 ja 5,99 dollarit. Plussi plaanid on 14,99 dollarit, 11,99 dollarit, 11,49 dollarit ja 10,99 dollarit. Pro plaan on 29,99, 25,99, 24,99 ja 23,99 dollarit.

Lisaks on ühekuiste plaanide eest 20-dollarine seadistustasu. Stardikavaga kaasnevad domeeni registreerimisega seotud lisakulud kas Just Host või mõne muu registripidaja juures. Kui tühistate põhi-, Plus- või Pro-plaanid raha tagasi garantii alusel, siis makstakse pakutud domeeni registreerimise kulude tasumisel 15,99 dollarit tagasi ja hoiate domeeni ülejäänud aasta jooksul – või kauem, kui jätkate domeeni registreerimist.

Kui teil on mõne teise hostiga veebisait ja soovite, et ülekanne tehtaks teie eest, seadistab JustHost selle ühekordseks tasuks 149,99 dollarit.

Tavahinnaga oleks põhiplaan algajale parim – hea funktsioonide ja eelarve tasakaal. Selle ülevaatuse ajal on JustHostil Basicu hind 2,95 dollarit kuus, Pluss 4,95 dollarit kuus ja Pro 9,95 dollarit kuus..

Enamiku kasutajate jaoks pakuks Plus soodushinnaga parimat väärtust ja enamikku funktsioone. Suuremate saitide, e-kaubanduse saitide ja nende jaoks, kes soovivad paketis kõige rohkem funktsioone, on Pro-paketi soodushind teiste hostiettevõtetega konkureeriv.

Soodushinnad naasevad tavapärase hinnakujunduse juurde esimese ametiaja lõpus, nii et pikematel tähtaegadel on mõistlik oma raha eest kõige rohkem kasu saada.

Neile, kes vajavad spetsiaalset serverit, pakutakse kolme plaani, mille hind ulatub 149,99 dollarist kuus standardi korral kuni 249,99 dollarini kuus Premium paketi jaoks. Kõigil kolmel plaanil on teie serveri haldamiseks CPanel ja WHM koos juurjuurdepääsuga.

Teil ei ole JustHosti plaanidega lepingut. Arvelduse osakonda helistades saate oma plaani igal ajal uuendada või madalamaks muuta või tähtaja pikkust muuta.

Klienditugi

Just Host saab klienditeeninduse eest pidevalt kõrgeid hindeid. Neil on telefon, e-post ja otsevestlus saadaval 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas. Enamiku klientide arvustuste kohaselt on saadud teenus sõbralik ja asjatundlik ning tugiküsimused lahendatakse kiiresti.

Nagu kõigi teenuste puhul, ei lähe asjad alati sujuvalt ja mitte kõik ülevaated pole roosilised. Kuid JustHosti valimise ja seal püsimise põhjuseks on hea klienditeenindus.

On ebaselge, kus tugi füüsiliselt asub, ehkki tugitöötajad räägivad inglise keelt. Just Hostil on kontorid Ühendkuningriigis, Austraalias ja USA andmekeskus asub Chicagos, Illinoisis.

Just Hostiga saate ühendust võtta telefonil 888-755-7585.

Tugiteenuste ja arvete saatmise e-kirjad ning reaalajas vestlused leiate Just Host’i saidilt kontaktleht.

Võite ka kasutada [email protected].

JustHosti veebisaidil leiate a teadmistepagas üle 812 sissekandega, et vastata paljudele teie küsimustele, aga ka peaaegu 40-le videoõpetused.

Samuti on olemas a ajaveeb, kuid alates 2014. aasta keskpaigast pole sisenemist olnud.

Kasutuslihtsus

JustHost otsustas muuta veebisaidi kasutamise kliendi jaoks võimalikult lihtsaks. CPanel on üks kõige laialdasemalt kasutatavaid ja kasutajasõbralikke tagapõhju, mis teie veebisaidi haldamiseks saadaval on.

MOJO Marketplace ja SimpleScript muudavad tööriistade ja lisandmoodulite lisamise ühe klõpsuga toiminguks. Joomla, WordPress, OSCommerce ja palju muud on lihtsad ühe klõpsuga installid.

Olemasoleva WordPressi saidi teisaldamine JustHosti on pisut keerulisem, kuid JustHost pakub nende saidil juhendamist, mis juhendaks teid.

Järeldus

Klientide arvustuste põhjal on hostimisettevõtte järjestamine või soovitamine keeruline. Paljud negatiivsed arvustused pärinevad konkurentide palgatud inimestelt ja paljud soodsad arvustused pärinevad sidusettevõtetelt, kes üritavad saidi populaarsust tõsta.

Siiski, kui jätta tähelepanuta väga negatiivsed ja liiga helendavad positiivsed hinnangud, näib klientide rahulolu olevat Just Hostis keskmisest kõrgem.

Konkurents on majutusteenuste eelarveturul tihe. Just Host eraldab selle kasutuslihtsuse ja pakutavate teenuste arvu – rohkem kui paljud teised kõrgema hinnaga alternatiivid.

See on suurepärane valik väikeettevõtte omanikule või eelarvelisele mõtlemisele.

Komplekti kuuluvate teenuste ja funktsioonide, näiteks ühe klõpsuga installimise tõttu on see hea valik algajatele, eriti kuna nad saavad alustada ilma hostimise suurte kuludeta.

Võrdlema

JustHost

89

InMotioni hostimine

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map