Jimdo ülevaade 2016


Jimdo

Külastage veebisaiti

9.3


AWA skoor

Jimdo

Jimdo veebisaidi ehitaja sündis 2007. aastal Saksa arendajate meeskonnast ja on õitsengu saanud täieõiguslikuks veebisaitide koostajaks koos satelliidimeeskondadega kogu maailmas. Platvorm on tugev valik väikeettevõtetele, kes sooviksid ise lihtsa saidi ehitada. See avaldus kehtib eriti nende kohta, kes vajavad integreeritud e-kaubanduse põhifunktsioone. Lugege meie Jimdo arvustust allpool.

Plussid

 • Ulatuslik e-kaubanduse komplekt
 • Sobib hästi blogimiseks
 • Töötab koos iOS-i ja Androidi rakendustega
 • HTML ja CSS redigeerimine on saadaval
 • Tugevad SEO võimalused tasuliste plaanide jaoks

Miinused

 • Tasuta kava piiratud konto
 • Pole lihtne redaktoris liikuda
 • Ei luba mitut kaastöötajat
 • Piiratud mallid
 • Saidi eksportimisvõimalust pole

Ülevaade

 • Veebisait: www.jimdo.com
 • Peakorter: Hamburg, Saksamaa
 • Asutamisaasta: 2007
 • Töötajad: 200
 • Ehitatud saidid: 15 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaidi koostaja tarkvara
 • Keeled: Inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, jaapani, vene, hollandi 
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

Jimdo eripakkumine DIY veebisaitide ehitajate maailmale peitub selle sihitud e-kaubanduse lahendustes. Platvorm pakub tasuta ja tasulisi plaane, piiratud mallivalikuga, kuid kindla saidi lisandmoodulitega, mis aitavad teie saiti üles ehitada. Tasulised plaanid pakuvad hinna ja kvaliteedi suhet selliste funktsioonidega nagu analüüs, SEO ja mitu e-posti aadressi.

Redaktor ei ole puhas lohistamine, vaid pakub palju kohandamisvõimalusi, kui mall on valitud ja kui saate olemasolevate võimaluste läbitungimise peatada..

Mis on Jimdo kasutamisel kõige parem?

Jimdo võimaldab teil veebipoe avada ilma eelnevate kodeerimise teadmisteta. Isegi JimdoFree plaani abil on teil võimalus oma poodi lisada kuni viis eset. See pole nii raskekaaluline kui sellised mängijad nagu Magento ja Gambio, kuid saate seda kõike hõlpsalt ise teha.

Kes on Jimdo?

Jimdo on hea valik väikeettevõtjatele, kellel on veebipood. Lisage oma üksused, teostage varude kontrolli, töötlege makseid PayPali kaudu. See on lihtne. Kui olete Etsy poe omanik ja otsite muud platvormi, siis võib Jimdo olla suurepärane valik.

Kuna Jimdo on sisse ehitatud ka suhteliselt hea ajaveebiplatvorm, võiksite seda ka selle jaoks kasutada – eriti kui teile meeldib värskendada liikvel tänu nende mobiilirakendustele.

Kunstnike, disainerite või loomingutüüpide jaoks ei ole see teie jaoks parim platvorm – tööriist ei ole nii loovalt seadistatav kui teised mängu esindajad. Neile, kes müüvad palju veebis, võiksite proovida ka mõnda muud lahendust.

Kui skaleeritav on Jimdo veebisait?

Tehniliselt võib Jimdo veebisait olla nii suur, kui soovite, et see oleks! Jimdo Professional plaan pakub piiramatul hulgal salvestusruumi, nii et see võib olla nii meediarikas kui soovite. JimdoFree plaan algab 500 MB-st.

Kui soovite asutada veebipoodi, millest võiksite ühel päeval saada mammutiks, on parem otsida mujalt. Muud platvormid pakuvad suurte poodide jaoks paremat haldust, lisaks pole Jimdol teie sisu eksportimise võimalust juhuks, kui peate kolima mujale.

Milline maine on Jimdol?

Jimdo pole üks suuremaid nimesid veebisaitide loomise mängus, kuid see on kestnud juba hea kaheksa aastat. Platvorm on läbi teinud mõned märkimisväärsed uuendused, mis muudavad inimeste valmisprojektid professionaalsemaks ja kaasaegsemaks kui teenuse eelnevad iteratsioonid. Jimdo on seni ehitanud 15 miljonit veebisaiti.

Platvorm pakub teistele sarnast privaatsuspoliitikat. Teie kontaktandmeid säilitatakse, kui te oma kontot ei deaktiveeri, see kasutab küpsiseid, logib teie IP-d. Üksikasju ei müüda kunagi. Teie veebisaidile üles laaditud pilte või faile võidakse salvestada kas Amazon S3 või Nirvanix pilveteenustes. Kõik muud andmed salvestatakse Jimdo serveritesse.

Kas Jimdol on raha tagasi garantii??

Õnneks jah, ja sellega palju! Jimdo pakub nii oma JimdoPro kui ka JimdoBusiness plaanide 30-päevaseid tasuta prooviversioone. Alustage JimdoFree plaaniga ja vahetage siis JimdoPro või JimdoBusiness tasuta prooviversiooni vastu, kui asjad näevad head välja.

Põhijooned

 • Mobiilirakendus
 • Paroolikaitse
 • Põhjalik ajaveebiplatvorm
 • SEO videoõpetused
 • PayPali maksete lüüsi integreerimine
 • Kohandatud domeeninimi
 • Suhtlusvidinad
 • Optimeeritud mobiilile
 • Google Mapsi integratsioon
 • Google Analyticsi integratsioon
 • 500 MB piiramatut salvestusruumi
 • Toetab 8 erinevat keelt

Valdkonna ekspertide kohtuotsus Jimdo kohta

Veebisaidi ehitaja Üldiselt annavad eksperdid Jimdole hea või keskmise hinde. Jimdo otsustas luua veebisaidi ehitaja, mida oleks lihtne kasutada ja kriitikud arvavad kindlasti, et on selle eesmärgi saavutanud. Isegi uusi funktsioone on lisatud eesmärgiga mitte muuta asju liiga keeruliseks. Jimdo puhul on esikohal kasutajakogemus ja see on selge nii nende lähenemises ettevõttele kui ka tootele.

Kõige tavalisem kriitika on seotud Jimdo mallidega. Veebisaitide koostajate seas on see tavaline kaebus. On keeruline kõigile meeldida, eriti kui igal kasutajal on erinevad maitsed ja ootused. Hea uudis on see, et Jimdo lisab regulaarselt uusi malle ja pakub kindlaid, mobiilisõbralikke võimalusi.

Lõppkokkuvõttes soovitavad eksperdid Jimdot rohkem kui hea meelega kõigile, kes soovivad väärtust ja kasutusmugavust. Kui need on teie peamised prioriteedid, ei pea te tarkvara pärast pettuma.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Jimdo kohta

Kuigi Jimdo tasuta versioonil on kindlasti mõned piirangud, leidus palju kasutajaid, kes olid tasuta saadaval tasuta saadaval olevate tööriistade ja funktsioonide hulga üle. See võimaldab kellelgi veebisaiti üles ehitada ja endale võrgus nime panna. Lisaks on tugevate e-kaubanduse tööriistade abil lihtne veebisait muuta täielikult funktsionaalseks kaupluseks.

Muud kiidetud funktsioonid hõlmavad:

 • WYSIWYG toimetaja. Ehkki see ei pruugi lohistada, on see siiski väga kasutajasõbralik ja veebisaidi loomisel abiks.
 • Sotsiaalsed integratsioonid. Sotsiaalmeediast ei pääse ning Jimdo aitab teil neid tööriistu maksimaalselt ära kasutada.
 • Mobiilsed saidid. Kliendid saavad teie saiti hõlpsalt vaadata mis tahes seadmes.
 • http://www.websitetooltester.com/et/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Negatiivsed tarbijahinnangud ja kaebused Jimdo kohta

Enamik Jimdo vastu esitatud kaebustest on suunatud tasuta versioonile. Kasutajad olid mallivalikute üle vähem muljet avaldanud kui ka neile, et Jimdo näitab logo oma teenuste reklaamina silmatorkavalt. See on aga tasuta tarkvara jaoks üsna tavapärane praktika ja hinnasilti arvestades on liiga palju vaielda.

Tasulise versiooni valijate jaoks oli kasutajaliides mõnevõrra puudu. Kuigi redaktorit on suhteliselt lihtne kasutada, eriti kui võrrelda konkurentidega, pole see tõeline lohistamise tööriist. Algajatele, kes otsivad veebisaidi loomiseks absoluutselt lihtsamat viisi, võib see olla tõeline müüja.

 • http://www.websitetooltester.com/et/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Kujundus & Kohandamine

Kui olete jõudnud Jimdo veebisaidile, on nad valmis ja ootavad, et saaksite alustada nende Jimdo tasuta kavaga. Lehe esiosas ja keskel karjub see peaaegu teile: „LOE OMA TASUTA VEEBILEHT.” Noh, okei boss, kui teil on vaja!

Sealt suunatakse teid külastama nende mallide lehte ja siin on teil valida 15 valiku vahel. Piiratud, ma tean, kuid saate seda kohe pärast alustamist muuta, kuna JimdoFree kavas on 40 valida ja tasulistes plaanides on neid rohkem. Soovi korral saate malle osta ka välistelt pakkujatelt. Kui teil on CSS- ja HTML-kodeeringutest midagi head, on isegi tühi mall.

Kui olete mõelnud, millise malliga soovite töötada, transporditakse teid redaktorisse. Jimdo toimetaja on ülekohtune ja moodne. Lehe paremas servas on väike redigeerimisriba. Veebilehe paigutuse igal elemendil klõpsates saate valikuid selle muutmiseks, kuid te ei saa neid elemente hõlpsalt teisaldada. Nagu oleme varem puudutanud, ei tähenda see täpselt lohistamist.

Enne kui hakkate oma saidi kokku panema, peate mõnda aega redaktoris elementidega ringi mängima. See ei ole kõige lihtsam toimetaja, millega harjuda, ja soovitame teil alustamiseks tutvuda veebiabi või YouTube’i videotega.

Kui olete oma elemendile paigutusele elemente lisanud ja neid kohandanud, on asi hõlpsamini navigeeritav. See pole parim toimetaja, kellega oleme kokku puutunud, kuid kindlasti pole ka halvim. Teie lehele on palju läbimõeldud elemente.

Fotosid saab lisada oma arvuti kataloogist või DropBoxi kontolt ning teil on vaja linki kõigi videote jaoks, mida soovite lisada. Kahjuks pole kõigi teie failide veebipõhist repositooriumi. Samuti pole sisseehitatud fotoredaktorit, nii et enne piltide sisestamist peate oma pildid parandama.

Taustade seadmisel on teil võimalus kasutada fikseeritud pilti või stiili, slaidiseanssi või videot.

Ärge muretsege, kui teile ei meeldi see, kuidas mall näeb välja, kui olete poolel teel või olete töö lõpetanud. Jimdo disain tähendab, et saate oma malli igal ajal andmeid kaotamata muuta.

Funktsioonid & Tööriistad

Vaatame veidi lahedaid asju, mida Jimdo saab teha, et võistlus lihtsalt ei pruugi olla.

Mobiilne arendus

Kui olete pidevalt liikvel või peate oma veebisaidil kogu aeg regulaarselt postitusi tegema, on Jimdo teid katnud. Kogu oma veebisaidi arendamise saate teha lihtsalt iOS- või Android Jimdo-rakenduste abil. Need mõlemad on saadaval vastavates rakenduste poodides.

E-kirjad

Kui soovite veebis professionaalset ärisaiti, siis soovite oma e-posti aadressi – oma [email protected]. See pole JimdoFree versioonis saadaval, kuid JimdoPro ja JimdoBusiness plaanides saate vastavalt ühe e-posti aadressi (kuni 3 edasisaadressi) ja 20 e-posti aadressi (piiramatu edasisaadressiga).

Saidi majutamine

Jimdo pakub enda hostimist, mis tähendab, et te ei pea muretsema välise teenusepakkuja otsimiseks. See tähendab ka seda, et laadimisaegade optimeerimine võib olla keeruline, kui need on meediumid rasked – ja teil pole muid võimalusi.

Mobiili optimeerimine

Mobiili optimeerimine on Jimdoga imelihtne – nad teevad kõik teie jaoks! Parempoolse tööriistariba seadme eelvaate valiku abil saate vaadata, kuidas teie mobiilisait välja näeb.

Paroolikaitse

Jimdo pakub võimalust JimdoFree plaaniga teie saidi ühe lehe parooliga kaitsta, JimdoPro plaaniga viis lehte ja JimdoBusiness plaaniga piiramatu arv lehti.

Blogimine

Jimdoga on kaasas üsna ulatuslik ajaveebiplatvorm. See hõlmab võimalust lisada GoogleMaps, failide allalaadimine, kommentaaride sektsioonid, kohandatud HTML-i vidinad ja palju muud. Blogimisfunktsiooni ainus negatiivne külg on see, et te ei saa postitustele plaani panna.

SEO

Jimdo pakub SEOC videoõpetusi rankingCoachist, et aidata JimdoPro ja JimdoBusiness plaani kasutajaid, ning iga plaani jaoks on saadaval SEO ulatuse erinevad astmed.

e-kaubanduse lahendus
Jimdo on suurepärane võimalus väikeettevõtetele. Platvormil on suurepärane alus väikese veebipoe ehitamiseks alates. Taustprogramm võimaldab kasutajatel jälgida laoseisu, automatiseerida klientidele e-kirjadele vastamist ning avada ja sulgeda teie tellimusi.

Ainus maksevärav, mida Jimdo täielikult hõlbustab, on PayPal. Tehingute tegemiseks on soovitatav kasutada PayPali ettevõtte kontot. Kõigil tehingutel pole Jimdo poolt tasusid lisatud.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineSüsteemiga tutvumiseks kulub natuke aega
VeebikujundusValige lehe paigutused, muutke värve, lisage tekstuure ja palju muud. Väga konfigureeritav, kuid mitte puhas lohistamine
Kohandatud domeeninimiSaadaval koos JimdoPro ja JimdoBusiness plaanidega
Navigeerimise sügavusSaadaval on kaks alatasandit
Vidinad ja rakendusedFotogaleriid, YouTube, sotsiaalmeedia jne.
MonetiseerimineSaadaval on Google AdSense, siduslingid, ribareklaamid
Külastajate statistikaTasuliste plaanide korral saadaval Google Analyticsi kaudu
Foto, video ja heliMultimeediumi piiratud vormingu võimalused – manustatud kood ainult heli jaoks
BlogiStandardne blogimisplatvorm. Lisage jaotisesse Discus, et kasutada rohkem kommentaare
Google kaardidGoogle Mapsi element on saadaval
HTML-redaktorSaadaval on nii töölaua- kui ka mobiilisaitide HTML-i redigeerimine
Sotsiaalse meedia integreerimineLisage Facebook nagu nupud, Twitteri voog jne.
Vormid ja uuringudVormielement on saadaval
Panipaigad500 MB JimdoFree plaani jaoks, 5 GB JimdoPro Plan jaoks, piiramatu JimdoBusiness Plan jaoks
Infolehe tööriistJimdo soovitab lisada oma veebisaidile MailChimpi registreerimisvormi ja kasutada nende teenuseid
FoorumAinult külalisteraamatu funktsioon
E-kaubandus / veebipoodPõhjalikud lahendused
Lüüsi integreeriminePayPal
SEO sõbralikJimdoPro Plan – metakirjeldused, URL-id, piltide sildid. JimdoBusiness Plan – välistage lehed, 301 ümbersuunamist
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Paroolikaitse ühel lehel JimdoFree plaani jaoks, viis lehekülge JimdoPro plaanil ja piiramatu JimdoBusiness plaani jaoks. Blogipostitustes paroolivalikut pole
Google® AnalyticsSaadaval tasuliste plaanide korral
Veebisaidi turvalisusVeebisaite säilitatakse Jimdo turvalistes serverites
Mitu keeltPlatvorm ja foorumid on saadaval 8 erinevas keeles
Mobiili optimeerimineAutomaatselt mobiilile optimeeritud
CDN-tehnoloogiaMitu serverit erinevates riikides

Plaanid & Hinnakujundus

Mõelge proovida Jimdo JimdoFree plaani, kui arvate, et veebisaidi koostaja võib olla teie jaoks õige valik. Lisage sinna kõik oma elemendid ja funktsioonid ning vaadake, kas see töötab, ja kui olete õnnelik, võite lõpetada mõne tasulise plaani tasuta prooviversiooni. Tasuta prooviversioonid kestavad 30 päeva, nii et teil on piisavalt aega nende proovimiseks.

JimdoFree kava

JimdoFree annab teile piiratud valiku põhifunktsioone, millega töötada. Me ei soovita seda kellelegi, kes proovib midagi tõsist ette võtta. See on pigem maitsja, et näha, kas tasutud plaanid sobivad teie vajadustele hästi.

JimdoFree plaan on kaasas:

 • 500 MB salvestusruumi
 • üks parool kaitses lehte
 • iOS- või Androidi-rakendus – kui otsustate seda kasutada
 • väga piiratud SEO – avalehe metapealkiri ja metakirjeldus, Google’i indekseerimise kontroll ja teie Google’i kirje eelvaade
 • kuni 5 kauplust
 • maksimaalne saatmissumma
 • võimalus seada suurtele tellimustele tasuta saatmine

Tasuta versioon sisaldab Jimdo jaluse reklaame kogu teie veebisaidi allosas. Teie veebisaidi nimi on ka kujul yourwebsite.jimdo.com. Eeliseks on see, et saate oma Jimdo tasuta saiti igavesti hoida.

Tasulised plaanid

Kui olete oma veebisaidi suhtes tõsiseltvõetav, siis peate kaaluma ühte Jimdo tasulistest plaanidest. Hinnakujundus on teiste veebipoodide ehitajatega võrreldes väga konkurentsivõimeline. Plaanid on reklaamivaba, erinevalt nende kolleegidest. Teil on võimalus oma domeeninimi üle kanda ühele neist plaanidest või hankida ka uus kohandatud (kujul www.yourwebsite.com).

JimdoPro
7,50 USA dollarit kuus (aastas)

JimdoPro plaan sisaldab kõike JimdoFree kavas sisalduvat koos:

 • 5 GB salvestusruumi
 • Viis parooliga kaitstud lehte
 • Üks e-posti aadress ja kuni 3 edasisaadressi
 • täiustatud klienditugi
 • saidi statistika
 • oma jalus
 • mobiilne ekspressleht
 • veel SEO – kohandatud lehtede URL-id, metalehtede pealkirjad, lehe metakirjeldused, XML-saidikaart, rankingCoach
 • kuni 15 kaupluse nimekirja
 • võimalus kehtestada hinnakiri

JimdoBusiness Plan
20 USA dollarit kuus (aastas)

JimdoBusiness pakub täielikku komplekti Jimdo rajatisi. See põhineb JimdoPro kavas pakutavatel funktsioonidel. Kõige kasulikum eelis on meie arvates võime lisada oma poodi piiramatuid esemeid. Tutvuge ka muude eelistega:

 • piiramatu salvestusruum
 • piiramatu parooliga kaitstud lehti
 • 20 e-posti aadressi ja piiramatu hulga edasisaadresse
 • tipptasemel klienditugi
 • Uus kohandatud domeen
 • laiendatud SEO – robotite metamärgendid ja URL-i ümbersuunamised
 • piiramatu kaupluste nimekiri
 • sooduskoodid
 • kohandatud tellimuse kinnituse leht
 • kaalupõhine saatmine
 • sildipõhine saatmine
 • Triibumakse võimalus

Märkus. On ka muid lisandmooduleid, näiteks premium-domeene (nt pakkumine, .varustus), mida saate ka osta.

Klienditugi

Jimdo juures on avatud suur kogukonna foorum ja mitte ainult, et neid pakutakse kaheksas erinevas keeles! Foorumid on koht, kus kasutajad esitavad küsimusi ja vastused pakuvad kas teised kasutajad või foorumi moderaatorid. Ümberkaevamine või endale küsimuse esitamine peaks teile otsitava vastuse pakkuma.

Saate tutvuda veebipõhiste õppematerjalidega, et tutvustada teile põhitõdesid, ja mis veelgi huvitavam, mõned tasuta reaalajas veebiseminarid, mis aitavad teil näiteks SEO põhitõdesid.

Tiimile küsimuste saatmisel meilisõnumite arv erineb. Tasuliste plaanide jaoks on teil aega üks kuni kaks tööpäeva, samas kui tasuta kasutajad võivad oodata pisut kauem.
Veebisaidil on alati ka reaalajas vestluse võimalus – ooteaeg võib siiski olla kuni umbes 2 tundi. See aitab, kui teil on aega veeta arvuti ees istudes samal ajal, kui teete muid asju. Teenus on saadaval ainult kell 9–17 PST, seega ei pruugi see töötada mujal maailmas.

Kasutuslihtsus

Jimdo pole alguses kõige lihtsam hange. Selle kasutamisega tutvumiseks peate leppima mõne tunniga. Toimetaja pole nii intuitiivne kui teised, kellega oleme kokku puutunud. Kui olete selle siiski omandanud, on veebisaidi konfigureerimine lihtne.

Keskmine kasutaja peaks saama oma veebisaidi ilma probleemideta näksida nädalavahetusel. See hõlmab ka Jimdo platvormi poe funktsionaalsust.

Parim asi Jimdo juures on see, et kui olete oma seadistuse seadnud, on lisaelementide lisamine või kujunduse muutmine üsna lihtne. Kui teete oma veebisaidil palju värskendusi, on Jimdo hea platvorm, mida kasutada.

See pole liiga kohandatav – kuid enamasti ei pane kasutajad seda pahaks. Kui te pole disaini osas veel liiga keeruline ja soovite midagi, mis näeks endiselt hea välja, kuid mis oleks rohkem seotud funktsionaalsus – siis võib sul õnne olla. Kui sa teha teate HTML-i või CSS-i, saate seda oma südame sisu järgi kohandada.
Teie jaoks on tasuliste plaanide veebisaidi halduses sisseehitatud analüütika ja need pakuvad ka üsna palju SEO võimalusi. Leidub Jimdo loodud saite, mis asuvad nende tulemuste tipus – kuid kõigepealt peate tegema natuke rasket tööd.

Järeldus

Jimdol on palju mõtet uurida, kas soovite oma väikese poe veebis avada. See sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad välja pääseda selliselt platvormilt nagu eBay või Etsy ja teha selle asemel oma asju. Tasulised plaanid on hea hinnaga ja platvormi struktuur töötab minimaalse vaevaga, kui saate selle riputada.

Värskendused on lihtsad ja kui olete rahul ainult PayPali (või JimdoBusinessi kasutajatele mõeldud triibu) kasutamisega, on see stressivaba viis haarata oma veebilõik. Jimdo SEO funktsioonid võivad teile isegi hästi harjutatava veebisaidi teha.

Kui soovite oma väikese e-kaubanduse saidi üles ehitada, ilma et peaksite muretsema kodeerimise krahhikursuse pärast, siis on teie jaoks tõenäoliselt Jimdo.

Maailma ajaveebide pidajad võivad leida ka Jimdo õige valiku. Platvormi ajaveebi külg on üsna ulatuslik ja kuigi te ei saa postitusi ajastada, on teil võimalus mustandid hilisemaks salvestada.

Soovitame teil kontrollida Jimdot, kui kuulute ühte neist kategooriatest või olete proovinud mõnda muud isikliku projekti jaoks veebisaidi koostajat ja te pole veel seda õiget leidnud.

Võrdlema

Jimdo

93

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map