IM-loojate ülevaade 2016


IM-i looja

Külastage veebisaiti

8.8


AWA skoor

IM-i looja

IM-looja on veebisaidi looja kellelegi, kes soovib luua oma ettevõtte, sündmuse või enda jaoks veebisaidi, kuid tal pole HTML-i programmeerimisoskust. Toote abil on alates saidi loomisest kuni domeeni ostmiseni lihtne minna. Samuti on nad teinud koostööd e-kaubanduse ettevõttega, et lasta ettevõtte toodetel oma saidil vaevata müüa. Lugege allpool meie IM-looja ülevaadet.

Ülevaade

 • Veebisait: www.imcreator.com
 • Peakorter: New Yorgi linn
 • Asutamisaasta: 2011
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

See, mida IM-looja teeb, võimaldab teil veebisaidi luua lisaks sellele, et nad pakuvad platvormi selle majutamiseks. See on mõeldud inimestele, kellel pole programmeerimisoskust. Nende sihtturg on tavakasutaja. Nad ei keskendu ühelegi konkreetsele turule, näiteks fotograafidele. Seal on mallid üldistele ettevõtetele, restoranidele ja isegi pulmadele.

On mõned tehnilised piirangud, kuid mitte paljud. Näiteks ei ole JavaScripti ega stiililehti ette nähtud. Neil on lihtsalt põhiline HTML-redaktor, mille kood on rakendatav ainult ühe lehe jaotise jaoks, mis tähendab, et te ei saanud konkreetset lehejaotust nagu päist muuta. Samuti ei saa te midagi keerulist teha, näiteks kasutada Jquery abil DOM-i muutmist. Kuid kui kasutaja teaks, kuidas seda teha, ei kasutaks nad IM Loojat niikuinii, nii et tavakasutaja jaoks pole see oluline.

Mastaapsuse ja kasvava ruumi pärast pole põhjust muretseda, kuna kasutaja saab lisada nii palju lehti kui nad tahavad, nad pakuvad piiramatut salvestusruumi ja nad käitavad oma süsteemi robustsel Amazon AWS virtuaalmasina platvormil.

Nende suur arv kasutajaid (Nad väidavad, et neid on 8 miljonit.) Räägib oma mainega, kuid nad ei kiidelda disainiauhindade ega sertifikaatidega. Nad mainivad oma veebisaidil CNN-i, The NY Timesi ja The Next Web-i, justkui neist oleks seal kirjutatud, kuid nad ei paku linke ühelegi artiklile, pannes selle üle imestama..

Põhijooned

 • Piiramatu ribalaius ja hostimine
 • Vastuvõtlik
 • SEO sõbralik
 • Skaalautuvad
 • Poodide integreerimine
 • Mobiilirakendus
 • Veeriste ja polstrite täielik kontroll
 • Ühendage oma domeen
 • Kuulutus tasuta
 • Tasuta ikoonid
 • Sotsiaalsete ja ärirakenduste integreerimine
 • Google Analyticsi integratsioon

Valdkonna ekspertide otsus IM-looja kohta

Website BuilderKiire pilk eksperthinnangutele näitab keskmist hinnet 2–3 viiest. Ehkki see ei tundu kõlava kinnitusena, kõlavad IM Looja tegelikud kriitikad palju positiivsemalt, kui tärnihinnang vihjab. Paljud kriitikud kõhklesid kõrgemate hinnangute andmist, kuna IM-looja sobib ideaalselt konkreetsele vaatajaskonnale. Väikeste ettevõtete omanikud, kes loodavad jääda väikeseks, ja need, kes soovivad luua isikliku veebisaidi, leiavad, et IM-looja on suurepärane tööriist. Sellel on palju funktsioone, ilma et neid oleks nii palju, et need muutuvad algajatele üle jõu käivaks. Asjatundjad kiidavad ka kasutajaliidese ja redigeerimise tööriistade vastu heldelt. Peamine puudus ja peamine põhjus, miks IM Creator ei saa paremaid hindeid, on see, et programm pole lihtsalt parim valik suurematele ettevõtetele või neile, kes soovivad oma saiti SEO kaudu aktiivselt reklaamida.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused IM-looja kohta

IM-loojal on selle saavutamiseks mõned suured plussid. Mallid on ühtaegu moodsad ja ilusad ning veebisaidi loomise liides on ülilihtne kasutada ja intuitiivne. Igaüks saab veebisaidi kiiresti luua ilma kodeerimiseta. Eriti naudivad kasutajad lohistamisredaktori lihtsust.

Samuti olid kliendid hinnapakettidega rahul ja teatasid suurepärasest klienditeenindusest. Algajad saavad vaadata õpetusi, pääseda juurde laiale teadmistebaasile ja vajadusel otse klienditoega ühendust võtta. Need eelised teevad IM-i loojast suurepärase valiku blogijate ja väikeettevõtete jaoks.

Kasutajate seas, kes olid hästi kursis kõigi IM Creatoriga seotud mastaapsuse probleemidega, olid ülevaated äärmiselt positiivsed. Kui tegemist on kasutajasõbraliku veebisaidi koostaja pakkumisega, mõõdab IM Creator ootusi.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused kiirsõnumite looja kohta

IM-looja ei ole teie pakutav funktsioon, mis kuulub kõigi saadaolevate kellade ja vilede juurde. Mõne tarbija jaoks oli see tohutu puudus. See pole mõeldud suuremahulistele ettevõtetele, kes soovivad parandada otsingumootorite paremusjärjestust. SEO seaded on väga piiratud, mistõttu on peaaegu võimatu tagada, et otsingumootorid indekseerivad teie veebisaidi korralikult.

Programmi veel üks suur puudus on see, et see ei paku mobiilisaitide redigeerijat. Kuigi külastajad saavad teie saiti vaadata mis tahes seadmes, on selle saidi ilmet keeruline parandada.

IM IMi looja võib küll veebisaidi loomise hõlpsaks teha, kuid turunduse ja liikluse suurendamise osas jääb see väheks.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Kujundus & Kohandamine

Esmalt vaatame mõnda disainivõimalust.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidNeil on mallid, mille nad ise on ehitanud, kuid mitte kolmandate osapoolte mallid, näiteks avatud lähtekoodiga toodetel, mis nende arvu märkimisväärselt suurendaks. Kuid malle on palju ja need on elegantselt paigutatud. Nende hulka kuuluvad mood, vabakutseline, restoran, pulm, talent, arhitektuur, konsultant ja teised, sealhulgas mobiilimallid.
TasutaNeil on tasuta võimalus, kuid see peab olema hostitud nende domeenis ja mitte teie enda domeenis.
LisatasuLisatasu määratlus tähendab, et nad eemaldavad teie saidilt XPRS-sildid, mis on sinna kinni jäänud isegi siis, kui kasutate oma domeeni. Teisisõnu, teie sait muutub tõeliselt kaubamärgiks. (Siin on veel üks XPRS-ImCreatori segaduse juhtum. Kõigi nende suhtes peavad nad olema üleminekujärgus, kuna nad ütlevad, et XPRS on “uus”).
Veebisaidi ehitaja liidesUI on nende süsteemi oluline omadus. Nagu me ütlesime, on neid kaks, mis põhjustab segadust.
Lehe stiili kohandamineNende käsiraamat selgitab, kuidas lehe malli kohandada.
Saidil navigeerimineVeel üks segadus on nad nende saiti sirvides teemasid vahetanud. Niisiis leidsime, et töötame täiesti erinevas menüüstruktuuris.
SisuhaldusPuuduvad tööriistad, mis võimaldaksid meeskonnal samal saidil koos töötada. Näiteks puudub versioonimine.
Fotod ja galeriidSaate fotosid kärpida, kuid mitte neid redigeerida. Foto lisamine on lihtne. Fotode üleslaadimiseks klõpsake lihtsalt galerii vidinal.
Mobiilse saidi ehitamineNad pakuvad vaikimisi mobiilimalli ja võimaldavad teil seda muuta.
Sotsiaalse jagamise integratsioonNeed on hõlpsasti saadaval.
KujundusteenusedEi. Nad ei paku teile oma saidi loomiseks teenust.

Funktsioonid & Tööriistad

Siin on loetelu funktsioonidest, mida enamik inimesi vajaks. Me ütleme, kas ImCreatoril on neid või mitte.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineImCreator juhendab teid esimese lehe loomisel selle domeenis avaldamiseks.
VeebikujundusSaate valida lehtede paigutusi, teemasid, muuta värve ja palju muud.
Kohandatud domeeninimiJah.
Navigeerimise sügavusLehti saate lisada ilma piiranguteta.
Vidinad ja rakendusedSeal on palju vidinaid ja rakendusi, sealhulgas Twitteri voog, Vimeo, Google Maps, SoundCloud, JotForm kontaktvorm, tavaline kontaktvorm ja nupp Facebook Like.
Monetiseerimine(Vaadake allpool e-kaubanduse kommentaare. Peale selle pole Google’i reklaamide vidinat ega võimalust kasutada teisi reklaamijaid.)
Külastajate statistikaKülastuslehtede aruandeid pole, kuid saate lisada analüüsikoodi ja kasutada selleks Analyticsit. Muidugi vajaks algaja inimeseks HTML-i põhiteadmisi.
Foto, video ja heliSaate lisada Vimeo või YouTube’i videoid, kuid mitte Daily Motioni ega BrightCove’i. Kuid kahest esimesest piisab valdava enamuse inimeste jaoks. Heli lisamiseks pole funktsiooni, nagu MP4-failides, kuid võite lisada ka SoundCloudi, nii et see toimiks enamiku inimeste jaoks, kuna see võimaldab taasesitust.
BlogimineJah, saate lisada blogimisriba. Riba on see, mida nad kutsuvad oma lehe igaks osaks.
Google kaardidSaate manustada Google maps ja anda sellele aadressi lähtepunktina. Aadressi dünaamiliseks edastamiseks pole seda võimalust.
HTML-redaktorKoodiabi tüüpi redaktorit pole, kuid HTML-koodi saate sisestada otse. Nii et HTML-i kirjutaja võib teha vea ja kulutada aega, et välja mõelda, miks tema leht ei tööta.
Sotsiaalse meedia integreerimineJah.Sotsiaalse meedia ikoonid kuvatakse igal lehel silmapaistvalt.
Vormid ja uuringudKontaktivorm on olemas, kuid puudub võimalus luua kohandatud välju või luua vormi nende sisestamiseks. Samuti pole küsitluse funktsiooni.
PanipaigadPiiramatu.
Infolehe tööriistPuudub võimalus uudiskirja loomiseks ja seejärel e-kirja saatmiseks. Kasutaja peaks kontaktid alla laadima ja seejärel need e-kirjad teise teenuse jaoks üles laadima..
FoorumEi.
E-kaubandus / veebipoodSelle keeruka protsessi teeb IM-looja lihtsaks. Lihtsalt klõpsake suvandil, et lisada võimalus müüa kõike, mida ekraanil kuvatakse. Süsteem on ühendatud Sprocketi e-poe platvormiga. Nad võtavad 2% vahendustasu ja kasutavad makseväravana Stripe’i. Siis saadavad nad saidi omanikule makse Paypali kaudu.
Lüüsi integreerimineKasutajad, kes kasutavad e-kaubanduse funktsiooni, saavad Stripe’is kaupmehekonto automaatselt. See tähendab, et pole vaja makseväravat käsitsi seadistada. Muidugi on Sprocketi, Stripe’i ja PayPali kasutamisel varjuküljed, kuna need kõik nõuavad järsku vahendustasu. Keegi, kes soovib müüa suuremat mahtu, peaks leidma müüjad, kellega nad saavad läbi rääkida või kes võtavad vähem tasu.
SEO sõbralikIM Creator võimaldab teil sisestada pealkirja, märksõnad ja kirjelduse ning sotsiaalse pildi eelvaate. Lisaks saate lisada oma Google Analyticsi ID. Kõik see looks metasildid, mis annaksid saidile võimaluse kontrollida Google’is kuvatavat kokkuvõtet ja hõlbustada SEO-d. Seda tüüpi SEO avastuse ärakasutamiseks pole aga piltidele pealkirju. Saate lisada linke ka peidetud lehtedele.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Puudub.Kuna kommentaarivorm, Tripadvisor, Yelp ja muud valikud, pakuvad nad lihtsalt linke juhistele teistele saitidele, kuhu saate HTML-i käsitsi lisada, et seda teha. Nii et peaksite programmeerima oma paroolikaitse, näiteks teie mida võiksite oma saidi ehitamisel kasutada inimeste eemale hoidmiseks.
Google® AnalyticsJah, saate manustada analüütikoodi.
Veebisaidi turvalisusTeie sait on kaitstud Amazon AWS-i turbevahenditega. Kuna teil pole juurdepääsu käsu kestale, nagu ssh, pole palju võimalust, et keegi teie saiti niimoodi häkkib. Mis puutub SQL-i süstimisse või muusse häkkimisse, siis suvalise saidi suhtes kohaldataks seda juhul, kui mõnes vidinas oleks puudusi, nagu kogemus ütleb, et neid oleks, kuid need parandaksid need nii kiiresti, kui nad leiavad. Ja siis ei saa keegi kaitsta teenuse keelamise (DOS) rünnaku eest.
Mitu keeltEi. Kuid nad pakuvad varjatud linkide abil mõned ümbersõidu juhised. Kui logisime saidile sisse hispaaniakeelsest riigist, kus meie arvutis oli seatud hispaania keel, tuli see välja inglise keeles, seega pole ka disainiliidese jaoks võõrkeelte tugi. Eeldatavasti ei saaks nad domeenide registreerijana registreerida domeene riikide domeenides, näiteks site.com.uk, näidates, et nad on suunatud ainult USA ingliskeelsele turule.
Mobiili optimeerimineTore omadus on see, et see pakub teie valitud töölaua malli põhjal välja mobiilimalli.
CDN-tehnoloogiaEi.

Plaanid & Hinnakujundus

 • Tasuta, kui neid majutatakse nende domeenis.
 • Teie domeeniga ja eemaldatud XPRS-i logode abil 250 dollarit aastas.
 • 6 dollarit, 7 dollarit, 8 dollarit või 10 dollarit kuus, olenevalt sellest, kas soovite maksta kuus, kaks korda aastas või 1, 2 või 3 aastat ja mida tähistatakse nende XPRS-i logoga.

Seega on segane ka nende hinnakujundus.

Nende tasulised plaanid pakuvad piiramatut salvestusruumi ja kümme e-posti aadressi.

Kui soovite oma saiti hostida nende domeenis ja mitte teie oma, on see tasuta võimalus. See on piiratud 50 MB salvestusruumiga. Saate seda kasutada oma saidi valmimise või selle hindamise ajal. Kui domeenile kolite, küsivad nad teie krediitkaarditeavet.

Tasuta versiooni kasutamisel pole funktsioonidel mingeid piiranguid, välja arvatud juhul, kui loomulikult ei saanud te sellele e-kaubandust lisada.

Klienditugi

Nende tugiteenused on järgmised:

TunnusjoonÜlevaade
TelefonEi
Toe e-postJah, keskmise reageerimisajaga 12 tundi. Testisime seda ja nad jõudsid selle aja jooksul meie juurde tagasi.
VestlusEi
TeadmistepagasJah, otsitav.
VideoõpetusedJah.Nad on nende YouTube’i kanalil.
TugifoorumJah
Täiendavad valikudNeed sisaldavad juhendit PDF-vormingus, mida saate printida. See on üsna vanamoodne, kuid pakub lihtsat viisi juhiste otsimiseks. Lisaks imestub, kuidas nad saaksid oma käsiraamatut ajakohasena hoida, kui nad lisavad uusi funktsioone, kuna nii pika raamatu redigeerimine võtab aega. Kuid see võib olla halb märk, mis tähendab, et nad ei lisa sageli uusi funktsioone.
KKK.Selles on jaotised e-kaubanduse, arvelduse, täpsema redigeerimise, arvelduse, alustamise ja mallide vahetamise kohta.

Ettevõte ei ütleks, kas neil on oma tugiteenus 24×7. Kuid nad ütlesid: “Püüame igale e-kirjale vastata õigeaegselt, tavaliselt 12 tunni jooksul või nädalavahetustel 24 tunni jooksul.” Selle all peavad nad silmas nädalavahetust, nagu on kirjutatud nende saidil.

Esimesel korral, kui avasime tugipileti, et nende vastust testida, kirjutas agent, kellega ühendust saime, professionaalse vastuse, ilma et meile konserveeritaks. Lisaks viisid nad läbi kliendirahulolu uuringu. See on hea. Ja nende kõik ajaveebid on kirjutanud sama inimene, kes peaks olema ka ekspert, kuna ka tema kirjutas kõik need. Nii et see on ka hea. Ja kuna nende platvorm kasutab Amazoni, peaks see pakkuma usaldusväärset teenust.

Kasutuslihtsus

ImCreator on ülilihtne viis veebisaidi loomiseks. See on suunatud kogenenud kasutaja asemel algajale. In-line abikonteksti pole, kuid see pole vajalik, kui üksused ekraanil täidetakse, on piisavalt lihtsad ja on ka teisi iseteeninduse abitööriistu.

Üks asi, mis meile IM-looja juures meeldib, on see, et alustate saidi ehitamist otse nende saidil, ilma et peaksite isegi registreeruma. Nii et saate seda hinnata ilma mõne tüütu meililisti sattumata. Valite malli ja lisate seejärel sotsiaalmeedia ikoonid, graafika, YouTube’i videod või isegi mõne lihtsa HTML-i ja maksate siis ainult siis, kui soovite saidi avaldada.

Kuid nende sait tekitab segadust, kuna näib, et nad kasutavad kahte erinevat tööriista, millel on kolm erinevat nime: ImCreator, XPRS ja polydom, nagu me ütlesime. Polydom on XPRS-i teine ​​nimi, ehkki praeguseks kirjutatud on midagi enamat kui lihtsalt toimetaja.

Esimese lehega alustamiseks on neli peamist sammu.

 1. Valite malli, klõpsate pildi ikoonil, et see mall omaga asendada, ja klõpsake selle muutmiseks pealkirja teksti.
 2. Järgmisena lisate triibud, mis on nende lehe kõneosad. Vaikimisi on seal sotsiaalmeedia ikoonid, nii et klõpsate neil oma kontode linkimiseks.
 3. Pärast seda saate valida, kas töötada oma mobiilteemaga või kasutada vaikimisi töölaualehega seotud teemat.
 4. Lõpuks valite domeeni ostmise või olemasoleva kasutamise. Ilmselt olemasoleva kasutamiseks vajab algaja abi kellegi leidmisel, kes vahetaks oma registripidajatega DNS-i kirjeid.

Järeldus

Arvestades nende suurt arvu kasutajaid ja seda, et nad kasutavad Amazoni hostimisplatvormina, pole palju võimalust, et selle toote valimisel eksite. Nad peavad kindlasti selgitama ImCreator.com ja XPRS nimede vahel, mida nad arvatavasti teavad, kuna nad märgistavad XPRSi uueks. Ja nad peavad selgeks tegema, kui palju polüoom erineb XPRS-ist, kui see üldse on. Esitatud kujul näeb polüdom välja mingisugune veebisaitide loomise programmeerimisraamistik, mida see kindlasti pole.

IM Creatori veebisaidi ehitaja ei ole Joomla ega WordPressi avatud lähtekoodiga tööriistad, seega pole kolmandate osapoolte vidinate arendajate jaoks kindlat kogukonda. See tähendab, et olete piiratud nende tööriistakomplektiga ja oma HTML-koodilõikude kirjutamisega. Kuid arvatavasti otsite täielikku CMS-i (sisuhaldussüsteemi), kui te ei vaata Joomla või WordPressi suhtelisi raskusi.

Nende näiline CDN-võrgu puudumine võib olla probleemiks globaalses ettevõttes, kuna kasutajad kogu maailmas näevad teatud latentsusaega, ilma et sisu oleks nende lähedal vahemällu salvestatud. Kuid sait theireCommerce ei hakka nagunii välisriikides töötama (s.t. teises valuutas), seega on see kindlasti Ameerika turule suunatud toode

Võrdlema

IM-i looja

88

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map