Homestead ülevaade 2016


Homestead

Külastage veebisaiti

8.7


AWA skoor

Homestead

Homestead on kulutõhus veebipõhiste veebisaitide ehitaja, kellel on pikaajaline ajalugu (endine Intuit). Ettevõttel on maine kui üks varasemaid ettevõtteid (alates 1996. aastast), kes pakub mallipõhiseid isiklike ja ettevõtjate veebisaitide loomise võlureid. Ettevõttel on praeguseks üle 12 miljoni kasutaja. Lugege meie Homesteadi arvustust allpool.

Plussid

 • Kogenud ehitaja alates 1996. aastast
 • Sisu ja komponentide lisamise ja redigeerimise lihtsus
 • Hinna sees pildigaleriid
 • Tasuv 5,99 dollarine stardipakett lihtsate veebisaitide jaoks
 • Kõikehõlmav domeeninimi ja veebimajutus
 • Suurepärane klienditoesüsteem, ajaveeb ja foorumid

Miinused

 • Aegunud mallid
 • Vajavad lihtsamaid ja kõikehõlmavaid liikuvusvõimalusi
 • Stardipakett pakub ainult mõnda lehte ja ainult 25 MB veebisaidi majutust
 • Võimetus veebisaiti teisele pakkujale eksportida
 • Puudub võimalus mallide hõlpsaks vahetamiseks pärast ühe valimist

Ülevaade

 • Veebisait: www.homestead.com
 • Peakorter: Burlington, MA
 • Asutamisaasta: 1996
 • Töötajad: 130+
 • Kategooriad: Veebisaidi tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Homesteadi tellimisega on lihtsa e-kaubanduseta saidi hind mõistlik. Tugevat e-kaubandust vajavad ettevõtted kulutavad palju rohkem. Tugevale mainele tuginedes on Homestead aastaid ettevõtete omanikke majutanud. Negatiivsed küljed – Homesteadi mallid on pisut aegunud ja laieneva ettevõtte kujundamise kulud on suured.

Homestead on ümar veebilehtede ehitaja, kellel on rohkem plusse kui miinuseid. Homestead pakub disainiplatvormi, mida enamik arvutikasutajaid saab hallata, või nad loovad teie jaoks. Ettevõttel on lai nimekiri kliente, kes on oma toodete ja teenustega rahul. Homestead tasub uurida teie ettevõtte veebisaidi vajadusi.

Kellele seda soovitatakse??

Homesteadi veebimaju soovitatakse väikeettevõtete omanikele, ettevõtjatele ja teistele, kes soovivad oma veebisaiti luua. Ettevõtte veebisaiti kasutatakse sageli ettevõtte toodete ja teenuste tutvustamiseks ja müümiseks.

Kas on mõni fookusvaldkond / erialad??

Homestead on keskendunud lihtsatele kujundustele, et meelitada tänapäeva Interneti kaudu publiku tähelepanu. Ettevõte pakub ettevõtte veebisaitide loomiseks umbes 2000 kohandatavat veebilehe malli. Malle vahetades või oma kujundades on mõned piirangud.

Homestead pakub ettevõtte märgistamiseks mõnda ettevõtte brändimise võimalust. Saate lisada mõned sotsiaalmeedia võimalused, näiteks Twitter, Facebook, Pinterest ja palju muud.

See veebiehitaja pakub mõnda turundusriista ja veebisaidi analüüsi, et saaksite oma veebisaidi liiklust jälgida. Maksvad kliendid saavad oma veebisaidi kujundamisel iga päev klienditugi. Homesteadi spetsialistid töötavad välja teile ka saidi.

Millised on tehnilised andmed / piirangud??

Kui olete konto loonud ja Homesteadist kujundusmalli valinud, kohandate oma lehti logo, atraktiivsete kirjatüüpide, värvide, piltide ja muuga. Valida on sadade piltide hulgast või võite oma pildi üles laadida. Veebilehtede redigeerimine võtab natuke harjutamist, kuid sellega läheb lihtsamaks.

Kui teie ettevõte on üleminekul väikeselt suurelt, on Homesteadi stardiplaanil mõned piirangud. Selle plaaniga piirdute ühe veebilehe ja nulli alamlehtedega. Saate ainult 25 megabaiti veebisaidi hostimisruumi. Kui valite malli ja lisate oma andmed, ei vasta see mõne muu malli valimisel.

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Homesteadi kolme erineva kavaga on mastaapsuse ja kasvu võimalused piisavad. Veebisaidi hostimisruum on stardiplaanis piiratud, kuid teise ja kolmanda astme plaanides on seda täiustatud. Kolmanda astme plaan sisaldab piiramatu arvu lehti, mida kõige laienevamad ettevõtted vajavad.

Homestead pakub veebisaidile 30-päevast tasuta prooviversiooni ja konkurentsivõimelist hinda. Loodetakse, et lisaks veebimajutuse ja domeeniteenuste eest makstakse e-kaubanduse eest rohkem. Homesteadi stardikava teenib väikest ettevõtet, mis ei vaja müügi komponente. Homesteadi väikeettevõtte äriplaan aitab väikest e-kaubanduse saiti, nii et saate oma kaupu ja teenuseid müüa. Laienemise korral vajate Homesteadi äri plussplaani. See plaan pakub täiendavat veebimajutusruumi, piiramatu arvu lehti, otsingumootori optimeerimist ning veel mitmeid võimalusi ja funktsioone. Ettevõtte plussplaani eest maksate palju rohkem.

Kui veebisait on loodud ja teie veebilehed on loodud, hõlmab Homestead veebimajutuse ja domeeninime teenuseid, et muuta teie sait avalikuks. Nii ei pea te nende teenuste saamiseks sõlmima lepingut teise ettevõttega.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Kolm hinnakujunduskava pakuvad ettevõtetele seda, mida nad oma ettevõtte tüübi jaoks otsivad. Pange tähele, peene kirjas on kirjas, et hinnakujundus, funktsioonid ja teenused võivad igal ajal ette teatamata muutuda. Kuigi Homestead teeb avalduse “Kohustusi ei võta, tühistage igal ajal”, näib, et raha tagasi garantii pole mainitud..

Mis on nende maine?

Kuna Homestead on juba mõnda aega tegutsenud, on neil tööstuses suurepärane maine. Neil on vöö all tuhandeid veebisaite. Kuna üha rohkem konkurente tungib veebiehitaja ruumi, tugineb Homestead oma tugevusele nende kogemustele ja tugitaustale.

Auhinnad & Kvaliteedisertifikaadid

Kuigi Homestead on aastate jooksul aidanud kujundada suurt hulka veebisaite, pole veebisaidil mainitud auhindade või sertifikaatide ilmseid näitajaid.

Miks valida see veebisaidi koostaja??

Neile, kes soovivad hästi põhjendatud veebisaiti, kus oleks võimalus oma sait üles ehitada või kes võiksid konsultandi abiga oma saiti arendada, on Homesteadil kindel ajalugu. See on suurepärane valik väikeettevõtete omanikele, kes soovivad Homestead konsultandist osa saada või sellest õppida. Varase teenuseosutajana on Homesteadil tugev järg. Kui soovite kogemusi, pärandsüsteeme ja klienditugi, võib Homestead olla teie veebisaidi kujundamisel ja hostimisel õige valik.

Põhijooned

 • Kohandatud mallid 100 ärikategoorias
 • Rohkem kui 1,1 miljoni fotoga tasuta raamatukogu
 • Bränditud e-post
 • Domeeni ülekandmine
 • Veebieksperdid soovitavad unikaalseid domeeninimesid
 • Isikustatud domeen
 • Täielik turunduskomplekt
 • Veebisaitide kogukond
 • Video jagamine
 • Kohandatud menüü üksused
 • Külalisteraamatud
 • Värvide vahetamine mallidel

Tööstusasjatundjate kohtuotsus Homesteadi kohta

Asjatundjad ja tarbijad on samal lehel, kui rääkida nende arvamusest Homesteadi kohta. Homestead ei ole mitte ainult ülehinnatud vastavalt pakutavale hulgale või funktsioonidele ja võrreldes konkurentide hinnapunktidega, vaid vajab ka põhjalikku remonti. Ehkki liides võis Interneti algusaegadel teed näidata, on tal olnud selgelt probleeme kasvutempo ja tehnoloogiaga sammu pidamisel. Kui Homestead ei kohane ja peagi muutub see täiesti ebaoluliseks ning seda kasutavad ainult klientide kõige lojaalsemad ja nostalgilisemad kliendid.

See kehtib eriti mobiilse reageerimise kohta. Homesteadil puuduvad mobiilsete saitide loomise tööriistad, isegi uued saidid ei reageeri sellele. Kombineerige see madala mälumahu ja ribalaiusega ning turul on lihtsalt paremaid valikuid. Kriitikute jaoks oli Homestead suurepärane tööriist konkreetsel ajal ja kohas, kuid ei varunud seda enam kokku.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24. aprill 2016

Positiivsed tarbijahinnangud ja iseloomustused Homesteadis

Positiivne tagasiside on erand reeglist, kui tegemist on Homesteadiga. Maksimaalselt saab tarkvara “õiglase” hinnangu umbes 2 viiest tärnist. Kõige rohkem positiivseid ülevaateid klientidelt kipuvad saama kasutajad, kes on olnud ettevõttes üle 15 aasta. Nad väidavad, et tarkvara on lihtne kasutada ja väikeettevõtetele usaldusväärne valik. Need, kellel on suhteliselt vähe disainikogemusi, saavad kiiresti lihtsa veebisaidi üles ehitada.

Lisaks teatavad rahulolevad kliendid positiivsetest kogemustest klienditeenindusega. Kasutajad saavad vastuste leidmiseks telefoni teel, e-postiga, reaalajas vestluse teel ühendust võtta või kogukonna foorumist külastada. Paljud kasutajad kasutasid tarkvara ka oma veebisaidi laiendamiseks e-poe platvormiks ja olid rahul.

Negatiivsed tarbijahinnangud ja kaebused Homesteadi kohta

Homesteadi teenuste kohta on veebis palju tarbija tagasisidet ja suur osa sellest pole sugugi meelitav. Näib, et mängu alguses pardale tulnud kasutajad olid programmiga esialgu väga rahul, kuid Homestead pole suutnud aegadega sammu pidada ja pakub samal tasemel jõudlust. See viib teatud punktini, kus kasutajad leiavad, et piiratud funktsioonid pole enam lihtsalt kulusid väärt ja kogu programmil puudub väärtus. Enamasti teatavad praegused kasutajad, et Homestead nõuab vananenud tarkvara eest lisatasusid.

Lõpuks on klienditeeninduse kohta üsna palju kaebusi ja veebisaitide äkiline eemaldamine hoiatamata. Need tunduvad üsna veider, on kindlasti midagi sellist, mida peaksite teadma.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

Kujundus & Kohandamine

Homesteadi disaini- ja kohandamisvõimaluste osas on ettevõte kliente piisavalt kaua teenindanud, et nende pakkumisi laiendada ja saada head tagasisidet. Allpool on mõned punktid Homesteadi kujunduse ja kohandamise funktsioonide kohta.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallidHomestead pakub sadu traditsioonilisi malle äri põhivajaduste rahuldamiseks. Need mallid sisalduvad 5,99 dollarit kuus, kui vajate ainult ühte lehte, siis ei vaja te alamlehti ega ostukorve. Kui müüte kaupu ja teenuseid ja vajate e-kaubanduse funktsioone, makske väikese saidi eest 21 dollarit kuus. Eeldatavasti maksate keskmise suurusega ettevõtte toetamiseks piisavalt hostimisruumi ja veebisaitide lehtede eest kuus 61 dollarit.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Vormipaletid on keskendunud ärile, valides mitmesuguseid stiile, paigutusi, värve ja graafikat. Täna ei pruugi te leida pikka kerimist võimaldavaid lehestiile, kuid neid saab käsitsi sisestada. Mallide muutmine pärast fakti võib põhjustada andmete nihkumist või kadumist. Seda toimingut ei soovitata.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine nullist. Kui soovite nullist üles ehitatud veebisaiti, saate tarkvara alla laadida ja teha Homesteadi konsultandiga koostööd, et saada täpselt seda, mida vajate. Veebis töötavad lõppkasutajad võivad piirduda veebimallidega.
Veebisaidi ehitaja liidesHomesteadi veebisaidi ehitaja liides on ühes Homesteadi tugevustest. Sisu, piltide ja värvidega töötamine on keskmise arvutikasutaja jaoks suhteliselt lihtne. Kasutajakonto ja sisselogimine pakuvad juurdepääsu veebisaidi kiireteks muutmiseks ja viivitamatuks värskendamiseks kasutatavatele mallidele.
Lehe stiili kohandamineLehe stiili kohandamine hõlmab veebisaidi isikupärastamise, sisu ja elementide muutmise, mõnele HTML / CSS-i koodile juurdepääsu ning komponentide kiire kuvamise ja redigeerimise võimalust.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud. Homesteadi veebisaite saab mingil määral isikupärastada. Saidile saab üles laadida logosid, pilte ja muud ettevõtlusega seotud sisu ning seal on palju sotsiaalmeedia elemente.
 • Liikumisvabadus, suuruse muutmine ja redigeerimine. Elementide redigeerimine on mõnevõrra intuitiivne. Kasutajad saavad sisu hõlpsalt teisaldada, selle suurust muuta ja redigeerida. Malli värve saab muuta vastavalt isiklikele vajadustele.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Kasutajate juurdepääs on piiratud, kuid Homestead tugiprofessionaalide abiga on see protsess võimalik.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Otsese elamuse saamiseks on lisatud visuaalne redigeerimine ja interaktiivsed funktsioonid. Kasutajad saavad külastajate kaasamiseks lisada kaarte, blogisid ja muid elemente.
Saidil navigeerimineSaidil navigeerimine on standardne, välja arvatud Homesteadi stardipakett pakub ainult ühte lehte ja null alamlehte. Kallima äripaketiga saate veel paar veebisaidi lehte. Business plus pakett pakub piiramatu arvu lehti.
SisuhaldusSisu on lihtne muuta, stiilida ja teisaldada. Kliendid logivad Homesteadi veebisaidil oma kontole sisse, et pääseda oma saidile ja hallata nende sisu.
Fotod ja galeriidHomesteadi pildigaleriid on veebisaidi ehitajate seas ühed parimad. Galeriid on ulatuslikud ning fotode sisestamine ja nendega manipuleerimine on nõme.
Mobiilse saidi ehitamineHomesteadi abil mobiilisõbraliku veebisaidi loomine ei ole intuitiivne ega automaatne. Teie saidi kuvamiseks mobiilseadmes on vaja lisafunktsioone ja -kulusid.
Sotsiaalse jagamise integratsioonSuhtlusvõrgustike elemente saab väikeste raskustega sisestada ja vastava platvormiga siduda.
KujundusteenusedHomestead pakub luua teile veebisaidi. Mõni nende veebisaitide näidis on veebisaidil vaatamiseks saadaval. Kujundajad pakuvad tasuta konsultatsiooni ja täisteenuste paketti hinnaga 149,99 dollarit kuus. Teile antakse viieleheküljeline veebisait, märksõnade optimeerimine, linkide loomine, aruandlus ja koolitus.

Funktsioonid & Tööriistad

Homestead on funktsioonirikas ja püsib hästi konkurentide kõrval. Kasutajad on rahul üldise protsessi ning veebisaidi malli jätkuva hoolduse ja toetamisega.

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi seadistamineHomesteadi veebisaidiga alustamine on üsna lihtne. Homestead pakub viisardit, mille abil saate kujunduse valida, seda kohandada ja avaldada. Loomulikult kulub selle seadistamiseks rohkem kui 15 minutit.
VeebikujundusEsimene samm on sirvida tuhandeid malle, et valida lehe kujundus, stiil ja värvid, mis vastavad teie ettevõtte kaubamärgile. Homesteadil on palju valida, kui te ei vaja midagi liiga modernset.
Navigeerimise sügavusPeate otsustama oma veebisaidi ja menüüvalikute (nt Teave, Teenused, Blogi ja Kontakt) navigeerimise pealkirjade ja lehtede kohta. Homesteadi põhiplaanil on ühe lehe piirang, kuid see võib olla vastuvõetav väikese ja püsiva ettevõtte jaoks. Samuti puuduvad alamlehe valikud.
Vidinad ja rakendusedPraegu on vidinad ja rakendused väikeste ettevõtete omanike jaoks kriitilised. Ehkki Homestead on vidinate ja rakenduste osas mõnevõrra piiratud, sisaldab see siiski e-kaubanduse ja turunduse maksevõimalusi, otsingumootori optimeerimist, brändimist ja reklaamitööriistu, mis on osutunud üsna edukateks. Nende funktsioonide saamiseks peate maksma kõrgema hinnaga plaani.
MonetiseerimineHomesteadi e-kaubanduse lahendused on piisavad ja need on aastaid teenindanud tuhandeid ettevõtteid veebis. Kliendid saavad kiiresti tasuda uusimate ja lihtsimate maksevormide, sealhulgas PayPali, krediitkaartide jms eest. Kasutage HTML-i vidina kaudu Google AdSense’i või ribareklaame..
Külastajate statistikaKülastajastatistika on väikeettevõtete klientide vajaduste loendis kõrgel kohal ja Homestead analüütika on õigel kohal. Homestead kasutab RealTrackerit või võite lisada Google Analyticsi. Kasutajad peavad navigatsiooni, saidiplaanide ja veebisaidi sisu loomisel neid nõudeid arvesse võtma.
Fotod, videod ja heliFotod, videod ja heli on ka tänapäeva edukate veebisaitide võti ning Homestead teeb head tööd, pakkudes lihtsat liidest nende komponentide sisestamiseks ja haldamiseks.
BlogimineAjaveebisaidi saab lisada ainulaadse ajaveebijuhi mooduli kaudu, kuid algaja kasutaja jaoks pole see lihtne.
Google kaardidHomestead võimaldab teil hõlpsasti Google maps’i sisestada.
HTML-redaktorHTML-koodi lisamisele on teatav juurdepääs, kuid see võib vajada Homesteadi teatavat tuge.
Vormid ja uuringudHomesteadi vormide ja küsitlustega on natuke rohkem seotud, kuid tugikanal on kasulik ressurss.
PanipaigadKasutajad leiavad, et 25 MB hostimaht on põhipaketiga piiratud. Teise astme pakett annab 5 GB ja kolmanda astme pakett 10 GB.
Infolehe tööriistE-posti funktsioon võimaldab uudiskirja saatmist.
FoorumTellijatele on saadaval Homesteadi kliendifoorum.
E-kaubandus / veebipoodHomesteadi kolmanda astme paketil on head e-poe ja veebipoe võimalused, kuid Homesteadi kliendid maksavad kõrget lisatasu.
Lüüsi integreerimineHomestead pakub e-kaubanduse maksevõimaluste jaoks traditsioonilist lüüsi integreerimist.
SEO sõbralikMetasiltide ja kirjelduste ning lehepealkirjade redigeerimiseks on häid võimalusi ja see funktsioon sisaldab väga konkreetset veakontrolli.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Kasutajatel on oma saidi redigeerimiseks parooliga kaitstud konto sisselogimine.
Google® AnalyticsKasutajad saavad oma keskkonda lisada Google Analyticsi.
Veebisaidi turvalisusHomestead peab turvalisust esmatähtsaks ning saidid sisaldavad klientide paroolikaitset ja suurt veebisaidi turvalisust. See ettevõte on tegutsenud piisavalt kaua, et pakkuda Homestead pluss turul parimaid e-kaubanduse turvavalikuid.
Mitu keeltHomesteadi platvorm on piiratud inglise keelega.
Mobiili optimeerimineHomestead ei paku mobiilseadmete jaoks automatiseeritud vormindamist. Seda on võimalik saavutada, kuid mitte lihtsalt.
CDN-tehnoloogiaSisu edastamise võrku (CDN) kõrge kättesaadavuse ja suure jõudluse osas ei testitud.

Plaanid & Hinnakujundus

Homestead pakub klientidele tasuta 30-päevast prooviversiooni, nagu teeb enamik veebiehitajaid. Ettevõte on nende hinnakujundusvõimalustega veebisaidil kohe kursis. Kliendid valivad kolmest praktilisest kuupõhisest plaanist, mis põhinevad ettevõtte olukorral.

Pakutavad hinnaplaanid

 • Starter. Keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes vajavad ulatuslikumaid e-kaubanduse võimalusi, sisaldab 20,99 dollarit kuus äriplaan ka domeeninime, 5 GB veebisaidi hostimise salvestusruumi, e-posti kontot ja kolme veebisaidi lehte.
 • Äri. 7 dollarit kuus. 300 teemat. 10 GB. Mobiilisait. Office 365 e-post ühe aasta jooksul.
 • Äri pluss. Enamiku keskmise või suurettevõtte omanike jaoks on kohustuslik $ 60.99 kuus ettevõtte Plussi pakett, mis pakub täiendavat 5 GB veebisaidi hostimise salvestusruumi ja piiramatuid veebisaidi lehti.

Arvestage hinnakujunduse osas järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Tasuta plaani pole, kuid on olemas 30-päevane tasuta prooviversioon.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Klientidel palutakse liitumiseks anda krediitkaardinumber, kuid malle saab tasuta vaadata.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Algtasemel veebisaitidele, kus e-kaubandust pole vaja, on Homestead väga taskukohane. Piiramatute lehtedega e-kaubanduse jaoks on Homestead turul kõige kallim.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? 30-päevasel tasuta prooviperioodil saate luua veebisaidi, millel on professionaalsed lehed.
 • Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Igakuine.

Klienditugi

Ligi 20 aastat tegutsenud ettevõttes on Homesteadi klienditugi üks kindlaid eeliseid, mida kliendid võivad oodata. Oma veebisaidi lehtede loomisel on klienditoe saamiseks või abi saamiseks klientide jaoks mitu võimalust:

 • Telefon. Homestead pakub enamikule USA linnadest tasuta telefoninumbrit viis päeva nädalas päeva jooksul reaalajas toetamiseks.
 • Veebipostitus. Võtke Homesteadiga ühendust e-posti teel ja saate 24-tunnise reageerimise aja.
 • Vestlus. Esmaspäevast reedeni päevasel vestlusliinil töötab Homestead teie probleemide lahendamisel.
 • Kliendibaas. Homestead seob teie arvustuseks tuhandeid kliente kogu rahvas.
 • Väikeettevõtte ajaveeb. Homesteadi väikeettevõtluse ajaveeb on laotud huvitavate artiklitega veebisaitide loomise kohta ning sisaldab ajaveebid kategooriate kaupa ja eelmiste kuude arhiive.
 • Sotsiaalmeedia. Homesteadi jälgimiseks on mõned sotsiaalmeediaplatvormid, sealhulgas Facebook, Twitter, Google+, YouTube ja Pinterest ning kasutajad saavad RSS-voo registreeruda.
 • Kogukonna foorum. Veebikogukonna foorum on hästi loodud, et õppida Homesteadi teistelt klientidelt ja jõuda nende juurde. Sellel on suur järg.
 • Kontole sisselogimine. Kliendid saavad kontoga sisselogimist otse Homesteadi veebisaidilt.

Üldiselt pakub Homestead argipäeviti professionaalseid klienditeenindusi riiklikul tasandil ning helistajad võivad oodata sõbralikke teenuseid ja kiiret tööaega. Tugianalüütikud on enamasti kompetentsed ja pakuvad häid nõuandeid neile, kes Homesteadiga oma veebisaiti loovad.

Kasutuslihtsus

Kuna veebipõhise veebiehitaja eeliseks on veebisaidi loomiseks mugava kogemuse pakkumine, vastab Homestead sellele vajadusele. Oluline on ära kasutada veebisaitide loojate tasuta prooviversioone, et mõista, kui hõlpsalt või raske protsess protsess saab olema. Kõigi oskuste tase ja ettevõtte vajadused on erinevad, nii et lõpuks on õige ettevõtte valimine isiklik valik.

Funktsioonide hulka, mille kliendid Homesteadi veebiehitajaga arvestavad, on tavalised mallid, teie ettevõttega sobivad kujundused, intuitiivne liides, lihtne sisselogimine ja muudatused, lohistamise tehnoloogia, juhtimine ja manipuleerimine, hind ja väärtus. Samuti leiavad kliendid ettevõtte jaoks kiire ja tõhusa tugisüsteemi ning veebipõhine abiplatvorm pole paha.

Liidese lihtsus. Liides on algajatele kasutajatele lihtne; iga algaja jaoks on vaja aega, et end aklimatiseerida mõne veebiveebiehitaja juures.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. Homesteadi pakutav veebisaidi ehitaja on algajatele edasijõudnutele arvutikasutajatele piisavalt loomulik viis veebisaidi loomiseks. Alustava ettevõtlusega alustajale on see hea valik. Kogenumad kasutajad võivad soovida veebiehitajat, mis pakub isikupärastamiseks koodile lisajuurdepääsu.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Homesteadi ajakohane statistika on üldiselt hea, kui arvestada selle ettevõtte klientide aega ja suurt arvu. Kliendid saavad vajaliku kontrolli oma Homestead kontode kaudu.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Homestead pakub mitmesuguseid abivalikuid, sealhulgas toimetajasisene abi, foorumid, ajaveebid ning klienditoe ja vestluse tugi.

Ettevõtted muutuvad, ettevõtted kasvavad ja kahanevad ning veebimaastik vajab muutust koos Interneti-maastikuga. Homestead on vastuvõetav, kui pakutakse skaleeritavat lahendust, mis on ümbritsevate muutustega hõlpsasti kohandatav. Alustades kaaluge kindlasti oma ettevõtte olukorda ja määrake kasvuvõimalused ja mastaapsus, kuna see langeb kokku Homesteadi pakkumistega. Esitage müüja konsultandi poole pöördudes selle võime kohta lisateabe saamiseks küsimusi.

Järeldus

Homestead on kindla taustaga ja kõikehõlmava paketiga veebisaitide koostaja, mis sisaldab loomulikku kasutajaliidest, domeeninimesid ja veebimajutust. Funktsioonide loend on kindel, tekitades muret vaid üksikutele teemadele, peamiselt kaasaegsete mallide, liikuvuse ja ülekantavuse osas. Vaadake Homesteadi ettevõtte veebisaidi loomiseks valimise üldisi plusse ja miinuseid.

Kliendid on viimasel ajal pisut pettunud, kuid seda seetõttu, et Homesteadi mallid on turule tulevate uute konkurentidega võrreldes aegunud. Kasutajad on aastaid rahul olnud, kuid konkurents jätab Homesteadi olukorda, kus neil tuleb esiplaanil püsimiseks uuendada oma malle, hinnamudeleid ja mobiilsusfunktsioone.

Homestead võib olla sobiv väikesele hallatavale ettevõttele, kus ettevõtte omanik vajab oma teenuste kuvamiseks vaid lihtsat kujundust. See võib olla piisav ka keskmise suurusega e-kaubanduse ettevõtte jaoks, kes tõenäoliselt lumepalli ei löö. Homestead annab võimaluse tõhusalt hallata sisu ja komponente mõistliku konkurentsivõimelise hinnaga.

Laieneva ettevõtte jaoks, mis nõuab kaasaegseid mallilahendusi, mobiilsusvõimalusi ja mastaapsust, on turul ka teisi veebisaitide ehitajaid, kes on väärt proovimist. Homesteadi tasuta 30-päevane prooviversioon on parim koht enda teada saamiseks.

Võrdlema

Homestead

87

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map