Highwire ülevaade 2016


Highwire

Külastage veebisaiti

9,0


AWA skoor

Highwire

Highwire on e-kaubanduse ettevõtte inkFrog ostukorvide haru. Asutaja Greg Sisung alustas inkFrogi eBay algusaegadel. See oli mõeldud tavaliste kasutajaprobleemide lahendamiseks ja lihtsa malli ning piltide majutamise programmi pakkumiseks. Ettevõte jätkas laienemist ja lahendas uusi e-kaubanduse väljakutseid. 2012. aastal tõi ettevõte Highwire välja täisteenuse ostukorvina. Lugege meie HighWire arvustust allpool.

Plussid

 • 14-päevane tasuta prooviversioon
 • Lihtne tootehaldus
 • Täielik vedaja kohaletoimetamise tugi
 • Intuitiivne kaupluste administreerimine

Miinused

 • Telefonitsi pole lihtne jõuda
 • Puudub paremaid ühiskondlikke jagamisvahendeid

Ülevaade

Mingil põhjusel on Highwire ostukorviprogramm, mis jääb suuremate nimede puhul sageli kahe silma vahele. Tõsi öeldes, see pakub võrreldavamaid funktsioone ja funktsioone suurema väärtuse saamiseks. Kui teil on piiratud eelarve ja soovite üldkulusid minimeerida, võib Highwire olla ideaalne valik. See on suurepärane valik ettevõtjatele, kes soovivad alustada uut karjääri ilma, et peaksid olulist kapitali investeerima.

Standardfunktsiooni hulka kuuluvad:

 • Stiilsed eelvalmis mallid
 • Lihtsad toote- ja laohaldusriistad
 • Integreeritud ajaveebiplatvorm
 • Klientide jälgimine
 • Vedaja täielik saatmise tugi

Fookusvaldkonnad

Highwire pakub suurepärast kõikvõimalikku ostukorvi. See läheb kaugemale disainiprotsessist ja pakub kõiki tööriistu, mida vajate õitsva poe haldamiseks. Kuigi platvorm ei reklaami selgelt teatud nišši, on see müügi ja turunduse juhtimise osas võib-olla kõige tugevam. See teeb sellest tugeva kandidaadi nii uutele tulijatele kui ka juba asutatud ettevõtetele, kes soovivad saavutada uut edu.

Kassa, makse- ja saatmisfunktsioonid

Kassa-, makse- ja saatmisfunktsioonide osas teeb Highwire tugeva näituse. Teie kontoga on kaasas SSL-sertifikaat ja saate valida paljude makseväravate hulgast. Samuti võimaldab platvorm teil teha partnerlust suuremate veoettevõtjatega, et tagada toodete kiire kohaletoimetamine. Nende funktsioonikategooriate osas puudub tõeline silma paistmine. Iga saidi jaotis pakub jõulist jõudlust ja ettevõtte juhtimiseks vajalikke täpseid tööriistu. Lisasid pole palju, kuna professionaalse poe pidamiseks on piisavalt võimalusi.

Skaleeritavus

Paljudel platvormidel on salvestus- ja ribalaiuse piirangud. Highwire’i puhul pole see nii. Võite alustada ühe tootega ja jätkata kuni 10 000 toote lisamist. Highwire on täielikult skaleeritav ja suudab laiaulatusliku laoseisuga suurt ettevõtet käsitleda. Te ei pea kunagi muretsema selle pärast, et peate mõnele teisele platvormile üle minema, kui teie ettevõte ületab teatud suuruse. Kui otsustate oma konto kunagi tühistada, ei pea te muretsema karistuste pärast. Kõik Highwire’i kontod on kuust kuusse ja neid saab igal ajal tühistada.

Highwire maine

Highwire on natuke alatu. Nad pakuvad samu teenuseid ja funktsioone kui paljud pakkumisplatvormid, kuid neil pole veel vaja saavutada sama populaarsuse taset. Põhjus võib olla see, et tegemist on suurema ettevõtte väiksema haruga, mis on keskendunud eBay müüjatele. Võib-olla pole inkFrog oma ostukorvitarkvara turustamiseks veel aega ja vaeva näinud. Kuid lihtsalt sellepärast, et Highwire pole leibkonna nimi, ei tähenda see, et see pole teie aega väärt. See on kindel valik ja tööstusekspertide seas lugupeetud programm.

Miks valida Highwire?

Kui olete ettevõtja, kes otsib kõige rohkem teie pauku, on Highwire õige valik. Kaasas on kõige rohkem funktsioone ja kõige vähem piiranguid, kõik väga hea hinna eest. See on suur väärtus ja aitab teil oma ettevõtte loomisel hoida igakuised kulud madalad.

Põhijooned

 • Toetab mitut tootevalikut
 • Hinna hulgimüügitoimetaja
 • Kohandage kategooriaid
 • Täielik tellimuste ajalugu
 • Sisseehitatud klientide arvustused
 • Sisseehitatud aruandlus
 • Eelnevalt ehitatud mallid
 • Arendajasõbralikud tööriistad
 • Täielik esiletõstetud ostukorv
 • Telli otsing
 • SEO sõbralik
 • Integreeritud e-posti turundus

Valdkonna ekspertide otsus Highwire’i kohta

e-kaubanduse PlateformExpertid, kes on aastate jooksul vaadanud üsna palju armatuurlaudu, näivad olevat Highwire pakutava klanitud ja sirgjoonelise kujundusega väga rahul. Kõik on kenasti korraldatud ja hästi disainitud, nii et teie silm suunatakse õigetesse kohtadesse kohe, kui avate armatuurlaua. Highwire’i võime vältida segadust ja pakkuda kõige olulisemaid funktsioone aitab muuta selle hästi sobivaks väikeettevõtetele, kellel ei pruugi olla palju disainiga kogemusi.

Kriitikud olid ka üldise kasutusmugavusega üsna rahul. Kõigi seadistamine ja toodete lisamise alustamine ei võta kaua aega. See on jällegi märkimisväärne eelis ettevõtetele, kes soovivad laieneda kaugemale kui eBay ja Amazon.

Paljudes eksperthinnangutes viidati ka asjaolule, et Highwire on üsna kindel kõikehõlmav platvorm. Mõnel konkurendil on selged piirangud, millest lihtsalt ei saa üle lisandmoodulite hulgaga. Kuid Highwire pakub korralikke salvestus- ja ribalaiuse võimalusi ning võib olla üsna paindlik ja skaleeritav.

Hoolimata mõnedest positiivsetest omadustest, näivad kriitikud kõhklevat ka Highwire’i täielikku toetamist. Kui turul on nii palju võimalusi, on üsna hea võimalus, et mõni muu programm sobib paremini teie konkreetsete vajadustega.

 • http://stylefactoryproductions.com/blog/ecwid-review#.VyC1__6Kg8p=

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Need tarbijad, kes olid harjunud oma tooteid müüma Amazonis ja eBays, kippusid Highwire’iga rõõmsamad olema. Programm pakkus neile rohkem loomulikku üleminekut ja aitas kõrvaldada kõik järsud õppimiskõverad, mis võivad kaasneda veebipoe avamisega. Ehkki programm ei pruugi pakkuda kindlat tööriistakomplekti, on sellel siiski mõned põhitõed, mis võivad aidata kaupluse alustamisel:

 • Kasutajad olid rahul võimalusega luua mitu tootevarianti.
 • 305 püsivad ümbersuunamised aitavad ka SEO jõupingutustes.
 • Ehkki programmi võib olla keeruline teiste e-kaubanduse rakendustega integreerida, olid kasutajad rahul meili turundusteenuste lisamise lihtsusega..

Ja lisaks sellele hindavad rahulolevad kliendid ka seda, et Highwire pakub erilist väärtust. Kui te ei soovi palju kulutada ja kõik, mida vajate, on põhifunktsioonid, võib Highwire olla parim valik.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Highwire’il puuduvad endiselt paljud funktsioonid, mida teised e-poe ostukorvid tavavalikuteks arvavad. Näib, et ettevõte on endiselt eBay mõttemaailmas ja leiab endiselt oma alused, kui on vaja konkureerida programmidega, mis on turul pisut kauem olnud. Kasutajad on pidanud pettuma järgmistes valdkondades:

 • Sidusprogramm
 • Korduvad arveldused
 • Telefonitugi
 • Ja ulatuslikud saatmisvõimalused väljaspool USA-d.

Tõsiasi, et ükski hinnakujunduskavadest ei paku piiramatut kogust tooteid, tähendab ka seda, et programm sobib lõppkokkuvõttes kõige paremini väikestele või keskmise suurusega ettevõtetele.

Lõpuks, ja mis on kõige tähtsam, teatavad tarbijad, et Highwire lihtsalt ei integreeru hästi. See muudab teie poe funktsionaalsuse lisamise põhimõtteliselt võimatuks. Sel põhjusel ei soovinud kasutajad programmi soovitada muude saadaolevate võimaluste osas.

Kujundus & Kohandamine

e-kaubanduse mallid

Highwire’iga, kokkuhoid jätkub kümnete tasuta teemadega. Valige paljude värvipalatite ja mallide hulgast, mis on mõeldud erinevate ettevõtete ja toodete esiletõstmiseks. Tasuta teemad on kaasaegsed ja atraktiivsed ning pakuvad täielikku juurdepääsu CSS-ile, HTML-ile ja WYSIWYG-redaktorile. Kui teate piisavalt kodeerimist, saate tasuta teemat kohandada nii palju kui soovite.

Saate osta ka premium-teemasid. Isegi tasulised teemad on suhteliselt odavad ja kõige rohkem maksavad umbes 55 dollarit. Tore on see, et saate teemasid tasuta ja tasulisi filtreerida, nii et te ei raiska aega ülikalli malli armunud. Kõiki hindu reklaamitakse teie mugavuse huvides kohe.

Kui olete malli valinud ja olete oma poe ehitamiseks valmis, muudab veebisaidi koostaja liides kõik ülilihtsaks. WYSIWYG-redigeerija abil saate muudatusi teha ja näha, kuidas need reaalajas ilmuvad. Enne kui olete avaldamiseks valmis, pole vaja muretseda muudatuste reaalajas käivitamise pärast.

Lehe kohandamine

Algajatele on taustprogrammis lihtne navigeerida ning stiililiste muudatuste ja lehtede kohandamise väljamõtlemine ei võta kaua aega. Kui räägite koodi, siis on taevas piir. Naudite täielikku juurdepääsu CSS-ile ja HTML-ile, mis tähendab, et kujundusvalikud on lõputud.

Administraatori sektsioon jaguneb suuremateks kategooriateks, mis võimaldavad teil kiiresti õigesse kohta liikuda. Leidke kujundamisnupp ja teid suunatakse teemaredaktorisse, kus saate seadistada saidi navigeerimise ning kohandada fonte, värve ja muid üksikasju. Tootefotode lisamiseks saate oma arvutist hõlpsalt pukseerida. Highwire võimaldab teil luua ka pildikogu. See tähendab, et saate fotosid kasutada nii sageli kui soovite.

Mobiilisait

Highwire teeb suurepärase töö saidi mobiilseks sõbralikuks muutmiseks. Ostjad naudivad oma mobiilseadmetes turvalist kassat. Kaupluste haldajad saavad saidi hooldust ja muid ülesandeid täita mis tahes seadmest. Kõik mallid on loodud hea välja nägemiseks ja mobiilseadmetes hästi toimimiseks. Te ei pea eraldi mobiilisaidi seadistamisega tegelema.

Sotsiaalne integratsioon

Poe ühendamiseks Facebooki kulub vaid üks klõps. Highwire lubab teil tooteid isegi oma Facebooki lehel müüa. See on üks funktsioon, mis on pälvinud nii kasutajate kui ka kriitikute suure kiituse. Highwire võtab kogu töö ära teie sotsiaalmeedia kontode ja poe integreerimisel.

Kujundusteenused

Kui soovite disainiülesanded kellelegi teisele üle anda, peate leidma oma vabakutselise kujundaja. Highwire ei paku disainiteenuseid.

Funktsioonid & Tööriistad

Tunnusjoon
Ülevaade
Toote kuvamise valikudToote kuvamise valikud on üsna lihtsad, kuid sisaldavad kõike, mida toodete esiletõstmiseks vajate. Saate lisada nii palju fotosid, kui soovite, ja luua karusselli ning märkida esiletõstetud toote loomiseks ruutu. Kui soovite pikka kuvamisvõimaluste loendit, võite olla pettunud selles, mida Highwire pakub. Kindlasti saab see tööd teha väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kuid ei pruugi pakkuda mitmekesise inventariga suurematele ettevõtetele piisavalt mitmekülgsust.
Käru funktsionaalsusVõib-olla on Highwire ostukorvi kõige olulisem omadus hüljatud ostukorvi teatis. Saate vaadata, kes on võib-olla üksused ostukorvi lisanud ja seejärel teie saidilt lahkunud. E-posti tööriistad võimaldavad teil nende klientidega ühendust võtta ja muuta nende visiidi müügiks. See on e-kaubanduses ülioluline tööriist.
Rakenduste integreerimineErinevalt paljudest konkurentidest ei ole Highwire’il ulatuslikku rakenduste poodi. Kõik funktsionaalsuse valikud on sisseehitatud. Mõne inimese jaoks loeb see oluliseks puuduseks. Nad tahavad, et nad saaksid oma lemmikprogramme integreerida ja poe funktsioone lisada. Highwire on standardvarustuses kõigi tööriistadega, mida väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted vajavad. Kui soovite asju lihtsamaks muuta, ei märka te isegi rakenduste turu puudumist.
Integreerimine eBay ja AmazonigaKuna Highwire on spetsiaalselt eBay müüjate abistamiseks loodud ettevõtte laps, võite kihla vedada, et see on hõlpsalt integreeritav teiste müügiplatvormidega. Armatuurlaual on terve jaotis, mis on pühendatud teie poe integreerimiseks teiste turuplatsidega, sealhulgas eBay, Google, Amazon ja Facebook. Te ei piirdu toodete müümisega oma põhipoe veebisaidil.
KeeletugiKui olete huvitatud rahvusvahelise müügi tegemisest, on Highwire teatud võimalustega. Saate arvutada makse ja saatmiskulusid, kuid keeletugi puudub. Globaalsete klientidega suhtlemine võib olla keeruline.
Hostimine ja turvalisusHighwire pakub turvalist väljaostmist koos SSL-sertifikaadiga ja see vastutab teie andmete kaitsmise eest nende serverite kaudu. Õnneks võite olla kindel, et suurte nimede pakkujad pakuvad ohtralt kaitset.
Ribalaius ja salvestusruumKui soovite valida kõikehõlmava paketi, saate nautida piiramatut ribalaiust, ilma tehingutasudeta ja võimaluse lisada kuni 10 000 toodet. Need omadused on osa sellest, mis teeb Highwire’ist nii uskumatu väärtuse.
Varundamine ja saidi eksportimineSaidifailide varundamine ja eksportimine võtab vaid mõne sekundi. Saate eksportida nii oma saidi mallifaile kui ka tootefaile. Kui olete eriti ettevaatlik tüüp, saate isegi tellimusi eksportida. Kõik need funktsioonid on teie mugavuse huvides saadaval otse armatuurlaua põhikuval.
Kohandatud domeenEsialgne seadistusprotsess kleebib teid domeeni .highwire.com juurde. Kui teil on juba kohandatud domeen, võite lihtsalt külastada seadete menüüd ja lisada oma kohandatud domeeni. Kui peate oma domeeni registreerima, on ka sellel nupp. Pidage ainult meeles, et peate nime ostma registripidajate saidilt, näiteks GoDaddy või Hostgator. Hea uudis on see, et Highwire ühtlustab kogu protsessi. Kui olete seadete menüüd külastanud, läbitakse teid vajalikud sammud.
Mobiilne tundlik poodTänapäeva konkurentsilisel e-kaubanduse turul on kohustuslik mobiilisõbralik ja reageeriv pood. Highwire hoolitseb selle eest, et saaksite minema parema jalaga. Kliendid saavad osta mis tahes seadmest ja nautida turvalisi kassasüsteemi funktsioone. Samuti saate oma poodi hallata mis tahes seadmest. Lauaarvuti külge pole vaja jääda.
Maksete töötlemineHighwire pakub kümme erinevat makseväravat. Teil on võimalus teha koostööd e-kaubanduse suurimate nimedega. See aitab teenida klientide usaldust ja muudab teie elu lihtsamaks.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidSaadaolevate pistikprogrammide puudumine võib mõnele inimesele olla suur probleem. Highwire on aga täielikult varustatud kõigi teie e-kaubanduse vajaduste rahuldamiseks. Paljaste luude pakkumise asemel, nii et peate lisandmooduleid ostma ja integreerima, on teie sait juba esimesest päevast valmis minema.
Tellimuste haldamineTellimuste haldamise armatuurlaud on lihtne ja arusaadav. Saate vaadata kõiki vajalikke üksikasju ja filtreerida otsinguid. Highwire võimaldab teil isegi näha kliente ja nende tegevust.
Varude juhtimineAlgajatele ja kõigile teistele, kes hindavad funktsionaalset lihtsust, on laohaldusfunktsioon ideaalne. See muudab toodete haldamise ja madala laoseisu hoiatusteate saamise lihtsaks.
Hüljatud vankridMis tahes e-poe platvorm, mida tasub kasutada, on varustatud hüljatud ostukorvi funktsiooniga ja Highwire pole erand. Võite vaadata nii hüljatud ostukorve kui saata klientidele järelmeetmeid. Automatiseeritud e-kirjad on oluline ülesanne, mis lihtsustab teie elu ja suurendab müüki.
Mobiilne e-kaubandusHighwire tunnistab ja hindab selgesõnaliselt mobiilseadmete tähtsust e-kaubanduses. Kõik nende mallid on mobiilisõbralikud ja saate oma poodi isegi mis tahes seadmest hallata. Teie ettevõte suudab vastata kaasaegse turu nõudmistele.
TurvaelemendidHea uudis on see, et iga Highwire’i kontoga on kaasas SSL-sertifikaat. Paljude platvormide puhul on see lisakulu. Teie ostukorv pakub uusimaid kassas turvafunktsioone. Muud turvastandardid sõltuvad teie hostiteenuse pakkujast.
Maksekaartide tööstuse (PCI) sertifikaatHighwire on PCI-ga ühilduv. Võite olla kindel, et nad on võtnud kõik vajalikud meetmed krediitkaarditurbe valdkonna standardite täitmiseks.
Kinkekaardid, eripakkumised ja kupongidHighwire võimaldab teil luua sooduskoode ja kuponge. Ainult mõne klõpsuga saate spetsiaalseid tutvustusi korraldada ja tooteid reklaamida. See on suurepärane viis toodete turustamiseks ja teie poe reklaamimiseks.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridNii maksu- kui ka saatmissektsioonid Highwire administraatori armatuurlaual pakuvad palju võimalusi. Saate automaatselt arvutada tariife, seada vaikimisi operaatoreid ja muuta tellimuse tarnesätteid. Peate vaid märkima mõned ruudud. Mis võiks olla teie ettevõtte keeruline aspekt, on täielikult sujuvamaks muudetud.
Saadetiste jälgimineSuuremate vedajatega töötamine tähendab, et kliendid saavad nende tellimusi hõlpsalt jälgida. Jälitusnumbrid genereeritakse ja saadetakse automaatselt e-postiga. Kogu protsess on täiesti käed-vabad.
POS-i võimalusedTeie poe toetamiseks on rohkem kui piisavalt kindlaid POS-tööriistu. Aruandluse ja laoseisu funktsioonid aitavad teil jälgida poe toimivust. Saate integreerida palju tipptasemel saatmis- ja maksevõimalusi. Paari klõpsuga saate printida ka tellimussilte ja luua kuponge. Highwire POS-i tööriistad muudavad teie poe haldamise lihtsaks, välja arvatud juhul, kui otsite mõnda konkreetset funktsiooni.
Turunduse ja prognoosimise funktsioonidHighwire pakub arvukalt tõhusaid turundus- ja aruandlusvahendeid. Niipea kui armatuurlaua avate, näete statistikat ja graafikuid, mis tõstavad esile saidi toimivuse. Saate vaadata, kui palju kliente on teatud aja jooksul saiti külastanud, ja jälgida kasumit. SEO tööriistad juhendavad teid otsingumootori sõbralikuks muutmise protsessis ja sotsiaalse jagamise integreerimine on võib-olla parim turul.

Teie administraatori juhtpaneeli turunduskaart sisaldab nii ajaveebimenüüd kui ka e-posti infolehtede integreerimist. Saate hõlpsalt postitusi avaldada ja lugejaid oma saidile tõmmata ning oma uudiskirja pakkuja oma veebisaidiga ühendada.

Sisseehitatud reklaamivahendid on ka suurepärane viis oma veebisaidi turustamiseks ilma reklaamidesse investeerimata. Spetsiaalseid allahindlusi saate korraldada ja sotsiaalmeedias tasuta avaldada. Highwire’i abil ei pea te oma saidi reklaamimiseks ja veebis olemise loomiseks uusimate tööriistade kasutamiseks turundusosakonda. Kõik vajalikud tööriistad on teie käeulatuses.

Plaanid & Hinnakujundus

Highwire on isegi hinnapakette lihtsustanud. Selle asemel, et valida mitme paketi hulgast, on vaid kaks võimalust:

Stardikava – 14,95 dollarit kuus

 • 100 toote limiit
 • Turvaline kassasüsteem
 • Kohandatud domeen
 • Võimalus müüa eBays

Kõikehõlmav plaan – 29,95 dollarit

 • Kõik stardiplaani omadused
 • 10 000 toote limiit
 • Kupongi koodid
 • Piiramatu ribalaius ja salvestusruum
 • Aruandlus

Kui teil on vaja postitada rohkem kui 10 000 toodet, on saadaval kohandatud plaanid.

Madala 29,95 dollari suuruse kuuhinnaga ei ole mingit põhjust, miks mitte kasutada kõikehõlmavat paketti. Võrreldes teiste konkurentidega pakub see pakett madalama hinna eest rohkem funktsioone. Mis kõige parem, puuduvad varjatud kulud. Te ei pea investeerima lisandmoodulitesse ega maksma klienditeeninduse kõnede eest. Kõiki tasusid reklaamitakse kohe alguses.

Klienditugi

Üks tõeline puudus Highwire’ile on nende klienditugi. Nad on väike ettevõte ja pakuvad otsest tuge esmaspäevast reedeni telefoni, e-posti ja otsevestluse kaudu. Highwire’il on ka aktiivsed sotsiaalmeediakontod, mida saate kasutada nendega kontakteerumiseks. Kasutajad saavad pöörduda ka tugikeskuse poole ja külastada kogukonna foorumeid.

Üldiselt on olemasolevad tugiressursid vähesed. Reaalajas vestlus on mugav tugifunktsioon, kuid ainult siis, kui saate kiireid ja informatiivseid vastuseid. Üldiselt ei tundu see nii olevat, kui püütakse saada vastuseid ja saada saadaolevate esindajate abi.

Tugikeskus oli ka pettumus. Põhikategooriate otsinguterminitesse sisestamine andis segatud tulemusi. Tavaliselt polnud avanenud lingid otsinguteema jaoks kasulikud ja asjakohased. Informatiivsete artiklite andmebaasi pole. Võite piirduda teiste klientide päringutega, millele Highwire on vastanud. Seetõttu on täpse teabe leidmine keeruline.

Kui teil on probleeme, on ehk parim ressurss tugifoorum. Kasutajad on suhteliselt aktiivselt levinud probleemidele lahendusi postitanud.

Highwire’i parandaks oluliselt artiklite ja videoõpetuste lisamine. Sellegipoolest on harva ette tulla mingeid probleeme. Kogu platvormi on nii lihtne kasutada, et kõik, alates seadistamisest kuni poehalduseni, peaks sujuvalt minema. Programm teeb suurepärase töö, juhendades teid kõik samm-sammult läbi, nii et loodetavasti ei pea te abi otsima.

Kasutuslihtsus

Kaupluse seadistamine

Poe seadistamine võtab vähem kui 60 sekundit. Võite tasuta prooviperioodi alustada lihtsalt poe nime ja mõne kontaktteabe sisestamisega. See võimaldab teil armatuurlauda vaadata ja saada teavet saadaolevate funktsioonide kohta. Liideses on lihtne navigeerida ning pukseerimisriistad ja WYSIWYG-redaktor võimaldavad teil oma saiti enesekindlalt kohandada. Fotode redigeerimise suuruse muutmisel ja malli üksikasjade muutmisel on vähe piiranguid. Neil, kellel on kodeerimise kogemus, saate nautida täielikku juurdepääsu HTML-ile ja CSS-ile. Pole tähtis, milline on teie disainikogemus, teeb Highwire teie poe kiire seadistamise lihtsaks.

Toodete lisamine

Administraatori armatuurlaud muudab toodete lisamise ülilihtsaks. Kataloogi rippmenüüs on nupp „Lisa toode”. Sellelt lehelt saate sisestada tooteteavet, pilte üles laadida ja laoseisu hoiatusi ning sätteid juhtida. Ainult mõni klõps ja müüte oma poes uut toodet.

Sisuhaldus

Sisu lisamisel ei ole see palju lihtsam kui WYSIWYG-redaktor. Kui teil on tekstitöötluse kogemusi, saate hõlpsalt luua lehe sisu, avaldada ajaveebi ja lisada pilte.

Järeldus

Kas Highwire on teie jaoks e-poe loomiseks õige e-poe platvormi valik?

Kui otsite juhtida ning väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid ning hindate lihtsust, on Highwire suurepärane valik. Lihtne ei tähenda miinimumi. Highwire pakub kõiki funktsioone, mida vajate keeruka poe loomiseks ja haldamiseks. Samuti väldib see teile võimalustega üle jõu käimist. Selle asemel keskenduge puhtale ja arusaadavale armatuurlauale, mis muudab teie elu lihtsamaks.

Poe üles seadmine ja toodete lisamine on algajatele piisavalt lihtne, kuid pakub asjatundlikele disaineritele piisavalt oskusi, et näidata oma oskusi. Ettevõtjate omanikud, kellele meeldib idee integreerida ulatuslik lisandmoodulite nimekiri ja nautida piiramatut funktsionaalsust, soovivad otsida mujalt.

Miks valida Highwire konkurentidest?

Ühesõnaga: väärtus. Paljudel teistel platvormidel on mälumahu, ribalaiuse, teemade või makseväravate osas olulisi piiranguid. Highwire’i puhul see nii pole. Kasutajad saavad nautida kõige rohkem funktsioone, pakkudes turul väidetavalt parimat väärtust. Lisatasu funktsioonide kasutamiseks ei pea te midagi ohverdama, mis võimaldab teil luua täielikult funktsionaalse poe. Kui soovite oma ettevõtte loomisel hoida kulud madalal, võib Highwire aidata.

Võrdlema

Highwire

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map