GoDaddy veebisaidi ehitaja ülevaade 2016


GoDaddy veebisaidi ehitaja

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

GoDaddy veebisaidi ehitaja

Loosungiga "Pole oskusi? Pole aega? Pole probleemi?," Veebisaidi ehitaja ja GoDaddySites.com on suunatud pulmaplaneerijatele, vabakutselistele fotograafidele, väikestele advokaadibüroodele ja kõigile teistele, kes soovivad oma veebisaidi luua ilma programmeerijat palkamata. Lugege meie GoDaddy veebisaidi ehitaja ülevaadet allpool.

Plussid

 • Professionaalse kujunduse teemad
 • Väga lihtne kasutada liidest
 • Taskukohane hind ja plaanid
 • Looge ajahetke varukoopia
 • Telefoni-, vestlus- ja e-posti tugi ööpäevaringselt

Miinused

 • Algtaseme plaan on kaasas mobiilisaidiga
 • e-kaubanduse funktsioonid maksavad teile lisatasu
 • Blogimisvõimalust ei pakuta
 • Liikmesaiti ei saa luua

Ülevaade

 • Veebisait: www.godaddy.com/veebisaidid/veebisait- ehitaja
 • Peakorter: Scottsdale, AZ
 • Asutamisaasta: 1997
 • Töötajad: 4000+
 • Hostitud saidid: 40 000 000+
 • Kategooriad: Veebisaitide koostaja, veebipood
 • Teenused: Domeenid, veebisaidid, hostimine, veebiturve, veebiturundus
 • Tasuta prooviversioon: Pole saadaval
 • Raha tagasi garantii: 45 päeva

Loosungiga “Pole oskusi? Pole aega? Pole probleemi? ”, Veebisaidi koostaja ja GoDaddySites.com on suunatud pulmaplaneerijatele, vabakutselistele fotograafidele, väikestele advokaadibüroodele ja kõigile teistele, kes soovivad oma veebisaidi luua ilma programmeerijat palkamata.

GoDaddy pakub e-kaubanduse ostukorvi ka inimestele, kes soovivad seda kiiresti seadistada. Partnerluses PayPali ja Stripe’iga on nad poepinna üles seadmise nii lihtsaks teinud, et üks nende haldurit ütleb: “Kui saate luua Facebooki lehe, saate teha veebipoe.”

Siin vaatleme mõnda nende veebisaidi ehitaja tööriista Website Builder üksikasju. Neil pole selle jaoks ühtegi tobedat ega tarka nime, nagu näiteks Whatsapp või Snapchat, nii et me peame seda lihtsalt kutsuma üldnimega “veebisaidi ehitaja”, ehkki kirjutatud õige nimisõna suurtähtedega: “Website Builder”.

Et anda ülevaade sellest, mis on veebisaidi ehitaja, kellele see on suunatud, mis piirangud sellel võivad olla ja milline on ettevõtte maine, võime alustada sellega, et Godaddy Website Builderit soovitatakse inimestele, kellel pole programmeerimisoskust ja kes on väikesed ettevõtted.

Nad ei turusta ühtegi konkreetset ettevõtet, kuna enamiku ettevõtete, kunstnike, pulmade ja vabakutseliste jaoks on mallid olemas. Nende e-kaubanduse mall on tavalisest veebimallist selgelt eristatav: neid kahte pole integreeritud.

Nii et mõned inimesed võivad valida e-kaubanduse malli oma ainsaks saidiks. Ilmselt oleks selle jaoks turg lillemüüja või keegi teine, kelle toode räägib enda eest ja soovib ainult kaupluse rajamist.

Mis puutub tehnilistesse piirangutesse, siis 50 GB salvestusruumi koos nende äriplaani plaaniga pole palju. Ja nagu me allpool üksikasjalikumalt selgitame, on ribalaius ka erinevatel tasemetel piiratud, sõltuvalt sellest, millist plaani valite.

Kuid tõenäoliselt ei ületa tavakliendid neid künniseid, kui nad ei ehita e-kaubanduse saiti, kus oleks palju tootegraafikat. Piiratud salvestusruumi ja ribalaiuse kombinatsioon tähendab ilmselt, et nad tahavad, et kliendid, kes soovivad luua tõeliselt suure saidi, valiksid mõne teise GoDaddy toote, näiteks veebisaidi konto konto veebisaidi koostaja ehk GoDaddySites.com konto asemel..

Muud piirangud nende tootele oleks suutmatus lisada kiireid vidinaid peale nende väheste, mis neil on. Kuigi saate veebisaidile lisada HTML-koodi ja e-kaubanduse saidi JavaScripti, ei saa te kolmanda osapoole vidinaid ühe klõpsuga lisada ega isegi mõnele kõige keerukamale lisada..

Selleks peaks ettevõte kasutama WordPressi või Joomlat või midagi muud. Jällegi on Web Builder suunatud lihtsamatele veebisaitidele ja inimestele, kellel pole palju tehnilisi teadmisi.

Mis puutub tehnoloogiasse, mastaapsusesse ja kasvu kavandamisse, siis on ettevõttel nende andmekeskused, neist 9 asuvad kogu maailmas, nende suurim, 320 000 ruutjalga rajatis Phoenixis. Ja neil on sisu edastamise võrk, mis on hädavajalik, et kiirendada veebilehtede laadimisaega klientidele kogu riigis ja maailmas.

Ettevõtte osas on GoDaddy kindel maine, kuna ta on pikka aega olnud üks tippdomeenide registreerijaid. Parimate töökohtadena 2015. aastal pole nad saanud mitte ühte, vaid mitut auhinda. Klientide jaoks on oluline, et nende müüja töötajad oleksid õnnelikud. See ütleb ettevõtte kohta palju, et neil on aeg keskenduda oma inimestele, selle asemel et regulaarselt tulekahjusid kustutada.

Turvalisuse osas võib öelda, et kuigi mõnda nende hostitud saiti on häkkinud, ei ole GoDaddy sisesüsteemides olulist andmerikkumist toimunud. Teisisõnu, kahtlemata on hävitatud palju nende WordPressi kliente, kuid selle põhjuseks on WordPressi ja WordPressi pistikprogrammide turvaprobleemid. Kui mõnda nende veebisaidi koostaja saiti on häkkinud, võib selle põhjuseks olla selle toote turvaaugud. Eeldame, et need on paika pandud, kuna ettevõte pole öelnud.

Kui olete pisut skeptiline selle suhtes, kas soovite, et nad teie saidi üles ehitaksid ja võõrustaksid, saate registreeruda ja taganeda 45-päevase raha tagasi garantii abil. Kui te seda teeksite ja teisaldaksite teise ettevõttesse, ei saaks teie teoseid eksportida ja salvestada.

Kuid on raske mõista, kas ettevõte loobuks neist, kui nad ei leia nõuet, et see sait ei vasta. Näiteks pole seal võimalik nõuda, et ettevõtte kliendid logiksid oma saidile sisse, välja arvatud e-kaubanduse osa, et saada mingit premium-sisu.

Vaatame nüüd lähemalt nende pakkumist.

Põhijooned

 • 24/7/365 klienditugi
 • Kohandatud vormi ehitaja
 • Üle 300 malli
 • Eel-asustatud sisuga mallid
 • Juurdepääs dünaamiliste väljade kohahoidjate tekstile
 • Tugi telefoni, reaalajas vestluse ja e-posti teel
 • Looge igal ajal mitu varundusversiooni
 • Loob automaatselt mobiilisõbraliku liidese
 • Varustatud e-kaubanduse jaoks
 • Tasuta domeen ja hostimine
 • 1. aasta tasuta Office 365 ettevõtte e-post
 • Sotsiaalsete ja ärirakenduste integreerimine

Valdkonna ekspertide kohtuotsus GoDaddy veebisaidi ehitaja kohta

Veebisaidi ehitajaSel juhul kipuvad eksperdid tarbijatega kokkuleppele minema. Ehkki GoDaddy pakub lihtsat ja arusaadavat veebisaitide koostajat, on sellel ka palju piiranguid. Lihtsalt selleks, et pääseda juurde mobiilsete saitide loomise tööriistadele, peate investeerima ühte kõige kallimasse kavasse. Ka e-kaubanduse tööriistad on varustatud täiendava hinnasildiga. Isegi kõige põhjalikumate plaanide korral pole blogimisriist kaasas.

Veel üks kaebus nii tarbijate kui ka ekspertide seas on see, et GoDaddy võib olla pisut liiga agressiivne müügi strateegiatega. See võib jätta mulje, et nad tegelevad pigem kasumi teenimisega kui oma klientide eest hoolitsemise ja nende funktsioonide kvaliteedi tagamisega, mille jaoks inimesed on juba sisse loginud.

Lõpuks on kriitikutel oskuslikum soovitada GoDaddyt oma veebimajutusteenuste jaoks kui oma veebisaidi loomise programmi. Seal on lihtsalt paremaid võimalusi soodsamate hindadega.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 20. aprill 2016

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Isegi tarbijad, kes polnud üldise tootega rahul, kiitsid GoDaddy klienditeenindust kiiresti. Ehkki programmis võib esineda probleeme, saavad tarbijad probleemide korral kiiresti abi ja informatiivseid vastuseid küsimustele.

Lisaks olid mõned kliendid rahul programmi hõlpsa kasutamisega. Nad otsisid lihtsat veebisaidi ehitajat ja GoDaddy tarniti. Need, kes otsivad otsest veebisaidi ehitajat, kellele ei meeldi lisafunktsioone, mis võivad asju keeruliseks muuta, leiavad tõenäoliselt GoDaddy programmist kõik vajaliku.

Tarbijahinnangutes mainitakse ka lohistamisredaktorit. Kui olete veebidisaini osas täiesti uus, on see tööriist, mida peaksite olemasolevate standardfunktsioonide hulgast otsima.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused GoDaddy veebisaidi koostajal

Enamasti on tarbijate arvustused GoDaddy veebisaitide loojate suundumuse kohta negatiivsed. Märkimisväärne arv arvustusi mainib asjaolu, et teie saiti on raske kohandada. Programm ei paku juurdepääsu CSS-ile ega HTML-ile, seega võite teha vaid muudatusi. Ehkki saadaolevad mallid võivad pakkuda kindlat algust, olid kasutajad pettunud, kui vähe vabadust pidid nad looma tõeliselt ainulaadse veebisaidi.

Näib, et veebisaidiga on ka mõned tehnilised probleemid. Paljud kasutajad teatavad sagedastest tõrgetest ja teatud Interneti-brauseritega ühilduvusprobleemidest. Üldiselt tundub, et programmi praegune versioon on kasutusmugavuse osas ebapiisav, mis on enamiku tarbijate jaoks peamine mure.

 • fitsmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

Kujundus & Kohandamine

TunnusjoonÜlevaade
Veebisaidi mallid50 või 300 malli sõltub sellest, millist hinnakava valite. Nad ütlevad, et klientide nõudmine on uute teemade järele nii suur, et nad palkasid ühe kodeerija, et nad teeksid muud, kui ainult neid looma.
TasutaMiski pole tasuta. Krediitkaarti sisestamata ei saa te seda isegi katsetama hakata. Nii et selle arvustuse kirjutamiseks pidime maksma. Kuule see.
LisatasuPersonaalse, äri ja äri plussi plaanide vahel pole palju erinevust, mis tähendab, et pole midagi ekstra nagu kiirendatud telefonitugi või kõrgeima hinnaga plaaniga tasuta e-poe pakett. Nii et neil pole midagi, mida te nimetaksite Premium-teenuseks.
Veebisaidi ehitaja liidesJah, nad kasutavad veebisaidi ehitaja tööriista. Võite näha, et nad kirjutasid selle ise või ostsid selle teiselt ettevõttelt, kuna sisselogimislehele minnes kuvatakse kaubamärgita logo, mida hostitakse hoopis teisel saidil: https://login.websitetonight.com/ Nii et nende Ehitaja näeb välja nagu pilveteenus, mida GoDaddy kasutab.
Lehe stiili kohandamineStiililehti ei saa lehe tasemel redigeerida. Kõik, mida saate teha, saate reguleerida lehe laiust ja kõrgust (see tähendab lehe piiri), muuta taustavärve ja valida erinev mall.
Saidil navigeerimineMenüüde loomiseks on olemas vidin. Seal saate lisada linke välisele saidile, menüüsid ümber korraldada ja alammenüüsid luua. Kuna nende e-kaubanduse sait erineb tavalisest veebisaidist, oleks üheks neist menüüvalikutest teie veebipood. Mõlema domeen võib olla sama, kuid teemad on erinevad. Muidugi saate värve ja graafikat reguleerida nii, et need näeksid välja nagu nad oleksid kõik samad ettevõtted, st teie ettevõte.
SisuhaldusNeil pole funktsiooni, mis võimaldaks mitmetel inimestel korraga töötada, ega versiooni juhtimist. Kuid see ei pea olema selline toode, mida kasutatakse keerukama saidi ehitamiseks.
Fotod ja galeriidSeal on slaidiseanss ja pildigalerii.
Mobiilse saidi ehitamineTöölauateema avaldamisel loob see automaatselt mobiiliversiooni. Kui otsisime juhiseid, kuidas muuta, et see viis meid veebisaidi ehitaja üldisesse sisselogimisse, kus me ei saanud sisse logida, kuna see küsis meilt meie domeeninime, mis sel hetkel oleks olnud (saidi nimi) .godaddysites.com , mis sisenedes ei töötanud. Nii et see osutab valesse kohta. Seega pole selge, kuidas mobiilteema muuta, ehkki nende tugisaidi kohaselt saate seda teha. Selle kohta pole juhiseid.
Sotsiaalse jagamise integratsioonJagamisikooni saate lisada ükskõik millisele lehele. Teie sotsiaalsete kontodega linkimise osas lubavad nad kasutada seda, mida nad nimetavad oma sotsiaalmeedia halduriks. Üks asi, mida saate GoDaddy kohta öelda, on see, et selle turvaelemendina on see lihtsalt väljamõeldud nimi, millele on lisatud midagi, mis on ka kõigil teistel.
KujundusteenusedJah. Võite nad palgata teile abi andma.

Funktsioonid & Tööriistad

Siin on nimekiri funktsioonidest, mida enamik inimesi vajaks, ja kas GoDaddy neid pakub või mitte.

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineNende seadistusprotsess on üsna lihtne. Andsime sellele prooviversiooni, et uurida, mis funktsioone sellel on.
VeebikujundusIlmselt on nad ostnud veebidisaini tööriista teiselt firmalt, kuna tarkvara hostitakse sellel saidil veebitehnika.ee mis on kaubamärgiga välja nägema nagu GoDaddy sait. Seal klõpsates jõuate GoDaddy juurde.
Kohandatud domeeninimiJah. Lõppude lõpuks on see domeeni registreerija GoDaddy.

Saidi avaldamisel võite valida ka domeeni GoDaddySites.com, mis on tasuta, kui te ei soovi oma.

Vidinad ja rakendusedNeil on need vidinad ja rakendused: looge uus leht, tekstikasti, lisage pilt, slaidiseanss, fotogalerii, navigeerimine (tähendab värskendamismenüü), jagamine (nagu postituses Tweet jne), Facebook, Twitter, Google Maps, RSS-voo kuvamine (ajaveebi postitused) teiselt saidilt, kontaktvorm, YouTube, HTML. Nende rakendused on e-turundus, kiirmenüüd ja hinnakiri (mis on nende kuvamiseks uhked viisid) ja e-poe veebipood.
MonetiseerimineNeil on veebipood, kuid Adsense puudub. Muidugi võite selle lisada mõne lihtsa HTML-iga.
Külastajate statistikaJah. Väga põhiline.
Foto, video ja heliSeal on pildiredaktor. Nagu paljud funktsioonid, peate ka selle kasutamiseks üle minema ettevõtte kontole.

Neil on pildigalerii ja slaidiseanss. Saate pilte üles laadida, stock-pilte kasutada või neid Facebookist või Instagramist importida

Samuti on olemas MP3-mängija.

BlogimineEi. Saate lisada ainult ajaveebi, mitte ajaveebi postitusi teha.
Google kaardidJah.
HTML-redaktorSaate lisada HTML-i. Selle jaoks on vidina leidmine keeruline, kuna allapoole kerimise nupp töötab ainult siis, kui klõpsate sellel kaks korda, mis pole ilmne, ja ikoon on loendi lõpus allpool. Nii et veidi aega mõtlesime välja, kuidas sinna jõuda, kuna olime nende redaktorisse sisse suuminud ja ikoon peidetud. Leides, et see töötas Firefoxis paremini kui Chrome.
Sotsiaalse meedia integreerimineJah. Twitteri jaoks näitab see teie hiljutisi vidinaid. Ärge unustage Ghostery FB ja Twitteri vidinate blokeerimist välja lülitada, nii et see toimiks teie saidi loomisel.

GoDaddy lehelt saate luua ka Facebooki ettevõtte lehe. Nii et see ekspordib üksteist.

Vormid ja uuringudAinult kontaktvorm.
Panipaigad1, 10 või 50 GB, sõltuvalt hinnakavast.
Infolehe tööriistEi. Ainult meiliturundus. Nii et võiksite oma infolehte e-postiga saata.
FoorumEi.
e-kaubandus / veebipoodJah. See on lisatud teie peamise domeeni ja saidi URL-na. Kuid kuna sellel on eraldi teema, näeks see välja nagu teine ​​sait. GoDaddy juhib tähelepanu sellele, et saate oma peamise veebisaidina kasutada oma e-kaubanduse saiti. See toimiks mõne ettevõtte jaoks.

Ostukorv võimaldab teil aktsepteerida krediitkaarte ja PayPali. GoDaddy ei ütle täpselt, millist ostukaardi pilveteenust nad kasutavad, välja arvatud juhul, kui nad arvavad, et see võib olla PayPal.

Maksevärav on Stripe. TechRepublic iseloomustab seda kui “Shopify konkurenti”, mis tegelikult pole, kuna Shopify omab turul palju rohkem funktsioone ja pikka edumaa.

Ostukorvis on kõik vajalikud asjad: lisage toode, seadistage maksud, kupongid, tutvustused ja tootekategooriad. Üks asi, mida mõned konkurendid ei saa teha, on nende ostukorv erinevate riikide ja valuutadega.

Lüüsi integreerimineStripe on teie kaupmehe konto.
SEO sõbralikJah. See võimaldab teil sisestada lihtsa kirjelduse ja märksõnad.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Ei. Sellele saidile sisselogimist pole vaja nõuda.
Google® AnalyticsVõimaldab teil sisestada Analyticsi koodi.
Veebisaidi turvalisusKonkreetseid üksikasju ei antud. Nad nimetavad oma toodet “Sitelockiks”, kuid see ei erine kuidagi sellest, mis teistel saitidel oleks, kuna nad kõik hakkavad kasutama sama põhiturva riist- ja tarkvara.

Üks asi, mida võiksite öelda, on see, et kuna nad on üks maailma suurimaid domeeniregistripidajaid, on neil tohutu vastutus kaitsta paljude klientide domeenide registreerimist ja maksete üksikasju. Nii et kõrge turvalisus tooks ilmselgelt kasu GoDaddySites.com kasutajatele.

Mitu keeltJah. Lõime oma konto Tšiilist, Lõuna-Ameerikast ja liides tuli hispaania keeles ning see võimaldab meil tellimuse eest tasuda Tšiili peesos. See oleks oluline välisriikide inimeste jaoks, kellel pole rahvusvahelisi krediitkaarte.
Mobiili optimeerimineSee tähendab, kas veebisait vahetab malli, kui kasutaja kasutab mobiilseadet. Jah, küll.
CDN-tehnoloogiaJah. Nad nimetavad seda GoDaddy veebikiirendiks. Nad ei ütle, kas nad kasutavad Akamai või millist ettevõtet tegelikult selle füüsilise kohaloleku säilitamiseks kogu maailmas või kas nad teevad seda ise. Mõlemal juhul, kui neil seda on, on see hea ülemaailmsete kasutajatega veebisaitidele.

Plaanid & Hinnakujundus

 • Isiklik. $ kuus. 50 teemat. 1 GB salvestusruumi. Office 365 e-post ühe aasta jooksul. Praegu töötab spetsiaalne: esimene aasta domeenide registreerimisel on tasuta.
 • Äri. 7 dollarit kuus. 300 teemat. 10 GB. Mobiilisait. Office 365 e-post ühe aasta jooksul.
 • Äri pluss. 10 dollarit kuus. 50 GB. Mobiilisait. Office 365 e-post ühe aasta jooksul. SEO. Sotsiaalmeedia juht.
 • Online pood. 30 dollarit kuus.

Soodustused antakse ettemakstud 1, 2 või 3 aastaks. SSL-sertifikaat ekstra. Saage leitud (loetletud) teenus lisatasu eest 12 dollarit kuus. See on palju raha teenuse eest, mille väärtust ei saa selgesõnaliselt mõõta, kuna GoDaddy ei saa Google’i otsingu algoritmi petta ja paremini kui teised inimesed, kes üritavad ka SEO-d teha, mis paljude sõnul ei tööta.

Nende hinnad sisaldavad seda, mida nad kutsuvad ribalaius.Tehniliselt võttes, ribalaius on teatud aja jooksul saadetud andmemaht. Kuna arvete esitamine on igakuine, on ribalaius piiratud mõne kuu suurusega. See on vastavalt 150 GB, 500 GB ja 1 000 GB (1 terabait) vastavalt isiklikele, äri- ja äri plussplaanidele.

Selle mõistmiseks arvestage sellega, et kui teie lehel on 1 MB (umbes 1 miljon baiti) pilti ja seda lehte vaatab 1000 inimest, siis kasutasite ühte miljardit tüüpi või 1 GB. (Kui pilt on nii suur, siis te ei redigeeri neid veebis kuvamiseks õigesti, kuna pilt ei pea olema nii tihe.)

Siiski on 1000 lehevaatamist palju näiteks advokaadibüroo veebisaidil, seega pole tõenäoline, et GoDaddy teid katkestab, kuna te ei kasuta tõenäoliselt 1 TB kuus. Kuid kui te seda teete, peate maksma GoDaddyle täiendava ribalaiuse eest pärast seda, kui nad teie lehe keelavad.

Kui plaanite juhtida suurt veebipoodi, oleksite pidanud otsima suuremaid e-poe platvorme: Shopify või BigCommerce. Kuid pole tõenäoline, et jõuate piirini, kui teil pole palju pilte.

Klienditugi

Nende tugiteenused on järgmised:

TelefonJah. 24 x 7, mis see tegelikult on
Toe e-postJah.
VestlusJah. Testisime seda. Nad on vastutulelikud.
TeadmistepagasKB-l on teemade kaupa rühmitatud tugiteenused ja võimalus otsida. (Vt kommentaari allpool.) Nagu enamiku veebisaitide puhul, saate ka Google’i otsingut kasutada. Näiteks võite kirjutada:

sait: godaddy.com “midagi otsida”.

Üks probleem on see, et peate abi saamiseks klõpsates klõpsama veebisaidi ehitaja abiikooni ja mitte GoDaddy üldist abi. See teine ​​otsib kõiki GoDaddy tooteid. Kuna GoDaddy pakub ka WordPressi hostimist, siis näiteks e-kaubanduse otsing andis juhised, kuidas WordPressile pistikprogrammi lisada. See ajab algtaseme kasutaja segadusse. See jättis ka meid jahtima, kuidas e-kaubanduse mootor oma saidile sisestada.

VideoõpetusedSeadistuses on ainult ülevaade protsessist. Ja veebipoe seadistamiseks on olemas ka ülevaatlik video. Parem on kasutada juhiste otsimiseks Google’i, kuna YouTube’is on 1-tunnine video e-poe seadistamiseks ja 1-tunnine video jaoks saidi loomine veebisaidi koostajaga.
TugifoorumEi.
Täiendavad valikudNeil on varundamise ja taastamise võimalus.

Veebipood lubab JavaScripti.

KKK.Jah, ka teadmistebaas on rühmitatud teemade kaupa. Veebipoe jaoks on olemas ka KKK.

Kasutuslihtsus

Pärast esimest sisselogimist on natuke segane, kuidas teist korda sisse logida, kuna liides lülitub liidese tavapärasele domeenihaldustüübile, mida ainult GoDaddy domeeni kliendid kasutavad. Teise visiidi leidmiseks klõpsasime nupul „Alusta” ja see lisas ostukorvi meie saidile uue saidi, nagu tahaksime selle eest uuesti maksta..

Lehe seadistamiseks olid vajalikud sammud:

 1. Valige hinnaplaan ja sisestage krediitkaardi andmed. Siin pole midagi tasuta.
 2. Valige teema. Siin märkasime, et lehel esitatud autoriõiguse teatis oli vanasti vana, 2013, seega muutisime selle praeguseks aastaks.
 3. Vaadake siin avanenud videoülevaadet. Neil on YouTube’is põhjalikke juhiseid.
 4. Looge mõned lehed ja lisage igale lehele üksusi.
 5. Vajutage Eelvaade lehe nägemiseks ja siis Avalda kui olete valmis minema. Avaldades saate domeeni osta või majutada seda saidil godaddysites.com.

Toimetaja salvestab teie töö nii, et kui te redaktorist lahkute ja hiljem tagasi tulete, ei kaota te midagi. See on hea, kui sulgete brauseriakna, kui ununete oma lehega töötada, ja kui sageli juhtub.

Ehkki nende veebiredaktor pakub enamikku vajalikest vidinatest, võiks olla parem liides. Selle toimimiseks lohistage vidin ekraanile ja vajutage selle seadistamiseks nuppu Seaded. Oleks loomulikum ja intuitiivsem, kui see töötaks rohkem juhendatud vidina moodi.

Järeldus

Arvestades ettevõtte aastatepikkust kogemust, töötab GoDaddy Website Builder enamiku inimeste jaoks suurepäraselt. Tõenäoliselt oleks nad pidanud oma toodet teises domeenis hostima, kuna see tekitab vahel segadust, kas kasutate veebisaidi koostaja ala, st GoDaddySites.com või GoDaddy domeeni registreerimislehte.

Ka nende veebipoes on mõned probleemid ja peamine on see, et see on mõeldud eraldiseisvaks tooteks. See ei lase teil a-d lisada Osta kohe tavalise saidi nuppu, kuid toimib eraldi üksusena. Keegi, kelle põhifookus on e-kaubanduses, peaks tõenäoliselt kasutama Shopify’d või mõnda teist sellel turul tegutsevat peamist mängijat, kuna nad leiavad erinevate pankade ja kaardiprotsessorite jaoks paremad tingimused (st makseväravad).

Võrdlema

GoDaddy veebisaidi ehitaja

91

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map