GoDaddy ülevaade 2016

GoDaddy veebimajutuse logo


GoDaddy

Külastage veebisaiti

9,2


AWA skoor

GoDaddy

GoDaddy on teie veebisaidi põhivajaduste jaoks universaalteenistus. GoDaddy abil saate osta oma domeeninime, luua oma veebisaidi ja seda hostida. Või võite teha ainult ühe või kaks neist. GoDaddy majutab enam kui 5 miljonit veebisaiti ja haldab üle 60 miljoni domeeninime, tehes sellest ühe suurima taolise ettevõtte. Lugege meie GoDaddy ülevaadet allpool.

Plussid

 • Kiire lehe laadimise aeg
 • Lihtne kasutada cPaneli
 • Taskukohane
 • Integreerib tooteid hästi

Miinused

 • Piirab andmebaasi ja kettaruumi
 • Andmeid väga piirav
 • Puudub reaalajas vestluse tugi

Ülevaade

 • Veebisait: www.godaddy.com
 • Peakorter: Scottsdale, AZ
 • Asutamisaasta: 1997
 • Töötajad: 4000+
 • Hostitud saidid: 40 000 000+
 • Kategooriad: Veebimajutus, domeenid, veebisaitide koostaja, veebipood
 • Teenused: Virtuaalserver, WordPress Hosting, VPS, Cloud, Pühendatud
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

GoDaddy on suurepärane valik inimestele, kes soovivad veebisaidi ilma üleliigsete pingutusteta üles ehitada või soovivad võõrustada oma juba loodud saiti. GoDaddy paistab silma aga ettevõtete veebimajutusega, olenemata sellest, kas nad kasutavad veebisaiti potentsiaalsetele klientidele oma võrguühenduseta pakkumise teatamiseks või on nad e-poe areenil.

Väikeettevõtetel ja ettevõtjatel on valik veebimajutuspakette, mille hulgast valida ja neist kasvada.

Hallatud WordPressi hostimine sobib neile, kellel on või kes kavatsevad WordPressi saite luua. GoDaddy määratleb oma peamised ärieesmärgid väga väikeste ettevõtete omanikena, kellel on 5 või vähem töötajat.

Milliseid tehnilisi platvorme seal valida saab?

GoDaddy pakub nii Linuxi kui ka Windowsi veebimajutust ja teilt küsitakse, millist neist soovite kasutada. Õnneks on käepärane võrdlustabel, mis juhendab teid lühikese rea küsimustena, kus küsitakse, kuidas oma saiti loote, ja seejärel soovitatakse, millist hostikontot kasutada.

Algajatele on kõige olulisem küsimus viimane, milles öeldakse: „Mul pole aimugi, mida see tähendab” ja seejärel suunatakse teid Linuxi veebimajutuse suunas.

Kas on kasvuruumi??

GoDaddy pakub kasvuruumi nii üksikute veebisaidi omanike kui ka ettevõtjate ja väikeettevõtete jaoks. Seal on kolm erinevat veebisaidi hostimiskava, millest igaüks erineb toetatud veebisaitide arvust ja tarnitud e-posti aadresside arvust.

WordPressi saidiomanikel on valida nelja hallatud hostimiskava vahel, mis erinevad toetatud saitide arvu, saadaoleva salvestusruumi ja plaani maksumuses lubatud igakuiste külastajate maksimaalse arvu poolest.

Kas on võimalik tagasimakset saada??

Kui te pole rahul tema veebimajutusteenusega, võite taotleda GoDaddylt tagasimakset. Kui olete teenuse kasutamiseks registreerunud kuust kuusse, peate oma raha tagasi küsima 48 tunni jooksul pärast ostmist; aastaste lepingutega isikutel on tagasimakse taotlemiseks aega 45 päeva. (Pärast 45 päeva möödumist saate ainult kaupluse krediiti, mida hinnatakse ülejäänud lepingu osas.)

Mõlemal juhul peate esitama tagasimakse taotlemise põhjuse ja enne GoDaddy tagasimakse väljastamist lepingu tühistama..

Mis on GoDaddy maine?

GoDaddy on üks tuntumaid veebiteenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Tippige suvalisse otsingumootorisse „domeeninime registreerimine” ja GoDaddy on üks populaarseimaid kandeid. GoDaddy on kuulus ka Superbowli reklaamide poolest. GoDaddy on kõige paremini tuntud domeeninimede registreerimise ja uuendamise poolest ning suurema osa oma tuludest tuleb nendest allikatest.

GoDaddy maine teenusepakkujana on segane: valdkonna eksperdid hindavad veebimajutusteenust keskmisest kõrgemale, kuid kasutajad postitavad veebis lugusid halbadest kogemustest GoDaddy teenustega ja raskustega selle ettevõttega tegelemisel.

Kas minu veebisaidi tööaeg on tagatud??

99,9% tööaeg on GoDaddy antud garantii kuus – ja see on veebimajutusteenuste valdkonnas üsna standard. Kuid GoDaddy mõõdab tööaega ise ja otsustab, mis kvalifitseerub õigustatud seisakuks.

Kui GoDaddy seda summat ei täida, on teil õigus saada krediiti 5% selle kuu hostimistasust, mida saate kasutada tulevaste ostude jaoks. Kuid peate võtma ühendust GoDaddyga ja seda ise küsima.

Kas GoDaddy saab hoolitseda minu WordPressi ajaveebi eest?

Blogimismugavuse tagamiseks pakub GoDaddy hallatava WordPressi majutust. See teeb WordPressi saidi loomise ja käitamise tõeliselt lihtsaks, mis on nüüdseks muutunud enamaks kui lihtsalt ajaveetmise tööriistaks.

Ehkki on võimalik luua oma WordPress-sait ja seda tavalisel veebimajutusteenuse platvormil käitada, teeb selle valiku tõsist kaalumist siiski asjaolu, et GoDaddy hoolitseb hostimise seadistamise ja regulaarsete varukoopiate eest. Lisaks saate sellesse hostimisvalikusse hõlpsalt importida ka olemasoleva WordPressi saidi.

Kas GoDaddy on võitnud mingeid auhindu?

GoDaddy on võitnud auhindu parimale ettevõttele, kus töötada saab, eriti oma koduriigis Arizonas. Kuigi on tore teada, et GoDaddy kohtleb oma töötajaid hästi, ei tähenda see teile kui kliendile suurt ettevõtmist.

GoDaddy on võitnud ka rahvusvahelised klienditeeninduse Stevie auhinnad aastatel 2014 ja 2015. Stevie auhinnaga tunnustatakse maailma parimat klienditeenindust, kontaktkeskust ja müügitegevust. Ent osalejad nimetavad end ise ja maksavad sisseastumismaksu.

Miks peaksin valima GoDaddy veebimajutuse??

Kolm põhjust, miks valida GoDaddy oma veebimajutusteenuseks:

 • Mugavus: Eriti algajatele on lihtne, kui saate oma veebisaidi nime registreerida, oma saidi üles ehitada ja kõik ühes kohas hostida.
 • Hallatud WordPressi hostimine: see muudab teie WordPress-saidi loomise ja käitamise lihtsaks; lisaks on tohutul hulgal videoid ja nõuandeid, mis aitavad teil seda teha.
 • Kasvuruum: kui kasvatate tavalistest hostimispakettidest välja, saate liikuda professionaalsete hostimispakettide juurde virtuaalsete isiklike serverite, pühendatud serverite ja pilveserveritega.

Põhijooned

 • 99,9% tööaja garantii
 • Tasuta domeeninimi
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Turvakontroll ööpäevaringselt
 • DDoS kaitse
 • Klõpsake ühe klõpsuga Installid
 • Täis- ja juurdelaadivad varukoopiad
 • Automaatne e-posti jälgimine
 • 100 GB – piiramatu kettaruum
 • Piiramatu ribalaius
 • 1-Klõpsake häälestus
 • CloudLinux

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide kohtuotsus GoDaddy kohta

Veebimajutus Isegi kui eksperdid, kes on tavaliselt skeptilised suurte ettevõtete suhtes, kes annavad suuri lubadusi, annavad GoDaddyle suurepärase hinnangu. Esimene asi, mida kriitikud GoDaddy kohta mainivad, on suurepärane tööaeg. Kasutajatel on harva tehnilisi probleeme või seisakuid. See on ettevõtete jaoks absoluutne kohustus. GoDaddy puhul on eriline see, et nad suudavad pakkuda väga hea hinnaga teenust.

Vastupidiselt mõnele kasutaja arvustusele kiidavad eksperdid ka GoDaddy klienditeeninduse osas suurt kiitust. GoDaddy pakub ööpäevaringset tuge ja kriitikud leidsid, et tegeliku inimesega on lihtne kontakti saada ning nad suutsid kiiresti saada kasulikke vastuseid pakilistele küsimustele.

Lõppkokkuvõttes on GoDaddy ekspertide poolt väga soovitatav. WordPressi integreerimise ja e-posti funktsioonide osas on arenguruumi, kuid GoDaddy aitab hostiteenuste standardi seadmisel.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

Positiivsed tarbijahinnangud ja iseloomustused GoDaddy kohta

Ehkki GoDaddyl on ilmselgelt õnnetuid kliente, on nad endiselt maailma suurim domeeniregistripidaja ja uhkeldab üle 13 miljoni maksva kliendi. Ainuüksi selle statistika põhjal ei saa nad olla nii hullud. Enamik GoDaddy vastu esitatud kaebustest on seotud nende veebisaitide loomise ja e-kaubanduse tööriistadega, kuid veebimajutuse osas ei saa te GoDaddyga palju paremat teha. Kasutajad teatavad väga vähest seisakuid ja suurepärast turvalisust. Tehnilises plaanis ei saa kasutajad olla GoDaddy hostimisteenuste toimivuse ja töökindluse üle rahul.

Lisaks pakub GoDaddy suurt väärtust. Rahulolevatele klientidele avaldab muljet funktsioonide arv ja teenuse kvaliteet, mida nad saavad nautida vaid mõne dollari eest kuus.

GoDaddy negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

GoDaddy on tõenäoliselt üks äratuntavamaid nimesid veebimajutusteenustes, kuid nende tarbijate arvustused on vähem kui hõõguvad. Näib, et ettevõte võib reklaamimisega paremini hakkama saada kui tegelikult suurepärase teenuse pakkumine. Üldiselt andsid kasutajad GoDaddyle keskmiselt 3 tärni 5-st. Valdav enamus kasutajaid andis GoDaddyle klienditoe osas madalaimad hinded. Paljud kasutajad teatasid, et neil on probleeme esindajate telefoni teel kätte saamisega. Tugipileteid esitanud leidsid, et said kiiresti vastuse ja kinnituse oma probleemile, kuid tegelikult kulus ettevõttel reaalse probleemiga tegelemiseks mitu päeva. Õnnetud kliendid tundsid, et neid meelitas tugev turundus ainult seetõttu, et GoDaddy ei täitnud lubadusi.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Töökindlus & Uptime

GoDaddy väidab, et nende tööaeg on garanteeritud 99,9% – see tähendab, et teie veebisait on kättesaadav kõigile, kes soovivad seda sirvida vähemalt kuu jooksul 99,9% ajast. See kõlab muljetavaldavalt ja konteksti pannes pakuvad paljud teised veebimajutusettevõtted sama garantiid.

Mis on 99,9% tööaega?

Kuid mida see 99,9% tööaeg tähendab? Garantii täpsemat trükist lugedes leiate, et plaanipärasest hooldusest põhjustatud seisakuid, teie kolmandate osapoolte rakendusi, mis ei tööta, ja asju, mis mõjutavad ainult teie veebisaidi e-posti aadressi, ei arvestata 0,01% lubatud seisakuid. Nii et teie veebisait võiks olla saadaval vähem kui 99,9% ajast ja garantii oleks endiselt täidetud.

Kas GoDaddy tabas märki 99,9%?

Kõike seda arvesse võttes peate küsima, kas GoDaddy vastab 99,9% tööaja määrale. Ja siin muutub see häguseks. GoDaddy veebisaidil pole selle kohta teavet, seetõttu peate lootma kolmandate osapoolte gruppidele ja arvustustele ning inimestele, kes räägivad oma kogemustest selle kohta veebifoorumites..

GoDaddy tööaja kohta on erinevaid ülevaateid. Mõni nimetab seda stabiilseks, töökindlaks ja tahkeks. Teised kurdavad mitu korda, kui nende veebisait polnud saadaval. Mõõtmisnäitajad näitavad, et GoDaddy tööaeg on keskmiselt vahemikus 98–99,9%, ehkki mõnel kuul võib see olla nii madal kui umbes 97%.

Kiirus on samuti oluline

Kiirus on veel üks kaalutlus. Pole hea, kui teie veebisait on ööpäevaringselt kättesaadav, kui selle laadimine võtab igavesti – inimesed lihtsalt ei oota ringi. GoDaddy on kiiruskatsetes kõrgel kohal, kuid kasutajate lugusid on mitmesuguseid, alates väga aeglasest kiirusest kuni inimesteni, kes on väga rahul oma veebisaidi ilmumisega.

Mõnes kaebuses mainitakse, et Google otsib oma jagatud servereid igasuguste veebisaitidega, aeglustades kõigi laadimisaega.

Kui olete mures oma veebisaidi laadimise kiiruse pärast, kaaluge GoDaddy virtuaalse privaatserveri, pühendatud serveri või pilveserveri hostimise võimalusi. Need annavad teile oma virtuaalse või füüsilise serveriruumi.

Kõigil neist on palju erinevaid plaane, mis pakuvad erinevas koguses RAM-i, salvestusruumi ja andmeedastuskoguseid. Iga hostimiskava on saadaval Linuxi või Windowsi platvormidel, kuid ei sisalda e-kirju

Funktsioonid & Tööriistad

Kui valite Linuxi veebimajutuse võimalus, pääsete juurde ja kontrollite kõike kohandatud kaudu cPanel.Üksused identifitseeritakse ikoonide abil ja need on hõlpsalt rühmitatud – domeenid, andmebaasid, post, failid, turvalisus ja nii edasi. Ka siin muudate oma eelistusi.

CPaneli vasakus servas on tulpdiagrammid, mis näitavad teie saidi saite statistika. Need hõlmavad teavet igasuguste toodete kohta kasutamine, sh füüsiline mälu, kettaruum ja CPU ning andmed teie protsesside kohta.

Need, kes valivad Windowsi veebimajutuse, kasutavad standardset Odin Pleski kontrollpaneel. See pakub puhast ja sujuvat liidest koos ikoonide ja tekstiga, mis näeb välja nagu tavaline Windowsi ekraan.

kettaruum ja ribalaius teile eraldatakse sõltuvalt veebimajutuspaketist, kuhu registreerute. Teil on kas määratud summa või „piiramatu” – selle kohta saate selgitust jaotisest Hinnakujundus. Linuxi veebimajutuses saate kasutada ülalnimetatud tulpdiagramme, et jälgida, kui palju igaüht te kasutate.

Arv e-posti kontod pakutavad varieeruvad sõltuvalt valitud plaanist.

Iga veebimajutuskava iga-aastased (ja pikemad) tellimused on kaasas üks tasuta domeeninimi esialgse lepingu pikkuseks. Veelkord määrab teie valitud plaan, mitu veebisaiti saate hostimisplaanil käitada. Ja rääkides veebisaitidest, saate loomulikult tuua oma olemasoleva veebisaidi või luua uue nullist, kasutades GoDaddy veebisaidi ehitajat kuutasu eest.

Kui soovite oma saidil WordPressi kasutada, pakub GoDaddy hallatud WordPressi hostimine. Saate luua GoDaddy keskkonnas WordPressi saidi või oma olemasoleva WordPressi endaga kaasa võtta.

Iga Windowsi veebimajutus plaan pakub mõnda MySQL-i ja MSSQL-i andmebaasid, alates 10 ja üks koos säästmisplaaniga kuni piiramatu arv kõiki (kuigi salvestusruumi suuruse piirangutega) Ultimate kavas. Andmebaasi varundamine ja taastamine on kaasatud kõigisse Windowsi hostimiskavadesse.

Saidi varundamine ja taastamine on kõigile veebimajutuskavadele lisaks. Kuutasu eest saate automaatset igapäevast varundamist krüpteeritud andmete edastamise ja salvestamisega koos teie saitidele saadavaloleva andmemahuga. Lisatasu eest saab täiendavat salvestusruumi.

Kõik veebisaidi serverid kasutavad Solid State Drives (SSD).

Nii Linuxi kui ka Windowsi veebimajutusplaanid muudavad selle hõlpsaks installima rakendusi ühe klõpsuga installida. Linux kavandab üle 125 tasuta rakenduse ja Windowsi hostimine annab teile juurdepääsu üle 50 tasuta rakendusele. GoDaddy ei paku siiski kõigi saadaolevate tasuta rakenduste loendit. Veebisaidil mainitud väheste hulka kuuluvad WordPress PHP ja Drupal. Nii Linuxi kui ka Windowsi hostimisvalikud pakuvad GoDaddy registreeritud domeenidele ka ühe klõpsuga seadistamist.

Kui kaalute veebipoe avamist, huvitab teid GoDaddy e-kaubandus võimalusi. Kuu tellimise jaoks komplekteerib GoDaddy veebisaidi, hostingu ja ostukorvi. Saate müüa piiramatu hulga tooteid, pakkuda oma kuponge ja avada poe Facebookis. GoDaddy kasutab nende omanduses olevat ostukorvitarkvara Quick Shopping Cart.

GoDaddy eemaldab pahavara mure pakkudes SiteLocki turvalisuse lisandmoodulit. Lisatasu kuutasu eest kontrollitakse teie veebisaite iga päev ja leitud õelvara eemaldatakse automaatselt.

Saidilukk on saadaval erinevatel tasemetel, sõltuvalt sellest, kas teil on isiklik, äri- või pood-veebisait. Saate pakkuda külastajatele meelerahu tundlike andmete, näiteks paroolide ja krediitkaardinumbrite kohta, mida nad teie saitidele sisestavad, ostes jälle igakuise lisatasu eest SSL-sertifikaadi.

Kui kaalute veebipoe avamist, huvitab teid GoDaddy e-kaubandus võimalusi. Kuu tellimise jaoks komplekteerib GoDaddy veebisaidi, hostingu ja ostukorvi. Saate müüa piiramatu hulga tooteid, pakkuda oma kuponge ja avada poe Facebookis.

Nii Linuxi kui ka Windowsi veebimajutusplaanid muudavad selle hõlpsaks installima rakendusi ühe klõpsuga installida. Linux kavandab üle 125 tasuta rakenduse ja Windowsi hostimine annab teile juurdepääsu üle 50 tasuta rakendusele. Mõlemad valikud pakuvad ka ühe klõpsuga seadistamist GoDaddy registreeritud domeenidele.

Kui teil on vaja, et teie veebisait oleks töövalmis ja töötab ööpäevaringselt, saate tellida GoDaddy Premium DNS-teenuse. Kuutasu eest on piiramatu veebisaitide tööaeg garanteeritud 99,999%. See teenus kaitseb ka teie saite häkkerite eest, kes võivad teid rünnata, suunates teie külastajad pahatahtlikule veebisaidile.

Praktilised arendajad, kes töötavad koos CGI skriptid peaks arvestama, et CGI-d toetavad ainult Deluxe ja Premium Linuxi plaanid koos PERL, PHP ja Pythoniga. Rubiini ja Java ei toetata enam.

Plaanid & Hinnakujundus

Linuxi hostimisplaanid

GoDaddy pakub veebimajutuseks kolme Linuxi plaani, millest igaüks näib olevat pidevalt müügis, vähemalt siis, kui te esialgu registreerute. Hinnast räägime hiljem, kuna see on väärt üksikasjalikku arutelu. Praegu on siin üksikasjad selle kohta, mida saate iga kavaga saada. Pange tähele, et iga plaani korral saate tasuta domeeninime, kui registreerute vähemalt ühe aasta jooksul.

Majanduskava on oluline ja võimaldab teil hostida vaid ühte veebisaiti, mis on enamikul algajatest. Saate 100 GB mälumahtu ja piiramatut ribalaiust (selle kohta lisateavet hiljem) ja 100 e-posti aadressi. See plaan on hea valik alustajatele; kui aga tunnete, et kasvatate peagi ainult ühe veebisaidi välja, siis vaadake Deluxe-kava.

GoDaddy abil on teil kas üks veebisait või piiramatu arv, nagu näitab järgmise plaani tase Deluxe. Piiramatu saitide arv, salvestusruum ja ribalaius annavad teile kasvuruumi, nagu ka 500 e-posti aadressi.

Ettevõtteid huvitab ülim plaan, ka piiramatu salvestusruumi, ribalaiuse ja veebisaitidega. Tasuta e-posti aadresse on nüüd 1000 ja saate töötlemise võimsuse ja mälu kaks korda rohkem.

Premium DNS tagab teie veebisaidi ohutuse ja veebis püsimise ning Ultimate paketiga on kaasas ka 1-aastane SSL-sertifikaat (kuid teatud piirangutega).

Windowsi plaanid on sarnased

Windowsi veebimajutusplaanid on sarnased, kuid sisaldavad SQL- ja MSSQL-andmebaase erinevalt arvudes, sõltuvalt plaanist, ning võimaldavad ka FTP-kasutajaid. Ka kaheteist kuu või enama tellimusega tasuta domeeninimi kehtib ka siin,

Peentrükk umbes “piiramatu”.

Enne kui hakkame hindade juurde jõudma, ütleme sõna piiramatu ribalaiuse ja salvestusruumi kohta. GoDaddy on kohe alguses öelnud, et piiramatu on piiramatu ainult siis, kui see vastab nende hostimislepingule. Kui lisate ribalaiuse või salvestusruumi ja see hakkab ohustama GoDaddy serverite tööd, teavitavad nad teid e-postiga; peate siis üle minema teist tüüpi serverile või vähendama oma kasutust. Ausalt öeldes on kõigi veebimajutusteenuste kasutuses see säte.

Nüüd hinnakujunduse juurde

GoDaddy pakub teie tellitud esimese veebimajutusperioodi jaoks spetsiaalset sissejuhatavat hinda; pärast seda hakkab kehtima tavahind. Tähtaeg valitakse majanduskava puhul kolmest kuust 36 kuuni ja ülejäänud kahe plaani puhul 1 kuust 36 kuuni..

Niisiis, kui logite sisse kolmeks kuuks sissejuhatava hinnaga, võetakse teie järgmise kolme kuu tähtaeg tavahinnaga, olenemata sellest, mis on uuendamise ajal. Kuukulu väheneb, seda pikemaks tähtajaks registreerute.

Tavalisele hinnakujundusele lisandub ka siis, kui olete saanud tasuta domeeni tähtajaga 12 või enam kuud. Tasuta domeen on vaid esialgseks tähtajaks ja esimese veebimajutuse ostutähtaja lõppedes võetakse teilt tasu praeguse domeeni aastase uuendamise määra eest..

Lisaseadmed, mida saate osta, hõlmavad saidi varundamist ja taastamist, SiteLock-kaitset, mis kontrollib teie saite iga päev pahavara eest, ja standardset SSL-sertifikaati, et kaitsta tundlikke andmeid, näiteks paroole.

Hallatud WordPressi hostimisplaan

Kui soovite hostida WordPressi saiti, on teil valida nelja hallatava WordPressi hostimisplaani vahel. Neile tuleb jällegi sissejuhatav hind, mis pärast esialgset perioodi muutub täishinnaks ja teil on võimalus valida üks kuu kuni 36 kuud.

Kavad varieeruvad ühe kuni viie veebisaidi vahel, salvestusruumi maht (mis tuleb jaotada kõigi teie veebisaitide vahel) ja lubatud kuukülastajate arv. Põhiplaan on hea algusplaan isiklikele ajaveebidele ja veebisaitidele, võimaldades ühe saidi külastamist ja 25 000 külastajat kuus.

Kolm ülejäänud plaani on rohkem suunatud ettevõtetele, kellel on integreeritud SEO viisard, lubatud on 100 000 ja rohkem igakuiseid külastusi ning ühe klõpsuga saitide sait.

Kõik hallatud WordPressi plaanid hõlmavad juurdepääsu tasuta teemadele ja pistikprogrammidele, tasuta igapäevaseid varukoopiaid ja ühe klõpsuga taastamist ning interaktiivseid WordPressi ülevaateid ja koolitusvideoid.

Plaani muutmine

Kui olete konkreetse plaani kasutajaks registreerunud, saate GoDaddy abil enne algse tähtaja lõppu plaani pikkust muuta või uuele versioonile üle minna. Selle paketi täiskulud, mille muudate sisselülitamiseks, ei saa te promohinda kaks korda.

Klienditugi

GoDaddy eemaldas oma piletimüügi ja e-posti toe USA klientidele 2014. aasta aprilli lõpus. See annab teile võimaluse helistada neile või kasutada nende reaalajas vestlusteenust, kui teil on vaja abi saada ja soovite inimesega vahetut kontakti saada..

Telefoni- ja vestlustugi on saadaval ööpäevaringselt. Telefoni- ja vestlustugi on saadaval ööpäevaringselt. Kogu abipersonal asub Arizonas ja Iowas, Ameerika Ühendriikides.

Võtke ühendust tugimeeskonnaga

GoDaddy veebisaidi iga ekraani paremas ülanurgas on telefoninumber, mis pakub ööpäevaringset telefonitugi.

Abi põhiekraani allosas on nupp sildiga „Vestelge meiega!“, Mis võimaldab teil elava inimesega vestelda. Lisaks ilmub vestluse aken perioodiliselt veebisaidi ümber, eriti kui pääsete juurde müügilehtedele, vestluse aken, et julgustada teid tugiisikuga rääkima.

Vestlusfunktsioon teavitab teid, kui kasutajaid on palju, ja annab teile telefoninumbri, kuhu kohese abi saamiseks helistada.

Mõlema vahendi kaudu pakutavate nõuannete kvaliteet on üldiselt kõrge, ehkki nagu alati on kaebusi inimestelt, kellele on antud ebaõiget, puudulikku või täiesti valet teavet.

Seda tüüpi päringud, millele näib olevat edukalt vastatud, on suhteliselt lihtsad ja arusaadavad; keerukatele probleemidele, näiteks inimese saidi sulgemine külastajatega, kes saavad sõnumit „Veebisait pole saadaval”, ei sobi telefoni teel reaalajas vastamiseks, rääkimata otsevestluses.

Teadmiste alused

GoDaddy veebisaidi abiosa pakub artikleid nii Linuxi kui ka Windowsi hostimise kohta. Nende all on erinevad üksikasjad alustamise, e-posti, rakenduste seadistamise, failide haldamise ning tõrkeotsingu ja turvalisuse kohta. Teadmistebaasis on otsingufunktsioon.

GoDaddy pakub oma veebisaidil videoõpetusi WordPressi kasutajatele. Muidu on YouTube’is saadaval lühikesi muude teemade videoõpetusi.

Peate otsima GoDaddy-s ja lehel läbi klientide lugude ja kuulutuste, kuid seal on kasulikku teavet. Ärge jätke lahti GoDaddy kasutajate pakutavaid videoid. need on inimesed, kes on seal käinud ja panid selle tööle ning nad on nõus teile rääkima, kuidas.

Tugifoorumit pole olemas, ehkki GoDaddy pakub teile ruumi oma toodete ja teenuste parandamiseks.

Kasutuslihtsus

Linuxi kasutajatele on olemas cPanel

Teie esimene märk, et GoDaddy on loonud oma standardi cPanel oma versiooni, on kohandatud värvilahendus, mis sobib GoDaddy ilme ja ilmega..

GoDaddy cPanel on puhas ja hästi paigutatud, muutes vajaliku leidmiseks hõlpsaks navigeerimiseks. CPaneli kohandatud ikoonid on mõistlikud ja sobivad üldiselt GoDaddy saidi stiiliga.

Veebimajutuse ostmine

GoDaddy-st on veebimajutust lihtne osta: klõpsake lihtsalt avalehe ülaosas menüü vahekaardil Hostimine ja valige teile huvipakkuv hostimine. Vaikeekraanil kuvatakse Linuxi hostimisplaanid, mida enamik inimesi ostab . Nüüdsest alates peate valima oma plaani, tellimuse pikkuse, kõik turbe lisandmoodulid, sisestama oma tasuta domeeninime, vältima kõiki muid müüdavaid üksusi ja andma oma krediitkaardiandmed.

Inimesed on hoiatanud, et enne maksmist on oluline kontrollida oma ostukorvi, kuna mõnikord on sinna ilmunud tooteid, mida pole tellitud.

Veebiruumi haldamine

Nii cPanel Linuxi hostimise kasutajatele kui ka Pleski juhtpaneel Windowsi hostimise kasutajatele on puhta liidesega ja ikoonipõhised.

Kasutajad teatavad, et neid on lihtne kasutada ja navigeerida. Ribagraafikud Linux cPanelis näitavad selgelt kasutatavate ressursside mahtu ning failihaldur, domeenihaldur ja failihaldur muudavad teie veebis olemise kontrolli kergeks.

Veebisaidi loomine või laiendamine

GoDaddy Web Builder on suhteliselt põhiline veebisaitide koostaja, mis pakub tööriistu teenindatava veebisaidi loomiseks neile, kes pole tingimata tehniliselt kaldu.

Tasuta veebirakenduste ühe klõpsuga installimine on plusspunkt, mis muudab teie saidi funktsionaalsuse laiendamise kiireks

Järeldus

GoDaddy on tugev konkurent veebimajutuse valdkonnas. Selle plaanid ja teenused langevad paketi keskele – nende jaoks pole midagi liiga väljamõeldud, kuid nad pakuvad seda, mida veebisaidi algaja ja väga väikese ettevõtte omanik vajab, ja see on see, kellele GoDaddy turustab.

Saate tuua oma veebisaidi või luua uue veebisaidi, kasutades tööriista Veebisaidi koostaja või WordPress. GoDaddy tööaeg on püsiv ja usaldusväärne.

Peale veebimajutustasu on enamikul muudel lisalõiv, kas igakuine või muu, ja GoDaddy sait on üsna jõuline, kui ta üritab teid pistikprogrammide ostmiseks või uuendamiseks.

GoDaddy veebimajutusteenus saab erinevaid ülevaateid; on olemas ekspertide ülevaateid kõrge tööaja kohta, kuid teisest küljest teatavad kasutajad ulatuslikest seisakudest ja paljudest veebisaidist pole saadaval.

Klienditeenindus on veel üks kaalutlus: klienditoe meeskonnaga suhtlemiseks saate ainult telefonitsi helistada või kasutada reaalajas vestlust. Kasutajad teatavad, et nende tugikanalite reageerimise aeg on tavaliselt üsna kiire, kuigi mõne vastuse sisu pole alati olnud täpne.

Vaadake GoDaddylt oma alustava isikliku või väikeettevõtte veebisaiti, kuid pidage meeles, et see on suur ettevõte ja teie suhted nendega ei pruugi alati sujuda.

Võrdlema

GoDaddy

92

InMotioni hostimine

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map