FatCow ülevaade 2016

FatCow veebimajutuse logo


FatCow

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

FatCow

FatCow on tegutsenud alates 1998. aastast. Selle eesmärk on muuta kogu veebimajutus pisut lihtsamaks ja palju lihtsamaks. FatCow on oma ainulaadsete hostimiskavade ja turunduskampaaniate abil alati püüdnud kõigi jaoks asju paremaks muuta. FatCow on peamiselt tuntud jagatud veebimajutuslahenduste poolest, mis sobivad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, ning oma tiibu all on üle 200 000 veebisaidi. Lugege meie FatCow arvustust allpool.

Plussid

 • 24/7 klienditugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Toiteallikaks on 100% tuuleenergia
 • Taskukohane hind

Miinused

 • Keskmine kiirus
 • Kallimad kuust kuusse

Ülevaade

 • Veebisait: www.fatcow.com
 • Peakorter: Burlington, MA
 • Asutamisaasta: 1998
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Jagatud veebimajutus, VPS, pühendatud serverid
 • Raha tagasi garantii: 30 päeva

FatCow on ainulaadne hostiettevõte, mis nimetab oma meeskonda hellitavalt kui “moo” meeskond, kes on tuntud oma uuenduslike planeerimis- ja kujundamisoskuste poolest. Nende hostikavad, veebisaidi kujundus ja funktsioonid eristuvad kolleegidest.

Teenused

Kuigi FatCow võib tunduda teie jaoks täiusliku veebimajutusettevõttena, on alati kasulik enne selle asumist ettevõtte kohta üksikasjalikult teada saada. Ja mis võiks olla parem viis teada saada, kui arutada teenuste ja plaanide üle, mida asjaomane veebimajutusettevõte pakub.

FatCow pakub hulgaliselt hostimisplaane erinevate kategooriate kaupa:

 • Jagatud hostimiskavad
 • Virtuaalne privaatserver (VPS)
 • Spetsiaalsed hostimiskavad
 • Ja lisaks hallatav WordPressi hostimine WordPressi kasutajatele.

Lisaks nendele hostimiskavadele saate boonuse veebisaidi koostaja, millel on mõned erandlikud klienditoed ja lisatud funktsioonid.

FatCow annab tasuta domeeninime registreerimise ja domeeni ülekandmise võimalused koos kõigi hostimiskavadega.

Samuti pakitakse mõnda VPS-i plaanidesse mõnda atraktiivset arendajafunktsiooni, näiteks eelinstalleeritud skripte, piiramatuid domeene ja juurdepääsu cPaneli funktsioonidele.

Kui teie käsutuses on nii palju funktsioone, võib FatCow tunduda parim veebimajutusettevõte, millel pole võimalikke puudusi. Kardina paljastusel on ka kiire pilk mõnele valdkonnale, kus FatCow vajab parandamist

Piirangud

On teatud piirkondi, kus FatCow võib teile natuke pettumust valmistada, ja seetõttu on parem neist teada saada kui hiljem teada saada.

 • Pole eriti tore uuenemispoliitika. FatCowi alghind on hõlpsalt taskukohane – see on väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võita. FatCow võtab aga uuenduste ajal raha sisse.
 • Skaleeritavus. FatCow pakutavad funktsioonid, salvestusmaht ja serverirajatised sobivad ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kuid skaleerimine ei lähe hästi. See jääb väheseks, kui veebisaidi funktsionaalsus ja keerukus suurenevad. FatCow ei pruugi olla parim pakkumine, mida keerulised e-poe saidid võivad leida. Mis puutub väikestesse isiklikesse lehtedesse ja keskmise suurusega e-kaubanduse saitidesse, siis võib FatCow olla tõeline võimalus.
 • Uptime. Sarnaselt on saadavus ka üks valdkond, kus FatCow saab töötada. Ehkki FatCow suutis salvestada hea tööaja skoori – 99,85%, on sellega veel palju tegemist. Ja ettevõte ei anna ka kasutustingimuste osas ühtegi numbrit.
 • Varundamine. FatCow pakub automaatseid varundusvalikuid. Kuid neid võimalusi ei saa tasuta kasutada. Nende rutiinsete varundamiste eest peate maksma või valima oma varulahenduse väljamõtlemise.
 • Windowsi hostimist ei toetata. FatCow ei toeta Windowsi hostimist. Pakutakse ainult Linuxi tuge, millega võib teil olla keeruline harjuda.
 • Tasuta versiooniuuendusi pole. FatCow ei lubanud teie hostikavas algselt spetsiaalset või virtuaalserverit täiendada. Nüüd on teil aga võimalus saada hinna eest uuendus. Uuendamise ajal võite allahindlustega õnne saada.

Raha tagasi garantii

FatCow pakub iga teie investeeritud penni eest tegelikku väärtust. Rahast rääkides oleks hea meel teada saada, et FatCowil on korralik raha tagasi garantii. Kui leiate, et teenused ei vasta teie standardile, saate oma raha tagasi 30 päeva jooksul alates tellimisest.

Ahvatlev raha tagasi garantii ei pruugi tunduda kuigi atraktiivne, kui saate teada, et teised populaarsemad veebimajutusettevõtted nagu Arvixe, InMotion Hosting ja Just Host pakuvad sarnaseid garantiisid pikemaks ajaks.

Mine roheliseks!

Noh, teil on veel üks põhjus, miks jääda FatCowi juurde – see on roheline lähenemine! FatCow võidab südamed, tehes oma panuse keskkonna heaks. Kui hostite oma veebisaiti FatCow abil, aitate mitte ainult ennast, vaid aitate ka meie planeeti. FatCow uhkeldab 100% tuuleenergiaga hostimises.

Niisiis, kõige selle vastusega, lõpuks, parim osa – miks peaksite valima FatCow?

Miks peaksite minema FatCow’i?

Kokkuvõtteks võib FatCow rahuldada teie soovi saada juurdepääsu taskukohastele hostimisplaanidele ja ka ööpäevaringsele klienditoele. Kui kavatsete välja töötada lihtsa ühelehelise veebisaidi või mitte nii keeruka veebirakenduse, on tee FatCow. Samuti võite kaaluda FatCow kasutamist testimise eesmärgil. Kuid kui pikaajaline kasutamine ja keeruline funktsionaalsus on teie nõuded, on parem vaadata muid võimalusi.

Hoiduge sõnast „piiramatu”, mida FatCow kasutab, nad ei pruugi seda tähendada samamoodi, nagu te arvate.

Parema Ettevõtluse Büroo on andnud FatCowile A + reitingu. + On kõrgeim hinnang, mille ettevõte saab parema ettevõtluse büroos! Kõlab hästi?

Põhijooned

 • Tasuta domeeni ülekanne
 • Tasuta domeeninimi
 • Kasutajasõbralikud saidiehitajad
 • Piiramatu POP-postkastide arv
 • SSL turvaline server
 • Tasuta 1 GB JustCloudi pilvesalvestusruum
 • Rakenduse installiviisardid
 • Kohandatud e-post
 • Piiramatu domeenid
 • Igapäevane serveri varundamine
 • Ööpäevaringne rajatiste seire
 • Piiramatu MySQL andmebaasid

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide otsus FatCow kohta

VeebimajutusPaljude saadaolevate veebimajutusteenuste abil saab FatCow ekspertidelt suurepäraseid hinnanguid, kuid ei suuda endiselt kõige populaarsemat kümmet loendit murda. Lõppkokkuvõttes on see hea huumorimeelega teenus.FatCow on tööaja korral ülaosas. Nende serverid pakuvad kiiret ja usaldusväärset teenust ning kriitikud väidavad, et hostipakett on “peaaegu täiuslik”. Ainsaks puuduseks on see, et sellel puudub osa paindlikkusest, mida konkurendid võivad leida. Nagu öeldud, pakub FatCow laia valiku suurepäraseid võimalusi madala hinnaga. Võimalik, et peate kõigi muude teenustega kaasnevate kellade ja vilede saamiseks natuke rohkem maksma.

Kriitikud kiidavad kiiresti ka tugiressursse ja üldist klienditeenindust. Kõiki neid tegureid arvesse võttes annavad eksperdid FatCow’le 8 punkti 10-st tulemuslikkuse eest ja ideaalse 10 punkti lehmakaristuste eest.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused saidil FatCow

Ehkki negatiivsete tarbijate arvustuste hulgas on mõned tavalised niidid, ei saa FatCow enamuse kasutajate seas ülekaalukalt positiivseid ülevaateid. Keskmiselt annavad tarbijad FatCow’le 4 tärni viiest. Tegelikult on paljud iseloomustused otseselt teiste klientide kaebustega vastuolus. Paljud rahulolevad kasutajad märgivad asjaolu, et nad said rääkida USAs asuva tugiesindajaga, kes oli äärmiselt sõbralik ja asjatundlik.

Võib-olla kõige tähtsam on see, et kasutajad teatavad, et FatCow töötab kuni 99,9% tööajagarantiini. FatCow saab kõrgeid hindeid ka teistes olulistes valdkondades, sealhulgas: kiirus, juhtpaneeli funktsioonid, taskukohane hind ja klienditugi. Ainuüksi kasutajate arvustuste põhjal võite olla kindel, et FatCow pakub teile oma veebisaidi käitamiseks vajalikke tööriistu.

FatCow negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

FatCow vastu esitatud kaebused jagunevad kahte põhikategooriasse: arvete esitamine ja klienditeenindus. Ausalt öeldes on see üsna tüüpiline iga korraliku suurusega ettevõtte jaoks, kes teenindab kümneid tuhandeid kliente. Selle paljude inimestega on kindlasti mõni arvelduste rämps ja kasutajad, kes pole rahul saadud klienditeenindusega.

Näib, et arvelduse suurim probleem tekkis siis, kui kliendid üritasid oma kontot tühistada. Mõnel juhul lubati klientidele raha tagastada, kuid nad ei saanud siis oma raha tagasi. Samuti oli teateid ootamatutest süüdistustest, mida oli raske lahendada.

Need, kes polnud klienditeenindusega rahul, ei hinnanud nende kõnede ja meilide sisseostmist välismaa abikeskustesse.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?page=3&sort = madalaim hinnang-esimene
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?sort=highest-rating-first

Töökindlus & Uptime

Ei, FatCow ei ole kasutustingimustega seotud andmeid avaldanud. Uptime pole tagatud; sellegipoolest on nad oma usaldusväärsust tõestanud, avaldades regulaarselt statistikat nende töö- ja seisaku kohta. Kuid neil on oma andmekeskused üleval ja töötavad ööpäevaringselt koos mõne tööka poisiga.

FatCowi andmekeskus kasutab kõigis oma serverites rühmitatud arhitektuuri, st kui üks peab alla minema, võtab teine ​​üle, küsimusi ei esitata! Varundusoperatsioone tehakse ka regulaarselt, et minimeerida andmete kadumise ohtu.

Bostonis (USA) võõrustatakse andmekeskust FatCow. Rajatisel on üle poole petabaiti salvestusruumi, mis paikneb armee koosseisus üle 800 serveri.

Andmekeskuse kaitse tagamiseks on kaks tulemüüri ning see on professionaalse valve all 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas.

Automaatne varundamise võimalus on saadaval klientidele, kes on nõus maksma selle eest, et nende saite varundatakse iga päev. See koosneb igapäevasest varundusprotsessist ning varundamise ja taastamise tööriistast. Kui te ei soovi maksta, oleks mõistlik oma andmeid regulaarselt varundada.

Funktsioonid & Tööriistad

Nüüd, kui olete saanud piisavalt teavet ettevõtte plaanide, funktsioonide, piirangute, tehniliste kirjelduste ja muude seotud valdkondade kohta, peaksite oma teadmisi funktsioonide kohta, mida FatCow pakub, täiendama.

Pole üllatav, et FatCow on omadustega rasv.

Lugege edasi, et kõigist neist üksikasjalikult teada saada.

TunnusjoonÜlevaade
KontrollpaneelFatCowil on suurepäraselt loodud juhtpaneel administraatori saidi toimingute jaoks. Ei, sellele juurdepääs pole raske. Juhtpaneelil on lihtne navigeerida ja selle kasutamisega saate mõne minutiga hõlpsalt tutvuda.

Väärib märkimist, et ümberminek cPanelilt uuele FatCow juhtpaneelile võib teid pisut segadusse ajada. Vastasel juhul on juhtpaneel koos kõigi vajalike funktsioonidega.

See on täielikult varustatud ja sisaldab kõiki vajalikke skripte. Selle hõlpsalt ligipääsetava juhtpaneeli abil saate hõlpsalt veebisaite luua ja muid administratiivseid toiminguid käigu pealt teha. See pole nii, et aidata teid ülesannete täitmisel veelgi paremini; see loetleb ja liigitab kõik toimingud värvikoodiga nupuga, mis näitab, kas iga üksus on praegu lubatud või mitte. See on ka kohandatav, kuigi see on patenteeritud tööriist.

Lisaks saate selle juhtpaneeli kaudu nautida ka tarnevõrgulahenduse (CDN) eeliseid.

KettaruumKettaruum on see, millega peaaegu iga veebimeister muretseb. See on teie veebisaidile teie majutuse pakkuja eraldatud ruum. Ja see sõltub enamasti teie valitud hostimiskavast.

FatCow pakub mitmesuguseid pakutavate veebimajutuskavade hulgast kettaruumi variatsioone:

 • FatCow plaan – piiramatu
 • VPS-i põhimajutus – 40 GB
 • Ettevõtte VPS-i majutamine – 90 GB
 • Optimaalne VPS-i majutamine – 120 GB
 • Startupi pühendatud hostimine – 500 GB
 • Professionaalne pühendatud hostimine – 1000 GB
 • Ettevõttele pühendatud hostimine – 1000 GB
RibalaiusRibalaius on üks olulisi tegureid, mis võivad teie veebisaidi kiirust mõjutada. Kuna see funktsioon on kriitiline ja oluline, tuleks ribalaius valida oma vajadusi silmas pidades. Mida suurem on ribalaius, seda rohkem andmeid saab hõlpsalt üle kanda.

FatCow’i pakutav VPS-i ja spetsiaalsete plaanide minimaalne ribalaius on 1 TB ja see tõuseb ainult sellest arvust. Kuid on juhtumeid, kus kasutajad on teatanud, et ribalaiuse kasutamist ja limiiti ei ole FatCow neile õigesti tutvustanud. Levinud on ka kõnelused, et neil paluti ribalaiuse kasutamist piirata, kui nad on limiidi saavutanud, isegi kui nad on piiramatu plaani alusel.

Andmebaasi tugiFatCow pakub andmebaaside tuge. Kuid selle andmebaasi funktsioonid on tavaliselt klientide kaebuste peamine põhjus. See võimaldab teil luua ühenduse MySQL-i andmebaasiühendustega, kuid ei täpsusta samaaegsete MySQL-i ühenduste arvu.
Tasuta domeenFatCow võimaldab teil teatud plaanide alusel tasuta domeeni registreerimist, muutes hinnakujunduse veelgi odavamaks. Kui soovite raha tagasi nõuda raha tagasi garantii abil, peate maksma domeeninime eest. Domeeninime hind arvatakse teie tagasimakse summast maha ja seda ka ainult siis, kui otsustate domeeni säilitada. Tasuta domeeni pakkuvad kavad on järgmised:

 • FatCow plaan
 • WordPressi hostimine
 • VPS-i hostimine
 • Spetsiaalne hostimine
Andmete varukoopiadKui teie veebisait on palju andmeid, on igapäevane varundamine olulisem nõue, et olla turvalisem. Igapäevased varukoopiaplaanid ja rutiinsed automaatsed varundamised on FatCowi pakutavate lisateenustena koos paljude plaanidega. Ehkki igapäevane varundamine on lisatud kavasse „Original FatCow”, on automaatne andmete varundamine tasuline teenus. Varukoopiapaketi saate hõlpsalt osta ning oma saidi andmete versiooni hallata ja seda hallata. Pakutavad igapäevased serveri varundused ei nõua lisakulusid.
SSD (pooljuhtkettad)Fat Cow’is saadaval WP Essential plaan kasutab SSD-põhist taristut. See võib olla mingi SSD vahemälumehhanism, kuid selle kohta on vähe teavet. Samuti väidetakse, et see pakub majutatud rakendustele ülikiiret infrastruktuuri.
Ühe klõpsuga rakenduse installerFatCow pakutav ühe klõpsuga rakenduseinstaller on tõeline viisard. Koos veebisaidi lohistajaga muudab see veebisaidi loomise lapsemänguks. Sellel on arvukalt rakendusi, nagu WordPress, Joomla, phpBB, GBook, SharedSSl, PayPal ja palju muud. See võimaldab teil oma veebisaidile interaktiivsust lisada kasutajasõbralikul viisil.
E-posti kontodFatCow toetab piiramatut e-posti kontot ja POP-hostimist kõigis oma hostimiskavades. Kuid see vajab parandamist. Baasmälu on eraldatud 500 MB, jättes seega paljudele klientidele rahulolematuse ruumi. FatCow pakub ka MiniMoo hostimiskava, mis pakub algajatele kasutamiseks ainult väga odavaid ühelehelisi e-posti kontolahendusi..
Turvalisus hostimiselFatCow pakub hostimisklientidele erinevaid turvafunktsioone, lähtudes nende vajadusest. Tooteid müüvate veebisaitide jaoks pakuvad nad jagatud SSL-i. E-posti teenuseid kasutavatele klientidele pakuvad nad rämpsposti filtreerimist. Igapäevaste serveri varunduste tegemise kõrval on neil igas andmekeskuses jälgimisvõimalused.
Veebisaitide koostajaVeebisaidi koostaja on üks FatCow pakutavatest kõige hinnatumatest ja intuitiivsematest funktsioonidest. Sellel on selge dokumentatsioon ja see on hõlpsasti kasutatav. Võite proovida kätt tohutul hulgal saadaolevatel mallidel ja luua suurepäraseid veebisaidi kujundusi. Elemendi lohistamise abil saate oma veebisaidid mõne tunni jooksul käivitada ja käitada.
Pahavara & RämpspostikaitseFatCow’i pakutav pahavara ja rämpsposti kaitse on üsna segane. Ehkki neil on palju turvameetmeid, et teie nakatumist teie saidile ei satuks, segavad ennetavad meetmed mõnikord saidi toiminguid. Kui teie sait nakatub pahavaraga, desaktiveerivad nad teie konto ilma ette teatamata. Siis kulub neil kohtuasja ülevaatamine ja konto aktiveerimine, kui see on lõpule jõudnud, mõistlikult kaua.
OstukorvidFatCow pakub tuge ostukorvide integreerimiseks. PayPali, jagatud SSL-i ja paljusid muid osturakendusi saab kiiresti lisada. ShopSite on lisatud ka sisuhaldussüsteemina algsesse FatCow-kavasse. Ostukärude lisamiseks võite kasutada ka WP e-kaubandust või WooCommerce koos WordPressi hostimisplaaniga. Paigaldamine sellistelt platvormidelt nagu Shopify või Magento oma VPS-ile või spetsiaalsetele hostimisplatvormidele teeb ka selle töö ära.
Programmeerimiskeelte tugiFatCowi hostimislahendused toetavad 13 erinevat kodeerimis- ja skriptikeelt, sealhulgas PHP ja Ruby On Rails.
SaidistatistikaMõnda saidistatistikat, näiteks külastajate statistikat, saab vaadata juhtpaneeli ja muude meetodite abil. Kuid see statistika on minimaalne ja ei piisa reaalajas strateegia koostamiseks.

Plaanid & Hinnakujundus

Rasva Lehma hinnaskeem on midagi ainulaadset. Ehkki see tundub esimesel aastal odav, hüppab hind juba teisel aastal väga kõrgele! Kuid sellest hoolimata on see endiselt üks taskukohasemaid veebimajutuslahendusi.

Lisaks andmeedastusele on teil suur kettaruum ja veebisaitide koostaja, ajaveebide, küsitluste, võlurite ja palju muu juurde pääseb – kõik need muudavad teie saidi interaktiivsemaks ja lisavad toreda elemendi, mis sobib hästi koos oma klientidele!

Mõnda hostimiskava on kirjeldatud allpool.

  • Pühendatud plaan

Pühendatud serveri plaanid sobivad hästi, kui otsite lahendust, mis suudaks toime tulla teie saidi suure liiklusega. FatCow pakub spetsiaalsed serverid, mis sobivad kõige paremini e-kaubanduse saitidele.

  • VPS-i plaan

VPS-server on suurepärane pääste, kui otsite paremat kontrolli, pilvepõhist, paindlikku ja intelligentset strateegiat.

 • Algne FatCow-kava

Algne Fat Cow plaan sisaldab palju tasuta kontserte ja piiramatute plaanidega. See on ka parim valik algajatele, kuna seadistamine ja töötamine on väga lihtne.

Võimalike võimalike tühistamiste eest maksate ennetähtaegse tühistamise tasuna kuni 35 dollarit. Ja tühistamise jõustumiseks kulub umbes 30 päeva.

FatCow pakub hõlpsaid teenusvalikuid täiendamiseks ja alandamiseks. Teil on vaja ainult oma juhtpaneelile sisse logida ja klõpsata hostimise uuendamise või alandamise ikoonil.

Vaadake esitatud plaanid üle ja valige kõige sobivam. Lisaks võite isegi soovi kohandada (täiendada või alandada) üksikuid teenuseid, näiteks ribalaiust, postkaste ja salvestusruumi. Seetõttu võite valida, kas jääda nende juurde, kuna teie saidil toimuvad muudatused.

FatCow juba pakutavale paindlikkusele lisamiseks võite mis tahes põhjusel valida oma domeeninime üleviimise FatCow’ist teisele teie valitud ettevõttele. Selleks on ette nähtud domeeni ülekandmise autoriseerimiskood.

Klienditugi

Klienditugi osutatakse ööpäevaringselt kõigis järgmistes kanalites.

 • Telefon
 • Toe e-post
 • Vestlus
 • Teadmistepagas
 • Videoõpetused
 • Tugifoorum

Kui tugiteenuste kiirus ja täpsus, välja arvatud vestluste toe korral, on suurepärased, on klientide kogemus nende teenustega olnud erinev. Mõni kogenud programmeerija võib protsessis tunda pisut vaiksust, samas kui algajad leiavad kindlasti, et need teenused on hämmastavad.

Kasutuslihtsus

Teenust on üsna lihtne kasutada ning sellega kaasneb suur hulk dokumente ja klienditugi. Juhtpaneel, veebisaitide koostajad, ühe klõpsuga installija ja mitmed muud funktsioonid aitavad interaktiivset kasutajaliidest. See annab teile FTP-juurdepääsu, et võimaldada mitme faili üles- ja allalaadimist.

Järeldus

Lühidalt – FatCow on omamoodi veebimajutuse lahendus. Sellel on agressiivne hinnaskeem, mis kindlasti meelitab kliente.

Kuid kahjuks jääb see suuremahuliste ja keerukate saitide puhul paljudest tehnilistest ja toimimisstandarditest madalamaks.

Kui kõik, mida soovite, on üheleheline sait või mõni testimissaidi, võite väga hästi teha hüppe FatCowi. Mis siis otsustasite?

Võrdlema

FatCow

91

InMotioni hostimine

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map