e-poe ostukorvide tarkvara ülevaated


Ülevaade e-kaubanduse ostukorvitarnijatest

E-kaubanduse platvormi valimine on midagi enamat kui atraktiivse poeplatsi olemasolu, ehkki see on ka väga oluline. Peate oma klientidele pakkuma kaasahaaravaid kogemusi, välja toimetama õigel ajal, haldama oma varusid ja hoidma oma kauplust värskena. See kõik võib olla tohutu ja seetõttu oleme uurinud teie jaoks parimaid e-kaubanduse platvorme. Lugege meie ülevaateid, et teada saada, milline platvorm sobib teie e-kaubanduse vajadustele (praegune ja tulevane) kõige paremini.

  Viimati uuendatud: 11. juuni 2016

AAWebmasters.com on sõltumatu veebimeistrite ühendus ja siin saidil avaldatud arvamused, ülevaated ja paremusjärjestus on AWA omad. Sait saab hüvitist ülevaadatud toodete ja teenuste eest. AAWebmasters.com testib iga toodet või teenust põhjalikult ja annab parimatele kõrge edetabeli. AAWebmasters.com ei avalda teavet kõigi saadaolevate e-kaubanduse platvormide, veebisaitide koostajate ega veebihostide kohta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Reklaamija avalikustamine

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Shopify

Vajad tipptasemel poodi? Shopify pakub ühte laiaulatuslikumat e-kaubanduse funktsioonide loendit ning laia valikut rakendusi, millega seda funktsiooni laiendada. Shopify on väga hõlpsasti kasutatav ja iga pood sisaldab oma klientidega ühenduse loomiseks ajaveebi sektsiooni.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

BigCommerce

Tahad kõike? Bigcommerce pakub täiskomplekti funktsioone teie igaks e-kaubanduse vajaduseks. Algajad veebisaidi ehitajad ei tohiks seda siiski peljata, kuna Bigcommerce on tuntud selle kasutamise lihtsuse poolest. Valige mall, mis muudab teie poe mobiilisõbralikuks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Volusus

Ainult mõned tooted? Volusion on kindel e-poe platvorm, mis pakub suurt osa sellest, mida teevad tema konkurendid. Kuid see pole kõige lihtsam tarkvara kasutada ja mallid näevad välja pisut vananenud. Kõigil plaanidel on piirangud ja ületustasud saavad kiiresti kokku liita.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Ruutkeskuse e-kaubandus

Tehke ilusaid pilte? Squarespace’i e-kaubanduse pakkumine toetab täielikult selle veebisaidi koostaja rõhuasetust imalikele pildirikkatele lehtedele. Veebipoe jaoks saab valida 45 ülimalt visuaalset malli ja täislaetud e-kaubanduse funktsioonide komplektiga, mis teie Squarespace’i kauplusse kindlasti köidab.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

3dCart

Lihtsalt start-up? Oma intuitiivse liidese ja suurepärase klienditoega 3Dcart on suurepärane valik neile, kes on e-kaubanduse valdkonnas uued. Seal on viisard, mis juhendab teid koos videoõpetustega samm-sammult seadistusprotsessi kaudu.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Weebly e-kaubandus

Teil on mitu tootevarianti? Weebly veebisaidi koostaja e-kaubanduse platvorm on sama täisfunktsionaalne kui mis tahes eraldiseisev e-kaubanduse tarkvara. Lisaks võimaldab see teil luua spetsiaalseid tootelehti, kategooria lehti ja mitmete tootevariantide kuvamisi. Teie ostjad saavad teie tootelehti hõlpsalt sotsiaalmeedias postitada.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

LemonStand

Kiiresti kasvav äri? LemonStand on mõeldud ettevõtete omanikele, kes keskenduvad oma äri kasvule ja on valmis palkama IT-spetsialisti oma e-poe saidi loomiseks. LemonStand pood kohandub kiiresti kiiresti kasvava äriga, ehkki selleks peab teil olema arendaja.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

CoreCommerce

Kas otsite suurt tuge? CoreCommerce pakub suurepärast klienditeenindust tavalise telefoni- ja e-posti toe kaudu, kuid nad pakuvad ka reaalajas vestlust, mis on üsna haruldane. CoreCommerce on parim väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kuna nad võtavad igakuise salvestusruumi ja ribalaiuse piirangute ületamise eest tasu.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Wixi e-kaubandus

Rohkem kui pood? Kui teie e-kaubanduse ettevõte vajab enamat kui pood, siis kaaluge Wixi e-kaubanduse platvormi kasutamist, mida toetab Wixi rakenduste turul tohutu valik ärirakendusi. Need lisavad ettevõtte funktsioone, nagu e-post, turundusriistad ja kliendikontaktide rakendused.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Magento

Kas olete asjatundlik? Avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvormina pakub Magento laiaulatuslikku e-kaubanduse funktsioonide komplekti ja üle 7000 Magento rakenduse turuplatsi. Magento täielikuks kasutamiseks peate saama osa kodeerida või palgata keegi, kes seda teie jaoks teeks.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Pinnacle ostukorv

Vajad turundusabi? PinnacleCart pakub tasuta veebimajutust koos üsna tavapärase e-kaubanduse funktsioonide komplektiga. Ettevõte on tuntud oma turunduse poole ja pakub mitmesuguseid turundusvahendeid. Saadaval on ka tasulised eriturundusteenused.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

1Ostukaart

Alustades väikesest ja kasvades? 1ShoppingCart sisaldab täielikku e-kaubanduse funktsioonide nimekirja, millest võivad välja areneda uued ettevõtted, ehkki need võivad alguses tunduda tohutult. Tugeva turunduspaketi osana on kasulik sidusprogramm, mis aitab teie ettevõtet reklaamida.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

PrestaShop

Valmis mallide eest maksma? Ise hostitaval platvormil PrestaShop on täielik sisseehitatud funktsioonide komplekt, mis vastab teie e-poe poe vajadustele, kuid ainult ühe tasuta kujundusmalliga. Kuid üle 2000 professionaalselt kujundatud malli on saadaval tasu eest ja enamik neist on mobiilile reageerivad.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

CS-ostukorv

Nagu palju valikuvõimalusi? CS-Cartil on teie poe esikülje malli jaoks ilmatu 242 teemat. Nii et võite leida teema, mis ei vaja palju kohandamist. Kohandamine on hõlpsasti teostatav ja teil on paljudest poefrontidest erinev välimus.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

WooCommerce

Lisamine WordPressile? WooCommerce on veebis kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm, mis on hea uudis WordPressi omanikele, kes saavad selle oma WP-saidile ühendada. WooCommerce ise on tasuta, kuigi mõnikord peate selle funktsionaalsust laiendavate rakenduste eest maksma.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Zen Cart

Isehaldusplatvormi otsimine? Zen Cart on üks vanemaid ise hostitud e-poe platvorme. Selle põhivaikemalli kohandamiseks vajate kodeerimisoskust, kuid saate poe funktsionaalsuse laiendamiseks valida enam kui 2000 pistikprogrammi hulgast..

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Sädemetasu

Kui teil on mitu kauplust? Spark Pay-l on e-kaubanduse parunitele häid uudiseid – saate ühe administraatorikonto kaudu juhtida mitut kauplusefronti. See on kasulik, kui sihite erinevaid demograafilisi andmeid või kui teil on erinevaid kaupu, mida müüa.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Suur kartell

Kunsti või muusika müümine? Kunstnikud, kellel pole teadmisi kodeerimise ega veebidisaini kohta, saavad BigCarteli abil luua professionaalse veebisaidi, et jõuda fännideni ja müüa oma loomingulisi tooteid. BigCartel sobib kõige paremini sõltumatutele artistidele, kes soovivad säilitada kontrolli omaenda müügi üle.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

HighWire

Range eelarve alusel? Highwire’il on ainult kaks plaani, kuid mõlemad on tasuvad. Highwire pakub siiski kõiki funktsioone, mis on vajalikud täieliku e-poe pidamiseks, ehkki mitte tingimata kõigi konkurentide ulatuslike kellade ja pillidega..

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

X-ostukorv

Pole kindel hostimises? Kui te ei otsusta ise hostitud marsruudi valimist, pakub X-Cart oma e-poe platvormi nii ise hostitud kui ka pilvepõhist hostitud versiooni. Mõlemad versioonid vajavad olemasolevate ulatuslike funktsioonide täielikuks kasutamiseks teatud tehnilisi teadmisi ja kannatlikkust.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Ecwid

Tahad müüa ükskõik kust? Ecwid on pistikprogramm, mis võimaldab teil oma veebisaidile e-poe poe lisada. Saate müüa oma WordPressi ajaveebist, Facebookist, Google’i saidilt ja mujalt. Selle seadistamine on tavaliselt lihtne.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

UltraCart

Tahad nuppu “Osta”? Võib-olla ei soovi te e-kaubanduse jaemüüjana poodi ehitada ja just sinna UltraCart jõuab. Lisate oma olemasolevale veebisaidile nupu „Osta” või „Lisa ostukorvi” ja teie ostukorvi hostitakse UltraCarti pilves.

LOE LÄBIVAATAMIST
Proovige seda nüüd

Ostukorvi eliit

Vajab back office’i tuge? e-kaubandus on palju enamat kui lihtsalt toodete müük ja ostukorv Elitil on ettevõtte varjatud küljed hästi kaetud. Tellimuste haldamine, saatmis- ja laoseisuvõimalused koos kiire andmesisestuse ja toodete jagamisega hõlbustavad kontoris töötamist.

Viimased artiklid

Kuva kõik uudised

pilti pole

Võrdle InMotion Hostingi ja FatCow’i: kumb on parim …

UUENDATUD 6. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotioni majutust vs. Arvixe: kumb on parim …

UUENDATUD 5. jaanuar 2017

pilti pole

Võrdle InMotion’i majutust vs. A2-majutust: milline on B…

UUENDATUD 4. jaanuar 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map