E-kaubanduse tarkvara Volusion ülevaade veebipoe loomiseks 2016. aastal


Volusus

Külastage veebisaiti

9.4


AWA skoor

Volusus

Volusion on tegutsenud alates 1999. aastast ja esindab üht peamist e-poe ostukäru. See teenindab enam kui 40 000 kauplust ja pakub kõik-ühes platvormi, mis on loodud igas suuruses ettevõtte jaoks. Programm on püsinud tipus, jätkates turumuutustega kohanemist ja pakkudes praktilisi lahendusi veebiettevõtte juhtimisega seotud väljakutsetele. Lugege meie Volususe ülevaadet allpool.

Plussid

 • Võimas varude juhtimine
 • Piiramatu kuvamise valikud
 • Lihtne tellimuste töötlemine
 • Paindlikud maksevõimalused

Miinused

 • Raske kohandada malle
 • Piiratud disainifunktsioonid
 • Lisandmooduleid pole

Ülevaade

 • Veebisait: www.volusion.com
 • Peakorter: Austin, TX
 • Asutamisaasta: 1999
 • Töötajad: 450+
 • Poed majutatud: 40 000+
 • Kategooriad: e-kaubanduse pilvetarkvara
 • Teenused: Veebidisain, veebiturundus
 • Tasuta prooviversioon: 14 päeva

Volusion oli loodud selleks, et pakkuda e-poe pidamisele ühe koondlahenduse pakkumist. Volususe juhtpaneelil saate oma ettevõtte kõiki aspekte juhtida.

Kui olete ostnud ideaalse platvormi, võite olla märganud, et muud võimalused pakuvad erilist tähelepanu. Mõned konkurendid on spetsialiseerunud turundusriistadele või disainile. Volusioni nišš on mitmekülgne lahendus, mis aitab teil maa peal jooksmas käia.

Tehnilised kirjeldused ja piirangud

Ehkki Volusion väidab, et see sobib ideaalselt igas suuruses äriga, hoiduge ribalaiuse piirangutest ja lisatasudest. Suuremad ettevõtted, kes tegelevad suure hulga tellimuste või tellimustega, võivad ribalaiuse ületamise eest lõpuks maksta. Samuti pole platvormil kaasas SSL-sertifikaati. Krediitkaardiga ostmise lubamiseks peate selle ostma. Lisatasud algavad kiiresti, kui te pole ettevaatlik.

Skaleeritavus

Volusion on loodud kasvama koos teie äriga. See muudab uute ettevõtete omanike jaoks alustamise kiireks ja lihtsaks, kuid suudab toetada globaalseid kaubamärke. Näiteks Intel ja 3M kasutavad oma saitide toiteks Volusionit. Ükskõik, kas soovite jääda väikeseks või laieneda, suudab Volusion uute nõudmistega sammu pidada.

Riskivaba prooviversioon

Võite proovida Volusioni tasuta kuni 14 päeva. Krediitkaarti ja varjatud tasusid pole vaja. See peaks andma teile piisavalt aega, et proovida poe esipaneel üles seada ja programmi tundma õppida. Kui olete aastaplaanile registreerunud, tuleb meelt muutmise korral tühistamistasu. Konto lõpetamiseks olge valmis maksma $ 99.

Volususe maine

Aastate jooksul on Volusion loonud stabiilse platvormi maine. See sisaldab kõiki tööriistu, mida peate alustamiseks ja kasvu jätkamiseks. Kui miski takistab neil paremat klientide reitingut saada, on see nende hinnakujundusmeetodid. Lisatasude osas võiksid nad olla rohkem kursis. Kui te ei ole teadlik võimalikest tasudest, mis võivad tekkida, võib teie kuuaruanne tulla üllatusena. Sellel on kalduvus muuta Volusion vähem usutavaks.

Sertifikaadid ja kogukonna kaasamine

Volusion on pälvinud nii riikliku kui ka piirkondliku tunnustuse, sealhulgas:

 • Parema ettevõtluse büroo A + hinnang
 • Nimetati 2015. aasta Austini kaubanduskoja A-nimekirjaks
 • 2011. aasta Stevie auhind Front-Line’i klienditeeninduse meeskonnale

Lisaks julgustab Volusion sadu töötajaid osalema üldkasulikus töös. Töötajad saavad vabatahtliku tegevuse eest kaks tasustatud puhkepäeva. Samuti kinkis ettevõte tasuta teenuseid mittetulundusühingutele.

Miks valida Volusion?

Tegelikkuses pole täiuslikku programmi. Igal e-poe ostuplatvormil on plusse ja miinuseid. Kui soovite töötada väljakujunenud ettevõttes, peaksite proovima Volusiooni. Nad on oma platvormi värskendamiseks ja täiustamiseks kulutanud üle 16 aasta. Võite olla kindel, et teil on juurdepääs uusimatele tööriistadele ja funktsioonidele. See on kiire ja lihtne viis veebipoe käivitamiseks ja tulu teenimiseks.

Põhijooned

 • Tasuta kujundusmallid
 • Piiramatu tootevalikud
 • 14 päeva tasuta prooviversioon
 • E-posti turundustööriistad
 • 24/7 tugi
 • Üheleheline kassasse
 • Täiustatud turvalisus
 • Sotsiaalse meedia integreerimine
 • Igapäevased varukoopiad
 • Mitu navigeerimisstiili
 • Kolmandate osapoolte integreerimine
 • Automaatsed platvormi värskendused

Valdkonna ekspertide otsus Volusioni kohta

e-poe platvormVolusioni eksperdiarvamused kipuvad olema ka segakotid. Mõned kriitikud on suured fännid ja asetavad Volusioni kindlalt oma parimate e-kaubanduse lahenduste nimekirja tippu. Neil on klienditeeninduse kvaliteedi kohta palju positiivset. Tegelikult saate rääkida tõelise inimesega, keda pole koolitatud lugema lihtsalt skripti põhjal.

Mõne jaoks pakub tarkvara enam kui piisavat funktsionaalsust ja paindlikkust. Ehkki Volusionil läks aega blogimiseks ja ajaveetmisfunktsiooni lisamiseks, on see ülevaade parandatud. Teised leiavad, et teemad näevad välja vananenud ja ilma kodeerimiseta on neid keeruline kohandada. Muidugi, see ühine kriitika praktiliselt iga veebisaidi kujundamise tarkvara kohta. Lõppkokkuvõttes on see isiklike eelistuste küsimus ja olulisem küsimus on kasutusmugavus ja üldine kasutajakogemus. Selles valdkonnas saab Volusion suurt kiitust.

Võib-olla on suurim kaebus Volusioni vastu kulud. Kui kuutasu on võrdne konkurentidega, võivad varjatud tasud kiiresti kokku tulla. See võib viia Volusioni mõne alustava ettevõtte eelarvest kaugemale. Mõni ettevõte maksab siiski suurepärase klienditeeninduse eest rohkem kui hea meelega.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Volusiooni kohta

Näib, et igal kliendil on Volusioni osas ainulaadne kogemus. Üldhinnangud liiguvad edasi-tagasi 4–10 tärni vahel, tuues keskmiselt umbes 7 punkti kümnest. Neile, kellele programm meeldib, kipuvad nad komplimenteerima laiemaid funktsioone ja ei jää detailidesse liiga palju. Populaarsed Volusioni plussid hõlmavad järgmist:

 • Kasutusmugavus
 • Varude juhtimine
 • Klienditugi
 • Kiire ja probleemideta seadistamine ja juurutamine
 • Maksete töötlemine
 • Aruandlus

Need, kes programmi tegelikult armastavad, osutavad kiiresti, et Volusion pakub kõikehõlmavat lahendust, mida saab kasutada väikeettevõtete või suurte jaemüügisaitide juhtimiseks. Algajad näivad ka disainivahenditega rahul olevat ja saidi ehitamine on suhteliselt lihtne, ilma eelneva kogemuseta või ilma teadmisteta.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused Volusiooni kohta

Kui vaatate kasutajate ülevaateid, on raske leida ühist niiti, kui tegemist on platvormi puudustega. Näib, et kaebused hõlmavad paljusid teemasid, mis võib olla märk sellest, et need probleemid korduvad tingimata ja Volusiooniga kaasnevad vead.

Võib-olla on see üks küsimus, mis tundub pisut järjekindlamalt ilmne, seotud turunduse ja SEO tööriistadega. Tarbijad sooviksid automatiseeritud SEO funktsioone, näiteks neid, mis on saadaval SEO Yoasti kaudu. Volusioni abil vastutate alt-siltide, märksõna ja muu otsingumootorile sõbraliku teabe individuaalse sisestamise eest.

Näib, et värskenduste sujuva kasutuselevõtuga võib Volusionil probleeme olla. Ehkki mõned kliendid kiidavad Volusiooni usaldusväärsust, on ka üsna palju neid, kes pole vead ja seisakuid rahul. Arvestades seisakuid, võib seda meeles pidada, kuna see võib tähendada saamata jäänud kasumit.

Kujundus & Kohandamine

Volusiooni pakkumised 16 tasuta malli. Ehkki mõned kriitikud kirjeldavad valikuid dateerituna, pakuvad nad puhast ja klassikalist poekraami. Võite alati minna üle premium-mallile, kuid loodan maksta umbes 895 dollarit enamiku jaoks. Samuti pidage meeles, et ainult osa mallidest on reageerivad. Te ei soovi teha viga, kui investeerite malli ainult selleks, et teada saada, et see on piiratud.

Tasuta Vs. Lisatasu

Volusioni eksperdid arvavad, et tasuta teemad sobivad kõige paremini neile, kellel on ettevõttesisesed disainerid. Kui teil on keegi, kes teab, kuidas muudatusi teha, siis saab tasuta teemasid HTML-i abil kohandada. Kui olete aga veebisaidi kujundamisega alustanud, peate võib-olla oma saidi kohandamiseks maksma premium-teema eest.

Kohandatud kujundusvalikud

Samuti võite kogu kujundusprotsessi vahele jätta ja oma saidi loomiseks kasutada Volusioni eksperte. Kohandatud disaini hinnad algavad 3500 dollarist ja võivad kõige arenenuma variandi puhul ulatuda 6000 dollarini.

Veebisaidi ehitaja liides

Nagu enamus saadaolevaid platvorme, pakub Volusion erinevat viisi oma saidi loomiseks ja muudatuste tegemiseks. Võite kasutada HTML-i, CSS-i või nende failiredaktorit. Kahjuks pole WYSIWYG-redaktorit, mis võimaldaks elemente lohistada. Ehkki liideses on lihtne navigeerida, võib teil olla raskusi konkreetsete muudatuste tegemisega, kui te pole koodiga tuttav. Tarkvara on loodud nii, et saate oma poe kiiresti üles seada ja seejärel keskenduda oma ettevõtte teistele valdkondadele.

Mobiilse saidi ehitamine

Võimalikke teemasid sirvides märkate, et paljud neist ei reageeri. See tähendab, et peate üles ehitama eraldi mobiilisaidi. Lühikese aja jooksul võib teise saidi loomine tunduda üle jõu käiv, eriti kui te pole kõigepealt disainiga kursis.

Sisuhaldus

Volusion muudab toodete lisamise ja sisu haldamise lihtsaks. Tooteteabe sisestamiseks on kolm peamist jaotist: põhi-, pildihaldus- ja täpsem teave. Need kategooriad aitavad teil püsida korras, hallata fotogaleriid ja avaldada asjakohast teavet toote kohta.

Sotsiaalne integratsioon

Kasutage oma ettevõtte turustamiseks sisseehitatud tööriistadega sotsiaalmeediat. Iga Volusioni paketiga on kaasas ühisvaatamise rakendus, mis hõlbustab teie Twitteri, Facebooki, Pinteresti ja muude kontode integreerimist. Võite külastada ka rakenduste poodi ja alla laadida mis tahes muid lisandmooduleid, mis teile võiksid meeldida.

Funktsioonid & Tööriistad

`

TunnusjoonÜlevaade
Veebipoe seadistamineVolusiooniga alustamine on suhteliselt lihtne. Üks puudus on see, et programm ei paku seadistusviisardit ega kontrollnimekirja, mis juhendaks teid toimingutest läbi. Peate suuresti üksinda veenduma, et kõik teie alused oleksid kaetud. Kui te pole ettevaatlik, võib see aega kulutada.
Ribalaius ja salvestusruumEhkki Volusion pakub piiramatut salvestusruumi, on ribalaiuse osas piirangud. Mini-plaan pakub ainult 1 GB ribalaiust. Iga limiidi ületanud GB eest võetakse teilt 7 dollarit. Isegi kõige kaasavam Premium-pakett on piiratud 35 GB ribalaiusega. Kui plaanite ehitada ulatuslikku saiti, mis sisaldab ajaveebi ja palju tooteid, võiksite oma ribalaiuse kasutamisel silma peal hoida
Ostukorvi pluginad ja lisandmoodulidVolusioniga on kaasas rakenduste turg, mis aitab teil laiendada oma poe funktsionaalsust. See pakub kolmanda osapoole pakkujaid ja üle 80 saadaoleva rakenduse.
Tellimuste haldamineSisseehitatud otsingufunktsioon võimaldab teil tellimusi leida ja jälgida.
Varude juhtiminePeamine navigeerimisriba sisaldab varude vahekaarti. Sellel saidil saate toodete lisamiseks, oma reklaamikohtadest otsida ja toimivusstatistikat vaadata. Tooteteave on jagatud kolme põhikategooriasse, mis aitavad teil püsida korras ja liikuda vajaliku teabe juurde.
Saadetiste jälgimineVolusion võimaldab teil laevakaubad maha visata ja pakke jälgida. Etikette saab isegi ühe nupuvajutusega genereerida ja printida
CRM-i võimalusedKliendisuhete haldussüsteem võimaldab teil klientidega hõlpsalt suhelda. Saate vaadata tellimuste ajalugu, saata e-kirju ja jälgida tugipäringuid. Volusion võimaldab teil parema ostukogemuse saamiseks kiiresti klientide ja klientide muredega tegeleda.
Mallid ja teemadValige 16 tasuta teema hulgast, mis pakuvad poleerivat ja professionaalset ilmet. Ehkki teil pole kümneid võimalusi, on saadaolevad mallid kaasaegsed ja stiilsed. Saate ka poes osta tasulisi teemasid, mis algavad 50 dollarist ja ulatuvad 895 dollarini. Otsus sõltub teie eelarvest ja sellest, kui mugav on teil kodeerimine.
Integreerimine ja lisandmoodulidVolusion on loodud selleks, et pakkuda teile ümardatud pakk. Põhifunktsioonide täitmiseks ei pea te lisandmoodulite pärast liiga palju muretsema. Kui otsite konkreetset programmi, saate hõlpsalt külastada rakenduste poodi ja hõlpsalt integreerida peaaegu iga soovitud programmi.
Mobiilne e-kaubandusTeema valimisel või ostmisel olge ettevaatlik. Mitte kõik neist pole reageerimisvõimelised ja mobiilisõbralikud. See on üks valdkond, kus Volusion näib aegadest maha jäävat. Võib juhtuda, et peate kavandama eraldi mobiilisõbraliku saidi, kus saab kulutada aega ja raha. Õige malli abil saate oma poodi isegi mobiilirakendusest hallata. Valige kindlasti suvand, mis sisaldab kõiki otsitavaid funktsioone.
VeebimajutusVolusion pakub nii veebimajutamist kui ka domeenide registreerimise teenuseid. Saate olemasoleva saidi üle viia, kasutada registreeritud domeeni või osta uue domeeni hinnaga 11,99 dollarit.
Rakenduste poodKülastage Volusioni rakenduste poodi, et sirvida tasuta ja tasulisi rakendusi. Otsimuste filtreerimiseks on palju valikuvõimalusi ja erinevaid viise. Rakenduste hinnad varieeruvad üsna suurel määral ja neid saab seadistada ühekordse tasuna või kuutasuna.
BlogimineVolusioni üks oluline puudus on see, et sellel ei ole ajaveetmisfunktsiooni. Võite kasutada WordPressi pistikprogrammi ja oma ajaveebi üles ehitada, kuid see võib teie ribalaiuse üsna kiiresti ära süüa. Blogi on aktiivne turundusvahend ja suurepärane võimalus suhelda oma klientidega, nii et see puuduv funktsioon võib osutuda probleemiks.
SEO ja turundusNautige sisseehitatud SEO tööriistu, mis võimaldavad teil lehti optimeerida. Looge otsingumootori sõbralikke URL-e, lisage mitu katkendit ja metasilte. Võite registreeruda ka Volusioni kohandatud SEO paketi jaoks. Nad pakuvad erinevaid pakette, mis parandavad teie otsingumootori jõudlust
InfolehedCRM-süsteem võimaldab hõlpsalt klientidega suhelda. Samuti saate tasuta ja tasulisi rakendusi kasutades saata tavalisi infolehti. See on suurepärane viis uute toodete või müügi reklaamimiseks.
TurvaelemendidVolusion on PCI-sertifikaadiga, nii et teie kliendid saavad oma krediitkaarte enesekindlalt kasutada. Kõigi plaanide juurde kuulub ka tasuta IP-tulemüür ja regulaarsed varukoopiad. Võite isegi lubamatuid kliente blokeerida ja takistada neil teie saiti kasutamast. Ülim kaitse tagamiseks ostke Volusion SSL-sertifikaat
PCI sertifikaatViimase kuue aasta jooksul on Volusion nimetatud VISA PCI-sertifikaadiga pakkujate nimekirja
Sisu loomineVolusion ei paku sisu loomiseks traditsioonilist WYSIWYG-redaktorit. Nad on loonud oma toimetaja, mida võib olla keeruline kasutada. Kui olete WordPressiga tuttav, leiate Volusioni redigeerijal palju puudusi. Teksti lisamine ja muutmine on lihtne, kuid sisaldab linke ja pilte ning on keeruline. Lihtsaim viis muudatuste tegemiseks on koodi kasutamine. Kahjuks pole kõigil kodeerimise teadmised sellel tasemel
KinkekaardidKliendid saavad hõlpsalt kinkekaarte osta ning saate kiiresti luua allahindlusi ja kuponkikoode
MaksevõimalusedVolusion ühildub enam kui 30 makseväravaga. Samuti saate seadistada Volusion Merchant’i konto ja töödelda krediitkaarte veebis või telefoni teel. Kuigi tegelik programm ei võta tehingutasusid, maksate kolmanda osapoole protsessorite kasutamise eest tasu. Näiteks PayPal võtab tehingult 2,9% ja Volusion Merchant võtab 2,1%. Kui valite kaupmehekonto, pidage meeles, et kvalifikatsiooni saamiseks peate olema USA kodanik.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridMaksud ja saatmiskulud arvestatakse automaatselt vastavalt asukohale
AruandedVolusioni juhtpaneel sisaldab igasuguseid andmeid veebisaidi toimivuse, tellimuste, tulude ja muude elutähtsate valdkondade kohta. Saate oma ettevõttel silma peal hoida ja kiiresti väärtuslikke aruandeid vaadata ning genereerida
SaidistatistikaSaidi toimivuse jälgimine on suurepärane viis parenduste tegemiseks. Saate Google Analyticsi abil saada teavet oma kliendi käitumise kohta või minna üle Volususe saidi analüüsi teenustele. Mõlemal juhul näete külastajaid päevas, asukohta, kohapealset aega, põrkemäärasid ja palju muud.

Plaanid & Hinnakujundus

Esmapilgul tundub Volusion konkurentsivõimelise hinnaga. Mini-kava maksab vaid 15 dollarit kuus. See asetab selle teiste suuremate tegijate hulka. Kahjuks on stardikavas kaasas õiglane osa piirangutest. Näiteks saate ainult veebitoet ja piirdute 100 tootega.

Kuu eest 35 dollarit saate valida Plussi plaani. See on endiselt mõistlik hind, kui te ei arvesta kõigi peidetud tasudega. Suurim etteheide Volusioni vastu on see, et nad pole oma hinnakujunduses eesrindlikud.

Enne kui hakkame arvestama lisatasudega, on siin toodud peamised hinnapaketid:

Mini – 15 dollarit kuus (kõigi plaanide eest võetakse arveid iga kuu)

 • Piiramatu salvestusruum
 • 100 toodet
 • 1 GB ribalaius

Pluss – 35 dollarit kuus

 • Piiramatu salvestusruum
 • 1000 toodet
 • 3 GB ribalaius
 • Telefonitugi
 • Hinnangud ja ülevaated
 • Infolehed
 • CRM
 • Hüljatud ostukorvide aruanded

Pro – 75 dollarit kuus

 • Piiramatu salvestusruum
 • 10 000 toodet
 • 10 GB ribalaius
 • Prioriteetsed tugiteenused
 • Telefonitellimused
 • Kliendilojaalsusplaan

Lisatasu – 135 dollarit kuus

 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu hulga tooteid
 • 35 GB ribalaius
 • Kontohaldur

Tõenäoliselt märkasite hinnakujunduskavasid vaadates kaht olulist asja:

1). Mini plaan on paljad kondid. See on vaid väike samm tasuta prooviperioodi kohal. Paljud funktsioonid, mida oleme ostukorvide platvormidelt oodanud, pole lihtsalt 15-dollarise hinnaga saadaval. Isegi kui te ei pea palju tooteid lisama, ei saa te odavaima valikuga telefonitugi, infolehti ega ülevaateid. Tegelikult peate minema üle CR-i omaduste plaanile Pro ja kliendi lojaalsusplaanile.

2). Isegi Premium-plaanil on ribalaiuse ülempiir. Enamik programme pakub vähemalt ühte täiesti piiramatut võimalust.

Varjatud tasud

Teine probleem Volusioni hinnamudelis on varjatud tasud. Siin on vaid mõned viisid, kuidas oma kuuarvet suurendada:

 • SSL-sertifikaat – 149 dollarit
 • SSL-sertifikaadi installimine (te ei saa ise installida) – 99 dollarit
 • Uus domeen – 11,99 dollarit
 • Ribalaius ületab – 7 dollarit GB kohta
 • Kolmandate osapoolte maksete töötlemise tasud – 2,0-3,0% tehingu kohta
 • PCI teenustasu 1,83 dollarit – 3 dollarit kuus
 • Lingi „Powered by Volusion” eemaldamine – 25 dollarit
 • Lõpetamistasu – 99 dollarit
 • Kuu väljavõtutasu – 10 dollarit

Võib-olla kõige hullem – neid tasusid ei ole Volusiooni veebisaidil selgelt reklaamitud. Võib tekkida tunne, et teid nikutatakse ja hämardatakse.

Prooviperiood

Kui soovite proovida Volusionit, võite registreeruda 14-päevases tasuta prooviversioonis. Liitumiseks pole vaja krediitkaarti. See on hea viis tarkvara proovimiseks. See annab teile ka aega iga hinnakujunduskava võimalike tasude selgitamiseks.

Kas miniplaanist piisab?

Muidugi. Mini-Plan pakub piisavalt funktsioone, et saaksite kujundada professionaalse poeplaadi ja tuua turule oma tooteid. Kuna teie kliendibaas kasvab, võiksite kaaluda täiendamist. Keerukamad paketid pakuvad rohkem võimalusi oma klientidega suhtlemiseks ja teie ettevõtte juhtimiseks. Need tööriistad on kasulikud ja laienedes on need väärt lisaraha.

Klienditugi

Klienditoe summa, mida teil on õigus saada, sõltub ostetud paketist. Plussplaan, mis esindab kõige konkurentsivõimelisema hinnaga varianti, pakub nii veebivestlust kui ka telefoni tuge. Tehniline ja klienditugi on saadaval ööpäevaringselt ja tugiteenused asuvad Austinis, Texases.

Juhendid ja teadmistebaas

Volusion pakub ulatuslikku videotekogu ja juhendeid, mis aitavad teil alustada ja keerukamate ülesannetega hakkama saada. Ehkki programmil pole sisseehitatud juhendit, on teid abistamiseks palju väärtuslikku ressurssi.

Toega ühenduse võtmine

Lihtsaim viis tugiteenusega ühenduse võtmiseks on reaalajas vestluse funktsioon. Võite helistada ka 800-le numbrile või luua tugipileti. Kui helistate või saadate e-kirja, sõltub reageerimise aeg teie ostetud plaanist. Nagu öeldud, on otsevestluse esindajad kiire reageerimisega ja väga asjatundlikud.

Klienditeeninduse hinnang

Klienditeeninduse areenil on Volusion ülejäänutest kõrgemal. Nad on oma teenuse eest võitnud auhindu ja näivad toetavat oma töötajaid, mis on teile hea uudis. Õnnelikud töötajad kipuvad tegema paremat tööd. Olenemata sellest, kas vestlete, e-postiga või helistate, võite eeldada, et saate ühendust sõbraliku ja abivalmis esindajaga, kes paneb teie vajadused tundma end prioriteetsena, isegi kui olete miniplaanis osalenud.

Nad on loonud maine kiirete täpsete vastuste pakkumisel. Te ei tunne kunagi, et suhtlete kellegagi, kes loeb lihtsalt skripti põhjal.

Kui midagi, võiks Volusion kasutada rohkem tugifoorumeid. Nii paljude tuhandete klientide puhul on üllatav, et veebis pole kogukonna kanalivestlusi. See on asi, mida Volusion peaks toetama ja julgustama, eriti kuna see võib tähendada nende tugimeeskonna vähem tööd.

Kasutuslihtsus

See on veel üks valdkond, kus Volusion jääb alla. Enamik programme püüab olla võimalikult kasutajasõbralikud. Mida rohkem inimesi oma tarkvara kasutada saab, seda rohkem kliente nad saavad. Volusion ei ole läinud välja oma toote loomiseks, mis oleks kättesaadav nii algajatele kui ka ekspertidele.

Alumine joon: Kui te ei tea mingit kodeerimist, ei saa te oma saiti hõlpsalt kohandada isegi premium-teemade abil.

Nagu eespool mainitud, pakub Volusion küll redaktorit, kuid see pole tavaline WYSIWYG-redaktor, mis võimaldab lohistamist. See on Volusiooni eripära, millel on piiranguid. Ehkki algaja saab poe kindlasti seadistada, on neil teema muutmine keeruline. Volusioon sobib kõige paremini neile, kellel on kodeerimise kogemus.

Redigeerimise spikker

Kui leiate end disainiolukorrast, on kõige parem otsida asjakohast õpetust. Paljud saadaolevad videod pakuvad teile näpunäiteid. Teemade otsimiseks võite klõpsata ka redaktorisisese abinupul. See otsingufunktsioon on üllatavalt kasulik ja suunab teid asjakohaste artiklite juurde.

Kasutajaliides

Vaatamata kodeerimise kujundamise probleemile on administraatori liides tõeliselt atraktiivne ja hõlpsalt navigeeritav. Kõik on loogiliselt korraldatud ja hõlpsasti leitav. Tellimuste ja laovarude haldamise osas on platvorm väga kasutajasõbralik.

Teine eelis on see, et saate säilitada kontrolli oma veebisaidi üle. See on kõik sinu oma.

Kliendi kogemus

Lisaks administraatori kogemusele peate arvestama ka klientide ostukogemustega. Mitmekülgse ostukogemuse pakkumiseks peate tõenäoliselt investeerima Pro-paketti. See võimaldab teil tõhusalt klientidega suhelda ja pakkuda neile poodi ilma ilmsete piiranguteta. Odavamad paketid ei sisalda kõiki kliendisuhete kellasid ja vile, mida soovite. Muidugi, alati saate alustada väikesi ja uuendada plaane, nagu minna.

Järeldus

Volusion on stabiilne e-poe platvorm. Selles pole kahtlust. Tegelik otsus taandub sellele, kui palju on teil kodeerimise kogemusi ja kui palju raha soovite kuus kulutada. Tõde on see, et leidub rohkem algajatele sõbralikke võimalusi, mis on saadaval ka soodsama hinnaga.

See kehtib eriti juhul, kui Volusion turustab ennast kõik-ühes variandina. See ei paku ülejäänud võistlusest eristavat erinevust. Kättesaadavate e-kaubanduse platvormide võrdlemisel märkate, et mõned keskenduvad disaini- või turundusfunktsioonidele. Pole Volusioon. See on tavaline e-kaubanduse hostitud tarkvaraprogramm kaupluste üldistele omanikele.

Kui kodeerimine pole üks teie tugevaid külgi, siis otsige ja leidke programm traditsioonilise WYSIWYG-redaktoriga.

Võrdlema

Volusus

94

Shopify

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map