CS-Carti ülevaade 2016


CS-ostukorv

Külastage veebisaiti

8.7


AWA skoor

CS-ostukorv

CS-Cart.com pakub üle 500 erineva funktsiooni, mis tähendab, et see suudab rahuldada paljude erinevat tüüpi ettevõtete vajadusi, seda kõike taskukohase hinnaga. See võimaldab teil veebipoodi seadistada ja hooldada ning pakub palju võimalusi; üks CS-Cart.com parimaid omadusi on see, et saate allalaaditavat tarkvara osta ja teil pole täiendavaid jooksvaid tasusid. Lugege meie CS-Carti ülevaadet allpool.

Plussid

 • Intuitiivne administraatori paneel
 • Seadistamiseks pole vaja programmeerimisteadmisi
 • Uute keelte lihtne lisamine
 • Piiramatu kategooria pesitsus

Miinused

 • Tehniline tugi on kallis, kui krediidid otsa saavad
 • Smarty funktsioonid võivad serverit aeglustada

Ülevaade

 • Veebisait: www.cs-cart.com
 • Asutamisaasta: 2005
 • Kategooriad: Ostukorvi tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva

CS-Cart on muljetavaldav platvorm kasutajatele mis tahes tasemel e-kaubanduse kogemuste jaoks. Paljude funktsioonidega soodsa hinnaga CS-Cart on suurepärane ostukorvlahendus, mis võimaldab teie veebipoel kiiresti äri teha.

CS-Cart on soovitatav igale ettevõttele, kes vajab hõlpsasti seadistatavat ja eelarvesõbralikku ostukorvlahendust, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Erinevalt enamikust seda tüüpi tarkvaradest võimaldab CS-Cart teil tasuda ühekordse ettemaksu ja tarkvara alla laadida, et saaksite edasi liikuda ilma kuutasudeta.

Te märkate kiiresti, et CS-Cart pakub seadistamiseks mitmeid võimalusi, sealhulgas tootevõrdluse võimalusi, individuaalseid või mitme müüja poode ning lubab teil isegi luua mitu poefronti. Kõik see võib tunduda pisut keeruline, kuid isegi nii on administraatori paneel väga kasutajasõbralik ega vaja esmase seadistamise ega jooksva halduse jaoks programmeerimisoskusi. Kui te ei soovi HTML-i või CSS-i kasutada, pole see selle tarkvaraga üldse vajalik.

CS-Cart ehitati spetsiaalselt selleks, et seda oleks hõlpsasti kasutatav ja intuitiivne neile, kellel pole arendusoskusi, kuid see on ka skaleeritav, valides tarkvara algusest peale õige versiooni. Valikud ulatuvad CS-Cartist kuni Multi-Vendorini. Teine CS-Carti eelis on tugi, mida saate veebisaidilt, ja tarkvaraga tuttavate arendajate leidmise lihtsus, kui otsustate seda veelgi kohandada.

CS-Cart pakub tarkvara ostmiseks täielikku raha tagasi garantii. See annab teile ka CS-Carti või mitme müüja jaoks 30-päevase prooviperioodi. Lisaks on Facebooki poe installimise jaoks raha tagastamise garantiid, eBay sünkroonimised ja muud elemendid, nagu on märgitud nende tagasimakse ja raha tagasi garantii poliitikates.

CS-Cartil on Interneti-kogukonnas kõrge maine. Sellised saidid nagu RepDigger näitavad, et sellel on 89% soodne või suurepärane maine. SiteAdvisor ja Google on veebisaiti testinud ja leidnud, et see on turvaline. Interneti-turvalisuse sait WOT hindab seda 94-st 100-st, kontrollides saidil olevaid iseloomustusi ja ülevaateid ning saidi turvalisust.

Üldiselt näitasid meile kättesaadavad tunnistused, et inimesed on CS-Carti valiku osas oma ostukorvi lahenduste osas väga rahul. Nad täpsustavad, kui kasutajasõbralik see on, kui kiiresti nad üles saavad ja tööle saavad ning kuidas platvorm aja jooksul nende äriga kasvab. Kui vajate oma poe üles seadistamiseks ja rahavoogude genereerimiseks hõlpsasti kasutatavat lahendust, on CS-Cart suurepärane valik.

Põhijooned

 • Veebipõhine installiviisard
 • 100% avatud lähtekood
 • Importimine / eksportimine CSV-vormingus
 • Kasutusvalmis veebipoe pakett
 • Konfigureeritavad valuutasümbolid
 • Otsingumootori sõbralikud URL-id
 • Kohandatav disain ja kujundus
 • Visuaalsete keelemuutujate redaktor
 • Sisseehitatud malliredaktor
 • Digitaalne kättetoimetamissüsteem
 • Tootefiltrid
 • Üheleheline kassasse

Valdkonna ekspertide otsus CS-Carti kohta

e-kaubanduse PlateformExperti ülevaated on täpselt kooskõlas sellega, mida tarbijad ütlevad. Ehkki arvustused pole just eriti helendavad, loobuvad kriitikud ka programmist täielikult loobuda. Kui midagi, siis nad täpsustavad, kes saab CS-Cartist kõige rohkem kasu. Võib-olla on suurim ostukorvi viga turundamine iseenesest kui suurepärane kõikehõlmav võimalus, kui see sobib tõesti kõige paremini väikeste ettevõtete segmendiga.

Keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kellel on juurdepääs kogenud arendajale, väidavad kriitikud, et CS-Cart võib olla suurepärane valik. Põhiprobleem on see, et vajate kedagi, kellel on piisavalt tehnilisi teadmisi, et võimalike vigadega hakkama saada ja saadaolevatest funktsioonidest maksimaalselt kasu saada.

Väikeettevõtted ja algajad ei leia CS-Carti nii palju aega ja vaeva väärt ning eksperdid oskavad palju paremini soovitada e-kaubanduses ühte äratuntavamat nime. Seal on palju potentsiaali, kuid CS-Cart pole lihtsalt kujunenud piisavalt stabiilseks platvormiks, et ületada usaldusväärsemaid konkurente.

Hea uudis on see, et kogu potentsiaal on olemas. Kriitikud nõustuvad, et kui arendajad keskenduvad funktsioonide osas rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile, siis võib CS-Cart olla suur konkurent.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Üldiselt saab CS-Cart pisut üle keskmise arvustusi. Kasutajad hindavad seda tavaliselt umbes 3,5 kuni nelja tärniga viiest. Sellel ei ole eriti muljetavaldavat mainet, kuid see on kindel valik.Siin on mõned funktsioonid, mida rahulolevad kliendid eriti atraktiivseks peavad:

 • Üle 500 funktsiooni ja kasvav. Muidugi, mitte kõik funktsioonid pole sujuvalt integreeritud, kuid see on üsna pakkumine. Kõigile on midagi, mis teeb selle tarkvara heaks võimaluseks väga paljudele ettevõtetele.
 • Ostjate võimalus tooteid võrrelda. See on suurepärane funktsioon, mis aitab tooteid müüa.
 • Mitu poeletti. CS-Cart pakub mitte ainult lihtsat ja hõlpsalt liikuvat administraatori liidest, vaid võimaldab hallata mitut poodi ka ühelt administraatori paneelilt.

Mõne kasutaja jaoks kaaluvad need eelised kaugelt üles kõik CS-Cartiga seotud probleemid ja teevad tarkvarasse investeerimise väärt.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Hea uudis CS-Carti kohta on see, et nad töötavad alati uute funktsioonide juurutamiseks. Selle kiire pöörde negatiivne külg on see, et teadaolevalt tekitasid lisandmoodulid palju vigu. See võib luua mõnevõrra ebausaldusväärse programmi, mis on probleemidest täis. Ettevõtteomanike jaoks on seisakud halvim stsenaarium ja CS-Cart peab need silmatorkavad probleemid veel lahendama

Kogukonna foorumi kasutajad kulutavad rohkem aega veateadete esitamisele ja jälgimisele kui oma saidi tegelik haldamine. See on problemaatiline ka seetõttu, et kasutajad maksavad tarkvara eest ette. Paljud, kes pärast liiga paljude probleemide ilmnemist loobusid, olid juba möödunud 30-päevase raha tagastamise garantiiajast ja pidid valima mõnesaja dollari kaotamise või tülikasse programmi jäämise vahel.

Lõpuks pidage meeles, et kogukonna foorumi põhipunktis on volitatud edasimüüjate postitused ja seda tuleks võtta koos soolaga.

 • http://forum.cs-cart.com/forum/19-why-cs-cart/
 • https://reviews.financesonline.com/p/cs-cart/
 • https://www.facebook.com/cscart.official

Kujundus & Kohandamine

CS-Carti lahenduse kujundamine ja kohandamine on lihtne; valite lihtsalt soovitud teemad ja värvid ning kohandate neid vajaduse korral veelgi. Poe esitusviisi muutmiseks võite valida administraatori paneelil mõne muu teema. Liides on sarnane populaarsetele CMS-platvormidele (mõelge WordPressile), nii et neid tehes on hõlpsasti näha tehtud muudatusi.

WYSIWYG-i (mida näete, mida saate) redigeerimisvõimalustega on teemasid lihtne kohandada ning tausta, fonte, värve ja favicone reaalajas muuta. Teemade muudatused saate ka eelseadetena salvestada, et saaksite neid ka teiste teemade jaoks uuesti kasutada. CS-ostukorvi vaikimisi kujundused pakuvad kolme komplekti eelseadeid, mille hulgast saate valida ja mida saate vastavalt oma vajadustele muuta.

CS-Cart on varustatud ühe kohandatava malli ja sadade teemadega. Teemade ja mallide muutmine on lihtne. Kuna CS-Cart on tuntud ja armastatud, leiate neid palju Internetist allalaadimiseks või ostmiseks ning nende installimiseks on imelihtne palju õpetusi. Lisaks saab CS-Cartis paigutusi korraldada plokkide paigutamise kaudu, kasutades pukseerimisfunktsiooni.

Lehe stiili kohandamine Nagu varem mainitud, on mallide ja teemade muutmine suhteliselt lihtne protsess. Üksikute lehtede paigutust saab lihtsa ruudustussüsteemi abil hõlpsalt lohistamisplokiga muuta ja seejärel saab teksti ja pilte lisada. CS-Cart võimaldab teil palju loovust, saadaval on enam kui 200 poeteemat, saadaval on palju suurepäraseid SEO tööriistu, lihtne visuaalne redaktor, vidinate režiim, küljendushaldur ja sisseehitatud sisuhaldus. Kui olete tehniliselt osav või tunnete kedagi, saate brauseris HTML-i ja CSS-i redigeerida.

Sisuhaldus CS-Cartiga on tuttav kõigile, kes on kasutanud mõnda veebisaiti või ajaveebi. See sisaldab täielikku CMS-i (sisuhaldussüsteemi), mis tähendab, et saate kujundada SEO-sõbralikke lehti ning juhtida navigeerimist ja lehekülje paigutust. Fotod ja galeriid lisatakse CS-ostukorvi kolmanda osapoole rakenduste abil.

Mobiilipoe saidi ehitamine selle saab teoks, lisades Twigmo, et muuta teie CS-ostukorvi poes kasutajasõbralikumaks.

Sotsiaalse jagamise integratsioon on hõlpsalt ja tasuta, kasutades kolmanda osapoole rakendust, näiteks Lisa see. Lisaks on sotsiaalne sisselogimine saadaval JanRaini mooduli lisamisega CS-Carti veebisaidile.

Kohandatud disainiteenused on saadaval paljude arendajate poolt nii CS-Cart Marketplace’is kui ka paljudes teistes kohtades. Platvorm on äärmiselt populaarne ja paljud arendajad tunnevad selle toimimist hästi.

Funktsioonid & Tööriistad

CS-Carti litsentsid hõlmavad selle tarkvara ja selle jaoks kasutatavate lisandmoodulite installimisteenuseid ja tehnilist tuge. Ehkki me juba mainisime erinevaid saadaolevaid tarkvara taset, peaksime mainima ka seda, et lisatulu teenimiseks on võimalik seadistada ka Facebooki pood või eBay sünkroonimine tarkvaraga..

CS-Cart võimaldab lisada kolmanda osapoole e-poe pistikprogramme; võite CS-Cart Marketplace’is leida palju täiustatud funktsioone ja funktsioone pakkuvaid pistikprogramme.

Kohandatud domeenid ühilduvad CS-Cartiga, seadistades varjunimed. CS-Cart integreerub hõlpsalt teiste veebisaitide, makseteenuste ja saatmisviisidega. Tegelikult on CS-Carti hõlpsalt ja kiiresti integreeritavaid üle 80 makse- ja saatmisteenuse.

Tunnusjoon
Ülevaade
Mobiilne kaubandusMobiilkaubandust saab teie CS-Carti poelettidele lisada, integreerides Twigmo, mis muudab teie veebipoe iOS-i, Windows 8 ja Android-seadmete jaoks mobiilisõbralikuks. Tarkvara tuvastab, millal külastaja mobiiltelefoni kasutab, ja teenindab tavalise seadme asemel mobiililadu neile. See võimaldab mobiilikasutajatel teie kauplust sirvida, tooteid otsida ja oste teha.
Toodete lisamineToodete lisamine on CS-Carti abil pealtnäha lihtne; administraatoripaneeli korraldus on suurepärane ja see on varude haldamise teadmistega inimestele väga tuttav. Saate tooteid lisada ükshaaval või lisada hulgi, samuti kloonida toodet.
Toote väljapanekToote kuvamise valikud CS-Cartiga: igal teie kataloogis sisalduval tootekirjel on need atribuudid ja saate valida, milliseid või kõiki soovite kasutada. Pilt, nimi, hind, hinnakiri tootjalt, laos olev kogus, aktiivne või varjatud olek (sõltuvalt saadavusest.) Kõiki neid tootevalikuid saab vajadusel hõlpsalt muuta..
Käru funktsionaalsusOstukorvi funktsionaalsus on CS-Carti üks suurimaid positiivseid atribuute. Funktsionaalsust on ülimalt lihtne kasutada, rohke filtritega, mis aitavad klientidel tooteid otsida ja kiiresti otsitavat leida. Kui nad on valikuid kitsendanud, saavad nad vaadata palju üksikasju iga toote kohta, sealhulgas pilte, ülevaateid, suvandeid ja teie lisatud hüpikuid. Kõik voolab sujuvalt ja reageerimise ajad on kiired.
Rakenduste integreerimineRakenduste integreerimine on saadaval paljude kolmandate osapoolte rakendustega, alates rakenduste saatmisest postirakendusteni. Siin on nimekiri vaid mõnest integreeritavast rakendusest: PayPal, MailChimp, API2Cart, tootekleepsud, AfterShip, Live Search, Facebook, Stripe CartSpan, Shipway, Sendy, Ship Rush, Magic 360 ja Live2Support.
Integreerimine eBay-ga & AmazonCS-Carti abil saate kiiresti kasutada linki Ekspordi eBaysse; eBay sünkroonimine peab olema selleks seadistatud. Praegu töötab CS-Cart Amazoni kassas, kuid teie toodete sünkroonimiseks on vajalik kolmanda osapoole rakendus. (Koongo on üks neist rakendustest, mis toetab selle integratsiooni toimimiseks vajalikku API-t.
SisuhaldusSisuhaldust on CS-Cartiga äärmiselt lihtne teha. Failide või üksikisikute piltide, tekstide ja toodete üleslaadimine on lihtne. CS-Cart sisaldab täielikku CMS-i (sisuhaldussüsteemi, mis tähendab, et saate kujundada SEO-sõbralikke lehti ning juhtida navigeerimist ja lehe paigutust.
KeeletugiKeeletugi saab sisse lülitada saidile translate.cs-cart.com, klõpsates soovitud keeles ja laadides selle alla. Salvestage fail ja lisage see siis halduspaneeli nupu Halda keeli kaudu. See keel on nüüd teie klientidele saadaval.
Hosting & TurvalisusCS-Carti saab seadistada iseseisvalt ostukorvi ja kataloogina; võite lisada oma veebisaidile või veebisaitidele ka mitme müügikanali jaoks CS-Carti vidina. Turvalisus sõltub teie valitud serverist ja CS-Cart hoiatab, et oleks kindel, et server vastab teatud nõuetele. Lisaks soovitab see ka Unixi-põhist süsteemi nende täiustatud turvavõimaluste, parema mastaapsuse ja suurema jõudluse tõttu.
Varundamine ja saidi eksportimineCS-Carti saidi varundamiseks saate minna halduspaneelile ja andmebaasi. Looge varundusfaili nimi ja klõpsake nuppu Varunda. Selle varufaili abil saate selle oma arvutisse kopeerida ja seejärel uude serverisse taastada.
Maksete töötlemineKümnete makseviiside võimaluste abil on teie klientidel lihtne teie poe saidil kassat kontrollida. Ükskõik, kas nad soovivad kasutada krediitkaarti või mitut meetodit autorize.net, Google Checkout või PayPal, saate oma saidi selle haldamiseks seadistada.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidSaadaval on palju pistikprogramme ja lisandmoodeleid, mis muudavad teie kliendi ostukogemuse sujuvamaks ja tõhusamaks ning hõlmavad teie poe suurimat müügimahtu..
Tellimuste haldaminesaab mõnes mõttes teha. Väiksemate kaupluste korral võib iga uue tellimuse kohta saidi administraatorile saata meilisõnumi. Kui kasvatate oma ettevõtte selliseks suuruseks, kus see pole otstarbekas, toimivad täitmise tellimuse aruanded pikas perspektiivis paremini.
Varude juhtiminesaab suhteliselt automaatselt käsitseda olekujärjekorra kohandamise seadistamisega, nii et see vähendab toote ostmisel tootevarusid.
Hüljatud vankridVahekaardi Turundus vahekaardil asuva uudiskirja funktsiooni abil saate häälestada infolehti, et minna välja hüljatud kärudega klientidele..
Mobiilne e-kaubanduson loodud Twigmo integreerimise kaudu ja tundub teie klientidele sujuv.
Maksekaartide tööstuse (PCI) sertifikaatCS-Cart vastab PCI vastavusstandarditele ja nad soovitavad, et ka kõik veebipoed vastaksid sellele vastavuse tasemele.
Maks & SaatmiskalkulaatoridCS-Cart võimaldab teil häälestada reaalajas saatmiskalkulaatorid kõigile suurimatele vedajatele – UPS, FedEx, USPS, Canada Post jne., Nii et kõik muudatused kajastuksid koheselt. Maksukalkulaatorid seadistatakse halduspaneelis. Minge saatelehele & Maksuala ja määrake oma toodetelt võetavad maksud, valides välja Hinnakõlblikud väljad ja lisage kas tarneaadress või arveldusaadress.
Saadetiste jälgimineon lubatud, kui määrate uue saatja CS-Carti halduspaneelil algselt.
POS-i võimalusedMe ei leidnud POS-i konkreetsetest võimalustest ühtegi mainimist, ehkki näeme kindlasti, kuidas saaks platvormi selles osas mobiilseadmes kasutada.
CRM-i võimalused & AruandedPlatvorm võimaldab müügiaruandeid ja tellimusi, nii et näete lühidalt, mida olete müünud, mis millal tarnitakse ja mis alles jääb.
SEOSEO lisandmoodul võib muuta saidi otsingumootoritele hõlpsamaks leidmiseks ja kategoriseerimiseks. Seda lisandmoodulit on lihtne administraatori paneelil lubada, lihtsalt muutes selle oleku aktiivseks ja määrates avanevas aknas soovitud sätted.
Sotsiaalse jagamise integratsioonteostatakse kolmandate osapoolte rakenduste, näiteks AddThis, abil, mis muudab teie veebisaidi või mõne teie toote sotsiaalse jagamise lihtsaks kui nupul klõpsamine.
BlogimineSeal on ajaveebi seadistamine, mida on lihtne kasutada ja mis sarnaneb väga tavalise WordPressi ajaveebiga.
Infolehedintegreerige hõlpsalt MailChimpi ja muude e-posti turundusplatvormidega jälgimise ja kasutamise lihtsuse huvides.
Sisseehitatud reklaamimisvalikudon kõik saadaval, välja arvatud tasuta plaan. Tasulised programmid võimaldavad tutvustusi ja müüki.
Kinkekaardid, pakkumised või kupongidAdministraatoripaneel võimaldab teil spetsiaalsete pakkumiste jaoks lisada avalehe ükskõik kuhu soovite, ja saate valida tooteid, mida soovite lisada, ning ka pealkirja oma eripakkumiste jaoks. Kinkesertifikaatide müügi lubamiseks veenduge lihtsalt, et kinkesertifikaatide lisandmoodulil oleks administraatori paneelil aktiivne olek.
Saidistatistika & Analyticson lubatud, seadistades Google Analyticsi, luuakse Google Analyticsi lisandmoodul, mis võimaldab administraatoril näha oma Google’i kontol CS-Carti statistikat. See lisandmoodul põhineb Universal Analyticsil. Tahaksite jälgida teie CS-Carti tellimusi, lubada suvandil Jälgi e-kaubanduse tehinguid. Seejärel peaksite oma Universal Analyticsi konto saidi profiililehel suvandis E-kaubanduse veebisait valima Jah. Aruandeid saate vaadata oma Universal Analyticsi konto jaotises E-kaubandus.

Plaanid & Hinnakujundus

Üks parimatest selle platvormi kohta on hind, vähemalt esialgu. CS-Cart pakub tasuta prooviperioodi, samuti tasuta toote veebis tutvustavaid demosid ja ka pärast seda. Suuremate kaupluste korraldamise või rakenduste ja lisandmoodulite lisamise eest tuleb tasuda lisatasusid. Lisaks on olemas 30-päevane raha tagasi garantii.

CS-ostukorv eluiga – 385 dollari eest lisab see lahendus palju funktsionaalsust, näiteks lojaalsusprogrammid, tagasisaatmiskäsitlus, mitmed keeled ja valuutad, bränding ja rohkem tehnilist tuge. Samuti saate osta üheaastase litsentsi hinnaga 195 dollarit aastas.

Mitme müüja – Selle plaani suurus on 1450 dollarit eluea jooksul või 590 dollarit aastas ja see võimaldab teil oma tarnijate jaoks eraldi administraatoripaneele, hankijapõhist saatmist ja palju muud tehnilise toe krediiti..
Täiendavate poelettide lisamine on sõltuvalt kavast 245 või 125 dollarit.

Pange tähele, et eBay sünkroonimine, mobiilne kaubandus, Facebooki kauplused ja pilveotsing on valikulised lisandmoodulid, mis on saadaval lisatasu eest igal tellimustasandil.

Klienditugi

CS-Carti tugi sisaldab ulatuslikku dokumentatsiooniala, koos juhendi, pika ja otsitava teadmistebaasi ning isegi arendaja dokumentatsiooniga, mis on käeulatuses. Lisaks pakutakse klienditoega telefoni ja e-posti teel piletimüüki ning koolitusi ja õpetusi. CS-Carti teavet tundub suhteliselt lihtne leida nii veebisaidilt kui ka mujalt Internetist ning olemas on palju foorumeid, kus vajadusel esitada lisaküsimusi. Tundub, et CS-Carti klienditoe agentidel on suurepärased teadmised tootest ja suurepärased inimeste oskused. Tõepoolest, paljudes veebis läbi vaadatud iseloomustustes märgiti erakordset klienditoe olemasolu.

CS-Carti spetsialistid aitavad kasutajatel seadistada oma saidi konfiguratsiooni, tõrkeotsingut ja aitavad neil funktsioone ja funktsioone mõista osana installiteenusest. Iga tarkvara litsentsiga on kaasas tasuta tugikrediidid, mida saab kasutada vastavalt vajadusele, ja need ei aegu; lisaks saate osta täiendavaid krediite ka ulatuslikumaks kasutamiseks või abi kujundamisel ja kohandamisel.

Tehnilist tuge pakutakse veebisaidi kasutajatoe süsteemi kaudu ööpäevaringselt, nii et kui igal ajal on probleem, võite abi küsida. Infopunkti töötajad on praegu päevasel ajal GMT + 4, kuid nad vastavad õigeaegselt, kui päringu esitamine toimub pärast tundi. Vahetumaid vastuseid võib mõnikord leida kogukonna foorumitest, kus paljud kogenud kasutajad abistavad üksteist tõrgete või muudatuste kaudu.

Kasutuslihtsus

Kaupluse seadistamine on hõlpsalt kasutatava kasutajaliidese ja lohistamisfunktsioonide abil kiire ja hõlbus. Teete oma valikud ainult teemade, mallide ja paigutuste osas ning näete, kuidas see kõik enne reaalajas ilmumist välja näeb. Saidil navigeerimine on lihtne ja mõne elemendi muutmist on lihtne teha vaid mõne lihtsa klõpsuga. Laiemate muudatuste jaoks on saadaval juurdepääs HTML-ile ja CSS-koodile koos põhjaliku arendaja dokumentatsiooniga. Samuti on suhteliselt lihtne leida kedagi, kes oskaks CS-Carti. sait pakub kogenud arendajate kataloogi, kust saate abi.

Järeldus

Üldiselt on CS-Cart väga võimas e-poe platvorm. Isegi rahvarohkel ja kasvaval veebikorvide turul paistab CS-Cart silma parimatena suurepärase kombinatsiooni kasutajasõbralikkuse, taskukohase hinna, mastaapsuse ja ulatusliku funktsionaalsusega. Vähesed ostukorvid pakuvad kõike seda, mida CS-Cart pakub, ja tundub, et nende loendis on areng kõrgel kohal, et hoida platvormi tulevikukindlus.

Tavaliselt on CS-Cart aeglaselt uute vigade käsitlemine aeglane, mis tähendab, et peate oma asjade korrastamiseks kulutama aega (või raha, kui palkate abi). Näib, et nad väsitavad vähesel määral uusi futuure teiste täiustamise arvelt. Selle teadvustamine on tõenäoliselt võti platvormiga heade kogemuste saamiseks. See teeb kõike, mida võiksite ostukorvilahenduses tõenäoliselt soovida, ehkki see võib kohati pisut glitchy.

Kui teil on mõne pilguga siin ja seal sobiv, siis saate platvormi jaoks, mis pakub täielikku kohandamiskontrolli, reaalajas redigeerimist, kasutajasõbralikku liidest, mitut kauplusefronti, mitut makse- ja saatmisvõimalust, SEO-d ja jälgimisvõimalusi ning head hinda punkti, siis on see teile sobiv ostukorv.

Võrdlema

CS-ostukorv

87

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map