CoreCommerce ülevaade 2016


CoreCommerce

Külastage veebisaiti

8.8


AWA skoor

CoreCommerce

2008. aastal omandas tarkvaraettevõte Sum Effect e-kaubanduse platvormi digiSHOP Pro ja muutis selle CoreCommerce’iks. Sellest ajast alates on tegevjuht Matt DeLong aidanud CoreCommerceil teenida püsipositsiooni kui üht turu parimat platvormi. Täna lisab CoreCommerce värskendusi umbes iga kuue nädala tagant, et proovida püsida rahvarohkel turul konkurentsis. Lugege allpool meie CoreCommerce’i ülevaadet.

Plussid

 • 15-päevane tasuta prooviversioon
 • Paindlik kohaletoimetamise seadistamine
 • Igapäevased varukoopiad
 • Piiramatu administraatorite arv

Miinused

 • Piiratud salvestusruum
 • Piiratud laoseis

Ülevaade

 • Veebisait: www.CoreCommerce.com
 • Peakorter: Nashville, TN
 • Asutamisaasta: 2001
 • Kategooriad: e-kaubanduse veebidisaini tarkvara
 • Teenused: e-kaubanduse turundus
 • Tasuta prooviversioon: 15 päeva

CoreCommerce on pilvepõhine veebipoodide platvorm. Selle eesmärk on aidata ettevõtetel ja ettevõtjatel luua taskukohase hinnaga professionaalne sait. Ehkki see on usaldusväärne võimalus, on ilmseid parandusvaldkondi.

Kelle jaoks CoreCommerce mõeldud??

Ehkki nad kinnitavad kiiresti, et programm on mõeldud mis tahes suurusega ettevõtetele, ei pruugi see olla täiesti täpne. CoreCommerce on võimeline tegelema suurte müügimahtudega. Isegi kallimate plaanidega kaasnevad kasutuspiirangud. Suuremad ettevõtted võivad avastada, et nad ületavad mälumahu ja ribalaiuse piiranguid. Selle tulemuseks võib olla kuutasu. Kui turul on piiramatu valikuvõimalusi, pole lihtsalt mõtet trahve maksta. Sel põhjusel on CoreCommerce kõige parem väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Fookuspiirkond

CoreCommerce arveldab ennast mitmekülgse platvormina, mis sobib ideaalselt ettevõtjatele. Samuti pakub see suurepäraseid allahindlusi mittetulundusühingutele, kes soovivad saidi üles ehitada. Muidu on selle suur müügipunkt suurepärane klienditeenindus. Nad töötavad selle nimel, et pakkuda oma klientidele parimat tuge. Selles valdkonnas on neil edu.

Piirangud

Salvestusruumi ja ribalaiuse piirangud võivad olla mõne potentsiaalse kasutaja ärajuhtimiseks piisavad. Ehkki see pole e-kaubanduse platvormidel sugugi haruldane, võib see osutuda problemaatiliseks. Kui ootate kiiret laienemist, ei ole ülemääraste tasumine asi, mille pärast peaksite muretsema.

Skaleeritavus

CoreCommerce on skaleeritav selles mõttes, et saate plaani igal ajal uuendada. Siiski leidub paremaid valikuid suurtel ettevõtetel, kes otsivad keerukaid SEO tööriistu ja ilma ülemääraste tasudeta.

Teie konto tühistamine

Kas pole CoreCommerceis rahul? Konto tühistamine on lihtne. Teil on vaja ainult luua tühistamispilet. Kui soovite oma konto taastada, tuleb tasuda 150 dollarit. Muidu tühistamistasusid ei ole. Saadaval on ainult kuu tellimused, seega pole suuri tagasimakseid vaja.

Maine

CoreCommerce on loonud klienditeeninduse maine. Ehkki neil on veel arenguruumi, saate asjatundlikku abi. Tarkvara on tavaliselt ka kümne parima platvormi hulgas. Ettevõte on tööstuses usaldusväärne nimi.

Auhinnad ja sertifikaadid

CoreCommerce on PCI-sertifikaadiga. Märkimisväärseid auhindu pole neil siiski vaja teha. 2012. aastal pälvisid nad kolm Stevie nominatsiooni. Neid tunnustati kategoorias Arvutitarkvara, Parim tarkvara programmeerimine / Kujundamine ja Parim pood.

Tulevik võib tuua reaalseid võite. Platvorm on hiljuti omandatud ja valmistub suureks makeoveriks. Uued funktsioonid võivad tuua uusi tunnustusi.

Põhijooned

 • Automaatsed värskendused
 • Kasutage oma domeeninime
 • Tasuta 256-bitine krüptimis-SSL
 • 99,9% Uptime
 • Juurdepääs MX-kirjetele
 • Blokeeri IP-d
 • reCaptcha pildi kinnitamine
 • Sotsiaalne integratsioon
 • Valmis mobiiliga
 • SEO-sõbralikud URL-id
 • Sisseehitatud tootevood
 • Toetab üle 50 maksevärava

Valdkonna ekspertide kohtuotsus CoreCommerce kohta

e-kaubanduse PlateformOne CoreCommerce’i jaoks on ilmselgeks puuduseks, millele ekspertide hinnangud sageli viitavad, et CoreCommerce sisaldab piiratud salvestusruumi. Isegi kõige kallimad ja ulatuslikumad pakkimisplaanid võimaldavad vaid piiratud laoseisu. Ehkki see ei pruugi olla probleem ettevõtluse alustamisel, võib see teie vajaduste muutumisel põhjustada olulist peavalu.

Vaatamata sellele piiratusele olid kriitikud programmiga rahul, andes sellele 8–8,5 tähte kümnest. Kuigi CoreCommerce ei ole tingimata kõige tugevam kõikehõlmav programm turul, on ta edukalt endale nime andnud, keskendudes mõnele põhivaldkonnale. Programm on püüdnud kaubamärgi teha, pakkudes laia valikut kvaliteetseid funktsioone ja suurepäraseid sotsiaalmeedia tööriistu. Nad on ka usaldusväärse klienditoe pakkumiseks kaugemale jõudnud. Kui need valdkonnad kuuluvad ka teie peamiste prioriteetide hulka, on CoreCommerce suurepärane e-kaubanduse lahendus.

Lõpuks tunnistavad kriitikud, et kuigi palju funktsioone võib olla pluss, võib see luua ka segase ja rahvarohke juhtpaneeli. Näib, et see peegeldab kasutajate kriitikat, et taustprogramm on liiga korrastamata. Hoolimata sellest on CoreCommerce tugev kandidaat ja tasub kontrollida.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Kummalisel kombel on paljud positiivsed arvustused otseselt vastuolus kasutajate negatiivse kriitikaga. Kuigi mõned kasutajad on liideses täielikult pettunud, leidsid teised, et seda on lihtne kasutada ja navigeerida. See võib varieeruda sõltuvalt sellest, kui palju kogemusi teil veebisaitide taustaprogrammiga on.

CoreCommerce’i kasutajad leidsid ka, et klienditugi on väga kasulik. Tugimeeskond asub väljaspool USA-d, mis töötab kindlasti tema kasuks. Kasutajate arvates oli lihtne võtta ühendust samas ajavööndis asuva inimesega, kes oskab anda informatiivseid vastuseid.

Muud positiivsed CoreCommerce’i plussid on järgmised:

 • Võimaldab juurdepääsu mitmesugustele makseväravatele
 • Parandab mõõdetavalt müügitulemusi
 • Pakub malle, mida on lihtne kohandada
 • Ülimalt ühilduv mobiilse kaubanduse tööriistadega

Lõpuks pakub CoreCommerce suurepäraseid sotsiaalse meedia tööriistu, mida on lihtne integreerida. Kui sotsiaalmeedia on teie turundusstrateegia suur osa, siis võib sellest abi olla CoreCommerce.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Ehkki CoreCommerce on tegutsenud alates 2008. aastast, pole programmi kohta tarbijatelt palju tagasisidet. Mis seal väljas on, see pole just hõõguv. CoreCommerce saab kasutajakogemuse osas halbu ülevaateid. Paljud arvavad, et kogu programm on halvasti kavandatud ja kaootiline. Näib, et arendajad unustasid mõelda, kuidas panuseid funktsioonide korraldamiseks ja kasutajatele puhta liidese esitamiseks oma saidi taustal navigeerida. See võib tekitada CoreCommerce’is üleoleva tunde, eriti algajatele.

Siin on veel mõned valdkonnad, mida negatiivsetes ülevaadetes tavaliselt mainiti:

 • Nõrgad SEO tööriistad.
  Kasutaja peab oma lehtede kohandamiseks ja optimeerimiseks veidi aega kulutama.
 • Mitteimpressiivsed mallid.
  Mõni programm on muljetavaldavate mallide pakkumiseks läinud. CoreCommerce pakub lihtsalt põhitõdesid.

Kujundus & Kohandamine

Mallid

CoreCommerce pakub üle saja tasuta malli. Kahjuks on paljud neist vananenud ja tunnevad amatööri. Üks osa probleemist on värvipalad. Professionaalsemate ja atraktiivsemate värvide lihtne värskendus teeks mõne malli maailmaks. Üldiselt puudub teemadel lihvitud välimus, mis on saadaval teiste konkurentide valitud teemavalikus.

Saidi kohandamine

Algajatele saate alustamiseks lihtsalt kasutada kujundusviisardit. See annab teile üksikasjaliku juhendi. Põhisuunad hõlmavad teema valimist, logo muutmist ja navigeerimismenüüde lisamist. Neile, kes soovite rohkem muudatusi teha, on palju tööriistu. Võite kasutada pukseerimisredaktorit või redigeerida CSS-i ja HTML-i kaudu. CoreCommerce on teie saidi kohandamisel üsna paindlik.

Kujundusteenused

Kui te ei soovi disaini jaoks aega kulutada, saate tasuda CoreCommerce’i disainiteenuste eest. Disainerid kohandavad veebisaidi üksikuid osi mõnesaja dollari eest. Näiteks saate osta logo hinnaga 399 dollarit. Või võite kogu saidi kohandada, mis algab 2299 dollarist. Veebidisaini maailmas on see suhteliselt taskukohane hind. Lihtsalt ole ettevaatlik. See arv võib taotluste lisamisel kiiresti kasvada.

Ükskõik, millise kujundusmarsruudi valite, oodake, et teie sait oleks mobiilisõbralik. Kõik teemad ei ole tundlikud, kuid saate oma saidi mobiiliversiooni. See on Interneti-ettevõtete jaoks kriitiline omadus. Enamik ostjaid sirvib telefoni või tahvelarvutit.

Kujundusliides

Mõni on administraatori paneeli kirjeldanud kui igavat. Õnneks saab selle ikkagi tööga hakkama. Isegi algajad astuvad kiiresti paigutuse juurde ja õpivad, kust leida ühiseid funktsioone. Saate isegi oma ekraani kohandada nii, et kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid on loetletud kõigepealt. Valikute sirvimiseks pole vaja aega raisata. Nagu enamik programmist, võiks ka kasutajaliidese värskendusest kasu saada, kuid see pakub kõiki vajalikke funktsioone.

Sotsiaalne jagamine

Sotsiaalmeedia integreerimine on CoreCommerce’i tugev külg. Oma sotsiaalmeedia kontode linkimine on lihtne ja intuitiivne. Saate tooteid isegi Facebookis müüa. Funktsioonid julgustavad kliente toodetele meeldima ja kommenteerima. See on suur boonus neile, kes soovivad jälgida sotsiaalmeediat. Sisseehitatud ajaveebi funktsioon teeb postituste loomise ja avaldamise ka hõlpsaks.

Funktsioonid & Tööriistad

Tunnusjoon
Ülevaade
Veebipoe seadistamineHäälestusviisard eemaldab kõik äraarvamised alustamisel. Lihtsalt järgige ja ehitage oma kauplus mõne minutiga üles.
Ribalaius ja salvestusruumNeed omadused erinevad hinnakujunduspaketi järgi. See on e-kaubanduse platvormide seas tavaline tava. Kasutuspiirangud ei pruugi väikestes ja keskmise suurusega kauplustes probleemiks olla. Hoiduge aga suuremate kaupluste ülemäärastest tasudest.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidTeie ostukorv on täielikult kohandatav. Nende valikute loetelu on üsna muljetavaldav. Alates ühelehelisest kassast kuni tagastamise töötlemiseni saate teha ükskõik mida.
Tellimuste haldamineCoreCommerce on käinud lisaks tellimuste haldamise tööriistade lisamisele. Te olete täielikult kontrolli all ja saate vastavalt vajadusele muudatusi teha. Iga pisidetail on täielikult kohandatav.
Saadetiste jälgimineCoreCommerce pakub rohkem edastusvõimalusi kui teised e-poe platvormid. Suuremate vedajate kaudu alustamiseks ja saatmiseks kasutage saatmisviisardit. Saate arvutada tariife või määrata kindla määra. Saadaval on ka otsevedu ja etikette saate printida. See ei saa palju kõikehõlmavamat.
CRM-i võimalusedSee platvorm on haldustööriistade osas võib-olla kõige tugevam. Lihtsalt suhelge klientidega ja looge eeskujuliku teenuse maine.
Mallid ja teemadNeed kipuvad välja nägema vananenud, kuid neid saab kohandada. See on CoreCommerce jaoks nõrk koht, nii et võiksite kaaluda keskmiste teemade võrdlemist teiste tugevustega.
Integratsioonid ja lisandmoodulidAdministraatori seadete menüü aitab teil pääseda juurde lisandmoodulite täielikule loendile. Siin saate integreerida mõned tänapäeval kõige populaarsemad tööriistad. Valikute hulka kuuluvad pidev kontakt, Google Analytics ja eBay. CoreCommerce’i kasutajad saavad neid lisandmooduleid kasutada dünaamilise saidi loomiseks.
Mobiilne e-kaubandusKõik teemad on mobiilisõbralikud. Te ei pea teist korda mõtlema, kas teie sait näeb hea välja telefoni või tahvelarvuti korral.
VeebimajutusRackspace pakub majutust. Oma saidi töövalmiduse tagamiseks võite tugineda nende võimsatele serveritele. Teie andmeid pole vaja käsitsi varundada. Samuti on tore teada, et tarkvara uuendatakse iga kuue kuni kaheksa nädala tagant. Te ei pea kunagi muretsema, et teie hostimistehnoloogia jääb maha.
Rakenduste poodRakenduste pood on jaotatud põhikategooriatesse. Võite otsida vastavalt oma vajadustele. Parim külg on see, et CoreCommerce on teinud koostööd teiste valdkonna juhtidega, et pakkuda teile suurepärast nimekirja võimsatest tööriistadest. Amazon, Shipwire ja MailChimp saab kõik lisada vaid mõne klõpsuga.
BlogimineSisseehitatud ajaveebi funktsioon võimaldab teil klientidele turundada. Kirjutage postitusi ja lisage kiiresti pilte. Liides on sarnane Wordi või WordPressiga ja tundub enamikule kasutajatest tuttav.
SEO ja turundusPeaaegu veider tundub, et CoreCommerceil pole paremaid SEO tööriistu. Kui kavatsete hallata veebipoodi, siis soovite täiustatud optimeerimisvõimalusi. CoreCommerce pakub ainult kõige lihtsamaid võimalusi. Metamärgendid ja kohandatud URL-id pole igal lehel saadaval. See võib konversioonidele märkimisväärset mõju avaldada.
InfolehedInfolehtede kampaaniaid saate seadistada saadaolevate lisandmoodulite abil. Valige suuremate pakkujate hulgast, näiteks Constant Contact. CoreCommerce muudab meililisti koostamise ja klientideni jõudmise hõlpsaks.
TurvaelemendidNautige ühist SSL-i, 256-krüptimist ja igapäevaseid varukoopiaid. Hostimine on turvaline ja täiustatud tulemüür kaitseb teie saiti. Need kaitsekihid ulatuvad enamikust teistest platvormidest kõrgemale ja kaugemale. Võite olla kindel, et teie sait on turvaline.
PCI sertifikaatCoreCommerce on PCI-sertifikaadiga. Võite olla kindel, et nad rakendavad tööstuse parimaid tavasid.
Sisu loomineArmatuurlaua abil on sisu ja toodete lisamine lihtne. Looge mõne hiireklõpsuga kohandatud vorme ja teabelehti või värskendage oma ajaveebi. Kui saate Wordi kasutada, saate sisu lisada.
KinkekaardidKinkekaartide müük ja allahindluste pakkumine võtab vaid mõne hiireklõpsu. See ei saaks olla lihtsam.
MaksevõimalusedCoreCommerce ühildub enam kui 50 lüüsiga. Krediitkaartide aktsepteerimisel on teil palju häid võimalusi.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridArvutage need määrad kiiresti ja hõlpsalt. Valige saatmisvalikud ja koguge maks vastavalt asukohale.
AruandedCoreCommerce eesmärk on lihtsustada teie poe haldamist. Tugevad aruandlustööriistad aitavad teil suuremat pilti vaadata.
SaidistatistikaAinult mõne hiireklõpsuga saate Google Analyticsi integreerida. See on võib-olla kõige populaarsem ja usaldusväärsem viis saidi toimivuse jälgimiseks ja kuvamiseks.

Plaanid & Hinnakujundus

CoreCommerce’i proovimiseks kasutage 15-päevast tasuta prooviperioodi. Krediitkaarti pole vaja ja saate sisestada kuni kolm näidistellimust. E-posti aadress on kõik, mida peate alustamiseks. Kui teile meeldib see, mida näete, saate valida palju hinnapakette. Iga pakett pakub SSL-sertifikaati ja igakuist tellimust. Üldiselt varieeruvad kavad sõltuvalt sellest, kui palju tooteid saate lisada, ning vajaliku ribalaiuse ja salvestusruumi hulgast. Õnneks ei pea te tehingutasude pärast muretsema.

Enamik väikeettevõtteid saab Pioneer- või Advanced-plaanidega suurepäraselt hakkama:

Pioneer – 24,99 dollarit kuus

 • 150 toodet
 • Viis e-posti kontot
 • 2 GB ribalaius
 • 500 MB salvestusruum
 • Jagatud SSL

Täiendatud – 39,99 dollarit kuus

 • 500 toodet
 • Kümme e-posti kontot
 • 4 GB ribalaius
 • 700 MB salvestusruum
 • Jagatud SSL

Suuremad ettevõtted saavad valida Professional, Expert, Premier ja Enterprise plaanide hulgast. Samuti saate vajadusel oma plaani igal ajal täiendada või alandada.

CoreCommerce’i hinnakujundusplaanid on konkurentsiga kooskõlas, kuid ei pruugi tingimata paketti juhtida. Oleks kasulik, kui nad pakuksid iga aasta tellimuse eest tasumisel piiramatumaid valikuid ja allahindlusi. Selle asemel võite oodata arve tasumist igakuiselt.

Samuti on oluline seda märkida ribalaiuse ja salvestuspiirangutega kaasnevad ülemäärased tasud. See on veel üks fakt, et CoreCommerce võiks avatumalt reklaamida. Teie igakuise ribalaiuse limiidi ületamise eest tuleb maksta 9 dollarit. Samuti võetakse teilt 9 dollarit iga 100 MB eest, kui lähete üle eraldatud salvestusruumi.

Lõpuks nõuavad madalama astme plaanid teie poe API avamiseks 199-dollarist tasu. Enamiku ettevõtjate jaoks, kes oma saiti haldavad, ei ole juurdepääs API-le prioriteet. Kuid olemasolevate platvormide võrdlemisel on see midagi, mida peaksite teadma.

Nagu eespool mainitud, on hinnakujundusplaanid kindlasti samas vahemikus kui teised platvormid. Probleem on selles, et need pole muljetavaldavad. Just keset teed.

Klienditugi

CoreCommerce’il on üks kõige kättesaadavamaid klienditoe osakondi selles valdkonnas. Nad pakuvad:

 • Reaalajas vestlus
 • Telefonitugi
 • E-posti tugi

Võite jõuda nädala jooksul ööpäevaringselt USA-s asuvasse esindajasse või kella 8–17. CST nädalavahetustel. Hädaabipileteid saab esitada igal ajal ja igal ajal. Kasutajad saavad luua ühenduse ka CoreCommerce aktiivsete Twitteri ja Facebooki lehtedega.

Samuti pakub platvorm ulatuslikku ja hõlpsalt otsitavat teadmistebaasi ning palju videoõpetusi. Probleemide ilmnemisel on mitmesuguseid väga informatiivseid ressursse. Oma oskuste lihvimiseks registreeruge igakuistele veebiseminaridele.

CoreCommerce on selgelt pühendunud klienditeenindusele ja klienditoele. Töötajad on kiire reageerimisega, viisakad ja informatiivsed. Kui otsite vastust, leiate selle kindlasti. Tegelikult leiate selle tõenäoliselt mitmest erinevast kohast.

Kasutuslihtsus

CoreCommerce reklaamib end nii, nagu mõeldud algajatele. Kui teil pole aga veebisaitide taustaprogrammiga kogemusi, võib armatuurlaud olla kramplik ja üleolev. Kogenumatel kasutajatel on valikute abil lihtsam aega sorteerida. Hea uudis on see, et saate oma administraatorivaadet kohandada. See ei võta kaua aega, kui on vaja teada saada, kuidas navigeerida, et luua isikupärastatud menüü, mis pakub kasulikke otseteid.

Ehkki üldine välimus võib tunduda vananenud, on funktsionaalsus kõik olemas. Pukseerimisredaktorit on lihtne kasutada, mis tähendab, et pole vaja kodeerida. Saidi iga detaili muutmine on üsna intuitiivne. Te ei raiska aega, üritades aru saada, mida teatud nupud teevad. Kogu kasutajaliides peaks välja nägema ja tundma tuttavat kõigile, kellel on vähimatki veebikogemust.

Kogenumad kasutajad saavad muudatuste sisestamiseks minna otse CSS-i või HTML-i. CoreCommerce pakub kasutajasõbralikul platvormil kõiki soovitud kujundus- ja haldusfunktsioone. See ei pruugi olla visuaalselt kõige muljetavaldavam armatuurlaud, kuid kindlasti saab see töö tehtud.

Järeldus

Kas CoreCommerce sobib teile?

Kui olete väike või keskmise suurusega ettevõte, kes otsib parimaid juhtimisriistu, siis jah. Kõigist saadaolevatest e-kaubanduse ja ostukorvide platvormidest näib, et CoreCommerce pakub teie ettevõtte juhtimiseks kõige rohkem võimalusi. Paljud inimesed satuvad oma veebisaidi kujundamisse. Ehkki välimus on klientide meelitamiseks hädavajalik, võib igapäevaseid ülesandeid unustada hõlpsalt. CoreCommerce aitab teil oma ettevõtet juhtida. Tugevate ja paindlike tellimis-, laoseisu- ja kliendihaldusriistade abil tunnete end oma veebipoes täieliku kontrolli all.

Teisest küljest, kui disain on teile kõige olulisem, saab CoreCommerce end sellel ajal natuke tunda. Armatuurlaud ja teemad näevad funktsionaalsusest hoolimata pisut vananenud. Uute ja professionaalsete teemade osas soovite vaadata kusagilt mujalt.

Põnev uudis on see, et uus ettevõte omandas hiljuti CoreCommerce. Võib ainult eeldada, et uus juhtkond tähendab disaini värskendust. Uute mallide abil võib CoreCommerce olla tõeline jõud, millega tuleb arvestada.

Võrdlema

CoreCommerce

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map